PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : Τι μας φτιάχνει - Τι μας χαλάει καθημερινά

Σελίδες : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

mmike
30-06-2004, 15:57
Λέω μέσα από αυτή τη στήλη, ο καθένας να αναφέρει πράγματα που τον φτιάχνουν ή τον χαλάνε καθημερινά.
Γεγονότα, συμβάντα, ιδέες, οτιδήποτε του φτιάχνει ή του χαλάει τη διάθεση καθημερινά.
Κάνω την αρχή λέγοντας ότι καιρό τώρα με χαλάει όλο το fame story και η διάσταση που έχει πάρει.
Τα χω πάρει με τα κ@λοέργα που δεν τελειώνουν ποτέ, η σκόνη, οι πέτρες και οι ύπουλες λακκούβες,
Κάνουν έργα και δεν σέβονται καθόλου τον απλό πολίτη ( εμάς ) που είναι αναγκασμένος να ταλαιπωρείται, να συμβιβάζεται, να υπακούει. ΑΙΣΧΟΣ.
Από την άλλη μου έχει ανεβάσει πολύ την ψυχολογία η Εθνική μας.
Μου αρέσει που είναι καλοκαίρι, που πλησιάζουν οι διακοπές.
Αυτά για τώρα, έχουμε πολύ συνέχεια μπροστά μας.

jos
30-06-2004, 16:01
Εμένα με χάλασε που πήγαινα από Μενίδι Κηφισιά και για να περάσω κάθετα την Εθνική οδό από το φανάρι έπρεπε να κατέβω μέχρι την Λυκόβρυση και μετά να φτάσω βαρυμπόμπη για να βγώ από την Εθνική........ Το αστείο είναι όμως ότι 300 μετρά μετά τον Λαινόπουλο έχει υπόγεια γέφυρα που λειτουργεί κανονικά αλλά κανείς δεν σκέφτηκε να στείλει την κίνηση από εκέι...... έπρεπε να κάνουμε 15χλμ. παράκαμψη!

mmike
30-06-2004, 16:16
Το αστείο είναι όμως ότι 300 μετρά μετά τον Λαινόπουλο έχει υπόγεια γέφυρα που λειτουργεί κανονικά αλλά κανείς δεν σκέφτηκε να στείλει την κίνηση από εκέι...... έπρεπε να κάνουμε 15χλμ. παράκαμψη!
Έχω και γω την ίδια απορία, αυτή η γέφυρα γιατί γενικά είναι ανενεργή? Γιατί την σνομπάρουν? Ολόκληρο έργο ΑΧΡΗΣΤΟ.

gavanos
30-06-2004, 16:57
Παιδιά συμφωνώ με τη στήλη, αρκεί να μη γίνει άλλό ένα "Βλέπω τρελλή κίνηση. Προτείνω λοιπόν ο καθένας να λέει αυτό που τον ενοχλεί, χωρίς όμως να καθόμαστε να το συζητάμε και πολύ γιατί έτσι θα αναφερόμαστε σε ένα θέμα και θα έχουμε 20 posts για το θέμα αυτό χωρίς κανένα νέο. Τι λέτε?

jos
30-06-2004, 17:49
Σωστό!!!! Αν θέλουμε να αναλύσουμε κάτι τότε να το συνεχίζουμε στο τρελή κίνηση!

Stratos
30-06-2004, 18:58
Μου τη σπάνε:
α)τα έργα στη Λαυρίου (Γλυκά Νερά).Δεν μπορώ να πλύνω αυτοκίνητο!!! με τρώει η λάσπη.
β)το ότι είμαι αυτή την περίοδο Θεσ/νίκη στη θέση κάποιου άλλου
γ)το ότι δεν έχω σκάφος και έτσι τρώω 2 ώρες κίνηση - να είναι καλά τα έργα της Μαρκοπούλου- για να πάω στη θάλασσα (ενώ έχω δίπλωμα για ταχύπλοο).
δ)το ότι δουλεύω κάθε μέρα από το πρωί μέχρι το βράδυ στις 20:30!Δεν ονειρευόμουνα ποτέ κάτι τέτοιο
ε)ότι έχω να δω πολύ καιρό κάποια ταινία της προκοπής (ακόμα και το Σκοτεινό Ποτάμι θεωρώ ότι ήταν υπερεκτιμημένο)
στ)ότι φέτος λόγω Ολυμπιάδας, έχω ήδη αποχαιρετίσει τις καλοκαιρινές διακοπές από αρχές Ιουνίου και επειδή θα περάσω κάποια εκπαίδευση μέχρι Δεκέμβριο άδεια προβλέπεται ξανά μετά τις 18/12!
ζ)η έλλειψη μέτρου από τα κανάλια για την Εθνική
η)το γεγονός ότι κάποιοι θέλουν τα λεφτά που έφαγαν Ψωμιάδης &Σια να τα πληρώσουμε εμείς-μας φτάνει η Ολυμπιακή!
θ) (κυριότερο από όλα) η έλλειψη πολιτισμού και αγωγής σε όλες τις εκφάνσεις της καθημερινότητας!!!!!!!!!!
Με φτιάχνουν:
α)το καινούριο cd του Sasha-Involver και το Magic 5 του Tiesto (καταπληκτικά)
β)το ότι έχουμε κολλητό με σκάφος και μας παίρνει μαζί τα Σ-Κ και ανακαλύπτουμε τις απίστευτες παραλίες που υπάρχουν στο Σαρωνικό μισή ώρα από Αθήνα
γ)το ότι η Αθήνα αλλάζει (μακάρι με την πόλη να αλλάξουν λίγο και οι κάτοικοι)
δ)φυσικά το Smart μου!
ε)το καλοκαίρι από μόνο του!!
στ)η Ελλαδάρα και ο τιμονιέρης της!!

gkblue
01-07-2004, 01:43
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΔΕΑ!
ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΠΑΚΙΑ ΕΦΥΓΑ ΓΙΑ ΝΑΥΠΛΙΟ 3ΗΜΕΡΟ!!
ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΕΦΤΙΑΞΕ ΤΟ ΟΤΙ ΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΟΠΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΔΙΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ!!(ΠΟΥ ΝΑ ΘΥΜΑΜΑΙ,ΤΟΣΑ ΕΙΝΑΙ)
ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ)ΤΟ ΑΜΑΞΑΚΙ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ,ΤΟ A/C ΤΟΥ!!!!
ΤΟ ΟΤΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΔΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΑΣ ΜΕ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ :wink:
ΟΤΙ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΓΕΝΙΚΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ 8)
ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΔΙΑΘΕΣΗ :D
ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΤΟ SEXY DANCER TOU ΒΟΒ SINCLAR KAI TO TEASING-SHANA MOON Κ.Α.

ME XAΛAEI TO OTI AYΤΗ Η ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ :?
ΤΟ ΟΤΙ ΣΕ 10Ω ΡΕΣ ΔΙΝΩ ΜΑΘΗΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΤΩΣΩ
ΤΟ ΟΤΙ ΠΗΡΑ ΜΑΥΡΟ ΑΜΑΞΙ ΚΑΙ ΟΛΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΛΕΝΩ (ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΙΕΣΤΙΚΟ ΕΡΧΕΤΑΙ...)
Η ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΕΙΡΑ.. :roll:
Η Μ...ΚΙΑ ΜΕΡΙΚΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΝ ΔΕΚΑΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΖΩΑ
Η Μ...ΚΙΑ ΜΕΡΙΚΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΜΕΡΙΚΩΝ,Ε?)
ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑΙΑ!

Skorpini
01-07-2004, 11:05
Με φτιαχνει απιστευτα το οτι θα σας δω το βραδυ :yawinkle:
Και το οτι την αλλη εβδομαδα ΦΕΥΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ |mul^ |mul^ |mul^

Μου την σπανε απιστευτα οι Ολυμπιακοι Αγωνες και τα εργα στους δρομους |sch^ :smt011

esteban
01-07-2004, 13:20
Κανονικά θα έπρεπε να με χαλάνε διάφορα πράγματα...όπως το ότι μου πήραν τις πινακίδες του Σίφουνα :evil:... ότι τώρα κυκλοφορώ με ένα citroen μαούνα 4,5 μέτρα :lol: ....ότι στη δουλειά έγινε μείωση προσωπικού και ήμουν κι εγώ μέσα.... :shock:
Αλλά δεν ξέρω για ποιό λόγο, η διάθεσή μου είναι διαολεμένα ανεβασμένη και δε με χαλάει ΤΙΠΟΤΑ!!!! 8)
Ξέρω...ξέρω...θα πείτε "κόψε τα ναρκωτικά αγόρι μου :weedman: " αλλά η απάντηση είναι....I'm natural high!!! :lol: :lol: :lol:

Nemo
01-07-2004, 13:23
ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ Η ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΥΡΙΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ
Η ΕΘΝΙΚΑΡΑ ΜΑΣ
ΟΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ
ΤΟ ΜΑΥΡΙΣΜΑ ΠΟΥ ΗΔΗ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ
ΕΝ ΚΑΤΑΚΛΕΙΔΙ ΤΟ CLUB ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ SUPER ΜΕ ΣΩΣΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΠΛΑΚΑ
ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ Η ΤΣΕΧΙΑ- ΠΟΡΤΟΓΑΛΛΙΑ
ΟΙ ΛΑΚΟΥΒΕΣ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΠΟΝΟΥΝ ΤΟ "ΣΠΟΡΤΕΞΑΚΙ" ΜΟΥ
ΤΑ ΕΡΓΑ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΜΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ :twisted: :twisted:
ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

07-07-2004, 05:26
ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΤΣΙΤΑ ΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΗ ||31|
ΚΑΙ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ . . . ΤΙ ΑΛΩ Η ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΠΛΗΓΟΝΟΥΝ ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΤΟΝ ΕΥΕΣΤΙΤΩΝ ΑΓΟΡΙΩΝ ||14|

Andreas
07-07-2004, 09:33
Opws eipa kai se allo topic,me ftiaxnei pou iparxei i koupa stin A8ina.
Apo tin alli me xalase o Xristodoulos kai ta ipolipa lamogia pou eidan kosmo kai kameres kai pigan sto Kallimarmaro kai kata tin prwsopiki mou apopsi aftoi itan pou xalasan tin giorti!
Afto pou me xalase perissotero ap ola omws einai oti x8es stin Kali8ea mou piran tis pinakides kai twra paw stin eforia na plirwsw 196,5 gia na tis parw pisw simera! :cry: :cry:

smartGirl
07-07-2004, 10:12
1. mou tin spaei pou douleuw sinexeia
2. mou tin spaei pou tha douleuw olo to summer mexri september
3. mou tin spaei pou den tha mpwrw na fygo oute ena weekend (ante mporei ena)
4. mou tin spaei pou paw gia mpanio mono kiriaki
5. mou tin spaei pou oloi arxizoun na feugoun diakopes siga siga
6. mou tin spaei pou oloi girw mou einai xenerwtoi
7. mou tin spaei pou den mporw na sinenoithw
8. mou tin spaei pou den mporw na kanw oti goustarw
9. mou tin spaei pou exei zesti
10. mou tin spane oloi kai olaaaaaaaa.........

Stratos
07-07-2004, 11:18
Συμπληρώνω:
με φτιάχνει
1. & το Magik 4 του Tiesto (don't worry σε λίγες μέρες θα γίνει διανομή)
2.η κούπα στην Ελλάδα
3.ο κόσμος στους δρόμους (κοντεύουν να μας κάνουν να ξεχάσουμε ποιοί είμαστε)
4.ο αξιοπρεπέστατος και μέσα σε όλα πρόεδρος Στεφανόπουλος (κοσμεί τo αξίωμα που κατέχει)
5.ότι οι παράγοντες γιουχαίστηκαν στο καλλιμάρμαρο (σε πολλές περιπτώσεις ο κόσμος είναι χαζός αλλά όχι στη συγκεκριμένη)

με χαλάει
1.ο Χριστόδουλος και ο ναρκισσισμός του.εκεί που μαράζωνε περιμένοντας, έλαμψε μόλις εκλήθη να δώσει βραβεία και να βγάλει λόγο!
2.ξανά ο Χριστόδουλος γιατί κάνει τα πάντα ώστε να σταματήσουμε να τον "πηγαίνουμε".τι δουλειά έχει η Ορθοδοξία με το ποδόσφαιρο!Επιτέλους ας αρχίσουμε να βλέπουμε τα πράγματα στην πραγματική τους διάσταση...
3.η "γιορτή"...καλύτερα να το άφηναν για κάποια...άλλη μέρα
4.τα κ@λομετάλλια...Όταν έχεις πάρει την ευρωπαϊκή κούπα, τι να κάνεις το μετάλλιο του Δήμου Αθηναίων?
5.ότι προσπαθούν να κάνουν πιο κόσμιο το σύνθημα:"σήκωσέ το..".Ε, τι να κάνουμε, ούτε τιμημένο είναι, ούτε τίποτ'άλλο.Γ@.....μένο είναι!!!Τα συνθήματα είναι συνθήματα.Τελεία και παύλα!

Skorpini
07-07-2004, 11:41
Με φτιαχνει το οτι ΦΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΥΥΥΥΓΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΜΜΜΕΕΕΕΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ |mul^ |mul^ |mul^ |mul^ |mul^

mmike
20-02-2005, 10:30
Με χαλάει πάρα πολύ όταν βλέπω άτσαλα παρκαρισμένα smartakia σε γωνίες, κλείνοντας ουσιαστικά το δρόμο σε όλους τους συμπολίτες μας προκειμένου ο "smart"οδηγός να κάνει τη δουλειά του.
Είπαμε ότι χωράει, αλλά δεν προσβάλλει!
Με χαλάει επίσης που σε αυτήν την πόλη (Αθήνα) δεν υπάρχει ούτε ένα τετράγωνο που να στέκεται ασιθητικά και πολιτισμένα. Δηλαδή, βλέπεις αφίσσες σκισμένες στις κολώνες, τσίχλες και ακαθαρσίες σκύλων στο πεζοδρόμιο, σπασμένες πλάκες, τσιγάρα και σκουπίδια, τρύπιοι τενεκέδες απορριμμάτων στις κολώνες, σκουπίδια που άφησε το απορριμματοφόρο όταν άδειασε τους κάδους και πάρα πολλά ακόμα.
Μου έχει γίνει πάντως έμμονη ιδέα να βρω ένα κομμάτι, ένα τετραγωνάκι, ένα μέρος μικρό, ένα τοσοδούλι έστω, σε όλη την Αττική που να μην υπάρχει τίποτα από όλα αυτά. Αν το έχει βρει κάποιος να το φωτογραφήσει, γιατί πρόκειται για σπάνιο φαινόμενο. ΑΥΤΑ.

jimgas1984
20-02-2005, 19:17
emena me xalaei pou pia oi gynaikes to paizoun poly ntives kai vevaia to gegonos oti lene oti ftiaxane tin marathonos kai exo apo tin nomarxia exei kati lakouves thanatos!skefteite oti perasa me 80 km kai meta stamatisa na do an epathan tipota oi zantes mou...ntropi

Sphinxgr
21-02-2005, 08:57
Me xalaei pou ekei pou menw den exw allh epilogh gia aftokinhto ektos apo to smart.
Me xalane aftoi pou biazontai kai enw de mporoun na pane pouthena nomizoun pws kati tha kanoun.
Me xalaei pou gia na kuklofwriseis anthropina sthn athina xreiazesai Hammer eksetias twn dromwn!
Me xalaei pou alloi ta kanoun mantara sthn ellada kai alloi ta plhrwnoun.
Me xalaei otan enw exw Smart psaxnw thesh!

me ftiaxnei to smart mou pou to blepw kai goustarw
me ftiaxnoun ta apeira trela koritsakia pou ta teleftaia xronia exoun ksepetaxthei sthn ellada!!! :wink: :wink:
Me ftiaxnei to smartmania 8)

rixardos
21-02-2005, 10:31
Μμμ, ενδιαφέρουσα ιδέα...
Πάμε λοιπον...
Με φτιάχνει που:
1. Παρκάρω στην Κυψέλη Δευτέρα Βράδυ
2. Παρκάρω στην Κυψέλη Τρίτη Βράδυ
3. Παρκάρω στην Κυψέλη Τετάρτη Βράδυ
4. Παρκάρω στην Κυψέλη Πέμπτη Βράδυ
5. Παρκάρω στην Κυψέλη Παρασκευή Βράδυ
6. Παρκάρω στην Κυψέλη Σάββατο Βράδυ
7. Παρκάρω στην Κυψέλη Κυριακή Βράδυ

Με χαλάει που:
1. Μετά τις χριστουγεννιάτικες κρεπάλες οι φόρμες μου έγιναν κολάν και τα μακώ μπουστάκια...
2. Η δίαιτα με τα μήλα που ξεκίνησα εξελίχθηκε 2 ώρες μετά την έναρξή της σε πανωλεθρία με αποτέλεσμα να έχω γαζώσει 6 μήλα και να παραγγέλνω για πολλοστή φορά σουβλάκια περιποιημένα από το γραφείο σε delivery...

21-02-2005, 11:55
Με χαλαει που ξυπναω καθε πρωι στις 6.30 και τις τελευταιες μερες ο καιρος ειναι υπεροχος και δεν μπορω να την κοπανησω να παρω το μωρο μου να το παω βολτα!!!
Με φτιαχνει απιστευτα που θα φυγω το ΣΚ για Καρδιτσα!!Παρεα με την Αθηνουλα (Αθηνα αν εχει το κεφι που ειχαμε το Σαββατο τοτε θα την καψουμε μου φαινεται την Καρδιτσα!!! :lol: :lol: :lol: )Ε ΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑ!!

Athina
21-02-2005, 12:01
Ακου ρε.... ΚΑΡΔΙΤΣΑ!!!! :lol: :lol: :lol:
Θελεις και αλλα γλεντια βρε party animal???? :razz: :razz: :razz:

".... Μα εγω τη βρισκω μονο με το μωρο μου..." :wink:

21-02-2005, 12:05
Party animal???????????????????Για τι το λες αυτο βρε Φιλεναδα???? :smt059

Athina
21-02-2005, 12:12
Τι να σου πω... δυσκολευομαι να σου εξηγησω γιατι το λεω αυτο.
Ισως για να καταλαβεις το "γιατι" καλυτερα να βαλω καμια φωτογραφια... εεεεεεεεε???? 8) 8) 8)

παλι off topic???? @#$@$#@$#!!!! :?

mmike
27-02-2005, 00:24
Με χαλάει που κάθε φορά μα κάθε φορά που βρέχει έχει κίνηση και πάνε όλοι σαν κότες. Ποτέ δεν κατάλαβα γιατί συμβαίνει αυτό.
Με χαλάει που όταν τρακάρουν έστω για μια ασήμαντη γρατζουνιά, σταματάνε επιτόπου τα αυτοκίνητα όπου είναι, συζητάνε μέσα στη μέση του δρόμου, έχουν τα κινητά στα χέρια, εξετάζουν και κάνουν σχολαστική διάγνωση σαν να είναι όλοι φαναρτζήδες και κάτι περιμένουν, προκαλώντας ασφυκτική κίνηση, ταλαιπωρόντας δεκάδες οδηγούς. ( Προσέξτε τι γίνεται στην Εθνική κάθε φορά που συμβαίνει κάτι τέτοιο).
Με φτιάχνει που χώνομαι με το smartaki και ξεφεύγω τσαχπίνικα, από κίνηση, βαρετούς οδηγούς μέσα στη μέση δύο λωρίδων κλπ.
Με φτιάχνει το smartaki που στρίβει πολύ εύκολα χωρίς μανούβρα και βρισίδια στα επιτόπου.
Με φτιάχνει που στα πολύ δύσκολα παρκάρεις κάθετα και ξεμπερδεύεις.

gavanos
27-02-2005, 02:53
Με χαλάει η αντικοινωνική και "υπεράνω" συμπεριφορά ορισμένων απέναντι στα Smart.

Με φτιάχνουν μέρες σαν σήμερα στου Ψυρρή, ενώ έφτασα 15' αργότερα από την υπόλοιπη παρέα, πάρκαρα πρώτος και μάλιστα δίπλα στην πλατεία :wink:

jimgas1984
27-02-2005, 04:12
me xalaei pou me pairnane smartakia me programma!se kana 2 mines erxetai kai se mena... :wink:

Anastasis
27-02-2005, 04:46
me xalaei pou tis nuxtes kapoios allos se filaei :lol: :lol: :lol:

DVCam
27-02-2005, 10:22

και στα μέρη που σε πήγαινα κι αυτός τώρα σε πάει....!!!!
:smt035 :-({|= :smt035 :-({|= :smt035 :-({|= :smt035 :-({|= :smt035 :-({|=

:smt034

|cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ :partyman: :drinkers: :smt030 :smt041 :smt038 :smt060 :goodman: |dan^ |sil^ |alc^ |alc^ [-o< |cla^ |cla^ |cla^ |cla^ |cla^

mmike
27-02-2005, 17:42
Με χαλάει η μετριότητα, το σύνηθες, το ίδιο και το ίδιο, το καθωσπρέπει, το να συμφωνούμε και να απαντάμε με τον ίδιο τρόπο, το ωραίο που πάντα είναι ωραίο όπως και το άσχημο, το στημένο, το υποκριτικό γέλιο, η διάθεση "δεν μπορώ να το πω αυτό", το να προσπαθείς να γίνεσαι αποδεκτός στους άλλους σε όλη σου τη ζωή.
Με φτιάχνει που τίποτε από τα παραπάνω δεν είναι το smart.

jimgas1984
27-02-2005, 18:21
pethana... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D

Scotch
27-02-2005, 18:57
Με χαλάει η απίστευτη καφρίλα του Έλληνα οδηγού η οποία εκδηλώνεται με πολλούς και διάφορους τρόπους. Ένας από αυτούς, που όμως με εκνευρίζει αφάνταστα, είναι η γνωστή "βεντάλια" που σχηματίζεται σε ουρές. Πάντα θα βρεθεί ένας μ@λ@κας ακολουθούμενος από πολλούς wannabe superμ@λ@κες να σχηματίζει μια extra ουρά η οποία καταλήγει στη δική σου. Το θεωρώ απίστευτη ξεφτίλα και κάθε μέρα που το βλέπω εκνευρίζομαι περισσότερο. Σταματώ εδώ γιατί μόνο που το σκέφτομαι :evil: :twisted: |cus^ |devi^ |sch^ :smt029

jimgas1984
27-02-2005, 20:54
me ftiaxnei na vlepo sto dromo omorfa koritsia me omorfa smartakia :wink:

STELIX
28-02-2005, 10:21
XTES STHN ATHINWN LAMIAS ME XALASE POY EIDA FORTHGAKI THS TROXAIAS KAI APO THN EKSATMISH EBGAZE TOSO MAYRO KAPNO POY THA MPOROYSES NA NOMISEIS OTI PERNAEI O MOYTZOYRHS.STAMATHSAME KAI OI DYO STA OLYMPOUS PLAZA KAI EKEI ME XALASE OTI EXASA KATI POY EIXA PAREI APO TON AERA.FYSOYSE PARA POLY. ME TO POY BGHKA EKSW TO PHRA O ANEMOS.

gavanos
28-02-2005, 21:17
|off^ Για κάθημερινό "χάλασμα" και "φτιάξιμο" μιλάμε :wink: :lol:

STELIX
01-03-2005, 08:02
OK. APO TOTE POY TO EIDA TO THYMAMAI KAI MOY XALAEI H DIATHESH KATHIMERINA

gavanos
01-03-2005, 14:02
:lol: :lol: :lol:

mmike
02-03-2005, 15:26
Με χαλάει που πολλά από τα νέα αυτοκίνητα έχουν τεράστιo σήμα της φίρμας της εταιρείας ( βλέπε VW, SEAT, RENAULT, SKODA, PEUGEOT κλπ ).
Με φτιάχνει που το σήμα smart είναι διακριτικό.
Με χαλάει που κυκλοφορούν πλέον πολλά smart ( πολλά εισαγωγής με νέες πινακίδες ) και χρησιμοποιούνται αποκλειστικά ως εργαλείο και μόνο εργαλείο ( να κάνεις τη δουλειά σου μόνο ).
Με χαλάει που αυτοί δεν τα προσέχουν ( χτυπημένα , σπασμένα πλαστικά, βρώμικο σαλόνι κλπ. )
Με φτιάχνει που αυτά δεν ανήκουν στο smartmania.

Peper
03-03-2005, 15:09
Με φτιάχνει που αυτά δεν ανήκουν στο smartmania.

:lol: :lol: :lol: sostos...! :lol: :lol: :lol:

mmike
13-03-2005, 23:12
Με φτιάχνει που τις αργίες οι δρόμοι της Αθήνας είναι άδειοι!
Με χαλάει που όταν οι γυναίκες μιλάνε στο κινητό και οδηγούν, το αμάξι τους πάει μόνο του.
Με χαλάει που ποτέ οι γυναίκες οδηγοί δεν σου παραχωρούν προτεραιότητα και προτιμούν να τρακάρουν παρά να σε αφήσουν να περάσεις!
Με χαλάει που εγώ σταματάω για να περάσουν.
Με φτιάχνει που το smart δεν καίει.
Με φτιάχνει που το smart χώνεται παντού !

gavanos
20-03-2005, 22:44
Με φτιάχνει που βλέπω όλο και περισσότερα For4 στο δρόμο.
Με φτιάχνει που το For4 βγήκε πρώτο στον ετήσιο διαγωνισμό του περιοδικού Auto Motor und Sport στην Ελλάδα.
:wink:

Anastasis
20-03-2005, 22:52
me xalaei pou vgainoun oloi oi asxetoi odigoi tin kuriaki kai kanoun tin zoh patini twn upoloipwn..

me ftiaxnei pou vgainw kuriaki mesimero-apogeumataki stin paraliaki me filous kai kanoume kefi.... :D

Athina
21-03-2005, 00:48
Με χαλαει που οι αντρες σχολιαζουν αρνητικα τις γυναικες οδηγους!!!
Με χαλαει , Με χαλαει , Με χαλαει!!! :smt013

(ψεματα να πω???!!! :sad: )

Kat
21-03-2005, 11:49
Καλημέρα !

Με χάλασε που βρήκα το smartaki μου τρακαρισμένο χθες βράδυ στο Κολωνάκι και το δεξί φτερό μου σμπαράλια....

Για σημείωμα από τον ένοχο ούτε λόγος....

Χαλάστηκα... :cry:

Peper
21-03-2005, 12:04
Καλημέρα !

Με χάλασε που βρήκα το smartaki μου τρακαρισμένο χθες βράδυ στο Κολωνάκι και το δεξί φτερό μου σμπαράλια....

Για σημείωμα από τον ένοχο ούτε λόγος....

Χαλάστηκα... :cry:

ox.... ta sullipitiria mou.... :sad:

Kat
21-03-2005, 12:13
Ευχαριστώ..

Sphinxgr
21-03-2005, 12:29
Me xalaei pou parkarw kai gurnontas blepw to smart gratsounismeno stis gonies apo odhgous pou exoun synithisei na parkaroun xtypontas tous allous.

Me xalaei pou odhgo kanonika kai omorfa sth lorida mou kai yparxoun kapoioi pou kanoun sfhnes pernontas ekatosta apo to amaksi mou h einai toso exthrikoi pou de tous apasxolei an se riskoun se kolona

Me xalaei pou polu katoxoi dikhklwn theloun na tous prosexoume alla me afta pou kanoun de tous ftaiei kaneis allos para mono aftoi...

vatraxos
21-03-2005, 12:29
Άσχημο πράγμα η γαϊδουριά..

Με χαλάει να περνάει 1 βδομάδα χωρίς να κάνω τίποτα που δεν είχα κάνει και την προηγούμενη!
Με χαλάει που οι μισοί οδηγοί της Αθήνας δεν ξέρουν να οδηγούν!
Με φτιάχνει που αλλάζει η ώρα το σάββατο!
Με φτιάχνει που ως το πάσχα θα 'χω smartaro!

vatraxos
21-03-2005, 12:34
Me xalaei pou polu katoxoi dikhklwn theloun na tous prosexoume alla me afta pou kanoun de tous ftaiei kaneis allos para mono aftoi...

Αυτό ξαναπέστο..
Προσωπικά θεωρώ θαύμα που δεν έχω σκοτώσει κανέναν από αυτούς, που κινούνται πάνω στις διαχωριστικές των λωρίδων με ταχύτητες πάντα μεγαλύτερες από αυτές των αυτοκινήτων, και έχουν την αίσθηση ότι όλοι οι οδηγοί πρέπει να προσέχουν μην τους χτυπήσουν!!!
Ας μην αναφερθώ σε αυτούς που πάνε ανάποδα όπου βρούν, δεν φοράνε κράνη για να μη χαλάσουν το μαλλί (και μετά θα φταίω εγώ άμα μείνει τάβλα στο κρεββάτι) κλπ κλπ...

johnk102
21-03-2005, 14:11
Εγώ δεν σέβομαι όσους οδηγούς δικύκλων δεν σέβονται τον εαυτό τους.
Αν το επιθυμούν, μπορώ να τους κάνω χαλάκι και να περάσω από πάνω τους.

Με χαλάει πάντως που στο κέντρο της Αθήνας, από τα πολλά μηχανάκια, δεν μπορείς να κυκλοφορήσεις με αυτοκίνητο.

Sphinxgr
21-03-2005, 14:36
Αν το επιθυμούν, μπορώ να τους κάνω χαλάκι και να περάσω από πάνω τους.

Και μετά να στέλνεις posts απο τη ψυρρού!!!

johnk102
21-03-2005, 15:35
Δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα.
Αν παραβιάσει προτεραιότητα ή αν τον χτυπήσεις στη διαχωριστική γραμμή (όπου είναι παράνομος), σε πληρώνει.

gkblue
21-03-2005, 15:42
... αν τον χτυπήσεις στη διαχωριστική γραμμή (όπου είναι παράνομος), σε πληρώνει.

ΛΙΓΟ OFF TOPIC,ΑΛΛΑ ΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΑΥΤΟ... :roll:

mmike
21-03-2005, 20:54
Με χαλάει που τα περισσότερα πράγματα με χαλάνε και λίγα με φτιάχνουν!
Με χαλάει που ενώ περιμένεις να μπεις σε έναν κεντρικό δρόμο ( από αναστροφή, από κάποιο στενό κλπ. ) τυχαίνει να περνάει από το πουθενά μόνο ένα δίκυκλο με 5χλμ , το περιμένεις να περάσει και μετά ακολουθεί ένα τσούρμο από αυτοκίνητα και περιμένεις μια ώρα να αδειάσει ο δρόμος πάλι για να μπεις.
Με χάλασε που χθες παρκαρισμένος στου Ψυρρή, μου φάγανε το μπροστινό σηματάκι της FERRARI.
Με φτιάχνει που οι περισσότερες γρατζουνιές στο smartaki δεν χαλάνε το χρώμα γιατί φεύγουν εύκολα με την αλοιφή και γίνεται πάλι σαν καινούριο.
Με φτιάχνει που το smartaki είναι "λυόμενο".

gavanos
21-03-2005, 21:08
Με χαλάει που στα παρκινγκ, βενζινάδικα κλπ πληρώνεις τα ίδια ποσά (ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ) με ένα μεγαλύτερου μήκους αυτοκίνητο. (Δηλαδή το να πλύνει κανείς μια S-Class με ένα smart είναι το ίδιο?)
Με χαλάει που οι ηλίθιοι Έλληνες οδηγοί κυκλοφορούν με τον κοτσαδόρο όταν δεν μεταφέρουν τίποτα (πράγμα που απαγορεύεται).

Με φτιάχνει όταν τρελλαίνονται οι περαστικοί όταν παρκάρω οριακά, ειδιαίτερα όταν το παρκάρισμα γίνεται κάθετα!
Με φτιάχνει που τελειώνει ο Μάρτιος και μπαίνουμε ακόμα περισσότερο στην Άνοιξη!

STELIX
22-03-2005, 08:42
ME XALAEI POY STON NOMO FTHIWTIDOS EXOYN THN BENZINH MEXRI KAI 13 LEPTA AKRIBOTERA SE SXESH ME ATHINA KAI STA PERISSOTERA BENZINADIKA EINAI NOTHEYMENH.
ME XALAEI POY STA K.BOYRLA OLO TON XEIMWNA DEN EXEI KOSMO KAI TO KALOKAIRI OTAN MAZEYEI EINAI MEGALES HLIKIES.
ME XALAEI POY DEN MPORW NA EXW SMART DIESEL.
ME XALAEI POY H SHELL RACING EINAI PANAKRIBH.
ME XALAEI TO MEGALO KOSTOS METATROPHS TOY SMART.
ME XALAEI POY ARGW YPERBOLIKA NA PLHRWTHW

ME FTIAXNEI TO HXOSYSTHMA POY EXW STO SMART
ME FTIAXNEI H SKEPSH OTI META TA 30000 XLM THA TO BELTIWSW KAI THA MPORW NA KERNAW TSAGIA SE DIAFORES GEYSEIS SE KATI FLWROYS POY MOY KOYNIOYNTAI TWRA.
ME FTIAXNEI OTI O PATERAS MOY KOITAEI NA AGORASEI TO KALOKAIRI TO ASTRA GTC 2.0L TURBO

gkblue
22-03-2005, 11:11
ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΤΟ ΟΤΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΕΡΜΑ ΟΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ!!
ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΟΤΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΠΟΚΤΑ ΑΛΛΗ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ,ΠΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ!
ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΕΚΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ,ΟΣΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!

ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΣ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ :x
ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΟΤΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΕΝΩ ΤΑ ΔΙΝΕΙΣ ΟΛΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΑ ΣΤΗΝ ΧΑΛΑΕΙ...
:sad: :sad:
ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΙΑ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΤΗΝ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ,ΕΙΤΕ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΟΔΗΓΗΣΗ,ΔΟΥΛΕΙΑ,ΣΧΕΣΕΙΣ ΚΤΛ ΚΤΛ.
ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΟΤΙ ΠΑΝΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ Μ@Λ@ΚΑ ΑΝΤΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ!(ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΕΙΜΑΙ ΟΛΙΓΟΝ ΤΙ ΠΑΡΜΕΝΟΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ :sad: )

Alex
22-03-2005, 11:40
ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΤΟ ΟΤΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΡΙΗΜΕΡΟ
ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΧΙΟΝΙ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΚΙ
ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΠΡΟΣΔΟΚΗΤΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΕΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ

ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΤΟΝ ΚΑΘΡΕΠΤΗ ΤΟΥ SMART ΠΡΟΧΤΕΣ
ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΣΗΜΕΡΑ
ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΠΟΥ ΠΟΛΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΕΞΥΠΝΑΔΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΠΛΩΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

johnk102
22-03-2005, 16:06
Με χαλάει να βλέπω το "Ν" των νέων οδηγών, ΜΟΝΙΜΑ ΑΝΑΠΟΔΑ σαν Βουλγάρικο γιώτα. Μα καλά, τον καθρέπτη κοιτάζουν όταν τον τοποθετούν;

jimgas1984
22-03-2005, 16:13
me ftiaxnei omos na vlepo to N ton neon odigon san Z!diladi Zorro... :D
me xalaei pou tin exoun dei poly tora teleutaia osoi pernoun ena kainourio amaxi...kai to paizoun poly "mages"...

mmike
23-03-2005, 00:35
Με χαλάει που το πρώτο πράγμα που κάνουν οι περισσότεροι μόλις πιάσουν φράγκα είναι να πάρουν ένα ακριβό αμάξι!
Με χαλάει που κυκλοφορούν στο κέντρο και γενικά στην Αθήνα πολλά τεράστια τζιποειδή και SUV!
Με χαλάνε τα μεγάλα αμάξια γενικά στους δρόμους του Λεκανοπεδίου Αττικής, που πιάνουν άσκοπα μεγάλο χώρο γενικά, καίνε περισσότερο βενζίνη, έχουν συνήθως μόνο τον οδηγό και κανέναν άλλον μέσα, κινούνται δυσκίνητα, κάνουν μανούβρες, παρκάρουν και ακινητοποιούν τους πεζούς στα πεζοδρόμια, σπάνε τα πεζοδρόμια από το βάρος, που τα οδηγούν κάτι ηλικιωμένοι με χαλαρά αντανακλαστικά, που τα οδηγούν γυναίκες "στολισμένες"!
Με χαλάει που δεν μου 'ρχεται κάτι να με φτιάξει!

gavanos
23-03-2005, 01:45
ΧΑΧΑΧΑ Όλο αυτό μου θύμησε τον "γκρινιάρη" από τα Στρουμφάκια!!! :lol:
Όλο "μου τη δίνει" έλεγε... :D :D :D

Ουπς... :oops: |off^

STELIX
28-03-2005, 08:15
ME XALAEI POY YPARXOYN AKOMA M@L@KES POY KSAFRIZOYN SHMATA APO AYTOKINHTA KAI MOY PHRAN TO SHMA K&N APO THN XOYFTA KAI FAINETAI H TRYPA ME THN ASMENIA BIDA MESA.

gkblue
29-03-2005, 08:43
ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΠΟΥ ΕΚΛΕΨΑΝ ΤΟ ΣΜΑΡΤΑΚΙ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΗ...
ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 8.40 ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ :lol: :lol:
ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΑΚΟΜΑ...(ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ :twisted: )

ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ... :doubt:

ΟΜΗΡΟΣ
29-03-2005, 22:50
ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΠΟΥ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ
ΜΕ ΧΆΛΑΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΦΟΡΕΣΩ ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΚΡΥΩΝΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙ
ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΡΑΓΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΘΕΡΙΕΨΕΙ ΤΟ ΣΜΑΡΤΑΚΙ
ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΠΟΥ ΜΙΑ ΧΑΖΟΓΚΟΜΕΝΑ ΠΑΡΑΒΙΑΣΕ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΕΚΛΕΙΣΑ ΜΕ ΕΒΡΙΣΕ ΑΠΟ ΠΑΝΩ
ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΠΟΥ ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΟΝΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΣΠΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΓΙΑ ΤΙΣ Μ@Λ@ΚΙΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ :evil:

ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ Η ΧΑΜΗΛΗ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΤΟΥ ΣΜΑΡΤΑΡΟΥ
ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΑΝΤΙΗΛΙΑΚΕΣ ΜΕΜΒΡΑΝΕΣ
ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΜΙΚΡΟΚΑΡ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ :D

Anastasis
30-03-2005, 02:24
ENA PRAGMA ME FTIAXNEI TRELLA

OI FILOI MOU!!!!

Lambros
30-03-2005, 10:24
EMENA ME ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΟΙ ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΤΣΑΡΚΕΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ -ΕΣ ΜΟΥ

Skorpini
30-03-2005, 11:35
Με χαλαει που καποιοι βγαζουν τα προσωπικα τους μεσα στο club :smt011
Με χαλαει που κλεψανε το smartaki του αδερφου μου :smt013
Με χαλαει που δεν μπορω να παω διακοπες αυτη τη στιγμη :sad:

Με φτιαχνει που καλοκαιριαζει ||17|
Με φτιαχνει που ειμαι το πιο γρηγορο roadster :smt019
Με φτιαχνει το club μας :D
Με φτιαχνει που εχω καλους φιλους :wink:

mmike
02-04-2005, 15:38
Με χαλάει που είμαι "χαλασμένος" στα έσω μου τον τελευταίο καιρό αλλά που θα πάει θα επανέλθω σύντομα στα καλά μου.
Με χαλάνε οι επαναλήψεις, οι ίδιες συζητήσεις, τα ίδια και τα ίδια, το χαμόγελο για το χαμόγελο, το άνανδρο θάψιμο πίσω από την πλάτη σου και το πολύ φιλικό στυλ και υποκριτικό χαμόγελο μπροστά σου!
Με χαλάει ότι για να πας μπροστά πρέπει να φωνάξεις, να είσαι θρασύς, γλύφτης, εκμεταλλευτής, ανευθυνοϋπεύθυνος, είρων και ψεύτης.
Με χαλάει που τα καλά παιδιά ζουν μικρές απολαύσεις της ζωής, ενώ τα κακά ζουν τις μεγαλύτερες!
Με χαλάει που όταν δουλεύω περισσότερο βγάζοντας περισσότερα χρήματα δημιουργώ νέες ανάγκες στους γύρω μου!
Με χαλάει που φορτώνομαι προβλήματα άλλων!
Με φτιάχνει η δουλειά μου.
Με φτιάχνει που αυτόν τον καιρό έχω αρκετό ελεύθερο χρόνο.
Με φτιάχνει που έχω χρόνο να ασχοληθώ μόνο με τον εαυτό μου!

sasa
02-04-2005, 16:06
αχχχ εμενα γιατι με χαλαει οτιδηποτε? http://www.langkawi.dk/b130.gif
με χαλαει που ζω ακομα με την μητερα μουhttp://www.langkawi.dk/a1404.gif
με χαλαει που δεν εχω ουτε ενα πραγματικο φιλοhttp://www.langkawi.dk/q69.gif
με χαλανε οι ανθρωποι ψωνια που το μονο που τους νοιαζει ειναι τι θα φορεσουν και σε ποια καφετερια θα κατσουν και τι κραγιον θα βαλουνhttp://www.langkawi.dk/u135.gif
με χαλαει που δεν εχω λεφτα να παρω ενα σκουτερακι 50αριhttp://www.langkawi.dk/r28.gif

με φτιαχνει μικρη σκυλιτσα μου και το απιθανο αλογο μου!http://www.langkawi.dk/u74.gif
ΤΙΠΟΤΑ αλλο http://www.langkawi.dk/m55.gif

johnk102
02-04-2005, 16:50
Έλα σε καμμιά συνάντησή μας και που ξέρεις; Μπορεί να βρεις κάποιον πραγματικό φίλο. Μπορεί και ακόμα να αλλάξει και ο 2ος λόγος που σε χαλάει ... :D

DVCam
02-04-2005, 20:17
Με χαλάνε... όλοι αυτοί οι ανεγκέφαλοι που δεν φορούν κράνος όταν οδηγούν!
Με χαλάει... η κακία και η πονηριά των ανθρώπων και η προσπάθεια τους να σε εκμεταλευτούν ανεξάρτήτος αρσενικού ή θυληκού!
Με χαλάει... που μένω μόνος μου σε ένα τεράστιο διαμέρισμα και κάνω τα πάντα για να επιβιώσω ανθρώπινα αν και τα καταφέρνω.
Με χαλάει... που ακόμα δουλεύω σαν το σκυλί και δεν λέω όχι σε κανένα μου σχεδόν πελάτη, μιας και το εμπόριο τα έχει αυτά!
Με χαλάει... που ή ζωή γίνεται πολύ ακριβή και το πιο φθηνό πράγμα πιά είναι το κινητό και η αγορά ενός αυτοκινήτου!
Με φτιάχνει... ΟΤΙ ΣΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΝ ΠΩΣ Η ΕΡΤ ΜΟΝΙΜΟΠΟΙΕΙ ΤΟΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΟΣΜΟ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ!!! ΤΕΛΟΣ Η ΟΜΟΙΡΙΑ
Με φτιάχνει... η γραμματέας του διευθυντή μου αλλά... δύσκολη περίπτωση!
Με φτιάχνει... που όσο μεγαλώνω... οριμάζει η σχέση μου με τους ανθρώπους και ειδικά με τους γονείς και τον αδερφό μου!
Με φτιάχνει... ένα πολύ μικρό ΤΙΠΟΤΑ που περιμένω από κάποια και ακόμα να μου το φέρει!!!
Με φτιάχνει... ότι πριν 10 ακριβώς χρόνια... γνώρισα μια κοπέλα με την οποία τα είχαμε για 2 χρόνια και η σχέση μας... φιλική εδώ και χρόνια, καλά κρατεί και την εβδομάδα που έρχεται θα βγούμε να το γιορτάσουμε!

Peper
03-04-2005, 00:54
ta eipes k ksalafroses!!!! :lol: :lol: :lol:

Sphinxgr
03-04-2005, 18:56
με χαλαει που ζω ακομα με την μητερα μουhttp://www.langkawi.dk/a1404.gif
με χαλαει που δεν εχω ουτε ενα πραγματικο φιλοhttp://www.langkawi.dk/q69.gif
με χαλανε οι ανθρωποι ψωνια που το μονο που τους νοιαζει ειναι τι θα φορεσουν και σε ποια καφετερια θα κατσουν και τι κραγιον θα βαλουνhttp://www.langkawi.dk/u135.gif

Pistepseme den eisai h monh... 8)

Ase pou gia afta tha mporousame na milame meres oloklhres... (opws bebaia kai gia oti mas xalaei kai mas ftaxnei fysika, apla afta exoun poio polu prosopikh bash)

Lambros
03-04-2005, 19:39
ME XALAEI RE GAMOTO POU VLEPO SE KATI DIAFIMHSEIS STHN THLEORASH POU LENE ..... STEILE ENA MHNYMA STO TADE KAI KERDISE ENA FOR2 ENA ROADSTER ENA FOR4

DHLADH TI EINAI TA AMAKSAKIA MAS ???? TSIXLES????

DVCam
03-04-2005, 20:14
Εμένα με χαλάει ο ΑΝΤ1 που προσπαθεί να με δελεάσει να στείλω μηνύματα για να κερδίσω μια slk!!! Ρε δεν πάτε καλά!!! Ρε δεν πάτε... καθόλου καλά!!!

mmike
03-04-2005, 23:06
Με χαλάει που όλοι ασχολούνται με τον τελικό του fame story.
Με φτιάχνει που εγώ δεν ασχολούμαι και για αντίποινα την ίδια ώρα είμαι στο smartmania.
Με χαλάει το κανάλι που περνάς όταν χωρίζεις και όταν προσπαθείς να τα ξαναβρείς.
Με φτιάχνει όταν είμαι ελεύθερος που λειτουργώ αμέριμνα και όλα μπορούν να μου ανήκουν.
Με χαλάει που όταν είμαι καιρό ελεύθερος γυρίζω πάλι στο παρελθόν και πάντα πιστεύω ότι όλα μπορούν να είναι διαφορετικά!
Με φτιάχνει που είμαι ανεξάρτητος από όλα και τα θέλω μου είναι περισσότερα από τα πρέπει.
Με χαλάει που μια ζωή κάτι περιμένω!
Με φτιάχνει που έχω πάντα κάτι να περιμένω γιατί τίποτα διαφορετικά δεν θα είχε αξία!

Scotch
03-04-2005, 23:18
Με χαλάει που όταν βγαίνεις για φαγητό αναγκαστικά κάποια στιγμή θα εισπνεύσεις τον καπνό του κάθε αναίσθητου http://www.offtopic.gr/images/smiles/whatever.gif
Με φτιάχνει που κανένας στην παρέα μου δεν καπνίζει |mul^

STELIX
04-04-2005, 09:54
ME XALAEI H KATHE KYBERNHSH POY ANEBAZEI KAI PROSTHETEI NEOYS FOROYS.
ME XALAEI POY DEN DOYLEYW SE SYNERGEIO METATROPWN NA DOKIMAZW OTI BRWMOGKAZO FTIAXNOYN.
ME XALAEI POY TO XRHMATISTHRIO PAEI KATA DIAOLOY KAI EXW EPENDYSEI.
ME FTIAXNEI POY ENAS ELLHNAS( O BABYLHS) KATAFERE KAI MADHSE TOYS ALBANOYS ME TIS PYRAMIDES.
ME FTIAXNEI POY AN OLA PANE KALA AYTON TON MHNA THA EISPRAKSW ENA POLY SEBASTO POSO.

drobi
04-04-2005, 10:19
ME XALAEI pou me thn anoi3h anoigoun oi karo-dromoi san ta an8h twn louloudiwn :shock:
ME XALAEI pou asxoloumaste edw kai 6 mines me to Fame story :?
ME XALAEI pou pali o olympiakos 8a parei to prota8lima :roll:
ME XALAEI na blepw sunexeia mouxliasmena giaourtia :oops:
ME XALAEI pou o HRAKLHS den 8a balei pote tou mualo :sad:

ME FTIAXNEI pou o HRAKLHS pire to kupelo sto volley :)
ME FTIAXNEI pou o PAO prota8lima den blepei etsi opws paei :D
ME FTIAXNEI na blepw gunaikes na odhgoun ta astika leoforia 8)

jimgas1984
04-04-2005, 23:14
ME FTIAXNEI POU MALLON I MANA MOU THA PAREI TO MINI COOPERgioupiiiiiiiii... :D :D :D

Anastasis
05-04-2005, 00:43
me ftiaxnei pou o kairos anoigei kai anoigei i diathesi mas gia pooooolla pragmata

me ftiaxnei pou tin paraskeuh tha exw to spiti mou eleuthero gia 5meres kai tha ginei.......(censored)

me xalaei omws APISTEUTA pou kapoioi,uponomeuoun tis prospatheies kapoiwn,pou xunoun idrwta kai spatalane apisteutes wres apo tin zoh tous,gia na eimaste ena club enwmeno....kai na kanoun spasmodikes kiniseis pou PERA GIA PERA ANWRIMES KAI HLITHIES MPORW NA TIS XARAKTHRISW...KAI TA KANOUN XWRIS SUNAISTHISI TWN PRAXEWN TOUS......GET A FUCKING LIFE.....
epeishs me xalaei pou ginontai kapoia pragmata,upoula kai mustika,les kai den tha matheutoun....elpizw na stefthoun me apoluth APOTUXIA kai eimai sigouros gia auto........

p.s.(polu liga eipa....poooolu liga) :evil:

sonnet
05-04-2005, 01:24
me ftiaxnei na blepw tin typissa me to agriemeno focus na kanei tis pio epikindunes sfines pou exw dei pote!!

DVCam
05-04-2005, 09:58
Με φτιάχνει... που ο Βαβύλης κατάφερε να κάνει τους πάντες άνω κάτω και να αποδείξει πόσο εύκολο είναι να την πατίσουν ακόμα και οι πιο γάτες!!! :lol:
Με φτιάχνει... που ακόμα δεν μπορούν να βρούν το Βαβύλη και γελάνε όλοι με τα χάλια τους!!! :lol:
Με φτιάχνει... που ο Βαβύλης δεν έκανε άνω κάτω μόνο εδώ στην Ελλάδα τα πράγματα αλλά που και στην Αλβανία ξέπλενε χρήμα!!! Την πατήσανε!!! :lol:
Με χαλάει... που ο Βαβύλης μιλάει μόνο στο Μάκη... θα τους έκανε όλους ρόμπα εάν μίλαγε με πολλούς και δεν το βρίσκαν!!!
Με χαλάει... που ο Βαβύλης δεν έχει βγεί να μας πεί το κόλπο!!! Πώς τα έκανε όλα αυτά!!!

george ap
05-04-2005, 12:01
me ftiaxnei pou edo stin patra kikloforoun 6 roadster apo ta opoia ta dio ta exoun kati m@@@@@es panagia mou.... file sonnet ti les????

sonnet
05-04-2005, 13:44
me ftiaxnei pou den einai akoma grammenes sto forum,giati tha se kunigousan george :)

ttasos
05-04-2005, 15:24
ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΠΟΥ ΟΠΟΙΑ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΣΟΥΝ ΘΑ ΜΑΣ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ!!! SMARTMANIA.GR |sil^ |sil^ |sil^

sfinas
05-04-2005, 16:38
ME XALANE APISTEUTA OI APOMIMISEIS FILE TASSO,PROEDRE ,GAVANO.....MIN MASATE EMEIS OI NEOI EIMASTE EDW....

turbosmart
05-04-2005, 21:10
me xalaei pou oi ginekes sti glifada ginontai olo kai pio ntives kai mas xalane tin piatsa!
me xalaei pou sto 700ari smart for2 den vgenei to antispin!
me xalaei pou logo antipa8eias metaksu 2 atomwn sto club eginan osa eginan....kai san na min eftane auto ka8omaste kai koutsoboleuoume san tis kiries!
me ftiaxnei oti erxete kalokairi!
me ftiaxnei pou evala filtro kai xoufta sto smart...anevasa tin piesi sta lastixa sto 31psi.....kai petaei kwlous san trelo!!!

Anastasis
06-04-2005, 01:13
me xalaei pou kapoia atoma,pou ta eixa kwrona sto kefali mou,GREMISAN gia panta tin idea pou eixa gia auta,me ton xeirotero tropo

me ftiaxnei omws pou exw polu kalous filous dipla mou kai gelame me ola auta giati sto katw katw,auta tha meinoun telika..... :wink: :wink:

Peper
06-04-2005, 01:18
me xalane oi times ton proionton stin ellada!!! k me xalane giati eno imoun etoimos na paro ena dvd/mp3/navigator gia ton Brabusako mou epatha megali plaka! itan na to paro apo filo mou me filiki timi apo 2200 sta 1750 k epsaksa etsi gia na do sto internet k to vrika olokainourgio sti germania 1179 europoula!!!!

me ftiaxnei pou enas filos mou feugei aurio germania k mallon tha mou to ferei stin timi pou to vrika!!!!

gavanos
06-04-2005, 01:37
Mε χαλάει το δήθεν σε μερικούς ανθρώπους.
Με χαλάει που κάποιοι, ενώ το παίζουν ηθικοί και υπεράνω, απο την άλλη λένε ψέμματα, ύπουλα πίσω από την πλάτη των άλλων.

Με φτιάχνει που σε λιγότερο από 2 μέρες έχουμε συνάντηση!
Με φτιάχνει που στη συνάντηση θα το χουμε πάλι!
Με φτιάχνει που είμαστε μια τρελή παρέα και γουστάρουμε όλοι τα αμαξάκια μας.
Με φτιάχνει το smartmania!!!!

DVCam
06-04-2005, 09:59
Mε χαλάει το δήθεν σε μερικούς ανθρώπους.

Με χαλάει που κάποιοι, ενώ το παίζουν ηθικοί και υπεράνω, απο την άλλη λένε ψέμματα, ύπουλα πίσω από την πλάτη των άλλων.

Με φτιάχνει που σε λιγότερο από 2 μέρες έχουμε συνάντηση!
Με φτιάχνει που στη συνάντηση θα το χουμε πάλι!
Με φτιάχνει που είμαστε μια τρελή παρέα και γουστάρουμε όλοι τα αμαξάκια μας.
Με φτιάχνει το smartmania!!!!

Παλαιότερα Λευτέρη... λόγο ηθικής είχα φάει χοντρό κράξιμο από τα εν λόγω μέλη! Τώρα που δεν θα έχουν μούτρα να κυκλοφορήσουν τα αυτοκίνητά τους... να ανοίξουν τα πόδια τους και να προχωράνε... αν και από εκεί ακόμα,είναι αναγνωρίσιμες!

STELIX
06-04-2005, 11:25
ME XALAEI POY EXW DEI SE ALLA POSTS OTI KYKLOFOROYN ALBANOI ME FERRARI KAI SKOPIANOI ME DODGE VIPER STHN ELLADA KAI EGW EXW ENA SMARTAKI MAMA. :sad:

mmike
06-04-2005, 22:11
Με φτιάχνει που το SMARTAKI ΜΟΥ δεν το αλλάζω με καμία FERRARI και PORSCHE όσα και να μου περισσεύανε!
Με φτιάχνει που το smartaki μου το κατέχω συνειδητά, το απολαμβάνω, το χω για πάρτη μου και για τη μαγκιά μου, πουλάω μούρη στον εαυτό μου μόνο!
Με φτιάχνει που το ΛΕΥΚΟ ΠΥΡΑΥΛΑΚΙ μου και ο mmike αποτελεί και δεν θα πάψει να αποτελεί κομμάτι του SMARTMANIA!
Με φτιάχνει το SMARTMANIA!
Με φτιάχνει η σκέψη να αγοράζω το ROADSTER και να έχω πια δύο SMART.
Με φτιάχνει που πάντα θα έχω smart.

mmike
13-04-2005, 08:32
Με χαλάει που η Εθνική Αθηνών - Κορίνθου στην επιστροφή για Αθήνα, από το ύψος περίπου της Κακιάς Σκάλας και μετά έχει απίστευτες λακκούβες, έχει υποχωρήσει ο δρόμος σε αρκετά σημεία και το SMARTAKI υποφέρει. Έπιασα τον εαυτό μου να οδηγάω σαν τρελλός προκειμένου να τις αποφύγω να μην το σπάσω και ήταν και πρωί. ΗΜΑΡΤΟΝ !!!!!
Με χαλάει η απίστευτη κίνηση που έχει κάθε πρωί στην Εθνική από Κηφισιά μέχρι την Καβάλας και αντίστροφα!
Με χαλάει που όταν προσπαθείς να προσπεράσεις στην Εθνική με SMART κανένα πούλμαν ή φορτηγό και σου ανάβουν και οι πίσω τα φώτα, επιβάλλεται να κάνεις πρώτα τον σταυρό σου.
Με χαλάει που όταν ταξιδεύεις Εθνική σε κανένα κομμάτι ανηφορικό και έχει και κόντρα αέρα, νομίζεις ότι το smartaki θα σπάσει!

Με φτιάχνει όταν χαζεύουν το SMARTAKI εκτός Αθηνών που δεν κυκλοφορούν αρκετά.
Με φτιάχνει που στην Εθνική το SMART προκαλεί με την παρουσία του.
Με φτιάχνει που ο καιρός έχει φτιάξει και επιβάλλεται να είμαστε φευγάτοι!

Anastasis
14-04-2005, 13:43
me ftiaxnei pou o kairos exei anoixei gia ta kala kai eimaste anevasmenoi genika!!

me ftiaxnei pou se liges meres tha paw stin santorini gia pasxa,pou exw na paw apo ton augousto kai mou exei leipsei apisteuta kai tha exw kai ton filarako mou parea na ta kanoume rimadio!!!

me ftiaxnei pou mpike i anoixh kai eimaste ksana "tsimpimenoi"simfwna me to klima twn imerwn!

Sphinxgr
14-04-2005, 15:14
Me xalaei pou den exw ftasei sto epipedo na mporw na kleinw to kinhto mou kai na mhn anhsyxw gia tipota. Na mh me apasxolei tipota. Einai olo to 24wro anoixto kai apantaw panta...

(an de ginw diefthinths h kati paromoio de nomizw na ginei pote...)

johnk102
14-04-2005, 21:48
Me xalaei pou den exw ftasei sto epipedo na mporw na kleinw to kinhto mou kai na mhn anhsyxw gia tipota. Na mh me apasxolei tipota. Einai olo to 24wro anoixto kai apantaw panta...

(an de ginw diefthinths h kati paromoio de nomizw na ginei pote...)

Με λίγη προσπάθεια μπορείς να τα καταφέρεις!
Εγώ, 13 χρόνια σε πωλήσεις πολυεθνικών και το ΚΛΕΙΝΩ το κινητό μου.
Ο τηλεφωνητής για αυτό υπάρχει φίλε μου.

Όσο για το αν θα γίνεις μάνα-τζερ, αν δεν τα καταφέρεις, γίνε πατέρα-τζερ ! :lol: :lol: :lol:

pelekas
15-04-2005, 09:37
Εμένα με χαλάει που ξεκινάω από την Αθήνα να πάω στην Πάτρα και στη διαδρομή βλέπω 100 αμάξια με αλβανικές πινακίδες.<< Το τρενάκι ξεκινάει στην Τουρκιά να μας πάει…. >>

mmike
21-04-2005, 07:08
Με χαλάει η τελευταία μόδα να ονομάζουν οι εταιρίες τα "ειδικά" μοντέλα τους με το χαρακτηριστικό S.
Βλέπε, MINI S , SEAT LEON S , PORSCHE CARRERA S , Cayenne S κλπ.
Με χαλάει και η άλλη μόδα, η κεραία που εξέχει σαν π@π@ρι, στο πίσω μέρος των περισσοτέρων αυτοκινήτων. Το ξεκίνησε το VW GOLF, και μετά ζήλεψαν όλα και έγιναν ίδια ( βλέπε OPEL, SEAT, SKODA, TOYOTA, PEUGEOT, κλπ ).
Μοιάζουν όλα σαν τηλεκατευθυνόμενα και στα περισσότερα έχουν κλέψει και την κεραία. Τα πιο μεγάλα έχουν επιβάλλει άλλη μόδα, έναν ρόμβο σε στυλ ουρά καρχαρία για κεραία ( BMW, SAAB κλπ. ).
Με χαλάει που όποιος αγοράζει μεταχειρισμένο αυτοκίνητο και πολύ περισσότερο εισαγωγής το θεωρεί ΠΑΝΤΑ μεγάλη ευκαιρία!
Με χαλάει που όταν έχεις λεφτά δεν υπάρχουν ευκαιρίες και όταν δεν έχεις υπάρχουν πολλές.
Με χαλάει που έχουν γεμίσει οι μάντρες από SMART fortwo εισαγωγής.
Με χαλάει το πίσω μέρος του FORFOUR που μοιάζει με το CORSA.

Με φτιάχνει που το SMART δεν έχει πίσω κεραία.
Με φτιάχνει το roadster.
Με φτιάχνει που το Λευκό Πυραυλάκι μου διαφέρει από τη μάζα πλέον των SMART που κυκλοφορούν.
Με φτιάχνει που σε αυτό το post τα λέω όλα και ξεφουντώνω!

STELIX
21-04-2005, 08:31
THA PETAKSW KAI EGW ENA S STO PISW MEROS.PSARWTIKO

DVCam
21-04-2005, 08:43
Μπάααα :? και στην αρχή και στο τέλος??? :lol:

S MART S

H εταιρία είναι MART γιατί άνοιξε το ΜΑΡΤ. Το S το βάλανε για να πουλάμε μούρη! :lol: :lol: :lol:

Αστειάκια πρωϊ πρωϊ!

sfinas
21-04-2005, 09:25
ME XALAEI POU KATI SYNADELFOI EDW MESA KOTZAM MADRAXALOI SYNEXIZOUN NA MILANE AKOMA GIA TSAGIA TSAGIA TSAGIA ALOGA KONTRES KONTRES ME MBATSUS....ETC ETC KAI DEN BGAINEI ENAS NA TOUS KRAKSEI NA STRWSUNE....

STELIX
21-04-2005, 11:11
ME XALAEI POU KATI SYNADELFOI EDW MESA KOTZAM MADRAXALOI SYNEXIZOUN NA MILANE AKOMA GIA TSAGIA TSAGIA TSAGIA ALOGA KONTRES KONTRES ME MBATSUS....ETC ETC KAI DEN BGAINEI ENAS NA TOUS KRAKSEI NA STRWSUNE....

ME XALAEI POY EIMAI ENAS APO AYTOYS TOYS SYNADELFOYS KAI DEN BGAINEI KAPOIOS NA ME KRAKSEI.
ME XALAEI POY ENW YPARXEI THEMA GIA KONTRES KAPOIOI BGAINOYN KAI LENE GIATI MILAME GIA KONTRES KAI GIATI EPIMENOYME.
ME XALAEI POY ENW KAPOIOI MPOROYN NA MHN DIABASOYN ENA THEMA POY DEN TOYS ENDIAFEREI TO DIABAZOYN KAI KANOYN ARNHTIKA SXOLIA EDW.
ME XALAEI POY KAPOIOI ISWS EXOYN ELLEIPSH AISTHISHS TOY XIOYMOR KAI DEN MPOROYN NA KATALABOYN KATI POY GRAFETAI GIA PLAKA(KONTRA ME MPATSOYS ME 30-40 XILIOMETRA.)

ME FTIAXNEI POY TO SABBATO THA PAW TON SMARTARO STHN MICROCAR GIA PROGRAMMA KTL KAI META THA MPORW NA KANW KALYTERES KAI PERISSOTERES KONTRES KAI NA KERNAW PERISSOTERA TSAGIA.
ME FTIAXNEI POY H ARRWSTIA MOY GIA KONTRES KAI TSAGIA DEN THERAPEYETAI.

sfinas
21-04-2005, 11:20

ME XALAEI POY EIMAI ENAS APO AYTOYS TOYS SYNADELFOYS KAI DEN BGAINEI KAPOIOS NA ME KRAKSEI.
ME XALAEI POY ENW YPARXEI THEMA GIA KONTRES KAPOIOI BGAINOYN KAI LENE GIATI MILAME GIA KONTRES KAI GIATI EPIMENOYME.
ME XALAEI POY ENW KAPOIOI MPOROYN NA MHN DIABASOYN ENA THEMA POY DEN TOYS ENDIAFEREI TO DIABAZOYN KAI KANOYN ARNHTIKA SXOLIA EDW.
ME XALAEI POY KAPOIOI ISWS EXOYN ELLEIPSH AISTHISHS TOY XIOYMOR KAI DEN MPOROYN NA KATALABOYN KATI POY GRAFETAI GIA PLAKA(KONTRA ME MPATSOYS ME 30-40 XILIOMETRA.)

ME FTIAXNEI POY TO SABBATO THA PAW TON SMARTARO STHN MICROCAR GIA PROGRAMMA KTL KAI META THA MPORW NA KANW KALYTERES KAI PERISSOTERES KONTRES KAI NA KERNAW PERISSOTERA TSAGIA.
ME FTIAXNEI POY H ARRWSTIA MOY GIA KONTRES KAI TSAGIA DEN THERAPEYETAI.
ME FTIAXNEI POU TWRA ME TSIGLEISE K THA GINEI PANOKOS MESA STO CLUB GIATI POLI HREMIA EXEI PESEI K BARIOMOUNA...
ME XALAEI POU KUKLOFOREI TOSOS STOKOS AN TON KOSMO
ME FTIAXNEI POU AN SAS PETYXW STO DROMO THA TO FYSSATE K DEN THA KRYWNEI.....XAXAXAXAAX

gavanos
21-04-2005, 14:18
Με χαλάει που κάποιοι επιμένουν να γράφουν greeklish, κάνοντας τη ζωή μου δύσκολη.
Με χαλάει που μερικοί "άνθρωποι" είναι αληθινά φίδια. Μπροστά σου το παίζουν φιλαράκια, και πίσω σου σε θάβουν.
Με χαλάει απίστευτα, οταν μερικοί "άνθρωποι" λένε ψέματα πίσω από την πλάτη σου.

Με φτιάχνει κάθε Πέμπτη που έχουμε συνάντηση
Με φτιάχνει που μέσα από το club έχω κάνει καλούς φίλους.

Anastasis
21-04-2005, 14:21
Με χαλάει που κάποιοι επιμένουν να γράφουν greeklish, κάνοντας τη ζωή μου δύσκολη.

ma ti ennoeis???? :oops: :oops: :oops: :oops: :razz: :razz: :razz:

mmike
06-05-2005, 09:28
Με φτιάχνει που είμαστε μια παρέα.
Με φτιάχνει που υποστηρίζουμε και έχουμε καθιερώσει τις συναντήσεις μας.
Με φτιάχνει που είμαστε υποστηρικτές των smart.
Με φτιάχνει που πάντα θέλουμε smart, τώρα και μετά.
Με φτιάχνει που περιμένω ανυπόμονα το roadster μου.
Με φτιάχνει που είμαι smartάκιας από την κορυφή ως τα νύχια.

mmike
21-05-2005, 20:43
Με χαλάει που προσωποποιούμε τα αυτοκίνητα σε γένος θηλυκού.
Η SKODA, H SEAT, H SAAB κλπ.
Με φτιάχνει που το smart είναι ουδέτερο ( όπως πρέπει να είναι όλα ) .
Με χαλάει η μαζική έξοδος και επιστροφή, οι μαζικές διακοπές τις ίδιες ημερομηνίες ( δηλ. καλοκαίρι είναι μόνο από 15 Ιουλίου έως 15 Αυγούστου? ), η σκέψη καρμπόν ( καφεδάκι την Κυριακή απόγευμα, έξοδος το Σαββατόβραδο κλπ ), οι βόλτες και το μποτιλιάρισμα στις αργίες, η επανάληψη στη σκέψη.
Με φτιάχνει η αντίστροφη σκέψη, η κόντρα στο ρεύμα, όταν οι άλλοι πηγαίνουν εγώ να γυρίζω, τα ανάποδα προγράμματα από την μάζα.
Με χαλάει που κυκλοφορούν πάρα πολλά smart fortwo πλέον, που οι μάντρες έχουν γεμίσει με εισαγωγής smartakia ( δώστε πράμα στο λαό ) και μου θυμίζει μαζική κοινή σκέψη, κοινότυπη κίνηση.

DVCam
22-05-2005, 11:11
mmikeεδώ έχει γεμίσει ο κόσμος με PORSCHE Cayenne!!! Δεν θα γέμιζε με For2??? :oops: Είμαστε λέει η πρώτη χώρα σε εισαγωγές σε σχέση με την αναλογία του πληθυσμού! Και μετά οι ευρωπαίοι... μας ακούν να κλαιγόμαστε!
Άσε που το For2 το έχει πάρει πια και ο κάθε... "Κούγιας" γιατί είναι "must" για τις καθημερινές μετακινήσεις αντί για μηχανάκι το οποίο σου λερώνει το κουστούμι!
Με χαλάει λοιπόν.... που το SMART δεν το θεωρούν πολλοί αυτοκίνητο, αλλά μέσο μεταφοράς... τη στιγμή που για εμένα και όλυς μας είναι κέτι πολύ περισσότερο! Είναι τρόπος ζωής!

mmike
23-05-2005, 02:30
Με φτιάχνει που το roadster κυκλοφορεί ελάχιστα ( πολύ λιγότερο από τα PORSCHE CAYENNE ).
Με φτιάχνει που το roadster σε συνέχεια του fortwo αποτελεί κόντρα στο ρεύμα και προκαλεί έντονα ακραία αισθήματα τόσο πάθους όσο και απέχθειας ( όπως και το fortwo αρχικά και σε συνέχεια το forfour ).
Με φτιάχνει που το roadster καταργείται και θα ανήκει πλέον σε λίγους ( επιτέλους ).
Με χαλάει το κόμπλεξ εκείνων που κάποτε κατηγορούσαν τα smart και τώρα τα αγοράζουν ( πως πληθύναν ξαφνικά? ).
Με χαλάει όταν ακούω και διαβάζω δημοσιεύματα που αναφέρουν ως δυσοίωνο το μέλλον της smart.
Με χαλάει που ο Κούγιας, η Καλομοίρα, ο Τσαλίκης και άλλοι "ομοειδείς" έχουν smart για μόδα και αμφιβάλλω αν γνωρίζουν ... που βρίσκεται ο κινητήρας, τόσο μάλλον η μπαταρία.

STELIX
23-05-2005, 14:18
Λιγα για τον Κουγια γιατι του Βαλλιανατου του τις μετρησε. Μην πεταχτει απο καμια γωνια και μας ριξει τιποτα μπουνιες.Υπαρχουν φημες οτι θα ειναι ο νεος αντιπαλος του Βλαντιμιρ Κλιτσκωφ. Λετε η Καλομοιρα να εχει κανα πειραγμενο σμαρτ και να πιουμε τσαι;Ολοι αυτοι παιρνουν σμαρτ για να το παρκαρουν στην Γλυφαδα και το Κολωνακι.

Ο λογος που εχουν αυξηθει αυτοι με σμαρτ ειναι η εισαγωγη σε χαμηλες τιμες απο Γερμανια και Ιταλια.

Εμενα αυτο που με χαλαει αφανταστα ειναι οτι αυξανονται οι ιδιοκτητες με κοπροσκυλα που τα βγαζουν με πληρη αδιαφορια και κανουν την αναγκη τους διπλα στα αυτοκινητα η τα κατουρανε και αυτοι καθονται και θαυμαζουν τι ωραιο σκυλο εχουν η μιλανε στο κινητο. Την προηγουμενη εβδομαδα κατεβηκα να φτιαξω κατι στο αυτοκινητο και ηταν 5 κοπροσκυλα μαζι με τους ιδιοκτητες ολοι γυρω απο παρκαρισμενα αυτοκινητα.

george ap
24-05-2005, 01:27
me ftiaxnei pou epitelous tha eimai tin pempti mazi sas !!!!! kai me xalaei pou ematha pernontas mia vlta apo tin porsche xalandriou oti o vovos pire to carrera to gt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

me ftiaxnei pou exo lisei sto ps2 me gt4 24h!!!!!!!!!!!(b-spec)!!!

mmike
24-05-2005, 08:34
Με χαλάει που όταν έχεις χρόνο δεν έχεις λεφτά, και όταν έχεις λεφτά δεν έχεις χρόνο.
Με φτιάχνει που το smartaki μου διαφέρει από τα συνηθισμένα fortwo.
Με χαλάει που για να το πετύχω αυτό, έχω ξοδέψει πολλά - πολλά χρήματα.
Με χαλάει που τα έξτρα στο αυτοκίνητο δεν έχουν καμμία αξία όταν θέλεις να το πουλήσεις.
Με χαλάει που τα πάντα στη ζωή γερνάνε !
Με φτιάχνει ο καιρός και το καλοκαίρι που έρχεται!

esteban
24-05-2005, 16:35
:arrow: Με φτιάχνει που έχει φτιάξει ο καιρός και έχουμε αρχίσει τα πρώτα μπανάκια ||17|
:arrow: Με φτιάχνει που έχουμε αρχίσει να λέμε για προορισμούς διακοπών 8)
:arrow: Με φτιάχνει που την Κυριακή θα το έχουμε πάλι!!! \:D/ :supz:

Αυτά.... δεν θέλω να με χαλάσει τίποτα τώρα! :wink:

gkblue
25-05-2005, 01:38
ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΤΟ ΟΤΙ ΜΕΡΙΚΟΙ (ΓΗΡΑΙΟΤΕΡΟΙ) ΚΡΙΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΝΕΟΤΕΡΟΥΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΕΧΘΟΥΝ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΚΙΟ.ΣΥΝ ΤΟΙΣ ΑΛΟΙΣ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΠΑΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΜΕ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΣΕ ΚΑΘΙΣΤΑ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΑΥΘΑΔΗ ΚΑΙ ΑΤΟΜΟ ΜΕ ΕΛΛΕΙΨΗ ΣΕΒΑΣΜΟΥ,ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ Ο,ΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ! ΕΙΤΕ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ,ΕΙΤΕ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΥΡΑ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΚΤΛ ΚΤΛ ΚΤΛ...Γ@ΜΩ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΟΙ ΜΗ ΧΕΣΩ!
ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ Η ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ "ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣ ΤΑ Γ@ΜΗΣΟΥΜΕ ΟΛΑ"...
ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΤΟ ΠΩΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΟΜΟΡΦΑΙΝΩ ΜΕ ΜΙΚΡΕΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ
ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΤΟ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΞΕΠΛΗΡΩΣΑ,ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΛΕΦΤΑ!
ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΟΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΝΑΦΕΡΘΕΝΤΕΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΝ ΜΙΖΕΡΟΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΓΡΑΝΤΖΟΥΝΙΕΣ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΟΥΣ :twisted: :twisted: (ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΙ ΩΡΙΜΟΤΗΤΑ Ε? :lol: )
ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ Η ΒΟΛΤΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ.
ΑΥΤΑ

esteban
25-05-2005, 10:06
...ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΤΟ ΠΩΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΟΜΟΡΦΑΙΝΩ ΜΕ ΜΙΚΡΕΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ

Έεεετσι είναι οι χειρουργοί.... μικρές αλλά σημαντικές "παρεμβάσεις"!!! :D

HERO2
25-05-2005, 15:27
Με χαλαει που τελικα δεν θα μπορεσω να ερθω την κυριακη
Με χαλαει που ειμαι αλλεργικος εδω και ενα μηνα
Με χαλαει που αυτα τα @@δια ανοιξαν της κοπελας μου το αμαξι και πηραν το κασετοφωνο και δεν μπορω να τους βρω :twisted: :twisted:
Με φτιαχνει που απο το τιποτα το σμαρτακι μου εχει γινει ωραιο
Με φτιαχνει που ερχεται το καλοκαιρι και.......ΜΥΚΟΝΟΣ :partyman: ||17| :smt025
Με φτιαχνει οταν φτανει η μερα της συναντισης μας ||31| ||31| ||31|

sfinas
26-05-2005, 10:29
ME XALAEI APISTEYTA POU O FOUSTHS O GAYROS PHRE TO DOUBLE....AEI SIXTHRRRRRR

mmike
26-05-2005, 20:54
Με φτιάχνει που αναμένω σε λίγες μέρες το ολοκαίνουριό μου roadster.
Με φτιάχνει που θα μυρίζει καινούριο.
Με φτιάχνει που είναι ελληνικό με δύο χρόνια εγγύηση.
Με φτιάχνει που το διάλεξα όπως ακριβώς ήθελα χωρίς συμβιβασμούς.
Με φτιάχνει που είναι το πιο νέο roadster ( έκδοση 2005 ).
Με φτιάχνει που τα λάστιχα είναι απάτητα, τα δισκόφρενα γυαλίζουν, που γράφει 0 χλμ,, που ο πρώτος του ιδιοκτήτης είμαι εγώ.

Peper
26-05-2005, 21:47
etsi agori mou!!!! se niotho!!! :D

esteban
06-06-2005, 13:23
Με χαλάει απίστευτα να βλέπω τύπους που έχουν τελευταίας τεχνολογίας κινητά, με touch screen και ενα σωρό άλλα κόλπα και τα λειτουργούν με σπίρτα :smt107 επειδής, λέει, έχουν χάσει το πενάκι!!!! ||28|
Πάλι καλά όμως που τους ήρθε σήμερα (το πενάκι...) και δεν θα μου χαλάνε άλλο την αισθητική!!! :smt118
Δεν θα πω για ποιον μιλάω και δεν θα θίξω οικογένειες... :smt036

loko
06-06-2005, 18:08
Με χαλάει απίστευτα να βλέπω τύπους που έχουν τελευταίας τεχνολογίας κινητά, με touch screen και ενα σωρό άλλα κόλπα και τα λειτουργούν με σπίρτα :smt107 επειδής, λέει, έχουν χάσει το πενάκι!!!! ||28|
Πάλι καλά όμως που τους ήρθε σήμερα (το πενάκι...) και δεν θα μου χαλάνε άλλο την αισθητική!!! :smt118
Δεν θα πω για ποιον μιλάω και δεν θα θίξω οικογένειες... :smt036

Spirta??? Proti fora to akouo?? Poios einai?? Pes mou ta stoixeia tou na tou steilo 1-2 penakia na kanei ti douleia toy!!!! oxi tipota allo alla tha piasei kai fotia sto telos!!!! |ukl^

loko
06-06-2005, 18:10
Kai gia na min eimai |off^ gia prin......
:arrow: me xalaei na xrisimopoioun spirta anti gia penakia stis touch screen!!!!!

Peper
06-06-2005, 23:58
με χαλάνε οι κ@λ@δρομοι της Θεσσαλονίκης!!!!

οι ζαντουλες μου οι όμορφες πονάνε καθε μέρα..... :cry:

mmike
07-06-2005, 08:59
Με χαλάει απίστευτα η λέξη " το αφεντικό μου ". Σκυλιά είμαστε?
Με χαλάει το yes man ( να συμφωνείς συνεχώς για να μην χαλάς καρδιές ).
Με χαλάει που πολλά αγαθά και πολλές απολαύσεις της ζωής ανήκουν σε άτομα που δεν το αξίζουν!
Με χαλάει η ατελείωτη εκμετάλλευση των πωλητών σε μεγάλες αλυσίδες καταστημάτων με το πρόσχημα ότι όλοι είναι αναλώσιμοι ( αν δεν μπορείς εσύ θα το κάνει κάποιος άλλος ).
Με χαλάει που συνήθως οι πωλητές δεν είναι ευγενικοί με τους πελάτες τους, γιατί τους φταίει ο μισθός τους, το προσωρινό, η αδικία, η εκμετάλλευση από τους προϊσταμένους τους, η έλλειψη χρόνου κλπ.
Με χαλάει να βλέπω γυναίκες πωλήτριες, που τις αναγκάζουν να κουβαλούν τηλεοράσεις, σκούπες, ασήκωτες κούτες κλπ από την αποθήκη του κάθε καταστήματος προκειμένου να εξυπηρετήσουν τους πελάτες τους. Έλεος !!!!
Με χαλάει το εντελώς απρόσωπο που ισχύει σε μεγάλα καταστήματα. Όλα λειτουργούν σαν ρομπότ, πλήρως προγραμματισμένα, άχρωμα, μονότονα.
Με χαλάει που οι καλύτεροι πελάτες σε μεγάλα καταστήματα είναι οι ίδιοι οι υπάλληλοί τους που νομίζουν ότι αγοράζουν από εκεί σε καλή τιμή και όλα είναι ευκαιρία. Δηλ. τα λεφτά που παίρνουν τα δίνουν πάλι πίσω και χρωστάνε. ΕΛΕΟΣ !

Με φτιάχνει η ευγένεια, η ανθρώπινη αντιμετώπιση, η προσωπική σχέση που υπάρχει ακόμα σε μικρότερα καταστήματα, σε οικογενειακά μαγαζιά !
Με φτιάχνει που στις επαρχιακές πόλεις λες αυθόρμητα καλημέρα και δεν σε κοιτούν παράξενα !
Με φτιάχνει που το smartmania νοιώθω ότι δεν είναι μόνο χώρος για smart αλλά και ανάπτυξης πραγματικής φιλίας, ανθρωπιάς, απόψεων, προσέγγισης του πραγματικού μας εαυτού και απενεχοποίησης του παιδιού που όλοι κρύβουμε μέσα μας !

Peper
07-06-2005, 10:12
ΈΤΣΙ ακριβώς είναι Μιχάλη :wink:
Μεγάλωσα σε μικρή πόλη της επαρχίας (Γρεβενά) κ πραγματικά μου κακοφαίνεται αυτή η αποξένωση της μεγαλούπολης.... Οχι βέβαια οτι δεν υπάρχουν εξαιρέσεις αλλα είναι ελάχιστες... :roll:

Skorpini
07-06-2005, 10:13
Με φτιαχνει που μπηκε το καλοκαιρακι!!!!! :smt026
Με χαλαει που καποιοι σκιουροι εχουν προβλημα με την ωρα :smt075

DVCam
07-06-2005, 10:25
Με φτιάχνει... που από αύριο θα έχω και εγώ εταζέρα εργοστασιακή,επιτέλους αύριο φτάνει στη Mercedes απο Γερμανία!
Με φτιάχνει... ότι αύριο φτάνει και ο gafas με τον τεμπέλη μου...!!!
Με χαλάει... που από αύριο και ευτυχώς για λίγες μέρες, το Smart For4 θα πάρει τη θέση του C3 και θα το έχω και για τις επαγγε΄ματικές μου μετακινήσεις!
Με φτιάχνει... η αναρρωτική που θα βαρέσω στην υπηρεσία μου 15 ημερών μετά από κόντρα που είχαμε με προϊστάμενο μου και έτσι θα παρεβρεθών στην επόμενη συνάντηση... βρέξει χιονίσει!

Anastasis
08-06-2005, 13:10
με φτιαχνει που μπηκε με τις καλυτερες προυποθεσεις το καλοκαιρακι και η διαθεση ειναι τελεια!
με φτιαχνειπου οι περισσοτεροι στο δρομο εχουν ανοιχτα τα παραθυρα τους και σκαω διπλα τους την σκαστρα μου με συνεπεια να νομιζουν οτι τους πυροβολουν :lol: :lol: :lol:
με φτιαχνει αλλα και με ψιλοχαλαει που σε κανα μηνα θα βρισκομαι για δυο μηνες στην πανεμορφη σαντορινη,αλλα θα ειμαι μακρια απο τις δραστηριοτητες του smartmania
με χαλαει αλλα γελαω με τις γελοιες προσπαθειες καποιων να μπαινουν στο site μας και στο forum μας διαφορα "ατομα"αμφιβολου χαρακτηρα και προσωπικοτητας και να κανουν με διαφορους τροπους(λεγε με pm και Αγιος ο Θεος)προσυτιλησεις μελων μας ωστε να ενσωματοθουν σε δικες τους δραστηριοτητες.........ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΜΑΓΚΕΣ ΒΡΕΙΤΕ ΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ.....SMARTMANIA FOREVER

esteban
08-06-2005, 17:06
Με φτιάχνουν οι καινούριες επιλογές που έχω για τη ρύθμιση του προφίλ μου... ας πούμε, τώρα την έχω δει τυπάκι από την Παπούα (!!!) που είναι διακοπές στην Ελλάδα |sil^
Άντε και εις ανώτερα! :lol:

[fade:75d008240e]Μήπως ήρθε η ώρα για διακοπές???[/fade:75d008240e]

makalu
08-06-2005, 18:59
..ο καθενας με τον πονο του.. :roll: :roll:

Με χαλαει: ..που ο χειμώνας τελειωσε κ θα ξαναβρεξει/χιονισει τον Νοεμβρη.
Με φτιαχνει: ..που η ορεινή υπαιθρος την εποχη αυτη είναι καταπράαααασινη!
http://www.disco2.com/gallery/people/makalu/summer_skiing_in_greece/img_00091474.jpg
Με χαλαει: ..που πας για λιγο περπατημα (κ αναρριχηση κ παραπέντε κ ποδηλατο και και και..) στα βουνα κ δεν υπαρχει ψυχη μολις κλεισουν τα χιονοδρομικα κεντρα.
Με φτιαχνει: ..που ακομη υπαρχουν μερικες ‘τελειωμενες’ χιονουρες στον Παρνασσό για λιγο σκι.
http://www.disco2.com/gallery/people/makalu/summer_skiing_in_greece/img_01338578.jpg
Με χαλαει: ..που το smart δεν είναι διπλο διαφορικο (4x4) για να πηγαινω στα βουνα με δαύτο κ να καταναλωνει οσο μια Vespa [σε σχεση με το 4L V8 που καταπινει τον αμπακο]
http://www.disco2.com/gallery/people/makalu/summer_skiing_in_greece/img_00268734.jpg

Με φτιαχνει: ..αυτο το site!!! :razz: :razz:

K. :)

Japonezos
09-06-2005, 10:41
Με χαλάει η διαφήμιση του forfour στην τηλεόραση γιατί αυτή είναι διαφήμιση για παιδιά του ΠΙΚΠΑ τελείως χαζοχαρούμενα!
Με χαλάει το διάβασμα της εξεταστικής.
Με χαλάει που όλοι αντιγράφουν και πέρνουν βαθμούς ενώ είναι στόκοι και άσχετοι...
Με χάλασαν οι τεράστιες κουτσουλιές που είδα σήμερα στην οροφή μου!

Με φτιάχνει το καλοκαιράκι που μας μπήκε!
Με φτιάχνει που κανονίζω για διακοπούλες!
Με φτιάχνει που δίνω το τελευταίο μάθημα.

gavanos
09-06-2005, 11:54
Με φτιάχνει απίστευτα το ξενύχτι μεσοβδόμαδα!
Mε φτιάχνει ακόμα περισσότερο όταν είναι με μέλη του smartmania όπως το χθεσινό!
Με φτιάχνει να παίρνω καινούρια αξεσουάρ για το smartako μου.
Με φτιάχνει όταν οδηγώ το παλιό μου smartaki και με τη σκαστρούλα του ψαρώνω αρκετούς γρήγορους!

Με χαλάει όταν μετά το ξενύχτι έχω να ξυπνήσω από τις 7:30 το πρωί!
Χάσατε! Δεν με χαλάει τίποτα άλλο :lol:

nanad
10-06-2005, 15:53
:cry: με χαλαει
- η κακη ψυχολογια των φιλων μου
- η μιζερια των Ελληνων
- οι ψευτες
- η πολυ ζεστη
- τοσοι μηνες χωρις χιονια στα (Ελληνικα) βουνα

8) με φτιαχνει
- οι αισιοδοξοι/κοινωνικοι ανθρωποι
- ενας Καναδεζικος ραδιοφωνικος σταθμος που εχω βρει στο Ιντερνετ
- η καλη "μαργαριτα"
- το εξυπνο φλερτ απο ανθρωπους που ξερουν τι θελουν
- η παρεα που καταλαβαινω οτι υπαρχει εδω μεσα

αυτα τα ολιγα...
:)

Peper
10-06-2005, 15:59
με χαλάνε απίστευτα οι μ@λ@κες που πιάνουν την αριστερή λωρίδα στους εθνικούς δρόμους κ ενώ τους ανάβεις τα φώτα 50 φορές σε γράφουν!!!

αυτα.... 8)

HERO2
10-06-2005, 16:02
me xalaei pou den mporw na vale apostates
me xalaei pou den ekana tipota to idietero xtes
me xalaei pou katafera kai ekepsa to woofer mou

me ftiaxnei pou simera pira tin maska mou
me ftiaxnei pou xtes teleiwsa tis exetaseis mou
me ftiaxnei pou egrapsa teleia
me ftiaxnei pou siga siga ftanei h PEMPTH
ME FTIAXNEI avrio tha paw gia mpanio kai wake!!!!!!!

KALO SK SE OLOUS

mmike
11-06-2005, 09:30
Με φτιάχνει απίστευτα το νέο μου roadster.
Με φτιάχνει που όλα είναι καινούρια και γράφει Ο ΧΛΜ.
Με φτιάχνει το μοναδικό, ασύληπτο συναίσθημα που ένιωσα προσωπικά, όταν το αντάμωσα με τις πινακίδες του γυαλιστερό γυαλιστερό μπροστά ακριβώς στην είσοδο του Λαϊνόπουλου στην Κηφισιά.
Με φτιάχνει η ψυχολογία μου την στιγμή που μου παρέδωσαν τα κλειδιά, το φάκελο με την άδεια κυκλοφορίας στο όνομά μου , η ευγενή συμπεριφορά και τα "καλορίζικα" όλων που αντίκριζα μπροστά μου εκείνη τη στιγμή.
Με φτιάχνει η πρωτόγνωρη διάθεσή μου όταν το έβαλα μπροστά και έφυγα.
Με φτιάχνει το συναίσθημα όταν άνοιξα την πόρτα του garage, το έβαλα μέσα, το κλείδωσα και ανήκει πλέον στο χώρο μου.
Με φτιάχνει η όλη ψυχολογία μου που είναι πολύ στα πάνω της, δεν πέφτει με τίποτα και αντιλαμβάνομαι καταστάσεις με καλή διάθεση, αισιοδοξώ και κυριεύομαι από συναισθήματα χαράς και αγάπης.
Με φτιάχνει που όλα θέλουν το τακ τους και αν το βρεις την κατάλληλη στιγμή μπορούν να αλλάξουν τα πάντα προς το καλύτερο.

Τι με χαλάει?? ΤΙΠΟΤΑ

gavanos
12-06-2005, 17:12
Με φτιάχνει απίστευτα που ετοιμάζω ένα DVD με ...πολύτιμο υλικό από τα παλιά...(θα το έχω μαζί μου την Πέμπτη)
Με φτιάχνει που ο καιρός είναι απίστευτος!
Με φτιάχνει που το smartaki μου γίνεται σιγά σιγά πιο όμορφο
Με φτιάχνει που πλησιάζει η Πέμπτη και θα το χουμε πάλι :wink:

Με χαλάει που και το ΣΚ αυτό τελειώνει

Sphinxgr
13-06-2005, 09:14
με χαλάνε απίστευτα οι μ@λ@κες που πιάνουν την αριστερή λωρίδα στους εθνικούς δρόμους κ ενώ τους ανάβεις τα φώτα 50 φορές σε γράφουν!!!

αυτα.... 8)

De diefkrizeis omws me posa pane aftoi aristera...Einai polu spastiko na phgaineis 140+ aristera kai na th blepei o allos grhgoros kai na se othei na ton bohthiseis na kanei to kommati tou enw de exei kanena dikio.

Egw tous pernaw pantws apo aristera kai den anabw pote fota... Eykairia gia tarzanies:)

Anastasis
21-06-2005, 01:34
βρε πως με ΦΤΙΑΧΝΕΙ να σκαω την σκαστρα μου σε ψαρωμενα smartakia και μετα να φευγω με "χαρη"............. :D :D :D

mmike
22-06-2005, 23:26
Με φτιάχνει απίστευτα που όταν περνάει το roadster όλοι χαζεύουν !
Με φτιάχνει η εμπειρία οδήγησης του roadster.
Με φτιάχνει που έχω δύο smart και δεν τα αλλάζω συνειδητά με τίποτα !
Με φτιάχνει που το Λευκό Πυραυλάκι φτιάχνεται, ανακαινίζεται ριζικά μηχανικά, μεταμορφώνεται σύντομα σε "Λευκό Πύραυλο" και ετοιμάζεται να ψαρώσει κόσμο!

kostasdar
23-06-2005, 01:47
Mε φτιάχνει :
-Που μύρισε για τα καλά καλοκαίρι.
-Το 2ο κολύμπι αργά τα απογεύματα το Σαβ/ριακό.
-Τις κυριακές τα πρωινά ο φραπές και οι εφημερίδες και o συνήθης σχολιασμός.
-Η όμορφη καινούργια γειτόνισσα.
-Το sandtrack της τανίας "The Βeach".
-Oι Θετικοί και με χιούμορ (+αυτοσαρκαστικοί) τύποι.
-Τα απογεύματα οι ατάκες του Νεαπολίτη Ανδρέα.
-Το βιβλίο "Ο μύθος στο Κορμί της" των εκδόσεων Σύχρονοι Οριζόντες.
-Οι συναντήσεις του club, ωραίοι και κεφάτοι τύποι.
-Το roadsteraki μου, πραγματικό εξιλήριο ζωής.

Με χαλάει :
-Οι ξερόλες, οι δήθεν και οι σνόπ τύποι.
-Που πλέον σε κρίνουν όχι με το τι είσαι, αλλά με το πόσα λεφτά βγάζεις.
-Οι κομπλεξικές (+ανασφαλείς) γκόμενες που δεν ξέρουν τη θέλουν από τη ζωή τους και από τη ζωή μας.
-Η μεσημεριανή ζώνη στη ΤV, έτσι μου ερχεται να τη πετάξω από το μπαλκόνι.
-Που δεν προβάλλονται πλέον άνθρωποι του μόχθου, του αγώνα της ζωής, της ανιδιοτέλειας, της προσφοράς, υπηρέτες της επιστήμης και των γραμμάτων, αλλά σερβίρεται ξανά και ξανά όλο το φτηνό καρακιτσαριό της εγχώριας σόου μπίζ.
-Το ταξίδι που ανέβαλα στην Αίγυπτο.
-Το καθημερινό πρωινό μποτιλιάρισμα από Νεάπολη προς Περιφερειακό, παρά τα έργα.
-Οι 2χρόνες λακκούβες στο οδόστρωμα από Θέρμη για Τριάδι.
-Τα κρυμμένα φανάρια μέσα στα δένδρα επι της Τσιμισκί.
-Τα λεωφορεία που κινούνται με την ίδια άνεση και στη μεσαία λωρίδα.
-Οι καπριολέ οδηγοί με τη διαπασών να ακούς δεκάδες φορές έχεις δεν έχεις διάθεση την Παπαρίζου και το Galvanize.

mmike
23-06-2005, 04:02
Με χαλάει που όταν επιδιώκεις κάτι όσο και καλά να το οργανώνεις δύσκολα σου βγαίνει, ενώ σου κάθεται εύκολα κάτι από το πουθενά.

Με χαλάει όταν γενικά δεν είμαι στα καλύτερά μου, ό,τι μου συμβαίνει και παρουσιάζεται εκείνη την ημέρα με χαλάει ακόμα περισσότερο, λες και είναι στημένη η δουλειά.

Με χαλάει που προσπαθώ να μην χαλάω καρδιές και εύκολα οι άλλοι μου τη χαλάνε με την πρώτη ευκαιρία.

Με χαλάει όταν είμαι στα πάνω μου οι άλλοι συνήθως γύρω μου είναι στα χάλια τους !

Με χαλάει που πνίγομαι και κολλάω στη λεπτομέρεια.

Με χαλάει που οι διευθυντές, υψηλοί ιστάμενοι Δημόσιων Υπηρεσιών - Τραπεζών έχουν δικούς τους νόμους και παρκάρουν παράνομα τα αυτοκίνητά τους έξω ακριβώς από την Υπηρεσία τους ( πεζόδρομος, πεζοδρόμιο, μπροστά σε παγκάκια, εισόδους κλπ ) ΜΟΝΙΜΑ και συνήθως με σκιάδιο στο παρμπρίζ για τον ήλιο. ΕΛΕΟΣ !

Με χαλάει που ο χαρακτηρισμός ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ στην εποχή μας συνεπάγεται σε Μ@Λ@Κ@Σ !

[hr:cdc6e520f6][hr:cdc6e520f6]

Με φτιάχνει όταν ζω έντονα και ακραία συναισθήματα χαράς και ικανοποίησης.

Με φτιάχνει η στιγμή, το τώρα, το άμεσο.

Με φτιάχνει που επιδιώκω ό,τι μπορώ για σήμερα μην το αφήνω για αύριο.

Με φτιάχνουν τα smartakia μου !

Με φτιάχνει το βιβλίο "Η Τέλεια Διαδρομή" του Νίκου Δήμου, Εκδόσεις Όπερα, που "υμνεί" το αυτοκίνητο !

STELIX
23-06-2005, 08:00
Με χαλαει που υπαρχουν μ@λ@κες που ενω τους δειχνω πρωτα με φλας και μετα με φωτα οτι θελω να προσπερασω αυτοι συνεχιζουν να πηγαινουν μπροστα μου και μαλιστα αργα.
Με χαλαει που καποιοι κανουν αλλαγη λωριδας χωρις να βγαλουν φλας.
Με χαλαει που στο πεταλο του Μαλλιακου εχει συνεχεια καμερες και μπατσους.

Με φτιαχνει που τελειωσα με σωληνωσεις στο σμαρτ και παει ακομα καλυτερα.
Με φτιαχνει η σκεψη οτι τον Αυγουστο θα παρω επιδομα αδειας και θα το κανω εξατμιση.
Με φτιαχνει που αυτες τις μερες στα Κ.Βουρλα ερχονται αυτκινητα απο το ραλλυ και τη Κυριακη θα παω Λαμια και θα δω ακομα περισσοτερα.
Με φτιαχνει που εχω βρει ατομο να νοικιαζει κοπιαρισμενα DVD ολες τις νεες κυκλοφοριες.

Lambros
23-06-2005, 09:56
Με φτιαχνει που το αμαξακι μου θα ειναι ετοιμο την αλλη εβδομαδα (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ)

Με φτιαχνει που το φτιαχνουν τα παιδια απο την Μιcrocar

Με φτιαχνουν τα ΣΚ για εξορμησεις σε νησακια

Με φτιαχνουν τα ωραια κοριτσακια που οδηγουν τα σμαρτακια

.................................................. .........................

Με χαλαει που καποιοι δεν με υπολογιζουν στον δρομο επειδη οδηγω for2

Με χαλαει που οταν τους προσπερνω εκεινη γκαζωνουν για να με ξαναπερασουν

Sphinxgr
23-06-2005, 10:06
Me xalaei pou prwi prwi papakias poy katefthinotan entelos antitheto reyma (sto diko mou reyma) mou thn eipe giati phra anoixta (fysiologika omws) mia strofh alla paramenontas panta kai me megalh diafora sto diko mou reyma.

NA PHGAINEIS STO REYMA SOU RE MEGALE... prwi prwi...

STELIX
23-06-2005, 11:35
Με χαλαει που καποιοι δεν με υπολογιζουν στον δρομο επειδη οδηγω for2

Με χαλαει που οταν τους προσπερνω εκεινη γκαζωνουν για να με ξαναπερασουν

Ουτε εμενα με υπολογιζουν και πιστευουν οτι το αυτοκινητο δεν εχει δυναμη να προσπερασει.Την Δευτερα γυριζα Κ.Βουρλα και πως δεν σκωτωθηκα. Αριστρη λωριδα πλακωμενος και αναβω φλας στον μπροστινο μου νεαρος με Αλφα Ρομεο δεν θυμαμαι μοντελο. Αυτος συνεχιζει κανονικα στον κοσμο του. Αναβοσβηνω φωτα, τιποτα. Ξανα φωτα τιποτα. Τελικα ο μ@λ@κ@ς μετα απο ωρα εκανε λιγο δεξια και μου αφησε χωρο για προσπεραση αναμεσα σε αυτον και τον τοιχο αριστερα ισα ισα για το σμαρτ. Συνεχιζω την διαδρομη παρακατω αλλος μ@λ@κ@ς. Ιδιο σκηνικο φλας-φωτα και αφου ο μ@λ@κ@ς φρεναρει στην αριστερη λωριδα με μενα απο πισω να τρεχω μετα κανει δεξια.

mmike
26-06-2005, 16:02
Με χαλάει που σήμερα Κυριακή απόγευμα δουλεύω και δεν μπορώ να κάνω τίποτε άλλο πριν από το να περιμένω την ώρα.
Με χαλάει που κάποιες φορές μετανιώνω για ότι έκανα άμεσα και θα ήθελα να γυρίσει ο χρόνος κάποια λεπτά μόνο πίσω ώστε να είναι όλα όπως πριν.
Με χαλάει κάποιες φορές όταν πολύ απλά πράγματα με ρίχνουν ψυχολογικά και δεν ξεφεύγει η σκέψη μου από αυτά όλη μέρα.

Με φτιάχνει όταν αυτά που με ρίχνουν έχουν τη δύναμη της ανατροπής και να με ανεβάσουν.
Με φτιάχνει που σήμερα είναι η τελευταία επίσημη ημέρα εργασίας μου και για τους επόμενους δύο μήνες κάνω διακοπές, δεν έχω πρόγραμμα, κάνω ό,τι θέλω.
Με φτιάχνει η απόλυτη ανεξαρτησία και η ηδονή του roadster.

johnk102
26-06-2005, 16:21
Τα παρακάτω δεν με φτιάχνουν ή με χαλάνε καθημερινά αλλά με φτιάχνουν και με χαλάνε σήμερα:

Με χαλάει που ο πρόεδρος είναι ακόμα στο νοσοκομείο. Περαστικά σου Λάμπρο!

Με φτιάχνει αφάνταστα που την Τετάρτη το μεσημέρι, θα έχω στην αγκαλιά μου, τα δύο μου precious! |ukl^

Peper
27-06-2005, 02:41
άσχετο, αλλά ο Λάμπρος τι έπαθε? :shock:

Anastasis
27-06-2005, 17:09
με φτιαχνει που σε μια βδομαδα απο τωρα θα ειμαι σαντορινη για δυο μηνες

με φτιαχνει απιστευτα το GALEA που μαζευει τον καλυτερο κοσμο απο παντου και βαζει μουσικη για ολα τα γουστα!με φτιαχνει που ακομη και ΜΠΙΓΑΛΗ βαζει και οι ηλικιες ειναι σχετικα μικρες που ερχονται,με νεα και φρεσκα προσωπα!!Με φτιαχνει με τρελλα που ερχονται φιλαρακια και φιλες μου και παντα περναμε τελεια στο GALEA και ξενερωτα ατομα πανε αλλου....
με φτιαχνει που αυτα τα ατομα δεν προκειτε να τα δω για τουλαχιστον 2μηνες!!!

το μονο που με χαλαει ομως ειναι οτι δεν θα ειμαι εδω στην αθηνα για να απολαμβανω την παρεα του smartmania.....

loko
27-06-2005, 17:23
Me xalaei pou eimai stin Kriti kai den mporo na erxomai stis sinantiseis tou smartmania Me xalaei pou den brisko roadster coupe brabus me xalaei pou den brisko oute aplo kalo tha trelatho an telika den bro

ttasos
28-06-2005, 11:17
ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΠΟΥ ΕΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΙΠΟΙΕΙΤΑΙ..... :sad: :sad: :sad:

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ :wink:

loko
28-06-2005, 12:46
ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΠΟΥ ΕΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΙΠΟΙΕΙΤΑΙ..... :sad: :sad: :sad:

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ :wink:
Perastika toy!!!

mmike
01-07-2005, 16:00
Με χαλάνε τα ραδιοφωνικά κλισέ του τύπου :
Είναι απίστευτο - Δεν το πιστεύω - Φοβερό - Δέκα πριν της 1 -
Η θερμοκρασία στην πόλη μας- Καταπληκτικός - Είναι τρομερό - Η διάθεσή μας - Υπέροχη μέρα - Λίγα λεπτά πριν της 12 - Μια χαρά σε βρίσκω, κλπ.

Με χαλάνε οι υπερβολές και τα χαϊδέματα στους καλεσμένους τηλεοπτικών εκπομπών του τύπου :
Είναι ψυχάρα - έχει καρδιά μικρού παιδιού - δεν του αρέσει η δημοσιότητα - ζει τα τραγούδια του - κουράστηκε για να φτάσει ως εδώ - από μικρός είχε το ταλέντο - τρελλαίνεται για τα παιδιά - φωνάρα - κάθε βράδυ γίνεται πανικός στο μαγαζί - τον αγαπάει ο κόσμος γιατί είναι απλός - δεν είναι ψώνιο - όταν κριθεί απαραίτητο θα αποχωρήσει με το κεφάλι ψηλά από τη σκηνή κλπ.
[hr:5bc12e3467]

Με φτιάχνει που αποφεύγω συνειδητά την τηλεόραση.

Με φτιάχνει που αρνούμαι να γνωρίζω επίκαιρα πρόσωπα, εκπομπές, δημοφιλείς σειρές και εποχιακούς πρωταγωνιστές, reality show κλπ.

Με φτιάχνει που έχω άγνοια, δεν ξέρω και δεν μπορώ να παρακολουθήσω καμία συζήτηση που αφορά reality show και γενικά το star system.

Με φτιάχνει που ενώ η δουλειά μου έχει άμεση σχέση με το star system, τη show bizz και όλα τα συναφή δεν έχω απορροφηθεί από αυτό το σύστημα και δεν πρόκειται να γίνει ποτέ !

Peper
05-07-2005, 19:10
με χαλάει που φεύγω αυριο πρωί για ένα μήνα στο Λουτράκι
με χαλάει που θα λιώσω στην προπόνηση καλοκαιριάτικα
με χαλάει που δεν θα οδηγήσω τον Βrabusάκο μου για ένα μήνα
με χαλάει που δεν θα κάνω μπάνιο στην θάλασσα γιατι δεν μας επιτρέπουν κ ας είναι δίπλα! :evil:
με χαλάει η σημερινή μέρα που έχω αγχος για την νέα μου ομάδα κ την μεταγραφή μου

με φτίαχνει που όταν θα γυρίσω θα φύγω για μια βδομάδα Μαλδίβες για να ξεσκάσω με τον αδερφό μου! 8)
με φτίαχνει που θα βελτιωθώ με ένα μήνα σωστών προπονήσεων κ θα γυρίσω δυνατός στη νέα μου ομάδα.
με φτίαχνει η αίσθηση κ η χαρά που θα έχω μετα από ένα μήνα όταν θα οδηγήσω την αυτοκινητάρα μου!!!
με φτίαχνει κ μόνο η σκέψη πως θα είμαι ξαπλωμένος στον ωκεανό παρέα με ένα κοκτειλ στον τροπικό ήλιο!!! 8)

airmax
06-07-2005, 14:27
den me xalaei tipota apolytos

me ftiaxnei poy tha tin kano se ligo gia diakopes kai tha peraso teleia giati pao malaysia gia dyo vdomades kai sygkekrimena 10 meres langkawi kai treis kuala lumpur |mul^ :smt026 :smt039 :smt041

Skorpini
06-07-2005, 14:35
Με χαλαει που θα παω μονο μια εβδομαδα στα Χανια τον Αυγουστο και οχι σε κανενα τροπικο μερος (βλ. peper και airmax :axe: ) και θα ειναι μονο αυτες οι διακοπες μου :smt011

Mε φτιαχνει που επιτελους εκανα στεγανοποιηση στο μωρο μου :smt041

mmike
06-07-2005, 17:27
Με χαλάει το εύκολο ναι, το όλα γίνονται μην ανησυχείς, το κανένα πρόβλημα, το έγινε και τελικά στο τέλος όχι μόνο τα μισά δεν γίνονται απ' αυτά που πίστευες αλλά δημιουργούνται και νέα προβλήματα.

Με χαλάει που το πρώτο βήμα πρέπει να το κάνει ο άντρας πάντα !

Με χαλάει που βλέπω πολλές όμορφες γυναίκες μόνες τους.

Με χαλάει που οι όμορφες γυναίκες επιλέγουν να είναι δίπλα σε κακούς άντρες.

[hr:9053dfed3b]

Με φτιάχνει που πάντα ελπίζω στο τέλειο.

Με φτιάχνει που έχω κάποιους καλούς φίλους δίπλα μου.

Με φτιάχνει που οι καλοί φίλοι δεν σε ξεχνούν ποτέ.

Με φτιάχνει που ο καλός φίλος είναι παρόν όταν τον χρειαστείς!

mmike
08-07-2005, 03:44
Με χαλάει απίστευτα τώρα το καλοκαίρι όταν βλέπω πολλές μα πάρα πολλές ιδιαίτερα παχουλές ( παντού ) να φοράνε string και να επιδεικνύουν τα κακά κάλη τους. ΕΛΕΟΣ !

Με χαλάει που σε συγκεκριμένα σημεία των δρόμων έχει πάντα νερά. Μα πως γίνεται, δεν διορθώνεται ποτέ το πρόβλημα?

Με φτιάχνει αυτήν την εποχή το roadster.

Με φτιάχνει που δεν έχω κανονίσει για διακοπές ακόμα και όλα παίζονται για παντού.

Με φτιάχνει που το καλοκαίρι οι γυναίκες ντύνονται ... ελαφρυά!

kostasdar
14-07-2005, 00:44
[align=justify:e5f08cfce3]Με χαλάει : γιατί έφαγα φρίκη ( :shock: )σήμερα καθώς έπλενα το αμάξι μου, διαπίστωσα ότι στο δεξί φτερό υπήρχαν δύο μικρές γραντζουνίες χιλιοστών. Υποψιάζομαι ότι την "κουτσουκέλα", μου την εκάνε η διπλανή γειτόνισσα στο πάρκιν της πολυκατοικίας (το αμάξι από την τελευταία φορά που το έπλυνα το είχα σταματημένο). Ευτυχώς μετά από αλοιφές και εντριβές ο εφιάλτης εξαφανίστηκε..... εν μέρει (:twisted: ). [/align:e5f08cfce3]

DVCam
14-07-2005, 00:53
Με χαλάει η απίστευτη ανευθυνότητα ανθρώπων της δουλειάς και συνεργατών οι οποίοι τη στιγμή που τους χρειάζεσαι κοιτάν να βγάλουν λεφτά πάνω στην ανάγκη σου και έστω και αν τους πληρώσεις τα διπλά το αποτέλεσμα είναι απογοητευτικό!!!
Με χαλάει η εξιδείκευση πάνω στο DVD Authoring που πρέπει να αποκτήσω και ότι πρέπει να κάνω και αυτό στο μέλλον εγώ όσον αφορά τις δουλειές μου! Αύξηση χρόνου εργασίας χωρίς έσοδα=καταστροφή!
Με χαλάει που αν και κάθε χρόνο, με εξάιρεση πέρυσι που δεν πήρα άδεια λόγω Ολυμπιακών΄έφευγα 1 μήνα!...φέτος ο νέος διευθυντής μας, είπε... 1 εβδομάδα!!! :shock: :shock: :shock:
Με φτιάχνει η ραγδαία αύξηση πωλήσεων και επαγγελματικών συμφωνιών για το Σεπτέμβρη και Οκτώμβρη!!!

STELIX
14-07-2005, 08:40
Με χαλαει να ζηταω περιε και να μου φερνουν την καθε μαλακια επιμενοντας οτι ειναι περιε και μαλιστα σε αλλο μπουκαλι
Με χαλαει που τωρα καλοκαιρι η πολυ ζεστη μειωνει την αποδοση του σμαρτ.
Με χαλαει που σε καποια μαγαζια εχουν αχρηστους DJ οι οποιοι δεν ενημερωνουν την δισκοθηκη τους με νεες κυκλοφοριες και παιζουν μουσικη προηγουμενων δεκαετιων.
Με χαλαει που καποιες γκομενες εχουν την μυτη πανω απο το κεφαλι τους και δεν ξερουν τι πραγματικα θελουν.
Με χαλαει να βλεπω ατομα που λογω δικων τους επαγγελματικων υποχρεωσεων(γυμναστηριο) μου μιλανε εντος δουλειας και εκτος δουλειας δεν λενε ουτε γεια.

mmike
14-07-2005, 17:54
Με χαλάει το σύμπτωμα των καιρών μας που είναι η υπερεκτίμηση καταστάσεων, πράξεων, γεγονότων, συμπεριφορών, προσώπων.

Με χαλάει η τσιγκουνιά και η μιζέρια από τους φραγκάτους.

Με χαλάει η πολύ θεωρία και το ... Εέέτσι, Εέέτσι ακριβώς, Εέέτσι όπως τα λες είναι.

Με χαλάει όταν κανείς δεν λέει καθαρά αυτό που θέλει να πει και αισθάνεται.

Με χαλάει το στυλάκι της παραλίας που έχει γίνει μόδα.

Με χαλάει όταν πολλοί είναι καλά κλεισμένοι στο καβούκι τους, δεν ακούν, δεν βλέπουν, λειτουργούν σαν ρομπότ, δεν σκέφτονται πέραν του επιτρεπτού και ζουν στον ψεύτικο κόσμο τους.

Με χαλάνε τα περιοδικά που ασχολούνται με ανούσια κοσμικά ( πχ ποιος έκανε πάρτι, τι φόραγαν, ποιοι ήταν, που πήγαν και θα πάνε, ποιον είδαν κλπ.).

[hr:23a0b21ab0]

Με φτιάχνει η καλή μη κομπλεξική παρέα.

Με φτιάχνει η άλλη άποψη και όχι η "συγχορδία".

Με φτιάχνει αυτό που ξεφεύγει από τα πρέπει και είναι κόσμιο.

Με φτιάχνει η ευγένεια, το καλωσόρισμα, το χαμόγελο, η καλή εξυπηρέτηση, ο σεβασμός, ο πληθυντικός.

Με φτιάχνει οτιδήποτε γνήσιο ελληνικό.
( Ελληνικό φαγητό, ελληνική ταβέρνα με Έλληνες, ελληνικά καταστήματα με Έλληνες υπαλλήλους, ελληνική θάλασσα και παραλία, ελληνικό νησί, ελληνική γλώσσα κλπ.).

Με φτιάχνει να ταξιδεύω με classic πλοίο ( όχι τύπου catamaran και highspeed ), να βγαίνω στο κατάστρωμα, να αγναντεύω στο πέλαγος και να φυσάει κόντρα ο αέρας πάνω μου !

Με φτιάχνει η ελευθερία που νιώθω όταν κολυμπάω βαθιά, μακρία από όλα !

Smart pulse
21-07-2005, 01:01
Με χαλει καθε μερα η κινηση στον Κιφησο!
με χαλαει να ακουω ηλιθιες διαφιμησεις στο ραδιο
με χαλαει να ακουω συνεχια ψευτοεπιτυχιες απο αταλαντους ευκαιριακους τραγουδιστες
με χαλαει να βλεπω καρναβαλια στους δρομους σε στυλ HYUDAI με πολιεστερικα και NEON
με χαλαει να μου τα πρηζει το αφεντικο καθε μερα

με φτιαχνει οτι θα παω με τους κολλητους διακοπες
με φτιαχνει η γκομενα που βγηκα για καφε σημερα
με φτιαχνει το αυτοκινητο μου
με φτιαχνει που καθομαι σπιτι το βραδυ και λιωνω με το ΙΝΤΕRNET

Lambros
21-07-2005, 09:55
ME ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΠΑΛΙ.
ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ Η ΑΙΣΘΗΣΗ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ.
ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ Η ΦΙΛΤΡΟΧΟΑΝΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΒΑΛΑΝ
ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤRIP COM
ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΤΡΕΛΑ Η ΜΙCROCAR

ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ ΧΤΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΛΟΓΩ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗΣ ΚΟΥΡΑΣΗΣ
ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟ ΗΧΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΟΜΩΣ)

STELIX
21-07-2005, 10:27
Μς χαλαει να βλεπω αντι για παντιλικια και ηχοσυστηματα στρουμφακια στο παρκινγκ του ΣΕΦ Παρασκευη και Σαββατο βραδυ.
Με χαλαει να βλεπω στρουμφακια να μιλανε στο κινητο ενω οδηγουν και να μην φορανε ζωνη και να κοβουν προστιμα σε πολιτες οταν κανουν τα ιδια.
Με χαλαει να βλεπω στρουμφακια να πινουν κρασι κτλ εν ωρα υπηρεσιας και να εχουν το μπατσικο εξω απο το μαγαζι.
Με χαλαει που καθε χρονο το καλοκαιρι εχει πολυ μεγαλες θερμοκρασιες.

Με φτιαχνει που στην δουλεια, στο σπιτι και στο αυτοκινητο εχω A/C.
Με φτιαχνει οτι την επομενη εβδομαδα θα πληρωθω και θα παρω και επιδομα αδειας.
Με φτιαχνει που στην δουλεια ειμαστε μικρες ηλικιες και κανουμε κεφι ειτε στον χωρο εργασιας ειτε το βραδυ.
Με φτιαχνει που αν και εχω ενα ταπεινο σμαρτακι και οχι καμμια Πορσε το γνωριζουν ολοι μεσα στα Κ.Βουρλα( το μοναδικο κοκκινο-ασημι και με Αθηναικες πινακιδες) και ξερουν οι γνωστοι μου που βρισκομαι.

kostasdar
23-07-2005, 08:31
[align=justify:f08ab79dfb]Με φτιάχει το παρατσούκλη που μου κόλλησαν τώρα το καλοκαίρι "νάτος ο smartakias"[/align:f08ab79dfb]

gavanos
23-07-2005, 10:26
Χεχεχε Κώστα κι εμένα με φτιάχνει αυτό τρελλά!!! :D :D :D

mmike
23-07-2005, 14:38
Συμφωνώ και επαυξάνω !
SMARTAKIAS , τρελός τίτλος.
Εμένα μου το έχουν κολλήσει για τα καλά από τότε που πήρα και το roadster και παραμένει στις επάλξεις και το μικρό το fortwo !!

mmike
24-07-2005, 02:26
Με χαλάει πολύ όμως, που αυτό τον μήνα δεν μου βγαίνει τίποτα σωστό, όλα ανάποδα μου 'ρχονται.

Με χαλάει που μικρά μικρά γεγονότα και πραγματάκια συσσωρεύονται κάποια στιγμή και σε ρίχνουν για τα καλά.

Με φτιάχνει που αυτός ο μήνας τελειώνει και μαζί και η κακοτυχία του στη ζωή μου γενικότερα!

Με φτιάχνει απίστευτα πόσο σ' ανεβάζει το roadster. Μια βόλτα μόνο αρκεί για να σου φτιάξει διάθεση !

gavanos
24-07-2005, 03:55
Με χαλάει απίστευτα το ότι κάποιοι μ@λ@κες κυκλοφορούν με σαράβαλα χωρίς φώτα μπρος-πίσω νυχτιάτικα...Συνάντησα έναν πάλι σήμερα στον Κηφισό με ένα Lada Samara (πειράζει που τον έδωσα στεγνά? :twisted: )

Με χαλάνε οι εντελώς απρόσμενες κακοτυχίες που υπάρχουν αυτό το μήνα και σε μένα. Ευτυχώς ανώδυνες -προς το παρόν.

Με φτιάχνει απίστευτα η νυχτερινή αλητεία με άλλους smartmaniacs

Με φτιάχνει το γεγονός ότι στο σύντομο μέλλον ενδέχεται να αποκτήσουμε το τρίτο smartako στην οικογένεια

Με φτιάχνει που γυρνάω βραδιάτικα και κάνω ένα διάλειμμα μέσα στο forum.

Με φτιάχνει που σε λιγότερο από μια εβδομάδα πλησιάζει το beach party μας... :D

mmike
27-07-2005, 09:31
Με φτιάχνει το παρεάκι του smartmania. Στο άσχετο γνωριμίες, παρέα, φιλία, αλληλεγγύη και ανιδιοτέλεια, συμπαράσταση, έξω καρδιά, αυθορμητισμός, μοίρασμα, απενεχοποίηση.

Με φτιάχνει που το Λευκό Πυραυλάκι ετοιμάζεται και θα είναι καλύτερο.

Με φτιάχνει που πλέον θα είναι 700άρι.

Με φτιάχνει που το Roadster είναι το καλό μου και το smartaki το κακό μου. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Με φτιάχνει που το Roadster προκαλεί πάντα!

Με φτιάχνει το Λευκό Πυραυλάκι με τον δικό του χαρακτήρα.

Τι με χαλάει? Άστο καλύτερα !!

gavanos
27-07-2005, 10:47
Τώρα που το θυμήθηκα...

- Με ΧΑΛΑΕΙ που από τα τέλη Απριλίου μου κυκλοφορούν όλες μα όλες με το πέδιλο-και καλα τις πιάσαν οι ζέστες-. Και καλά να έχεις ένα ωραίο ποδαράκι...τότε να το δείξεις! Αλλά όχι "όλοι κουτσοί-στραβοί στον Αγιο Παντελεήμονα"!!! :vom:

- Με ΧΑΛΑΕΙ που όχι μόνο φοράνε το πέδιλο, αλλά όταν τις πετύχεις στο τρένο, τα χώνουν σε όποιον τόλμησε(!) να τις πατήσει, όταν το τρένο είναι πήχτρα στον κόσμο :lol:

- Με ΦΤΙΑΧΝΕΙ όμως αφάνταστα να τις βλέπω να τρέχουν να κρυφτούν σαν τα ποντίκια όταν πιασει η ξαφνική νεροποντή :lol: :lol: :lol:

(Κακιούλες... :twisted: :twisted: :twisted: )

makalu
28-07-2005, 09:03
Χαλιεμαι κι εγω με το παραπανω σχολιο του Λευτέρη, σχετικα με τα σαγιοναροπεδιλοσάνδαλα που φοριουνται από κατι γυναικια ‘ποδαρακια’ σαν τους σωληνες του Petzetakis.
Με χαλάει που η αυξηση της παγκοσμιας θερμοκρασίας περνάει από μεγαλο stress τους παγετωνες ολου του κόσμου.
Με χαλαει που το παραπανω φαινομενο εχει προκαλεσει μεγαλες χιονοστιβαδες την τελευταια βδομαδα στο Mt.Blanc (4807μ) με αποτελεσμα να εχουν χαθει πανω από 9 ζωές μονο αυτό το καλοκαιρι.
Με χαλαει περισσοτερο από όλα, που πριν 2 μερες μπροστα στα ματια μου, ειχε βιαιη πτωση φιλος μου με το παραπεντε κ σημερα περναει κρισιμες ωρες στο νοσοκομείο (γρηγορα σιδερένιος Γιάννη).

Με φτιαχνει που σε 3-4 μερες θα ειμαι στο δροσερο ορεινο αναγλυφο της Πινδου για πολλοστη φορα για διασχιση.
Με φτιαχνει που θα στηνω το σκηνακι μου οπου θελω, μεσα στα δαση, ποταμια, αλπικά λιβαδια, οντας με αγαπημενους μου ανθρωπους.
Με φτιαχνει που θα παρω κ τα kayak μου μαζι, μετα από 2 χρονιές απραξιας λόγω τραυματισμενου ωμου.
Επισης φτιαχνομαι απιστευτα που σημερα θα μου ερθουν καποια καινουργια ορειβατικοχιονοδρομικά υλικα που εχω παραγγειλει.

johnk102
29-07-2005, 17:06
Με χαλάνε κάποιοι μαλάκες που οδηγούν στον δρόμο και σε κάθε στροφή αλλάζουν λωρίδα, για να μην τους πετάξει η φυγόκεντρος με την διαστημική ταχύτητα των 60 χλμ/ώρα που κινούνται, αδιαφορώντας αν έρχεται κάποιος από πίσω.

Με χαλάνε κάποιοι νέοι οδηγοί, που οδηγούν χειρότερα από τους παπούδες που έχουν πεθάνει αλλά δεν τους το λένε για να μην τους στεναχωρήσουν.

Με φτιάχνουν τρελλά τα πιτσιρίκια που έχω στο avatar μου!

Smart pulse
02-08-2005, 00:53
με χαλαει που πρεπει να περιμενω μεχρι 15 Αυγουστου για να παω διακοπες
με χαλαει ο καθε ασχετος να παιρνει διπλωμα
με χαλαει το καθε κολοπαιδο που παιρνει Saxorallo-Punto και την εχει δει καποιος.

με φτιαχνει η κοπελα στο περιπτερο
με φτιαχνει το αυτοκινητο μου
με φτιαχνει οτι θα παω Χαλκιδικη διακοπες με τους κολλητους μου και με τον Smartaro!

vatraxos
02-08-2005, 01:17
Με φτιάχνουν οι διακοπές!
Με φτιάχνει η Μύκονος
Με φτιάχνει το χαλάρωμα στο εξοχικό
κ ακόμα περισσότερο οι 7 μέρες με το ιστιοφόρο που έρχονται!!

mmike
02-08-2005, 08:06
Με φτιάχνει που μπήκε ο Αύγουστος.
Με φτιάχνει που είμαι ελεύθερος, δεν απολογούμαι σε κανέναν, δεν ελέγχομαι και δεν κρίνομαι για τις πράξεις μου .
Με φτιάχνει που είμαι μόνος αυτόν τον καιρό μετά από χρόνια, είμαι σε κατάσταση περισυλλογής και κάνω πραγματικά ό,τι μου βγαίνει, ό,τι νιώθω.
Με φτιάχνει που πάω διάσπαρτα διακοπές με γνώμονα να περάσω καλά και όχι να πάω για να λέω ότι πήγα.

Τι με χαλάει?
Όταν "κολλητοί" και φίλοι που μοιράζεσαι καταστάσεις και πράγματα μόλις βολευτούν αποκτούν κριτική στάση για όλα, κρίνουν ξαφνικά τις πράξεις σου, ανησυχούν για 'σένα που δεν έχεις "αποκατασταθεί" όπως εκείνοι.
Με χαλάει σε συνέχεια του προηγούμενου η υπερεκτίμηση προσώπων, γεγονότων και πράξεων π.χ. η τέλεια γυναίκα, πέρασα τέλεια, ταιριάζουμε σε όλα, έχει τέλειες αναλογίες κλπ.
Με χαλάει η αρνητική κριτική και η ισοπέδωση των προηγούμενων μπροστά στο πρόσφατο και νέο (π.χ. καλά τι έκανα τόσο καιρό, μάλλον κοιμόμουνα, έχασα τα καλύτερα μου χρόνια, είναι σαν να ξαναγεννήθηκα, τώρα εκτιμάται η δουλειά μου, τώρα κατάλαβα κλπ).

STELIX
02-08-2005, 09:49
Με χαλαει που καποιοι κοβουν επαφες χωρις να ξερω τον λογο και ψαχνω σαν τον μαλακα να δω τι εκανα λαθος απο την μερια μου.
Με χαλαει οταν καποιοι δεν εκτιμουν τι κανεις για αυτους και το μονο που τους ενδιαφερει ειναι το προσωπικο τους συμφερον.

Anastasis
03-09-2005, 14:03
με φτιαχνει που ηρθα πισω στα φιλαρακια μου που μου ειχαν λειψει

με φτιαχνει που για δυο ακομη μηνες θα κααααααααθομαι ακομη

με φτιαχνει ομως πανω απο ολα ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΘΕΙΑ ΔΙΚΗ :twisted: :twisted: :twisted:

STELIX
05-09-2005, 08:16
Με χαλαει που με το που ανεβαινει η τιμη του πετρελαιου η αυξηση εχει ερθει στην Ελλαδα πιο γρηγορα και απο φαξ.
Με χαλαει που η αυξηση γινεται συμφωνα με το τι λειπει στον καθενα και οχι μεσα σε λογικα πλαισια και που ακομα και αν εχουν αποθεμα στην δεξαμενη ανεβαζουν την τιμη, ασχετα με το οτι το ειχαν αγορασει χαμηλα.
Με χαλαει που η απλη αμολυβδη εχει φτασει αρκετα πανω απο 1 ευρω. Ας μην πω για την κατοσταρα και αρχισουμε ολοι μαζι το κλαμα.

rixardos
05-09-2005, 10:10
...Αχ!!! Μια απ'τα ίδια...

Με χαλάει "η κούρσα του πετρελαίου" όπως πολύ βλοσυρά φιγουράρει στους τίτλους των ειδήσεων...

Η δαπάνη 23 ευρώ για να γεμίσει ένα σμαρτάκι και μάλιστα από τα παλιά των 22lt, είναι μια κατάσταση που φέρνει δάκρυα στα μάτια...

gavanos
05-09-2005, 10:32
Με χαλάει κι εμένα η τιμή της βενζίνης...Θυμάμαι με 15 ευρώ γέμιζε το smartaki μου (22λτ). Για να μη μιλήσω τώρα για το 33άρι που γεμίζει με 36-37λίτρα...

Με χαλάει που αυτές οι τιμές σιγά σιγά παγιώνονται, και ενώ κάποτε γα 85-90λεπτά του Ευρώ θεωρούνταν ακριβά, τώρα θεωρούνται ευκαιρία...

Με χαλάει που στην τηλεόραση διαφημίζουν αυτοκίνητα που είναι λίγο πριν την αντικατάστασή τους, ενώ ήδη έχουν παρουσιαστεί τα νέα μοντέλα! Χαρακτηριστικό το Renault Clio, Seat Leon...Για κορόιδα ψάχνουν???

Με φτιάχνει ο καιρός που έχει δροσίσει και χρειάζεται το σεντονάκι πλέον το βράδυ :D

Με φτιάχνει που αρχίζουν οι συναντήσεις μας και θα σας δω πάλι από κοντα!!! :D

Sphinxgr
11-09-2005, 12:52
Με χαλάει η τιμή της βενζίνης, με χαλάει, με χαλάει, με χαλάει, με χαλάει....

Με το τρένο πλέον...!!!

rixardos
26-09-2005, 13:17
Με χαλάει που στέλνω SMS σε γνωστούς και φίλους επειδή βρήκα πρατήριο που να πουλάει κάτω από ευρώ...κάποτε ούτε που θα το πλησίαζα...

Με φτιάχνει που χαλάει ο καιρός και δε με φλερτάρει πλέον η τέταρτη βουλίτσα στο θερμόμετρο...
...αν και με χαλάει που χαλάει ο καιρός γενικότερα...

Lambros
26-09-2005, 14:54
με φτιαχνει που αυτην την εβδομαδα θα τελειωσω τις λεπτομερειες με το τουτου μου.

ΜΕ χαλαει πια η δουλεια μου και θα πρεπει να προβω σε αλλαγη αμεσα.

turbosmart
26-09-2005, 15:01
me ftiaxnei o turbokairos...

MaD
26-09-2005, 17:02
me xalaei to periboallon ergasias mou.
me xalaei pou tosa xronia h AEK exei mazepsei ola ta lamogia tis elladas.
me xalane oloi pou einai enantiwn tis elladas sto plio pou douleyw.

me ftiaxnei oti alazw douleia
me ftiaxnei poli pou exw smartaki
me ftiaxnei pou mia mikri xwra opos i ellada exei kanei olo ton kosmo na paramilaei kai na xenerwnei pou blepoun oloi thn plati mas.
me ftiaxnei pou kaname tous kaliterous olimpiakous agwnes
me ftiaxnei pou exw thn gineka pou exw dipla mou

STELIX
27-09-2005, 08:50
Με χαλανε ολοι οι επαγγελματιες-δολοφονοι που στην αδεια τους φαινονται σαν οδηγοι . Αυτες οι κατηγοριες περιλαμβανουν φορτηγατζηδες που τρεχουν και ειδικα στην βροχη και ταριφες που σταματανε οπου θελουν χωρις αλαρμ η αλλαζουν λωριδες χωρις φλας η στελνουν μηνυματα την ωρα που οδηγανε( το Σαββατο θα εσκαγε ενας τετοιος πανω μου στην παραλιακη)

Με φτιαχνει που τα βραδια πεφτει η θερμοκρασια και τουρμπιζω το σμαρτακι αφοβα.

mysmart.gr
27-09-2005, 16:55
ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΟΥ
ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ Ο ΤΟΥΡΜΠΟΚΑΙΡΟΣ
ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΤΟ ΑΝΗΨΑΚΙ ΜΟΥ
ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΩ 3500cc ΠΙΣΩΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥΤΟΥ

novas90
27-09-2005, 17:03
ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΟΥ
ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ Ο ΤΟΥΡΜΠΟΚΑΙΡΟΣ
ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΤΟ ΑΝΗΨΑΚΙ ΜΟΥ
ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΩ 3500cc ΠΙΣΩΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥΤΟΥ

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ :D :wink:

gavanos
27-09-2005, 23:52
Με χαλάει που χτύπησα το smartako μου μπροστά σήμερα το βράδυ σε ένα πεζούλι που δεν φαινόταν... :cry: Ευτυχώς μόνο χρώμα από την κάτω ποδιά, αλλά αρκετά μεγάλη επιφάνεια...

Με φτιάχνει που τελικά το χτύπημα αυτό δεν κατάφερε να μου χαλάσει την τέλεια διάθεση που έχω σήμερα :D
Με φτιάχνει που σκεφτόμαστε να οργανώσουμε την επόμενή μας εκδρομή!
Με φτιάχνει που θα το χουμε πάλι, όπως πάντα άλλωστε!!!
Με φτιάχνει που μπορεί σε 2 βδομαδούλες να ανέβω Σαλόνικα!
Με φτιάχνει που σε λιγότερο -πλέον- από 2 μέρες θα σας δώ όλους πάλι :D

vatraxos
28-09-2005, 00:38
ME ΦΤΙΑΧΝΕΙ Η ΠΑΝΑΘΑ!!
Ωωωω ναι, με φτιάχνει...

polistas
28-09-2005, 01:19
Με φτιαχνει η 3αρα του γαυρου αυριο.....
κ ολοι να φωναζουν που΄ναι η μπαλα οεο που ειναι??????????
Με φτιαχνει που τελος τις εβδομαδας θα βαλω προγρ.
Με χαλαει που δεν εχω κανει face lift
Με χαλαει οταν βλεπω το σμαρτ του chrido(για ευνοητους λογους)
Με χαλαει που δεν εχω φρενα
Γενικα με χαλαει οτι θελω να φτιαξω κ δεν μπορω |tom^

konstanto
28-09-2005, 08:55
me ftiaxnei ki emena h panatha!!!
me ftiaxnei pou eimai sto pio kefato club
me ftiaxnei pou kanoume kai gamw tis sunanthseis
me ftiaxnei kai mono h idea oti THA parw smartaki...
me xalaei pou tha prepei na tsakwthw pali me to father mou(gauros) gia ton agwna kai ta goal...
me xalaei pou ksupnaw stis 7 kathe prwi...kai anti(estw)na paw gia kafe paw gia douleia
me xalaei pou an kai douleuw se gunaikeia h analogia twn omorfwn pipiniwn me tis saboures teinei siga siga sto 0!!!

mmike
05-10-2005, 11:24
Με χαλάει που το καλό συνήθως είναι άσχημο και το κακό πανέμορφο, σε πολλές εκφράσεις της ζωής γενικότερα.
Με χαλάει που όλο και περισσότεροι οδηγοί μιλούν στο κινητό τους ενώ οδηγούν και είναι αφηρημένοι και πολύ επικίνδυνοι !
Με χαλάει που πολλές γυναίκες οδηγοί είναι πάρα πολύ απρόσεκτες και επικίνδυνες !
Με χαλάει σε πολλούς που τα πάγια έξοδα ξεπερνούν κατά πολύ τα έσοδα και αυτό με δική τους επιλογή ( υπερχρεώσεις καρτών, δάνεια, υπέρβαση υλικών ανγκών, κλπ. ).
Με χαλάει πολύ που κυκλοφορούν πλέον τόσα πολλά smart.

Με φτιάχνει το Roadster όλες τις εποχές.
Με φτιάχνει που σπάνια το βλέπεις.
Με φτιάχνει που το Λευκό Πυραυλάκι αυτή τη βδομάδα θα είναι έτοιμο και καλύτερο!

STELIX
05-10-2005, 12:06
Με χαλαει να βλεπω ενα σωρο αχρηστα οργανα σε κολονες αυτοκινητων με κοκκινους η αλλους χρωματισμους που οι ιδιοκτητες δεν δινουν καμμια σημασια και απλα τα εχουν βαλει για μουρη.
Με χαλαει που εχουν γινει μοδα οι αεροτομες απλωστρες
Με χαλαει που καποιοι παιζουν δυνατα μουσικη με ηχοσυστηματα που μπουκωνουν και ειναι και χαρουμενοι νομιζοντας οτι το ηχοσυστημα τους ειναι καλο.
Με χαλαει που δεν υπαρχει λογω συμφεροντων ενας χωρος για νομιμες κοντρες και σβουρες.
Με χαλανε οι εβδομαδες εσοδων που εχουν σαν αποτελεσμα μπατσους στα πιο κουφα σημεια με μια καμερα στο χερι.
Με χαλαει που λογω συμφεροντων δεν γινονται αλκοτεστ εξω απο νυχτερινα μαγαζια.
Με χαλαει μια φημη που κυκλοφορει οτι αν σε πιασουν να συμμετεχεις σε κοντρες μπορει να γινει κατασχεση του οχηματος.

Anastasis
05-10-2005, 12:35
Με χαλαει να βλεπω ενα σωρο αχρηστα οργανα σε κολονες αυτοκινητων με κοκκινους η αλλους χρωματισμους που οι ιδιοκτητες δεν δινουν καμμια σημασια και απλα τα εχουν βαλει για μουρη.
Με χαλαει που εχουν γινει μοδα οι αεροτομες απλωστρες
Με χαλαει που καποιοι παιζουν δυνατα μουσικη με ηχοσυστηματα που μπουκωνουν και ειναι και χαρουμενοι νομιζοντας οτι το ηχοσυστημα τους ειναι καλο.
Με χαλαει που δεν υπαρχει λογω συμφεροντων ενας χωρος για νομιμες κοντρες και σβουρες.
Με χαλανε οι εβδομαδες εσοδων που εχουν σαν αποτελεσμα μπατσους στα πιο κουφα σημεια με μια καμερα στο χερι.
Με χαλαει που λογω συμφεροντων δεν γινονται αλκοτεστ εξω απο νυχτερινα μαγαζια.
Με χαλαει μια φημη που κυκλοφορει οτι αν σε πιασουν να συμμετεχεις σε κοντρες μπορει να γινει κατασχεση του οχηματος. ||4 ||4 ||4 ||4

σωσσσσσσστοςςςςςςςς

gavanos
05-10-2005, 12:49
Με χαλάει που πρέπει να τρέχω στην Εύβοια Παρασκευιάτικα για μια αυτοψία, επειδή οι μ@λ@κες που στείλανε άχρηστες αεροφωτογραφίες.
Με χαλάει που παρόλο που θα τρέχω μέχρι εκεί, μπορεί τελικά να μην κάτσει η δουλειά

Με φτιάχνει που τόσο o gavanos όσο και ο smartakos του είναι τελικά μια χαρά!
Με φτιάχνει που μπορεί να πάω Κύπρο για υποψήφιο έργο, με αεροπορικά+hotel πληρωμένα! Με χαλάει όμως που δεν ξέρω ακόμα πότε!
Με φτιάχνει που μπορεί σήμερα να παω βολτούλα -σχεδόν- εκτός Αττικής, και μάλιστα με τον smartako :wink:

HERO2
05-10-2005, 13:07
me xalaei pou poulisa ton hero2 kai mou leipei
me xalaei pou xwrisa alla twra eimai kala
me xalaei pou exasa tin prwigoumeni sinantisi
me ftiaxnei pou evgala pinakides ston hero3
me ftiaxnei pou arxisa na to ftiaxnw me trella
me ftiaxnei pou pataw amaxia pou pote den patousa
me ftiaxnei poly o thorivos tou 4litrou zwou mou

TRINITY
05-10-2005, 13:44
με φτιαχνει που σας βρηκα απο σποντα !!!
με χαλαει που πνιγομαι στη δουλεια και δεν μπορω να ειμαι συνεχεια μες το site :roll:

vatraxos
05-10-2005, 13:48
Με χαλάει το κρύωμα που με περιτριγυρίζει!!
Με χαλάει που δεν μπορώ να συγκεντρωθώ στη δουλειά - διάβασμα.

Με φτιάχνει που έκλεισα για να (ξανά)πάω Βερολίνο τα Χριστούγεννα
Με φτιάχνει που κανονίζω να πάω Λος Άντζελες σε μια φίλη το Πάσχα!!

mmike
25-10-2005, 00:12
Με φτιάχνει που έχω δύο smart.
Με φτιάχνει που και τα δύο είναι υπέροχα!
Με φτιάχνει ο ιδιαίτερος χαρακτήρας και η διαφορετικότητά τους.
Με φτιάχνει το smartmania club που προσεγγίζει πολλά και διαφορετικά θέματα.
Με φτιάχνει που με το smartmania ΠΕΡΝΑΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ !

gavanos
25-10-2005, 01:06
Με χαλάει που δεν ευχαριστήθηκα όσο ήθελα την έκθεση και την τρελή παρέα στο περίπτερο... :cry:
Με χαλάει που με έχουν φάει οι γιατροί αυτές οι μέρες :?
Με χαλάει που αύριο πρέπει πάλι να τρέχω για εξετάσεις :x
Με χαλάει που μπορεί να την κάνω για εξωτερικό για ένα μήνα, και θα λείψω από τις συναντήσεις μας... :sad: :sad: :sad:

Με φτιάχνει που παρόλα αυτά θα είμαι online όποτε μπορώ :wink:
Με φτιάχνει που πλησιάζει η συνάντηση μας... :D

DVCam
25-10-2005, 02:04
Με χαλάει αλλά... μου αρέσει!!!

Anastasis
27-10-2005, 17:03
ενα πραγμα με χααααααααλαει απιστευτα

που καποιοι εχουν προβλημα με τις παρελασεις και τις εθνικες επετειους....ξεχνανε οτι αμα δεν ηταν αυτοι οι ανθρωποι οι παπουδες μας θα ζουσαμε αντε μη πω και εγω πως...... :evil: :evil:

gavanos
27-10-2005, 18:27
Εμ, Αναστάση...αυτοί ήταν ήρωες...Όχι τώρα μου βγαίνει ο "καθεμιανός" και μου λέει διάφορα... :evil:

touristas
27-10-2005, 20:44
Με χαλάει που έχω πήξει στη δουλειά το τελευταίο δίμηνο
Με χαλάει που θα είμαι πηγμένος για άλλο ένα δίμηνο
Με χαλάει που δεν έχω τελειώσει με τη χαρτούρα του roadster και δεν μπορώ να το χαρώ ακόμη

Sphinxgr
28-10-2005, 01:39
Me xalaei pou eimai arwstos!!!! Me xalaei pou otan arwstenw (1-2 fores to xrono) panta paiftoun argies kai oxi kathimerines na thn araksw ligo apo th douleia...
Me xalaei, me xalaei, me xalaei (stroymfakia - griniaris klp...)

Me xalaei pou otan prospathw na grapsw ellhnika kanw toulaxiston ton 4plo xrono apo ta greeklish kai telika de grafw tipota!!!!

skgr
29-10-2005, 09:13
με χαλαη που βλεπω τοσους ανεργους.
με χαλαη που σε λιγι θα ειμαι και εγω.

vatraxos
01-11-2005, 10:53
Με φτιάχνουν οι γυναίκες στο Κίεβο!
Με φτιάχνει η τύπισσα που γνώρισα εχτές στο αεροπλάνο γυρίζοντας

Με χαλάει που σήμερα είμαι πάλι γραφείο... αλλά

με φτιάχνει που προβλέπεται κ άλλο ταξιδάκι soon!!

vatraxos
11-11-2005, 16:01
Με φτιάχνει που την άλλη Πέμπτη την κάνω 4 μέρες για Ζαγοροχώρια

Με φτιάχνει τρελά που έκλεισα εισητήρια και θα πάω LA τον απρίλιο!!

Με φτιάχνει που έχω στείλει - στέλνω πράγματα για δημοσιεύσεις σε συνεδριάκια κ προβλέπονται κ άλλα ταξιδάκια σύντομα (Berlin - Istanbul).

(μήπως γενικά με φτιάχνουν τα ταξίδια??)

Με χαλάει που έχω μάθημα σε λίγο, αλλά..

..με φτιάχνει που το βράδυ θα συναντηθώ με παλιούς συμμαθητές που χω να δω 8+ χρόνια !

pratigos
11-11-2005, 16:50
Με χαλάει που πήζω όλη τη μέρα σήμερα :(

skgr
11-11-2005, 20:52
ME ΦΤΙΑΧΝΗ ΕΝΑ ΠΛΑΣΜΑ
ΚΑΙ ΜΕ ΧΑΛΑΗ ΕΝΑ ΑΛΛΟ

gavanos
12-11-2005, 10:21
Με χαλάει που είμαι άρρωστος Σαββατιάτικα
Με χαλάει που δουλεύω Σαββατιάτικα
Με χαλάει που έπρεπε να σηκωθώ από τις 7 το πρωί και να "αφήσω" τη ζεστή κρεβατάρα μου
Με χαλάει που θα είμαι όλη μέρα στο γραφείο, χωρίς εξωτερικές δουλειές->άρα δεν παίζει σμαρτοβόλτα έτσι για αλλαγή.

Με φτιάχνει...Αυτή την ώρα δεν με φτιάχνει τίποτα... :?

mmike
12-11-2005, 19:20
Με χαλάει απίστευτα η εμπορευματοποίηση των Χριστουγέννων ... 2 μήνες πριν.
Με χαλάει η απόλυτη ταύτιση των ειδήσεων στα κανάλια. Όλα ίδια. Μόνο ο χρόνος λίγο διαφοροποιείται.
Με χαλάει η λέξη πρόγραμμα, έχω κανονίσει και το δεν μπορώ, δεν προλαβαίνω.
Με χαλάει η συνήθεια, ίσως το πιο επικίνδυνο ναρκωτικό της εποχής μας.
Με χαλάει η τεράστια υποκρισία σε όλα τα πράγματα.
Με χαλάει που η διασκέδαση πλέον είναι ρουτίνα.
Με χαλάνε πολλοί οδηγοί γύρω μου. Όπως ζουν, έτσι οδηγούν. Η μιζέρια, η κακομοιριά και η κατάντια αρκετών επεκτείνεται και στο τιμόνι, έλεος!
Με χαλάει που όσο μεγαλώνω τόσο καταλαβαίνω περισσότερο πως όλα είναι θέμα στιγμής, συμπτώσεων, συγκυριών, ευκαιριών, τύχης και ... μην μπλέξεις.
Με χαλάει η κτητικότητα πχ. η γυναίκα ΜΟΥ, ο άντρας ΜΟΥ.

Με φτιάχνει που ακόμα ονειρεύομαι !
Με φτιάχνει που όταν πήρα smart δεν κυκλοφορούσαν.
Με φτιάχνει που αυτοί που κοίταζαν λοξά στην αρχή το smart, στο μέλλον το απέκτησαν.
Με φτιάχνει το Λευκό Πυραυλάκι μου πλέον.
Με φτιάχνει που το Λευκό Πυραυλάκι μου ... δεν πιάνεται εύκολα.

aspiros
12-11-2005, 20:38
ME XALAEI POY SHKONOMAI KATHE MERA 4 HORA MESA THN NYXTA
ME FIAXNH OTI FEYGONTAS NYXTA BLEPO TA ORGANAIKIA TA KAINOYRGIA SE MPLE XROMA STO ROADSTERAKIMOY

MaD
13-11-2005, 01:23
me xalaei pou den kathomai polli kairo spiti mou kai me tin oikogeneia mou logo douleias sto exwteriko.
me xalaei pou den exw anakalipsei tin ellada.
me xalaei pou den xerw pos einai ta zagoroxwria alla omos xerw ap exw kai anakatota pos einai to Nassau stis Bahames...

me ftiaxnei pou exw girisei ton miso kosmo kai ton dekembrio tha gnwrisw kai ton allo miso logo douleias.
me ftiaxnei o agelos pou einai dipla mou edw kai 3 xronia kai me adexei xwris pote na kanei pisw.

skgr
13-11-2005, 14:52
με χαλαη που δεν φτανουν τα χρηματα να ζησω ανθρωπινα
με χαλαη που καποιοι προσπαθουν να με πισουν οτι ειναι πολλα και θα πρεπει να μου περισευουν κιολας.
με χαλαη που ποναω γιατι δεν ειμαι ελευθερος.

με φτιαχνη που και σημερα ειμαι καλα.
με φτιαχνη τις Κυριακες που παω βολτα με το μικρο και το απολαμβανω

skgr
23-11-2005, 14:51
με χαλαη που κανη πολυ κρυο.
με χαλαη που βρεχη και δεν μπορω να βγω εξω
με χαλαη να ειμαι αναγκαζμενος να ντηνωμαι με το παπλωμα.
με φτιαχνη οταν γυριζω πισω σπιτι και κουκουλονομαι.
με φτιαχνη η ΖΕΣΤΑΣΙΑ γενικα.

STELIX
23-11-2005, 14:54
Με χαλαει να βλεπω καθε χρονο στις ειδησεις 16-20 Νοεμβριου αναρχοκωλοπαιδα να καινε αυτοκινητα κτλ.
Με χαλαει που ενω η βενζινη εχει πεσει η τιμη καποιοι συνεχιζουν να αισχροκερδιζουν.
Με χαλαει που ενω καθε χρονο εχουμε κακοκαιριες και βροχες δεν εχουν βαλει τιποτα κοπριτες να καθαριζουν τα φρεατια οταν πρεπει και εχει τις αναλογες συνεπειες.
Με χαλαει να βλεπω ατομα να παραπονιουνται για ακριβεια ανεργια κτλ και οταν τους προσφερεις δουλεια να προτιμουν να μεινουν ανεργοι και να ξοδευουν οτι παιρνουν απο επιδοματα ανεργιας σε μαλακιες.
Με χαλαει να βλεπω νταλικιερηδες, χρεπια και κουλους στην βροχη να πηγαινουν γρηγορα.

Με φτιαχνει που πλακωσαν τα κρυα και μπορω να τρεχω το σμαρτακι.
Με φτιαχνει που σε ενα μηνα θα παρω μισθο και δωρο Χριστουγεννων.
Με φτιαχνει που καποιες επενδυσεις που εχω κανει πανε καλα και υπαρχουν προδιαγραφες για μεγαλυτερα κερδη το 2006.

skgr
24-11-2005, 19:44
ΜΕ ΧΑΛΑΗ Η ΤΟΣΗ ΠΟΛΥ ΥΓΡΑΣΙΑ
ΜΕ ΧΑΛΑΗ ΠΟΥ ΚΑΝΗ ΤΟ ΚΡΥΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.
ΜΕ ΧΑΛΑΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΙΚΛΟΦΩΡΙΣΩ .
ΜΕ ΧΑΛΑΗ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΒΡΕΧΗ ΟΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟΙ ΠΑΝΕ ΣΑΝ ΧΕΛΩΝΕΣ.

ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΗ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΣΜΑΡΤΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΚΟΛΙΜΠΑΗ ΑΝΕΤΑ.
ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΗ ΕΝΑ ΖΕΣΤΟ ΤΣΑΙ ΟΠΩς ΤΩΡΑ.

skgr
25-11-2005, 07:41
ΜΕ ΧΑΛΑΗ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΚΩΝΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΝΩ THE NIGHT BEFORE.
ΜΕ ΧΑΛΑΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΙΑ ΤΟΣΟ ΝΕΟΣ ΝΑ ΛΕΩ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕ ΠΡΟΚΙΨΗ.

ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΧΑΡΙΚΑ ΣΤΟ PARKING.

gavanos
30-11-2005, 18:15
Με χαλάει που όταν βλέπεις μια ταινία στην τηλεόραση, 5' πριν το τέλος της σου πετάνε διαφημίσεις
Με χαλάει που όταν τελειώσει η ταινία, β άζουν τους χορηγούς πριν καλά καλά τελειώσουν οι τίτλοι του τέλους
Με χαλάει που είμαι στο κρεβάτι με ίωση

Με φτιάχνει που ήδη έχω αρχίσει να κάνω σχέδια για τις γιορτές.
Με φτιάχνει που ένα από τα σχέδια αυτά αφορά σε πιθανή επίσκεψη σε Αμερική, αν και με χαλάει που δεν θα είναι μόνο για διασκέδαση.
Με φτιάχνει που σκέφτομαι από τώρα παιχνίδια για το παιδικό χωριο SOS

skgr
30-11-2005, 18:49
με χαλαη οταν βλεπω ασχημο κλιμα στην παρεα
με χαλαη που δεν μπορω να κανω κατι.

με φτιαχνη γιατι φενετε οτι μαλλον περασε το μπουρινι
με φτιαχνη που θα παω να αγορασω παιχνιδια για τα παιδια του sos.
με φτιαχνη που θα παμε ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΒΑΡΗ.

vatraxos
02-12-2005, 15:46
Με χαλάει που από τους 5 κολλητούς που είχαμε κανονίσει να πάμε Βερολίνο αρχές Γενάρη, τελικά ο ένας δεν θα ρθει.
Με χαλάει που είμαι πτώμα στην κούραση, που εδώ και 8 μέρες οι ώρες που είμαι σπίτι μου συνολικά χωρίς να κοιμάμαι δεν είναι πάνω από 2-3!
Με χαλάει που έχω 2 ώρες μάθημα το απόγευμα.

Με φτιάχνει ότι το ΣΚ είναι πλέον πολύ κοντά και θα ξεκουραστώ!!
Με φτιάχνει ότι βγαίνει επιτέλους δουλειά για το PhD.
Με φτιάχνει που έχω λίγους ΠΟΛΥ καλούς φίλους που ξέρω ότι είναι πάντα εκεί.
Με φτιάχνει το ότι έστω και οι 4 απτους 5, στο Βερολίνο θα περάσουμε γαμάτα - και ακόμα περισσότερο το ότι εκεί με περιμένει γνωστός (και καλός) κόσμος!

aspiros
02-12-2005, 16:50
γιατι κατι μου λεει οτι στο βερολινο που θα πασ δεν θα ξεκουραστης??????
spiros

vatraxos
03-12-2005, 15:34
Κια για να μείνουμε on-Topic...

Με φτιάχνει που δεν θα ξεκουραστώ καθόλου στο Βερολίνο!!

:lol: :wink:

touristas
03-12-2005, 20:04
Με χαλάει που για άλλον ένα μήνα είμαι πηγμένος στη δουλειά :sad:

Με φτιάχνει απίστευτα το roadster ειδικά τώρα που αρχίζω και το ανοίγω,γ@μ@ει 8)
Με φτιάχνει το προφιτερόλ που τσακίζω αυτή τη στιγμή :lol:

aspiros
04-12-2005, 13:55
με χαλαει που τρεχουμε συνεχεια στα νοσοκομεια που μια αρωστενη ο ενασ και μια ο αλλοσ
με φιαχνη που ερχονται γιορτεσ και θα αλλαξει το κλιμα και ο χρονοσ που μας εχη παει σκατα απο την αρχη του

Anastasis
26-12-2005, 13:58
με χαλαει παρα πολυ η λημνος και ο πουστης ο δοιηκητης μας που ειναι προσωποποιηση του χιτλερ
με χαλαει που ο ιδιος ο πουστης επιτηδες δεν μας εδωσε δυο μερες οδοιπορικα οπως δικαιουμαστε ενω στην διπλανη μοναδα που ειναι στα 20μετρα απο εμας τους δωσανε και εχουν πιο ανθρωπινη συμπεριφορα στους στρατιωτες
με χαλαει παααααααααααρα πολυ οταν γυναικες μιλανε εκ του ασφαλους και λενε τις γνωστες μ@λ@κιες,οτι ειστε αντρες ετσι ειναι ο στρατος...λες και ξερουν
με φτιαχνει ομως τρελλα,που περασα τα χριστουγεννα διπλα στους αγαπημενους μου ανθρωπους

και επεισης με φτιαχνει οτι θα φυγω απο την κωλο-λημνο και θα παω καπου καλυτερα και δε θα μεινω 4μηνες στην μαυριλα!

mmike
16-01-2006, 21:57
Με χαλάει η γραμμή πολλών νέων μοντέλων. Όλα είναι πανομοιότυπα, κοινότυπα, χωρίς ιδιαιτερότητα και πάντα πρακτικά.

Με χαλάνε οι λέξεις οεεεεο ( τι κόλλημα κι αυτό ), πρακτικότητα, έχεις δίκιο, μιλάω ανοικτά.

Με χαλάει όταν ασχολούνται με τους άλλους και δεν βλέπουν ποτέ το δικό τους δράμα.

Με φτιάχνει που το smart λειτουργεί ως ιδέα, ως επανάσταση.

Με φτιάχνει που συνειδητά έχω δύο smart ( fortwo και roadster ) και το χαίρομαι.

Με φτιάχνει η ιδέα πως το roadster μου θα μπει στη διαδικασία της βελτίωσης.

STELIX
17-01-2006, 08:34
Με χαλαει το φοιτητικο ασυλο και η εκμεταλλευση αυτου απο αναρχικα κοπροσκυλα.
Με χαλαει η εντολη προς αστυνομικους να μην ριχνουν ξυλο σε αναρχικους που καινε αυτοκινητα.
Με χαλαει που δεν χιονιζει στα Καμενα.
Με χαλαει που στις τραπεζες υπαρχουν ασχετα ατομα και μαλιστα σε υψηλοβαθμες θεσεις.

mmike
18-01-2006, 02:10
Με χαλάει απίστευτα στην Εθνική Οδό όταν γίνονται χαζά τρακαρίσματα, όταν ήδη υπάρχει μποτιλιάρισμα ( βλέπε πρωί και στις δύο κατευθύνσεις ) του στυλ ακούμπισμα προφυλακτήρα, μικρογρατζουνιές κλπ, σταματάνε επιτόπου, το συζητάνε, περιμένουν τροχαία ή ξέρω εγώ τι και σταματάνε όλα τα αυτοκίνητα τελικά. ΗΜΑΡΤΟΝ !!!

Με χαλάει σε τρακαρίσματα, όταν οι οδηγοί κοιτάζουν, ελέγχουν, σκύβουν, σέρνονται να δουν καλύτερα με σχολαστικότητα τις στραπατσαρισμένες λαμαρίνες τους για να διαγνώσουν τη ζημιά, λες και θα το φτιάξουν επιτόπου οι ίδιοι παντογνώστες. Η πλάκα είναι πως αυτά συμβαίνουν μέσα στη μέση της όποιας λεωφόρου, ανεξάρτητα αν περνάνε αυτοκίνητα και αδιφορώντας για την αφόρητη κίνηση που έχουν προκαλέσει.

Με χαλάει που καμιά γυναίκα οδηγός ( πολύ σπάνιο ή από αφηρημάδα ) δεν σου παραχωρεί προτεραιότητα ή πιο λαϊκά δεν σε αφήνει να περάσεις. Στριμώχνεται, πατάει γκάζι, σε κλείνει, μπορεί να σφινώσει στον μπροστινό αλλά δεν θα σ' αφήσει. Αφήστε που πάντα κλείνει τις διασταυρώσεις σε φανάρια, γιατί περνάει με πράσινο ανεξάρτητα αν δεν κουνιέται τίποτα.
Προσέξτε το και θα με θυμηθείτε.

Με φτιάχνει τρελλά το smartaki μου, που στην κίνηση δεν παίζεται με τους έξυπνους ελιγμούς και τη σπιρτάδα του. Μέχρι να ξεκινήσουν οι άλλες μαούνες ( δίλιτρα, δεκαεξαβάλβιδα, τζιποειδή κλπ ) και να κινηθούν έχω φτάσει στο ... μεθεπόμενο φανάρι.

Με φτιάχνει με τρέλα να βλέπω τεράστια αυτοκίνητα με τα κυβικά τους ( SUV - JEEP τετράλιτρα και βάλε, PORSCHE, FERRARI, MERCEDES 500 - 600, BMW σειρά 6 ή 7 κλπ, μπλοκαρισμένα σε κίνηση ατέλειωτες ώρες στην Εθνική στα όρια Αττικής ή στο κέντρο με ρυθμό σταμάτα ξεκίνα. Και δώστου βενζίνη και άντε πάλι. ΠΟΥ ΠΑΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ !!!!!!!

mmike
24-01-2006, 12:15
Με φτιάχνει που όταν χιονίζει όλα ομορφαίνουν.
Με φτιάχνει που το χιόνι όλα τα καίει, ακόμα και την κακή διάθεση ( καλό ε? ) .
Με φτιάχνει που η κακογουστιά, η γυφτιά, η βρωμιά της Αθήνας κρύβονται καλαίσθητα μέσα από το χιόνι.
Με φτιάχνει που όταν χιονίζει δεν υπάρχει πρόγραμμα, όλα αποδιοργανώνονται, όλα αναβάλλονται και αναιρούνται.
Με φτιάχνει που τέτοιες καταστάσεις ( απότομες αλλαγές, πολύ χιόνι, αποκλεισμοί, κλειστοί δρόμοι, κλπ ) μας θυμίζει ότι είμαστε άνθρωποι, να δίνουμε λύσεις ανθρώπινες στις δυσκολίες μας και δεν είμαστε ρομπότ πάντα, με τις ώρες μας, τις προγραμματισμένες κινήσεις μας.

vatraxos
24-01-2006, 12:52
Με φτιάχνει που όταν χιονίζει δεν υπάρχει πρόγραμμα, όλα αποδιοργανώνονται, όλα αναβάλλονται και αναιρούνται.
Με φτιάχνει που τέτοιες καταστάσεις ( απότομες αλλαγές, πολύ χιόνι, αποκλεισμοί, κλειστοί δρόμοι, κλπ ) μας θυμίζει ότι είμαστε άνθρωποι, να δίνουμε λύσεις ανθρώπινες στις δυσκολίες μας και δεν είμαστε ρομπότ πάντα, με τις ώρες μας, τις προγραμματισμένες κινήσεις μας.

Με φτιάχνει που και τους άλλους τους φτιάχνουν τα ίδια πράγματα με 'μένα!

skgr
25-01-2006, 19:32
με χαλαει που βλεπω αυτα τα απαραδεκτα που γινονται και δεν μπορω να κανω τιποτα.
με χαλαει που κανενας κηβερνιτικος δεν πιανη εναν εναν τον καθε υπευθηνο και να τον στηλη σπιτι του.

με χαλαει που εγω πρεπη να ειμαι ενταξη σε ολα και αλλοι ψηλα δεν παθενουν ποτε τιποτα.
με χαλαει που μια ζωη ειμαι το κοροιδο και δεν βαζω μυαλο.

gavanos
25-01-2006, 19:55
Με χαλάει απίστευτα που κάποιοι προερχόμενοι από βόρειες περιοχές με χιονι, ακόμα και στο κέντρο (Αχαρνών) που δεν έχει τίποτα από χιόνι, εξακολουθούν να κινούνται με τις αλυσίδες. Αφού στο τέλος θα τις βγάλουν ούτως ή άλλως, τι τις κρατάνε? Για να μας πουνε ότι πήγανε στα χιόνια?

Με φτιάχνει που σήμερα βρέθηκα στα Χιόνια και τρελάθηκα στα σβουρίδια, ακόμα και με το ESP ενεργοποιημένο

Με φτιάχνει που σε 24ώρες περίπου θα έχουμε συνάντηση :wink:

bullet_1800
02-02-2006, 13:59
Me Xalaei pou o Kifisos kathimerina ginetai olo kai xeiroteros oswn afora tin kinisi. Auti i katastasi einai Aparadekti

Me Xalaei pou isxiei to idio pragma akrivws kai gia tin Kifissias...

Me Xalaei pou oi perissoteroi odigoi einai zwa kai den endiaferontai katholou gia tous allous.

Me Xalaei pou to mwro mou einai aplito,alla kserw oti kai na to plinw pali Pout.... tha ginei giati exei sinexeia nera katw.

Me Ftiaxnei pou to Smartaki mou einai Softtouch kai to girnaw sto automato otan katevainw ton Kifiso :wink: !! Etsi oxi mono ksekourazw to podi mou (mias pou den exoume simplekti) alla kai to xeri mou!!

Me ftiaxnei otan exoume sinantnisi giati exw kati na anipomonw kai na me kratei ksipnio apo tin wra pou girizw apo tin douleia.

Me Ftiaxnei pou exw auto to Forum gia na epoikinwnw mazi sas :D

Me Ftiaxnei pou sintoma tha vapsw ta plastika tou Smart kai tha ginei Koukli kai sin tis allis tha plithei kiolas :wink:.

Me Ftiaxnei pou erxetai i anoiksi kai tha mporw na anoigw to mwro mou...

Kai Telos Me Xalaei Apisteuta pou oses kopeles gnwrizw exoun ta miala tous panw apo to kefali tous. Kai oses den ta exoun distixws einai desmeumenes...

corfoss
02-02-2006, 14:20
με χαλαη που δεν ηξερα το σμαρτ πριν
με χαλαη που δε ηξερα το σμαρτμανια πριν.
με φτιαχνη που επιτελους πηρα και εγω σμαρτ.
με φτιαχνη που ανακαλιψα ενα αλλο κοσμο.

mmike
02-02-2006, 18:15
Με χαλάει που γενικώς το ψάχνω, χαλιέμαι μόνος μου, με χαλάνε πολλά γύρω μου !
Με χαλάει που έχω κουκουλωμένο το roadster.
Με φτιάχνειπου δεν το κυκλοφορώ στο κέντρο, στην κίνηση, στον Κηφισό το πρωί, στη δουλειά, στη βλακεία της καθημερινότητας.
Με φτιάχνει που κυκλοφορεί μόνο για απόλαυση, διασκέδαση, ψυχαγωγία, όταν ανοίξει ο καιρός ξεσκέπαστο και πάντα με καλή διάθεση.
Με φτιάχνει που το Λευκό Πυραυλάκι μου λύνει τα προβλήματα της καθημερινότητας, αγωνίζεται και αυτό μαζί μου, "βγάζει επάξια το μεροκάματό του" και "βάζει τα γυαλιά" αξιοπρεπώς αν χρειαστεί !

cynomad
03-02-2006, 15:22
Με χαλάει που έχω κουκουλωμένο το roadster......... !

Black Bro
προσοχή στην κουκούλα .Αν το roadster είναι σκονισμένο θα αφήσει σημάδια η σκόνη με μικρογρατσουνιές.....

bullet_1800
03-02-2006, 16:40
Me Xalaei pou i aristeri lwrida einai sinexeia mpotiliarismeni giati oloi nomizontas oti einai "grigorides" pane apo ekei. Apotelesma : I deksia kai i ektaktou anagkis na kinountai me diplasia taxitita... ELEOS!

bullet_1800
09-02-2006, 14:37
Με Χαλάει που μερικοί στο δρόμο επειδή με βλέπουν πιτσιρικά με αυτο το αμάξι αμέσως σκέφτονται " Α το μαλακισμένο που του πήραν αυτό το αμάξι και νομίζει ότι είναι μάγκας" και δεν με αφήνουν να περάσω απο κάπου όπου περίμενα πολυ ώρα υπομονετικά η έρχονται και με σφηνώνουν επειδή δεν θέλουν να με αφήσουν να περάσω. Το αμάξι μου το πληρώνω απο την δουλεία που κάνω και οι γονείς μου βέβαια με βοήθησαν πάρα πολυ οσων αφορά το χρόνο αγοράς.

Με Φτιάχνει που όταν τελικά καταφέρω να περάσω απο οπου ήθελα, η ξεσφίνωσα απο εκεί που με είχαν χώσει, τραβάνε τα πάνδινα+ακούνε ΤΑ καντίλια μέχρις ότου νομίζω ότι ειναι αρκετά :twisted: ! (οχι τιποτα άλλο,απλα να τους επιβεβαιώσω αυτο που είχαν στο κολλημένο κεφάλι τους:wink:)

vatraxos
10-02-2006, 16:14
Με χαλάει που είμαι down ενώ έρχεται ΣΚ.

Με χαλάνε τα πρέπει (και τα δεν πρέπει!).

Ουφ!

mmike
13-02-2006, 20:24
Με χαλάει η βρωμιά στους δρόμους, στα πεζοδρόμια, στους τοίχους κλπ.
Με χαλάει που ξέρεις αμέσως ότι πριν από λίγο πέρασε σκουπιδιάρικο, με τα σκουπίδια που μένουν κάτω στη μέση του δρόμου, αυτά που πέφτουν από τους σκουπιδοτενεκέδες όταν αναποδογυρίζουν για να αδειάσουν. ΕΛΕΟΣ !
Με χαλάνε οι "χιλιάδες" τσίχλες κολλημένες κάτω στα πεζοδρόμια, που δεν καθαρίζονται ποτέ.
Με χαλάνε τα φρεάτια στην αριστερή λωρίδα στην Κηφισίας, που αν πέσει το smartaki ... διαλύεται. Ωραίο δρόμο φτιάξανε.
Με χαλάει που τα περισσότερα πεζοδρόμια είναι σπασμένα από τα αυτοκίνητα που παρκάρουν επάνω, και δεν φτιάχνονται ποτέ.
Με χαλάει που δεν γίνεται ποτέ συντήρηση στα δημόσια έργα.
Με χαλάνε οι νέες πλάκες στα πεζοδρόμια που αν βρέξει γλυστράς και πέφτεις για πλάκα.

Giovi
14-02-2006, 13:29
Με χαλάει που έχω ακόμα εξεταστική
Με χαλάει η ανοργανωσιά της σχολής μου
Με χαλάει που το σπίτι μας δεν είναι έτοιμο ακόμα
Με χαλάει που κάθε πρωί ξυπνάω με χάλια διάθεση και δεν μπορώ να διαβάσω
Με χαλάνε όλοι όσοι εκμεταλεύονται τη μέρα και έχουν γεμίσει τον κόσμο καρδούλες και λουλούδια και ένα σωρό μπιχλιμπίδια... λες και άλλες μέρες δεν υπάρχουν...
Με χαλαει που δεν μπορώ να φύγω Σ/Κ
και τον τελευταιο καιρό με χαλάει και ή υπογραφή μου :cry:

Με φτιάχνει το καινούργιο μας τουτού
Με φτιάχνει που έρχεται σιγά σιγά η άνοιξη
Με φτιάχνουν οι απόκριες γιατί ο κόσμος απελευθερώνεται (κατά μια έννοια)

STELIX
14-02-2006, 13:43
Με χαλαει που με το που πιανει παγο βγαινουν διαφοροι κουλοι και κανουν παντιλικια σε δρομο με κυκλοφορια για να εχουν και θεατες. Τοσες αλανες και αδειοι χωροι υπαρχουν.
Με χαλαει που ολοι οι ασχετοι την εχουν δει καπως με το χρηματιστηριο και νομιζουν οτι μπορουν να διπλασιασουν τα χρηματα τους πολυ ευκολα.
Με χαλαει που αρκετα μπαρ-καφετεριες σκεφτονται μονο πως θα βγαλουν χρημα με ακριβα ποτα η ποτα μπομπες και δεν κοιταν να βελτιωσουν σερβις και επιπεδο δημοσιων σχεσεων.
Με χαλαει που στην Αθηνων-Λαμιας ο δρομος εχει τρυπες και διαδρομο απογειωσεως σε αριστερη λωριδα. Δεν θυμαμαι σε ποιο σημειο αλλα οσες φορες περναω τρεχοντας προς Λαμια εχει μια ανωμαλια-υψωμα ο δρομος και απογειωνομαι.