PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

Lgeor
15-05-2003, 10:18
Κατά καιρούς ακούγονται πολλά κλισέ. Οι γυναίκες είναι σαν τα γραμματόσημα, όσο τις φτύνεις τόσο κολλάνε, οι γυναίκες είναι σαν τα γραμματόσημα, όσο τις γλύφεις τόσο κολλάνε (βελτιωμένη έκδοση του παραπάνω), οι γυναίκες είναι σαν τα πλακάκια, αν τις στρώσεις καλά τις πατάς για μια ζωή, οι γυναίκες είναι σαν τα λεωφορεία, αν φύγει μια, έρχεται πάντα η επόμενη κτλ, κτλ.

Όλα τα παραπάνω αποτελούν υπεραπλουστεύσεις και γενικότητες.

Τη μια και μοναδική αλήθεια που άκουσα δια στόματος φίλου μου, θα τη μοιραστώ μαζί σας και θα την τεκμηριώσω επαρκώς, για να ξέρετε και εσείς να μην φτύνετε ή περιμένετε άδικα.

Οι γυναίκες είναι σαν τις θέσεις για παρκάρισμα. Και εξηγώ:
Υπάρχουν πολλών ειδών θέσεις για παρκάρισμα. Μικρές, μεγάλες, καλές, κακές, νόμιμες, παράνομες, επί πληρωμή ή όχι.

1. Aλλη θέση ψάχνεις αν έχεις SMART, άλλη αν έχεις Α6. Και βέβαια αν έχεις SMART μια χαρά χωράς σε μια θέση που θα χωρούσε το Α6, αλλά πάντα περισσεύει αρκετός χώρος για να παρκάρει ένας ακόμα, ακόμη και αν χρειαστεί να σε στριμώξει λίγο. Αν έχεις πάλι Α6 και πας να παρκάρεις σε μια θέση που χωράει μόνο SMART, μπορεί μεν να το βάλεις αλλά πάντα θα περισσεύει κάτι ή η μούρη ή ο κώλος του αυτοκινήτου, και θα είσαι μέσα στην αγωνία μην στο φάει κανένας απρόσεκτος οδηγός και θα ψάχνεις για μια καλύτερη θέση, που να χωράς άνετα βρε παιδί μου.

2. Υπάρχουν θέσεις παρκαρίσματος που είναι καλές (πρώτη μούρη από εκεί που σκοπεύεις να πας), και άλλες που είναι κακές (10 τετράγωνα μακριά, που αναθεματίζεις την ώρα και την στιγμή που πήρες το αμάξι σου).
Οι καλές είναι εξ ορισμού πιασμένες. Για να βρεις μια πρέπει να την αφήσει κάποιος άλλος. Παρότι μπορεί να έχεις όλη την καλή διάθεση να βρεις μια καλή θέση μπορεί μετά από κάποιο σημείο που κάνεις κύκλους σαν τον ινδιάνο ψάχνοντας, να απογοητευτείς και να βολευτείς με μια κακή θέση.

3. Αν βρεις μια καλή θέση και είναι ελεύθερη πρέπει να είσαι πολύ προσεκτικός γιατί υπάρχει μεγάλο ενδεχόμενο αυτή η θέση να είναι παράνομη. (Πχ. Επιτρέπεται μόνο για υπαλλήλους της ταδε εταιρίας).
Σε αυτές τις περιπτώσεις σε τρώει το άγχος και φροντίζεις να μην κάτσεις πολύ, γιατί με μαθηματική ακρίβεια τρως κλήση, αν δεν σου σηκώσουν και το αμάξι δηλαδή.

4. Αν βρεις μια καλή θέση και είναι ελεύθερη και νόμιμη, υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να είναι επί πληρωμή. Σε αυτήν την περίπτωση νιώθεις πάντα ότι σου πιάνουν λίγο τον κώλο, αλλά τι να κάνεις “η ανάγκη βλέπεις”.

5. Μπορείς πάντα να διπλοπαρκάρεις, αλλά να ξέρεις ότι μετά θα καταλήξεις με γρατσουνιές από κλειδιά στο αμάξι σου, και τελικά θα σου βγει μια περιουσία να το ξαναβάψεις το ρημάδι.

6. Είναι γνωστό ότι το να βρεις “παρκινγκ” είναι τόσο θέμα γνώσης, όσο και θέμα τύχης. Τι να κάνουμε, υπάρχουν μερικοί γουρλήδες που βρίσκουν αμέσως, και άλλοι που μια ζωή ψάχνουν

Τέλος, δεν φτάνει όταν δεις μια θέση να βγάλεις αλάρμ και να πας με το πάσο σου. Πρέπει να είσαι γρήγορος και μάγκας, γιατί αλλιώς θα βρεθεί κάποιος άλλος να στην φάει μέσα από τα
χέρια και θα καταλήξετε να πλακώνεστε.

smartMari
24-11-2011, 20:30
=))=))=))=))=)) Καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο ή μάλλον σοφό !!!!!!!!

xristia
24-11-2011, 20:47
ειδες για να εισαι μεγαλος???
πως τα λες....!

giannakis
24-11-2011, 20:53
Ενα μεγαλο respect στο post του Lgeor!!!!^:)^

siroumist
25-11-2011, 02:50
φαντάσου να έχεις νταλίκα!!! τη μαμησες.........γι αυτό πάντα δίτροχο παιδιά παιδιά...χωράει παντού και φεύγεις σε χρόνο dt όταν πιάσουν τα δύσκολα...

tzoudi
25-11-2011, 09:42
αν εισαι καλος οδηγος ομως δεν εχεις αναγκη να φοβηθεις τιποτα , εν ολιγοις αν ξερουμε πραγματικα τι θελουμε ειτε αντρες ειτε γυναικες δεν προκειται να μας απογοητευσει κανεις.

soupatoras
25-11-2011, 14:15
Απο το 2003 που το ποσταρισε ομως εχουν αλαξει πολλα καινουργιο σμαρτ καινουργιο Α6

giannakis
25-11-2011, 14:18
Απο το 2003 που το ποσταρισε ομως εχουν αλαξει πολλα καινουργιο σμαρτ καινουργιο Α6

Ναι αλλα οι γυναικες παραμενουν οι ιδιες.....

soupatoras
25-11-2011, 14:47
λες? η προς το χειροτερο?

giannakis
25-11-2011, 14:48
Καλυτερα να τα πουμε με pm, πεφτει πολυ τακουνι εδω μεσα και κινδυνευουμε!!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

siroumist
25-11-2011, 14:49

φίλε soupatora το θέμα υπάρχει αιώνες τώρα και θα υπάρχει...το 2003 είναι σαν χθες πάνω σε αυτό!!

soupatoras
25-11-2011, 15:01
φίλε soupatora το θέμα υπάρχει αιώνες τώρα και θα υπάρχει...το 2003 είναι σαν χθες πάνω σε αυτό!!
Σωστα...

smartMari
25-11-2011, 15:40
Καλυτερα να τα πουμε με pm, πεφτει πολυ τακουνι εδω μεσα και κινδυνευουμε!!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Για τακούνι δεν ξέρω αλλά παντόφλα θα πέσει σίγουρα στο σπίτι!!!! :)):)):)):))

giannakis
25-11-2011, 16:27
Για τακούνι δεν ξέρω αλλά παντόφλα θα πέσει σίγουρα στο σπίτι!!!! :)):)):)):))

Στο σπιτι δεν εχω γυναικα, σκυλο εχω, οποτε δεν εχω προβλημα παντοφλας ;):)>-=))

smartMari
25-11-2011, 16:29
Στο σπιτι δεν εχω γυναικα, σκυλο εχω, οποτε δεν εχω προβλημα παντοφλας ;):)>-=))

Άντε τη γλύτωσες πάλι τυχερούληηηηηηηη!!! ;)

giannakis
25-11-2011, 17:55
Άντε τη γλύτωσες πάλι τυχερούληηηηηηηη!!! ;)

χαχαχαχαχαχαχαχαχα ειμαι ειμαι ειμαι!!!!!!

siroumist
25-11-2011, 19:05

γειά σου ρε giannaki με τα ωραία σου.....χαχαχαχχαχα...

giannakis
25-11-2011, 19:13
γειά σου ρε giannaki με τα ωραία σου.....χαχαχαχχαχα...

ευχαριστω ευχαριστω ευχαριστω... αυτογραφα θα εχω μαζι μου στην εκδρομη!!!!

xristia
25-11-2011, 20:02

κι εγω τακουνι γιαννακη!! αχαχαχαχαχχααχαχαχαχα!!!

siroumist
25-11-2011, 20:04

ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ the famous and officialy giannakis the european hall of fame ....

giannakis
25-11-2011, 20:33
κι εγω τακουνι γιαννακη!! αχαχαχαχαχχααχαχαχαχα!!!

Ελα ρε Χριστινακι, λεμε και καμια μ@λ@κια μεσα μεσα να περναει η ωρα κι εσυ τα παιρνεις σοβαρααααα...:x:-h

xristia
25-11-2011, 21:16
Ελα ρε Χριστινακι, λεμε και καμια μ@λ@κια μεσα μεσα να περναει η ωρα κι εσυ τα παιρνεις σοβαρααααα...:x:-h

οκ..παρεξηγηση τοτε!! :x

gourno
25-11-2011, 21:27
γυναικες μεγαλη ιστορια.... οτι και να πουμε ειναι λιγο!!!!

ενα θα πω: Αν οι γυναικες ηταν σωστες θα ειχε και ο θεος μια!!!!!!!!!!!

xristia
25-11-2011, 21:37
γυναικες μεγαλη ιστορια.... οτι και να πουμε ειναι λιγο!!!!

ενα θα πω: Αν οι γυναικες ηταν σωστες θα ειχε και ο θεος μια!!!!!!!!!!!

ο θεος δεν ειναι υπαρκτο ον οποτε...
στον Αδαμ παντως εδωσε μια οτι κι αν εγινε...
και παραδεχτειτε το πια χωρις εμας δεν μπορειτε!!!
λιγη γκρινια,λιγο ναζι...παντα σας λειπει! ;)

smartMari
25-11-2011, 21:57

Έτσιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!! Πέστα!! Τι θα κάνανε χωρίς εμάς μωρέ.... :P

soupatoras
26-11-2011, 16:28
Έτσιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!! Πέστα!! Τι θα κάνανε χωρίς εμάς μωρέ.... :P

Παρτυ!!!

siroumist
26-11-2011, 16:57

και η ηρεμία μας λείπει ...
και η χαλαρότητα ...
και η εξυγιάνση του νευρικού μας συστήματος ...
και τα λεφτά ...
και η υπομονή ...
όπως και πολλά αλλά !!!! :54_002::34_002:

αλλά σας έχουμε ανάγκη και το εκμεταλλεύεστε!!

xristia
26-11-2011, 18:24
και η ηρεμία μας λείπει ...
και η χαλαρότητα ...
και η εξυγιάνση του νευρικού μας συστήματος ...
και τα λεφτά ...
και η υπομονή ...
όπως και πολλά αλλά !!!! :54_002::34_002:

αλλά σας έχουμε ανάγκη και το εκμεταλλεύεστε!!

χαχαχαχαχαχαχαχα!!! Κακίες!!! έτσι εξηγείται η μείωση του ανδρικού πληθυσμού...στην άλλη κατηγορία!!!

xristia
26-11-2011, 18:25
Παρτυ!!!

εσυ κανεις πάρτυ χωρίς γυναίκες;;;;;;;

soupatoras
27-11-2011, 14:43
εσυ κανεις πάρτυ χωρίς γυναίκες;;;;;;;

Ωπα θα παρεξηγηθω.... τροπος του λεγειν παρτυ...

xristia
27-11-2011, 14:49
Ωπα θα παρεξηγηθω.... τροπος του λεγειν παρτυ...

παρολιγο....αλλα το διορθωσες!!! ;)

anda
27-11-2011, 16:05

Ώπα! Στάσου τώρα γιατί κάτι δεν λες καλά.

Θεός υπάρχει. Το αν πιστεύει κανείς σε αυτόν ή όχι, αυτό είναι άλλο θέμα. Υπαρκτός όμως είναι.
Μόνο σε ένα θα συμφωνήσω: δεν είναι ον. Είναι πνεύμα.
Τα'χεις λίγο μπερδεμένα στο μυαλουδάκι σου, νομίζω, μικρή μου. :)

Και επίσης να θυμίσω πως "δεν έδωσε μία" στον Αδάμ. Δημιούργησε μία, από το πλευρό του.

Γρήγορα για διάβασμα και μελέτη λοιπόν. και την επόμενη φορά με τους κηδεμόνες σας όλοι γιατί πολύ το μπερδέψατε το θέμα. :P

Και μην ξεχνάτε: πυρ, γυνή και θάλασσα.
Όλα γένους θηλυκού.

Τυχαίο; δε νομίζω! :D

Καλησπέρα σας.

xristia
27-11-2011, 16:54
Αντακι μια χαρα τα λέω και μια χαρα συννενοηθηκαμε με τον sirou..
Αν τα ήθελες πιο συγκεκριμένα εσυ Συγνώμη δεν μπόρεσα γιατί είμαι απο κινητό.. ;)

anda
27-11-2011, 16:57
Χριστινάκι, η απάντηση σε ενα θέμα δεν είναι προσωπική συνεννόηση με έναν μόνο χρήστη. Για τον σκοπό αυτό υπάρχουν τα ΠΜ.

Σε κάθε θέμα ενός φόρουμ απαντάμε όλοι σε όλους, από κινητό ή μη. ;)

xristia
27-11-2011, 17:04
δεν κάνω μαθήματα θρησκευτικών όμως σε αυτο το φόρουμ..
Γι αυτο και δεν συγκεκριμενοποιησα τίποτα.
χαβαλέ κάνουμε σε αυτο το thread κι όπως θέλει συμμετέχει.

anda
27-11-2011, 17:08
Αλήθεια; Εγώ πάντως σε βρήκα πολύ συγκεκριμένη όταν αναφέρθηκες σε "ανύπαρκτα όντα". :D

Και σίγουρα, όποιος και όπως θέλει συμμετέχει. Αρκεί να μην προσβάλλει θρησκείες ή/και οτιδήποτε άλλο των υπολοίπων. ;)

xristia
27-11-2011, 17:27
Δεν προσβαλα καμία θρησκεία κανενός..Το αν "ψαχνεσαι" εσυ να βρεις διάφορα σε ότι
λέω εγω είναι άλλο θέμα και με τιμά ιδιαίτερα που ασχολείσαι τόσο μαζί μου. :D

Αν έχεις κάτι άλλο να πεις για αυτο που δημοσίευσε ο Λαμπρός πες το..
Εγω δεν έχω να σχολιάσω κάτι άλλο εδω οπότε αποχωρω για άλλο thread!

soupatoras
27-11-2011, 18:00
Απο το πουθενα να δημιουργει θεμα....

xristia
27-11-2011, 18:08

για την παρεξήγηση με το πάρτυ εννοείς;;
έλα σε πειραζα!

soupatoras
27-11-2011, 19:28
για την παρεξήγηση με το πάρτυ εννοείς;;
έλα σε πειραζα!

Και βεβαια οχι για αυτο...!!!!!!! το ξερω...

xristia
27-11-2011, 20:06
Και βεβαια οχι για αυτο...!!!!!!! το ξερω...

;)

siroumist
27-11-2011, 20:13
Αντακι μια χαρα τα λέω και μια χαρα συννενοηθηκαμε με τον sirou..
Αν τα ήθελες πιο συγκεκριμένα εσυ Συγνώμη δεν μπόρεσα γιατί είμαι απο κινητό.. ;)

άσχετο αλλά γιατί με λέτε sirou ???χαχαχα....βασικά δεν έχω πρόβλημα αλλά μιάς και ανάψανε τα αίματα να τσακωθώ κι εγώ λίγο ... :11_002::34_002::34_002::76::52_002:

xristia
27-11-2011, 20:55
άσχετο αλλά γιατί με λέτε sirou ???χαχαχα....βασικά δεν έχω πρόβλημα αλλά μιάς και ανάψανε τα αίματα να τσακωθώ κι εγώ λίγο ... :11_002::34_002::34_002::76::52_002:

γιατί βαριεμαι να γράψω το ..mist!
χαχαχαχαχα!!
:P

anda
28-11-2011, 00:45

Όταν κάποιος έχει αντίθετη άποψη, έχει κάθε δικαίωμα να το λέει. Ειδικά όταν γράφονται ανακρίβειες.
Αν κάποιοι ενοχλούνται τόσο με τις διορθώσεις, δικό τους πρόβλημα. ;)

Anastasis
28-11-2011, 01:06
δε νομιζω οτι ειναι το πλεον σωστο topic,συγκεκριμενα σε αυτο το sub-forum να αναλυσουμε ποιος ειναι ο ακριβης και ποιος ανακριβης!δηλαδη ημαρτον να δημιουργειται θεμα και να χαλαει ο χαβαλες,οταν δυο συγκεκριμενα ή τρια ή χιλια δεκατρια ατομα ασχολουνται με αυτο!
μιλαμε πιο ακυρο σημειο του forum για να γινονται τετοιες υποδειξεις δεν υπαρχει!και εν τελει αντα,αν ειχες τετοιες "ανησυχιες"για το πως διατυπωθηκε ο Θεος......δοξα τω Θεο υπαρχουν τα Πμ για να πεις την γνωμη σου!

tzoudi
28-11-2011, 08:56

κι αμα στην φαει την παντοφλα ο σκυλος? ενω η γυναικα μπορει απλα να σου φερνει τις παντοφλες...χεχε

gourno
28-11-2011, 17:28
μια χαρη μονο θελω!!! αφου εγω αρχισα κατα καποιο τροπο τον καυγα εγω θα βαλω και τους κανονες!!!!

κοριτσια μην τσακωνεστε ετσι περιμενετε να ριχω την λασπη πρωτα!!!!:D

mega
28-11-2011, 17:32
ααααααααααααααααχχχχχ γυναικες :)

xristia
28-11-2011, 18:12
δε νομιζω οτι ειναι το πλεον σωστο topic,συγκεκριμενα σε αυτο το sub-forum να αναλυσουμε ποιος ειναι ο ακριβης και ποιος ανακριβης!δηλαδη ημαρτον να δημιουργειται θεμα και να χαλαει ο χαβαλες,οταν δυο συγκεκριμενα ή τρια ή χιλια δεκατρια ατομα ασχολουνται με αυτο!
μιλαμε πιο ακυρο σημειο του forum για να γινονται τετοιες υποδειξεις δεν υπαρχει!και εν τελει αντα,αν ειχες τετοιες "ανησυχιες"για το πως διατυπωθηκε ο Θεος......δοξα τω Θεο υπαρχουν τα Πμ για να πεις την γνωμη σου!

Ανασταση μην το ψάχνεις..Πέρασαν χροοοονια απ τα μαθήματα θρησκευτικών κάποιων εδω μέσα και νομίζουν πως ότι λέμε είναι ανακρίβειες..
που να ήξεραν όμως πως ο Θεός στην συγχρωνη Ελληνική γλώσσα είναι μια υπέρτατη Οντότητα κ στην θρησκεία μας ο Θεός είναι τρισυποστατη μονάδα που σημαίνει ότι είναι ταυτόχρονα το υπέρτατο ον (πατήρ),ο
υιός ΚΑΙ ΤΟ ΆΓΙΟ ΠΝΕΎΜΑ.Οπότε δεν υπάρχει κάποια ανακρίβεια στο ότι αποκάλεσα το Θεό ον..Το αν είναι ανύπαρκτο ή οχι είναι καθαρά στην δική μου γνώμη κ δεν προσβαλα Κανέναν.Στην τελική δεν υπάρχει κάποια απόδειξη για την ύπαρξη του κάτι το οποίο βέβαια δεν έχει σχέση με ότι λέμε και δεν το Συγκεκριμενοποιω άλλο!
Αυτα με τα μαθήματα θρησκευτικών απο μένα..Όχι τίποτα άλλο αλλα ήμουν και άριστη.

Υ.Σ και για να μην υπάρχουν ΑΝΑΚΡΊΒΕΙΕΣ το "πυρ" είναι ουδέτερο όχι θηλυκό..

mega
28-11-2011, 18:29
Ανασταση μην το ψάχνεις..Πέρασαν χροοοονια απ τα μαθήματα θρησκευτικών κάποιων εδω μέσα και νομίζουν πως ότι λέμε είναι ανακρίβειες..
που να ήξεραν όμως πως ο Θεός στην συγχρωνη Ελληνική γλώσσα είναι μια υπέρτατη Οντότητα κ στην θρησκεία μας ο Θεός είναι τρισυποστατη μονάδα που σημαίνει ότι είναι ταυτόχρονα το υπέρτατο ον (πατήρ),ο
υιός ΚΑΙ ΤΟ ΆΓΙΟ ΠΝΕΎΜΑ.Οπότε δεν υπάρχει κάποια ανακρίβεια στο ότι αποκάλεσα το Θεό ον..Το αν είναι ανύπαρκτο ή οχι είναι καθαρά στην δική μου γνώμη κ δεν προσβαλα Κανέναν.Στην τελική δεν υπάρχει κάποια απόδειξη για την ύπαρξη του κάτι το οποίο βέβαια δεν έχει σχέση με ότι λέμε και δεν το Συγκεκριμενοποιω άλλο!
Αυτα με τα μαθήματα θρησκευτικών απο μένα..Όχι τίποτα άλλο αλλα ήμουν και άριστη.

Υ.Σ και για να μην υπάρχουν ΑΝΑΚΡΊΒΕΙΕΣ το "πυρ" είναι ουδέτερο όχι θηλυκό..

Νομιζω οτι ααααααααναψαααα !!!!!! :D

Anastasis
28-11-2011, 18:53
Νομιζω οτι ααααααααναψαααα !!!!!! :D

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα +100000000

anda
28-11-2011, 22:48
Πυρ = φωτιά -> γένους θηλυκού.

Για τα υπόλοιπα, αφού είναι για τον χαβαλέ όλα, γιατί τσινίσατε όλοι με την απάντησή μου; Και μου την πέσατε ομαδικώς; ε; εεε; εεεεε; Να συνεχίσω τώρα τα θρησκευτικά και να σας πω: ο αναμάρτητος πρώτος τον λίθον βαλλέτω;

@xristia: χαίρομαι ιδιαίτερα που ξεσκόνισες τα βιβλία σου. Και που στάθηκα εγώ η αφορμή για αυτό.

Αυτά. Ό,τι άλλο έχετε να μου πείτε, ακολουθήστε παρακαλώ πολύ όλοι σας την παραίνεση του Anastasis: ΠΜ.

soupatoras
28-11-2011, 22:54
Όταν κάποιος έχει αντίθετη άποψη, έχει κάθε δικαίωμα να το λέει. Ειδικά όταν γράφονται ανακρίβειες.
Αν κάποιοι ενοχλούνται τόσο με τις διορθώσεις, δικό τους πρόβλημα. ;)

(sic)

anda
28-11-2011, 22:55
(sic)

(Έλα! σους εσύ! Αυτά... μεταξύ μας! ;) :P )

giannakis
29-11-2011, 01:30
Και που καταληγουμε μετα απο οοοοοοολα τα παραπανω???? Στο ενα και μοναδικο συμπερασμα... Γυναικες!!!!!!!!!!!!!!!!;)

smartMari
29-11-2011, 01:33
Και που καταληγουμε μετα απο οοοοοοολα τα παραπανω???? Στο ενα και μοναδικο συμπερασμα... Γυναικες!!!!!!!!!!!!!!!!;)

Γιαννάκη κάτσε φρόνιμα εσυυυυυυυυυυυυυυυυυ...... :-w

xristia
29-11-2011, 01:42

+1

giannakis
29-11-2011, 01:42

Εγω παντα φρονιμα καθομαι Μαρακι μου!!!!:-bd

giannakis
29-11-2011, 01:43

+1

και Χριστινακι μου!!!!

siroumist
29-11-2011, 02:05

μπράβο giannaki άστες να νομίζουν οτι έχουν το πάνω χέρι...το καλύτερο όπλο του άντρα!!

smartMari
29-11-2011, 02:09
μπράβο giannaki άστες να νομίζουν οτι έχουν το πάνω χέρι...το καλύτερο όπλο του άντρα!!

/:)/:)/:)/:)

siroumist
29-11-2011, 02:13
/:)/:)/:)/:)

χχαχα...ωραίο emoticon ... @-)

smartMari
29-11-2011, 02:16
χχαχα...ωραίο emoticon ... @-)

Όχι απλά ωραίο, αλλά και απόλυτα εκφραστικό.. :D:D

siroumist
29-11-2011, 02:21
Όχι απλά ωραίο, αλλά και απόλυτα εκφραστικό.. :D:D

έλα αφού ξέρεις οτι έχω δίκιο!!!μη με κοιτάς με τρύπιο μάτι!! o:-)<:-P

tzoudi
29-11-2011, 09:11
τωρα πως καταληξαμε απτο θεμα γυναικες στο θεο και την θρησκεια και το αγιο πνευμα....ΑΜΗΝ

siroumist
29-11-2011, 15:36
τωρα πως καταληξαμε απτο θεμα γυναικες στο θεο και την θρησκεια και το αγιο πνευμα....ΑΜΗΝ

-μερικοί άντρες τις έχουν για Θεούς (σίγουρα θα πρέπει να υπάρχει εξάρτηση για να λέγεσαι άντρας αλλά πρέπει να υπάρχει και ένα μέτρο)

-οι γυναίκες είναι πανταχού παρών ...

-μας κάνουν να σκεφτόμαστε αμαρτωλά πράγματα (πίσω απο αυτό υπάρχει η συγχώρεση του Θεού μέσω της εξομολόγησης)

-η Εύα έχει πολυσυζητηθεί,είναι γυναίκα και είναι μέρος της θρησκείας μας (ο Αδάμ κύριος)

-μερικές γυναίκες είναι διαβολικά όμορφες (πάλι μπαίνει η θρησκεία στη μέση)

θεωρώ λοιπόν οτι έχουν αρκετά αλληλένδετη σχέση!!
ΣΥΓΧΩΡΑ ΜΕ ΑΓΙΕ ΠΑΤΕΡΑ!!αλλά δεν την έφτιαξα εγώ..εσύ την έφτιαξες!!!

giannakis
29-11-2011, 17:43
Φιλε ενα μεγαλο respect για το τελευταιο σου ποστ!!!!!!:-bd

anda
29-11-2011, 20:54
&Phi;&iota;&lambda;&epsilon; &epsilon;&nu;&alpha; &mu;&epsilon;&gamma;&alpha;&lambda;&omicron; respect &gamma;&iota;&alpha; &tau;&omicron; &tau;&epsilon;&lambda;&epsilon;&upsilon;&tau;&alpha;&iota;&omicron; &sigma;&omicron;&upsilon; &pi;&omicron;&sigma;&tau;!!!!!!:-bd

+11111111111111

Envoyι depuis mon mobile Orange

smartMari
29-11-2011, 21:10
έλα αφού ξέρεις οτι έχω δίκιο!!!μη με κοιτάς με τρύπιο μάτι!! o:-)<:-P

Δίκιο..? Γιατί..? Μα αλήθεια δεν καταλαβαίνω τι εννοείς... χαχαχαχαχαχαχαχαχα!! :-";)

smartMari
29-11-2011, 21:13
-μερικοί άντρες τις έχουν για Θεούς (σίγουρα θα πρέπει να υπάρχει εξάρτηση για να λέγεσαι άντρας αλλά πρέπει να υπάρχει και ένα μέτρο)

-μας κάνουν να σκεφτόμαστε αμαρτωλά πράγματα (πίσω απο αυτό υπάρχει η συγχώρεση του Θεού μέσω της εξομολόγησης)

-η Εύα έχει πολυσυζητηθεί,είναι γυναίκα και είναι μέρος της θρησκείας μας (ο Αδάμ κύριος)

Εδώ οφείλω να αναγνωρίσω ότι έχεις απόλυτο δίκιοοοοοο!!! :D

tzoudi
30-11-2011, 13:25
χαχαχαχα μπραβο siroumist μας εβαλες στη θεση μας :-h

siroumist
04-04-2012, 00:22

μερικές π..%$^#$@.ες ,κα&%%#$ες σε κάνουν να βρίζεις Θεούς και δαίμονες..... άσχετο αλλά τα χω πάρει!!!

xristia
04-04-2012, 03:17
Αντωνάκη χαλάρωσε παιδί μου! Ποια σε πείραξε;