PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : Ποιοτητα service

smartass
29-04-2004, 13:09
ΠΡΙΝ ΑΠΟ 1,5 ΜΗΝΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΕΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ SERVICE ΤΟΥ ΛΑΙΝΟΠΟΥΛΟΥ. ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΗΝ ΒΑΣΗ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΝΙΟΤΑΝ Η ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΜΟΥ(ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ). ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ 4 ΜΗΝΩΝ. ΑΦΟΥ ΕΦΤΑΣΕ Η ΗΜΕΡΑ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ SERVICE ΗΤΑΝ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΤΗΝ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΝ ΒΑΣΗ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΟΣΤΙΖΕ. ΑΦΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ 2,5 ΩΡΕΣ ΜΕ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΑΝ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΦΤΑΙΓΕ Η ΒΑΣΗ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΦΙΞΑΝ ΤΗΝ ΕΞΑΤΜΙΣΗ. ΕΠΙΣΗΣ Δ3ΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΗΝ ΒΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ ΤΟΥΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΧΡΕΩΣΑΝΕ.
ΕΡΩΤ 1 ΤΙ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΔΕΧΕΤΑΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ?
ΕΡΩΤ 2 ΤΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟΥ ΕΠΙΜΕΝΕΙ ΟΤΙ ΦΤΑΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΒΑΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ON STOCK

ΥΓ1 ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΒΑΣΗ
ΥΓ2 ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΑΠΟ ΤΟ CUSTOMER SERVICE ΤΟΥ ΛΑΙΝΟΠΟΥΛΟΥ

Anastasis
29-04-2004, 13:15
i apantisi se ola auta einai:

O LAINOPOULOS
mono autoi kanoun kataxrisi kai sou xrewnoun papades gia vlakeies...
edw otan eixa trakarei to mikro smartaki mou,mou eixan xrewsei 7000xiliades kai meta otan to pira meta apo treis mines parakalw,sto dromo arxise na vgazei atmous olo to tamplo....otan to gurisa sto service tous mou eipan oti den eixan dei oti eixe spasei i vaporeta tou aircondition me apotelesma to amaksi na menei xoris nero se xrono miden!to korifaio itan oti ithelan na mou to xrewsoun alla 800eurw....alla meta efagan to mpineliki tis zois tous kai de to plirosa telika....

einai oi pio aneuthinoi ston lainopoulo kai dustuxws gia autous tha xasoun pollous pelates me autes tis vlakeies pou kanoun....

johnk102
29-04-2004, 13:18
ΑΠ1: Ο ΛΑΪΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΠ2: ΤΟΥ ΛΑΪΝΟΠΟΥΛΟΥ

|mul^ Micro-Car ... όλα τα λεφτά !!! |mul^

dianic
29-04-2004, 13:42
Κωστη,
νομίζω οτι δεν έπρεπε να πληρώσεις. Σε καμμία περίπτωση. Τι εργασία σε χρεώσανε? Σφίξημο εξάτμησης? Μα καλά είναι σοβαροί? Θα μου είχε ανέβει η πίεση και θα είχαν ακούσει απίστευτα...
Την εξάτμηση την έβαλες πριν απο μερικές εβδομάδες. Τα παξιμάδια είναι ειδικά για να μήν ξεβιδώνουν... Παρε τον υπέυθυνο σερβις και στειλ'τον στο διάολο. Η, αν πλήρωσες 10-20 ευρώ, αστο, αλλα την επόμενη φορά θυμίσου να τους το πεις...και να τους το τρίψεις στην μούρη...

mysmart.gr
29-04-2004, 13:53
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΑΙΝΟΠΟΥΛΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΟΤΙ ΤΟ ΧΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΛΙΓΟ ΞΥΠΝΙΟ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΑΝ ΠΑΣ ΠΑΛΙ ΚΩΣΤΗ ΚΟΠΑΝΑΕΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ!ΤΕΛΟΣ Η ΑΠΟΘΗΚΗ ΕΙΝΑΙ ΑΣΥΝΝΕΝΟΗΤΗ ΤΗΝ ΜΙΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΕΛΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΟ,ΤΕΛΟΣ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΕΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΟΝΤΕΛΑ,ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΙΝΗ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑ 50ΑΡΙ ΕΥΡΩ,ΑΚΟΜΑ Η ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΣΗΜΕΙΑ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΑΛΑΡΩΝΕΙ,ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΑΡΙ ΠΑΡΕ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΤΗΣ ΜΕΡΣΕΝΤΕΣ ΚΑΙ ΠΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΝ ΤΡΕΧΟΥΝ Η ΟΧΙ :evil: :evil:

smartass
29-04-2004, 15:10
ΒΑΣΙΚΑ ΜΕ ΧΡΕΩΣΑΝ 16 ΕΥΡΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ 2,5 ΩΡΕΣ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΣΧΕΤΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΑΣΥΝΝΕΝΟΗΣΙΑ ΤΟΥ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟΥ

smartass
29-04-2004, 15:11
ΑΠ1: Ο ΛΑΪΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΠ2: ΤΟΥ ΛΑΪΝΟΠΟΥΛΟΥ

|mul^ Micro-Car ... όλα τα λεφτά !!! |mul^
ΣΩΣΤΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ???

mysmart.gr
01-05-2004, 09:06
ΦΙΛΕ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΟ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΒΑΣΗ ΣΕ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΧΑΝΕΙΣ ΕΓΓΥΗΣΗ ΣΤΑΝΤΑΡ,ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΛΑΙΝΟ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΕΓΓΥΗΣΗ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ 700ΑΡΙ ΠΟΥ ΠΑΣ ΓΙΑ ΒΑΣΗ ΜΟΤΕΡ ΔΕΞΙΑ, ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ..ΚΩΣΤΗ ΠΕΡΝΑ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ

johnk102
01-05-2004, 09:17
...ΚΩΣΤΗ ΠΕΡΝΑ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ

Ή αλλιώς: "Μην περάσεις να σε δούμε λίγο" ... :lol: , ε onyx;

smartass
01-05-2004, 20:16
ΦΙΛΕ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΟ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΒΑΣΗ ΣΕ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΧΑΝΕΙΣ ΕΓΓΥΗΣΗ ΣΤΑΝΤΑΡ,ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΛΑΙΝΟ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΕΓΓΥΗΣΗ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ 700ΑΡΙ ΠΟΥ ΠΑΣ ΓΙΑ ΒΑΣΗ ΜΟΤΕΡ ΔΕΞΙΑ, ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ..ΚΩΣΤΗ ΠΕΡΝΑ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ
Ευχαριστώ. Θα περάσω αλλά τη βάση του μοτερ δεν την γλυτωνει ο Λαινο!

gavanos
02-05-2004, 12:13

Χρίστο, είναι γενικό "φαινόμενο" να υπάρχει πρόβλημα με τη βάση στα 700άρια;

mysmart.gr
03-05-2004, 09:08
Καλημέρα Λευτεράκη καλη βδομάδα μήνα κτλπ...Ναι τα 700αρια βγάζουν συχνά βάση μπροστά δεξιά,τουλάχιστον 4 γνωστοί μου έχουν πάει για βάση και λίγα χιλιόμετρα στη πλάτη

gavanos
03-05-2004, 09:54
Μια και το θέμα ξεφεύγει λίγο, άνοιξα καινούριο post. Ίσως ενδιαφέρει κάποιος το θέμα "βάση κινητήρα"...

http://www.smartmania.gr/phpBB2/viewtopic.php?t=999