PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟ 24-25 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

Lgeor
01-04-2004, 16:05
ΚΑΝΟΝΙΣΤΗΚΕ ΕΚΔΡΟΜΗ ΓΙΑ ΤΙΣ 24-25 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΣΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟ.
ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΙΚΛΙΝΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ ΕΙΝΑΙ 50 ΕΥΡΩ.
ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ POST ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΑΡΙΘΜΟ ΑΤΟΜΩΝ.
ΟΣΟΙ ΑΠΦΑΣΙΣΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΦΕΡΟΥΝ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ Μ. ΠΕΜΠΤΗΣ.

gAfaS
01-04-2004, 16:12
Lampro dioatomagiamena.....!!!! ena dwmatio ... tha erthw me ton kollito mou....!!!!kai thapareis ta lefta tin M. Pempti....!!!

ttasos
01-04-2004, 18:59
ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΔΥΚΛΙΝΟ!!! :D

P_H_PANOS
01-04-2004, 19:47
Telika kai egw mesa... for sure... // psaxno roommate... :D :D :D

Skorpini
01-04-2004, 22:04
ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ, :D ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΑΝ ΘΑ ΕΡΘΩ ΤΗΝ Μ. ΠΕΜΠΤΗ ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΝ ΕΡΘΩ ΟΜΩΣ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ ΛΑΜΠΡΟ :)

gkblue
01-04-2004, 22:18
ΚΑΙ ΕΓΩ 1 ΑΤΟΜΟ 8)

dnaclub
02-04-2004, 01:25
kai gw mesa gia ena diklino !

mysmart.gr
04-04-2004, 11:56
Kαλημέρα παιδάκια κ απο μένα κλείστε κ για μένα 2 οκ :P

johnk102
04-04-2004, 23:01
Κι εγώ μέσα παιδάκια (όχι παϊδάκια) για 2 άτομα. Δεν είναι 100% σίγουρο ότι θα έρθουμε αλλά κατά πάσα πιθανότητα ναι. Count me in for the moment.

smartmcc
05-04-2004, 08:38
mesa kai ego 2 atoma,,,,,,apo oti xerw kai o koymparos moy alla 2 atoma...........

jos
05-04-2004, 18:03
Και εγώ μέσα σίγουρα! 2 Δωμάτια δύκλινα!

onyx
05-04-2004, 18:59
Επειδή βλέπω το λάθος επαναλαμβάνεται....
Δύο, δυο, δυάδα, δυαδικός με ύψιλον
Δίκλινο, διπλός, διττός με γιώτα!
...πάλι εγώ γίνομαι ο κακός...να πάρει! :twisted:

johnk102
05-04-2004, 20:31
Λεπτομέρειες φίλε Χρίστο (σωστός; με ι και όχι με η).
Να 'ταν και τα μοναδικά ορθογραφικά λάθη ...
Με τον καιρό, συνηθίζεις.

ΥΓ: Και για τον φίλο μου τον Λευτέρη ... ξέρω: |off^

onyx
05-04-2004, 20:49
Να 'ταν και τα μοναδικά ορθογραφικά λάθη ...
Με τον καιρό, συνηθίζεις.Ναι αλλά μερικά λάθη με ενοχλούν πιο πολύ.... :wink:
Αναρωτιέμαι, όταν με γνωρίσετε από κοντά και δείτε ότι δεν είμαι τόσο αυστηρός όσο δείχνω εδώ μέσα, θα με λαμβάνετε υπόψη σας ή θα με γράφετε καταλλήλως.... :roll:

gkblue
06-04-2004, 01:33
ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ!!ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΕΧΕΙ 15 ΔΩΜΑΤΙΑ,ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΟ ΓΕΜΙΖΟΥΜΕ |mul^ |mul^ |mul^ |mul^ |mul^

gkblue
06-04-2004, 01:33
ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΛΟΙΠΟΝ :

1 ) LGEOR 2 ATOMA
2 ) TTASOS 2 ATOMA
3 ) JOHNK 2 ATOMA
4 ) JOS 4 ATOMA
5 ) CHRIDO 2 ATOMA
6 ) DNACLUB 2 ATOMA
7 ) SMARTMCC 4 ATOMA
8 ) GKBLUE-SCORPINI 2 ATOMA
9 ) P H PANOS + ??
10) GAFAS 2 ATOMA
------------------------------------
ΣΥΝΟΛΟ 12 ΔΩΜΑΤΙΑ,23 ΑΤΟΜΑ ΩΣ ΤΩΡΑ.ΧΑΜΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ :razz: :razz:

VAG
06-04-2004, 11:53
Agapita syn-meli,

Meta apo aforites piesis kai adyswpito psyhologiko polemo (oute Ellinokyprios na imouna :lol: ), parakalw ton gk na mou kratisei ena diklino. Gia sygkatikisi tha epikoinwnisw k me ton ignition (ela aleko lamvaneis????) mipws tyxon kai psinete. Giorgo na synenoithoume gia tin kratisi, steile mou ena pm.

VAG

onyx
06-04-2004, 12:39
Ένα ένα πέφτουν και τα τελευταία οχυρά της αντίστασης...... :twisted:

VAG
06-04-2004, 12:49
Θέλω πάντως να ξέρεις Χρίστο ότι πολέμησα... :lol: Αλλά πως να το κάνουμε είναι κ η αγαπημένη μου πόλη ρε gmt!!! Δεν θα είσαι εδώ εκείνη την περίοδο μήπως κ κάνεις join in??

VAG

IGNITION
06-04-2004, 16:09
VAG θα ήθελα πολύ να συγκατοικήσουμε, αλλά με παρακάλεσε η Άννα να συγκατοικήσω με εκείνη!! Όπως αντιλαμβάνεσαι έχει πολλά υπέρ* σαν γυναίκα!! και δεν μπόρω να της αρνηθώ!! :wink: :wink:

*) Smart Roadster, Subwoofer, φυμέ τζάμια κλπ.
Τί σας πέρασε από το μυαλό πονηρούληδες???

Υ.Γ. Πλάκα κανώ εεεε??? δεν έχει καλό subwoofer :P

ttasos
06-04-2004, 17:06
ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΔΩ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ POST ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΥΧΟΝ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ!!! :D :D :D

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!! :D :D :D

P_H_PANOS
07-04-2004, 19:39
Telika kai egw mesa... for sure... // psaxno roommate... :D :D :D

Telika den psaxnw roommate... mesa 2 atoma...

gkblue
09-04-2004, 17:18
BOYS AND GIRLS,ΜΕ ΥΠΕΡΗΦΑΝΙΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΟΤΙ ΟΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΕΓΙΝΑΝ ΑΝΑΦΟΡΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ!!
ΚΛΕΙΣΑΜΕ 15 ΔΩΜΑΤΙΑ ΑΙΣΙΩΣ!!!!!!! |mul^

ΑΥΤΑ ΕΧΟΥΝ ΩΣ ΕΞΗΣ :

LGEOR 2 ATOMA
TTASOS 2 ATOMA
SMARTMCC 2 ATOMA
CHRIDO 2 ATOMA
DNACLUB 2 ATOMA
JOS 4 ATOMA
LEON 2 ATOMA
P H PANOS 2 ATOMA
SMARTSPIROS 2 ATOMA
GKBLUE,SCORPINI 2 ATOMA
VAG + GAVANOS 2 ATOMA
GAFAS 2 ATOMA
REDPASSION 2 ATOMA
JOHNK102 2 ATOMA.
-----------------------------
ΣΥΝΟΛΟ 30 ΑΤΟΜΑ |mul^ |mul^ |mul^ |mul^ |mul^

Υ.Γ. ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ,ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΜ ΕΓΚΑΙΡΑ :? ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΚΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.ΟΣΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΙ,ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΚΑΛΑ!! :wink:

P_H_PANOS
09-04-2004, 17:56
synolika 15 smart tha ksexiuoyn me eksromikes diatheseis sthn ethnikh... eee re plakes...

jos
15-04-2004, 15:16
Τι ώρα θα ξεκινήσουμε? Από που? Πως λένε το χοτελ μας???

gkblue
15-04-2004, 18:46
HOTEL EPIDAVROS - TEL : 27520 - 27541.......8 + ΣΗΜΕΡΑ!!!

jos
16-04-2004, 17:49
Τι ώρα θα ξεκινήσουμε?????? Καλά πρόεδρε δεν μας έχεις ενημερώσει καθόλου.....

Skorpini
19-04-2004, 15:18
Που εισαι ρε προεδρε να μας πεις τι ωρα θα ξεκινησουμε :-k Που εχεις εξαφανιστει αυτες τις μερες? :-s

Lgeor
19-04-2004, 16:19
ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8:00 ΣΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΜΕΡΟΣ (ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ)

onyx
19-04-2004, 17:37
Θα ήθελα να ήμουν από μια μεριά να σας δω να μαζεύεστε από τις 8 το πρωί! :lol: :lol: :lol:
Θέλω να δω φωτό και από την πρωινή συνάντηση με χρονολογική σειρά! :twisted:
Τα λέω αυτά για να προλάβω μερικούς που δεν δείχνουν τον σεβασμό στο χρόνο των άλλων που όμως απαιτείται σε μαζώξεις που απαιτούν και ένα σχετικό συντονισμό..... :twisted:

gkblue
20-04-2004, 02:01
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΣΤΙΣ 8 (ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 9),ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9.ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΩΡΑ,ΕΞΕΛΛΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ... :P

VAG
20-04-2004, 10:35
Δύο παρατηρήσεις:

α) Δεν είναι λίγο νωρίς 8:00 ?? Είπαμε θα πηγαίνουμε αργά αλλά τόσο αργά πια? 170 km είναι η απόσταση Αθήνα Ναύπλιο, οπότε max θα κάνουμε 2,5 ώρες (με στάσεις και όλα).

β) Μήπως να ορίζαμε και ένα 2ο meeting point? Αφού κάποιοι θα έρθουμε από Αττική Οδό και όλο το group θα πάει από Ελευσίνα μέσω Α. Οδού (υποθέτω ότι δεν θέλετε να μποτιλιαριστούμε μέχρι την Ελευσίνα) μήπως είναι καλύτερα να συναντηθούμε Ελευσίνα ή και στα Goody's στα Μέγαρα (και για ανεφοδιασμό σε fuel / coffee) ?

VAG

gavanos
20-04-2004, 10:51
1) Όσον αφορα την ώρα συνάντησης νομίζω ότι είναι αρκετά καλή, συναντιόμαστε 8:00 για να φύγουμε απο εκεί κατα τις 9:00. Τι λέτε οι υπόλοιποι;

2) Για το δεύτερο meeting point που λές είναι πολύ καλή ιδέα. Θα μπορούσαμε να σταματήσουμε και μέσα στην Αττική οδό, στο ΚΕΟ (νομίζω έχει προς Ελευσίνα, ή κάνω λάθος;), που έχει βενζινάδικο, cafe κλπ. Διαφορετικά τα goodys Μεγάρων ακούγονται πολύ καλή ιδέα...;)

ttasos
20-04-2004, 12:46
ΚΑΤΟΠΙΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΕΔΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗ ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 09:00πμ ΣΤΑ ΔΙΟΔΙΑ ΤΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΒΟΛΕΨΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!!!

Η ΩΡΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΑΚΡΥ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΝΕΦΟΔΙΑΣΜΟ "ΚΑΦΕ-ΝΕΡΟ-ΤΣΙΓΑΡΟ-ΚΑΤΟΥΡΗΜΑ" ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΜΕΤΑ ΕΧΩΝΤΑΣ ΔΙΑΝΥΣΕΙ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΑΣ!!!

ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΤΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΑΡΓΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕΒΑΣΤΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ!!! :wink:

gkblue
20-04-2004, 17:45
BOYS AND GIRLS,ΜΕ ΥΠΕΡΗΦΑΝΙΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΟΤΙ ΟΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΕΓΙΝΑΝ ΑΝΑΦΟΡΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ!!
ΚΛΕΙΣΑΜΕ 15 ΔΩΜΑΤΙΑ ΑΙΣΙΩΣ!!!!!!! |mul^

ΑΥΤΑ ΕΧΟΥΝ ΩΣ ΕΞΗΣ :

LGEOR 2 ATOMA
TTASOS 2 ATOMA
SMARTMCC 2 ATOMA
CHRIDO 2 ATOMA
DNACLUB 2 ATOMA
JOS 4 ATOMA
LEON 2 ATOMA
P H PANOS 2 ATOMA
SMARTSPIROS 2 ATOMA
GKBLUE,SCORPINI 2 ATOMA
VAG + GAVANOS 2 ATOMA
GAFAS 2 ATOMA
REDPASSION 2 ATOMA
JOHNK102 2 ATOMA.

Υ.Γ. ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ,ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΜ ΕΓΚΑΙΡΑ :? ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΚΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.ΟΣΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΙ,ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΚΑΛΑ!! :wink:

ΝΕΑ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΣΤΙΓΜΗΣ : ΕΙΜΑΣΤΕ 17 ΔΩΜΑΤΙΑ,ΠΡΟΣΤΕΘΗΚΑΝ Η STEFANIA 2ΑΤΟΜΑ,ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ...ΕΕΤΣΙ!!

onyx
20-04-2004, 18:15
ΕΙΜΑΣΤΕ 17 ΔΩΜΑΤΙΑ,.....Ότι είσαστε νούμερα το είχα υποπτευθεί αλλά ότι είσαστε και δωμάτια τώρα το μαθαίνω! :twisted:
Με το καλό αν ακολουθήσετε το παράδειγμα στη Monopoly θα γίνετε σπίτια και μετά ξενοδοχεία! :lol: :lol:

....κακιούλες διάφορες από κάποιον που είναι μακριά και ζηλεύει πολύ.... :(

gavanos
20-04-2004, 19:34
Γιώργο και οι "επιπλέον" (τα επιπλέον...δωμάτια :lol: )που θα μείνουν;
Νομίζω ότι το συγκεκριμένο hotel έχει 15...

gkblue
21-04-2004, 01:51
ΜΑ....ΣΤΟ ΥΠΟΓΕΙΟ ΦΥΣΙΚΑ!!! :mrgreen:

ΤΟ ΞΕΝ/ΧΕΙΟ ΕΧΕΙ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΤΡΙΑ ΚΤΙΡΙΑ.ΤΑ ΔΥΟ ΚΟΛΛΗΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΕΡΑ.ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ 10 ΔΩΜΑΤΙΑ,ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ 7 ΔΩΜΑΤΙΑ ΣΤΟ ΔΙΠΛΑΝΟ.ΡΕ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΤΕΕ!! (ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ... :? )

smartGirl
21-04-2004, 09:43
ΕΙΜΑΣΤΕ 17 ΔΩΜΑΤΙΑ,.....Ότι είσαστε νούμερα το είχα υποπτευθεί αλλά ότι είσαστε και δωμάτια τώρα το μαθαίνω! :twisted:
Με το καλό αν ακολουθήσετε το παράδειγμα στη Monopoly θα γίνεται σπίτια και μετά ξενοδοχεία! :lol: :lol:

....κακιούλες διάφορες από κάποιον που είναι μακριά και ζηλεύει πολύ.... :(

kaloooooooo onyx!!!
min zileueis mwre xalia tha perasoune!!!!

gavanos
21-04-2004, 10:29
...ΚΛΕΙΣΑΜΕ 15 ΔΩΜΑΤΙΑ ΑΙΣΙΩΣ!!!!!!! |mul^

ΑΥΤΑ ΕΧΟΥΝ ΩΣ ΕΞΗΣ :

LGEOR 2 ATOMA
TTASOS 2 ATOMA
SMARTMCC 2 ATOMA
CHRIDO 2 ATOMA
DNACLUB 2 ATOMA
JOS 4 ATOMA
LEON 2 ATOMA
P H PANOS 2 ATOMA
SMARTSPIROS 2 ATOMA
GKBLUE,SCORPINI 2 ATOMA
VAG + GAVANOS 2 ATOMA
GAFAS 2 ATOMA
REDPASSION 2 ATOMA
JOHNK102 2 ATOMA.

ΝΕΑ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΣΤΙΓΜΗΣ : ΕΙΜΑΣΤΕ 17 ΔΩΜΑΤΙΑ,ΠΡΟΣΤΕΘΗΚΑΝ Η STEFANIA 2ΑΤΟΜΑ,ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ...ΕΕΤΣΙ!!

Δηλαδή είμαστε 17 smartakia σωστά;
Άντε να τα κάνουμε 20... :wink:

jos
21-04-2004, 15:15
Οπότε δεν θα μαζευτούμε στις 8 στο Σκλαβενίτη........ Αν κατάλαβα λάθος παρακαλώ διορθωστε με!

ttasos
21-04-2004, 17:02
ΣΩΣΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ!!! :wink:

P_H_PANOS
21-04-2004, 17:58
Na ypothesw oti to rantebhou einai meta ta diodia... poy exei xvro kai stamatane diafora ix synhthos...

Lgeor
21-04-2004, 18:14
Na ypothesw oti to rantebhou einai meta ta diodia... poy exei xvro kai stamatane diafora ix synhthos...

ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΚΕΙ

ttasos
21-04-2004, 18:40
ΚΑΤΟΠΙΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΕΔΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗ ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 09:00πμ ΣΤΑ ΔΙΟΔΙΑ ΤΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΒΟΛΕΨΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!!!

Η ΩΡΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΑΚΡΥ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΝΕΦΟΔΙΑΣΜΟ "ΚΑΦΕ-ΝΕΡΟ-ΤΣΙΓΑΡΟ-ΚΑΤΟΥΡΗΜΑ" ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΜΕΤΑ ΕΧΩΝΤΑΣ ΔΙΑΝΥΣΕΙ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΑΣ!!!

ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΤΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΑΡΓΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕΒΑΣΤΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ!!! :wink:

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ

jos
21-04-2004, 19:37
Όποιος έχει ασύρματο ας τον φέρει μαζί! Εγώ θα φέρω τον δικό μου!!!

ttasos
22-04-2004, 08:31
ΠΗΡΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ :D :D :D (LGEOR-TTASOS)

gavanos
22-04-2004, 10:52
Κι εγώ επίσης... :D

jos
23-04-2004, 16:23
Το σημείο που θα σταματήσουμε είναι το ίδιο με αυτό που είχαμε συναντηθεί για το Paintball !

P_H_PANOS
23-04-2004, 22:41
Kai gia na to exoyme parte kai deltio kairoy :wink:

Β. Πρόγνωση καιρού για το Σάββατο 24-04-2004

Τοπικές βροχές και καταιγίδες στο Ιόνιο και τα ηπειρωτικά μετά το μεσημέρι.
Άνεμοι ασθενείς μεταβλητοί και στα νότιο Αιγαίο βορειοδυτικοί μέχρι μέτριοι στρεφόμενοι σταδιακά σε όλη τη χώρα σε ανατολικούς νοτιοανατολικούς μέτριους.
Θερμοκρασία σε μικρή άνοδο.

Αναλυτική Πρόγνωση

Θεσσαλία, ανατολική Στερεά, Εύβοια, ανατολική Πελοπόννησος
Καιρός: αρχικά αίθριος αλλά το απόγευμα θα αναπτυχθούν τοπικές νεφώσεις και Υπάρχει πιθανότητα σποραδικής καταιγίδας κυρίως στα ορεινά.
Άνεμοι: ανατολικοί νοτιοανατολικοί ασθενείς μέχρι μέτριοι.
Θερμοκρασία: από 8 έως 25 βαθμούς.

Αττική
Καιρός: γενικά αίθριος αλλά το απόγευμα θα αναπτυχθούν νεφώσεις.
Άνεμοι: ασθενείς.
Θερμοκρασία: από 11 έως 24 βαθμούς.

Β. Πρόγνωση καιρού για την Κυριακή 25-04-04

Καιρός:νεφώσεις με βροχές κατά περιόδους. Τοπικές καταιγίδες κυρίως στα δυτικά και νότια. Τα φαινόμενα κατά τόπους θα είναι έντονα.
Άνεμοι:νότιοι νοτιοανατολικοί μέτριοι έως ισχυροί και στα νότια πελάγη τοπικά πολύ ισχυροί.
Θερμοκρασία:σε μικρή πτώση ως προς τις μέγιστες τιμές.

jos
23-04-2004, 23:18
Αν μπορεί κανένας ας φέρει και καμία ρεζέρβα.... Just in case!
Εγώ θα έχω τον ασύρματο μου ανοιχτό από πριν στο 6!

johnk102
24-04-2004, 01:06
ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΤΑΞΙΔΙ !!! :D :D :D

P_H_PANOS
25-04-2004, 19:17
Το ταξιδι μας τελικα ηταν καλο... Μονο στην επιστροφη μας τα χαλασε ο καιρός...

Η εκδρομη σε γενικες γραμμεσ ηταν χαλια και περασαμε απαισία... Δεν φαγαμε δεν ηπιαμε και δεν ημασταν μια παρεα...

Και επειδη οπως θα καταλαβατε ΤΠΤ απο ολα αυτά δεν ανταποκρινεται στην πραγματικοτητα, εκτοσ από το πρωτο μερος... περιμενετε να δειτε το υλικο που φεραμε από το Ναυπλιο... Γιατι ως γνωστόν μια εικονα = 1000 λελεις... Μόνο που εμεισ φεραμε πολλες εικόνες... :wink:

Αντε με το καλο να το ξανακανουμε...

Υ.Γ.: Για να μη ν ξεχνιόμαστε συγχαρητήρια στους διοργανωτές...

Υ.Γ.2: Το είχαμε πάλι...

jos
25-04-2004, 21:41
Εγώ έχω να πώ ότι η εκδρομή ήταν ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ!!!!! Περάσαμε τέλεια!!!! Έρχονται αργότερα και οι πρώτες φωτογραφίες!!!

gkblue
25-04-2004, 23:19
ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ...Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΑΥΤΗ ΤΑ ΕΙΧΕ ΟΛΑ!ΠΛΑΚΑ,ΓΕΛΙΑ(ΠΟΛΛΑ ΟΜΩΣ :lol: ),ΦΑΙ :wink: ,ΧΑΛΑΡΩΣΗ,ΧΑΒΑΛΕ ΤΡΕΛΛΟ (ΣΤΟ HOTELI) ME TOYΣ ΑΣΥΡΜΑΤΟΥΣ,ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ,ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ.ΕΓΩ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΛΑΜΠΡΟ.
ΟΠΩΣ ΠΡΟΕΙΠΕ Ο ΠΑΝΟΣ,ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ 1000 ΛΕΞΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΛΕΛΕΙΣ ΖΑΛΙΣΜΕΝΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ :lol: :lol: ).
ΔΥΣΤΥΧΩΣ Ο ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ,SΟRRY GAV :cry:
ΗΠΙΑΜΕ ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΟΥ!!
ΤΙ ΑΛΛΟ?ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΝ ΚΑΙΡΩ,ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΩ 8)

jos
25-04-2004, 23:34
Ανέβηκαν οι πρώτες φωτογραφίες.....

Lgeor
26-04-2004, 00:04
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΙΣΩΣ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ CLUB.
ΤΑ ΕΙΧΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΟΛΟΙ.
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΠΑΡΟΛΟ ΔΕΝ ΜΑΣ ΗΞΕΡΑΝ ΚΑΛΑ ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΝΑΡΜΟΝΙΣΤΗΚΑΝ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.
ΤΕΛΟΣ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ GKBLUE ΠΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΕΛΕΙΑ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΩΡΓΟ |cla^ |cla^|cla^|cla^|cla^|cla^|cla^

P_H_PANOS
26-04-2004, 00:04
ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ...Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΑΥΤΗ ΤΑ ΕΙΧΕ ΟΛΑ!ΠΛΑΚΑ,ΓΕΛΙΑ(ΠΟΛΛΑ ΟΜΩΣ :lol: ),ΦΑΙ :wink: ,ΧΑΛΑΡΩΣΗ,ΧΑΒΑΛΕ ΤΡΕΛΛΟ (ΣΤΟ HOTELI) ME TOYΣ ΑΣΥΡΜΑΤΟΥΣ,ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ,ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ.ΕΓΩ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΛΑΜΠΡΟ.
ΟΠΩΣ ΠΡΟΕΙΠΕ Ο ΠΑΝΟΣ,ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ 1000 ΛΕΞΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΛΕΛΕΙΣ ΖΑΛΙΣΜΕΝΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ :lol: :lol: ).
ΔΥΣΤΥΧΩΣ Ο ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ,SΟRRY GAV :cry:
ΗΠΙΑΜΕ ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΟΥ!!
ΤΙ ΑΛΛΟ?ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΝ ΚΑΙΡΩ,ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΩ 8)

Καλά ωρε μη βαράς... μολις είχα μπει σπίτι...

johnk102
26-04-2004, 01:02
Ανέβηκαν οι πρώτες φωτογραφίες.....

... και οι δεύτερες ... και οι τρίτες ... και άλλαξε και το avatar να μας θυμίζει τις "γλυκές" στιγμές που περάσαμε εκεί! χεχε :D

gkblue
26-04-2004, 01:38
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΙΣΩΣ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ CLUB.
ΤΑ ΕΙΧΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΟΛΟΙ.
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΠΑΡΟΛΟ ΔΕΝ ΜΑΣ ΗΞΕΡΑΝ ΚΑΛΑ ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΝΑΡΜΟΝΙΣΤΗΚΑΝ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.
ΤΕΛΟΣ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ GKBLUE ΠΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΕΛΕΙΑ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΩΡΓΟ |cla^ |cla^|cla^|cla^|cla^|cla^|cla^

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΛΑΜΠΡΟ,ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΟΚ! 8)

ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΟΜΩΣ.....ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ????:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lgeor
26-04-2004, 01:54
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ΣΕ ΠΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

krikri
26-04-2004, 09:04
ΓΙΑΤΙ ΤΟ'ΧΕΙΣ !!!!ΣΩΣΤΑ!??Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!ΓΙΩΡΓΟ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΟΥ ΕΠΕΔΕΙΞΕΣ ΠΡΟΣ ΟΦΕΛΟΣ ΟΛΩΝ ΜΑΣ!Ο ΠΗΓΑΙΜΟΣ ΕΙΧΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΧΑΒΑΛΕ !ΚΑΘΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΓΕΛΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΑΜΕ!ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Ο ΓΥΡΙΣΜΟΣ ΕΙΧΕ ΤΗ ΠΛΑΚΑ ΤΟΥ (ΒΛΕΠΕ ΠΑΠΑΡΟΥΝΕΣ ΚΑΙ GOODYS) AN KAI O ΚΑΙΡΟΣ ΜΑΣ ΤΑ ΧΑΛΑΣΕ!.

ΠΑΝΤΩΣ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ!ΟΙ ΑΣΥΡΜΑΤΟΙ ΜΑΣ ΣΩΣΑΝΕ!ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΣΥΝΗΘΩΣ ΗΜΑΣΤΑΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΘΑΥΜΑΣΑΜΕ ΤΙΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΕΝΕΣ ΜΑΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟ ΜΑΣ! ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΣ!

krikri
26-04-2004, 09:05
Α ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

gavanos
26-04-2004, 09:25
Χαίρομαι που περάσατε super!!!
Πραγματικά ζηλεύω...!

Πότε θα κανονιστεί η επόμενη εκδρομή;; Μήπως καλοκαιράκι, σε κανένα δίμηνο; Beach party κλπ? Αντε, μέχρι τότε θα έχω πάρει και το @#$%@#$ το χαρτί...http://www.rcforumgr.com/MX5/images/smiles/verweis.gif

ttasos
26-04-2004, 10:01
ΣΥΝΤΟΜΑ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!! :D :D :D

Skorpini
26-04-2004, 10:37
Πραγματι η εκδρομη ηταν super και το Ναυπλιο καταπληκτικο !!(δεν ειχα ξαναπαει) |mul^ Αλλα χωρις παρεξηγηση νομιζω οτι ηθελε λιγο περισσοτερη οργανωση ως προς την μαζωξη για φαγητο, για καφε, κλπ, ολων των ατομων γιατι καποιες στιγμες χωριστηκαμε και ακουστηκαν και σχολια. Anyway δεν θελω να φανω κακια, μια παρατηρηση εκανα για τις μελλοντικες μας εκδρομες. Σε γενικες γραμμες ηταν παρα πολυ καλα, αν δεν μας τα χαλαγε και ο καιρος :-x

gavanos
26-04-2004, 11:32
Παρατήρησα ότι στις φωτογραφίες ήταν 13 τα smartakia. Εκτός από το δικό μου ποιο άλλο έλειπε; :roll:

Lgeor
26-04-2004, 16:46
Πραγματι η εκδρομη ηταν super και το Ναυπλιο καταπληκτικο !!(δεν ειχα ξαναπαει) |mul^ Αλλα χωρις παρεξηγηση νομιζω οτι ηθελε λιγο περισσοτερη οργανωση ως προς την μαζωξη για φαγητο, για καφε, κλπ, ολων των ατομων γιατι καποιες στιγμες χωριστηκαμε και ακουστηκαν και σχολια. Anyway δεν θελω να φανω κακια, μια παρατηρηση εκανα για τις μελλοντικες μας εκδρομες. Σε γενικες γραμμες ηταν παρα πολυ καλα, αν δεν μας τα χαλαγε και ο καιρος :-x

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΥΠΗΡΞΑΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΨΙΛΟΑΔΥΝΑΜΙΕΣ ΣΤΟΝ ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΗΜΑΣΤΑΝ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ.
ΤΟ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΗΤΑΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΤΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ.
ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΠΙΕΣΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ.
Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΚΑΝΕ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΗΘΕΛΕ.
ΕΠΙΣΗΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ.
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΜΩΣ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ.
ΟΣΟΙ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΝΩΡΙΣ ΕΦΥΓΑΝ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ. ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΜΕ ΕΝΤΑΣΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ???????????

jos
26-04-2004, 18:23
Λάμπρο το Skorpini θέλει να πει ότι δεν γνωρίζαμε το πρόγραμμα περισσότερο και όχι ότι δεν υπήρχε....
Την επόμενη φορά θα πρέπει να λέμε Αναχώρηση στις xx:xx Φαγητό τότε κλπ... ώστε να μπορούμε να οργανωθούμε και να επιλέξουμε αν θέλουμε να ακολουθήσουμε.... Για παράδειγμα την Κυριακή εγώ που δεν βγήκα ξύπνησα πολύ πρωί αλλά δεν ήξερα τι θα κάνουμε και περίμενα να ξυπνήσουν οι υπόλοιποι. Επίσης σημαντικό είναι να είναι προαποφασισμένη η ώρα της επιστροφής. Έτσι θα μπορούμε να κανονίζουμε τυην επιστροφή μας όλοι μαζί....

Lgeor
26-04-2004, 18:26
ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Η ΚΙ ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΥΕΛΙΚΤΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΕΙ ΣΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΟΛΩΝ.

Skorpini
26-04-2004, 19:49
O jos με καλυψε |dama^

gavanos
26-04-2004, 20:30
Παρόλο που απουσίαζα, θέλω να πω ότι ακόμα και συγκεκριμένο πρόγραμμα να υπάρχει, είναι δύσκολο να τηρηθεί. Όσο περισσότερα τα άτομα, τόσο δυσκολότερη η τήρηση του προγράμματος. Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν πρέπει να υπάρχει πρόγραμμα.

Και για το Ναύπλιο υπήρχε πρόγραμμα. Τι ώρα θα φύγουμε και που θα συναντηθούμε, που θα φάμε, που θα διασκεδάσουμε. Η ώρα ομως έιναι αφενός δύσκολο να καθοριστεί όπως και να τηρηθεί. Το φαγητό, ο καφές, η βραδυνή διασκέδαση, το πρωινό ξύπνημα και η αναχώρηση είναι πράγματα αλληλοεξαρτώμενα. Λίγο να ανατραπεί το καθένα πηγαίνει πίσω όλο το πρόγραμμα.

Για παράδειγμα: Μπορεί κανείς να πει ότι το βραδυνό ξενύχτι θα είναι έως κάποια συγκεκριμένη ώρα; Φυσικά και όχι. Από αυτό όμως εξαρτάται το πρωινό ξύπνημα, και σε κάποιο βαθμό η αναχώρηση. Επομένως, σχετικά με την ύπαρξη ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ προγράμματος διαφωνώ. Ίσως το μόνο που χρειάζεται τελικά σε τέτοιες περιπτώσεις είναι περίπου η ώρα επιστροφής. Και όταν λέω περίπου εννοώ για παράδειγμα "κατά τις 4". Που και πάλι αυτό παίζεται αν θα εφαρμοστεί...Έχεις προγραμματίσει βρε αδερφέ να φύγεις κατά τις 4 και σκάει μύτη το STILO CLUB και αρχίζει το γλέντι. Τι θα πεις, έχω πει στις 4 φεύγω; Αυτά δεν γίνονται. Επομένως, καλή θέληση πρέπει να υπάρχει σε αυτές τις περιπτώσεις.

Skorpini
26-04-2004, 20:50
Απλα Λευτερη εγιναν καποια σχολια γιαυτο εκανα αυτη την παρατηρηση και επειδη νομιζω οτι ειμαστε ολοι μια παρεα δεν ειναι καλο να γινονται παρεξηγησεις. Θα το συζητησουμε καλυτερα απο κοντα καποια στιγμη :roll:

gAfaS
26-04-2004, 20:55
Opws eipe kai o kollitos mou.... afou eide stin ethniki kai stous eparxiakous gia poleosti fora na mas perna olous kai na mpainei mprosta enw exoume pei na kanoume mia seira, kala eee??? i anna einai o karkinos tis sinantisis...!!! stin plaka panta....! elpizw na min pareksigithei i annoula mas...!!! kala pantws eixe poli gelio...!! oloi asxoliontousan me oti evriskan... foto video mwra sto dromo mia 360 spider kai egw prospathousa na epanaferw tin anna sta logika tis opou molis ftasame sto nayplio mou eipe mathena na to girnaw... na to svourizw i kati tetoio....!!!

a re anna....!!! to xeis pantws....!!! kai o vag den mporw na pw.... to eixe dipla sou...lol!!!!

Skorpini
26-04-2004, 20:59
Να σαι καλα gafa, εχασες ομως το καλυτερο στη βροχη :wink: :lol:

johnk102
26-04-2004, 21:52
Πρόγραμμα δεν υπήρχε συγκεκριμμένο. Τουλάχιστον για τις ώρες (εκτός από το Σαββατιάτικο μεσημεριανό στο Αγνάντι). Όμως η επικοινωνία γινόταν κυρίως με τους ασυρμάτους ή και τα κινητά. Έτσι όποιος ενδιαφερόταν να μάθει πότε θα γινόταν κάτι, μπορούσε να καλέσει έναν από τους υπόλοιπους και να ρωτήσει.

Όσον αφορά τη νυχτερινή διασκέδαση, ο Γιώργος το είπε πολλές φορές στον ασύρματο, έξω ακριβώς από το avenue, ότι θα πηγαίναμε εκεί το βράδυ. Τι ώρα θα βρισκόμασταν δεν το ήξερε κανείς. Όπως πάνε κι όπως έρθουν ήταν τα πράγματα. Και αυτή είναι η ομορφιά της εκδρομής.

Μην λέγεται λοιπόν ότι δεν υπήρχε ενημέρωση. Από την άλλη όμως κανείς δεν ήθελε να υποχρεώσει κανέναν να ακολουθήσει.

Δεν είναι τυχαίο πως έξι άτομα, δεν ακολούθησαν τους υπόλοιπους 21, σε όλες τις δραστηριότητες εκτός από το φαγητό στο Αγνάντι και την φωτογράφηση της Κυριακής. Απλά ήθελαν να ακολουθήσουν δικό τους πρόγραμμα. Με γεια τους, με χαρά τους. Δεν φταίνε οι υπόλοιποι όμως.

gkblue
27-04-2004, 00:48
Πρόγραμμα δεν υπήρχε συγκεκριμμένο. Τουλάχιστον για τις ώρες (εκτός από το Σαββατιάτικο μεσημεριανό στο Αγνάντι). Όμως η επικοινωνία γινόταν κυρίως με τους ασυρμάτους ή και τα κινητά. Έτσι όποιος ενδιαφερόταν να μάθει πότε θα γινόταν κάτι, μπορούσε να καλέσει έναν από τους υπόλοιπους και να ρωτήσει.

Όσον αφορά τη νυχτερινή διασκέδαση, ο Γιώργος το είπε πολλές φορές στον ασύρματο, έξω ακριβώς από το avenue, ότι θα πηγαίναμε εκεί το βράδυ. Τι ώρα θα βρισκόμασταν δεν το ήξερε κανείς. Όπως πάνε κι όπως έρθουν ήταν τα πράγματα. Και αυτή είναι η ομορφιά της εκδρομής.

Μην λέγεται λοιπόν ότι δεν υπήρχε ενημέρωση. Από την άλλη όμως κανείς δεν ήθελε να υποχρεώσει κανέναν να ακολουθήσει.

Δεν είναι τυχαίο πως έξι άτομα, δεν ακολούθησαν τους υπόλοιπους 21, σε όλες τις δραστηριότητες εκτός από το φαγητό στο Αγνάντι και την φωτογράφηση της Κυριακής. Απλά ήθελαν να ακολουθήσουν δικό τους πρόγραμμα. Με γεια τους, με χαρά τους. Δεν φταίνε οι υπόλοιποι όμως.

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΚΑΛΥΨΕ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΟΛΑ ΤΑ ΕΜΠΟΔΙΑ ΞΕΠΕΡΝΙΟΥΝΤΑΙ...ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΤΩΧΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΠΙΚΡΗ ΓΕΥΣΗ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΕΡΑΣΑ ΤΕΛΕΙΑ!

johnk102
27-04-2004, 07:20
Παρατήρησα ότι στις φωτογραφίες ήταν 13 τα smartakia. Εκτός από το δικό μου ποιο άλλο έλειπε; :roll:

Του gafa που είχε πτήση για το νησί, το απόγευμα και του smartspiros που δεν ήθελε να χάσει την F1, το μεσημέρι.

mysmart.gr
27-04-2004, 08:59
ΟΣΟΙ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΛΑΜΠΡΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΓΙΑΤΙ ΛΕΓΑΝΕ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΜΕ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΙΑΣΕΙ ΥΠΝΗΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΣΑΝΕ ΓΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΗ ΑΠΟ ΤΙΣ 12 ΚΑΙ ΗΤΑΝ 2:30 ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΛΥΣΣΑΞΕΙ ΣΤΗΝ ΠΕΙΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ Ο ΜΟΝΟΣ,ΣΥΝ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΕΤΙΚΗ ΠΙΕΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΝΩΡΙΣ ΛΟΓΩ ΓΙΟΡΤΗΣ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ....ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕ ΕΚΑΝΑΝ ΝΑ ΦΩΝΑΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΩ ΛΑΜΠΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΦΟΣΟΝ ΣΕΒΑΣΤΗΚΑ ΤΑ ΘΕΛΩ ΤΟΥ ΓΚΡΟΥΠ,ΓΚΡΟΥΠ ΕΝΝΟΩ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ΣΕ ΚΑΦΕΔΕΣ ΦΑΙ ΚΤΛΠ,ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ,ΙΣΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΕΙ Κ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΦΩΝΗ!ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΠΙΕΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑ ΣΕ ΟΛΑ!ΤΕΛΟΣ ΝΟΜΙΖΩ Η ΑΙΤΗΣΗ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΝΩΡΙΣ ΗΤΑΝ ΛΟΓΙΚΗ,ΚΑΙ ΣΤΟ ΘΥΜΙΣΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ!Η ΕΝΤΑΣΗ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑ ΗΤΑΝ ΕΝΣΤΙΚΤΩΔΗΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΗ ΛΟΓΩ ΝΕΥΡΩΝ

gavanos
27-04-2004, 10:25
Λοιπόν...Τέλος καλό όλα καλά... Σε γενικές γραμμές περάσαμε (μάλλον...περάσατε... :-x ) απίστευτα...! Και αυτό από ότι καταλαβαίνω ισχύει για όλους. Εντάξει, εκδρομή είναι, μικροεντάσεις πάντα γίνονται. Εξάλλου δεύτερη εκδρομή ήταν, για πολλούς η πρώτη. Η επόμενη θα είναι ακόμα καλύτερη... :wink:

Υ.Γ. : Χρήστο, Χρόνια Πολλά για τον πατέρα σου... :)
Υ.Γ.2: Για πού λέτε να πάμε για την επόμενη εκδρομή; (ακολουθεί post στις "εκδρομές")

VAG
27-04-2004, 12:36
Λοιπόν για να ακουστεί και μία ακόμη γνώμη:

Η εκδρομή ήταν πραγματικά καλή και το Ναύπλιο εκτός από υπέροχη πόλη ήταν και στην σωστή απόσταση (ούτε κοντά ούτε μακριά). Το concept στις εκδρομές των club είναι μια ευκαιρία να βρεθούν και να ταξιδέψουν όμοια αυτοκίνητα και οι ανόμοιοι ιδιοκτήτες τους μαζί και αυτό σε μεγάλο βαθμό επιτεύχθηκε. Το πόσο χρόνο πρέπει να περάσουν μαζί τα μέλη του club αφού φτάσουν τον προορισμό τους αυτό είναι καθαρά θέμα προσωπικό, είμαι βέβαιος ότι όσα άτομα ρωτήσεις τόσες απόψεις θα πάρεις. Εντούτοις ύπάρχουν κάποιοι χρυσοί κανόνες:

1) Στην πομπή υπάρχει αρχηγός και ουραγός οι οποίοι δέον να έχουν και δεύτερο ασύρματο σε διαφορετική συχνότητα ώστε και να συμμετέχουν και να συννενοούνται εκτός των άλλων (όπως διαπιστώσατε κατά την διαδρομή γινόταν ένας σχετικός χαμός μιλούσαν όλοι ακατάπαυστα) αλλά σε κάθε περίπτωση έχουν προτεραιότητα.

2) Δεν προσπερνάει κανένας τον αρχηγό και δεν μένει κανείς πιο πίσω από τον ουραγό, με άλλα λόγια ο ουραγός περιμένει τον τελευταίο και ειδοποιεί τον αρχηγό όταν βγαίνει εκτός εμβέλειας ώστε να σταματήσει την φάλαγγα.

3) Δεν στρίβει κανείς αν δεν τον ακολουθεί ο πίσω του. Έτσι δεν κινδυνεύει κάποιος να χάσει την στροφή και όλη η πομπή να τον περιμένει. Ομοίως κάθε ένας τσεκάρει τον πίσω του και κατ' επέκταση ο αρχηγός όλους.

4) Υπάρχει πρόγραμμα διαδρομής με αφετηρία, κατάληξη αλλά και στάσεις για ανεφοδιασμό (ανθρώπων και μηχανών), ξεμούδιασμα, φυσικές ανάγκες κλπ

5) Τέλος υπάρχει πρόγραμμα διαμονής σε γενικές γραμμές ώστε να προσφέρει ευελιξία πχ. καφές στη παραλία στο τάδε στις 12:30, μεσημεριανό στο αγνάντι στις 14:30, βραδυνό στον φχψ Μήτσουλα στις 22:00, clubbin στο Avenue στις 24:30, πρωϊνο στην παραλιά στο δείνα από 10:30, φωτογράφηση στην Αρβανιτιά στις 12:00 και ούτω καθεξής. Τα μεσοδιαστήματα όπως και η συμμετοχή στα παραπάνω ελεύθερα για τον καθένα, απλώς υπάρχει ένας τυφλοσούρτης ώστε οι παρευρίσκοντες να ενσωματώνονται κατά το δοκούν.

Τα παραπάνω βέβαια απαιτούν κάποια εξάσκηση καθώς και γνώση του χώρου. Νομίζω ότι για πρώτη φορά τα πηγαμε αρκετά καλά και διασκεδάσαμε πολύ. Άντε και σε ανώτερα! :P

VAG

PS Έχω φωτογραφίες από την πομπή εν κινήσει πείτε μου σε ποιον να τις στείλω mail για να τις ανεβάσει στο site.

mysmart.gr
27-04-2004, 12:38
Ευχαριστώ Λευτέρη
:P :P

johnk102
27-04-2004, 12:42
PS Έχω φωτογραφίες από την πομπή εν κινήσει πείτε μου σε ποιον να τις στείλω mail για να τις ανεβάσει στο site.

Στείλτες μου εμένα ή στο Λάμπρο, με e-mail.

onyx
27-04-2004, 13:30
Αυτά που λέει ο VAG είναι βασικά τα ίδια με αυτά που λέω και εγώ στο θέμα περί ασύρματων επικοινωνιών και συντονισμού αυτοκινητοπομπής.

Καλό είναι να υπάρχει ένα χαλαρό γενικό πρόγραμμα αλλά για πράματα που θέλουν κλείσιμο τραπεζιών θέσεων κλπ πρέπει να υπάρχει δέσμευση εγκαίρως. Το εγκαίρως είναι ανάλογα με την περίπτωση.
Αν το πρόγραμμα είναι χαλαρό δεν θα υπάρχει το πρόβλημα κάποιοι να αισθάνονται παρατημένοι ή κάποιος να αισθάνεται ενοχές που έπρεπε να φύγει. Βέβαια όποιος εγκαταλείπει καλό είναι να το δηλώνει.

Νομίζω καλό είναι το πρόγραμμα να τυπώνεται (μονοσέλιδο πολύ αραιό με τα πολύ βασικά στοιχεία) ή έστω να εμφανίζεται εδώ. Να ξεκαθαριστεί αν θα πηγαίνετε όλοι μαζί ή όχι ή μόνο σε κάποια σημεία.... Πρέπει να περιλαμβάνονται τα βασικά χρονικά ή και κομβικά σημεία. Πχ 9:00 εκκίνηση από εκεί, 11:00 μάζωξη εκεί μέχρι τις 11:30 κλπ. Από εκεί και πέρα μορούν να αναφέρονται και εναλλακτικές διαδρομές, αξιοθέατα, βενζινάδικα, χώροι στάθμευσης κλπ. Επίσης μπορεί να υπάρχει πλήρες roadbook αγωνιστικού τύπου με χιλιομετρικές αποστάσεις για πιο δύσκολες διαδρομές και εφόσον δεν προβλέπεται οπτική επαφή. Τότε ίσως δεν χρειάζεται ουραγός, ο καθένας πάει με το ρυθμό του και σταματάει όποτε θέλει αλλά αναμένεται να είναι παρών σε κάποιο check point σε κάποιο προκαθορισμένο χρονικό διάστημα.

jos
27-04-2004, 15:35
Επειδή θεωρώ τον εαυτό μου 'έναν από τους 6 οφείλω να απαντήσω ότι τα Σάββατο το βράδυ δεν ακολουθήσαμε γιατί όταν ήρθαμε στο ξενοδοχείο στις 11:30 όπως είχαμε κανονίσει ορισμένοι έιχαν μόλις κάτσει για φαγητό. Έτσι και εμείς πήγαμε να φάμε ένα παγωτό ν περάσει η ώρα... Όταν επιστρέψαμε με ΄λιγη καθυστέρηση προσπάθησα να επικοινωνήσω με τον Λάμπρο αλλάδεν μπόρεσα γιατί προφανώς δεν το άκουγε. Μην γνωρίζοντας που ακριβώς ήταν το μαγαζί δεν μπορέσαμε να ακολουθήσουμε... Την Κυριακή το πρωί ήρθαμε στην καφετέρεια που ήταν οι υπόλοιποι αλλά δεν είχε χώρο να κάτσουμε (πράγμα το οποίο ακούστηκε δια στόματος μέλλους της παρέας μας και όχι από σερβιτόρο) και έτσι επιλέξαμε να κάτσουμε στην διπλανή κεφετέρεια όπου υπήρχε χώρος. Τέλος δεν ακολουθήσαμε στην επιστροφή γιατί το θεωρήσαμε μη σκόπιμο να αναχωρήσουμε από το Ναύπλιο τόσο νωρίς και να μην γευτούμε τις γαστριμαργικές δημιουργίες της ταβέρνας που βρισκόταν δίπλα στο ξενοδοχείο. Το συγκεκριμένο για εμάς που δεν υπήρχε οποιαδήποτε πίεση να γυρισουμε πίσω φαινόταν καλύτερη επιλογή από το να φύγουμε αμέσως και να φάμε στα Goodys. Χαρακτηριστικό είναι δε ότι όσον αφορά την πίεση χρόνου εμείς περάσαμε τα Goodys μισή ώρα αφού είχατε αναχωρήσει εσείς....

Τα παραπάνω δεν λέγονται με κακία αλλά ένιωσα ότι αυτά έπρεπε να ειπωθουν και μοναδικός σκοπός είναι η μελοντική βελτιωση.

gavanos
27-04-2004, 16:45
Η εκδρομή αυτή πιστεύω ότι ήταν ό,τι πιο οργανωμένο έχουμε κάνει με το club. Καμία σχέση με την προηγούμενη στους Δελφούς, όποιοι είχαν έρθει θα το θυμούνται. Καμία σχέση και με τις μέχρι τώρα βόλτες.

Οι οποιεσδήποτε παρατηρήσεις είναι ευπρόσδεκτες, και βέβαια θα βοηθήσουν στην εξαγωγή συμπερασμάτων ώστε η επόμενη να είναι ακόμα καλύτερη. Δεν λέω "πιο οργανωμένη", γιατί πιστεύω ότι μια χαλαρότητα κάπου πρέπει να υπάρχει, τόσο από τους οργανωτές, όσο όμως και από τους συμμετέχοντες.

Lgeor
27-04-2004, 16:57
ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΟΜΟΛΟΓΗΣΩ ΟΤΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ.
ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΩ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΘΩ Η ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ.
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΟΤΙ ΑΥΤΗ Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΟΡΓΑΝΩΘΗΚΕ ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΝΑ ΚΕΡΔΟΣ, ΠΟΥ ΞΟΔΕΨΑΝ ΑΡΚΕΤΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΛΥΤΙΜΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥΣ, ΠΟΥ ΤΑ ΕΔΩΣΑΝ ΟΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΚΑΛΑ................
ΑΣ ΤΟΥΣ ΣΕΒΑΣΤΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ

jos
27-04-2004, 17:22
Σε αυτό συμφωνώ και εγώ με τον πρόεδρο και ζητώ συγνώμη για αυτά που είπα πριν αλλά δεν μου άρεσε που κατηγορήθηκα ότι δεν ακολούθησα....

Η εκδρομή ήταν καταπληκτική και από θέμα οργάνωσης απόλυτα καλυμένη αφού δεν έμεινε κανένας χωρίς δωμάτιο ούτε χωρίς φαγητό. Ο ελεύθερος χαρακτήρας της εκδρομής ήταν το ζητούμενο και επετευχθει απόλυτα!!!! Και με όποιον και αν μίλησα δεν μου είπε τίποτα αντίθετο!!!!

Anastasis
27-04-2004, 17:26
polu swstos o proedros!sto katw katw,ekdromi itan oxi kapoio suntonismeno group pou akolouthei ton arxhgo!

onyx
27-04-2004, 17:49
Η εκδρομή ήταν καταπληκτική και από θέμα οργάνωσης απόλυτα καλυμένη αφού δεν έμεινε κανένας χωρίς δωμάτιο ούτε χωρίς φαγητό. Ο ελεύθερος χαρακτήρας της εκδρομής ήταν το ζητούμενο και επετευχθει απόλυτα!!!! Και με όποιον και αν μίλησα δεν μου είπε τίποτα αντίθετο!!!!Και εγώ νομίζω ότι το πρόγραμμα με μεγάλες ελευθερίες είναι το καλύτερο. Ειδικά καθώς θα αυξάνεστε θα δημιουργούνται μικρότερες παρέες με περισσότερα διαφορετικά κοινά στοιχεία-ωράρια-γούστα. Εφόσον οι βασικοί στόχοι δωμάτια και μία συνεύρεση του συνόλου των εκδρομέων καλύτερα φαγοποτική εκπληρώνονται τα υπόλοιπα καλύτερα να είναι φλού και να μην πιέζεται κανένας. Έτσι είναι πιο εύκολο να περάσει ο καθένας καλύτερα τρώγωντας ό,τι θέλει όπου θέλει και όποτε θέλει και πληρώνοντας όσο θέλει και αντίστοιχα για μεσημεριανό και βραδυνό ύπνο, βραδυνή διασκέδαση, θαλάσσιο μπάνιο, βόλτες κλπ. Διευκολύνονται και οι οργανωτές που δεν έχουν κάποια υποχρέωση πέραν της εύρεσης δωματίων και κλεισίματος χώρου για μία μόνο μάζωξη.

gAfaS
27-04-2004, 18:07
Siggnwmi kapou xathika.... exei kapoios parapono.....???? den katalava..... kai na sas pw kati... egw metaniwsa pou den akolouthisa se kafe kai fai ki as me eixe kopsei lorda.... giati twra exw ligoteres anamniseis apo oti tha mporousa na exw...!!! as eixa santouits stin tsepi... i sto smartaki...!!!!

se tetoies sinantiseis logiko einai na min simpiptoun ta thelw kai ta prepei pollwn...

aytos den einai logos na leme pws i ekdromi ithele siggekrimeno programma giati opws exei proanaferthei to programma katastrefei ti dimiourgikotita kai tis ammeses skepseis....!!! einai pio diskolo na akirwseis kati pou exeis organwsei apo to na dimiourgiseis kati kainourio epitopou...!!!!

ekei dixnoume tis dinatotites mas... kai oxi mono....!!! tha mporousame na eixame mpiskotakia kai neraki sto amaksi...!!! mi me kraksete alla etsi einai.... otan o xronos einai periorismenos kai gia na perasoume oloi kala prepei na iparxei metaksi mas anexeia kai propantws otan kapoios peinaei enw oi ipoloipoi 26 oxi.. den akolouthoun oi 26 ennoeitai alla oute feygei o monadikos gioa na paei na faei.... trwei ena sakoulaki patatakia sto proxeiro kai istera pane oloi mazi....

alla kai oloi na peinane apo tin stigmi pou iparxei kati kalitera kai pio diaskedastiko to akolouthoun me to kleidi tou smart sto ena xeri kai sto allo pringles....!!!

ennoeitai pws eimai o teleutaios pou tha eprepe na pei kati tetoio alla an to elege kapoios kapoios pou ta akolouthei tha tou kollagame ratsistiko xaraktiristiko...

elpizw na mas kalipsa olous....!!!!

P.S. Mporw na pw pws imoun to kako paradeigma stin ekdromi logw tis apousias mou se merikes sinantisoules, to paradexomai kai to exw metaniwsei...

Filika Panta... kai me poli wraies anamniseis apo nayplio kai kalous filous....

gavanos
27-04-2004, 20:02
Πες τα Μιχάλη.... :wink:

smartspiros
27-04-2004, 20:17
Θα ηθελα να πω και εγω κατι
Καταρχην αν και νεο μελος στην παρεα σας δεν ενοιωσα ξενος καμια στιγμη, αν και δεν σας εχω γνωρισει καλα ακομα και δεν με εχετε γνωρισει και εσεις.
Αυτο ειχε και σαν συνεπεια να περασουμε (και εγω και η γυναικα μου) παρα πολυ ομορφα.
Σας ευχαριστω για αυτο :D :D :D
Αλλα επειδη ολα τα ωραια δεν ειναι και τελεια θα σας πω κατι που με ενοχλησε αλλα δεν μου χαλασε την διαθεση .
Εχει σχεση με το μεσημεριανο φαγητο του σαββατου , ασχετα αν δυστυχως λογω συνθηκων δεν μπορουσαμε να ειμαστε ολοι μαζι,(εχαμε χωριστει σε 3 ομαδες) οι 2 ομαδες οταν ειχαν πλεον φαει (πρεπει να ειχαν μεσον :-k ) εμεις τοτε διναμε τις παραγγελιες μας.
Αποτελεσμα ηταν να τελειωσουν πολυ πιο γρηγορα το φαγητο τους και λογικο ηταν να φυγουν.
Ελα ομως που
α) δεν ακουστηκε ενα γεια (αν κανω λαθος ζηταω δημοσια συγγνωμη) εγω παντος δεν ακουσα.
β) ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΤΡΕΝΑΑΑΑΑΑΚΙΙΙΙΙ |sch^ και αυτο εγινε επειδη ετρωγα ακομα (ας μας ελεγε καποιος οτι μετα θα πηγαινατε εκει )
γ) Αναγκαστηκα να παω για ΥΠΝΟ ........(με την γυναικα μου ,οποτε |arq^ ](*,) #-o :-({|= ) ελπιζω οι παντρεμενοι φιλοι μας με καταλαβαινουν...

Κατα τα αλλα θελω με την σειρα μου να ζητησω συγγνωμη που εφυγα βιαστηκα την κυριακη αλλα ειμαι ΑΡΡΡΡΡΡΩΣΤΟΣ με την F1 και με αυτη την κοκκινη ομαδαρα (οχι δεν ειμαι γαυρος)
Αλλωστε εγω εχασα ](*,) ](*,) την ευκαιρια να ειμαι και εγω με το μικρο μου σε μια απο τις φωτογραφιες σε σχηματισμο.
Ελπιζω σε μια αλλη ευκαιρια (αν εχω) :D :D

Υ.Γ. ειμαι πολυ χαρουμενος που σας γνωριζω σιγα σιγα.

P_H_PANOS
27-04-2004, 20:28
File spyro kat' arxhn na dieykrinhsw oti milaw gia ton eayto mou...

Se oti afora sto A) me pianeis adiabasto... pantws an einai ontos etsi zhtw sygnvmh, gia to B) pistepse me den eixe programmatistei apo prin, apla etyxe... kapoioi phgan gia ypno, kapoioi gia Glaktompoyreko ( pou hthela na paw kai egw) kai kapoioi trenaki (pou telika phga... )... Htan idea ths stigmhs...

Twra gia to C) den eimai pantremenos... kai den me pernei kai poli na milisw giati h ... (pantofla mou) einai melos...

mysmart.gr
28-04-2004, 07:42
ΛΑΜΠΡΟ ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΘΕΙΣ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΟΧΛΗΘΕΙΣ,ΠΡΩΤΑ ΕΝΟΧΛΗΘΗΚΑ ΕΓΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΦΩΝΑΞΑ,ΚΑΙ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΗ ΚΙΝΗΣΗ,ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΠΕΡΑΣΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΗΡΘΑ ΚΟΝΤΑ ΜΕ ΑΡΚΕΤΟΥΣ,ΑΝ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟΙ ΜΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΚΡΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΜΟΥ,ΤΟ ΟΛΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΕΙΧΕ ΤΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΑΝ ΤΑ CB ΚΑΙ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΝΕΝΟΗΣΗ ΕΙΔΑΛΩΣ......ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΕΒΑΣΤΗΚΑ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ GKBLUE ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΕΡΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ...ΟΤΙ ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΟΚΥΨΕΙ

johnk102
28-04-2004, 08:43
Προτείνω να το λήξουμε το θέμα εδώ. Μην αμαυρώνουμε την επιτυχημένη εκδρομή με σχόλια που δεν της αρμόζουν. Έτσι κι αλλιώς όλοι μας δηλώσαμε ότι περάσαμε τέλεια. Ας μείνει αυτό.
Στην επόμενη θα προσπαθήσουμε να μην επαναλάβουμε αυτά που δεν μας άρεσαν και να επαναλάβουμε αυτά που μας άρεσαν.

dianic
28-04-2004, 09:49
Twra gia to C) den eimai pantremenos... kai den me pernei kai poli na milisw giati h ... (pantofla mou) einai melos...

ΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :lol: :lol: :lol:
Απίστευτο! Εχω πεθάνει. Καλα να πάθεις! Μπορούσες να την είχες στείλεις σε αλλο forum, club η οτιδήποτε... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!

smartGirl
28-04-2004, 10:04
xaxaxaaaaaaaaaaaaaa........
gelaw kai egw!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Skorpini
28-04-2004, 10:37
Παιδια το θεμα εχει ληξει. Δεν ηθελα να δημιουργηθουν παρεξηγησεις :( , απλα θεωρησα σωστο να κανω αυτες τις παρατηρησεις, γιατι δεν πρεπει να λεμε μονο για τα καλα αλλα και για τα κακα, ωστε στο μελλον να ειμαστε πιο προσεκτικοι. Το αποτελεσμα ειναι που εχει σημασια αλλωστε το οτι περασαμε ολοι καλα :D

mysmart.gr
28-04-2004, 11:07
ΤΕΛΟΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ Π.Μ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΞΑΝΑΛΕΩ ΤΕΛΟΣ ΑΡΚΕΤΑ

krikri
28-04-2004, 12:36

Δεν ρωτατε καλυτερα την "παντοφλα" για το αν ειναι θυτης η θυμα παντοφλιας???

Οσο για τα υπόλοιπα που γράφτηκαν σχετικά με την εκδρομη εχω να πω ότι παρεξηγήσες σε μια τόσο μεγάλη παρέα (σχεδόν αγνώστων μεταξύ τους αλλα και ετερόκλητων χαρακτήρων)φυσιολογικό είναι να υπάρχουν αλλα το αποτέλεσμα είναι ότι ήταν μια επιτυχημένη από όλες τις απόψεις εκδρομή (πρόγραμμα,ελευθερία κινήσεων,διασκέδαση, προβολή του club,klp) και δεν προέκυψε κανένα ουσιαστικό πρόβλημα! Συγχαρητήρια και πάλι στους ιθύνοντες!

tinky
29-04-2004, 20:04
Stin ekdromh perasame fantastika.... :D :D Poli gelio kai kalo fai :lol: :lol: Na sai kala gk ola itan teleia..... |cla^ |cla^ |cla^ |cla^