PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : 52ο Rally Acropolis

gavanos
23-05-2005, 20:38
Κυρίες και κύριοι, ||19| έφτασε πάλι η εποχή που θα πάρουμε τα όρη και τ'άγρια βουνά!!! :supz:

Αλλά μήπως... λέω μήπως, πριν το κάνουμε αυτό... και μιας και γίνεται μετά από χρόνια Σούπερ Ειδική :prayer: στην Αθήνα, να κανονίζαμε κάτι???
Η ημερομηνία διεξαγωγής του γεγονότος θα είναι η 23η Ιουνίου του 2005!! |sil^
Η χάραξη της πίστας μέσα στο Ολυμπιακό Στάδιο είναι εντυπωσιακή και οι τιμές των εισητηρίων λογικές.
Σήμερα ρώτησα αν υπάρχουν ακόμα διαθέσιμα για όλες τις θύρες και η απάντηση ήταν θετική (+) :smt033
Για όσους δεν γνωρίζουν, οι τιμές ξεκινάνε από 20 ευρώ για το πάνω διάζωμα, ανεβαίνουν στα 25 ευρώ για το μεγαλύτερο μέρος του κάτω διαζώματος, μετά πάμε στα 40 ευρώ για τις θύρες 7-9 που βρίσκονται μπροστά από την εκκίνηση - τερματισμό και αν κάποιος γουστέρνει υπερβολικά δίνει και 120 ευρώ για να κάτσει σε VIP θυρούλα, με ποτάκι :smt030 :partyman: κερασμένο από το μαγαζί!!! ||28|

Πολύ καλή ιδέα... :idea:

Επειδή όμως για να οργανωθεί σωστά πρέπει να κλείσουμε από τώρα εισιτήρια, και μάλιστα μέσω πιστωτικής, όποιος ενδιαφέρεται πραγματικά να παρεβρεθεί, παρακαλώ να το δηλώσει, έτσι ώστε να κλειστούν τα σωστά εισιτήρια (και να χρεωθεί πιστωτική κάρτα). Η χρέωση θα γίνει σε μια κάρτα, έτσι ώστε να κανονίσουμε να κάτσουμε όλοι μαζί και να το χουμε! :wink:

Και φυσικά θα πάμε όλοι μαζί, για να κάνουμε και τον καθιερωμένο χαμό από πριν... :wink:

Anastasis
23-05-2005, 20:55
το θεμα ειναι σε ποιες σειρες θελετε να καθισετε πρωτα απο ολα....γιατι οι τιμες διαφερουν.....

gavanos
23-05-2005, 21:42
Πιστεύω ότι το καλύτερο είναι να κανονίσουμε για τις θέσεις των 20ε, έτσι ώστε να συμφωνήσουμε όσο το δυνατόν περισσότεροι. Όποιοι ενδιαφέρονται, ας πουν και τι εισιτήριο θα προτιμούσαν :wink:

gkblue
24-05-2005, 02:28
ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ,ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΣΤΟΥΣ ΠΙΟ ΕΜΠΕΙΡΟΥΣ.ΑΠΛΑ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΛΑ,ΓΙΑ ΝΑ ΑΞΙΖΕΙ!!ΕΕΕΤΣΙ!!!! (ΚΑΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣ ΤΗΣ ΔΙΑΔΡΟΜΗΣ ΘΑ ΔΟΘΕΙ Η ΠΙΣΤΑ ΓΙΑ... ΚΟΝΤΡΕΣ???..) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

STELIX
24-05-2005, 08:55
Αν ειναι να δοθει η πιστα για κοντρες με βλεπω να ερχομαι. Γιωργο χτυπας σε ευαισθητα σημεια. :o

gavanos
24-05-2005, 09:48
Θα ήθελα να παρακαλέσω να ποστάρουν όσοι ενδιαφέρονται πραγματικά, για να μην γίνει μπέρδεμα :wink:
(εξάλλου υπάρχει και αντίστοιχο ποστ στις γενικές :wink: )

E-male
24-05-2005, 10:43
Θέλω ΜΕ ΤΡΕΛΛΑ να πάω, αλλά για να είμαι ειλικρινής θέλω να κλείσω στην 9 ή στην 11 (€40,00). Αν είναι να το δώ, να το δώ καλά ρε γαμώτο!!!!

Ας περιμένουμε 2-3 ημέρες και αποφασίζουμε-ζεται!!!!

gAfaS
24-05-2005, 13:42
Lefteri mou an einai meta tis 9 tou minos kai prin apo tis 31 Iouniou tote count on me..... mesa mesa me xilia...... :wink: :wink: :wink:

kai gia vip kai gia oti thelete ... egw mesa.... :wink:

kala xthes logistiki... ekana dikous mou omous..... tin wra pou tha to diavazoun tha tous peftoun mallia.....

alla to xeirotero.. einai swsta... :PPPppp

makalu
24-05-2005, 18:47
Παρακαλώ με ενδιαφέρει κ εμενα για 3 ακομα θέσεις στην παρεα σας.

cheers :)

Anastasis
24-05-2005, 19:25
egw mesa

Peper
24-05-2005, 19:27
ego tha sou apantiso aurio... prepei na do tis imerominies tis eksetastikis mou epeidi tin anevalan gia 20 iouniou g@moto!!!!!! :smt013

Sphinxgr
25-05-2005, 09:42
Twra bebaia pou einai kalutera na deis. Sto panw h sto katw diazoma?? Sto podosfairo pantws emena mou aresei epanw...

DVCam
25-05-2005, 09:47
Μόνο μέσω Ιντερνετ και πιστωτικών καρτών προς το παρών και πάλι έχουν πουληθεί πολλά ήδη!
Από 10 Ιουνίου σε διάφορα σημεία αλλα... όπως πάει θα έχουν μείνει μόνο στο επάνω διάζωμα!

esteban
25-05-2005, 12:09
Ας δηλώσω κι εγώ συμμετοχή....
Esteban+ Skorpini+ Αδερφός Esteban :lol:
Τρία άτομα σύνολο εεε! Οk? :D
Για την χρέωση μιας πιστωτικής κάρτας σας λέω ότι μπορεί να είναι και η δικιά μου αυτή.
Αλλά πρέπει να το συντομεύουμε το θέμα... πιστεύω ότι μέχρι την Παρασκευή πρέπει να έχει κλείσει! 8)
Το επάνω διάζωμα δεν είναι κακό.... μια χαρά θα βλέπουμε και από εκεί.
Και επίσης πιστεύω ότι καλά θα είναι αν βρούμε στο δεξί (όπως φαίνεται στη φωτό)
http://www.acropolisrally.gr/upload/images/1116003926a.jpg
πέταλο εκεί που έχει τις φουρκέτες :twisted:
Για κοιτάξτε τις θύρες 12, 14, 22, 24...

gavanos
25-05-2005, 15:24
Μέχρι τώρα έχουμε

GKBlue x1
Gafas x1
Gavanos x1
DVCam x1
Makalu x3
Anastasis x1
Esteban x3

makalu
26-05-2005, 01:28
..μια μικρη διορθωση:

GKBlue x1
Gafas x1
Gavanos x1
DVCam x1
Makalu x4 :wink:
Anastasis x1
Esteban x3

Na δοθεί το ΟΚ -απ'όλους- για να αγοραστουν ASAP.
Noμιζω κι εγω οτι κ ψηλα θα ειναι καλά. Ξεχναμε το γ*@*μησι (απο αποψη οδικης κινησης, σκονης, ορατοτητας προς τον αγωνα κ ανεσης του χωρου) που ειχαμε φαει παλαιοτερα σε κατι Αναβυσσους, Λιλαιες, Καμενα Βουρλα, κτλ..
Με χιλια κι ας ειναι κ στην στεγη του Καλατράβα :razz:

Κωστής :)

gavanos
26-05-2005, 08:58
Μάλλον έχεις δίκιο Κωστή. Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει τόσο το πάνω ή κάτω. Αρκεί να είναι καλό το σημείο. Και βέβαια σημασία έχει που θα είμαστε όλοι μαζί και να το χουμε :wink:

DVCam
26-05-2005, 09:16
Οι καλες οι θέσεις είναι κάτω! Γιάυτό είναι και πιο ακριβά.Είσαι πιο κοντά στο αυτοκίνητο και ο θόρυβος που ακούς είναι πολύ περισσότερος (για τους πορωμένους) γιατί ακούς echo από το πάνω διάζωμα που είναι πολύ κοντά! Οι δε καλύτερες θέσεις είναι δεξιά των δημοσιογράφων που έχεις δύο φουρκέτες και το πέρασμα κάτω και πάνω από το γεφυράκι (γι αυτο βάλαν και τα δημοσιογραφικά εκεί) και τελος εκεί θα ρίξουν τα σβουρίδια τα αγρίμια τελειώνοντας!!! :D

makalu
26-05-2005, 11:11
..και τελος εκεί θα ρίξουν τα σβουρίδια τα αγρίμια τελειώνοντας!!! :D
..φανταζομαι αναφερεσαι στα Smart μας :mrgreen: ||31|

Ξερω-Ξερω..Off Topic |off^ :oops:

STELIX
30-05-2005, 15:36
Μεσα και εγω.Τερματισμος ειδα θα ειναι 26/6 στην Λαμια οποτε θα παω να δω και αυτο.

gkblue
13-06-2005, 17:17
Γ@ΜΩ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ!!!!! ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΝΑ ΔΙΝΩ 5 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ ΠΕΜΠΤΗ 18.00-20.00!!! ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΤΙΠΟΤΑ!! ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ,ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!!!!