PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : Επιτελους...ΤΟ ΠΗΡΑ

Nikel
29-01-2005, 09:25
Epitelous to pira :D
Protes entiposeis...Fovero
Apsoga stimeno...Den to perimena...Arketa sklires anartiseis (tis niothis)..Stis strofes treno...
Spirtoziko (to 1.3) me poli kali apokrisi gkaziou se apotomo patima apo xamiles strofes...Sigoura pezei rolo o enthousiasmos tou kainourgiou alla ta prota digmata einai poli thetika :twisted:

gavanos
29-01-2005, 10:47
ΜΕΓΕΙΑ!!!!! Καλορίζικο καλοτάξιδο και αγρατζούνιστο!!!! \:D/ ||29|

Αντε τώρα να σε δούμε στην επόμενη συνάντηση και από κοντά...! :D

Peper
29-01-2005, 11:31
na to xareis k na einai gero mazi me esena k na kanete treles voltes!!!! :D

claudio
29-01-2005, 12:36
με γειά
καλοτάξιδο και καλότυχο
να το χαίρεσαι
είναι πολύ ωραίο αμαξάκι

gkblue
29-01-2005, 15:51
ΜΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑ!!!!!!ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ ΤΟ ΚΟΥΚΛΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ! Ε ΡΕ ΧΑΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Ο DVCAM! :D

DVCam
29-01-2005, 21:04
Φίλε καλορίζικο και με το καλό τα καλά χιλιόμετρα. Όπως είπαμε. Με προσοχή!!! Χαίρομαι που σου αρέσει και φαντάζομαι πως σήμερα θα έχεις πάρει τους δρόμους! Πόσες φορές φώναζα εγώ εδώ μέσα ότι είναι τέλειο του αυτοκινητάκι!!! Ιδού η απόδειξη κύριοι!!! Να ο δεύτερος που από την πρώτη κι ολας μέρα βγαίνει και λέει για το πόσο τέλεια είναι στημένο το όχημα.
Και γιαααα πές μου τώρα? Τη θέλεις τη 17" ή όχι? Εγώ με τέτοιο στήσιμο πάντως... όχι!
Ότι θέλεις στείλε μου e-mail η ΠΜ.
Να είσαι σίγουρος πώς δεν θα λυπηθείς ούτε ένα ΕΥΡΩ από τα λεφτά που έδωσες!!! Είναι τέλειο!!!
Άντε να βλέπω και άλλους με F4!!! Xmmm
(Μήπως να το ονομάω FANTOM???? FANTOM F4=ForFour.Αυτό δεν είναι αυτοκίνητο...!!! Ειναι μαχητικό!!! Και το έλεγα εγώ μικρός... "Θα γίνω πιλότος"!!!!!!!) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nikel
31-01-2005, 11:21
Sas euxaristo paidia..
Rantevou stin epomeni sinantisi...

Nikel
31-01-2005, 11:24
Και γιαααα πές μου τώρα? Τη θέλεις τη 17" ή όχι? Εγώ με τέτοιο στήσιμο πάντως... όχι!

Synexizo kai tin thelo apla giati aisthitika g@m@ei...Omos ean apo tin mana tou eina toso skliro ean ego to xamiloso kai tou valo kai 17ara me xamilo profil pos tha ginei...koutsouro??? Idomen...

DVCam
31-01-2005, 12:19
Σήμερα που είχα πάει για το αμορτισέρ μου, είχαν συζήτηση ο οδηγός ενός SPORTSTYLE F4 1,5 με έναν υπεύθυνο εκεί.Ο πρώτος έλεγε πως δεν πάει μια ενώ ο δεύτερος με λιγότερα άλογα έλεγε πως με το 1,3 τον βάζει κάτω και με στοίχημα,μιας και κόβει πολύ η 17" του SPORTSTYLE .Φαντάσου ότι 109αλογάκια έχει το 1,5. Οπότε αν είναι να μου κόψει... να κινδυνεύει η ανάρτησή μου σε λακούβες και να με πιάνουν αυτά που σήμερα με χάνουν... (και να πληρώσω και τρελά λεφτα)... όχι... δεν θα πάρω!!! Είναι μια χαρά!
BRABUS με 122 μια και καλή!

airmax
01-02-2005, 08:51
re pedia mia aporia!!! |off^ to for four exei manual taxytitites h einai siriako/aytomato ?????

Peper
01-02-2005, 09:44
manual. sumplekti klp....

gavanos
01-02-2005, 10:48
re pedia mia aporia!!! |off^ to for four exei manual taxytitites h einai siriako/aytomato ?????

Manual. Αλλά αν θέλεις είναι (εξτρα) και σειριακό (καλύτερο από for2-roadster)

jimgas1984
01-02-2005, 18:15
........

DVCam
08-02-2005, 10:44
Πώς τα πάς Nikel με το όχημα? Ευχαριστημένος? Πές καμιά καλή εμπειρία!

Nikel
08-02-2005, 10:57
George apo pou na ksekiniso....
Apla niotho oti to autokinito ftiaxtike apoklistika gia emena...
Einai apsoga stimeno, zigismeno, den tha se ekpliksei se apotomes strofes, anomalies tou odostromatos. Exei frena kalitera isos apo tha eprepe na exei kai isxi akros ikanopioitiki gia 1300ari...H alithia einai pos ontas akomi sto strosimo den to exei ftasei sta oria tou gia na do akrivos pos simperiferete alla ean krino apo ta prota digmata tha me ikanopieisei akoma kai sto orio...Kai afta ta leei enas antropos pou to proigoumeno tou aftokinito itan 170 aloga me apsogo stisimo :twisted:

Isos ta mona meion pou exei einai o ixos tis zonis pou einai enoxlitikos :evil: kai pos apo tin thesi odigisis den vlepeis kathara to mprosta meros (mouri) sto parkarisma...Kai ta dio simia amos einai apla thema sinithias :wink:

DVCam
08-02-2005, 11:08
Ο ήχος της ζώνης δεν με ενοχλεί γιατί φοράω πάντα. Άσε που αν πας χωρίς , εμτά από ένα λεπτό οδήγησης σταματάει αρκεί να μην πέσεις κάτω από 20ΚΜ/Η . Όσο για τη μούρη του... θα το συνηθήσεις σύντομα! Πάντως τα φρένα του και τα κρατήματά του... Δεν παίζονται!!!

gavanos
08-02-2005, 15:51
Καμιά φωτό δεν έχει???? Άντε για να το δούμε κι εμείς λίγο...!

Nikel
08-02-2005, 16:23
Ipomoni Lefteri mou...
Katse na ftiaksoume kai to ixosistima kai tha sas pikso stis fotografies :twisted:

gavanos
08-02-2005, 18:06
Καλά...υπομονή λοιπόν. Παίζει να το δούμε το Σάββατο? :wink:

Nikel
09-02-2005, 11:04
Auto to Sabbato distixos den mporo...
Sigoura omos stin epomeni sinantisi...