PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΣΙΚΝΟΠΕΜΠΤΗΣ 23/2/06

Skorpini
15-02-2006, 11:19
Την επομενη Πεμπτη που εχουμε συναντηση τυχαινει να ειναι η Τσικνοπεμπτη. Σκεφτηκαμε λοιπον να πηγαιναμε για φαγακι και να γιορταζαμε ολοι μαζι
Οι επιλογες ειναι δυο :
Παρνηθα οπου θα παμε σε καποια ταβερνα για φαγητο
Βαρη, στις λευκες συγκεκριμενα, οπου εχει και live μουσικη :rock: (πολυ καλη εγκυημενα) για να διασκεδασουμε κιολας και να το εχουμε
Περιμενουμε την επιλογη σας μεχρι την Κυριακη για να κανονισουμε :wink:

bullet_1800
15-02-2006, 11:21
Σκορπίνι επειδή θα είναι δύσκολο να κάνεις την καταμέτρηση απο τα Post μας, καλύτερα να κάνεις ένα Poll στο Post...
Εμείς πέραν της ψήφου μας απλά θα λέμε το μακρύ μας και το κοντό μας απο κάτω :D
Ε ρε μάσα που έχει να πέσει....

Edited: ΕΕΕεεεεεεε εγώ γιατί δεν μπορώ να ψηφίσω?? Μάλλον καταλάβατε οτι δεν έχω πρόβλημα και οτι όπου και να πάμε εγώ απλά θα ξεσκηστώ στο φαι :razz:

Edited No.2 Μετά από έντονες διαμαρτυρίες μου έδωσαν το δικαίωμα ψήφου!!!

Edit No.3 Πάρνηθα γιατί έχει καθαρό αέρα και σου ανοίγει την όρεξη.

Skorpini
15-02-2006, 11:24
Το Poll εγινε περιμενουμε τις ψηφους σας :wink:

Alex
15-02-2006, 11:31
Εγω ψηφισα Παρνηθα, γιατι εχω βαρεθει να πηγαινουμε συνεχεια νοτια και γιατι εχω μεγαλυτερη εκτιμηση στις ταβερνες της Παρνηθας απ'οτι στης Βαρης. Ασε που μπορει να πευχουμε και κανα χιονακι.

vatraxos
15-02-2006, 11:38
εγώ αν κ βόρειος ψήφισα Βάρη, γιατί όσο να ναι η ζωντανή μουσική με συγκινεί κατιτίς παραπάνω!

Skorpini
15-02-2006, 11:39
Οι Λευκες δεν ειναι εκει που ειναι ολες οι ταβερνες στη βαρη, ειναι προς στη σχολη Ευελπιδων. Οσο για την ποιοτητα....... ειναι πολυ καλος οικογενειακος φιλος, οποτε δεν εχει καμια σχεση με οποιαδηποτε ταβερνα :wink:

Alex
15-02-2006, 11:43
Kαλα μην αρχισουμε τις διαφημισεις τωρα. Αμα ειναι εχω κι εγω καλη ταβερνα στην Παρνηθα. Επειδη εσεις ζειτε νοτια πρεπει να τρεχουμε ολοι συνεχεια κατω :lol: :lol: :lol:

bullet_1800
15-02-2006, 11:46
Σαν βόρειος και εγώ θα παραταχθώ στο πλάι του Alex!!( Βασικά θα παραταχθώ γιατί σε όσες συναντήσεις έχω έρθει είναι Νότια)

Skorpini
15-02-2006, 11:47
Αμα θελαμε να σας τρεξουμε προς τα νοτια δεν θα σας βαζαμε καθολου να ψηφισετε .........
Αρκετα ομως γιατι εχουμε βγει |off^

vatraxos
15-02-2006, 12:03
Απλά να πω το εξής, εφόσον για το θέμα γίνεται ψηφοφορία.

Καλό είναι όποιος ψηφίζει να ποστάρει κ το τι ψήφισε, όχι για άλλο λόγο, αλλά για να ξέρουμε ότι το αποτέλεσμα βγαίνει από αυτούς που όντως έρχονται στις συναντήσεις :-)

aepi
15-02-2006, 12:08
αν και νότιος, λόγω χειμώνα προτείνω Πάρνηθα

gavanos
15-02-2006, 12:59
Ότι και να είναι από τα δύο πάντως, πρέπει να κλειστεί εγκαίρως, γιατί εκείνη τη μέρα γίνεται χαμός... :roll:

pratigos
15-02-2006, 13:47
Και τα 2 τα βλέπω σάν καλή ιδέα...αλλά πιό πολύ θα ήθελα να πάμε στη βάρη,η live μουσική πιστέβω είναι πολυ μεγάλο ατού..Και νομήζω οτι θα περάσουμε καλήτερα

DVCam
15-02-2006, 13:50
Εάν η Άννα έχει την άνεση με το συγκεκριμένο κατάστημα στα νότια και μας περιποιηθούν καλύτερα στα νότια... πολύ καλά!!!
Το λέω γιατί διατηρώ ανησυχίες για το πώς θα μας βολέψουν και πόσο καλά θα μας εξυπηρετήσουν έστω και αν μου αρέσει περισσότερο η Πάρνηθα.

Giovi
15-02-2006, 14:10
Και τα δυο μέρη ειναι παράδοση για τους Αθηναίους την συγκεκριμένη μερα οπότε όπου και να πάμε ένα είναι σίγουρο, θα φάμε τρελά κοψίδια!! Απο 'κει και πέρα κι εγω Βάρη θα έλεγα καλύτερα μιας και Πάρνηθα έχουμε ξαναπάει. :roll:

Με την προυπόθεση όμως να πέσει και καμιά στροφή, μην πάει τσάμπα και το live !!!!! :lol: :lol: :lol:

touristas
15-02-2006, 14:17
Πάρνηθα για τον τουρίστα...να πάμε και μια βόλτα από το καζίνο,ε sharkmen???

gavanos
15-02-2006, 14:32
Τώρα που το λες, η Πάρνηθα έχει και αυτό το δέλεαρ...Και βέβαια, από στροφές άλλο τίποτα! Όχι σαν αυτές που λέει η Giovi βέβαια, αλλά στροφές και οι μεν, στροφές και οι δε... :lol:

esteban
15-02-2006, 14:54
Λόγω Τσικνοπέμπτης θα ήθελα να ακούσω και κανένα όργανο...

nikgio13
15-02-2006, 15:03
Εγώ είμαι μέσα για Βάρη, γιατί η μουσικούλα λέει!!

sharkmen
15-02-2006, 15:38
Πάρνηθα για τον τουρίστα...να πάμε και μια βόλτα από το καζίνο,ε sharkmen???

ΕΕΕ? α ναί tourista Πάρνηθα θα έλεγα εξ' αρχής έτσι &' αλλιώς γνωστή διαδρομή και τέτοια \:D/ έ για όσους θέλουν έχει και τις στροφές της :smt017

Υ.Γ. οκ Giovi μη με :smt075 για το δρόμο λέω, άντε και για τη ρουλέτα
χεχεχχεχεχε

novas90
15-02-2006, 16:33
Σαν βόρειος και εγώ θα παραταχθώ στο πλάι του Alex!!( Βασικά θα παραταχθώ γιατί σε όσες συναντήσεις έχω έρθει είναι Νότια)

MA ΣΤΑ ΝΟΤΙΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΛΗΤΙΕΣ :wink:

MaD
15-02-2006, 17:12
parnitha kai egw giati to kazino einai koda !!!
swsti paratirisi tourista

Giovi
15-02-2006, 17:48
Υ.Γ. οκ Giovi μη με :smt075 για το δρόμο λέω, άντε και για τη ρουλέτα
χεχεχχεχεχε

|pup^

Αφου δεν βάρεσα κανέναν.... :oops:

DUKE
15-02-2006, 22:21
Kia egw varh lew giati einai konta mou !!elpizw ayth thn fora h sxolh na mou epitrepsei na erthw!! skorpini mou eixes yposxethei kati lefta an pshfiza barh ......!!pou einai ?? :lol: :lol:

gkblue
16-02-2006, 01:54
ΕΓΩ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΒΑΡΗ.ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΨΗΦΙΖΩ ΠΑΡΝΗΘΑ.

ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΑΡΝΗΘΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ,ΔΡΟΣΕΡΟ ΒΟΥΝΙΣΙΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ,ΚΑΘΑΡΟΣ ΑΕΡΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΦΑΙ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ,ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΑ Η ΜΗ.

ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΔΥΣΦΗΜΙΣΗ ΣΤΙΣ 'ΛΕΥΚΕΣ' , ΑΠΛΑ ΛΕΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΜΑΧΗ ΝΟΤΙΩΝ-ΒΟΡΕΙΩΝ,ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΙΘΕΤΑΙ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ,ΕΔΩ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΙ!!!!!!!

gkblue
16-02-2006, 01:55
ΧΜΜ..ΑΠ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΨΗΦΙΣΩ ΟΥΤΕ ΕΓΩ.. ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!

djvolis
16-02-2006, 11:07
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΜΑΧΗ ΝΟΤΙΩΝ-ΒΟΡΕΙΩΝ,ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΙΘΕΤΑΙ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ,ΕΔΩ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΙ!!!!!!!
pragmatika!!! fai na nai kai opou na nai!!! 8a m'arese perissotero parni8a mias kai an kai notios exw mpouxtisei..

smartspiros
16-02-2006, 22:01
ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΕΙΔΗ ΟΙ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΧΟΜΟ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΑΣ ΤΗΣ ΤΣΙΚΝΟΠΕΜΠΤΗΣ (ΧΩΡΟΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ-ΕΙΔΙΚΗ ΔΙΑΙΤΑ ΚΤΛ) ΨΗΦΙΣΑ ΠΑΡΝΗΘΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΞΗΣ ΛΟΓΟΥΣ...

ΕΙΝΑΙ ΒΟΥΝΟ (ΠΟΥ ΟΣΟ ΝΑ'ΝΑΙ ΣΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ)
ΕΙΝΑΙ ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΑ (ΣΑΣ ΜΙΛΑΕΙ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ :D )
Η ΤΣΙΚΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ (ΚΑΙ ΣΕ ΟΔΗΓΕΙ :lol: :lol: :lol: )
Ο ΚΑΠΝΟΣ ΠΑΕΙ ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΠΑΝΩ (ΔΗΛ. ΒΟΥΝΟΟΟΟΟ)
ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΑ ΣΤΡΟΦΙΛΙΚΙΑ (ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΧΟΡΤΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ)
ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΑΠΑΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΠΕΡΙΤΙΦ (ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕ 8) 8) )

ΑΥΤΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gkblue
20-02-2006, 13:55
synexizw na apokleiomai apo tis dimokratikes diadikasies xaxaxa !!! telos pantwn pemtpi gyrizw apo velgio opote tha eimai perwn sti maxi!! a re elladara me ta wraia sou

esteban
21-02-2006, 11:11
Μήπως πριν ψηφίσεις πήγες να δεις τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας?
Σε κάποια άλλα fora (το μάθαμε κι αυτό!!!) όταν πήγαινες να δεις τα αποτελέσματα ήταν σα να μην ήθελες να ψηφίσεις.... :roll: