PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : DRIFT - GRAND PRIX

Lgeor
12-09-2003, 09:37
DRIFT - GRAND PRIX

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Την Tετάρτη 8 Οκτωβρίου 2003 η Π.Α.Λ.Α.Σ. διοργανώνει αγώνα Drift και Grand Prix, στην πίστα Kartodromo.

Το ενδιαφέρον για τον αγώνα αυτό από τους καλύτερους οδηγούς του είδους είναι μεγάλο και αναμένονται πολλές συμμετοχές και για τις δύο εκδηλώσεις και φυσικά πλούσιο θέαμα.

Οι αγώνες θα ξεκινήσουν στις 18.30.

ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΑΓΩΝΑ, ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΙΔΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΙΑ SMART. ΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΑΣ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ (6972-915732) Η ΜΕ E-MAIL admin@smartmania.gr , ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ

gavanos
12-09-2003, 17:07
Egw fusika kai tha summetexw! Kai fusika tha katebw drimuteros...;)

Lgeor
17-09-2003, 13:54
ΤΙ ΕΓΙΝΕ????????????
ΚΟΤΕΨΑΜΕ?????????????
ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ??????????

mike???????
dna????????
smartmcc????????
mmike????????
tkarayannis????????????

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ?????????????
|mic^

gavanos
19-09-2003, 18:53
Paidia ti egine? Poioi tha laboun meros (ektos apo mena) ?

gavanos
28-09-2003, 17:47
XAXAXAXAXA
MALLON OLOI JERETE OTI DEN EXETE TYXI AMA MPRW EGW NA TREKSW...... :twisted: :twisted: :twisted:

Lgeor
29-09-2003, 17:58
ΟΣΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΡΕΞΟΥΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ ΝΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ, ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ ΤΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

gkblue
06-10-2003, 00:29
ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΩΣ ΘΕΑΤΗΣ,ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ!ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΚΤΛ.ΥΠΟΘΕΤΩ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΙΣΟΔΟ?ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΣΟ? ΤΗΑΝΚS. :roll:

Lgeor
06-10-2003, 10:32
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΑΣ.
ΝΑ ΣΑΣ ΘΥΜΙΣΩ ΟΤΙ ΣΤΟ DRIFT CHALLENGE ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΛΙΣΤΕΙΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SMART ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ.
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ :cry:
ANYWAY ΚΟΥΤΣΑ ΣΤΡΑΒΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ.
ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ, Ο SMARTMCC KAI GVN.
ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΑ 3 SMART ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ (ΟΧΙ ΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗ).
ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΜΗ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΜΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ.
ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ 'ΧΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΣΑΝ ΘΕΑΤΕΣ.
ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΩΣ ΠΟΥ ΠΟΤΕ κτλ

jos
06-10-2003, 15:41
Εγώ θα έρθω σίγουρα ως θεατής!!!

johnk102
06-10-2003, 16:04
Θα προσπαθήσω να έρθω ως θεατής και ως video-cameraman. Δεν μπορώ να ξέρω ακόμα γιατί έχω meeting το μεσημέρι της Τετάρτης, όπως και κάθε Τετάρτη μεσημέρι.

diamos
06-10-2003, 17:59
POU EINAI I PISTA??? :?:
POS AKRIVOS PAME EKEI??? :?:

gavanos
06-10-2003, 18:24
mporeis na ertheis sti gefura amesws prin to Lainopoulo Kifisias stin Ethniki Odo. Ekei tha sunantithoume oloi mazi gia na pame parea. Twra, an den se bolevei i wra sunantisis, kai theleis na ertheis argotera, einai ston paradromo akribws dipla sta diodia twn Afidnwn (Meta tin megali katifora tis malakasas pigainontas pros Lamia). Alla prepei na bgeis prin apo ekeino to simeio, ston Agio Stefano (konta sta goodys) kai na pas parallila stin Ethniki Odo apo ton paradromo.

jos
07-10-2003, 00:20
Όπως ανεβαίνουμε την Εθνική Οδό προς Λαμία βγαίνουμε στην έξοδο προς Άγιο Στέφανο στρίβουμε δεξιά (όχι κάτω από την γέφυρα) και αμέσως αριστερά στο Φανάρι (προς τα Goody's). Μετά συνεχίζουμε όλο ευθεία και η πίστα είναι ακριβώς δίπλα στα διόδια....

BEERavlaki
07-10-2003, 00:44
tha eimai k ego ekei na kamaroso ta smartakia maaaaaaaas
:) :D :o

Lgeor
09-10-2003, 11:24
Η ΧΤΕΣΙΝΗ ΒΡΑΔΙΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ.
ΑΝ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΑΣ ΤΑ ΧΑΛΑΣΕ ΛΙΓΟ, ΑΠΟΔΕΙΞΑΜΕ ΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΒΡΟΧΗ.
ΒΛΕΠΩΝΤΑΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΙ ΕΝΝΟΩ.
ΕΛΠΙΖΩ ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΑΓΩΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ, ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΑΛΛΟΙ ΤΙΣ ΠΡΩΤΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ SMART (http://www.smartmania.gr/SMART.pdf)
ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ POWER TUNING (http://www.smartmania.gr/POWER%20TUNING.pdf)
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Drift Challenge (http://www.smartmania.gr/DriftChallenge.xls)

P_H_PANOS
09-10-2003, 12:50
mpravo paidia apo oti eida ta smartakia skisane.... |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^

BEERavlaki
09-10-2003, 13:01
BRAAAAVO paidia...akoma kai me vroxi isastan TELEIOI!!

Kano lathos i mipos xronoi mas tin proigoumeni fora itan pio mikroi??

H vroxi eftaige??

Pantos se afti tin vregmeni pista tha svourizan teeeeeeleia ta smartakiaaa

Flat Fred
09-10-2003, 13:34
Bravo :!: Bravo :!: kai pali Bravo :!: Htan ola teleia ki as eftase to nero mexri to kokkalo.A kai kati allo,htan kati k@r@giozides pisw mou stis kerkides kai yiouxaran molis arxisate alla molis eidan pws pigenate sbelta to BOULOSAN :!: :!: :!:

gavanos
09-10-2003, 16:57
Mou arese para polu pou ebrexe! Osoi eitan ekei tha katalaban giati! To Smartaki glistrage polu (eidika stis strofes pigaine na petajei "mouri". Omws eilikrina den mou kaigotan karfi gia tous xronous. Eitan teleio to sunaisthima na sbourizeis kai na akous to koino na trellainetai! Eidika ston teleftaio guro, katafera na to kratisw kai na min mou gurisei teleiws, alla na parw tin strofi me to plai, kai oi theates trellathikan!

Oso gia afto pou leei o koukoulis, to aisthanthika ki egw: Ston prwto guro mou den akouga tipota apo to koino. Molis arxisan omws ta "gurismata" (boithise kai to xeirofreno ligo :lol: ) egine xamos!!! Bebaia to theama kostizei, kai etsi o xronos mou den eitan kalos. Alla den to metaniwnw! Kai pali na empaina, pali to idio tha ekana. Lete na eimai anwrimos??? :roll:

Meta eithela na mpw kai sto drift, alla eixame ginei mouskema apo ti broxi, kai kata tis 11:00 apoxwrisa.

Kai sto epomeno me broxi!

gkblue
10-10-2003, 02:09
ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!! ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ Η ΟΛΗ ΦΑΣΗ ΑΝ ΚΑΙ ΓΙΝΑΜΕ ΛΟΥΤΣΑ!ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 10.00 ΩΣΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΑΛΛΟ ,ΗΜΟΥΝ ΜΟΥΣΚΕΜΑ...ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΣΒΟΥΡΙΛΙΚΙΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΝΑΤΕ (ΗΡΩΙΚΑ) ΝΑ ΜΠΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΠΛΑΙ,ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!ΚΑΙ ΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΑ !!! |cla^

Υ.Γ. ΤΟ S2000 ΜΕ ΤΑ SLICKS ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΝΗΚΕ?ΧΕΧΕ

gkblue
10-10-2003, 02:11
ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!! ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ Η ΟΛΗ ΦΑΣΗ ΑΝ ΚΑΙ ΓΙΝΑΜΕ ΛΟΥΤΣΑ!ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 10.00 ΩΣΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΑΛΛΟ ,ΗΜΟΥΝ ΜΟΥΣΚΕΜΑ...ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΣΒΟΥΡΙΛΙΚΙΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΝΑΤΕ (ΗΡΩΙΚΑ) ΝΑ ΜΠΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΠΛΑΙ,ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!ΚΑΙ ΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΑ !!! |cla^

Υ.Γ. ΤΟ S2000 ΜΕ ΤΑ SLICKS ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΝΗΚΕ?ΧΕΧΕ

Flat Fred
13-10-2003, 13:48
Sto telws ebale o Patsoureas mesa to aspro EVO tou, to sbourize wraia :!: :!: :!: To S2000 me ta slik pantws to lipithika.

jos
13-10-2003, 13:53
Γιατί τι έγινε με το S2000?

Lgeor
13-10-2003, 15:10
Γιατί τι έγινε με το S2000?
ΔΕΣ ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΟΥΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ :lol: :lol: :lol: :lol:
ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΚΙ ΕΜΕΙΣ :lol: :lol: :lol: