PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΙΑΝΗ 11-12/12/2004

Lgeor
16-11-2004, 08:47
ΚΑΛΗ Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗ ΓΑΛΛΙΑ ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΓΙΑ ΑΡΧΗ :D
ΕΝΑΣ ΚΑΛΟΣ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΟΡΙΑΝΗ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΤΟ ΟΡΓΑΝΩΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 11 - 12 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ.
ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ?????? :D 8)
||31| ||31| ||31| ||31| ||31| ||31| ||31| ||31| ||31| ||31|

airmax
16-11-2004, 09:15
mesaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

16-11-2004, 09:38
Κύριε Πρόεδρε μας καταπλήξατε!!!!Καταπληκτική ίδεα!!!!!!

Αν πάνε όλα καλά και εγώ μέσα!!!!!

anzac
16-11-2004, 09:58
Πολύ καλή ιδέα προεδράρα μας!!!
Εμείς μέσααααα αρκεί να μην έχει χιόνι τότε γιατί δεν έχω αλυσίδες για το Smart :? :oops: :cry:

Lambros
16-11-2004, 10:02
AYTHN THN EKDROMH DEN THN XANO ME TIPOTA ..........
DEN KSANAXANO EKDROMH . + -
METRHSTE APO TORA 2 ATOMA.......

airmax
16-11-2004, 10:35
proedre kai ego 2 atoma

ttasos
16-11-2004, 10:39
ΜΕΣΑ ΠΑΝΤΑ. :D :D :D (2 ΑΤΟΜΑΚΙΑ)

ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΤΕ ΓΙΑ ΑΛΥΣΙΔΕΣ. Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΣΒΑΣΙΜΟΣ. 8) 8) 8)

DVCam
16-11-2004, 12:28
Μέσα και εγώ!!!

16-11-2004, 13:01
Το αποφασίσαμε.............

ΜARIAN & ATHINA μέσαααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!

Anastasis
16-11-2004, 13:32
mesa kai egw ennoeite....gia ta atoma akomi den kserw

Athina
16-11-2004, 13:40
gia mena milise idi i MARIAN

same car same bedroom

(Maria les na kanoume gia kalo kai kako to test prin pame???? :lol: :lol: :lol: )
just kidding maria :razz:

Lambros
16-11-2004, 13:43
ego os aderfos prepei na prostatepso tin aderfi mou gia auto tha koimitho kai ego mazi sas :lol: :lol: :lol: :lol:

gavanos
16-11-2004, 13:48
Νομίζω Λάμπρο ότι κι εγώ πρέπει να προστατέψω εσένα... :lol:

Anastasis
16-11-2004, 13:49
kai meta olous sas mazi tha erthw egw na sas prostatepswwwwwwww

vgainoume |off^

to exete pari xampari????

airmax
16-11-2004, 13:50
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaxxxxxxxxxxxx mou aresoun oi prostasies !!!!!!!1 |mul^

airmax
16-11-2004, 13:51
prolavenoume na exoume kai mplouzakia ?

gavanos
16-11-2004, 13:52
kai meta olous sas mazi tha erthw egw na sas prostatepswwwwwwww

vgainoume |off^

to exete pari xampari????

Σωστός ο anastasis.. Παρεκτραπήκαμε... :oops:

16-11-2004, 13:54
ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙ PRODERM το κάναμε τώρα?????

Παρακαλώ πολύ τον αδερφό μου να τον βάλετε 5δωμάτια μακρια μας!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ!!!!!

Αθήνα και εγώ αυτό πιστεύω!Πάμε να κάνουμε το Τεστ!!

ttasos
16-11-2004, 13:56
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ |off^ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ |off^

P_H_PANOS
16-11-2004, 14:00
an ola pane kala me thn douleia kai kataferw na allaksw to sk mesa... alla mhpws ginetai na to kanoume 4-5/12 h mpa???

Anastasis
16-11-2004, 14:00
pantws ama exei xioni paides....tha pame volta apo to xionodromiko gia na kanoume kana snowboard,ski(oxi kse-ski LAMBRO)

Lambros
16-11-2004, 14:03
pantws ama exei xioni paides....tha pame volta apo to xionodromiko gia na kanoume kana snowboard,ski(oxi kse-ski LAMBRO)

ego kano ski mono tora an exeis oreksi na mou matheis snowboard eimai ok

VAG
16-11-2004, 14:10
Οχι ρε γμτ δεν μπορώ εκείνο το ΣΚ.... :cry: Δεν παίζει άλλη ημερομηνία???? (μήπως...λέω...) :roll: :roll:

VAG

esteban
16-11-2004, 20:51
Σε πρωτη φαση... ναι.
Αλλα δεν ειμαι 100% σιγουρος ακομα :?

smartspiros
17-11-2004, 02:36
2 FOR ME PLEASE Aν και εχω την γιορτη μου ΛΑΜΠΡΟ :twisted: την κυριακη στις 12 θα ερθω
Και μην ξεχασετε να φερετε και τα δωρα μου μαζι σας γιατι αλλιως δεν προκεται να κερασω κανενα :D :D :D

gAfaS
17-11-2004, 03:21
egw apla na pw pws i ekdromi gia xari diki mou, tou vag kai tou ph_panou tha ginei to savatokiriako 18-19 / 12 etsi gia na prolavw kai egw na erthw....!!!

ti lete re paidia tha kanete ayti ti thisia gia mas....???

:prayer: [-o< :prayer: [-o< :prayer: [-o< :prayer: [-o< :prayer: [-o< :prayer: [-o< :prayer: [-o< :prayer: [-o< :prayer: [-o<

den antexw allo.... mou leipsate re xamena ola sas.....!!!!

17-11-2004, 03:33
aaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
και ατομα για ενα δικληνο με δυπλο κρεβατι παρακαλω εεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!

οκ !!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Anastasis
17-11-2004, 03:35
aaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
και ατομα για ενα δικληνο με δυπλο κρεβατι παρακαλω εεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!

οκ !!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

tha einai ena diplo krevvati i tha einai diklino?????oxi gia na kseroume ki olas....

smartspiros
23-11-2004, 21:43
Εχουμε κανενα νεο σχετικα με την εκδρομη???
Ισχυει ακομα ????

23-11-2004, 22:46
σπυρο ασε τις μαλακιες . . . .τα εχω κανωνισει ολα . . . αλλα ολα λες να μην παμαι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! εεεεεεεεεεεεεεεεε;;;;;;;;; :twisted: :twisted: :twisted:

johnk102
24-11-2004, 00:54
Μήτσο, χαλάρωσε ! :twisted:

ttasos
24-11-2004, 07:43
Εχουμε κανενα νεο σχετικα με την εκδρομη???
Ισχυει ακομα ????

ΝΑΙ ΣΠΥΡΟ Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΠΑΚΕΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΙΑΣΟΥΝ ΤΑ ΟΠΙΣΘΙΑ ΜΕ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ... ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΕΟΤΕΡΑ :D :D :D

smartmcc
24-11-2004, 12:29
Tasso an 8a eimai athens 8a er8oyme 2 atoma giati ekeini tin periodo isos na pao salonika.......

anzac
24-11-2004, 15:08
Εμείς δυστυχώς δεν θα καταφέρουμε να έρθουμε :cry: :cry: :cry:
Ελπίζουμε να μη μας κρατάτε κακία :?

25-11-2004, 14:19
ΑΠΟ ΤΗ ΕΙΔΑ ΜΑΛΩΝ ΕΔΩ ΘΑ ΠΑΜΑΙ ! ! ! ΛΙΠΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΑΙ ΕΓΩ ΔΥΟ ΑΤΟΜΑ ! ! !
Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ! ! !

gavanos
25-11-2004, 15:28
Ένα δίκλινο και για μένα... :wink:

airmax
25-11-2004, 15:59
kai ego dyo atoma :) |mul^

wolverine31
26-11-2004, 05:39
kai egw 2 atoma paidia afou den yparxei problhma me alisides eimai mesa

gkblue
28-11-2004, 00:44
ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΛΙΓΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑ ΤΟ ΘΕΜΑ,ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ?
1.ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ,ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΙΝΗΣΗ ΓΙΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ?

2.ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ 1 Η' 2 ΒΡΑΔΙΑ?

3.ΟΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΙΔΙΕΣ?

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΔΙΠΛΟΣ ΑΠΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΟΚ ΑΠΟ ΕΝΑ ΦΙΛΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΟΜΩΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΣΤΑΝΤΑΡ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΘΑ ΚΟΣΤΙΣΕΙ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ.

smartspiros
29-11-2004, 23:09
Αν και αλλαξε ο προορισμος μας ειμαστε ακομα μεσααα
Αλλα με μια μικρη διαφορα

ΘΕΛΩ ΤΡΙΚΛΙΝΟΟΟΟΟ

29-11-2004, 23:30
ΜΕΣΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΟΣ ΠΕΦΤΙ;;;;;;;;;;; ΑΓΟΡΙΑΝΗ ΕΕΕΕΕ;;;;;

Lgeor
29-11-2004, 23:35
SORRY ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ, ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΣΠΥΡΟΣ Ο ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΜΑΣ ΑΛΛΑΞΕ ΛΟΓΩ ΑΝΩΤΕΡΑΣ ΒΙΑΣ.
ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΕΞΗΣ:
ΕΚΔΡΟΜΗ: 11&12/12/2004
ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ: ΑΓΟΡΙΑΝΗ (ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ)
ΤΟΠΟΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ: ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΤΗΣ ΑΓΟΡΙΑΝΗΣ
ΤΙΜΗ ΔΙΚΛΙΝΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ: 70€ ΜΕ ΠΡΩΙΝΟ
ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ: ΣΑΒΒΑΤΟ 11/12, 8:00πμ
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΗΛΩΣΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΕΚ ΝΕΟΥ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ. 8)

29-11-2004, 23:38
ΕΝΑ ΔΥΚΛΙΝΟ ! ! ! ΠΑΡΑΚΑΛΩ ! ! ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ! ! !

smartspiros
29-11-2004, 23:41
ΕΙΠΑΜΕ ΛΑΜΠΡΟ .......

ΤΡΙΚΛΙΝΟΟΟΟΟΟ αν και το δικλινο δεν θα με χαλαγε :D :D

http://www.balcony.gr/images/room.jpg

Lgeor
29-11-2004, 23:57
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ
ΘΑ ΣΑΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΙ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΑΛΥΣΙΔΕΣ ΜΑΖΙ ΣΑΣ, ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΚΟ :wink:
ΤΟ SITE ΤΟΥ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ http://www.balcony.gr

gavanos
30-11-2004, 00:04
Μέσα λοιπόν κι εγώ για ένα δίκλινο (με διπλό υπέρδιπλο παρακαλώ...). Μου αρέσει να απλώνομαι...
:D
Άντε γιατί εδώ στην Αθηνα έχω πιαστεί στο μικρό ξύλινο κρεββατάκι... :evil:

ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ! ! ! |mul^

Athina
30-11-2004, 06:30
ΚΑΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.....
Για το δωματιο θα σας πω οταν ξυπνησει η ΜαριαΝ
(και ο Αναστασης :razz: )

SmartSpiro..... μηπως θελεις τετρακλινο να φιλοξενησεις και τη γιαγια Τσαρουχά????? Μια χαρα μου φαινεται!

30-11-2004, 07:15
ΚΑΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.....
Για το δωματιο θα σας πω οταν ξυπνησει η ΜαριαΝ
(και ο Αναστασης :razz: )

SmartSpiro..... μηπως θελεις τετρακλινο να φιλοξενησεις και τη γιαγια Τσαρουχά????? Μια χαρα μου φαινεται!

Πολύ καλό το ξενοδοχείο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!......

Ναι ναι και εγώ μέσα!!!!!!!!!!!!!!!!

Τ Ρ Ι Κ Λ Ι ΝΟ παρακαλώ!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

ttasos
30-11-2004, 08:58
ΕΓΩ ΕΝΑ ΔΙΚΛΥΝΟ ΠΑΡΑΚΑΛΩ :D

airmax
30-11-2004, 09:51
kai ego mesa dyo atoma pedia ti kalavryta ti agorianni to idio kai ayto ....ekdromi einai.... |mul^ :smt056

esteban
30-11-2004, 11:49
Μέσα κι εμείς!!! :wink:
Δίκλινο εεε;;;
Αλυσίδες δεν θα πάρω και.... αν χρειαστεί θα με τραβήξει ο πρόεδρος!!! ||28|

Lgeor
30-11-2004, 11:51
ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΣ ΠΙΕΖΕΙ ΛΙΓΟ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΜΕ ΔΩΜΑΤΙΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΣΥΝΟΨΗ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΕΤΕ Η ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΣΕΤΕ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΤΕ

lgeor
ttasos
gavanos
airmax
Athina
MariaN
Lambros
DVCam
gkblue
anastasis
skorpini
esteban
smartspiros
pitsirikos
smartmcc
wolverine31
redpassion
P_H_PANOS

ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΝΕΝΑΝ?????????
ΕΒΑΛΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ??????????
ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΤΩΡΑ :D

Lgeor
30-11-2004, 11:52
Μέσα κι εμείς!!! :wink:
Δίκλινο εεε;;;
Αλυσίδες δεν θα πάρω και.... αν χρειαστεί θα με τραβήξει ο πρόεδρος!!! ||28|

ΕΔΩ ΚΟΛΑΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ

ΕΕΕΕΕΕΡΡΡΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΤΙ ΤΡΑΒΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

30-11-2004, 13:07
O Λαμπρος παίζεται ακομά θα σας απαντήσει το βραδυ!!!!!!!!!!!!!

gkblue
30-11-2004, 15:20
ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΑΝΑΣΤΑΣΗ (2ΚΛΙΝΟ,ΓΙΑ ΑΡΧΗ... :wink: )
A,ΟΣΟΥΣ ΘΕΛΟΥΝ PMR ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ,ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΚΑΡΦΟΥΡ ΣΕΤ ΤΩΝ 2 ΜΕ 25 ΕΥΡΩ.

DVCam
30-11-2004, 17:18
](*,) :smt090
DVCam is out

Skorpini
30-11-2004, 20:17
18 Ατομα μεχρι στιγμης, ||4 παιδακια. :D Οι υπολοιποι ποοουυυυ ειναι ????? Αντε να παρουσιαζεστε σιγα σιγα :D

01-12-2004, 07:42
'Ενα δίκλινο και εμείς!! (ATHINA + MARIAN)

Anastasis
01-12-2004, 11:47

pros to parwn kai eseis??????????? :twisted:

01-12-2004, 12:05

anastasi mou.......

BIG BROTHERS WATCHING US!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

XAXAXAXA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anastasis
01-12-2004, 12:07

anastasi mou.......

BIG BROTHERS WATCHING US!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

XAXAXAXA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ooooooooooooooooooooooooooooooooopsssssssssssssss :oops:

Lambros
01-12-2004, 12:36
lambro epeidi emena paizetai arketa den boro na po kati akoma....
otan matho tha sas enimeroso kai an iparxei kati diathesimo sto idio ksenodoxeio kalos. an oxi tote vrisko kapou allou alla kai pali tha eimaste mazi.

diinekis
01-12-2004, 14:12
](*,) ](*,) Distixws kai emeis den tha mporesoume :cry: :cry:

P_H_PANOS
01-12-2004, 17:06
Proedre kai egw out... Dystyxos den to exw...

Skorpini
01-12-2004, 19:36
H καινουργια λιστα εχει ως εξης:

lgeor
ttasos
gavanos
airmax
Athina
MariaN
gkblue
anastasis
skorpini
esteban
smartspiros
pitsirikos
smartmcc
wolverine31
redpassion

Lambros
DVCam
P_H_PANOS
Ειναι εξω :sad:

Lgeor
02-12-2004, 08:57
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΣΟ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ Η ΛΙΣΤΑ ΜΙΚΡΑΙΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ.

lgeor
ttasos
gavanos
airmax
Athina
MariaN
gkblue
anastasis
skorpini
esteban
smartspiros
pitsirikos

ΤΑ 18 ΑΤΟΜΑ, ΕΓΙΝΑΝ 12 ΞΑΦΝΙΚΑ.................
ΜΟΛΙΣ ΤΟ 2% ΤΟΥ ΣΥΝΟΛΟΥ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΘΑ ΛΑΒΟΥΝ ΜΕΡΟΣ
:cry: :? :cry: :? :cry: :? :cry: :? :cry: :?

VAG
02-12-2004, 10:10
Λάμπρε όπως έχω προγράψει η ημερομηνία δεν βολεύει (θα είμαι Καρπεννήσι σε company event) :? , αλλάξτε την και εγώ είμαι μέσα.... :razz: Ξέρεις ότι εκδρομές είτε με το Smart είτε με το Miata δεν τις χάνω 8)

VAG

Lgeor
02-12-2004, 10:15
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ, ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΘΕΙΤΕ.
ΑΠΛΑ ΕΞΕΦΡΑΣΑ ΜΙΑ ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΦΩΝΑΧΤΑ
ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΑΡΚΕΤΟΙ ΕΧΟΥΝ ΣΟΒΑΡΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ.
ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΟΜΩΣ??????????

Anastasis
02-12-2004, 10:32
egw ayto pou vlepw einai oti oloi paraponiontousan gia tin thessaloniki kai oloi elegan na pame kapou allou alla telika vlepw polu mikri simmetoxi!GIATI?

STO KATW KATW ESEIS FAGOTHIKATE NA PAME KAPOU KONTA WSTE NA MAS VOLEUEI........ :evil:

02-12-2004, 10:41
Εγώ πιστεύω ότι θα περάσουμε τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!

Από κει και πέρα όσοι μπορούν θα έρθουν.....όσοι δεν μπορούν δυστυχώς θα χάσουν.........μια καταπληκτική εξορμηση!!!!!!!!!!!!

02-12-2004, 11:54
den ua skasoymai kiolas !!! :wink: :wink: :wink:

02-12-2004, 12:08
Δημητράκι...........δεν είναι θέμα να σκάσουμε....απλά θα ήταν ωραία να έρχοντουσαν και άλλα ατόμα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αλλα δεν πειράζει θα δουν τις φωτογραφίες μας μετά και ίσως να μην ξαναχάσουν εκδρομή! :wink:

VAG
02-12-2004, 12:22
Χμμμ, δεν είστε ακριβώς ενωτικοί, ούτε νομίζω ότι αυτό ήταν το point του Λάμπρου-Πρόεδρου. Τεσπα κοιτάχτε να τα κάνετε όλα SMART στο πέρασμά σας και να αφήσετε το στίγμα SMART ανεξίτηλο..... :wink:

VAG

02-12-2004, 12:36
Χμμμ, δεν είστε ακριβώς ενωτικοί, ούτε νομίζω ότι αυτό ήταν το point του Λάμπρου-Πρόεδρου. Τεσπα κοιτάχτε να τα κάνετε όλα SMART στο πέρασμά σας και να αφήσετε το στίγμα SMART ανεξίτηλο..... :wink:

VAG

Είμαστε ενα club μία όμαδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!και λειτουργούμε πιστέυω σαν ομάδα!!!

Δεν νομίζω ότι δεν είμαστε ενωτικοί!!!!!!!!!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΟΛΟΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ Βαγγέλη!!!!!!!!!!ΘΑ ΗΤΑΝ Η ΠΙΟ ΤΕΛΕΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ!

Lambros
02-12-2004, 12:58
KATAGELO TON ANASTASH POY PROKEITE NA APANTHSEI ERISTIKA

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

GIA NA HREMOUME

Anastasis
02-12-2004, 13:00
TO AN EIMASTE ENWMENOI AUTO TO KSEREI KAI I TELEUTAIA PETRA STIN GH....TOSO DEMENOI,TOSO OIKOGENEIKO EINAI AUTO TO CLUB POU MAS EXEI GINEI ANAPOSPASTO KOMMATI TIS ZOHS MAS,MIAS KAI ME AUTHN TIN "OIKOGENEIA" YPARXOUN TA PANTA:UPARXOUN OI GKRINIES,UPARXOUN OI XARES,YPARXEI THELHSH GIA NA KANOUME ORAIA PRAGMATA!!!PRAGMATA GIA NA KSEFEUGOUME.....OMWS SE KATHE OIKOGENEIA EINAI KAPOIOI POU KOPIAZOUN PIO POLU APO OLOUS!POLLES FORES DEN TO EKTIMOUN AUTO OI UPOLOIPOI.....OTAN KAPOIOI LENE OTI DEN TOUS ARESEI AUTO,DEN TOUS ARESEI TO ALLO,OI "ARXHGOI" AYTHS THS OIKOGENEIAS SPEUDOUN AMESWS NA IKANOPOIHSOUN TA THELW KAI TIS ANAGKES OSO TO DUNATON PERISSOTERO!!!OTAN OMWS AUTOI POU GKRINIAZOUN,LENE LENE LENE KAI KSANALENE,GINETE TO DIKO TOUS,TOTE AFANTOI!ETSI GIA TO GAMOTO,THA MPOROUSAN NA POUN ENA EYXARISTW GIA TIN PROSPATHEIA AUTWN TON ATOMWN POU KOPIAZOUN GIA NA IKANOPOIHTHOUME OLOI.......OPWS ISXYEI KAI ME TO THEMA TIS EKDROMIS....APO KEI POU ELEGAN OLOI OTI DEN MPOROUN GIA THESSALLONIKI KAI NA PAME KAPOU ALLOY,EGINE TO DIKO TOUS!KAI TO EUXARISTW????AFANTOI...................

Lambros
02-12-2004, 13:04
ok nomizo oti vgainoume OFF TOPIC kai den prepei ......

to mono pou exo na po einai ... ANASTASHS THN AGAPH SAS!!!!!

02-12-2004, 13:05
TO AN EIMASTE ENWMENOI AUTO TO KSEREI KAI I TELEUTAIA PETRA STIN GH....TOSO DEMENOI,TOSO OIKOGENEIKO EINAI AUTO TO CLUB POU MAS EXEI GINEI ANAPOSPASTO KOMMATI TIS ZOHS MAS,MIAS KAI ME AUTHN TIN "OIKOGENEIA" YPARXOUN TA PANTA:UPARXOUN OI GKRINIES,UPARXOUN OI XARES,YPARXEI THELHSH GIA NA KANOUME ORAIA PRAGMATA!!!PRAGMATA GIA NA KSEFEUGOUME.....OMWS SE KATHE OIKOGENEIA EINAI KAPOIOI POU KOPIAZOUN PIO POLU APO OLOUS!POLLES FORES DEN TO EKTIMOUN AUTO OI UPOLOIPOI.....OTAN KAPOIOI LENE OTI DEN TOUS ARESEI AUTO,DEN TOUS ARESEI TO ALLO,OI "ARXHGOI" AYTHS THS OIKOGENEIAS SPEUDOUN AMESWS NA IKANOPOIHSOUN TA THELW KAI TIS ANAGKES OSO TO DUNATON PERISSOTERO!!!OTAN OMWS AUTOI POU GKRINIAZOUN,LENE LENE LENE KAI KSANALENE,GINETE TO DIKO TOUS,TOTE AFANTOI!ETSI GIA TO GAMOTO,THA MPOROUSAN NA POUN ENA EYXARISTW GIA TIN PROSPATHEIA AUTWN TON ATOMWN POU KOPIAZOUN GIA NA IKANOPOIHTHOUME OLOI.......OPWS ISXYEI KAI ME TO THEMA TIS EKDROMIS....APO KEI POU ELEGAN OLOI OTI DEN MPOROUN GIA THESSALLONIKI KAI NA PAME KAPOU ALLOY,EGINE TO DIKO TOUS!KAI TO EUXARISTW????AFANTOI...................

sostos o anastasis!!!!!!!!!!!!!!!!!! ||24|

VAG
02-12-2004, 13:22
Αναστάση, το πρόβλημα δεν νομίζω ότι ήταν η Θεσσαλονίκη ή τα Καλάβρυτα ή η Αγόριανη. Ο προορισμός δεν έχει και τόση σημασία, άλλωστε ούτε που το καταλαβαίνεις το ταξίδι με την πλάκα που γίνεται στον δρόμο (αυτό δεν σημαίνει να οργανώσουμε την επόμενη εκδρομή στην Σουηδία!!!). Το πρόβλημα είναι (και αυτό νομίζω ότι στεναχωρεί το Λάμπρο) οτι ο ενθουσιασμός σιγά σιγά ξεφούσκωσε. Δεν αναφέροταν σε εμένα ή τον gafa που είπαμε από την αρχή ότι δεν μπορούμε αλλάξτε date και θα έρθουμε αλλά σε όσους εξέφρασαν αρχικά ενδιαφέρον και μετά .... κάπου χάθηκε. Ούτε βέβαια είναι υποχρεωτικό να έρθουν όλοι στην εκδρομή, βόλτα είναι δεν είναι υποχρέωση, ούτε αυτοί που την σχεδιάζουν - αποφασίζουν - συμμετέχουν το κάνουν για το ευχαριστώ. Το ότι σπέυδουν να ικανοποιήσουν τις επιθυμίες είναι πιστέυω σωστό και επιδυκνύει gentleman contact. Εξ ου και το σχόλιό μου στον Πιτσιρίκο που είπε "δεν θα σκάσουμε κιόλας" ή στην Μαρία που είχε αρχικά πει "εσείς θα χάσετε" (μην με πλακώσετε τώρα σε απαντήσεις καταλαβαίνετε τι θέλω να πω) Ο σκοπός κατ' εμε είναι να έρθουν όλοι και να μην χάσει κανένας. Ίσως (λέω ίσως) να ξεκινούσαμε πρίν με το ποιές ημερομηνίες βολευουν προκειμένου να ελέγχετε καλύτερα η συμμετοχή. Αυτό δεν σημαίνει ότι η παρέα και οι pt in particular να σταματήσουν να καταβάζουν ιδέες!!!!

VAG

PS Όσον αφορά την συνοχή της ομάδας και τον επιθυνμητό βαθμό αυτής υπάρχουν πολλές απόψεις, αλλά είναι εκτός topic (pms are welcome though) [/img]

Anastasis
02-12-2004, 13:39
Αναστάση, το πρόβλημα δεν νομίζω ότι ήταν η Θεσσαλονίκη ή τα Καλάβρυτα ή η Αγόριανη. Ο προορισμός δεν έχει και τόση σημασία, άλλωστε ούτε που το καταλαβαίνεις το ταξίδι με την πλάκα που γίνεται στον δρόμο (αυτό δεν σημαίνει να οργανώσουμε την επόμενη εκδρομή στην Σουηδία!!!). Το πρόβλημα είναι (και αυτό νομίζω ότι στεναχωρεί το Λάμπρο) οτι ο ενθουσιασμός σιγά σιγά ξεφούσκωσε. Δεν αναφέροταν σε εμένα ή τον gafa που είπαμε από την αρχή ότι δεν μπορούμε αλλάξτε date και θα έρθουμε αλλά σε όσους εξέφρασαν αρχικά ενδιαφέρον και μετά .... κάπου χάθηκε. Ούτε βέβαια είναι υποχρεωτικό να έρθουν όλοι στην εκδρομή, βόλτα είναι δεν είναι υποχρέωση, ούτε αυτοί που την σχεδιάζουν - αποφασίζουν - συμμετέχουν το κάνουν για το ευχαριστώ. Το ότι σπέυδουν να ικανοποιήσουν τις επιθυμίες είναι πιστέυω σωστό και επιδυκνύει gentleman contact. Εξ ου και το σχόλιό μου στον Πιτσιρίκο που είπε "δεν θα σκάσουμε κιόλας" ή στην Μαρία που είχε αρχικά πει "εσείς θα χάσετε" (μην με πλακώσετε τώρα σε απαντήσεις καταλαβαίνετε τι θέλω να πω) Ο σκοπός κατ' εμε είναι να έρθουν όλοι και να μην χάσει κανένας. Ίσως (λέω ίσως) να ξεκινούσαμε πρίν με το ποιές ημερομηνίες βολευουν προκειμένου να ελέγχετε καλύτερα η συμμετοχή. Αυτό δεν σημαίνει ότι η παρέα και οι pt in particular να σταματήσουν να καταβάζουν ιδέες!!!!

VAG

PS Όσον αφορά την συνοχή της ομάδας και τον επιθυνμητό βαθμό αυτής υπάρχουν πολλές απόψεις, αλλά είναι εκτός topic (pms are welcome though) [/img]

to thema einai oti oloi eixan na poun kati,oti i thessaloniki einai makria,as kanonisoume kapou konta klp klp klp.....EKEI einai to thema!!Oti poloi eipan ton konto kai to makry tous,allaksame meros gia na pame kai na ikanopoiithoun oi perissoteroi!epeisis to thema oti den voleuei kapoious i imerominia auto einai kati entelws asxeto me auto pou lew.SIN OTI GIA TIN EKDROMI EXOUME PROIDOPOIHTHEI EDW KAI ARKETO KAIRO,KAI OPWS KAI NA TO KANOUME....DE PAME KAI STIN GALLIA....MPOREI KAI EGW SE KAPOIA ALLI HMEROMHNIA NA MHN MPOROUSA NA PAW STHN EKDROMH,OPWS KAI POLY ALLOI.....SIN OTI TO EUXARISTW GIA TOUS PARAGONTES AUTHS THS EKDROMHS HTAN NA POUN APLA OTI DE MPOROUN GIATI PROEKUPSE KATI LOGW ANWTERAS VIAS,EPEIDH VARIOUNTAI KLP KLP.......
EPEISHS TO NA SOU POUME TIS APOPSEIS MAS SE PM'S DE LEEI KATI.....OTI LEGETAI NA LEGETAI EDW......DHMOKRATIA EXOUME KAI DEN EXOUME NA KRUPSOUME KAI KATI STO KATW KATW.......

Lambros
02-12-2004, 13:41
|sni^ |sni^ |sni^ |sni^ |sni^ |sni^ |sni^ |sni^ |sni^ |sni^ |sni^ |sni^ |sni^ |sni^ |sni^ |sni^ |sni^ |sni^ |sni^ |sni^ |sni^ |sni^ |sni^ |sni^

kill and then ask

MIPOS KANEI LIGO ZESTI SIMERA I MOU FAINETAI???

ORAIA NA EIMASTE OFF TOPIC...XAXAXAXA

ante vre moderators pou eisaste na mas rapisete.... :butthead: :butthead: :butthead:

nomizo oti arketa to analisame ftanei...ta ipoloipa se ena kainourgio thema na goustaroume kiolas
filia

gavanos
02-12-2004, 13:50
Συμφωνώ με τα λεγόμενα του VAG στο τελευταίο σημείο "Το ότι σπέυδουν να ικανοποιήσουν τις επιθυμίες είναι πιστέυω σωστό και επιδυκνύει gentleman contact."

Απο εκεί και πέρα ούτε πιστεύω ότι έχει χαθεί κανένας ενθουσιασμός, ούτε ότι τα πράγματα είναι χειρότερα από παλιά. Το μόνο που κάνει τα πράγματα χειρότερα είναι αυτή η τάση, να θεωρούμε δηλαδή αυθαίρετα ότι έχει χαθεί ο ενθουσιασμός. Και αυτό Βαγγέλη αποδεικνύεται από το ότι σε όλες τις τελευταίες συναντήσεις, είμαστε τουλάχιστον 20 αυτοκίνητα, και πολλά περισσότερα μέλη. Επομένως ποιος ενθουσιασμός??? Αν έβλεπα ότι έχει χαθεί ο ενθουσιασμός, μόνος μου κι εγώ και τα υπόλοιπα παιδιά που ασχολούμαστε ενεργά με το club θα είχαμε παρατήσει την προσπάθεια. Ο ενθουσιασμός των υπόλοιπων παιδιών, αλλά και η πολύ καλή παρέα που κάνουμε κατά τη διάρκεια των συναντήσεων και όχι μόνο, αυτό είναι που μας δίνει κουράγιο να συνεχίζουμε την προσπάθεια. Είναι σωστό αυτό που είπε η Μαρία: ότι δεν είμαστε σαν απλά μέλη που συναντιόμαστε και περιοριζόμαστε μόνο σε αυτό, αλλά σαν μια καλή παρέα. Και αυτό είναι το πιο σημαντικό.

Το θέμα "εκδρομή" είναι κάτι πολύ πιο πολύπλοκο από τις συναντήσεις. Το θεωρώ πολύ normal κάποιοι που δεν ξέρουν αν μπορούν να έρθουν τελικά, επειδή κάτι τους έτυχε, να δηλώνουν ότι τελικά δεν θα τα καταφέρουν (το θεωρώ πολύ πιο "αντρίκιο" από το να λένε μέχρι τελευταία στιγμη "θα έρθω θα έρθω" και μετά να είναι άφαντοι. Επομένως αναιρείται κάθε θεωρία έλλειψης ενθουσιασμού. Διαφορετικά, δεν θα δήλωνε κανείς ότι θα έρθει εξαρχής. Σκέψου λοιπόν ότι η εκδρομή είναι κάτι που μπορεί για τον καθένα να χαλάσει τελευταία στιγμή. Το ξέρεις ότι λόγω δουλειάς υπάρχει περίπτωση να μην μπορέσω να έρθω? Αυτό τι θα σημαίνει? Ότι έχω χάσει τον ενθουσιασμό μου? Θα προτιμούσα λοιπόν να μην εκφράζονται τέτοιες αυθαίρετες υποθέσεις, χωρίς κανένα απολύτως στήριγμα και υπόβαθρο.

Όσον αφορά την ημερομηνία της εκδρομής, αυτή μελετήθηκε αρκετά, υπολογίστηκαν διάφορα πράγματα (γιορτές χριστουγέννων κλπ), καθώς και διαθεσιμότητες ξενοδοχείων.

Φιλικά πάντα,
Λευτέρης

VAG
02-12-2004, 13:51
Ε τότε ανοίχτε ένα καινούργιο topic με θέμα "είναι δεμένο το club??". All I am saying εδώ διαπραγματευόμαστε το πρόβλημα ότι μόνο το 2% συμμετέχει σε μία οργάνωση του club και αυτό είναι θέμα. Πρέπει να δούμε τον λόγο της αποχής και να το αντιμετωπίσουμε... Σε αυτό το πνέυμα λοιπόν γιατί πιστεύετε ότι υπήρχε αποχή?

VAG

Anastasis
02-12-2004, 13:54
Ε τότε ανοίχτε ένα καινούργιο topic με θέμα "είναι δεμένο το club??". All I am saying εδώ διαπραγματευόμαστε το πρόβλημα ότι μόνο το 2% συμμετέχει σε μία οργάνωση του club και αυτό είναι θέμα. Πρέπει να δούμε τον λόγο της αποχής και να το αντιμετωπίσουμε... Σε αυτό το πνέυμα λοιπόν γιατί πιστεύετε ότι υπήρχε αποχή?

VAG

giati polu apla kapoioi den ektimoun kapoies prospatheies kapoiwn.......so simple(i mipws to egrapsa lathos??)

gavanos
02-12-2004, 13:56
Εγώ αυτό που βλέπω είναι ότι πάντα κάποιοι προσπαθούν να αμαυρώσουν τις προσπάθειες κάποιων άλλων παιδιών. Και το κάνουν συνήθως είτε πριν είτε μετά από τις εκδρομές. Το αποτέλεσμα? Περνάμε πολύ καλά για να μην πω τέλεια :D
Θα το δείτε και σε αυτή λοιπόν... :wink:

Anastasis
02-12-2004, 13:58

VAG

sin oti den antiprosopeuei oti epeidi kapoioi den mporousan na erthoun stin ekdromi,oti telei upo dialush....

de kserw pws einai sto miata club,oute me endiaferei vaggeli alla edw ginomaste kathe mera kai dunatoteri.....kai ennoeite kaluteroi....

auta

02-12-2004, 13:58

VAG

και επισης πιστεύω ότι μπορεί καποιά μέλη να μην μπορούν και σε θέμα οικονομικού να συμετάσχουν!!!!!!!!!!!!!πολύ φισιολογικό!!!!!!!!αυτο σε όλους μπορεί να συμβεί!!!!!!!!!

Και πραγματικά το club ειναι ενεργό αρκετά.......καλή παρέα παντα υπάρχει!

Lambros
02-12-2004, 14:00
apoxi = enthousiasmos na meinoun stin athina osoi apexoun autin tin epoxi
epoxi = xeimonas
xeimonas = ekdromes
ekdromes = araxova
araxova = ski
ski <> kseski (<> simainei diaforo)
kseski = apolausi

ara ola auta einai mia apolausi oti kai na kanoume

ego eimai enas apo autous pou eipa eksarxis sigoura mesa 2 atoma alla epeidi allaksan kapoia pragmata apo ekeini tin imera kai paizoume eipa oti den tha ertho kai an telika katsei tha to kanoniso monos mou..... to sigouro einai oloi na ftasoume sto = apolausi

gia auto min skate tha perasete kala osoi pate kai tin epomeni fora perissoteroi.

to 2% prepei na sigrithei me tis proigoumenes fores
pantos an thelete travao mia gramoulia diagonia kai to kano anti gia 2 8% etsi gia na goustaroume
:lol: :lol: :lol:

P_H_PANOS
02-12-2004, 14:01
To syghkekrimeno grafete epeidh o kyrios Vag me ksexase... lololol...

Paidakia apo thn arxh eipa oti thn sygkekrimenh hmeromhnia mou einai dyskolo... Den eixa kamia apaithsh na allaksei h hmeromhnia, kathos katanow oti akoma kai kata thn ekdromh sto Nayploio yphrxan kai kapoioi poy den toys boleye h hmeromhnia kai siwphsan... Apo ekei kai pera eimai sigouros oti tha perasete teleia... Filika pros apofygh parejhghsewn.... P_H_PANOS...

Athina
02-12-2004, 14:11
Σταματηστε αυτην τη συζητηση εδω ... εχω την εντυπωση πως χαλαει την ομορφη εικονα που εχουμε για την εκδρομη. Συμφωνω να συζητηθει το προβλημα συμμετοχης σε διαφορες δραστηριοτητες του club αλλα οχι εδω βρε παιδια!!!!
(Ας ξεκαθαρισουμε και το εξης : οτι το 2% υπολογιστηκε με βαση το συνολικο αριθμο των μελων, δηλ και αυτων που δεν εχουν κανει ουτε ενα post! Ισως θα ηταν πιο σωστο να υπολογισουμε με βαση τα ενεργα μελη)

vatraxos
02-12-2004, 14:13
Γεια χαρα σε όλους ;-)

Παρακολουθώ την κουβέντα σας για την εκδρομή, και αν και είμαι από τα πιο νέα και ανενεργά μέλη του site σας (ακόμα δεν έχω προχωρήσει στην αγορά smart,ήρθα εδώ για να μάθω πράγματα και πραγματικά με βοηθήσατε πάρα πολύ) θα ήθελα να πω την άποψη μου.
Κατ'αρχήν, έχω την αίσθηση ότι το ποσοστό 2% είναι αρκετά πλασματικό, καθώς στο site υπάρχουν πάρα πολλοί άνθρωποι γραμμένοι που απλά μπήκαν να ρωτήσουν κάτι και δεν έχουν διάθεση να συμμετέχουν σε ενέργειες ενός club. Υπάρχουν ακόμα αρκετοί που δεν έχουν καν smart-όπως εγώ!

Επιπλέον, για ανθρώπους που δουλεύουν και έχουν διάφορες υποχρεώσεις, θεωρώ πάρα πολύ δύσκολο να υπάρξει οργάνωση με 30 πχ από αυτούς για να μπορούν να πάνε εκδρομή το ίδιο ΣΚ!! Ο καθένας έχει τις υποχρεώσεις του, τα προβλήματα που μπορεί να προκύψουν οποτεδήποτε κλπ. Μια εκδρομή με 10-15 άτομα τη θεωρώ απόλυτα φυσιολογική- νομίζω μάλιστα ότι είναι πολύ πιο εύκολο να "συννενοηθούν" και να οργανωθούν" 10-15 άτομα απότι τα 30.

Όπως και να χει, καλά να περάσετε κ ελπίζω με το νέο έτος να χω κ γω το smartaki μου και να σας βλέπω κ από κοντά!

smartspiros
02-12-2004, 14:15
Ρε σεις ......σας ζητησε κανενας να απολογηθητε ή να δικιολογηθητε γιατι ερχεστε η γιατι δεν ερχεστε???

ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ ΣΥΝΕΛΘΕΤΕΕΕΕΕ τι ειναι αυτα ?????

Αμα καποιος μπορει ειναι ΟΚ
Αμα καποιος δεν μπορει ,παλι ΟΚ

Τι να κανουμε δηλαδη ??? Να διοργανωσουμε 580 διαφορετικες επιλογες εκδρομης και να παει ο καθενας εκει που θελει μονος του?????

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ????????????

ΧΑΛΑΡΩΩΩΩΩΩΩΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Lambros
02-12-2004, 14:27
ela re spyro kai esu ti einai auta pou les !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kotzam sibaiktis sto bowling!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

580 ekdromes mono ........thelo kai alles epiloges kai alles kai alles :lol:

PS. O SGEOR ( TO NEOTERO MELOS MAS ) FTAIEI AUTOS TA DIMIOURGISE OLA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

VAG
02-12-2004, 14:36
Λοιπόν επειδή σε αυτά που λέω βρίσκεται ευκαιρία να αναφέρεστε σε άλλα θέματα!

Επειδή παρουσιάζομε να απολογούμε για αυτούς που είπαν ότι θα έρθουν και δεν ήρθαν ενώ από την αρχή με τον gafa και τον P H PANOS (thanx for reminding me pal) σας ενημερώσαμε ότι δεν μπορόυσαμε και παρακαλέσαμε αν γίνεται να αλλάξει η ημερομηνία ώστε να έρθουμε!

Επειδή τα σχόλια μου ξεκίνησαν επειδή ο Πρόεδρος εξέφρασε μια στεναχώρια του (την οποία συμμερίζομαι και καταλαβαίνω απόλυτα) και επειδή δεν μου αρέσει να διαβάζω posts του στυλ "δεν θα σκάσω κιολας"!

Επειδή ξεκίνησα διάλογο γιατί γιa εμένα η αποχή είναι πρόβλημα και είπα να το δούμε ρε παιδιά και να το αντιμετωπίσουμε και διαβάζω απαντήσεις μάλλον υπερβολικές και αρκετά εκτός θέματος.

ΚΑΛΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ :) :) :)

VAG

gAfaS
02-12-2004, 15:06
ipothetika panta.....

anaferw gia akomi mia fora.....

oloi mas exoume kanei kati sti zwi mas pou enw ta noumera ta genikotera isws deixnoun pws ola pane kala stin pragmatikotita kati den paei kala...

tha ginw pio siggekrimenos.

egw gia paradeigma apo persi ton martio peripou asxoloumai me to radio... apetixe to gnwrizw poli kala ayto...

alla gia skefteite kai ti thesi kapoiou allou pou to kanei ayto 4 xronia peripou kai ektos apo arithmitiko kerdos den mporw na pw pws exei kerdisei kai tipote allo... isa isa xanei... se pagia eksoda!

na to thesw alliws... epeidi to 98% edw kai anikw kai egw se ayto den exei kanei tipota gia to club (min pareksigithw, anaferomai sto gegonos pws den plirwnei, den xtipaei to kefali tou ston toixo gia na vrei ti tha kanei stin epomeni sinantisi-ekdromi pou tha ikanopoiisei to megalitero meros twn melwn, tetoia pragmta....! gia diafimisi pame poli kala... oloi mas kati exoume kanei gia ayto.... min trelathoume kiolas... kai prospathoume otan ta kataferoume telikws na erthoume na valoume kai emeis tin diki mas pinelia me mono skopo tin kaliteri epitixia kai xara kai diaskedasi kai kai kai se kathe sinantisi...!!!)

epeidi omws kapoioi xalane polles wres kai lefta panw se ayto edw pou oloi mas exoume agapisei....

zitw apo ola ta meloi:

arxika siggnwmi
sti sinexeia thelw na pw pws den xreiazetai na dikaiologoumaste epanellimena... oti pou me einai dekto... apla na pw pw oi pt kanoun oti mporoun gia na pername oloi mas kala mazi kai aytoi!

ara: zitw apo olous na lene kathe fora ti gnwmi tous... na lene as poume den mporw giati kati mou etixe dekto...

alla epeidi opws proanaferthike an thimamai kala apo tin agapiti MariaN kapoioi mporei na exoun oikonomiko problem .... einai katanoito... alla peite to wste oi pt na vroun kati pio prossito gia perissotera meloi....!

an allo einai to problem peite to , ekfraste to... an nomizete pws mporei na voithisei...

eipame eimaste mia oikogeneia... oi pt den einai apousiologoi kai vevaia oute kai egw...(apla pisteyw stin eleytheria tou logou kai se oti provlimata kai kontres mporei kati pou ipothei na prokalaesei... den eimai anthrwpos pou tha skeftei tis sinepeis mono kai mono gia na min pareksigithei kapoios....!!!

eimaste mia oikogeneia , deikste to....

iparxei katanoisi apo olous mas... peite kai eseis to problem sas.... isws na iparxei lisi...

den lete ston diythinti sas pws den tha pate simera sti douleia....!!!

lete stin oikogeneia sas... pws den tha pareyretheite sto oikogenieiako deipno...!!!

deite to kai etsi...

den exoume na kerdisoume tipote perissotero apo ena kalo vradi-mera- diimero!

an omws den eimaste eilikrineis pame allou....!!!

panta tha xalane xrono kapoia atoma gia na mporsoun na mas voithisoun kai panta tha sinantoun tin apotixia! den thelw na sas kanw na niwsete oute asxima oute otidipote....

apla epeidi eimaste oloi mas kai GAMW TA PAIDIA kai to exoume apodeiksei oloi mas pws mporoume na stathoume se kathe periptwsi se kathe gegonws eite einai aplo eite einai episimo...!!! (thimitheite ti sinantisi gia tin parousiasi tou for four! olloi kalontimenoi klp)

thelw na pws pws to apodiknioume kathe mera ti atoma eimaste...!!!

thelw na vlepw xara edw se ayto pou kanoume... kai sigoura oloi to thelete... alla deeikste to....!!! kai min pareksigitheite... ennow peite ayto pou sas xalaei.... apo tote pou to club arxise na anaptisetai ipirxan tetopia problems.... alloi legane pame ekei alloi pame edw.....!!!

epeidi polloi milane alla telikws ligoi kanoun....

tha parakalesw egw san gAfaS pou sigoura osoi me gnwrizoun kseroun ti atomo eimai.. (eimai mesa se ola.... to kseroun, arkei na pername kala....!!!)

tha parakalesw loipon egw san aplo melos na iparxei eilikrinia. oxi pws den iparxei alla prepei na milame kathara....

osoi me kseroun apo tote pou egina melos tha thimounte pws imoun peripou 15 wres ti mera mesa sto forum... kai to ekana giati to ithela... to latreyw to amaksi mou...!!

xthes me rwtise i kolliti mou se tilefwniki grammi pou eixa vgalei sto SmartMania-Radio ti tha itan to prwto pragma pou tha ithela na dw molis patisw to podi mou ellada ta xristougenna... tis eipa to smart.....(mlk alla ti na kanoume) ???

sigoura oloi to agapate giati einai kati to ksexwristo opws kai na to kanopume....!!

den kserw ti allo na pw....

kserete ti na kanete den mporei egw (enas 19 xronos) na lew se oloklirous antres kai ginaikes ti na kanoun....

eimai sigouros pws oloi noiazomaste ....

gia tis sinantiseis...:

egw proswpika vlepw polla meloi pou kapote itan opws imoun egw stin arxi.... mono pou ekeinoi itan gia xronia apo tinn arxi aytis tis prospathias..... twra pia den merxontai pouthena!

mileiste to kerato mou.....

eimaste mia omada.... den mporw na kserw pws kati den paei kala kai kaneis na mi milaei... peite ti sas peirakse na to sizitoisoume....

giati ayto prepei na kanoume...

giati ayto kanoun oi swstes oikogeneies.....

... sizitane kai vriskoun oloi mazi mia lisi.....!!

sigxwrieste me alla eimai apogoiteymenis perissotero apo ton eayto mou...

eyxaristw para poli gia tin prosoxi sas....!!!
Kouvaris Michail

Lambros
02-12-2004, 15:16
ipothetika panta.....

anaferw gia akomi mia fora.....

oloi mas exoume kanei kati sti zwi mas pou enw ta noumera ta genikotera isws deixnoun pws ola pane kala stin pragmatikotita kati den paei kala...

tha ginw pio siggekrimenos.

egw gia paradeigma apo persi ton martio peripou asxoloumai me to radio... apetixe to gnwrizw poli kala ayto...

alla gia skefteite kai ti thesi kapoiou allou pou to kanei ayto 4 xronia peripou kai ektos apo arithmitiko kerdos den mporw na pw pws exei kerdisei kai tipote allo... isa isa xanei... se pagia eksoda!

na to thesw alliws... epeidi to 98% edw kai anikw kai egw se ayto den exei kanei tipota gia to club (min pareksigithw, anaferomai sto gegonos pws den plirwnei, den xtipaei to kefali tou ston toixo gia na vrei ti tha kanei stin epomeni sinantisi-ekdromi pou tha ikanopoiisei to megalitero meros twn melwn, tetoia pragmta....! gia diafimisi pame poli kala... oloi mas kati exoume kanei gia ayto.... min trelathoume kiolas... kai prospathoume otan ta kataferoume telikws na erthoume na valoume kai emeis tin diki mas pinelia me mono skopo tin kaliteri epitixia kai xara kai diaskedasi kai kai kai se kathe sinantisi...!!!)

epeidi omws kapoioi xalane polles wres kai lefta panw se ayto edw pou oloi mas exoume agapisei....

zitw apo ola ta meloi:

arxika siggnwmi
sti sinexeia thelw na pw pws den xreiazetai na dikaiologoumaste epanellimena... oti pou me einai dekto... apla na pw pw oi pt kanoun oti mporoun gia na pername oloi mas kala mazi kai aytoi!

ara: zitw apo olous na lene kathe fora ti gnwmi tous... na lene as poume den mporw giati kati mou etixe dekto...

alla epeidi opws proanaferthike an thimamai kala apo tin agapiti MariaN kapoioi mporei na exoun oikonomiko problem .... einai katanoito... alla peite to wste oi pt na vroun kati pio prossito gia perissotera meloi....!

an allo einai to problem peite to , ekfraste to... an nomizete pws mporei na voithisei...

eipame eimaste mia oikogeneia... oi pt den einai apousiologoi kai vevaia oute kai egw...(apla pisteyw stin eleytheria tou logou kai se oti provlimata kai kontres mporei kati pou ipothei na prokalaesei... den eimai anthrwpos pou tha skeftei tis sinepeis mono kai mono gia na min pareksigithei kapoios....!!!

eimaste mia oikogeneia , deikste to....

iparxei katanoisi apo olous mas... peite kai eseis to problem sas.... isws na iparxei lisi...

den lete ston diythinti sas pws den tha pate simera sti douleia....!!!

lete stin oikogeneia sas... pws den tha pareyretheite sto oikogenieiako deipno...!!!

deite to kai etsi...

den exoume na kerdisoume tipote perissotero apo ena kalo vradi-mera- diimero!

an omws den eimaste eilikrineis pame allou....!!!

panta tha xalane xrono kapoia atoma gia na mporsoun na mas voithisoun kai panta tha sinantoun tin apotixia! den thelw na sas kanw na niwsete oute asxima oute otidipote....

apla epeidi eimaste oloi mas kai GAMW TA PAIDIA kai to exoume apodeiksei oloi mas pws mporoume na stathoume se kathe periptwsi se kathe gegonws eite einai aplo eite einai episimo...!!! (thimitheite ti sinantisi gia tin parousiasi tou for four! olloi kalontimenoi klp)

thelw na pws pws to apodiknioume kathe mera ti atoma eimaste...!!!

thelw na vlepw xara edw se ayto pou kanoume... kai sigoura oloi to thelete... alla deeikste to....!!! kai min pareksigitheite... ennow peite ayto pou sas xalaei.... apo tote pou to club arxise na anaptisetai ipirxan tetopia problems.... alloi legane pame ekei alloi pame edw.....!!!

epeidi polloi milane alla telikws ligoi kanoun....

tha parakalesw egw san gAfaS pou sigoura osoi me gnwrizoun kseroun ti atomo eimai.. (eimai mesa se ola.... to kseroun, arkei na pername kala....!!!)

tha parakalesw loipon egw san aplo melos na iparxei eilikrinia. oxi pws den iparxei alla prepei na milame kathara....

osoi me kseroun apo tote pou egina melos tha thimounte pws imoun peripou 15 wres ti mera mesa sto forum... kai to ekana giati to ithela... to latreyw to amaksi mou...!!

xthes me rwtise i kolliti mou se tilefwniki grammi pou eixa vgalei sto SmartMania-Radio ti tha itan to prwto pragma pou tha ithela na dw molis patisw to podi mou ellada ta xristougenna... tis eipa to smart.....(mlk alla ti na kanoume) ???

sigoura oloi to agapate giati einai kati to ksexwristo opws kai na to kanopume....!!

den kserw ti allo na pw....

kserete ti na kanete den mporei egw (enas 19 xronos) na lew se oloklirous antres kai ginaikes ti na kanoun....

eimai sigouros pws oloi noiazomaste ....

gia tis sinantiseis...:

egw proswpika vlepw polla meloi pou kapote itan opws imoun egw stin arxi.... mono pou ekeinoi itan gia xronia apo tinn arxi aytis tis prospathias..... twra pia den merxontai pouthena!

mileiste to kerato mou.....

eimaste mia omada.... den mporw na kserw pws kati den paei kala kai kaneis na mi milaei... peite ti sas peirakse na to sizitoisoume....

giati ayto prepei na kanoume...

giati ayto kanoun oi swstes oikogeneies.....

... sizitane kai vriskoun oloi mazi mia lisi.....!!

sigxwrieste me alla eimai apogoiteymenis perissotero apo ton eayto mou...

eyxaristw para poli gia tin prosoxi sas....!!!
Kouvaris Michail

AUTO KAI AN EINAI "GONATISMA" TOU TOPIC

TO GONATISAME SHMERA KAI KOURASTHKA . PAO GIA FAGHTO
FILIA SE OLOUS KAI AGAPH.
PRODERM DEN LEO GIATI EINAI PIA KSEPERASMENO FERNEI KSISIMO....

gAfaS
02-12-2004, 15:20
AUTO KAI AN EINAI "GONATISMA" TOU TOPIC

TO GONATISAME SHMERA KAI KOURASTHKA . PAO GIA FAGHTO
FILIA SE OLOUS KAI AGAPH.
PRODERM DEN LEO GIATI EINAI PIA KSEPERASMENO FERNEI KSISIMO....

kai episis kalo tha einai na min ta antimetopizoume ola me xioumor.... :wink:

eyxaristw :!:

gavanos
02-12-2004, 16:03
Νομίζω οως το θέμα αναλύθηκε αρκετά. Ας δούμε λοιπόν πώς θα περάσουμε καλά, και ας προσπαθήσουμε (τον τρόπο θα τον βρούμε) να είμαστε ακόμα περισσότεροι την επόμενη φορά...!

DVCam
02-12-2004, 17:44
Δεν έχετε ιδέα πόσο πολύ θα ήθελα να έρθω για την παρέα μόνο και μόνο και για καλήψω τηλεοπτικά το event. :cry:

gAfaS
02-12-2004, 18:25
Νομίζω οως το θέμα αναλύθηκε αρκετά. Ας δούμε λοιπόν πώς θα περάσουμε καλά, και ας προσπαθήσουμε (τον τρόπο θα τον βρούμε) να είμαστε ακόμα περισσότεροι την επόμενη φορά...!

simfwnw kai stamatw!

exeis dikio Leyteri kai katalavainw....

simasia exei twra na perasete iperoxa kai tha to kanete eimai sigouros gia ayto ...., opws panta allwste....!!!

kali epitixia loipon kai kali diaskedasi....!!! :wink: :wink: :wink:

ttasos
02-12-2004, 19:32
ΜΙΧΑΛΗ (gafas) ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ!!!! :D :D :D

onyx
03-12-2004, 00:02
kai episis kalo tha einai na min ta antimetopizoume ola me xioumor.... :wink: Εκτός θέματος.... αλλά επειδή αφορά και τον τρόπο που αντιμετωπίζω πολλά στη ζωή μου, με χιούμορ, και επειδή μάλλον έχω κατηγορηθεί ή/και παρεξηγηθεί για αυτό, να ξεκαθαρίσουμε ότι πρόκειται για απόλυτα υγιή τρόπο αντιμετώπισης δυσκολιών και αντιξοοτήτων και γενικά της ζωής. Ακόμα και σε κηδείες που υπάρχει έντονη συναισθημετική φόρτιση δεν είναι σπάνια τα νευρικά γέλια ή χιουμοριστικά σχόλια χωρίς βέβαια να έχουν σκοπό την προσβολή κανενός. Πρόκειται για μηχανισμό αυτοάμυνας και αντιμετώπισης δύσκολων καταστάσεων.
Θα πρέπει οπωσδήποτε να το διαφοροποιήσουμε από την έλλειψη σοβαρότητας ή τη γελοιοποίηση ή την υποτίμηση του θέματος ή/και προσβολή ατόμων που μερικοί νομίζουν ότι πρεσβεύει η χρήση χιούμορ σε δύσκολες καταστάσεις. Αυτά...

03-12-2004, 02:01
ena diklino parakalo !!!

gAfaS
03-12-2004, 02:01
Arxika pou eisai esei re onyx... se exw xasei....!!! se epairna kai til alla den!
i know off topic

sinexizw omws... (pali off topic)!

nai sigoura se kamia periptwsi den lew pws tou lambrou tou leipei i sovarotita i kati tetoio...

isa isa...!!! ton paw kiolas.... siggnwmi an fanike kati tetoio...!! :wink:

kai siggnwmi gia ta off! :oops:

esteban
03-12-2004, 14:46
Εγώ αυτό που βλέπω είναι ότι πάντα κάποιοι προσπαθούν να αμαυρώσουν τις προσπάθειες κάποιων άλλων παιδιών. Και το κάνουν συνήθως είτε πριν είτε μετά από τις εκδρομές. Το αποτέλεσμα? Περνάμε πολύ καλά για να μην πω τέλεια
Θα το δείτε και σε αυτή λοιπόν...

Νομίζω πως το θέμα αναλύθηκε αρκετά. Ας δούμε λοιπόν πώς θα περάσουμε καλά, και ας προσπαθήσουμε (τον τρόπο θα τον βρούμε) να είμαστε ακόμα περισσότεροι την επόμενη φορά...!

:smt023 Ωραίος ο Λευτέρης
Έεεεεετσι, έεετσι!!!

Η δικιά μου άποψη για το παραπάνω θέμα που δημιουργήθηκε (για να μην πουν μερικοί ότι δεν έχω γνώμη... :wink: ) είναι ότι μάλλον φταίει ο ανάδρομος Ερμής :smt036
Η καλή διάθεση συνεχίζει και υπάρχει.
Θα είναι η πρώτη φορά που θα έρθω μαζί σας διημεράκι (το προηγούμενο στο Ναύπλιο το είχα χάσει γμτ...) αλλά έχοντας δει πόσο καλά ήταν στην μονοήμερη στην Αράχωβα, είμαι σίγουρος ότι το κέφι τώρα θα είναι διπλό!!!
Και...έχοντας δει και κάποια άλλα πράγματα σας συμβουλεύω όταν θα πάμε για φαγητό, καθήστε
ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΥΡΟ!!! ||28|

smartspiros
03-12-2004, 15:06

:smt022 :smt022 :smt022
Γιατι καλε..... τι σας εκανα......

Anastasis
03-12-2004, 15:11

:smt022 :smt022 :smt022

giati tha mas fas ki emas sto telos....

esteban
03-12-2004, 15:34

Οι περιπτώσεις που παίζουν να καθήσω κοντά σου είναι:
:arrow: Να έχεις φάει πιό πριν... :razz:
:arrow: Να σου έχουν δέσει τα χέρια... και πάλι παίζεται!!! :D
:arrow: Να έχεις παραγγείλει για την πάρτη σου 2 κιλά παϊδάκια, 3 τζατζίκια, 2 χωριάτικες.... :shock:

Skorpini
04-12-2004, 02:00
:arrow: Να έχεις παραγγείλει για την πάρτη σου 2 κιλά παϊδάκια, 3 τζατζίκια, 2 χωριάτικες.... :shock:

Και παλι, μην νομιζεις οτι θα την γλυτωσεις, αφου τον εχουν προτεινει για την διαφημιση της duracel - Εκει που οι αλλοι σταματουν η duracel συνεχιζει ||28|

Anastasis
04-12-2004, 03:49

Και παλι, μην νομιζεις οτι θα την γλυτωσεις, αφου τον εχουν προτεινει για την διαφημιση της duracel - Εκει που οι αλλοι σταματουν η duracel συνεχιζει ||28|

mallon gia DURAMACEL mou kanei perissotero o spiros

DVCam
04-12-2004, 04:19
Με μεγάλη μου χαρά σας ανακοινώνω πως η προσφορά που έδωσα για μια δουλεια που έχω και με κρατάει μακρυά από την εκδρομή.... θα διπλασιαστεί όσον αφορά το κέρδος μου ώστε ο πελάτης να δυσαρεστηθεί και ή να μην έρθω και να τα πάρω "χοντρά",ή να μου ακυρώσει την λήψη και να έρθω μαζί σας.
Προτιμώ το δεύτερο ειλικρεινά μιας και από το Μάη έχουν σημειωθεί αρκετά ρεκόρ εσόδων.
Τη Δευτέρα θα ξέρω.

IGNITION
04-12-2004, 10:03
Ύστερα από πολλές πιέσεις που δέχτηκα από κάποια μέλη , τα έκανα όλα πάνω κάτω και τελικά ΘΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ 'ΓΩ ΣΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ !!!!!!

Τυχερούληδες πάλι ένα ΚΟΚΚΙΝΟ θα σπάσει την ΜΟΝΟΤΟΝΙΑ !! χαχαχαχα :lol: :lol: :lol:

gkblue
04-12-2004, 10:30
ΩΡΑΙΑ!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΚΑΛΟ ΜΕΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΕΤΕ ΜΕΣΑ ΝΑ ΣΒΟΥΡΙΞΕΤΕ!!!

gkblue
04-12-2004, 10:32
mallon gia DURAMACEL mou kanei perissotero o spiros

ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΠΑΩ ΡΕ ΑΝΑΣΤΑΣΗ,ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΜΕ ΤΡΕΛΑ !!ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ.... :lol: :lol: :lol:

06-12-2004, 15:35
TEΛΙΚΑ ΠΙΟΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΩΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Athina
07-12-2004, 11:21
Καποιο νεο απο εδω?????? Ποιοι θα παμε τελικα? Κανονιστηκαν τα δωματια?
Αντε απαντηστε γιατι αγωνιω :razz: :razz: :razz:

07-12-2004, 11:25
Ναι ενημερώστε μας παρακαλώ πολύ.......

1)Ποιοι θα αποτελούν το δυναμικό της εκδρομής

2)Τα δωμάτια πως έχουν

3)Τι ώρα θα φύγουμε και από που

Lgeor
07-12-2004, 13:40
ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΩΣ ΕΞΗΣ:
ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΤΕΙ 11 ΔΙΚΛΙΝΑ ΚΑΙ 2 ΤΡΙΚΛΙΝΑ ΔΩΜΑΤΙΑ.
ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΕΙΝΑΙ:
lgeor
ttasos
gavanos
airmax
Athina
MariaN
gkblue
anastasis
skorpini
esteban
smartspiros
pitsirikos
nikolas77
IGNITION

Η ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/12/04 ΣΤΙΣ 08:00 ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΟΔΙΑ ΤΩΝ ΑΦΙΔΝΩΝ

Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ: ΚΑΣΤΡΟ-ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ-ΧΑΙΡΩΝΕΙΑ-ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ-ΑΓΟΡΙΑΝΗ (180χλμ)

http://www.agorianni.com/MAP.JPG

ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΙΑ Ή ΔΥΟ ΣΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΑΝΕΦΟΔΙΑΣΜΟ κτλ :wink: ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΓΕΜΑΤΑ ΝΤΕΠΟΖΙΤΑ

ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΠΟΡΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ
6944-635788

gkblue
07-12-2004, 16:19
Ε,ΡΕ ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ!!!! SMARTMANIA ON THE ROAD ONCE AGAIN!!!!

Skorpini
07-12-2004, 19:12
Και ξερετε τι θα κανουμε μολις φτασουμε????? :smt036
Θα παμε να μαζεψουμε ΣΑΛΙΓΚΑΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :twisted: ||28|

Anastasis
07-12-2004, 21:43
Και ξερετε τι θα κανουμε μολις φτασουμε????? :smt036
Θα παμε να μαζεψουμε ΣΑΛΙΓΚΑΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :twisted: ||28|

http://www.smartmania.gr/phpBB2/images/smiles/321.gifhttp://www.smartmania.gr/phpBB2/images/smiles/321.gifhttp://www.smartmania.gr/phpBB2/images/smiles/321.gifhttp://www.smartmania.gr/phpBB2/images/smiles/321.gifhttp://www.smartmania.gr/phpBB2/images/smiles/321.gifhttp://www.smartmania.gr/phpBB2/images/smiles/321.gifhttp://www.smartmania.gr/phpBB2/images/smiles/321.gifhttp://www.smartmania.gr/phpBB2/images/smiles/321.gifhttp://www.smartmania.gr/phpBB2/images/smiles/321.gifhttp://www.smartmania.gr/phpBB2/images/smiles/321.gifhttp://www.smartmania.gr/phpBB2/images/smiles/321.gifhttp://www.smartmania.gr/phpBB2/images/smiles/321.gif

gavanos
08-12-2004, 02:03
Και μάλιστα αυτά που βγαίνουν τα καημένα χωρίς "σπιτάκι"... :lol: :lol: :lol: :lol:

Κοινώς....Γυμνοσάλιαγκες!!!! Άραγε είναι νόστιμοι??? :vom: :vom: :vom: ||28|

08-12-2004, 07:18
ΝΑΙ........ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΜΑΝΙΚΙΟΥΡ ΣΚΟΡΠΙΝΑΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟΥΛΗ ΣΟΥ ΝΑ ΤΑ ΜΑΖΕΨΕΙ....................................

Ε ΑΝΑΣΤΑΣΗ?????????ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΣΙΓΚΟΥΝΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΠΟΛΙΚΑ ΤΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!! :lol: : ||28| :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anastasis
08-12-2004, 07:49
THA SAS FTIAXW......THA SAS FTIAXW..........H EKDIKHSH EINAI ENA PIATO POU TRWGETE KRUO...........KI ESEIS THA TO FUSATE KAI DE THA KRUWNEI.......

gavanos
08-12-2004, 08:48
Υπάρχει παιδάκια πιθανότητα να μαζέυετε το Σάββατο σαλιγκάρια χωρίς εμένα... :? :cry:

airmax
08-12-2004, 09:05
ante anypomono pedia :)

gavanos
08-12-2004, 10:56
Τουλάχιστον θα μου κρατήσετε μερικά? Έχω ακούσει ότι ειδικά της Αγόριανης τα σαλιγκάρια είναι νοστιμότατα! 1000 φορές πιο νόστιμα από αυτά ΄της Πάρνηθας. :lol: (Αναστάση λες για αυτό να μην σου άρεσαν της Πάρνηθας???) :lol: :lol: :lol:

Lambros
08-12-2004, 11:01
stamatiste ....zileuoooooooooooooooo :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

08-12-2004, 11:47
THA SAS FTIAXW......THA SAS FTIAXW..........H EKDIKHSH EINAI ENA PIATO POU TRWGETE KRUO...........KI ESEIS THA TO FUSATE KAI DE THA KRUWNEI.......

KAI ΚΡΥΑ ΤΡΩΓΟΝΤΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ..................ΜΙΑ ΔΟΚΙΜΗ ΘΑ ΣΕ ΠΕΙΣΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!

09-12-2004, 14:30
KAI MIA KAI ALLI MIA KAI META ! ! !
||31| ||31| ||31| ||31| ||31| ||31| ||31| ||31| ||31| ||31| ||31| ||31|
||31| ||31| ||31| ||31| ||31| ||31| ||31| ||31| ||31| ||31| ||31| ||31|
||31| ||31| ||31| ||31| ||31| ||31| ||31| ||31| ||31| ||31| ||31| ||31| ||31|

:drinkers: :smt035 :smt034 :smt060 :smt030 :smt023 :smt015 :smt005 :partyman: KAI |birth^

ttasos
10-12-2004, 07:13
ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΩΣ ΕΞΗΣ:
ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΤΕΙ 11 ΔΙΚΛΙΝΑ ΚΑΙ 2 ΤΡΙΚΛΙΝΑ ΔΩΜΑΤΙΑ.
ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΕΙΝΑΙ:
lgeor
ttasos
gavanos
airmax
Athina
MariaN
gkblue
anastasis
skorpini
esteban
smartspiros
pitsirikos
nikolas77
IGNITION

Η ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/12/04 ΣΤΙΣ 08:00 ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΟΔΙΑ ΤΩΝ ΑΦΙΔΝΩΝ

Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ: ΚΑΣΤΡΟ-ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ-ΧΑΙΡΩΝΕΙΑ-ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ-ΑΓΟΡΙΑΝΗ (180χλμ)

http://www.agorianni.com/MAP.JPG

ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΙΑ Ή ΔΥΟ ΣΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΑΝΕΦΟΔΙΑΣΜΟ κτλ :wink: ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΓΕΜΑΤΑ ΝΤΕΠΟΖΙΤΑ

ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΠΟΡΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ
6944-635788

ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ 8) 8) 8)

Athina
10-12-2004, 12:20
ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ..........

KAI TO NOYNOY ΣΑΣ

(Ξερω Ξερω off...)

airmax
10-12-2004, 12:40
8 i ora oloi sta diodia....... |mul^ |mul^ |mul^

DVCam
10-12-2004, 13:06
Ο DVCam δεν θα έρθει απλά θα ακολουθήσει με τον JohnK μέχρι κάποιο σημείο.

airmax
10-12-2004, 13:15
diladi eimaste 14 smartakia...

DVCam
10-12-2004, 13:21
Δυχτυχώς ο BigBrother θα είναι συνοδευτικό για κάποια ώρα. :sad:

airmax
10-12-2004, 13:37
ela dv araxova kai katse kai meta feygeis.

Lgeor
10-12-2004, 13:46
ΑΡΑΧΩΒΑ????? :?: :?: :?: :?: :roll: :roll:

airmax
10-12-2004, 13:48
agorianni enoousa proedre :)

Athina
10-12-2004, 13:48
ela dv araxova kai katse kai meta feygeis.

Οχι Αραχωβα βρε συ... Καλαβρυτα !!!!! :lol: :lol: :lol:

airmax
10-12-2004, 13:49
xmmmmmmmmmmmmm asteio :)

Lgeor
10-12-2004, 13:50
ΑΑΑΑΑΑΑ ΟΚ :D
ΕΙΠΑ ΚΙ ΕΓΩ.........
ΑΛΛΟΣ ΑΡΑΧΩΒΑ, ΑΛΛΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ, ΤΕΛΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑΝΗ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ :D :lol: :lol: :lol:

airmax
10-12-2004, 13:51
egooooooooooooooooooooooooooo :lol: :lol: :lol:

Anastasis
10-12-2004, 14:48
an apofasisete telika pou tha pame entaksei.....tha erthw kai egw :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

IGNITION
10-12-2004, 17:34
13:30 ώρες ακόμα and counting 8) 8)

Anastasis
10-12-2004, 17:45
its the final countdown :rock: :rock: :rock: :rock: :smt034 :smt035

gavanos
10-12-2004, 22:13
8:50 left!!!! :D

gkblue
11-12-2004, 05:23
1.40 AKOMAAA!!!!!ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΜΗΝ ΑΡΓΗΣΕΙΣΣΣΣΣ

gavanos
11-12-2004, 16:59
Αχ...Άτιμη κοινωνία...
Που άλλους τους έχεις εδώ και δουλεύουν και οι άλλοι καλοπερνάνε στην Αγόριανη... :?
Και επειδή δεν μπορώ να αντέξω άλλο μακριά σας....ΕΡΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΒΡΩ!!!!! ||29|

johnk102
11-12-2004, 20:17
Χμμμ :-k , γι αυτό έστριψες μετά τον Σείριο δεξιά ...
Τώρα κατάλαβα !
Go 4 it !

johnk102
12-12-2004, 03:16
Να και οι πρώτες φωτό από την αναχώρηση:

http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/07830001.JPG http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/07830003.JPG
http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/07830004.JPG http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/07830006.JPG
http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/07830008.JPG http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/07830009.JPG
http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/07830010.JPG http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/07830014.JPG
http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/07840001.JPG http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/07840002.JPG
http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/07840003.JPG http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/07840006.JPG
http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/07840008.JPG http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/07840014.JPG
http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/07840016.JPG http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/07840017.JPG
http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/07840018.JPGhttp://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/07840026.JPG
http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/07840027.JPG http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/07840029.JPG
http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/07840030.JPG http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/07840034.JPG
http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/07840035.JPG http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/07840036.JPG

Οι φωτογραφίες, τραβήχτηκαν από τον DVCam σε φιλμ κανονικό και τις έλαβα το ίδιο μεσημέρι. Μπράβο Γιώργο. |cla^

johnk102
12-12-2004, 03:23
Και οι υπόλοιπες φωτό, από την δική μου κάμερα:

http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/DSC00062.JPG http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/DSC00064.JPG http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/DSC00065.JPG http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/DSC00066.JPG http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/DSC00067.JPG http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/DSC00068.JPG http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/DSC00069.JPG http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/DSC00070.JPG http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/DSC00071.JPG http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/DSC00072.JPG http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/DSC00073.JPG http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/DSC00074.JPG http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/DSC00075.JPG http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/DSC00077.JPG http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/DSC00079.JPG http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/DSC00080.JPG http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/DSC00081.JPG http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/DSC00082.JPG http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/DSC00083.JPG http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/DSC00084.JPG http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/DSC00085.JPG http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/DSC00086.JPG http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/DSC00088.JPG http://johnk102.smartmania.gr/johnk102/Photos/Copy%20of%20Agoriani%2011-12-04/DSC00089.JPG

DVCam
12-12-2004, 09:03
Πιστεύω πως αυτή με την παρέα που είναι όλη η παρέα που ακολουθεί είναι η καλύτερη.Αυτό που έχω να πώ είναι πως θα ήθελα πολύ να τραβηξω μια... από συνάντηση επίσημη με πλήρη απαρτία μελών όπως στις συναντήσεις,με περισσότερα άτομα δηλαδή!

Lambros
12-12-2004, 09:14
GIANNH KAI GIORGO EINAI APLA TELEIES OI PHOTO

BRAVO PAIDIA GIA THN AMESH TOPOTHETHSH TON PHOTO STO FORUM ...ETSI GIA NA PAROUME KAI MIA MYRODIA KAI EMEIS POU DEN PHGAME....

KAI PALI BRAVO

P_H_PANOS
12-12-2004, 12:54
Axxxxxxxxx!!!

gavanos
12-12-2004, 14:01
KAI ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΥΛΙΚΟ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ....!!!! :D
(Δυστυχως εγώ γύρισα νωρίτερα...ας είναι καλά ο μ@λ@κας που με ανάγκασε...#!$%$#%!#)

12-12-2004, 18:42
ΚΑΙ ΠΕΡΑΑΑΑΑΣΣΣΣΣΣΑΑΑΑΑΑΑΑΜΜΜΜΜΜΑΑΑΑΑΑΑΙΙΙΙ
ΓΑ ΜΑ ΤΑ ! ! !
ΝΑΙ ΑΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΓΟΥΣΤΑΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩ !!!!!!!!!!!!!!!
ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΩΧΤΟ ΕΕΕΕΕ ! ! ! !
ΒΓΕΙΚΑΝΑΙ ΠΟΛΕΣ ΜΑΣΚΕΣ :wink:

Anastasis
12-12-2004, 19:45
APLA TELEIA HTAN!PANEMORFO XORIO,TELEIA PAREA,TRELLO KEFI,APLA KATAPLHKTIKA!!!ANTE NA KANONISOUME GIA KAPOU ALLOU SINTOMOTATA

gkblue
12-12-2004, 19:54
ΕΤΣΙ!!!ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΟΚΤΩ...ΜΠΑΣ ΚΑΙ...
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΕΛΕΙΑ Η ΕΚΔΡΟΜΗ,ΟΣΟ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΚΑΙ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΤΗΣ ΔΙΑΔΡΟΜΗΣ-ΠΟΜΠΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΕΠΙΛΟΓΩΝ!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ,ΣΤΟΥΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΥΣ,ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ (ΕΜΑΣ) ΤΟΥΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ!!
ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΡΟΧΑΛΙΖΕ...ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ 'ΚΡΑΣΙ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ' ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΞΕ ΚΑΙ ΕΠΕΣΕ ΝΕΚΡΟΣ...ΧΙΧΙΧΙ...
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΓΟΡΙΑΝΟΥΣ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΔΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟ ΚΕΦΙ!!
ΥΓ. ΠΙΤΣΙΡΙΚΟ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΕ ΕΙΧΑΜΕ ΜΕΤΑ ΣΤΗΝ ΑΡΑΧΩΒΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΒΑΒΟΥΡΑ ΜΕ ΤΟ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΣΟΥ...
ΑΘΗΝΟΥΛΑ,ΠΟΛΥ ΤΡΕΧΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ...ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ!! :wink:

Anastasis
12-12-2004, 19:59
ΕΤΣΙ!!!ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΟΚΤΩ...ΜΠΑΣ ΚΑΙ...
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΕΛΕΙΑ Η ΕΚΔΡΟΜΗ,ΟΣΟ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΚΑΙ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΤΗΣ ΔΙΑΔΡΟΜΗΣ-ΠΟΜΠΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΕΠΙΛΟΓΩΝ!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ,ΣΤΟΥΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΥΣ,ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ (ΕΜΑΣ) ΤΟΥΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ!!
ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΡΟΧΑΛΙΖΕ...ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ 'ΚΡΑΣΙ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ' ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΞΕ ΚΑΙ ΕΠΕΣΕ ΝΕΚΡΟΣ...ΧΙΧΙΧΙ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΓΟΡΙΑΝΟΥΣ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΔΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟ ΚΕΦΙ!!
ΥΓ. ΠΙΤΣΙΡΙΚΟ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΕ ΕΙΧΑΜΕ ΜΕΤΑ ΣΤΗΝ ΑΡΑΧΩΒΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΒΑΒΟΥΡΑ ΜΕ ΤΟ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΣΟΥ...

poios roxalize re???????afou esy isoun autos pou klotsage mesa ston upno tou maxilaria,kouvertes,komodina,lampes,pmr kai oti itan gurw stin aktina tou dwmatiou!

Anastasis
12-12-2004, 20:34
ΚΑΙ ΠΕΡΑΑΑΑΑΣΣΣΣΣΣΑΑΑΑΑΑΑΑΜΜΜΜΜΜΑΑΑΑΑΑΑΙΙΙΙ
ΓΑ ΜΑ ΤΑ ! ! !
ΝΑΙ ΑΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΓΟΥΣΤΑΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩ !!!!!!!!!!!!!!!
ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΩΧΤΟ ΕΕΕΕΕ ! ! ! !
ΒΓΕΙΚΑΝΑΙ ΠΟΛΕΣ ΜΑΣΚΕΣ :wink:

ti ennoeis agori mou?

12-12-2004, 20:37

ΠΙΟ ΣΟΥ ΕΙΠΑΙ ΟΤΙ Η ΑΡΑΧΩΒΑ ΔΕΝ ΧΩΡΕΨΕΕΕΕ ΚΑΤΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΜΟΥΥΥΥ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ! ! ! :D :D :D :D

ΔΕΝ ΤΗΝ ΦΩΒΑΜΑΙ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΟ ΧΕΙ ! ! !

ΕΕΕΕΕΕΡΡΡΡΡΡΡΕΕΕΕΕ ΚΚΚΚΚΚΚΚΕΕΕΕΕΦΦΦΦΦΦΦΙΙΙΙΙΙΙ ! ! !

12-12-2004, 20:39
ti ennoeis agori mou?
ΜΙΛΑΩΩΩΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΙΘΕΝ ΚΟΥΛΤΟΥΔΙΑΡΙΔΕΣΣΣ ΜΑΣΣΣΣ

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

gavanos
12-12-2004, 20:48
Δηλαδή??? Για ποιούς μιλάς pits?

12-12-2004, 20:54
ΕΕΕΕΕΕΕΕ ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΑΡΧΙΓΟΣ ΤΗΣ ΚΟΥΛΤΟΥΡΑΣ Η ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΑΣ ! ! ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anastasis
12-12-2004, 21:01
ΕΕΕΕΕΕΕΕ ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΑΡΧΙΓΟΣ ΤΗΣ ΚΟΥΛΤΟΥΡΑΣ Η ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΑΣ ! ! ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mallon akomi sou exei meinei to ouski,ursus,vodka,krasi apo xthes ston organismo sou paidaki mou......ANTE PAME STO ANAKTORO TORA!!!

12-12-2004, 21:08

mallon akomi sou exei meinei to ouski,ursus,vodka,krasi apo xthes ston organismo sou paidaki mou......ANTE PAME STO ANAKTORO TORA!!!

ΑΧΧΧΧΧ! ! ! ΝΑ ΕΙΧΑΜΑΙ ΛΙΓΟ ΣΑΜΠΟΥΚΑ ΜΑΖΙΙΙΙ ! ! !

Athina
12-12-2004, 21:12
Φαινεται πως πολλοι δεν κοιμηθηκαν καλα το βραδυ στην εκδρομη.... και εγω δεν μπορεσα να κοιμηθω πολυ γιατι η Μαρια ηταν αρκετα ανησυχη :lol: :lol: :lol: Το πρωινο ξυπνημα ομως ηταν ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ :razz: :razz: :razz:
Μα καλα τι εγινε σε αυτο το 8??????? πολυ φασαρια βρε παιδια , ο κοσμος στο ξενοδοχειο παει για να ηρεμισει.... και εγω για αυτο πηγα 8) ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ!!!
Η αληθεια να λεγεται ... περασαμε πολυ καλα και εμεις αλλα και οι Αγοριανοι με εμας :razz: Ο κοσμος θα ακουει ΑΝΑΚΤΟΡΟ τωρα πια στην Αγοριανη !!!
Αχ θελω τοσα πολλα να γραψω για την εκδρομη.... σταματηστε με :razz:
Θα γραψω και αλλα αυριο που θα εχω αποβαλει περισσοτερο αλκοολ απο το αιμα μου γιατι ακομα υπαρχει σε αφθονια... :cry:
Υ.Γ. Γιωργο δεν φταιω εγω για την επιστροφη.. εγω απλα ετρεχα να σας προλαβω :lol: :lol: :lol: :wink:
Μα καλα τι εγιναν ολοι οι αναπτηρες το βραδυ στο ξενοδοχειο?????

gavanos
12-12-2004, 22:16
Να μιλήσω κι εγώ λοιπόν...
Όλα ήταν άψογα, τόσο η οργάνωση, ο προορισμός, το βραδυνό φαγητό, (γιατί από το μεσημεριανό απουσίαζα... :evil: )
Θα μιλήσω λοιπόν για αυτά που είδαν τα έκπληκτα μάτια μου... :shock: (ειδατε ματάρες ε??? :lol: )

- Ξεκίνημα Σάββατο πρωί:
Πραγματικά πολύ καλό, αν και εγώ ήρθα από τους τελευταίους (λέτε να έχω γενικότερο πρόβλημα με την ώρα? Κάπου άκουσα ότι αυτό είναι ένα είδος δυσλεξίας!!! Ακούς εκεί δυσλεκτικός ένας gavanos!!! :twisted: ). Καταλυτική η παρουσία όλων σας και ειδικότερα του DVCAM και Johnk102 που ήρθαν μόνο και μόνο για να απαθανατίσουν τις μοναδικές στιγμές και μετά να αποχωρήσουν... :sad: H συνέχεια λοιπόν και η φωτογράφηση έγινε στο σείριο. Μετά εγώ έπρεπε να αποχωρήσω λόγω δουλειας... :? Όμως την αναχώρηση δεν υπήρχε περίπτωση να την χάσω... :wink:

Απόγευμα Σαββάτου
Φτάνω λοιπόν κι εγώ με μεγάλη χαρά κατά τις 8 το βράδυ, και τί να δώ??? Όλοι -σχεδόν- κοιμόντουσαν!! Παρά τον "τυχαίο" σαματά που έκανα μπαίνοντας στο δωμάτιό μου (σαν να τους λέω "ξυπνάτε ρεεεεε"), κανένα αποτέλεσμα...
Οπότε περίμενα υπομονετικά ξαπλωμένος (παραλίγο να με πάρει ο ύπνος), μέχρι να αρχίσει το γλέντι...

Δωμάτιο 8
΄Φτάνουμε και στο περιβόητο δωμάτιο "8"...Εκεί λοιπόν μαζευτήκαμε όλοι (!) ο ένας πάνω στον άλλο, και αρχίσαμε να πίνουμε και να τρώμε τις kinder που πολύ απλόχερα μας προσφέρθηκαν. :D Όμως με το συνεχές refill ύστερα από λίγο δεν το χα καθόλου... Για αυτό μάλλον δεν θυμάμαι το δρόμο για την ταβέρνα... :partyman: :lol:

Ταβέρνα
Εκεί να δείτε φαγοπότι όσοι δεν ήρθατε...Το τζατζίκι άψογο (έτσι Σπύρο?), και βέβαια όλα τα υπόλοιπα ήταν αξίσου καλά...Και επειδή οίνος ευφραίνει καρδίαν, και ο οίνος ήταν άφθονος, το ήσυχο ταβερνάκι του χωριού μετατράπηκε σε ρεμπετάδικο. Περισσότερα δεν θα πω, θα τα δείτε στις πολλές photos...!!! (κάτι θυμάμαι πάντως για ένα ροζ κασκόλ??? |dan^ :twisted: )

Δωμάτιο 8 (μέρος 2ο)
(Σαν ταινία ακούγεται αυτό :lol: ) Στη συνέχεια λοιπόν, έχω ένα μικρό κενό μνήμης... Αν θυμάμαι καλά πήγαμε πάλι στο δωμάτιο 8, αλλά δεν έκατσα πολύ λόγω "κούρασης" :smt030 . Έτσι σύρθηκα :lol: μέχρι το δωμάτιο μέχρι το πρωί...

Πρωί Κυριακής
Με ξύπνησαν κάτι κυράτσες που έβριζαν για την τύχη τους και έψαχναν ένα δωμάτιο "8"...Δεν μπορώ να καταλάβω όμως γιατί :lol: :lol: :lol:
Το πρωινό ήταν λίγο "ζαλισμένο" ακόμα. "Που θα πάει όμως?" Σκέφτηκα. Θα υπάρξει συνέχεια. Και όμως δεν υπήρχε...Για μένα τουλάχιστον... :sad: Έπρεπε να γυρίσω στο γραφείο...Έτσι άφησα τους υπόλοιπους που θα ανέβαινανα Παρνασσό και επέστρεψα πετώντας (1:45' από Αγόριανη) στην Αθήνα...

Παρόλα αυτά πέρασα πολύ όμορφα...
Και εις ανώτερα! :D

smartspiros
12-12-2004, 22:27
http://www.smartmania.gr/gallery/albums/userpics/10313/normal_1.jpg

http://www.smartmania.gr/gallery/albums/userpics/10313/normal_ag1.jpg

Για αλλη μια φορα τελεια.....

Λοιπον απο αυριο θα αρχισουν να ανεβαινουν και οι αλλες φωτογραφιες απο εμενα
(γυρω στις 100-150) :D :D
Θα τα δειτε ΟΛΑ
Θα μας δειτε ετσι οπως δεν μας εχετε δει ποτε
Δεν θα πιστευετε τα ματια σας
Και ετσι για αρχη.........παρτε τον πιτσιρικο λιγο πριν το ....8

http://www.smartmania.gr/gallery/albums/userpics/10313/normal_2.jpg

13-12-2004, 07:22
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ.....

ΘΑ ΞΑΝΑΠΩ ΑΠΛΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ.!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ FOTO ΚΑΙ ΤΟ VIDEAKI ΠΟΥ ΤΡΑΒΗΞΑΝ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΝ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΗΤΑΝ ΠΑΡΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΟΘΑΝΑΤΙΣΟΥΝ ΣΤΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΜΑΣ!!!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ!!!

ΑΘΗΝΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ 8 Ε?????????? :lol: :lol:
ΠΑΙΔΙΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΕΠΙΦΥΛΑΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΟΥΛΑ!!!Η ΟΠΟΙΑ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ ΕΨΑΧΝΕ ΑΝΑΠΤΗΡΑ!!!!!

ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ................ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

airmax
13-12-2004, 08:35
kalimera pedia ontos itan katapliktika perasame poli omorfa kai ola organothikan apsoga....mpravo mpravo anoixe kai to kainourgio clubaki to 8 :)

13-12-2004, 08:43
ΛΕΥΤΕΡΙ ΓΙΑ ΡΕΜΠΕΤΑΔΙΚΟ ΣΟΥ ΦΑΝΙΚΕ ΕΣΕΝΑ ! ! !
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ΕΡΡΡΡΡΡΡΕΕΕΕΕΕΕΕ ΚΚΚΕΕΕΦΦΦΦΙΙΙΙ ! ! !
ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΩΧΤΟ ΕΕΕΕΕΕΕΕ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
ΚΕΦΙ . . . .ΚΕΦΙ . . . .ΚΕΦΙ . . . . ! ! !

airmax
13-12-2004, 08:56
pos den mpoukarane oi gries mesa sto oxto na ginei kolasi!!!!!!! :) :)

gavanos
13-12-2004, 11:13
Καλά ας μπούκαραν και θα θυμόντουσαν τα νιάτα τους...Τότε πολύ παλιάαααααα :lol:

airmax
13-12-2004, 11:48
axaxaxaxaxaxaxaxa

Skorpini
13-12-2004, 17:10
Εεεεεεε θα το πω και εγω αυτη τη φορα ...............ΝΑΙ!!!!!!!........... ΝΑΙ!!!!!!...... ΝΑΙ!!!!!!!........... :rock: :smt034 :lol: ΤΡΕΛΟ ΚΕΦΙ!!!!
Δεν υπαρχουν λογια να περιγραψω τη εκδρομη, απλα ΤΟ ' ΧΑΜΕ ΜΕ ΤΡΕΕΕΕΕΕΛΑΑΑΑΑΑ, πολυ κεφι, πολυ αλκοολ, πολυ χορο, πολυ γελιο και.......ΠΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΦΑΪ :lol: Η Αγοριανη θα μας θυμαται για πολλα χρονια :wink:
Στο τσακ βεβαια γλυτωσαμε την εξωση απο το ξενοδοχειο, γιατι μετα το τρελο γλεντι στην ταβερνα ειχαμε και συνεχεια στο "club 8" του ξενοδοχειου, οπου λογω του ασταματητου κακαριστου γελιου της Αθηνας, :twisted: δεν ελειψαν και σχετικα μπινελικια απο τους διπλανους πελατες :D
ΑΘΗΝΑ ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ :twisted: :lol:

Υ.Γ. Ευχαριστουμε πολυ τον DVCAM & JOHNK για τον κοπο που κανανε να μας ακολουθησουν μεχρι καποιο σημειο για να μας αποθανατησουν ||4

johnk102
13-12-2004, 19:09
Η χαρά ήταν δική μας, Άννα μου. Κρίμα που δεν μπορέσαμε να συμμετάσχουμε κι εμείς, στην πιο επιτυχημένη εκδρομή της παρέας μας! :sad:

maraki04
13-12-2004, 19:51
KAΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΤΟΥ TEAM ΠΟΥ ΕΦΕΡΑ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο "NICOLLAS77" ΘΑ ΗΘΕΛΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΩΣΤΕ :razz: ΝΑ ΠΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ ΤΟΥ SMARTMANIA ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ'ΡΧΙΣΩ??? :idea:

ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ??ΤΟ ΑΚΑΤΑΠΑΥΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟΟΟΟ !!!ΤΟ ΤΡΕΛΛΟ ΓΛΕΝΤΙ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΣΤΗΝ ΤΑΒΕΡΝΑ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΠΟΥ ΜΕΤΑΤΡΑΠΗΚΕ ΣΕ ΡΕΜΠΕΤΑΔΙΚΟ ΤΩΝ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ??ΣΤΟ ΧΑΒΑΛΕ ΣΤΟ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΟ e.t.c....?? :D :D

ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΩΡΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ :?: :idea: ΓΙΑΤΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΚΑΠΟΤΕ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ'ΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΑΦΟΥ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ :cry: :cry: ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΑΙΔΙΑ... 8)

DVCam
13-12-2004, 23:02
Thanks Άννα... και γενικά όλους όσους βοήθησαν στη λήψη. Τα καλά σας λόγια αλλά και γενικά η φάση μας παροτρύνουν και για συνέχεια!
Όταν με το καλό μαζευτεί... λίγο ακόμα υλικό... τότε θα δειτε τα απίστευτα!!!
Προσωπικά... θα σας αφήσω άφωνους με το μονταζ!!!

13-12-2004, 23:15
ΜΕΤΑΤΡΑΠΗΚΕ ΣΕ ΡΕΜΠΕΤΑΔΙΚΟ
ΣΕ ΡΕΜΠΕΤΑΔΙΚΟ;;;;;;;
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
ΜΑΛΩΝ ΣΕ ΒΓΑΒΓΑΔΙΚΟ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΕΓΩ ! ! !
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anastasis
13-12-2004, 23:20
ANEBA STO TRAPEZI MOU KOUKLA MOU GLUKIAAAAAAAA

gavanos
13-12-2004, 23:35
Ταβέρνα
Εκεί να δείτε φαγοπότι όσοι δεν ήρθατε...Το τζατζίκι άψογο (έτσι Σπύρο?), και βέβαια όλα τα υπόλοιπα ήταν αξίσου καλά...Και επειδή οίνος ευφραίνει καρδίαν, και ο οίνος ήταν άφθονος, το ήσυχο ταβερνάκι του χωριού μετατράπηκε σε ρεμπετάδικο. Περισσότερα δεν θα πω, θα τα δείτε στις πολλές photos...!!! (κάτι θυμάμαι πάντως για ένα ροζ κασκόλ??? |dan^ :twisted: )

ΤΟ ΤΡΕΛΛΟ ΓΛΕΝΤΙ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΣΤΗΝ ΤΑΒΕΡΝΑ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΠΟΥ ΜΕΤΑΤΡΑΠΗΚΕ ΣΕ ΡΕΜΠΕΤΑΔΙΚΟ ΤΩΝ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ??

Pitsiriko, 2 ίδιες απόψεις...Άρα κατοχυρώθηκε...ΡΕΜΠΕΤΑΔΙΚΟ λοιπόν... :D

maraki04
14-12-2004, 07:19
KAΛΗΜΕΡΑ....ΝΑ'ΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ!!ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΑΡΑΧΩΒΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΤΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΘΗΝΑ :?: :?: ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΡΕ?? ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΥΧΤΟΠΟΥΛΙΑ!!!

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ "ΡΕΜΠΕΤΑΔΙΚΟ" ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΟΥ ΜΑΓΑΖΙΟΥ ΤΕΤΟΙΟ ΤΡΕΛΛΟ ΓΛΕΝΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ..............................:lol: :lol:

Υ.S.
:razz: PITSIRIKOS:ΑΠ'ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΔΕΝ ΜΑΣΑΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟ ΜΙΑΣ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΤΟ ΒΓΑΒΓΑΔΙΚΟ ΔΕΝ ΕΒΑΛΕΣ??ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΝΑ'ΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ "POWER" NA ΞΕΣΗΚΩΝΕΙΣ ΤΗ ΠΑΡΕΑ!!!!

ΑΙRMAX: KAΛΗΜΕΡΑ ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΧΩΝΕΨΕΣ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟΟΟΟΟΟΟΟ...ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ ΣΤΗΝ ΚΟΠΕΛΙΑ ΣΟΥ :wink: :wink:

gavanos
14-12-2004, 07:21
kalhmera boy...ante giati itan polu psofio to meros....

den kserw re sy....egw de thimame tipota!!!! :oops: :oops:

Αναστάση ούτε εγώ θυμάμαι τίποτα.. Και βλέπω μετά και τις photos... Είδες τι κάνει το photoshop ε??? Ως και πάνω σε καρέκλα με "ανέβασαν" :twisted:

14-12-2004, 07:30
ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΜΙΑ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ.....ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ!!!!!!!!!!!!!

ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΤΕΛΕΙΑ.....(φτανει)

888888888888888888888888888888888

IGNITION
14-12-2004, 08:23
Καλήμερα ! Παιδιά πρέπει οπωσδήποτε μέσα στον Ιανουάριο να κανονιστεί πάλι εκδρομή !! Ηταν τέλεια !! Παρ' όλο που κοιμήθηκα λίγο μπορώ να πώ οτι ξεκουράστηκα αρκετά!! Μαράκι τσίγκλισε τους άλλους για Ιανουάριο να πάμε πάλι κάπου όλοι μαζί !! Πρόεδρε κάνε κάτι !!!! :D :D

maraki04
14-12-2004, 09:16
ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ??? ΜΑΡΙΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΒΑΡΙΕΜΑΙ, ΠΛΗΤΤΩ....ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.......
ΚΑΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ'ΜΑΙ ΩΣ ΤΙΣ 4,00!!! :sad: :sad: Ο ΘΕΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΛΥΠΗΘΗΚΕ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΚΑΘΟΥΛΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ....... :lol: :lol:

ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΟΤΙ ΛΕΕΙ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΑΠΟ ΤΟ "CLUB 8" ???
8)

MHΠΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΑ ΟΧΙ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΣΥΧΝΕΣ ΕΚΔΡΟΜΕΣ??? ΑΝΤΕ Ο ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΥΑ :lol: :lol:
ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΣΑΣ ΕΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΣΤΟ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΜΕΣΑ.........ΧΙΧΙΧΙ :D ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΣΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΕΙΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ! :evil: