PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : ENA MIKRO SXOLIO

joey
08-04-2004, 02:07
Geia sas paidia. Me lene Iwanna kai eimai neo melos sto club. eimai apo athina alla spoudazw thessaloniki. H oli selida kai i douleia pou kanete einai poli kali alla exw paratirisei oti iparxei mia psiloadiafori stasi apenati sta nea meli oson afora sta dimosieumata. diladi rwtane kati,arxizoun mia sizitisi kai apanthseis mhden.... :?:

johnk102
08-04-2004, 07:11
Καταρχήν καλωσήρθες στην παρέα μας, Ιωάννα. Κατά δεύτερον αν αναφέρεσαι στα nicknames smart, kontrakias, pokemon, karagiozis και sxoinas, να σε ενημερώσω πως πρόκειται για το ίδιο κυκλοθυμικό και κακόβουλο (όπως αποδείχτηκε τελικά) άτομο, ο οποίος στο τέλος το μόνο που έκανε είναι να εγγράφεται ώστε να αλλάζει το nickname του για να γράφει στο forum (λες και δεν μπορούν οι administrators να καταλάβουν μέσω της ΙΡ αν πρόκειται για το ίδιο άτομο ή όχι). Το συγκεκριμμένο άτομο έχει αποκλειστεί από το forum, με τη σύμφωνη γνώμη όλων μας.

Κατά τα άλλα, δεν υπάρχει περίπτωση να ρωτήσει κάτι ο οποιοσδήποτε (κανούργιο μέλος ή όχι) και να μην απαντηθεί. Δεν υπάρχει καμμία υπεροψία εδώ μέσα. Αρκεί να υπάρχει σεβασμός προς την προσωπικότητα του άλλου, είτε αυτός είναι παλιό μέλος είτε είναι καινούργιο.

Τέλος μπορεί να υπάρχουν κάποια posts δημοσιευμένα σε άσχετες θεματικές ενότητες τα οποία όμως απαντιούνται εκεί που πρέπει.

Φαντάζομαι λοιπόν πως μάλλον δεν αφιέρωσες αρκετή ώρα για να διαβάσεις αρκετά posts. Με τον καιρό θα δεις πως εδώ, όλοι μας είμαστε μια μεγάλη παρέα με ένα κοινό χαρακτηριστικό: την αγάπη με τα smart.

Αν δεν συμφωνείς με κάτι από τα παραπάνω, περιμένω τα σχόλιά σου.

Φιλικά

esteban
08-04-2004, 08:51
Ιωάννα και εγω πριν από λίγο καιρό νέο μέλος ήμουν και ακόμα και τώρα δεν θα με χαρακτήριζα...παλιό. :D
Από τις πρώτες φορές που έγραφα στο forum και πρίν ακόμα γνωρίσω τον οποιονδήποτε, έπαιρνα απαντήσεις στα ερωτήματά μου ή αν το θέμα είχε ξανασυζητηθεί μου έλεγαν χωρίς να μου "την έλεγαν" :wink: να πάω στο συγκεκριμένο post...
Πάντως η αλήθεια είναι ότι διάβασα αρκετά από τα παλιότερα posts πριν αρχίσω να γράφω... 8)

ΥΓ. Καλωσήρθες και...μη μασάς γράφε εσύ και θα σου απαντάω εγώ!!! :lol: :lol: :lol:

johnk102
08-04-2004, 09:23
Όταν παλιώσεις Στέφανε, ίσως σου φύγει ο τρόμος από το μάτι σου. Δεν σκοπεύουμε να σου πάρουμε το βελανίδι σου εδώ! :lol: :lol: :lol:

ΥΓ: Εκπληκτικό το νέο σου avatar!

esteban
08-04-2004, 09:25
Το νου σας γιατί θα προσπαθήσω να το κρύψω στον πάγο!!! :lol: :lol: :lol:

stargazer
08-04-2004, 09:31
OXI STON PAGO!!!!!!

:D :D :D

stargazer
08-04-2004, 09:37
Sorry paraferthika prin... Ioanna welcome stin parea mas... Oso afora tis apantiseis sta post, pistevw oti ginete oso to dynaton kaliteri prospatheia... :D

Na simeiwsw pantos oti to megalitero pososto twn apantisewn mas proerxonte apo prosopiki peira kai agapi gia ta amaxakia mas, opote o kathenas grafei oti xerei... :wink:

An ginei mia poly idiki erwtisi, isws parei xrono na apantithei, an paly ginei mia prosvlitiki erwtisi mallon den tha asxolithei kaneis...

Take your time too look around the site, kai eimai sigouros oti grigora tha allaxeis gnwmi... :wink:

Kai paly welcome... 8)

smartass
08-04-2004, 09:38
Geia sas paidia. Me lene Iwanna kai eimai neo melos sto club. eimai apo athina alla spoudazw thessaloniki. H oli selida kai i douleia pou kanete einai poli kali alla exw paratirisei oti iparxei mia psiloadiafori stasi apenati sta nea meli oson afora sta dimosieumata. diladi rwtane kati,arxizoun mia sizitisi kai apanthseis mhden.... :?:
Καλως ηρθες Ιωαννα. Πολλα μελη οπως θα δεις απο την λιστα είμαστε αρκετα νεα. Απο την πλευρα μου δεν εχω διαπιστωσει αδιαφορια προς τα νεα μελη. Το site οπως θα δεις και εσυ εχει πολλες ενδιαφερουσες ενοτητες και σιγουρα η ενεργη συμμετοχη νεων μελων γινεται σταδιακα.

Καλως ηρθες

Flat Fred
08-04-2004, 12:11
welcome kai apo emena |crow^ tha diapistoseis sintoma pos eimaste oloi ena!!!

IGNITION
08-04-2004, 12:16
ΙΩΑΝΝΑ!!!! WELCOME και από εμένα!!!!!! Χαίρομαι όταν υπάρχουν νέα μέλη στο club!! Ρώτα με ότι θές και εγώ θα σου απαντήσω αμέσως σε 4 διαφορετικές γλώσσες!!!!! :P :P Έχω και εγώ Roadster οτι θές πάνω στο αμάξι ή και σε άλλα θέματα μπορείς να μου πείς!!!

Υ.Γ Μου αρέσουν οι ερωτήσεις!!! Ρώταμε αλύπητα!!! Έτσι μπράβο !!! :P

Lgeor
08-04-2004, 13:48
WELCOME ΚΙ ΑΠΟ 'ΜΕΝΑ.
ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΡΟΜΕΡΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΤΟ POST ΣΟΥ.
ΓΡΑΦΤΗΚΕΣ 5/4 ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ 3 ΗΜΕΡΕΣ (ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟ POST) ΕΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΜΕ :-k :-k :-k :-k
ΜΗΠΩΣ ΒΙΑΖΕΣΑΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ????
ΚΑΙ ΑΝ ΟΧΙ ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ, ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΣΤΡΑΒΟ??????????

Joe
08-04-2004, 15:19
Καλως ηρθες Ιωαννα. Καλη διαμονη στο φορουμ. :D :wink:

WELCOME ΚΙ ΑΠΟ 'ΜΕΝΑ.
ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΡΟΜΕΡΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΤΟ POST ΣΟΥ.
ΓΡΑΦΤΗΚΕΣ 5/4 ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ 3 ΗΜΕΡΕΣ (ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟ POST) ΕΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΜΕ :-k :-k :-k :-k
ΜΗΠΩΣ ΒΙΑΖΕΣΑΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ????
ΚΑΙ ΑΝ ΟΧΙ ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ, ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΣΤΡΑΒΟ??????????

Πραγματικα, με το πρωτο ποστ κιολας. :?: Μαλλον εχει δει αλλα θρεντ και βγαζει συμπερασματα, να υποθεσω(?).

Anastasis
08-04-2004, 17:15
welcome sto club iwanna....me tis meres tha sinithiseis pws leitourgoume genika san club kai na eisai sigouri oti noiwseis oti oloi eimaste ena giati oloi exoume treli agapi gia ta smartakia mas!!!kai pali kalosirthes!!!

gavanos
08-04-2004, 18:09
Welcome και από μένα Ιωάννα :D . Ελπίζω να αλλάξεις γρήγορα γνώμη, γιατί πιστεύω πως δεν έχεις δίκιο. Εάν μελετήσεις καλύτερα τα post που έχουν γίνει, θα δεις ότι όχι μόνο δεν σνομπάρουμε τα νέα μέλη, αλλά αντίθετα μάλιστα προσπαθούμε να είμαστε πολύ κατατοπιστικοί στα ερωτήματά τους.

Και πάλι καλωσήρθες (και στα Ελληνικά :lol: )...

diamos
10-04-2004, 13:08
ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΤ'ΑΡΧΗΝ ΓΟΥΕΛΚΑΜ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΧΑΘΗΚΕΣ??? :wink:

joey
11-04-2004, 16:14
Geia sas paidia!! Xronia Polla kai Xrhstos Anesth!!Euxaristw osous me kaloswrisan sto club :) Oso gia to thema tou post de milousa gia mena, giati opws anefere kai kapoios den eixa ksanakanei post prin gia na pw oti den eixa kammia antapokrish. Anyway, as tafhsoume edw to thema, osws na viasthka na sxoliasw kati pou den isxiei. As allaksoume omws thema!!pws pernate?egw eimai xalkidiki giauto xathika!!filia :)

joey
11-04-2004, 16:19
AAAAAAAAaa.....kai esteban to anthrwpaki pou exeis sthn eikona sou einai apisteuta asteio :D kai poli xazouliko an thimamai kala apo to ice age

gkblue
11-04-2004, 18:30
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ JOEY ,ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ CLUB ΜΑΣ,ΥΠΟΘΕΤΩ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΚΙ ΜΑΣ :razz: !!ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ,ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΟΛΟΙ ΤΟ ΘΕΩΡΟΥΝ ΛΗΞΑΝ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ,ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΑΙΓΙΝΑ :cry:

ΚΑΙ ΠΑΛΙ WELCOME :P :P :P :P

esteban
13-04-2004, 08:37
Don't worry Ιωάννα, δεν θα σου παρουμε το κεφάλι (τουλάχιστον την πρώτη φορά!!! :D ) για ένα σχόλιο που έκανες...
Συμβαίνει εδω μέσα να ερχόμαστε σε αντιπαράθεση με κάποιους...it's ok!!