PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : ΠΑΚΕΤΟ COMFORT

Lambros
31-08-2004, 12:50
Παιδια μιλησα με λαινο και οι τυποι εκει ειναι ασχετοι τελειως!!!
πηρα τηλ,να ενημερωθω τιμουλα για το πακετο comfort και την εγκατασταση του στο coupe μου και μου λεει ο ενας οτι δεν γινεται να μπει εκ των υστερων και ο αλλος δεν το εχει φερει ποτε ως ανταλλακτικο !!!!

τι γινεται δεν μπορω να το βαλω το πακετακι ή ειναι τελειως ασχετοι????

gavanos
31-08-2004, 12:55
Τι περιλεμβάνει το confort? Αν δεν κάνω λάθος έχει υπολογιστή ταξιδιού, και τι άλλο?

Lambros
31-08-2004, 13:00
υπολογιστη ταξιδιου
αισθητηρα βροχης & φωτος
cruise control me perioristi taxititas

gavanos
31-08-2004, 13:17
Xm...δεν ξέρω αν μπορούν αυτά να τοποθετηθούν εκ των υστέρων...

Lambros
31-08-2004, 13:25
δεν με ενδιαφερει για τον αισθητηρα βροχης και φωτος αλλα για τον υπολογιστη και το cruise control τα θελω!!!!!

κατσε να παρω cosmart

Lambros
31-08-2004, 14:12
akoma perimeno tin KOSMART na me paroun tilefono.... edo kai 1 ora peripou gia na mou apantisoun gia timi an to exoun kai an to vazoun.... :roll: :roll: :roll: :roll:

gavanos
31-08-2004, 14:52
Άντε να δούμε τι θα μαγειρέψουν πάλι.

ttasos
31-08-2004, 14:57
ΨΑΧΝΟΥΝ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΛΕΙΔΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΥ ΠΟΥΛΗΣΑΝ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΖΗΤΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝ ΠΟΣΟ ΘΑ ΣΤΟ ΧΡΕΩΣΟΥΝ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΤΟ "..........."???

ΜΩΡΕ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΤΙ ΛΕΩ.ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΛΕΙΔΙ???

"ΣΥΜΠΤΩΣΗ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΗ ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΣΗ" :wink: :wink: :wink:

"ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ" :wink: :wink: :wink:

Lambros
01-09-2004, 09:59
KALIMERA paidia akoma apantisi den exo parei!!!

Peper
01-09-2004, 10:16
kalimera! to comfort perilamvanei k ta dermatina kathismata.

claudio
01-09-2004, 10:44
στον κατάλογο που έχω τα δερμάτινα είναι στο πακέτο leather και είναι θερμαινόμενα.
ο υπολογιστής ταξιδίου προσφέρεται και μόνος του,χωρίς κρούιζ κοντρολ, ως έξτρα και έχει τιμή 205ε . λογικά πρέπει να μπαίνει και μετά..,..

gavanos
01-09-2004, 12:03
Μόνο που τα 205 € ισχύουν αν το παραγείλλεις σαν extra ΠΡΙΝ σου έρθει το αυτοκίνητο (για να μπει από το εργοστάσιο). Τώρα για να το βάλουν εκ των υστέρων,΄το βλέπω αρκετά ακριβότερα, περίπου στα 400€ (αν σκεφτείς ότι το softouch εκ των υστέρων το βάζουν με 600€ αντί για 320 που έχει αν το παραγγείλεις σαν extra, αλλά ακόμα και η ποτηροθήκη (!) έχει αν την παραγγείλεις ΜΕ το ατοκίνητο έχει 30, διαφορετικά 50-60€!!!)

claudio
01-09-2004, 12:49
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι θα του κόψουνε το κεφάλι. αυτό που ήθελα να πώ έιναι ότι τώρα προσφέρεται και μόνο του, ενώ σε παλιό κατάλογο ήταν μόνο πακέτο, υπολογιστήσ, κρ.κοντρόλ, και αισθητήρας. στο νέο κατάλογο μπορείς να τα πάρεις ξεχωριστά( και νομίζω είναι καλύτερα έτσι)

PapakiGr
02-06-2005, 20:34
Psaxno na vro cruise control ke trip computer san trelos!
An exete kanena neo pite mou.

SXAMM
03-06-2005, 11:39
Είχα ρωτήσει πριν κανένα εξάμηνο για το εάν μπαίνει cruise control εκ τον υστέρον και μου είπαν όχι γιατί υπάρχει πρόβλημα με τον εγκέφαλο αφού δεν έχει το αντίστοιχο software.

PapakiGr
03-06-2005, 14:01
Emena mou ipan oti epidi ine Brabus mpeni. Exi ipotithete kapies anamones kalodion...

Alex
03-06-2005, 15:16
Ο Misterdotcom πουλαει aftermarket cruise control που τοποθετειται σε ολα τα fortwo και roadster. Οποιος λοιπον το θελει απεγνωσμενα μπορει να το προμηθευτει και απο εκει. Η τοποθετηση του ειναι αστεια ιστορια, μπορει να την κανει κανεις και μονος του.

Lambros
03-06-2005, 16:04
λοιπον παμε απο την αρχη,

ο υπολογιστης ή αλλιως cruise control ή αλλιως trip computer και οπως αλλιως το ονομαζει ο καθενας σε roadster ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ.

το εχω ψαξει σε kosmart - Lainopoulo - microcar, SMART MILANOU.

δεν μπαινει μετα παρα μονο αν το εχεις παραγγειλει εργοστασιακα.

οτι αλλο παρεμφερες με το μαμα και φυσικα μπαινει (βλεπε misterdotcom ή απο αλλους στο www.thesmartclub.co.uk)

αρα οπως και εγω το ηθελα πολυ ετσι και οποιος αλλος ενδιαφερεται μαλλον θα το θελει και μονο θα το θελει.

Υπαρχει μια μικρη πιθανοτητα αν το παραγγειλετε σαν αξεσουαρ απο την smart Milano ή απο καμια smart στο Μόναχο Γερμανιας και το φερεται εδω και με τα παιδια απο την Microcar ισως να καταφερετε κατι.

Σιγουρα ομως δεν εγκρινεται επισημα και δεν παιζει ρολο αν εχεις brabus ή οχι.

Το εψαχνα και εγω αγωνιωδως αλλα τελικα εμεινα με την γλύκα.