PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : Μαλλιοτραβήγματα

onyx
09-09-2003, 15:59
An exei kai mounto kairo me drosia tha einai mia poly kalh eykairia gia thn 1h fthinoporini ekdromi tpu club!Καλύτερα με μουντό καιρό και δροσιά γιατί με ζέστη και διαφορά υψομέτρου που σημαίνει παραπάνω αραίωση του αέρα τα turbo δεν είναι και στα καλύτερά τους! :twisted:

mysmart.gr
10-09-2003, 23:00
τα σκεφτεσαι κ τα λες ρε ονιξ. τετοιο μυαλο βρε μα τετοιο μυαλο τυφλα να εχει ο αινσταιν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! :wink:

onyx
11-09-2003, 12:17
τα σκεφτεσαι κ τα λες ρε ονιξ. τετοιο μυαλο βρε μα τετοιο μυαλο τυφλα να εχει ο αινσταιν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! :wink:...σε παρακαλώ μη με συγκρίνεις με τον Einstein.......με προσβάλλεις... :twisted: :lol: :lol: :lol:
|tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^

mysmart.gr
11-09-2003, 13:45
ξεκαβαλα μεγαλε γιατι τελικα το βουνο δεν πειραζει τα τουρμπο αλλα τα μυαλα σου!!!!!!!!μειωνεται η περιεκτικοτητα του σε φαια ουσια!!!!κ οχι σε οξυγονο!!!!! :twisted:

onyx
11-09-2003, 14:06
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Κι όμως τα πειράζει (όπως ο Γαλιλαίος είπε: κι όμως γυρίζει!).
Η ελάττωση της πίεσης του αέρα άρα και της μερικής πίεσης του οξυγόνου που χρησιμοποιείται για την καύση πειράζει και τα turbo και τα μη turbo (λιγότερο) και βέβαια και τα μυαλά μας!
....εσύ για παράδειγμα πρέπει να ζείς σε μεγάλο υψόμετρο.... :twisted:

ΥΓ: κι όσο πιο πειραγμένο (ανεβασμένη πίεση turbo) έχει τόσο πιο μεγάλη η διαφορά που θα δημιουργηθεί! Ίσως είναι ευκαιρία να φανούν οι οδηγικές ικανότητες μερικών με πιο αδύνατα αυτοκίνητα!

johnk102
11-09-2003, 15:52
ξεκαβαλα μεγαλε γιατι τελικα το βουνο δεν πειραζει τα τουρμπο αλλα τα μυαλα σου!!!!!!!!μειωνεται η περιεκτικοτητα του σε φαια ουσια!!!!κ οχι σε οξυγονο!!!!! :twisted:

Χαλάρωσε CridO. O onyx πολλές φορές μας έχει διαφωτίσει με τις γνώσεις του.

Thanks

onyx
11-09-2003, 16:26
Χαλάρωσε CridO. O onyx πολλές φορές μας έχει διαφωτίσει με τις γνώσεις του. Οι περισσότεροι με έχετε καταλάβει και δεν με πολυπαρεξηγείτε αυτός όμως μου μοιάζει καινούργιος και δεν με ξέρει! Πάνω που εγώ πάω να τον κουρντίσω εσύ θές να μου τον ηρεμήσεις.... :wink:

Πότε πότε πρέπει να υπάρχει και καμιά αντιπαράθεση (πολιτισμένα πάντα!)...Τι θα το κάνουμε εδώ πέρα αν όλοι είμαστε χαλαροί και ήρεμοι! :twisted: :P :lol:

johnk102
11-09-2003, 19:50
Οι περισσότεροι με έχετε καταλάβει και δεν με πολυπαρεξηγείτε αυτός όμως μου μοιάζει καινούργιος και δεν με ξέρει! Πάνω που εγώ πάω να τον κουρντίσω εσύ θές να μου τον ηρεμήσεις.... :wink:

Με ιστορικό σύνολο μηνυμάτων 4 (έως σήμερα 11/09/03), θεωρώ προσβλητικό τον τρόπο αντιμετώπισής σου από τον CridO και απλά αυτό εκφράζω, είτε του/σου/σας αρέσει είτε όχι.

Στον 1,5 μήνα που επισκέπτομαι αυτό το forum θεωρώ πως δεν αρμόζει τέτοια αντιμετώπιση, στο ύφος του forum και ειδικότερα από τα νέα μέλη. Εδώ είμαστε μία παρέα από ανθρώπους που έχουν την ίδια αγάπη και ενδιαφέρον. Τα Smart. Δεν έχουμε τίποτα να χωρίσουμε και φαντάζομαι πως μόνο καλά περνάμε εδώ μέσα και φυσικά και στις συναντήσεις.

Αν θέλει να μας πει και την άποψή του και ο πρόεδρος.

Πότε πότε πρέπει να υπάρχει και καμιά αντιπαράθεση (πολιτισμένα πάντα!)...Τι θα το κάνουμε εδώ πέρα αν όλοι είμαστε χαλαροί και ήρεμοι! :twisted: :P :lol:

Αντιπαραθέσεις θα υπάρχουν πάντα αλλά στην προκειμένη περίπτωση θεωρώ ότι με την προηγούμενη φρασεολογία (τύπου "ξεκαβάλα μεγάλε..." κλπ), μόνο πολιτισμένη δεν είναι και φυσικά δεν μου αρέσει.
Εκτός και αν είναι "κολλητός" σου onyx (που δεν το νομίζω) οπότε να μας το πείτε και να μην αντιδράμε.

Αυτά γιατί έχουμε βρεθεί και |off^

Lgeor
12-09-2003, 08:18
ΣΤΟΥΣ 7 ΜΗΝΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥ CLUB ΜΑΣ ΕΧΩ ΕΡΘΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΟΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ.
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΡΙΞΤΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΛΙΟΤΕΡΟ POST ΜΟΥ
ΑΛΛΗΛΟΣΕΒΑΣΜΟΣ (http://www.smartmania.gr/phpBB2/viewtopic.php?t=237)

ttasos
12-09-2003, 08:28
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΚΟΥΜΠΑΡΕ :D ΓΙ'ΑΥΤΟ ΣΕ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΡΟΕΔΡΟ :D :D :D

ΑΞΙΟΣ :D ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ :D

Υ.Γ.Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΜΙΛΗΣΕ :shock:

smartmcc
12-09-2003, 12:35
Den prepei na exoyme antipara8eseis edo mesa, poloi den gnorizonte metaxy toys, episeis orismenoi den exoyn kan aytokinito,opote ligo sebasmos se polla 8emata den blapti.

Episeis mporei se kapoia site na ypaxei anonimia kai na grafeis oti 8eleis edo omos den isxiei ayto ...

Den ti8ete 8ema palioy kai neoy giati den eimaste sto strato....

Synfono me ton Jonhk102 giati toylaxiston ton gnorisa prosopika kai einai sobaros ant8ropos...

onyx
12-09-2003, 13:06
Δεν θα ανέβουμε και στο Everest... μέχρι την Πάρνηθα θα πάμε (Δεν νομίζω ότι θα ανέβουμε πάνω απο 500μέτρα ψηλότερα από το ύψος της Κηφισιάς.... άσε που εκεί η περιεκτικότητα του αέρα σε οξυγόνο είναι μεγαλύτερη.... Και στο βουνό δεν έχει ζέστη.... αντε να φτάσει τους 26-27 βαθμούς.Η περιεκτικότητα σε οξυγόνο ΔΕΝ είναι μεγαλύτερη. Αυτό που έχεις είναι ελάττωση των ρύπων (ίσως...) και αύξηση του όζοντος και βέβαια ωραίες μυρωδιές της φύσης...
Τουλάχιστον η πτώση της θερμοκρασίας λόγω υψομέτρου (κάθε 1000 πόδια νομίζω 1 βαθμός κελσίου) μπορεί να βοηθάει στο να μην παρα-αραιώνει ο άερας.
Αν ανεβείτε στο Έβερεστ το πιθανότερο είναι να μην πάνε μία τα αυτοκίνητα! Στην διάσημη ανάβαση Pikes Peak όπου μέσα σε λίγα χιλιόμετρα ανεβαίνουν πολύ το μεγάλο πρόβλημα των μηχανικών ήταν με βάση ποιο υψόμετρο να ρυθμίσουν τους κινητήρες....να είναι καλοί στα χαμηλά ή στα ψηλά??
Η Κηφισιά νομίζω έχει πάνω από 200 μέτρα υψόμετρο και η Πάρνηθα γύρω στα 1400. Δε ξέρω μέχρι που θα φτάσετε αλλά είναι καλή ανάβαση. Να μου πείτε αν τα αυτοκίνητα "αδυνατίζουν"!
[τώρα βέβαια που σας έβαλα την ιδέα....]

mysmart.gr
13-09-2003, 14:54
apo tin arxi toy site eimai mesa isos oxi san eggegrammenos alla o igreor k arketoi me kseroun, johnk102, mporo na po k pio palios apo sena to kako me ton onyx einai oti leei polla alla mazi me tis plirofories pou dinei etsi,den exei parevrethei se kamia synantisi k synexos kseneronei kosmo,an exeis parakolouthisei palioteres sizitiseis.......to oti sexei vohthisei dekto alla to oti sthn oli fasi tis proinhs voltas to mono pou exei na pei einai oti to megalo pososto ygrasias k meiomeni periektikothta tis atmosfairas se oksigono tha talaiporisei ta turbo ton smart entaksei einai kseneroma!!!!!!!vevaia to oti an exo odigisei megalyterhs hp autokinhta apo to smart den to ksereis onyx!!!!!!!pantos ksero kati parapano apo mixanologia apo sena afou apofoitos anotatis sxolis oximaton kai ergazomenos se oximata...to oti exeis liosei kinithres exeis spasei xilia dio autokinhta tote dialekses lathos site na mpeis giati edo exei katoxous smart, ksereis ta opoia einai periorismena se hp k kratimata alla exoyn psixoula k poli fanatikoys ipostiriktes....... k den xriazontai anthropous arnitikous!!!!!!! so stick to info

mysmart.gr
13-09-2003, 15:00
oso gia proedro antiproedro moderators sorry paidia me kserete san bro tou mike the mechanic k afti tha einai h teleftaia niksi

gavanos
13-09-2003, 18:01
To thema einai oti proswpika den mou aresoun oi antiparatheseis sto board. Kai pistevw oti kai stous perissoterous den aresoun. To oti se kapoion den aresei to stul grapsimatos kapoiou allou, afto einai apoluta dekto. Allwste den mporoume oute na aresoume se olous, oute na mas aresoun oloi!

Uparxei omws mia megali diafora. To na arxizoume antiparathesi einai kati teleiws diaforetiko. Ean emena den mou aresei kapoios, tote afto pou tha kanw einai otan blepw post tou na min tou dinw tosi simasia. Ean kati me enoxlei se kapoion xristi, tote isws tou steilw kapoio pm.

Pio sugkekrimena, mporei o onyx kapoies fores na ginetai kourastikos me tis polles leptomereies pou grafei. Polla apo ta post tou exoun apo tin alli plevra megalo endiaferon. Ean loipon den sou aresei o onx, mporei na uparxoun kapoioi xristes stous opoious aresei. Opote einai krima na dimiourgountai "erides" edw mesa. Mia pareoula eimaste, kai theloume na pername kala.

Telos, thelw na tonisw, oti den exw kanena problima proswpika me kanenan. Opote den tha eithela na thewriseis to sugkekrimeno post kapoiou eidous "epithesi" pros to meros sou. Kathe allo! Apla brika mia aformi gia na jekatharisw kapoia pragmata oson afora tous xristes kai ti metaju tous sxesi.

Bebaia bgika |off^ , opote stamataw edw.

onyx
15-09-2003, 11:38
Αποφάσισα η απάντησή μου στον ChridO επειδή είναι off topic και μακροσκελής να πάει αλλού. Έτσι έφτιαξα στις γενικές συζητήσεις θέμα με τίτλο "Μαλλιοτραβήγματα" όπου μπορείτε, αν ενδιαφέρεστε να να δείτε τη συνέχεια! :twisted:

Lgeor
15-09-2003, 14:04
ξεκαβαλα μεγαλε γιατι τελικα το βουνο δεν πειραζει τα τουρμπο αλλα τα μυαλα σου!!!!!!!!μειωνεται η περιεκτικοτητα του σε φαια ουσια!!!!κ οχι σε οξυγονο!!!!!

kai

apo tin arxi toy site eimai mesa isos oxi san eggegrammenos alla o igreor k arketoi me kseroun, johnk102, mporo na po k pio palios apo sena to kako me ton onyx einai oti leei polla alla mazi me tis plirofories pou dinei etsi,den exei parevrethei se kamia synantisi k synexos kseneronei kosmo,an exeis parakolouthisei palioteres sizitiseis.......to oti sexei vohthisei dekto alla to oti sthn oli fasi tis proinhs voltas to mono pou exei na pei einai oti to megalo pososto ygrasias k meiomeni periektikothta tis atmosfairas se oksigono tha talaiporisei ta turbo ton smart entaksei einai kseneroma!!!!!!!vevaia to oti an exo odigisei megalyterhs hp autokinhta apo to smart den to ksereis onyx!!!!!!!pantos ksero kati parapano apo mixanologia apo sena afou apofoitos anotatis sxolis oximaton kai ergazomenos se oximata...to oti exeis liosei kinithres exeis spasei xilia dio autokinhta tote dialekses lathos site na mpeis giati edo exei katoxous smart, ksereis ta opoia einai periorismena se hp k kratimata alla exoyn psixoula k poli fanatikoys ipostiriktes....... k den xriazontai anthropous arnitikous!!!!!!! so stick to info
Εισαγωγή: το παρόν αποτελεί απάντηση στα λεγόμενα του ChridO από την ενότητα Συναντήσεις και Θέμα Πρωινή συνάντηση!

Αφού το συνεχίζεις το πράμα αισθάνομαι υποχρεωμένος κι εγώ λοιπόν να απαντήσω! Θα μπορούσα να πώ απλά η σιωπή μου προς απάντησή σου αλλά μια και έχω κέφια.... :P
Για όποιον βαριέται να το διαβάσει βασικά λέω: θα βάλω τη γάτα μου να κλάψει!
Το ότι λέω πολλά είναι δικαίωμά μου. Αν δεν θές μην τα διαβάζεις. Το να μην σου αρέσω είναι επίσης δικαίωμά σου. Αν με βρίσκεις αρνητικό επίσης λυπάμαι, δεν μπορούμε να αρέσουμε σε όλους. Άλλωστε έχω κατ'επανάληψη εξηγήσει το στύλ μου που σαν παλιός συμμετέχων θα έπρεπε να είχες διαβάσει και θα μπορούσες αν όχι να με συμπαθήσεις ή δικαιολογήσεις τουλάχιστον να με ανεχτείς!
Αν εσύ ενοχλείσαι από το "νέος" και τα σχόλιά μου σε ξενερώνουν λυπάμαι ζητάω ειλικρινά συγνώμη :cry: αλλά μάλλον έχεις πρόβλημα χωρίς λόγο και παρεξηγείσαι εύκολα!
Το να με χαρακτηρίζεις ή μειώνεις με τρόπο προσβλητικό όμως δεν αρμόζει στο χώρο του forum και είναι λάθος σου και δείχνει πάλι ότι ίσως εσύ έχεις κάποιο πρόβλημα. Θα μπορούσες να πεις τα ίδια με ευχάριστο τρόπο χαριτολογώντας ώστε να βγει κάτι θετικό από το όλο θέμα χωρίς να με θίξεις.
Το ότι δεν παρευρίσκομαι στις συναντήσεις είναι επίσης δικαίωμά μου και άλλωστε είναι γνωστό ότι έχω και μια μικρή δυσκολία....ζώ στο Λονδίνο!
Δεν έχω δηλώσει μηχανικός αυτοκινήτων (στο προφίλ μου λέω τι δουλειά κάνω) και ξέρω πολύ καλά τους σχετικούς περιορισμούς μου και για αυτό προσπαθώ να θέτω ερωτήματα ώστε να ενημερωθούμε από αυτούς που κατέχουν. Αλλά αυτοί που υποτίθεται κατέχουν αντί να ενημερώνουν και να λύνουν απορίες προσπαθούν να επιβληθούν άλλων με λάθος τρόπο. :wink:
Επειδή μάλλον δεν είσαι πολύ προσεκτικός όταν διαβάζεις ή ίσως είσαι θερμόαιμος και αφήνεις το πνεύμα σου να παρασύρεται εύκολα, δεν είπα για υγρασία (δεν είμαι σίγουρος για το τι κάνει, μήπως θα ήθελες να μας διαφωτίσεις ή είναι μυστικό του επαγγέλματος) αλλά μόνο για θερμοκρασία και ελάττωση του οξυγόνου που είναι γνωστά και βέβαια σε χιουμοριστικό στύλ.
Είμαι λάτρης των αυτοκινήτων με προσωπικότητα-ψυχή για αυτό και συχνάζω στο smartmania. Είχα την τύχη να κυκλοφορώ με τέτοια και την ατυχία να τα διαλύσω (ένα πλήρως, 1 κινητήρα που πέθανε από γηρατειά και άλλους 2 κινητήρες, άλλων αυτοκινήτων, φλάντζα ο ένας και πλήρης καταστροφή ο άλλος μάλλον λόγω έλλειψης λαδιού, απέχει πολύ από το χιλιαδυό που ισχυρίζεσαι ότι διέλυσα)... Αναφέρθηκε σε θέμα που όλοι αναφέραμε τα "κατορθώματά" μας. Ουδέποτε υπερηφανεύτηκα για αυτό ούτε το θεωρώ ειδική ικανότητά μου (η ικανότητά μου ήταν το ότι άντεξαν όσο άντεξαν μαζί μου!) :P
Το site και forum δεν έχει κατόχους smart αλλά φίλους του smart, τουλάχιστον έτσι έλεγε όταν μπήκα. Δεν νομίζω να υπάρχει η τάση να γίνει κλειστό club για λίγους εκλεκτούς.
Το τι έχεις οδηγήσει και το πόσα άλογα είχαν ούτε με απασχόλησε ούτε κολλάει πουθενά εφόσον δεν το χρησιμοποιείς δημιουργικά για να επιχειρηματολογήσεις για παράδειγμα για συμπεριφορά αυτοκινήτου κλπ, εμφανίζεται πάλι κάποιο σύμπλεγμα που διαθέτεις! Για να σε χαροποιήσω λοιπόν αφού δεν έχω κανένα λόγο να σε στεναχωρώ σου λέω μπράβο τυχερέ που έχεις οδηγήσει αυτοκίνητα με πολλά άλογα και σε ζηλεύω πολύ! (...αν και εγώ έχω οδηγήσει αυτοκίνητα με πολλά άλογα, πάμε κόντρα? κι όποιος κερδίσει παίρενει ένα ρούμπο! \:D/ )
Παραέγινα σοβαρός....λοιπόν η πλήρως μονολεκτική απάντηση για όσους δυσκολεύονται στην κατανόηση βαθειών νοημάτων είναι: πρίτς!

gismo
16-09-2003, 15:59
kseftila exei ginei i istoria mou fainetai!!!!! re paidia kai emena oi pio polloi den me kserete (oi neoi) mias kai ksafnika efuga apo ellada alla den sas ksenerwnw!!!

epeisis den vriskw kanena logo na katheste na asxoliste me tetiou eidous katastaseis k themata!

xristo prepei k esu omws na stamatiseis na ta ferneis ta pramata sta oria tous!!! pes tin apopsi sou alla den xreiazete na to kourazoumai to thema!

xalarwwwwwwwste min ta pernete toso proswpika ta pramata! mia parea eimaste re paidiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

onyx
16-09-2003, 16:29
xristo prepei k esu omws na stamatiseis na ta ferneis ta pramata sta oria tous!!!Έχεις απόλυτο δίκιο, μερικοί δεν κατανοούν το στύλ μου και επειδή κι εγώ δεν ξέρω τα όριά τους δημιουργούνται εύκολα παρεξηγήσεις χωρίς να το θέλω. :roll:
Θα προσπαθήσω να συγκρατηθώ! :P

gismo
16-09-2003, 16:36
gelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawwwwwwwwwwwwwwwwwwwww wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww :lol: :lol: :lol: :lol:

smartGirl
17-09-2003, 09:59
goustarw.... paidia sinexeiste.... kairo eixame na doume samata!!!!

ps: ase ari tis simvoules....

onyx
18-09-2003, 13:38
goustarw.... paidia sinexeiste.... kairo eixame na doume samata!!!!

ps: ase ari tis simvoules....Τώρα τι να σου πώ? Κρατιέμαι, κρατιέμαι αλλά.....δεν πάει άλλο!
Εδώ προσπαθούμε να ηρεμήσουμε το κλίμα κι εσύ το θεώρησες ευκαιρία για να σε πιάσει το επαναστατικό σου! :P
Αφού θέλεις σαματά θα τον έχεις. Όλο γκρίνια και παράπονα είσαι, "δεν με έχετε στις φωτό" κλπ ή απαντάς με τρόπο επιπόλαιο που δείχνει μια σχετική ανωριμότητα. Προσπαθείς να ωθείς τους άλλους στα άκρα αλλά εσύ φροντίζεις να βγάζεις την ουρά σου απέξω! :twisted:
Για σύνελθε και ωρίμασε λιγάκι, μην συμπεριφέρεσαι σαν ξανθιά....

Μισοάσχετο αλλά είναι ευκαιρία τώρα που πήρα φόρα, η Porsche Cayenne που κολλάει. Δε λέω καλό αυτοκίνητο αλλά εκτός τόπου και χρόνου στο forum αυτό. :-x

gavanos
18-09-2003, 15:36
pw pw...
kai i Sotie sto xoro...!!! xexexe:)
Etsi paidia...xwste xwste! Alla panta sta plaisia tis efprepeias kai tis ithikis !!! (leme twra....) :lol:

smartGirl
18-09-2003, 15:45
den to pisteuw....
mallon kaneis plaka etsi???

travas kanena zori onyx?
poios sou exei dwsei to dikaiwma na milas etsi gia mena? me xereis???

tis polyxerosines sou, tis polylogies sou, ta sxolia sou, pou mas exoun kourasei ante na ta kaneis allou...
kai emena den tha me xanapiaseis sto stoma sou!!!
KATALAVES??

gismo
18-09-2003, 15:46
xixi imoun sigouros!!!!!!!!!!!!!!!! prosekse ti tha peis onyx xixixixixi

stargazer
18-09-2003, 15:59
Onyx prosexe pws milas gia ti Sotie...

Sto katw katw den tin exeis gnwrisei pote, kai xaraktirismoi tou typou "απαντάς με τρόπο επιπόλαιο που δείχνει μια σχετική ανωριμότητα. Προσπαθείς να ωθείς τους άλλους στα άκρα αλλά εσύ φροντίζεις να βγάζεις την ουρά σου απέξω!
Για σύνελθε και ωρίμασε λιγάκι, μην συμπεριφέρεσαι σαν ξανθιά...." kalhtera na tis kratas gia thn parti sou...

Yparxoun kapoia oria kai ayth thn stigmi ta exeis xeperasei... :x :x

Oso gia thn diamaxi me ton ChridO na xerete oti mazi me to Xristo!

Mazi sou agorina...!!

stargazer
18-09-2003, 16:02
Ahhh ONYX gia na mhn xehniomaste kiolas, piase merikes na exeis..:

|tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^ |tom^

Einai prokatavoli gia ta teleytaia sou sxolia...

gavanos
18-09-2003, 16:13
Paidia! Paidia! Na iremisoume ligaki...Exw tin aisthisi (bebaiotita tha tin elega) oti exoun jeperastei ta oria. Gia na iremisoume...Onyx, pistevw oti apo ti stigmi pou thigontai kapoioi apo emas, prepei toulaxiston o thigwn na epanorthwsei. Eipame, mia parea eimaste, alla afto den simainei kati parapanw, opws oti prepei na ginontai sxolia se proswpiko epipedo. :wink:

smartGirl
18-09-2003, 16:23
apaitw sygnwmi TWRA onyx....

johnk102
18-09-2003, 23:36
Oso gia thn diamaxi me ton ChridO na xerete oti mazi me to Xristo!

Mazi sou agorina...!!

Εμ, δεν το 'ξερα. Την γλύτωσες αυτήν την Πέμπτη, χεχε :o

onyx
19-09-2003, 09:04
den to pisteuw....
travas kanena zori onyx?
tis polyxerosines sou, tis polylogies sou, ta sxolia sou, pou mas exoun kourasei ante na ta kaneis allou...
KATALAVES??
Ωχ, ωχ, ωχ μάλλον μεγάλο θα γίνει και αυτό το post.
Σε παρακαλώ stargazer μην μπλέκεσαι γιατί θα γίνουμε τρίο και θα μπλέξουμε τα μπούτια μας και θα καταλήξουμε τριό καρό! Το ποια είναι τα όρια και το ποιός τα ξεπερνάει θα φανεί. Αν νομίζεις ότι η Sotie έχει ανάγκη υπεράσπισης τότε λυπάμαι για αυτήν γιατί έτσι αποδεικνύεται ακριβώς αυτό που έλεγα ότι σπέρνει τη ζημιά και βγάζει την ουρά της απέξω. Μην μπλέκεσαι λοπόν άστην να αναλάβει την ευθύνη των λεγόμενών της. Επίσης παρακαλώ άλλους μη θιγόμενους να μην εμπλακούν. Σχόλια βεβαίως ελεύθερα αλλά να μη φτάσετε σε εμπλοκή. Μπορούμε νομίζω ελεύθερα να μαλλιοτραβηχτούμε με την ησυχία μας στο ομώνυμο θέμα!
Λοιπόν νομίζω ότι αρκετή μεταμέλεια έχω δείξει. Αλλά μάλλον δεν εκτιμάται αυτό. Φαίνεται ότι μόνο η συμπεριφορά τραμπούκου περνάει με μερικούς από εδώ μέσα.
Το δικαίωμα να ομιλώ το έχω όπως ακριβώς το έχετε όλοι σας. Ίσως έννοιες όπως ελευθερία του λόγου να σας θυμίζουν κάτι! Η συμπεριφορά μου είναι ανάλογη με των άλλων, όπως μου φέρονται ανάλογα αντιδρώ, απλά υπάρχουν κάποια επίπεδα στα οποία δεν πρόκειται να πέσω. Μερικοί/ές όμως δεν συνειδητοποιούν ότι για να μπορούν να συμβιώσουν με άλλους στη ζωή στη δουλειά και βέβαια και στο forum χρειάζεται μια σχετική υπευθυνότητα και αλληλοσεβασμός (όπως είπε και ο lgeor). Πρέπει μερικές φορές να καταλαβαίνουμε ότι εκτός από τον εγωκεντρικό εαυτό μας υπάρχουν και άλλοι άνθρωποι γύρω μας που δεν υπάρχουν μόνο για να μας διασκεδάζουν.
Και για να απαντήσω στις απορίες σου:
-να το πιστέψεις γιατί έτσι είναι!
-όχι δεν κάνω πλάκα, βλέπεις μήπως πλακατζίδικα emoticons? :-x
-ε, λιγάκι ζόρι τραβάω, ιδίως με τη συμπεριφορά σου!
-τα περί δικαιώματος τα απάντησα πιο πάνω
-δε σε ξέρω και ενώ ήθελα να σε γνωρίσω αρχίζω να αναθεωρώ! :twisted:
-ΟΧΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΑΑΑΑΑ! :twisted:

onyx
19-09-2003, 09:17
To thema einai oti proswpika den mou aresoun oi antiparatheseis sto board
και μετά από μερικά post λέει:

pw pw...
kai i Sotie sto xoro...!!! xexexe:)
Etsi paidia...xwste xwste! Alla panta sta plaisia tis efprepeias kai tis ithikis !!! (leme twra....) :lol:
Τώρα εγώ τι να πώ.... :wink:
Τέλος πάντων, τώρα ασχολούμαι με την smartgirl! Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί οι διαφωνίες και οι καβγάδες τραβάνε το ενδιαφέρον πολλών. Πρέπει να είναι στη φύση του ανθρώπου... Εκεί πρέπει να στηρίζεται και η επιτυχία (σαν επιτυχία εννοώ την τηλεθέαση και τίποτα άλλο) των λεγόμενων reality shows. :twisted:

gismo
19-09-2003, 09:23
:!:

gismo
19-09-2003, 09:24
:!: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

onyx
19-09-2003, 09:56
Για τον gismo.
Αν δεν μου πέφτει εμένα λόγος τότε δεν της πέφτει ούτε αυτής.
Δεν τσιμπάω τον κόσμο απλά είμαι λίγο ειρωνικός ή καυστικός όπως είπε κάποιος. Αν και το κάνω αστειευόμενος, οι πιο εύφλεκτοι ανάβουν! Δυστυχώς η γραπτή επικοινωνία δεν μπορεί να αποδώσει το στύλ του προφορικού λόγου και τη γλώσσα του σώματος.
Και δουλειά έχω και δεν είναι όλα copy-paste. Σαφώς και δεν τα έχω βγάλει μόνος μου όλα αυτά, από κάπου τα έχω διαβάσει, συζητήσει, μάθει, τα γράφω όμως μόνος μου με το δικό μου τρόπο, τα αντιγραμένα αναφέρουν ακριβώς και τόπο προέλευσης.
Μερικοί ίσως χαίρουν ικανοποίησης από την υποστήριξη αυτή από τους άλλους, άλλοι απλά δεν την έχουν ανάγκη! Δεν νομίζω ότι έχει ιδιαίτερη σημασία ποιός παίρνει το μέρος ποιανού σε ένα forum.... ή μήπως έχει? :wink:
Το περί ορθογραφίας στο είπα ακριβώς ιδιαιτέρως λόγω σεβασμού και για να μην σε φέρω σε δύσκολη θέση. Δεν το εκτιμάς όμως. Ούτε χρειάζεται να προσπαθείς να βρείς δικαιολογία. Ο στόχος μου δεν ήταν να σε μειώσω, τότε θα το έλεγα δημοσίως αλλά να σε ωθήσω στην βελτίωσή σου. Φυσικό είναι να αισθανθείς άσχημα, κι εγώ θα αισθανθώ άσχημα αν με πούνε παχύ αν και το ξέρω ότι είμαι, δεν είναι όμως λόγος αυτός να αντιπαθήσω κάποιον. Σε προκαλώ-προσκαλώ λοιπόν να συναντηθούμε έστω για λίγο για να αποκτήσεις πιο δικαιολογημένη άποψη, στο ίδιο παλιονήσι είμαστε! (διαθέτεις τηλεφωνό μου και email)
Και δεν πρόκειται να είμαι ιδιαίτερα καλός, θα είμαι ο εαυτός μου! :P

gismo
19-09-2003, 10:04
:P !!!

onyx
19-09-2003, 10:29
oute kannnnnnnnnn!!!Αχ, αυτός ο αρνητισμός σου....δε θα σου βγεί σε καλό. :P
Τέτοια προκατάληψη σε τόσο νέο άνθρωπο.... :P

ama perimena apo esena na me veltiwseis paei katastrafika!!!!Καλόοοοοοο! :lol: :lol: :lol:
Αλήθεια μου άρεσε και μου φάνηκε αστείο! Βέβαια είμαι από τους ανθρώπους που πολύ δύσκολα παρεξηγώ οπότε καταλαβαίνεις.... :lol:

oute kan tha apantisw!!!Κι όμως απάντησες! Γιατί κανένας δεν είναι πια πιστός στα λόγια του... :wink:
Λοιπόν φαίνεται ότι όπως εξελίσσονται τα πράματα θα πρέπει να παραμείνω incognito! Για την ασφάλειά μου.... :twisted:

smartGirl
19-09-2003, 10:55
ONYX....
ANTE AYTOKTONA....

DEN THA PESW STO EPIPEDO SOU ANTI-LEGONTAS XARAKTIRISMOUS (OPWS KANEIS ESY), OUTE THA KATSW NA APOLOGITHW KAI NA APANTISW STIS GELIES ERWTHSEIS KAI APORIES SOU....

XESTIKA TI LES GIA MENA DIOTI MOU EISAI TELEIWS ADIOFOROS, KAI ME TO NA ASXOLOUME, ESTO AYTA TA POST POU KANW, XANW TO XRONO MOU....

EISAI TOSO ASIMANTOS POU EINAI TIMH SOU NA APANTAW STA POST SOU, ASXETA AN ME THIGOUN, ALLA OTI KAI NA PEIS ESY MALAKIA EINAI... OPOTE APO TO ENA MPAINOUN KAI APO TO ALLO VGAINOUN... KAI ME KANEIS KAI GELAW....

NA SAI KALA ONYX!!!!

PS: PAIDIA MIN PAIRNETE THESI PARAKALW, MPORW KAI MONH MOU...
OUTE GIZ, OUTE STAR!!

stargazer
19-09-2003, 11:16
den to pisteuw....
travas kanena zori onyx?
KATALAVES??
Ωχ, ωχ, ωχ μάλλον μεγάλο θα γίνει και αυτό το post.
Σε παρακαλώ stargazer μην μπλέκεσαι γιατί θα γίνουμε τρίο και θα μπλέξουμε τα μπούτια μας και θα καταλήξουμε τριό καρό! Το ποια είναι τα όρια και το ποιός τα ξεπερνάει θα φανεί. Αν νομίζεις ότι η Sotie έχει ανάγκη υπεράσπισης τότε λυπάμαι για αυτήν γιατί έτσι αποδεικνύεται ακριβώς αυτό που έλεγα ότι σπέρνει τη ζημιά και βγάζει την ουρά της απέξω. Μην μπλέκεσαι λοπόν άστην να αναλάβει την ευθύνη των λεγόμενών της. Επίσης παρακαλώ άλλους μη θιγόμενους να μην εμπλακούν. Σχόλια βεβαίως ελεύθερα αλλά να μη φτάσετε σε εμπλοκή. Μπορούμε νομίζω ελεύθερα να μαλλιοτραβηχτούμε με την ησυχία μας στο ομώνυμο θέμα!
Λοιπόν νομίζω ότι αρκετή μεταμέλεια έχω δείξει. Αλλά μάλλον δεν εκτιμάται αυτό. Φαίνεται ότι μόνο η συμπεριφορά τραμπούκου περνάει με μερικούς από εδώ μέσα.
Το δικαίωμα να ομιλώ το έχω όπως ακριβώς το έχετε όλοι σας. Ίσως έννοιες όπως ελευθερία του λόγου να σας θυμίζουν κάτι! Η συμπεριφορά μου είναι ανάλογη με των άλλων, όπως μου φέρονται ανάλογα αντιδρώ, απλά υπάρχουν κάποια επίπεδα στα οποία δεν πρόκειται να πέσω. Μερικοί/ές όμως δεν συνειδητοποιούν ότι για να μπορούν να συμβιώσουν με άλλους στη ζωή στη δουλειά και βέβαια και στο forum χρειάζεται μια σχετική υπευθυνότητα και αλληλοσεβασμός (όπως είπε και ο lgeor). Πρέπει μερικές φορές να καταλαβαίνουμε ότι εκτός από τον εγωκεντρικό εαυτό μας υπάρχουν και άλλοι άνθρωποι γύρω μας που δεν υπάρχουν μόνο για να μας διασκεδάζουν.
Και για να απαντήσω στις απορίες σου:
-να το πιστέψεις γιατί έτσι είναι!
-όχι δεν κάνω πλάκα, βλέπεις μήπως πλακατζίδικα emoticons? :-x
-ε, λιγάκι ζόρι τραβάω, ιδίως με τη συμπεριφορά σου!
-τα περί δικαιώματος τα απάντησα πιο πάνω
-δε σε ξέρω και ενώ ήθελα να σε γνωρίσω αρχίζω να αναθεωρώ! :twisted:
-ΟΧΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΑΑΑΑΑ! :twisted:

Mallon to provlima sou einai poly megalhtero ap' oti oloi edw mesa nomizame....

1. Pws mpwreis na anafereis: "Επίσης παρακαλώ άλλους μη θιγόμενους να μην εμπλακούν. Σχόλια βεβαίως ελεύθερα αλλά να μη φτάσετε σε εμπλοκή. Μπορούμε νομίζω ελεύθερα να μαλλιοτραβηχτούμε με την ησυχία μας στο ομώνυμο θέμα!" kai meta na milas gia eleytheria logou, otan esy apoklyeis opoion thelei na milisei???

Apoktisame xafnika kai igetiko rolo sto club??

2. Den tithete thema yperaspisis ths sotie's, alla tithete thema sevasmou...
Kai to mono pou apodiknyeis se olous mas gia akoma mia fora einai oti eisai megalos karagkiozis. Tha pmwrouses toulaxiston na exeis tropous...

3. To thema tou triou mpwreis na to kratiseis gia "homework", na fantasiwneis opote thes kai na kaneis kai exaskisi, giati ekei tha meinei...

Ante giati mas ta exeis pei polla kai arxises na to kourazeis.... :evil: :evil:

ttasos
19-09-2003, 11:21
ΜΙΣΩ ΤΟΝ STARGAZER

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΤΙΚΑ E-MAIL ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ PC ΠΟΙΟ ΧΑΖΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΟΥΒΛΑΚΙ!!! :x :x :x :x

ΣΕ ΜΙΣΩ-ΣΕ ΜΙΣΩ-ΣΕ ΜΙΣΩ!!! :x

ΑΛΛΑ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΟΥΝ :D :D :D

Υ.Γ.ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΝΤΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΣΟΥ ΕΜΕΙΣ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΟΙ!!! :D :D :D

stargazer
19-09-2003, 11:30
Ttasso, den peirazei an me miseis....

Egw se agapaw kai gi'ayto tha synexisw na sou stelnw ola ayta ta enoxlitika email... :lol: :lol: :wink: :razz:

ttasos
19-09-2003, 11:34
:cry: :cry: :cry: ΟΧΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ :cry: :cry: :cry:

stargazer
19-09-2003, 11:38
:D :D :D

xixi

gismo
19-09-2003, 11:40
:twisted: :evil: XIXI

stargazer
19-09-2003, 11:44
Nai re tasso...
panw pou zestathika... :twisted: :twisted:

xixi

onyx
19-09-2003, 11:48
Για τη smartgirl....αφιερωμένο εξαιρετικά! :P
Ωραία ετοιμάζομαι να αυτοκτονήσω.... :lol: :lol:
Παρατηρώ κεφαλαία γράμματα...μου φαίνεται ότι εξαγριώθηκες εντελώς! :lol:
Ευτυχώς που σου είμαι αδιάφορος, φαντάσου πόσα θα μου έλεγες αν ενδιαφερόσουν κιόλας! :wink:
Χαίρομαι που δε θα φτάσεις στο επίπεδό μου, επειδή λοιπόν κι εγώ δε θα φτάσω στο δικό σου η "επικοινωνία" μας τείνει να πατώσει. Και σε ευχαριστώ για την τιμή που μου κάνεις να απαντάς στα posts και να ασχολείσαι μαζί μου.....ΨΩΝΑΡΕΣ όλου του κόσμου ενωθείτε! \:D/
Αν έχεις ακράτεια από το έντερο να δείς γαστρεντερολόγο!
Για τα αυτιά σου να δείς κανέναν ωτορινολαρυγγολόγο!
Για τα μυαλά που κουβαλάς η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά! ](*,)
Δεν πας να με βρίζεις εγώ βλέπεις προσπαθώ να μας βελτιώσω όλους αλλά κανένας δεν το εκτιμάει. :twisted:
Μου φαίνεται ότι και πολύ ασχολούμαι........ Είναι όμως γνωστό: όποιον μπλέκεται με τα πίτουρα τον τρώνε οι κότες.
Όμως δε θα σας κάνω τη χάρη να εξαφανιστώ!! (κατά τη λαϊκή σοφία: στου κουφού την πόρτα όσο θέλεις βρόντα!)

Σχόλιο 1: Και για μερικούς αυθάδεις άλλη λαϊκή σοφία λέει: μεγάλη μπουκιά φάε μεγάλο λόγο μην πεις!!! :wink:
Σχόλιο 2: Τελικά υπάρχει μεγάλο σύμπλεγμα ανωτερότητας στην κοινωνία.... Η μάχη για την εξουσία, ηγέτες όλου του κόσμου ενωθείτε. (ο lgeor ως σωστός ηγέτης φρόνιμα κρατάει την απόστασή του |cla^ ) Μου θυμίζει το γνωστό γραφτό του Λεμπέση περί κοινωνίας των βλακών και της ανύψωσής τους στην κοινωνία κλπ κλπ.
(εδώ που φτάσαμε.....το σχόλιο 2 φανταστείτε το παρακαλώ με μουσική υπόκρουση Καραγκιόζη)

gismo
19-09-2003, 11:57
:!: :!: :!: :!:

stargazer
19-09-2003, 12:03
Etsi, synexize na grafeis onyx na thavmasoun oloi to megaleio ths malakias pou se dernei...

PS: Lampro zitw sygnwmi alla kapoios prepei na valei ayto to karagkiozi sthn thesi tou...

Stamatw edw...

johnk102
19-09-2003, 12:26
Πρόεδρε, μήπως να το κλείδωνες το post? Θα έχουμε και θύματα έτσι που πάμε. |2guns

Λυπάμαι που φτάσαμε εδώ ... :(
Έχουμε ξεφύγει τελείως ... :-k

gismo
19-09-2003, 12:30
sumfwnw apoluta me ton johnk kane kati

exei ginei kseftila to thema

gismo
19-09-2003, 12:31
:lol: :lol: :lol:

johnk102
19-09-2003, 12:44
Μην ξεχνάτε πως ο κόσμος δεν γυρίζει γύρω από εμάς. Σκοπός του site είναι να μαζευτούμε όσοι έχουμε την αγάπη για τα smart. Αυτό το post μόνο διαφήμιση ΔΕΝ είναι για τα υποψήφια μέλη του club μας. Για να μην πω ότι ίσως και τα μέλη που έχουν εγγραφεί και διστάζανε να γράψουν, τώρα ΔΕΝ θα γράψουν με τίποτα. Έχουμε βάλει τα χέρια μας, να βγάλουμε τα μάτια μας.

Παρακαλώ πολύ απ' όλους μας, να μην δώσουμε άλλη συνέχεια στο θέμα και να το λήξουμε εδώ. Από κει και πέρα ας αποφασίσουν οι moderators αν θα μείνει ολόκληρο το topic ή αν θα φύγει.

Τέλος νιώθω και λίγο ένοχος γιατί η όλη κατάσταση ξεκίνησε από την αντίδρασή μου στα λεγόμενα του Χρήστου. Όμως έληξε εκεί. Αν ήξερα την συνέχεια που θα ακολουθούσε, δεν θα αντιδρούσα καθόλου. Ίσως και να ήταν καλύτερα. :-k

stargazer
19-09-2003, 13:10
Μην ξεχνάτε πως ο κόσμος δεν γυρίζει γύρω από εμάς. Σκοπός του site είναι να μαζευτούμε όσοι έχουμε την αγάπη για τα smart. Αυτό το post μόνο διαφήμιση ΔΕΝ είναι για τα υποψήφια μέλη του club μας. Για να μην πω ότι ίσως και τα μέλη που έχουν εγγραφεί και διστάζανε να γράψουν, τώρα ΔΕΝ θα γράψουν με τίποτα. Έχουμε βάλει τα χέρια μας, να βγάλουμε τα μάτια μας.

Gianni exeis apolito dikio... Ayto to website ftiaxtike gia olous emas pou agapame ta smartakia...

Panta omws tha yparxoun kai oi "anepithimitoi" pou prokaloun provlimata tetoiou eidous me kaystika sxolia kai me "voles" se proswpiko epipedo!

Pragmatika lypame!

smartGirl
19-09-2003, 13:26
ME MEGALI MOU XARA SAS ANAKOINWNW OTI OLA: METAXI EMOU KAI ONYX HTAN STOIMENA.....

THELAME NA DIMIOURGISOUME "MALIOTRAVIGMATA & SAMATA", ETSI GIA NA PLAKA....

ALLA... TO XONTRINAME METAXY MAS KAI SAS PEIRAME KAI ESAS SVARNA....

TO XERW OTI TSANTISTIKATE MERIKOI.... ALLA KANEIS MAS DEN EXEI TIPOTA ME KANENAN KAI IDIKA O ONYX.....

EINAI GAMW TA PAIDIA KAI AS MIN TOU FENETAI... OTI YPOTHIKE HTAN SINENOIMENO.... KAI OXI ALHTHIA....

AYTA...

PS: AN THELETE NA RIXETE NTOMATES.... DIKAIOLOGISTE....
AKOMA.... OTI KAI NA PEITE EXETE DIKIO...

gavanos
19-09-2003, 13:28
Kathomai kai parakolouthw toses meres aftin tin "kontra". Kai mou fainetai ejairetika asteio (me tin kaki ennoia omws) na dimiourgountai themata me atoma pou oute kane exoun idwthei metaju tous! Einai san na blepoume tileorasi, na mas nevriazei afto pou leei o ekfwnitis, kai anti na allazoume kanali na ton pairnoume tilefwno kai na ton vrizoume!

Outws i allws omws, exw pei kai exw janapei oti oi prosblitikoi xaraktirismoi pou anaferontai proswpika se kapoious den exoun thesi edw. Ean kapoios exei problima me kapoion allo as tou steile ena PM gia na min anagkazomaste kai oi upoloipoi na "blepoume" tin metaju tous diafwnia/kontra. Tetoiou eidous katastaseis den timoun kanenan, apenantias thewrw oti prosballoun ki emena proswpika pou eimai melos sto board.

Giafto akribws tha parakalesw na min jeperniountai ta oria afta.
Eipame, dimokratia, o kathenas mporei na leei elefthera ti gnwmi tou, alla ws ena simeio pou den 8igei ton allo!
Afta, kai elpizw na min xreiastei na janaepembw me tetoio tropo.

P.S. To ean exei kinisi to board den einai aftoskopos. Simasia exei i kinisi pou exei na einai me ton swsto tropo. To na prokaloume "xamo" kai meta na leme oti kanei kalo kai sto board einai toulaxiston aparadekto.

johnk102
19-09-2003, 13:30
Δεν σας πιστεύω! ](*,)

Μετά απ' αυτό σιγά μην ξαναδείτε μήνυμά μου (για καμμιά ώρα τουλάχιστον ... μέχρι να μου περάσει).

Τσ, τσ, τσ !!!

stargazer
19-09-2003, 13:34
Sotie sorry alla emena den me noiazei an kanate plaka 'h oxi...

O onyx polles fores exei ferei ala meloi sta oria tous kai ayto einai aparadekto!

Gia to logo ayto, osoi exoun thn idia apopsi me emena mpwroun na rixoun mia matia sto post "Goodbue onyx" kai na psifisoun! :evil: :evil:

smartGirl
19-09-2003, 13:36
|crow^ |new^ |sch^ |sho^ |sil^ |blue^ :-({|= |bday^ |ice^ |dan^ xaxaxaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.................... .
gelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaw!!!!!

dont get pissed guys....

johnk102
19-09-2003, 13:40
Μόλις έκαψες τον άσσο σου. See u next time! :)

smartGirl
19-09-2003, 13:44
TI ENOEIS JOHN???

gismo
19-09-2003, 13:45
mpravo sotiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeee eeeeeeee :lol: :lol: :twisted: :evil: :!:

stargazer
19-09-2003, 13:51
Standard exoume kaei oloi tis teleytaies hmeres...

:D :D :D

atsirik
19-09-2003, 13:55
Den gnwrizw an ontws einai opws ta leei i smartgirl, pantws exw tin ypopsia oti se oli auti tin 'istoria' exoun thigei kapoioi pou den itan sto paixnidi (an einai ontws paixnidi)... An ontws loipon itan paixnidi, tha eprepe na stamathsei afotou arxisan na emplekontai kai atoma pou den itan entos (an den itan entos, giati ...pote de mporei na einai sigouros kanenas, kai en pasei periptwsei to olo thema einai arketa mperdemeno, akoma kai na to perigrapsei kaneis:)... En pasei periptwsei den einai omorfo na blepei kaneis flames, kai eilikrina de mporw na katalabw ti skopo eixe i metafora enos flame se neo thema wste na mporesei na synexistei kai na tou dothei i eukairia na parei akomh megalyteres diastaseis...

johnk102
19-09-2003, 13:56
Την ξέρετε την ιστορία με τον βοσκό που φώναζε στο χωριό ότι κατεβαίνουν οι λύκοι να φάνε τα πρόβατα μόνο και μόνο για πλάκα;
Όταν έγινε πραγματικά κανείς δεν τον πίστευε και οι λύκοι τα έφαγαν τα πρόβατα με την ησυχία τους.

Έτσι κι εδώ. Τσιμπήσαμε όλοι αλλά την επόμενη φορά, δεν πιστεύω να ξανατσιμπήσει κανείς.

Αυτό εννοώ όταν λέω πως κάποιοι έκαψαν το άσσο τους.

Φιλικά

onyx
19-09-2003, 13:58
......ε που και που λέμε και καμιά μαλακία να περάσει η ώρα........
:P :lol: :P :lol: :P :lol: :P :lol: :P :lol:

(από το ανέκδοτο όπου ο λαγός δήλωνε ότι **** το λιοντάρι)
(επειδή είστε και παρεξηγιάρηδες....το παραπάνω το λέω για μένα) :twisted:

smartGirl
19-09-2003, 14:02
APARADEKTO POU SINEXISAN MERIKOI TO POST SE ALLO POST... GIATI APLA DEN DEXONTAI MIA PLAKA....

A P A R A D E K T O!!!

GROW UP!!!

KAI AKOMA.... KAI TI!!! EGINE PIA!!! OLOKLIRO THEMA PREPEI NA DIMIOURGITHEI????

TO KOURASATE....

Lgeor
19-09-2003, 14:05
, kai eilikrina de mporw na katalabw ti skopo eixe i metafora enos flame se neo thema wste na mporesei na synexistei kai na tou dothei i eukairia na parei akomh megalyteres diastaseis...

Η ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑΤΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΜΙΑ ΔΙΑΦΩΝΙΑ 2 ΜΕΛΩΝ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΑΣΧΕΤΟ POST (ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗΣ) ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΑΜΕ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗ ΠΑΡΝΗΘΑ Η ΣΕ ΑΓΩΝΑ ΚΑΤΣ.

Ο ΣΚΟΠΟΣ ΤΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΗΤΑΝ ΝΑ ΛΥΘΕΙ Η ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΕΜΠΛΕΚΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΙΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΒΙΑΣΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.

ΣΚΟΠΟΣ ΤΟΥ FORUM ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΕΝΑ ΒΗΜΑ Σ'ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΟΥΝ (ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ) ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΦΙΜΩΣΕΙ ΣΤΟΜΑΤΑ.

ΤΙΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΤΙΣ ΔΙΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ

gismo
19-09-2003, 14:07
:lol: :lol:

onyx
19-09-2003, 15:03
alla solous exei anaferthei o tupos kai spernete ekei pou den ton spernoun! Ναι ....είναι κάτι νησιά που μπαίνουν μέσα στη μέση....κάτι τέτοια έλεγε κάποιος όταν καρφώθηκε το καράβι στον Πάτροκλο....(είναι εξίσου άσχετο αλλά μου ήρθε συνειρμικά)
Εσένα αλήθεια ποιός σε σπέρνει..... :?: Μάλλον το άφησες να εννοηθεί...

douleia den eixe o gaidaros gamouse ta paidia tou...
auto pou den katalavainw einai giati oloi sunenooumaste enw autos den mporei! akoma kai an den gnwrizomaste!!!Φαίνεται είναι δύσκολο να συνεννοηθείς με ανθρώπους που δεν έχεις γνωρίσει. Κάποια καχυποψία ίσως....η μη θέληση μάλλον! Η ευκολία να απορρίπτεις κάποιον είναι δικαίωμά σου όπως και το να μην θέλεις ούτε να τον συναντήσεις αλλά μη μιλάς ΕΣΥ για δυσκολία συνεννόησης.
Με τη smartgirl μια χαρά συνεννοηθήκαμε κι ας μην γνωριζόμαστε. :P
Εγώ πάντως, μπορείτε βέβαια να με πείτε ζώον αναισθησίας, ακόμα δεν αισθάνομαι προσβεβλημένος και δεν έχω καταχωρίσει κανέναν στα μαύρα κατάστιχα! Η όλη κατάσταση είναι πολύ γελοία για να την πάρουμε στα σοβαρά.
Πάντως αν διαβάσετε το όλο θέμα από την αρχή και προσπαθήσετε να το δείτε σαν εξωτερικοί παρατηρητές έχει γέλιο. Το στημένο άρχισε από εκεί που η smartgirl δήλωσε ότι γουστάρει σαματά και συνεννοηθήκαμε να συνεχίσουμε το σαματά!
Έκανα κάποιες προσπάθειες να μην εμπλέκονται άλλοι αλλά τίποτα....πολύ εύθικτοι μερικοί...
Αυτοί ακριβώς που θα έπρεπε να σιωπούν βλέποντας τι έχουν γράψει.....

xalarwwwwwwwste min ta pernete toso proswpika ta pramata! mia parea eimaste re paidiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaΝα τι έλεγε στις 16/9/03! Για να μην ξεχνιόμαστε.....

gismo
19-09-2003, 16:54
:o

mysmart.gr
19-09-2003, 17:02
λοιπον γιατι εγινε πολυ κουβεντα ενω απων ημουν δεν ειπες για υγρασια δεκτο αλλα παλι το νοημα δεν επιασες ονιξ.....τα σμαρτ δεν τους φταινε μονο το περιορισμενο οξυγονο αλλα κ πολλα ακομη γιατι δεν θα πηγαινουν οκ; το σμαρτ θελει θερμους υποστηρικτες............η ολη κουβεντα για το τι εχεις κανει γινεται για να δικαιολογησω ισως την γνωση σου για τα αυτοκινητα, αλλα παλι δεν καταλαβες,θερμοαιμος ειμαι, αλλα η αντιδραση μου ειναι για τις τοσες συζητησεις που συμμετειχες κ τελικα οσα κ αν ξερεις για αυτοκινητα δεν ξερεις για τα σμαρτ...... τα ερωτηματα που θετεις ειτε η απαντηση τους ειναι γνωστη ή οδηγουν σε ατοπο.....δεν εχω κανενα προβλημα με τους σκεπτικιστες αλλα τοση σκεψη για ενα αμαξακι το οποιο, αφου ξερεις, ο δοκιμαστης του πρωτοτυπου τραυματιστηκε ασχημα εξαιτιας της δυναμης κ της ασταθειας του κ ετσι οι κατασκευαστες του το εκαναν γεματο περιορισμους...παντως για την πρωινη βολτα επειδη εχω ξανανεβει στην Πεντελη κ την Παρνηθα με το σμαρτ μου, εχω να πω οτι ανεβαινα με 60 βαθμους θερμοκρασια νερου με εξωτερικη 17 βαθμους και πολυ αποκριση στο γκαζι αν κ ηλεκτρονικο....... με ποτενσιομετρο ετσι! ισως τωρα ο τροπος που στην ειπα δεν σαρεσε, συμφωνω δεν ημουν ευγενικος κ θα επρεπε να μιλησω εμμεσα....κ οχι απολυτα αλλα μεγαλος ανθρωπος εισαι κ αντεχεις....δεν εχω κανενα προβλήμα ουτε κολληματα απλως δεν ειναι πρωτη φορα που πετυχαινεις παρομοια αντιδραση στα λογια σου..... κυριοι αυτη η διαμαχη τελειωνει εδω ολοι εχουμε ενα κοινο το σμαρτ, κι αυτο μονο....... ονιξ τελος

onyx
19-09-2003, 17:06
Στον gismo:
Νομίζω πως δεν χρειάζεται να πώ τίποτα παραπάνω τα είπες όλα μόνος σου.... :lol: :lol: :lol:
Μάλλον όταν στο σχολείο είχε Όμηρο εσύ έκανες βόλτες με την Porsche! :twisted:
Όσοι καταλαβαίνουν γελάνε ήδη και οι άλλοι μάλλον δεν καταλαβαίνουν με τίποτα οπότε δεν έχει σημασία....

(ναι η κοπάνα δικαιολογεί και την ορθογραφία, φυσικά και δε φταίει το ημι-αγγλόφωνο σχολείο!)
Ευτυχώς που δεν θίγεσαι κιόλας. :lol: :lol: :lol:
Φιλάκια! :P

Στον ChridO:
Ακριβώς αυτήν σου την εμπειρία (και άλλες) ήθελα να μάθω! Ακριβώς επειδή δεν ξέρω από Smart και επειδή θέλω να μάθω! Κι αν κάποια πράματα είναι γνωστά σε σένα δεν είναι σε μένα και υποθέτω και σε αρκετούς άλλους. Ο καλύτερος χώρος για να τα μοιραστείς λοιπόν είναι αυτό το forum. Δεν θα θεωρηθεί ότι καυχιέσαι για κάτι, έχουμε όρεξη για πληροφόρηση και μάθηση.
Νομίζω ότι επειδή ακριβώς αγαπάμε τα Smart και την ιδέα αυτή για αυτό και ασχολούμαστε πολύ, δεν είναι κατηγορητέο αυτό. Και ακριβώς επειδή οι περιορισμοί από κατασκευής του είναι κάμποσοι για αυτό και σηκώνει συζήτηση για το τι γίνεται, αν και πώς κλπ. Ευχαριστώ! :P

gismo
19-09-2003, 17:07
xixi :lol: :lol:

gismo
19-09-2003, 17:10
:razz: :lol: :razz: :lol: :razz:

P_H_PANOS
19-09-2003, 17:11
Bre paidia hremiste kai skeftite oti tetoioy eidoys syzhthseis den timoun kanenan mas... Skeftite ti gnvmh tha sxhmatisei gia emas ena neo melos toy club...
Ayta me poly filikh diathesh... :)

gismo
19-09-2003, 17:26
itan kai to teleutaio mou msg pou nasxoleite mautes tis anwrimotites sauto to post

sugnwmi paidia! :!: :!:

onyx
19-09-2003, 17:30
Στον gismo:
Πολλά φιλάκια.... \:D/

(και μη φοβάσαι δε θα το παίξουμε ερωτευμένοι και δε θα σε **** στο τέλος!)
Δεν διαβάζει τι λένε οι άλλοι, δεν προσέχει τι γράφει ο ίδιος και καμία μα καμία αίσθηση του χιούμορ αυτό το παιδί.... 8) Πώς θα επιβιώσει στην Αγγλία χωρίς αίσθηση του χιούμορ δεν ξέρω!
Τόσα emoticons δε βλέπω κανένα με φιλάκια, adminstrator χρειαζόμαστε φιλάκια παρακαλώ! :P

gismo
19-09-2003, 17:32
:lol: :lol: :lol: :!: :!: :!:

onyx
19-09-2003, 17:40
Ε τότε...κι άλλα φιλάκια ! \:D/
Εγώ από μέγεθος πάω καλά....εσύ???? :wink:
Αν περιμένεις από το ιντερνέτ για να ****** άστα να πάνε! :twisted:

ΣΧΟΛΙΟ: μπορεί το επίπεδο να έχει πέσει αρκετά αλλά τουλάχιστον κάνουμε μικρότερες δημοσιεύσεις! :lol: :lol:

gavanos
19-09-2003, 17:48
Paidia den ta jexname ola sas parakalw?
As stamatisei afto to post edw, kai as asxolithoume me to pragmatiko logo uparjis tou board. Please...Exw pragmatika kourastei...

johnk102
19-09-2003, 18:55
Paidia den ta jexname ola sas parakalw?
As stamatisei afto to post edw, kai as asxolithoume me to pragmatiko logo uparjis tou board. Please...Exw pragmatika kourastei...

Λευτέρη το αν θα σταματήσουμε εξαρτάται από τον καθένα μας. Ο καθένας ας πράξει τα δέοντα.

Το ξεχνάμε όλοι; [-(

makalu
20-09-2003, 08:06
..μιας και το ξεχάσαμε ήδη το θέμα :-# …ξέρει κανείς που θα μπορούσα να βρω καλή κ μαλακή φέτα ή έστω τυρόγαλο? |off^

Γιάννη??

gkblue
21-09-2003, 01:53
ΚΙΝΔΥΝΕΥΟΝΤΑΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΔΙΑΦΟΡΑ,ΚΑΙ ΩΝΤΑΣ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ CLUB,ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΓΙΝΑ ΜΕΛΟΣ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΘΩ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ (ETΣΙ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ)ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΔΩ ΘΑ ΒΡΩ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ SMART ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ.ΔΕΝ ΕΛΕΓΕ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΤΙ ΘΑ ΒΡΩ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΜΕ ΧΙΟΥΜΟΡ ΚΑΘΟΤΙ Η ΠΑΡΑΠΑΝΩ 'ΠΛΑΚΑ' ΜΟΝΟ ΓΕΛΙΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ.ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ SOTIE ΠΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΚΡΙΝΩ.ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ Θ Α ΚΡΙΝΩ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΑΞΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΩ ΜΟΝΟΛΕΚΤΙΚΑ ΟΤΙ Ξ Ε Ν Ε Ρ Ω Σ Α.ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΛΗΞΕΙ ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΕΛΕΞΑΝ ΝΑ ΠΑΡΕΜΒΟΥΝ.ΤΟ ΟΛΟ ΚΛΙΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ....ΑΣ ΕΠΙΚΕΝΤΡΩΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΣ ΘΥΜΗΘΟΥΜΕ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΥΠΑΡΞΗΣ ΤΟΥ CLUB ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ SMART ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.

Υ.Γ. ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΝΤΑΣΣΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΜΙΑΣ 'ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ' ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙ.ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ....

ΦΙΛΙΚΑ,G.K. 8)

onyx
21-09-2003, 11:19
Παρατήρησα ότι την Παρασκευή 19/9/03 μεταξύ 7:40 και 7:50 (ώρες forum) κάποιος πήρε πίσω τα λόγια του, τροποποιώντας πολλά από τα θερμά post του. Ελπίζω αυτό να είναι δείγμα αξιοπρέπειας και αίσθησης ντροπής και μεταμέλειας και σαν τέτοιο το θεωρώ καλό. Επίσης εκτιμώ ότι κάποιος άλλος δεν μοιάζει να έχει τροποποιήσει τα θερμά του posts δείχνοντας ότι είναι υπόλογος των πράξεών του (άρα υπεύθυνος) και δεν αποφεύγει τις συνέπειες. Κι αυτό καλό είναι!
[Είδατε τι ωραία που όλα μπορούν να φαίνονται σωστά!! :wink: :P ]
Πραγματικά ελπίζω να είναι έτσι και να μην χρειαστεί να αλλάξω γνώμη....

Παρόλο που έτσι μερικά δικά μου γραπτά δείχνουν άσχετα και όποιος δεν έτυχε να διαβάσει το όλο μαλλιοτράβηγμα εγκαίρως θα θεωρήσει ότι είμαι τρελλός (πράγμα που έτσι κι αλλιώς πιστεύουν ήδη μερικοί :lol: ) και πυροβολάω στον αέρα! :P δε θα τα τροποποιήσω και θα μείνω πιστός στα λόγια μου ακολουθώντας κι εγώ τη δεύτερη από τις προαναφερθείσες επιλογές. (εκτός αν μου ζητηθεί από τον admin να κάνω κάτι τέτοιο)

Στο forum αυτό scripta non manent! :twisted: (ούτε αυτό είναι Όμηρος! :wink: )

ΣΧΟΛΙΟ: Κρίνω ότι η ευκολία επικοινωνίας που προσφέρει το διαδίκτυο σε συνδυασμό με το ότι δε γνωριζόμαστε επιβάρυνε πολύ το μαλλιοτράβηγμα. (όπως για παράδειγμα μπορείς να πεις τις χειρότερες βρισιές σε ξένη γλώσσα όταν σου τις μαθαίνουν ενώ στα ελληνικά δεν θα τις χρησιμοποιούσες τόσο εύκολα ή ότι όπως έχει βρεθεί οι περισσότεροι άνθρωποι είναι πιο τολμηροί με τα email τους από ότι πρόσωπο με πρόσωπο) Είμαι σίγουρος ότι αν βρισκόμασταν μαζί στο ίδιο μέρος δεν θα μπορούσε να φτάσει τόσο μακριά η υπόθεση.

Και σαν δημιουργός και σε μέγιστο βαθμό υπεύθυνος του άτυχου θέματος "Μαλλιοτραβήγματα" νομίζω ότι μπορώ να δηλώσω:

________________ΤΕΛΟΣ - THE END______________(ελπίζω....) :twisted:

gavanos
21-09-2003, 21:15
Tha sumfwnisw me ton gkblue81, kai xairomai pou pire telos to olo thema.

gismo
22-09-2003, 08:02
i kinisi mou einai kinisi aksioprepeias pros to club pou esu geloiopoieis afinontas ta post sou ekei pera!!!

den aisthanomai oute ntropi alla oute metapeleia! aisthanomai geloios pou kathisa kai asxolithika!!! :oops: :oops:

giauto kai tasvisa ola giati den exoun kanena noima! apla kseftilizoun to club opws leei kai o GK kai einai kati pou den thelw na ginei!!! :!: :!:

esu twra ama thes asta ekei diki sou apopsi!

BEERavlaki
23-09-2003, 20:47
aaaa giafto den evgaza noima apo merika posts.... :? :? :?

Joe
04-10-2003, 00:19
Αντε και τρομαξα....Με κανατε 2και30 το βραδυ να διαβαζω τρεις σελιδες ποστ.... :shock:

Αρκει να γνωριζουμε οτι τετοια πλακα την "σηκωνει" ο αλλος. Επι τουτου θα πω οτι, στο δικο μας κλαμπ και τσατ-ρουμ, εχω 2 φιλαρακια που με εχουν ξεγελασει 3 φορες(οταν ημουν νεος) με τετοιες πλακες και ακομα πιο χοντρες....φυσικα τους "στολισα" και αναλογως μετα για να ξεθυμανω και εγω...ακομα γελανε...μετα γελουσα και εγω... :D

Ο νεος.