PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!!!!!!!

MARKELA
27-06-2005, 11:07
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΣΥΣΤΗΣΩ ΤΟ ΡΟΖ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΜΟΥ

STELIX
27-06-2005, 11:11
Κλαως ηρθες. Ωραιο χρωμα. Στο εφτιαξαν καπου η ετσι το πηρες;

MARKELA
27-06-2005, 11:16
ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΗΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΟΥΚΛΙ.........
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ!!!!!!!!!!!

Skorpini
27-06-2005, 11:41
Καλως ηρθες Μαρκελα με το ροζ κουκλι !!!! :D

gavanos
27-06-2005, 11:44
Καλωσήρθες και από μένα!
Για δώσε μας αν θέλεις περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το αμαξάκι σου :D
Σε περιμένουμε και σε μια από τις επόμενες συναντήσεις μας! (η πιο κοντινή είναι αυτή την Πέμπτη :wink: )

MARKELA
27-06-2005, 11:45
ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ NICK ΣΟΥ ΩΣ ΣΚΟΡΠΙΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!

MARKELA
27-06-2005, 11:48
ΤΡΑΒΑΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΒΛΕΜΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ!!!!!!

gavanos
27-06-2005, 11:51
Είμαι σίγουρος!!! :D

Skorpini
27-06-2005, 11:59
ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ NICK ΣΟΥ ΩΣ ΣΚΟΡΠΙΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!

Εεεεετσι !!!! Αντε να σε δουμε και απο κοντα :wink:

gavanos
27-06-2005, 12:16
Ένα ολόιδιο smartaki υπάρχει σε φωτογραφίες στο site!!!
Περισσότερα θα διαβάσεις στο post που είναι στις "ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ" --> "ΠΕΡΙΕΡΓΑ SMARTAKIA".

Εδώ είναι και οι Photos:
Αυτή από ξένο site,
http://www.imagestation.com/picture/sraid165/p6402fcd9e58ec7bc5136bd573146ae30/f469fbf6.jpg

και αυτή από κάπου στην Αθήνα, όπως την έβγαλε άλλο μέλος :wink:
http://www.smartmania.gr/gallery/albums/userpics/10089/%26%23917%3B%26%23953%3B%26%23954%3B%26%23972%3B%2 6%23957%3B%26%23945%3B%28839%29_resize%7E0.jpg

Το δικό σου είναι???

Υ.Γ. Πώς έμαθες για το club? :D

MARKELA
27-06-2005, 12:32
TO SMARTAKI ΤΟ ΠΗΡΑ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ. ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ
ΚΑΙ ΤΟ SITE ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΤΟSMART CLUB

loko
27-06-2005, 12:46
Kalos irthes Markella!

MARKELA
27-06-2005, 12:49
ΚΑΛΩΣ ΣΕ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ << LOKO>>

Lambros
27-06-2005, 14:11
ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ...

ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ , "ΚΑΛΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ" θα βρεις πολλα ενδιαφεροντα πραγματα εδω.

MARKELA
27-06-2005, 14:14
ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΔΙΑΒΑΣΜΑ .... ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΔΙΑΒΑΣΩ

esteban
27-06-2005, 14:48
Καλώς όρισες :smt006 και να χαίρεσαι το μικρό σου!!!
Είναι πραγματικά ξεχωριστό, όπως και το όνομά σου άλλωστε...νομίζω πως σου ταιριάζει! :smt023
Ελπίζω να σε δούμε στη συνάντησή μας την Πέμπτη. Φέρε το κουκλί σου να το δούμε από κοντά.

ΥΓ. Βλέπω πως συστηθήκατε ήδη με την Skorpini εε?? :lol:
Πάντως εγώ για το ζώδιό σού μόνο καλά λόγια έχω να πω!!! :oops: :smt112

kardiopa8eias
27-06-2005, 15:01
kalws wrises markela sto club! elpizw na se doume apo konta tin pempti

MARKELA
27-06-2005, 15:07
ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ!!!!!!
ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΘΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕΤΕ ΕΣΕΙΣ!!!!!! ΧΑΧΧΑΧΑΧΑ
ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!!!!!

Anastasis
27-06-2005, 15:16
καλως ηρθες και απο μενα μαρκελα....νομιζω ειχες περασει την προπροηγουμενη πεμπτη απο το παρκινγκ του beach volley στο σ.ε.φ...ετσι δεν ειναι???

loko
27-06-2005, 15:21
Kala einai poly oraio!!! Prin den mou emfanize tis foto!!!!

MARKELA
27-06-2005, 15:24
ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
ΠΕΡΑΣΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΙΔΑ ΜΑΖΕΜΕΝΟΥΣ!!!!!!!! ΟΡΑΙΑ ΗΤΑΝ

Peper
27-06-2005, 15:26
Καλώς ήρθες στην τρελοπαρέα μας.....!!! :lol:

MARKELA
27-06-2005, 15:29
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝΑ ΕΙΣΤΕ ΤΡΕΛΟΠΑΡΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Anastasis
27-06-2005, 15:34
πιστεψε μας....μετα το "pop" δεν εχεις "stop" με μας :D :D :D

MARKELA
27-06-2005, 15:38
ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΛΕΣ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΜΑΘΕΙ ΚΑΛΑ ΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ << ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ SMARTMANIA CLUB>>
ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ!!!!!!

mike27
27-06-2005, 15:51
kalws hrthes markela.kai kaloriziko to koukli sou!!!

Japonezos
27-06-2005, 17:23
Καλως ήρθες κι απο μένα...! :smt039
Είναι πολύ όμορφο το τουτού σου!!!

spihten
27-06-2005, 18:03
Καλώς ήρθες!!
Καλά ε, ένα έχω να πω, το χρωματάκι σκοτώνει :smt068 φοβερό.
Ελπίζω να έρθεις στην συνάντηση για να το δούμε και απο κοντά.

plugin69
04-07-2005, 13:43
Kalws hr8es makrela!!!!
dustuxws den exw kataferei na vre8w se kapoia sunanthsh gmt. sthn epomenh omws elpizw na eimai free na er8w na sas gnwrisw kai na me gnwrisete!!!!!! :D
p.s. to xramataki pou to phres polu super ;)

MARKELA
04-07-2005, 13:56
ΚΑΛΩΣ ΣΕ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ plugnin69 ΤΟ ΧΡΩΜΑΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΡΑΙΟ. ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ!!!!!!!!!!

george ap
04-07-2005, 15:22
geia sou markela na to xeresai to amaksaki sou elpizo se 10 meres pou teliono epitelous me eksetastiki na gnoristoume athina se kamia sinanstisi

kla apotelesmata

Sphinxgr
05-07-2005, 09:21
kalos hlthes Markela. Polu dynamh o smartaros... Sigoura grafei sto perasmata tou....

MARKELA
05-07-2005, 09:25
ΚΑΛΩΣ ΣΕ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ! ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΖΩΓΡΑΦΙΑ..... Ή ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Ή ΟΧΙ!!!!!

turbosmart
05-07-2005, 15:18
H alliws....i perneis zografia...i autokinito.

gavanos
05-07-2005, 16:21
Δεν σε είδα τελικά την Πέμπτη...που εξαφανίστηκες? :roll:

TZIV
06-07-2005, 11:20
Καλοριζικο,καλοταξιδο. :D
Καλα το χρωματακι ειναι τρελλα.Να το χαιρεσαι. :lol:

MARKELA
06-07-2005, 11:23
ΚΑΛΩΣ ΣΕ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ..... ΤΖΙΝ!!!! ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!!!!

plugin69
06-07-2005, 15:25
Den peirazei markela! Sto epomeno meeting.... 8a einai h prwth mas fora gia mena kai gia mike27 epishs!
Pame gia enan kafe prin poume to "kales diakopes" :D

Alex
08-07-2005, 11:33
Λοιπον ειτε υπαρχουν δυο smart σα το δικο σου στην Αθηνα, η σε πετυχα χτες στην Αττικη οδο με κατευθηνση προς αεροδρομιο. Σε κανονικες συνθηκες θα χαιρετουσα κιολας αλλα το αεροπλανο μου εφευγε σε 30 λεπτα.

Ναι ναι ναι ξερω.... OFF TOPIC

MARKELA
08-07-2005, 12:45
ΑΝ ΗΤΑΝ ΠΡΩΪ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!!!!! ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΧΑΙΡΕΤΗΣΕΣ! ΕΝΑ ΚΟΡΝΑΡΙΣΜΑ ΚΑΤΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ. Α ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΗΠΩΣ ΗΣΟΥΝ ΕΣΥ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕΣ ΜΑΛΙΟΚΟΥΒΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΚΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟ?

mmike
11-07-2005, 23:02
Τώρα το είδα το topic.
Καλωσόρισες και από 'μένα Μαρκέλα. Είσαι και σκορπίνα. Το καλύτερο ζώδιο, ΣΚΟΡΠΙΟΣ. Το ξέρω από τον εαυτό μου. :lol: :lol: :lol:
Ωραίο και ξεχωριστό χρωματάκι. Έχω τρέλα με την διαφορετικότητα και το δικό σου είναι. Τόσα smart μόνο τα ειδικά ξεχωρίζουν.
Φρόντισε να βάλεις και τη σφραγίδα στο smartaki σου με αυτοκόλλητο του smartmania.

MARKELA
12-07-2005, 08:19
ΚΑΛΩΣ ΣΕ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ mmike . ΝΑ ΒΑΛΩ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ ΤΟ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑΚΙ?

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

TZIV
12-07-2005, 09:04
Για ριξε μια ματια εδω:
http://www.smartmania.gr/phpBB2/viewtopic.php?t=1224

mmike
12-07-2005, 09:06
ΚΑΛΩΣ ΣΕ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ mmike . ΝΑ ΒΑΛΩ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ ΤΟ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑΚΙ?

ΚΑΛΗΜΕΡΑ
Στην καθιερωμένη συνάντηση θα προμηθευτείς.

Alex
12-07-2005, 10:17
ΑΝ ΗΤΑΝ ΠΡΩΪ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!!!!! ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΧΑΙΡΕΤΗΣΕΣ! ΕΝΑ ΚΟΡΝΑΡΙΣΜΑ ΚΑΤΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ. Α ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΗΠΩΣ ΗΣΟΥΝ ΕΣΥ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕΣ ΜΑΛΙΟΚΟΥΒΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΚΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟ?

Ναι εγω ημουνα.. :oops: Εφευγε το αεροπλανο κι ετρεχα σαν τρελος.

MARKELA
12-07-2005, 10:52
ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ!!!!!! ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ!!!!!!!!!

Alex
12-07-2005, 11:53
Ναι μαμαααααααα :smt041 ||28|

MARKELA
12-07-2005, 12:02
XAXAXΑ.....ΕΠΑΘΑ ΚΑΙ ΕΜΑΘΑ

gavanos
13-07-2005, 09:59
MARKELA θα υπάρχουν αυτοκολλητάκια στη συνάντηση της Πέμπτης :wink:

MARKELA
13-07-2005, 10:24
ΩΡΑΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Alex
13-07-2005, 10:30
Τι εγινε κολλησε το πληκτρολογιο σου????

Λευτερη εχουμε ασπρα μικρα αυτοκολλητακια???
Αν εχουμε θελω κι εγω.

MARKELA
13-07-2005, 10:35
ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΡΟΖ Ή ΜΩΒ ΠΟΥ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ << ΜΑRΚΕLΑ>> ΘΑ ΒΡΩ?

dianic
13-07-2005, 16:36
Για σου Μαρκελού. Λοιπόν αναρωτιέμαι αν είμουν και εγω ετών 22 και ειχα ενα ροζ/μώβ ντεγκραντέ σμαρτάκι αν οι νεοι μου φίλοι στο club θα μου εκαναν ενα τρισέλιδο καλωσόρισμα.... :ο))
Επειδή διακρίνω μια αγωνία να σε γνωρίσουν ελα σε παρακαλώ - ετσι, για να λιποθυμήσουν.

Μην αναρωτιέσε, δεν σε ξέρω, δεν με ξερεις. Απλά ειμαι λίγο κωλόπαιδο. Η μαλλον... για να προλάβω τις κακίες... κωλόγερος. Τι να κανουμε. Η ηλικία στρεβλώνει το μυαλο. Καλως ήρθες, και συγνώμη για το πείραγμα... δεν κρατηθηκα... >:ο)

Alex
13-07-2005, 17:01
Υπαρχει ανθρωπος της γενιας μας που να χρησιμοποιει τη λεξη 'ντεγκραντε'??? :lol: :lol: :lol: :lol:

Στην επομενη συναντηση που θα ερθει η Μαρκελα θα ερθω με το γιο σου :twisted: , αλλωστε ειμαστε σχεδον συνομιλικοι.... :lol: :lol:

MARKELA
14-07-2005, 08:34
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!
ΚΟΙΤΑΞΕ dianic ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ SMART ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΑΛΑΞΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ. ΕΙΔΙΚΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ. ΑΝ ΘΑ ΕΡΘΩ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΕΡΘΩ ΑΠΛΑ ΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ. ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ. ΚΑΛΩΣ ΣΕ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ dianic

dianic
14-07-2005, 09:00
Ω μικρε και αμυαλε φίλε μου... Listen and learn:

Μηπως προτιμάς την λέξη melangee? H Ελληνιστή μελανζέ? Η δεν ομιλείς την Γαλλική?
Το ντεγκραντε ηταν μόδα χτενίσματος την δεκαετία του 80, αλλα εισουν πολύ μικρός για να κοιτάς γκομενάκια τότε και γυναικεία χτενίσματα... Παραμένει όμως όρος, ο οποίος περιγράφει ακριβως το χρωμα του smart της Μαρκελούς. Ετσι, τον χρησιμοποιώ. :razz: :razz: :razz: :lol: (Check)

Furthermore, my young apprentice (οπως λεει ο δάσκαλος Τζενται στον μικρό Ανακιν) θα επρεπε να τονίσω οτι το να εξισώνεις την ηλικία σου με τον 5χρονο ή τον 3χρονο γιό μου δεν ειναι ιδιαιτερα κολακευτικό... Εκτος εαν θελεις να πας σε συναντιση με εναν απο αυτούς γιατι θα βοηθήσουν την γοητεία σου μια και ειναι ΤΟΣΟ απιστευτα γλυκοι!!! :lol: :lol: (AND CHECK MATE!!!)
|off^
Tέλος θα ηθελα κλείνοντας να ζητησω ταπεινα συγνωμη απο την Μαρκελα που το πόστ της εγινε χώρος καρφωμάτων μεταξυ εμου και του αγαπημένου Αλέξανδρου. Αλλα ειναι στην φύση μας τι να κανουμε... Ειμαστε λίγο πειραχτήρια αλλα το διασκεδάζουμε στο επακρο... Θα ηθελα λοιπόν να παρακαλέσω ταπεινα να ερθεις στην συνάντηση, γιατι αλλιως θα κατηγορηθώ οτι εχω ευθύνη για τον τρόπο καλοσορίσματος σου... Και δεν θα το αντέξω...

dianic
14-07-2005, 09:04
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!
ΚΟΙΤΑΞΕ dianic...ΑΝ ΘΑ ΕΡΘΩ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΕΡΘΩ ΑΠΛΑ ΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ. ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ. ΚΑΛΩΣ ΣΕ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ dianic

oh my lord! Δεν ηθελα να σε βαλω σε αμυνα! Αστειευόμουν οπως φανταζομαι καταλαβες. Γιαυτό και δεν περιμενα μια σοβαρή απαντηση απο εσενα. Αλλα εσυ μου απαντησες σοβαρα... Λυπαμαι αν με παρεξηγησες. Και ξαναλεω οτι ελπίζω να ερθεις. Το Club δεν ειναι μονο για τα αυτοκινητα, αλλα και για τους ιδιοκτήτες. Μια παρέα δεν ειναι παρεα αν δεν περναει καλα. Ελπίζω λοιπόν να ερθεις οχι μονο για να ρωτησεις για το αμαξι σου, και να μας το δείξεις, αλλα για να μπείς στην παρέα. Και ειναι καλή παρέα, πίστεψε με.

MARKELA
14-07-2005, 09:11
ΔΕΝ ΣΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΑ. ΕΙΠΑΜΕ! ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΕΡΘΩ!

Alex
14-07-2005, 11:41
Μα δεν ειναι δυνατον να τον παρεξηγησεις....

Στην ηλικια του εχει πια το ακαταλογιστο. :lol: :lol: :lol:

Γεροντικη ανια, τελειως ξεμωραμενος κλπ....

||28| ||28| ||28| ||28|

MARKELA
14-07-2005, 11:53
ΓΙΑΤΙ ΑΛΕΞ ΜΟΥ ΓΙΝΕΣΑΙ ΚΑΚΟΣ?

Alex
14-07-2005, 12:03
Εχουμε μια ιδιαιτερη σχεση με το Νικο, ο οποιος ειναι καλος φιλος και ανταλασουμε κακιουλες και καρφωματα.

Sorry που το κανουμε στο post σου, αλλα ειναι απλως αδυνατο να τον αφησω χωρις απαντηση. Ειναι μια εσωτερικη παρορμηση, κατι που δεν μπορω να ελεγξω... :lol: :lol: :lol:

MARKELA
14-07-2005, 12:06
ΕΣΕΙΣ ΞΕΡΕΤΕ!!!!!!!!

turbosmart
14-07-2005, 18:37
Markella an i8eles na rotiseis pragmata gia to amaksi sou kai mono 8a mporouses kallista na pas se ena eksousiodotimeno kai mi katastima me smart kai na kaneis oooooooooses erotiseis 8es.gia na mpikes edo simenei oti psaxneis kai mia genikoteri epikoinwnia me kapoia atoma.8a itan kalo...an erxosoun se mia sinantisi pou kanoun ta paidia...na min er8eis mono kai mono gia na rotiseis gia to autokinito...kai to 8ewrw kai ligo prosvlitiko na to les auto.

P.S. : file dianic einai logikes oi 3 selides kalwsorismatos (xereis pws leitourgoun auta twra :razz: ) na fantasteis ego eixa er8ei stis arxes se 2 sinantiseis....kai ektos apo to oti kaneis den ir8e na pei ena geia...mia mera otan me rotisan kapioi (nomizw o proedros itan kai mia alli kopela..den xero pia) pws me lene kai tous apantisa...girisan kai sinexisan na milane metaksi tous xwris na mou sisti8oun ekeinoi.opote katalaveneis.

turbosmart
14-07-2005, 18:49
Markella an i8eles na rotiseis pragmata gia to amaksi sou kai mono 8a mporouses kallista na pas se ena eksousiodotimeno kai mi katastima me smart kai na kaneis oooooooooses erotiseis 8es.gia na mpikes edo simenei oti psaxneis kai mia genikoteri epikoinwnia me kapoia atoma.8a itan kalo...an erxosoun se mia sinantisi pou kanoun ta paidia...na min er8eis mono kai mono gia na rotiseis gia to autokinito...kai to 8ewrw kai ligo prosvlitiko na to les auto.

P.S. : file dianic einai logikes oi 3 selides kalwsorismatos (xereis pws leitourgoun auta twra :razz: )

gAfaS
15-07-2005, 14:59
Kapoioi me katigorisan sti xthesini sinantisi gia to oti den kalwsorisa prwtos to neo ayto melos...

Eksigoume loipon..

Arxika oso vriskomai stin Ellada den exw amesi epafi me to pc kai kata sinepeia me to site, etsi den mporw na eimai ana pasa stigmi etoimos gia na eixithw kai na kalwsorisw ta nea meli...

Deyteron to theorousa mlk akomi kai na katsw na diavasw tis 3 selides... to ekana omws giati pragmatika ithela na dw ti egine kai tosi pelateia se ayto to topic...

Sinexizw kai lew pws simfwnw en meri me tin apopsi tou turbosmart gia to oti i MARKELA eipe pws an erthei sti sinantisi tha erthei gia na rwtisei kapoia pragmata pou aforoiun to smart, KAI MONO AYTO! Markela mou den eimaste ligourides... toulaxiston oxi oloi mas...

eimaste mia parea pou pernaei iperoxa se kathe tis sinantisi kai kathe enas apo emas anipomonei na erthei i epmeni sinantisi gia na ksadei ayto to trelo pareaki pou ta teleytaia xronia exei dethei kai stergiwsei san pantodinami filia.. legw...

Gia ayto loipon arxika se kalwsorizw sto club kai sti sinexeia sou proteinw na min eisai toso ep[ifilaktiki.. i toulaxiston an theleis na eisai na min to deixneis me tropo isws prosvlitiko gia kapoious apo emas.

egw den prosvlithika idiaitera... gia na pw tin alithia pethana sto gelio....

perimename na se doume kai na se gnwrisoume exthes alla de mas ekanes ti xari telika...

Na kalws orisw kai ta pio kainouria meloi pou irthan exthes gia prwti fora kai na tou zitisw se periptwi pou diavasoun ayto to post na dwsoun kai aytoi ti diki tous apopsi sto ipoloip[o koino...

Min pareksigitheis den se katigorw... apla theleis xrono gia na katalaveis ti parea eimaste... kai aytos o xronos einai i wra pou xreiazesai gia na dianiseis tin apostasi apo to spiti sou mexri to SEF(Stadio Eirinis & Filias). Apo ekei kai pera eimai sxedon sigouros kai lew sxedon giati kai egw krataw tis epifilakseis mou, pws tha trelatheis kai esi... kai to SMARTMANIA.GR tha ginei to narkwtiko sou opws se olous emas.

Zitw signwmi gia toi megalo keimeno
&
Se kalwsorizw gia akomi mia fora me tin proipothesi pws tha ksanaskefteis ayta pou eides edw...

Sas eyxaristw :PpPpPpPpPp

Alex
15-07-2005, 16:01
Λιγο μεγαλυτερη απαντηση να'δινες και θα σου προτεινε ο Πατακης να στην εκδωσει σε βιβλιο :lol: :lol: :lol: :lol:

mmike
15-07-2005, 17:17
Το ανέκδοτο με τον γρύλο το ξέρετε πιστεύω εεεε??
Ταιριάζει γάντι πιστεύω εδώ !

Scotch
15-07-2005, 18:23
Και όσοι δεν μπορούν να διαβάσουν τι λέει ο φίλος gafas, ορίστε και η Ελληνική version :razz:

"Κάποιοι με κατηγόρησαν στη χθεσινή συνάντηση για το ότι δεν καλωσόρισα πρώτος το νέο αυτό μέλος...

Εξηγούμε λοιπόν..

Αρχικά όσο βρίσκομαι στην Ελλάδα δεν έχω άμεση επαφή με το pc και κατά συνέπεια με το site, έτσι δεν μπορώ να είμαι ανά πασα στιγμή έτοιμος για να "ειχιτηω" και να καλωσορίσω τα νέα meli...

Δεύτερον το θεωρούσα mlk ακόμη και να κάτσω να διαβάσω τις 3 σελίδες... το έκανα όμως γιατί πραγματικά ήθελα να δω τι έγινε και τόση πελατεία σε αυτό το topic...

Συνεχίζω και λέω πως συμφωνώ εν μέρη με την άποψη του turbosmart για το ότι η ΜΑΡΚΈΛΑ είπε πως αν έρθει στη συνάντηση θα έρθει για να ρωτήσει κάποια πράγματα που "αφοροιουν" το smart, ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΌ! Μαρκέλα μου δεν είμαστε λιγούρηδες... τουλάχιστον όχι όλοι μας...είμαστε μια παρέα που περνάει υπέροχα σε κάθε τις συνάντηση και κάθε ένας από εμάς ανυπομονεί να έρθει η επμένει συνάντηση για να ξάντη αυτό το τρελό "παρεακι" που τα τελευταία χρονια έχει δεθεί και "στεργιωσει" σαν παντοδύναμη φιλια.. λέγω...
Για αυτό λοιπόν αρχικά σε καλωσορίζω στο club και στη συνεχεια σου προτείνω να μην είσαι τόσο ep["ιφιλακτικι".. η τουλάχιστον αν θέλεις να είσαι να μην το δείχνεις με τρόπο ίσως προσβλητικό για κάποιους από εμάς.

εγώ δεν προσβλήθηκα ιδιαιτερα... για να πω την αλήθεια πέθανα στο γέλιο....

περιμέναμε να σε δούμε και να σε γνωρίσουμε εχθές αλλα δε μας έκανες τι χάρι τελικά...

Να καλώς ορίσω και τα πιο καινούρια μελόι που ήρθαν εχθές για πρώτη φορα και να του ζητήσω σε "περιπτωι" που διαβάσουν αυτό το post να δώσουν και αυτοί τι δικη τους άποψη στο "ιπολοιπ"[ο κοινό...

Μην παρεξηγηθείς δεν σε κατηγορώ... απλά θέλεις χρόνο για να καταλάβεις τι παρέα είμαστε... και αυτός ο χρόνος είναι η ώρα που χρειάζεσαι για να διανύσεις την απόσταση από το σπίτι σου μέχρι το ΣΕΦ(Στάδιο Ειρήνης & Φιλιας). Από εκεί και πέρα είμαι σχεδόν σίγουρος και λέω σχεδόν γιατί και εγώ κρατάω τις επιφυλάξεις μου, πως θα τρελαθείς και εσύ... και το SMARTMANIA.GR θα γίνει το ναρκωτικό σου όπως σε όλους εμάς.

Ζητω συγγνώμη για τη μεγάλο κείμενο
&
Σε καλωσορίζω για ακόμη μια φορα με την προϋπόθεση πως θα ξανασκεφτείς αυτά που είδες εδώ...

Σας ευχαριστώ :PpPpPpPpPp"

Νομίζω διαβάζεται πιο εύκολα αν και με αρκετά λάθη

loko
15-07-2005, 19:12
Re paidia lathi eimaste anthropous kanoume!!!!
Pisteyo lathos tropos ekfrasis itan!!

MARKELA
16-07-2005, 07:52
ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΗΡΑΤΕ ΛΙΓΟ ΣΤΡΑΒΑ.......... ΑΝ ΔΙΑΒΑΖΑΤΕ ΚΑΛΑ ΤΟ POST ΤΟΥ dianic Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΜΕ ΕΦΕΡΕ ΟΝΤΩΣ ΣΕ ΑΜΥΝΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ. ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ << ΠΡΟΣΒΑΛΩ>> SORRY

mmike
16-07-2005, 08:47
Απερίγραπτος αυτός ο dianic .
Πάντα κάνει δυναμικό come back !!!!! :lol: :lol: :lol:

dianic
22-07-2005, 09:14
ΟΟΟΟΥΥΥΠΠΠΣΣΣ πάλι εγώ φταίω... :oops: :shock: :roll: :roll:
Ωραια να βαζω την ουρά μου και να ταράζω τα νερά... Και μετα να την κάνω αλλα γαλλικά!!
Αλλα μια και αναγνωρισα το λάθος μου και την αμυντική στάση της φίλης μου (είδες?) της Μαρκέλλας, και απάντησα κατάλληλα (πιστέυω) τότε το λάθος μετακυλίεται στους άλλους που έδωσαν συνέχεια!! Αρα, νίπτω τας χείρας μου (ολοι σχολείο πατε ακόμη, αρα θα καταλαβαίνετε την εκφραση - ή εχετε δεί αρκετό Τζεφιρέλι το Πασχα στην τηλεόραση για να το πιάσετε :D :lol: ) και ουδεμία ευθύνη ΄φερω για τις περαιτέρω παρεκτροπές. Σας φιλώ όλους στην μούρη (ή αυτούς που γνωρίζω και δεν θα με παρεξηγήσουν!!) και ξανακαλοσορίζω την Μαρκέλλα την οποία ελπίζω να γνωρίσετε στην επόμενη συνάντηση καθώς θα απουσιάσω λόγω "υποχρεώσεων" στην Μύκονο. Σας αγαπώ!!!

sfinas
28-07-2005, 15:14
xaxxaxaxaa re agelh apo smartoarpaktika giname....3 seliges kalwsorisma k online kamaki me uponooumena????xaxaxaxaaxaxax i plaka einai pou mpainune neoi adres melh k tous grafoume kanonika.....axxaxaaxax exei ginei to club mas ΚΨΜ......dwste markella sto laooooooooooooooooo!!!!

onyx
11-08-2005, 10:40
Σας διαβάζω, διασκεδάζω και γελώ αλλά δεν απαντώ!! :twisted:
... ή τουλάχιστον δεν θα διεκδικήσω τον τίτλο ούτε του γεροντότερου ούτε του μακρυγραφότερου(και πολύ λέξη...)!! :wink:
Ευχές και welcome θα τα αποφύγω.... πρώτον γενικά τα αποφεύγω ιδίως σε άτομα που δεν έχω γνωρίσει και δεύτερον 3 σελίδες αρκούν! :lol: :twisted:
Χάρηκα τα σχόλια του dianic που δυστυχώς δεν βλέπουμε συχνά πια! :wink: :D

enzo
11-08-2005, 10:42
τι παιδι εισαι ρε onyx? χεχεχε, δεν παιζεσαι λεμε.

dianic
15-08-2005, 17:23
Χάρηκα τα σχόλια του dianic που δυστυχώς δεν βλέπουμε συχνά πια! :wink: :D
Mon ami σε ευχαριστω, ναι προσπαθώ να ερχομαι αλλα δεν τα καταφέρνω... Πρεπει να δουλεψουμε τωρα που αντέχουμε.. γιατι μετα... τον ηπιαμε. Μονο λογαριασμοί μενουν... Τελος παντων, το καλοκαίρι ηρθε, φευγει, οι συναντησεις τελειώσανε, και Μαρκελλα απο οτι εμαθα δεν ήρθε.. Ετσι, θα συνεχίσουν να προσπαθουν οι μνηστήρες να σαγηνευσουν την ωραια κόρη με το ντεγκραντε η μελανζέ σμαρτακι... Αχ γυναικες τριγυρω πολλές παρα πολλές μα ποτέ ποτέ δεν ειν'αρκετές που λεει και ο καταπληκτικός DJ Βουρλιώτης... Χριστάρα σε πηρα στα γενέθλια αλλα ειχα μονο UK κινητο σου που φανταζομαι δεν παιζει πλεον... Στείλε το Ελληνικό...

MARKELA
29-08-2005, 07:51
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!
ΚΟΙΤΑΞΕ dianic ΣΕ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΕΝΩ ΕΓΩ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΝΑ ΟΙ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΣΟ << ΧΥΜΑ>>. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΚ?

sfinas
29-08-2005, 08:35
EDW YPARXEI ENAS ERWTAS....MEEEGAAALOS!!!!!
MARKELLA vale ligo fun stin zwh su k min pianesai apo leptomereies...o dianic einai sevasmios k mono thelei na se valei sto klima tis pareas gia na aisthnesai aneta k na se vlepoume pio syxna......eksallou einai megalos erasths alla dystyxws pantremenos xwrismenos me duo paidia k ena ksogamo!!!!Swstos...????

dianic
29-08-2005, 10:02
...ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΝΑ ΟΙ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΣΟ << ΧΥΜΑ>>. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΚ?

Χμμμ οχι δεν είμαστε... μεχρι να μου εξηγήσεις ακριβως ποια σημεια των απαντήσεων μου θεώρησες οτι ήταν "χύμα". Γιατι το "χυμα" δεν ειναι το αντίθετο του "σοβαρές". Και ειμαι παντα σοβαρός.
Εκτος αν εννοείς οτι επειδη πολλοι με ξερουν και εσυ όχι, δεν σου αρεσει η οικιότητα που εχουν ορισμένα πόστ μου, οπότε και δεν θα ξαναδιασταυρωθούμε ποτε στο φορουμ (καθως θα το αποφύγω) μεχρι να με γνωρίσεις και να μου δώσεις το δικαίωμα να σου μιλάω ετσι.

...eksallou einai megalos erasths alla dystyxws pantremenos xwrismenos me duo paidia k ena ksogamo!!!!Swstos...????

Οχι ακριβως. Παντρεμένος ναι, ακόμη, και για πολλή καιρό, και με 3 αγγελάκια ολα δικά μας. (Ξωγαμμα δεν εχω αναγνωρίσει κανένα!!! :lol: )

MARKELA
29-08-2005, 10:09
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ!

dianic
29-08-2005, 10:11
ok dear. point taken.

Alex
29-08-2005, 10:30
Απαπαπαπαπαπαπαπα

Δυο λεπτα σας αφησα μονους σας και τσακωθηκατε???

Νικολακη δε σου εχω πει να μη πειραζεις κοριτσακια γιατι τα τρομαζεις???

Τιμωρια και οι δυο στα δωματια σας και γρηγορα!!!

Δεν ειναι να βγω ουτε λεπτο απ'το σπιτι.....

||28| ||28| ||28|

gavanos
29-08-2005, 16:49
Εμ...όταν λειπει ο γάτος... :lol:

onyx
31-08-2005, 15:36
Γιατι το "χυμα" δεν ειναι το αντίθετο του "σοβαρές". Και ειμαι παντα σοβαρός.
Εκτος αν εννοείς οτι επειδη πολλοι με ξερουν και εσυ όχι, δεν σου αρεσει η οικειότητα που εχουν ορισμένα πόστ μου,..... :wink: Ανησυχώ από την έλλειψη ήθους και το θράσος μερικών νέων μελών.... :D Πλέον απαιτώ από τα νέα μέλη να δείχνουν τον σεβασμό που οφείλουν προς τα παλαιότερα ή και σεβασμιότερα μέλη. Οικειότητες και ενικός δεν έχουν θέση εδώ. Θα απευθύνονται μόνο στον πληθυντικό και μετά την ευγενική και κόσμια αυτοπαρουσίασή τους θα ομιλούν μόνο αν ερωτούνται! :lol: :lol:
Γειά σου Μαρκέλλα εύθικτη :wink: ... δεν χωράνε τέτοια εδώ.... όλοι μια παρέα είμαστε και παρεξηγήσεις δεν δικαιολογούνται και αν εμφανίζονται πατάσσονται συντομότατα! :lol: ...συνήθως αυτόματα στην πρώτη από κοντά επαφή σε συνάντηση..... :D :twisted:

esteban
01-09-2005, 11:42
....τουλάχιστον έμαθα πως γράφεται το "πατάσσονται"!!! ||28|

enzo
01-09-2005, 14:58
ti paidi einai autos o onyx? pisteuw oti einai h megalyterh morfh edw mesa. pws ta leei etsi o atimos.ONYX GERAAAAAA PARTOUS TA BRAKIAAAAAAA.xexexe

sfinas
01-09-2005, 15:12
re enzo file se parakolouthw....exeis pathei re me ton onyx...giati den kleinete ena rantevoudaki na ta peite apo konda????
xaxaxaxaxax

Sphinxgr
01-09-2005, 16:40
Pame gia thn 5h selida... Palikaria oloi sto smartmania...

onyx
01-09-2005, 22:22
ti paidi einai autos o onyx? pisteuw oti einai h megalyterh morfh edw mesa. pws ta leei etsi o atimos.ONYX GERAAAAAA PARTOUS TA BRAKIAAAAAAA.xexexe :wink: Το ότι είσαι ο προσωπικός μου κόλακας(! :D ) δεν σημαίνει φυσικά ότι θα σου χαριστώ.... :twisted:
Είπαμε κόσμιο ύφος.... Χυδαιότητες και ποδοσφαιρισμοί (δική μου λέξη!) καλό είναι να αποφεύγονται.... :lol: :twisted:

Άλλωστε και να τους πάρω τα βρακιά τι να τα κάνω.... λόγω "βελτιωμένου" σωματότυπου (επίπονα και επί χρόνια, με ειδική διατροφή, γυμναστική και τρόπο ζωής) είναι απίθανο να χωράω μέσα σε αυτά.... :cry: :lol: :twisted:

Alex
01-09-2005, 23:13
Γι'αυτο προτεινει την κατασχεση πολαπλων τεμαχιων (σ.σ. βρακιων) ετσι ωστε με τη βαθεια γνωση ραπτικης που ειμαστε ολοι σιγουροι οτι κατεχεις, να δημιουργησεις ενα βρακι που να χωραει ολοκληρη την τεραστια προσωπικοτητα σου... :D :D :D

Μαρκελακι sorry, στο χεσαμε το θεμα ε?

enzo
02-09-2005, 06:17
xexexe

onyx
03-09-2005, 10:18
Γι'αυτο προτεινει την κατασχεση πολαπλων τεμαχιων (σ.σ. βρακιων) ετσι ωστε με τη βαθεια γνωση ραπτικης που ειμαστε ολοι σιγουροι οτι κατεχεις, να δημιουργησεις ενα βρακι που να χωραει ολοκληρη την τεραστια προσωπικοτητα σου... :D :D :D...onyx.... ο βρακοδημιουργός.... :oops: :roll:
Ακούγεται λίγο σαν ήρωας από τον άρχοντα των δαχτυλιδιών.... αλλά πέρασε και δεν ακούμπησε.... :lol:
Καλά βρε κακορίζικε..... μοδίστρα θα με κάνεις?? :lol: :twisted:
Όσο για τις ραπτικές μου γνώσεις όντως είναι καλές αλλά προτιμώ να τις εξασκώ σε ανθρώπινα σώματα για τα οποία έχω και σχετική εκπαίδευση (χειρουργός είμαι...) και όχι σε βρακιά για τα οποία δηλώνω ερασιτέχνης! :lol: Οπότε μπορεί να δυσκολευτώ με το υπερ-βρακί αλλά δεν θα έχω καμία δυσκολία να σου αργάσω το τομάρι... :twisted: :twisted:
(...και όποιος ξέρει τι ακριβώς σημαίνει η παραπάνω έκφραση ας το μοιραστεί μαζί μας να μαθαίνουμε και τίποτα εδώ μέσα.... :wink: )

johnk102
10-09-2005, 22:35
Μαρκέλλα, σε είδα την Παρασκευή το μεσημέρι στην Κηφισίας και μετά στρίψαμε μαζί στο δαχτυλίδι. Ήμουν με το ασημί smart με το μεγάλο αυτοκόλλητο smartmania.gr στον πίσω προφυλακτήρα και ένα μικρό κάτω δεξιά στην πίσω πόρτα. Έτρεχα να πάω στα goody's γιατί ήταν η επιθυμία της καλής μου για ένα πιο junky φαγητό. Σταμάτησα εκεί δεξιά και με ξαναπροσπέρασες, αν θυμάσαι.
Δεν θυμόμουν την υπογραφή σου αλλά την θυμήθηκα όταν την είδα πάλι εδώ, σε συνδυασμό με το αυτοκολλητάκι που έχεις πίσω δεξιά.
Το μωρό σου είναι απίθανο από κοντά. Οι φωτός το αδικούν.
Καλορίζικο λοιπόν το μωρό σου. Φέρτο κάποια φορά να το δούμε και από κοντά, ιδίοις όμασι.

MARKELA
12-09-2005, 08:08
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΝΑΙ ΣΕ ΕΙΔΑ ΣΟΥ << ΕΠΑΙΞΑ>> ΤΑ ΦΩΤΑ ΑΛΛΑ.................. ΔΟΥΛΕΥΩ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ ΤΩΡΑ......ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ..... << ΤΟ SMARTAKI ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!!!!!!!!!>>

MARKELA
12-09-2005, 09:07
ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΕΝΝΟΩ !!!!!!!!!! ΓΙΑΝΝΗ

johnk102
12-09-2005, 13:20
Δεν σε είδα να μου κάνεις σινιάλο ...
Η αλήθεια είναι ότι πήγαινα πανικόβλητος να προλάβω να πάω στα goody's για να φάμε πριν ξυπνήσουν τα μωρά μου, μπας και φάμε σαν άνθρωποι μια φορά, πράγμα που το καταφέραμε.

Χαίρομαι που σ' άρεσε το ασημένιο μου μωρό! ||31|

STELIX
12-09-2005, 13:59
Επειδη εχουμε κανει 4 σελιδες καλωρισμα κτλ και δεν θελω να μεινω εκτος. Χαιρετισματα και απο μενα. Προτεινω στα μελη o-d της ομαδας spod να κανετε ενα χαμηλώμα στο αυτοκινητο της φιλης μας αν την δειτε απο κοντα να δει μια που εχει αποριες για το σμαρτ ποσο μπορει να χαμηλωσει. Ισως δειχνει και πιο μουρατο αν το χαμηλωσετε.

johnk102
12-09-2005, 14:09
Χαχα, περίμενες να γίνουν 4 σελίδες καλωσόρισμα για να πεις κι εσύ;
Δεν χρειάζεται χαμήλωμα. Δες το πρώτα και μετά θα καταλάβεις τι εννοώ.
Είναι κουκλί κι έτσι.

STELIX
12-09-2005, 14:23
Λεω 4 σελιδες ειναι αυτες μην μεινω εκτος. Εσυ υποστηριζεις οτι δεν θελει χαμηλωμα γιατι ανηκεις σε ανταγωνιστρια εταιρια(δες βελτιωσεις κρατηματων και θα καταλαβεις). Εμεις ομως οι πρωτοποροι θα αποφασισουμε και θα πραξουμε αναλογα. Παιδια χαμηλωστε το χωρις οικτο. 6 ποντους κατω.

Onyx οποιος παει να εμποδισει το εργο μας αργασε του το τομαρι. (Νομιζω ειναι το οργωνω με βλαχικη προφορα και σημαινει θα σου κανω χαρακιες)

MARKELA
12-09-2005, 15:08
ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΝΑ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΣΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!

turbosmart
12-09-2005, 15:17
exw mia kaliteri idea...na to tumpaniaseis....to mono pou exeis na kaneis einai na entoixiseis ena tumpano stin orofi kai eisai etoimi:P

turbosmart
12-09-2005, 15:18
5555555555555555555555555

MARKELA
12-09-2005, 15:22
ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ........ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΙΔΙΟ.........ΑΛΛΑ ΣΕ ΡΟΖ....

Alex
12-09-2005, 16:01
Οχι σκετο ροζ. Ροζ melange η degrade ειπαμε... :D :D :D

turbosmart
13-09-2005, 14:47
ti kriokolo asteio itan auto....ego den exo tumpano sto amaksi mou...apla na se voi8iso i8ela na valeis esy ena...alla an 8es na sou pw pou uparxoun ok....
sigrou 69 kai to magazi legete OI APOTYXHMENES :-)

sfinas
13-09-2005, 15:01
ti kriokolo asteio itan auto....ego den exo tumpano sto amaksi mou...apla na se voi8iso i8ela na valeis esy ena...alla an 8es na sou pw pou uparxoun ok....
sigrou 69 kai to magazi legete OI APOTYXHMENES :-)
wx problepw na ginete malakia paliiiiiiii....re turbo xalarwse re file!

MARKELA
13-09-2005, 15:05
ΕΧΕΙΣ ΓΙΝΕΙ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΛΕ ΜΟΥ?

turbosmart
13-09-2005, 15:42
giati re...plaka exei!:P

MARKELA
13-09-2005, 15:44
ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΓΕΛΑΣ ΕΣΥ ΕΤΣΙ!!! ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ ..........ΕΙΣΑΙ!

turbosmart
13-09-2005, 15:46
ax oxi.......mou efige to kamouflaz?gmt!!!!!:PPPPPPPPPPPPPP

MARKELA
13-09-2005, 15:47
ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ!!!!

turbosmart
13-09-2005, 15:49
kai esy pou to xereis oti exw kialla?mporei na itan to teleutaio mou kai tora na min exw alla!!!!!mpouxouxouxouxou
ma kala pia ise? i inspectorina gadget?

MARKELA
13-09-2005, 15:51
ΚΟΦΤΟ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ. Ή ΠΕΣΤΑ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ. ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΑ ΓΝΩΡΙΣΤΗΚΑΜΕ

turbosmart
13-09-2005, 15:54
hahaha!paragnwristikame?ahahahaha!klasika pragmata.kala ego perimena na exeis tpt pio prototipo sto magiko koutaki me tis atakes sou!toso sini8ismeni eisai?ts ts ts!!!sas parakalw...kante tin delete!!!!kopste tin!

novas90
13-09-2005, 15:54
ax oxi.......mou efige to kamouflaz?gmt!!!!!:PPPPPPPPPPPPPP
MARKELA MARKELA......8ES MAZI ME TO TUMPANO KAI MIA MIKRI KORDELA?
ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ :smt018 [-X [-( :-$ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΔΕΝ ΚΟΣΜΕΙ ΤΟ CLUB ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΣ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΑ

turbosmart
13-09-2005, 15:57
novas90 to esvisa apo monos mou...thanks pantws gia tin epemvasi sou!exeis bonus ena fili apo tin markela!

Alex
Συμφωνω ειναι ντροπη, αλλα αν δεν το καταλαβαινει μονος του....

Novas εξηγησε μου σε παρακαλω τι ειναι γυμαικα???

MARKELA
ΚΟΙΤΑΞΕ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ SMARTAKI SOY ΦΑΡΑΣΑΚΙ???????? ΘΑ ΤΟ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΚΑΛΕ ΜΟΥ

turbosmart
13-09-2005, 15:58
pes tora giati gia na gelasoume!!!!:)))))))))))))

Anastasis
13-09-2005, 16:02
σορρυ turbosmart...αλλα θα σε παρακαλεσω να σταματησεις τα "αστειακια".....βλεπεις οτι ενοχλειτε η κοπελα...εσυ γιατι το συνεχιζεις???

turbosmart
13-09-2005, 16:04
re paidia...apagoreutai na gelasoume...apagoreuete na kanoume asteia....ola apagoreuontai!signwmi loipon.stamataw ta asteia mou!
(les na tin pligosa toso pou na plantazei sto klama tora?:P)

MARKELA
13-09-2005, 16:05
ΤΑ ΑΣΤΕΙΑ ΤΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΣΟΥ ΝΑΙ!!!!!!!!!!

Alex
13-09-2005, 16:06
Οχι απλα απαγορευεται να γινεσαι προσβλητικος και χυδαιος. Ειναι και στους κανονες του forum. Αμα δεν μπορεις να καταλαβεις ποτε γινεσαι, πες το στους moderator. Ξερουν εκεινοι πως να το χειριστουν...

STELIX
13-09-2005, 16:07

Προκαλεις πολλους και θα σου πω κατι φιλικα. Αν θες να σου δωσουν σημασια τα αλλα μελη του κλαμπ και να μην μυξοκλαιγεσαι και κανεις ειδικο θεμα οτι δεν ενδιαφερονται να σε γνωρισουν κτλ αλλαξε συμπεριφορα. Πιο απλα ωριμασε και σκεψου πριν μιλησεις τι λες , σε ποιον το λες, ποσο καλα τον η την γνωριζεις για να μιλας ετσι και πιθανες συνεπειες. Την ιδια φιλικη συμβουλη εχω δωσει και σε αλλους εδω μεσα

turbosmart
markela gia pes mou omws....to farasi ti to xreiazomai?

Anastasis
υπαρχουν εκατονταδες αλλα topic που μπορεις να κανεις οτι θες,να γελασεις,να διαπλεικτιστεις ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΝΑ ΟΡΙΟ!οταν βλεπεις οτι καποιος/οια ενοχλητε,τοτε πρεπει να το σεβαστεις και να μην τραβας το σκοινι....ΓΚΕ ΓΚΕ????

novas90
13-09-2005, 16:09
Συμφωνω ειναι ντροπη, αλλα αν δεν το καταλαβαινει μονος του....

Novas εξηγησε μου σε παρακαλω τι ειναι γυμαικα???
1ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ :-({|= |arq^ :smt075
2 :shock: ΓΥΝΑΙΚΑ ΟΚ ||28| ||28| ||28|

novas90
13-09-2005, 16:10
υπαρχουν εκατονταδες αλλα topic που μπορεις να κανεις οτι θες,να γελασεις,να διαπλεικτιστεις ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΝΑ ΟΡΙΟ!οταν βλεπεις οτι καποιος/οια ενοχλητε,τοτε πρεπει να το σεβαστεις και να μην τραβας το σκοινι....ΓΚΕ ΓΚΕ????
||4 ||4 ||4 ||4

turbosmart
13-09-2005, 16:11
den miksoklaftika....profanws den diavases ti egrapsa....o anastasis mporei na sou pei ti egrapsa...kai aporo giati esvise to topic...kai den to afise na to diavasoun oloi.isws na peiraze kapious giauto....kai xereis kati file stelix?maresei oti skeftomai na to leo kai oxi na to krivw....kai edw xereis ti 8a pw?oti ir8e mia kopela sto club kai exete kanei 15.000 selides kaloswrisma....otan se alla meli exete apantisei mono 2-3 atoma...kati paromoio elega kai sto post pou les oti miksoeklega....oti uparxei adiaforia apo to club....kai endiaferete mono gia 10-15 atoma ta opia kanoun oti goustaroun kai apeiloun....kai diagrafoun ta posts pou den tous simferoun....giauto 8a sinexisete na eiste 15 atoma stis sinantiseis apo ta 1000 meli.

Anastasis
13-09-2005, 16:15
το post που εγραψες μεταφερθηκε προσωρινα,μεχρι οτου να αποφασισει ο προεδρος το τι να το κανει....αν εχεις πολυ καλα δει το ποστ σου ειναι κατω κατω στο section απο τα μελη στην διαχειρηση....αν δεν μπορεις να καταλαβεις τι λεμε,ειναι προβλημα σου....

Alex
13-09-2005, 16:16
15 atoma stis sinantiseis apo ta 1000 meli.

Και 14 να ειμαστε θα ειμαστε χαρουμενοι μεταξυ μας και ναι μας αρεσουν οι γυναικες, εσενα οχι??

sfinas
13-09-2005, 16:18

Προκαλεις πολλους και θα σου πω κατι φιλικα. Αν θες να σου δωσουν σημασια τα αλλα μελη του κλαμπ και να μην μυξοκλαιγεσαι και κανεις ειδικο θεμα οτι δεν ενδιαφερονται να σε γνωρισουν κτλ αλλαξε συμπεριφορα. Πιο απλα ωριμασε και σκεψου πριν μιλησεις τι λες , σε ποιον το λες, ποσο καλα τον η την γνωριζεις για να μιλας ετσι και πιθανες συνεπειες. Την ιδια φιλικη συμβουλη εχω δωσει και σε αλλους εδω μεσα
xaxaxaxa mu tin exei dwsei k mena ayti tin sumboulh...meta ematha oti sullegei 50eyra apo xreh kai apo kakoplirwtes opte katalabeneis file tourbo ti krybete pisw apo to nick "STELIX" xaxaxax PEPOS epi 2....
(vevaia an ton petyxw tha tou diksw ti esti ziou zitsou)
loipon sto thema mas:ekanes olokliro topic sto "ANAFORA PROBLIMATWN"o proedros asxolithike zitise sugnwmmi k sy to sunexizeis....nai eimaste munakides emeis oi ellines k ligourides k epidh tin xerw tin markella tha se sumvouleua na kopseis...steiltis pm k telos!!!
oxouuuuuu.....eides markella gia na aporipteis ton dianic ti travas?xaxxaxaxax

Anastasis
13-09-2005, 16:21
ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΟΛΟ ΤΟΠΙΚ ΘΑ ΚΛΕΙΔΩΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΖΗΤΗΜΑ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΕΙ,ΟΤΙ ΕΔΩΠΕΡΑ ΔΕΝ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ,ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΛΙΚΑ ΕΠΕΙΔΗ ΣΝΟΜΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΔΥΝΑΤΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ,ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΤΑΠΕΞΕΛΘΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ!ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΦΕΡΟΥΝ ΧΑΟΣ ΚΑΙ ΑΝΑΣΤΑΤΩΣΗ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΖΗΤΩ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΤΟΥ SMARTMANIA ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΣΤΗΝ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΠΑΧΑΛΟ....

Alex
13-09-2005, 16:24
eides markella gia na aporipteis ton dianic ti travas?xaxxaxaxax

Κακο παραδειγμα ηταν αυτο Sfinas. Αμα διαβασεις παλιοτερα post του Dianic, θα καταλαβεις οτι εχει προσφερει πολαπλα τοσο στο club οσο και στο forum.

MARKELA
13-09-2005, 16:24
ΟΚ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

MARKELA
13-09-2005, 16:25
ΠΡΟΤΕΙΜΟ ΤΟΝ DIANIC ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΟΣ!!!!

sfinas
13-09-2005, 16:31
eides markella gia na aporipteis ton dianic ti travas?xaxxaxaxax

Κακο παραδειγμα ηταν αυτο Sfinas. Αμα διαβασεις παλιοτερα post του Dianic, θα καταλαβεις οτι εχει προσφερει πολαπλα τοσο στο club οσο και στο forum.
den eipa re alex tipota kako mallon den topiases.....

gavanos
13-09-2005, 16:32
Μαρκέλα, εκ μέρους του smartmania σου ζητώ συγνώμη για το περιεχόμενο του post, το οποίο ξέφυγε κατά πολύ από ένα απλό καλωσόρισμα.
Κύριοι, παρακαλώ να το σταματήσουμε εδώ το θέμα.

johnk102
13-09-2005, 17:55
Και να πέσει και λίγο σκούπα εδώ μέσα κύριοι!
Και μην ξεχνάτε ... υπάρχει και το ban, για όσους το ζητάνε απεγνωσμένα.

turbosmart
13-09-2005, 18:07
Zitw signomi apo ta meli tou smartmania pou ekana auto to topic mpaxalo.

ps:johnk102 an milas gia mena gia ban....pisteuw pws einai paratravigmeno na kaneis ban 1 melos epidi "tsakw8ike" me kapion allon se 1 post.alla an auto krinoun oi kanones...den exw para na dextw ti diagrafi.

johnk102
13-09-2005, 18:44
Μιλάω για ΟΛΟΥΣ όσους παραβιάζουν τους κανόνες.
ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ!

Lgeor
13-09-2005, 20:49
MARKELA ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ.
Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΣΟΥ ΣΤΟ FORUM ΕΧΕΙ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΤΑΡΑΧΗ ΑΠ' ΟΤΙ ΕΙΔΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ, ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ........ :D
ΑΡΚΕΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΟΜΩΣ.
ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΑΡΑΤΡΑΒΗΞΕ ΓΕΝΙΚΑ. ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΗΜΕΡΕΣ. ΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΤΟ ΣΚΟΥΠΙΣΩ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΒΗΣΩ ΤΑ ΜΙΣΑ POST.
ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΩΣ ΕΧΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΕΔΩ.
ΟΛΟΙ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΑΜΕ ΤΗΝ MARKELA ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΗΣ ΜΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΕ.
ΑΡΚΕΤΑ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΦΥΓΕΙ ΠΟΛΥ.

STELIX
14-09-2005, 10:30
Μπραβο ρε προεδρα ωραια τα λες. Στις επομενες εκλογες θα σου βαλω 2 ψηφους γιατι εχεις λεγειν και δυνατο σμαρτακι. Οποιος ξαναπροκαλεσει αλλο μελος προτεινω να επεμβει ο φιλτατος Onyx ο Σωβρακοραφτης και να του αργασει το τομαρι.

Μαρκελα αν ασχολεισαι με κοντρες και μετατροπες βλεπω να γινομαστε κολλητοι( αυτο το speed & style κατι μου λεει). Εχω προκαλεσει και εγω αναστατωση με κατι κοντρες και στα τεχνικα αρκετες φορες. Θα ειμαστε το διδυμο της αναστατωσης.

MARKELA
14-09-2005, 10:41
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ........... ΚΑΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΡΙΤΣΕΣ....... ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ......... ΤΟ ΕΠΙΑΣΕΣ STELIX

STELIX
14-09-2005, 11:00
Νομιζω καποιο περιοδικο ειναι που ασχολειται με αυτοκινητα και παραλληλα το χρησιμοποιει και καποιος βελτιωτικος οικος το speed& style.

MARKELA
14-09-2005, 11:09
BMW ΒΕΛΤΙΩΝΕΙ!!!!!!

STELIX
14-09-2005, 11:52
Εσυ πως και το εχεις σαν υπογραφη; Αθηνα ειναι;Παιρνω ολα τα περιοδικα για μετατροπες κτλ και γιαυτο λεω καπου το εχω δει;

turbosmart
14-09-2005, 12:17
gia bmw pantws HAMANN kai HARDGE!koryfi....

onyx
14-09-2005, 12:20
.... Οποιος ξαναπροκαλεσει αλλο μελος προτεινω να επεμβει ο φιλτατος Onyx ο Σωβρακοραφτης και να του αργασει το τομαρι..... :cry: Άστα πολύ στεναχωρέθηκα.... :sad: εδώ έχει γίνει ολόκληρος καβγάς και παρεξήγηση σελίδων και δεν πήρα χαμπάρι... Δυστυχώς πλέον είμαι εκτός τόπου και χρόνου και δεν θα επέμβω.... :wink:
Θα πω όμως ότι για το γεγονός ότι το συγκεκριμένο θέμα έλαβε τέτοια έκταση δεν νομίζω ότι έφταιγε το ότι ήταν γυναίκα (ούτε η πρώτη είναι ούτε η τελευταία) ούτε ότι το Smartάκι της (αν και ιδιαίτερο και κουκλί) ήταν αυτό που οδήγησε σε πολλές σελίδες αλλά απλά έτυχε. Ήταν ένας συνδυασμός πραγμάτων, έτυχε κάποιοι να πουν κάτι και κάποιοι άλλοι έτυχε να το σχολιάσουν με αποτέλεσμα να έχουμε ξεφύγει εντελώς από το καλωσόρισμα ενός νέου μέλους.
ΤΕΛΟΣ! :D :twisted:

STELIX
14-09-2005, 12:33
gia bmw pantws HAMANN kai HARDGE!koryfi....

Αυτος ο speed & style νομιζω ειναι Ελλαδα και εδω απο τους πολυ καλους ειναι Kafounis Motorsport και ενας στο Αργος που τουρμπιζει μπεμπες αλλα δεν θυμαμαι ονομα. Αυτος στο Αργος παντως ειναι ο καλυτερος στην Ελλαδα λενε πολλοι.

turbosmart
14-09-2005, 12:40
pantws kai apo ton voudouri pou exw perasei stin alimou....exei kati kala ergaleia...an kai vevea den xerw an ta ftiaxnei o idios..

MARKELA
14-09-2005, 12:51
ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ! ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ!

sfinas
14-09-2005, 12:56
Μαρκελα αν ασχολεισαι με κοντρες και μετατροπες βλεπω να γινομαστε κολλητοι( αυτο το speed & style κατι μου λεει). Εχω προκαλεσει και εγω αναστατωση με κατι κοντρες και στα τεχνικα αρκετες φορες. Θα ειμαστε το διδυμο της αναστατωσης.

SAS PAROUSIAZW TON GREEK KONDRAKIA LOVER STELIX.............EXEIS RE ATIME TON TROPO SU NA KANEIS TO KAMAKI..ESY K O PSALTHS!!!XAXAXAX

MARKELA
14-09-2005, 13:10
ΧΑΧΑΧΑΧ

STELIX
14-09-2005, 13:24
Ω ναι. Come with me για να την βρεις, να γλεντησουμε together, και η αναμνηση απο σμαρτ να σου μεινει για forever. Κατι αντιστοιχο τραγουδουσε ο Σταματης Γαρδελης σε ρολο καμακιου.

HERO2
14-09-2005, 13:58
pragmatika kathisa kai diavasa olo to topic kai exw meinei me to stoma anoixto........telospantwn elpizw o turbosmart na katalave ti elege kai na min xanaginei..markela egw eida to post sou ligo arga alla parola ayta se kalwssorizw kai gw stin parea mas...to smartaki sou to exeis parei apo tin amfitheas eeee????

MARKELA
14-09-2005, 14:12
ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ! ΚΑΛΩΣ ΣΕ ΒΡΗΚΑ HERO!

HERO2
14-09-2005, 14:18
kaloriziko kai epeidi pigaina sinexeia apo kei pou to pires omologw oti mou eixe kanei entypwsh apo tin arxi.....

HERO2
14-09-2005, 14:20
an se ensiaferei na to ftiaxeis auto pou tha sou pw einai to kiriotero....apla petaxe tou pinelies oxi polla kai ypervolika pragmata...

johnk102
14-09-2005, 22:17
Χμμμ, κι εγώ με πινελιές ξεκίνησα αλλά δυστυχώς, μετά το pop, δεν έχεις stop!
Για φυμέ ξεκίνησα και για 1 χρόνο έβαζα πινελιές! Δεν έχω μετανιώσει για τίποτα και το αποτέλεσμα με φτιάχνει αλλά οι πινελιές δεν σταματάνε αν τις αρχίσεις!

STELIX
15-09-2005, 07:19
Τοτε εγω πρεπει να ειμαι ο Πικασο. Μηχανικα ολο πινελιες ειναι. Εχουν και τα φρενα κατι πινελιες και ολο και κατι προσθετω. Ασχημο πραγμα η ζωγραφικη αν την ξεκινησεις.

MARKELA
15-09-2005, 08:02
ΦΙΜΕ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ!!!!!!!!!!!

STELIX
15-09-2005, 08:22
Περνα απο Microcar για Φ.Π.Ε και μετα ελα να παμε και καμια κοντρα. Απο style καλα τα πας ελα να δουμε και τι κανεις στο speed.

MARKELA
15-09-2005, 09:16
ΘΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΜΑΘΗΜΑΤΑΚΙ 2 ΛΕΠΤΩΝ....

STELIX
15-09-2005, 09:24
Δεκτο. Αντε να δουμε και καμια κοπελα απο το κλαμπ να ασχολειται με κοντρες. Εχεις βαλει κατι στο δικο σου;

MARKELA
15-09-2005, 09:36
ΣΕ ΑΥΤΟ ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ. ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΕΝΤΟΝΑ.......

Sphinxgr
15-09-2005, 09:48
ΣΕ ΑΥΤΟ ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ.

sto allo?

MARKELA
15-09-2005, 09:53
Ε ΝΑΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΕΙΧΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ SMARTAKI

Sphinxgr
15-09-2005, 10:16
ti?

MARKELA
15-09-2005, 10:46
ENA RALLY!

ttasos
15-09-2005, 10:56
ENA RALLY!

ΠΑΡE NA EXEIΣ STELIX :D :D :D

ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΣ ΟΛΑ ΤΑ 1,6 ΑΠΟ ΠΑΝΩ???? ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ???? :D :D :D

STELIX
15-09-2005, 12:10
Σαξοραλα το εχω δηλωσει οτι δεν τα καταφερνω γιατι δεν υπαρχει κανενα μαμα. Αλλα ειμαι παντα προθυμος για οποιαδηποτε δοκιμη. Κοντρα να ειναι και με οτι ναναι.

Sphinxgr
15-09-2005, 13:43
Σαξοραλα το εχω δηλωσει οτι δεν τα καταφερνω γιατι δεν υπαρχει κανενα μαμα.

enw an htan mama....

STELIX
15-09-2005, 15:00
Δεν εχω βρει κανενα μαμα. Ολα οσα εχω πετυχει εχουν τουλαχιστον αλλαγμενο φιλτρο και εξατμιση. Το μοναδικο σαξο μαμα που εχω δει το εχει ενας γνωστος μου και ειναι το 1.4 με 75 αλογα νομιζω αλλα αυτος δεν ασχολειται με κοντρες. Αλλιως ολα οσα εχω πετυχει στον δρομο εχω δει αλλαγμενη εξατμιση και δεν εχω δοκιμασει ανοιγμα και με οσα δοκιμασα κυνηγητο εχοντας τα μπροστα μου δυστυχως δεν καταφερα να τα πιασω.

Alex
15-09-2005, 15:25
Εχω ενα φιλο με ενα 106GTI το οποιο ειναι 100% μαμα. Αμα θες να του πω.

Παντως ειμαστε παλι off topic ρε Στελιο. Δεν ειναι ολα τα topic για κοντρες...

STELIX
15-09-2005, 15:28
Το ξερω αλλα πως τα καταφερνω και τα γυριζω ολα ε; Εχω κακες συνηθειες..

gavanos
15-09-2005, 16:18
|off^

Sphinxgr
15-09-2005, 18:24
Το μοναδικο σαξο μαμα που εχω δει το εχει ενας γνωστος μου και ειναι το 1.4 με 75 αλογα νομιζω αλλα αυτος δεν ασχολειται με κοντρες.

86ps...

gavanos
16-09-2005, 00:05
|off^

turbosmart
16-09-2005, 14:31
75 einai

esteban
16-09-2005, 14:38
Τι κι αν έχουν πέσει 2 off topic από πάνω.... στα φρύδια μου!
Θα γράψω ότι γουστέρνω!!!
Ε??? Έτσι δεν πάει??? :evil:

Ps. παρακαλώ τον πρώτο moderatorα που θα δει το ποστ μου να το σβήσει! :wink:

Για να δούμε αν κάνετε καλά τη δουλειά σας.... :lol:

Sphinxgr
16-09-2005, 14:45
|off^ 8)

onyx
18-09-2005, 22:23
Posted: Fri 16 Sep 2005, 3:38 pm
Ps. παρακαλώ τον πρώτο moderatorα που θα δει το ποστ μου να το σβύσει!
Για να δούμε αν κάνετε καλά τη δουλειά σας.... :lol:Ακόμα να το σβήσουν.... :lol: :lol: :twisted:

Alex
19-09-2005, 12:37
Προτεινω για τιμωρια να απολυθει ενας moderator :lol: :lol:

ttasos
19-09-2005, 14:26
ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΑΔΙΚΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ MODERATORS ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΝ ΟΤΙ ΑΣΧΕΤΟ ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΛΕΤΕ ΣΤΙΣ "ΓΕΝΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ" :D :D :D

Ε ΤΩΡΑ ΕΠΙΤΡΕΨΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΒΓΑΛΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΙΝΑΚΙΔΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΤΟ ΑΛΗΘΕΣ!!! |off^

Υ.Γ. ΡΕ ΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ :D

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ :smt079 :smt079 :smt079 :smt079

Thermoman
17-10-2005, 18:50
Μπραβο ρε προεδρα ωραια τα λες. Στις επομενες εκλογες θα σου βαλω 2 ψηφους γιατι εχεις λεγειν και δυνατο σμαρτακι.

Τι έχει?? αχαχαχα πρόεδρε... έχω ένα corsa 1.4... μαμά είναι... απο θέμα αλόγων και ροπής... τα πάμε??? ο χαμένος κερνάει 3 πιτόγυρα στον ζάχο.. χεχεχεχε

χμμ πολύ γρήγορα smartάκια ακούω εδώ... τι λέτε... τώρα που είμαστε και μέσα στο αεροδρόμιο κανονίζουμε καμμιά ψυλή??? εεεε??? αίντε να οργανοθούμε...

Sphinxgr
17-10-2005, 23:42
Μπραβο ρε προεδρα ωραια τα λες. Στις επομενες εκλογες θα σου βαλω 2 ψηφους γιατι εχεις λεγειν και δυνατο σμαρτακι.

Τι έχει?? αχαχαχα πρόεδρε... έχω ένα corsa 1.4... μαμά είναι... απο θέμα αλόγων και ροπής... τα πάμε??? ο χαμένος κερνάει 3 πιτόγυρα στον ζάχο.. χεχεχεχε

χμμ πολύ γρήγορα smartάκια ακούω εδώ... τι λέτε... τώρα που είμαστε και μέσα στο αεροδρόμιο κανονίζουμε καμμιά ψυλή??? εεεε??? αίντε να οργανοθούμε...

XMMM loipon tha pame adeies... H kontra tha ksekinhsei deytera 8.30 to prwi me koinh afethria sth khfisia kai teliko proorismo thn kupselh.

P.S. Tha ksekinhsoume kai oi 2 me 3 eyrw benzinh kai nikhths tha bgei aftos pou tha katsei gia kafe prwtos sth fokiwnos...

Thermoman
17-10-2005, 23:56

XMMM loipon tha pame adeies... H kontra tha ksekinhsei deytera 8.30 to prwi me koinh afethria sth khfisia kai teliko proorismo thn kupselh.

P.S. Tha ksekinhsoume kai oi 2 me 3 eyrw benzinh kai nikhths tha bgei aftos pou tha katsei gia kafe prwtos sth fokiwnos...

ok tha frontiso na exw kai ena petonaki mazi... xexexeex mpas kai... an kai toso me vgazei aneta...

Sphinxgr
18-10-2005, 08:03
ok tha frontiso na exw kai ena petonaki mazi... xexexeex mpas kai... an kai toso me vgazei aneta...

(mallon den upologises to 3wro pou tha perasei gia na parkareis...!!!)

Thermoman
18-10-2005, 08:17

(mallon den upologises to 3wro pou tha perasei gia na parkareis...!!!)

axaxaxaaxa eleos... sto parking ta paw kala... min agxonese... to thema einai na min neuriasw kai arxiso na sproxno

MARKELA
18-10-2005, 08:23
Καλημέρα αλλά μήπως δεν είναι το κατάλληλο forum για να τα πείτε?

Thermoman
18-10-2005, 08:54
Συγνώμη Μαρκέλα...

:partyman: :smt061