PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : Αθήνα ΚΡΕΤΣΑΣ

Lgeor
03-03-2006, 12:58
ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΗΣ & ΒΕΛΤΙΩΤΗΣ SMART

Π. Καβάλας 174-176
Περιστέρι
210-5758793

ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ

gavanos
07-03-2006, 12:40
Δεν έχω πάει ποτέ για service τον smartako. Είχα όμως 2-3 φορές τηλεφωνική επικοινωνία, με χρονική απόσταση 3-4 μηνών μεταξύ τους, για κάποια αξεσουάρ για τα οποία ήθελα να ρωτήσω. Μου είχαν ζητήσει τηλέφωνο, είχα δώσει και σταθερό και κινητό, αλλά ποτέ δεν είχα απάντηση.

Για αυτό και η ψήφος μου είναι αρνητική... :?

STELIX
14-03-2006, 16:19
Σημερα με πηρε τηλεφωνο η duck τσαντισμενη πολυ με το συγκεκριμενο συνεργειο. Το αυτοκινητο της ειχε προβλημα με κατι τσιμουχακια και ενω ηταν μεσα στην εγγυηση αγορασμενιο απο εκει της ελεγαν οτι δεν ειχε τιποτα και δεν ηθελαν να της τα αλλαξουν. Τελικα το πηγε ο αρραβωνιαστικος της και τα αλλαξαν. Το πηγε και για σερβις το παληκαρι και εγινε το εξης τρελο. Χωρις να καιει λαδια εβαλαν 20-50 και καπου εχασαν το καπακι του καρτερ. Το πηγε σπιτι του και οταν το ειδε ειχε γεμισει το μοτερ λαδια γιατι ελειπε το καπακι. Πηραν τηλεφωνο στο συνεργειο και καποιος εκει τους ειπε οτι αυτος εβαλε τα λαδια και το κουμπωσε κανονικα. Και τα 2 παιδια ειναι πολυ τσαντισμενα και δεν ξερω τι θα γινει. Η ψηφος μου σε ενδειξη συμπαραστασης στην duck ειναι οτι το συνεργειο ειναι απαραδεκτο.

duck!
14-03-2006, 17:43
Άστο Στέλιο δε θέλω να μιλήσω περισσότερο για αυτό το θέμα και όχι μέσω φόρουμ,
διότι ο γραπτός λόγος όπως ξέρεις κρύβει πολλές παγίδες.
Ένα θέλω να πώ πως δε θα έχουμε καλή συνέχεια και πως
ήθελαν να μου τα πάρουν απο τα σέρβις και καταλαβαίνεις τι θα πάρουν.....

Lgeor
03-04-2006, 14:30
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΤΗΚΕ ΑΥΤΗ Η ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΙ ΓΙΑ ΟΤΙ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΣΟΥΜΕ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ.

ΣΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΙΛΟΓΟΣ.

ΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΙΣΧΥΡΙΖΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ Η ΤΑΠΑ ΤΟΥ ΛΑΔΙΟΥ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΑΝ ΛΑΔΙΑ. ΑΛΛΑΞΑΝ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΤΣΙΜΟΥΧΕΣ ΤΩΝ ΗΜΙΑΞΟΝΙΩΝ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ. ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΝΟΙΞΑΝ ΚΑΝ ΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ.
ΤΑ ΛΑΔΙΑ ΕΙΧΑΝ ΑΛΛΑΧΤΕΙ ΠΡΙΝ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ.

ΜΗΠΩΣ ΣΥΝΕΒΗ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ??? :roll: :roll:

STELIX
03-04-2006, 15:07
Κανενα συνεργειο δεν προκειται να πει εκανα αυτη την μαλακια για ευνοητους λογους. Δεν υπαρχει λογος να πει καποιος ψεματα εδω μεσα για καποιο συνεργειο εκτος και αν διαθετει ο ιδιοσ ενα και απλα θελει να δυσφημισει τους αλλους.
Για τις τσιμουχες ημιαξονιων το συγκεκριμενο συνεργειο ισχυριστηκε οτι δεν ειχαν κανενα προβλημα. Για τα λαδια η duck και ο αρραβωνιαστικος της δεν ηξεραν ουτε τι παιρνει ουτε ποσο για να εχουν ανοιξει και να εχουν χασει οι ιδιοι κατι ουτε το πειραξε αλλο συνεργειο. Το προβλημα παρουσιαστηκε μετα την επισκεψη στο συγκεκριμενο συνεργειο για σερβις. Για να μην παπαρολογουμε κιολας τα παιδια πρεπει να εχουν κρατησει την αποδειξη απο το συνεργειο που φαινεται τι και ποτε αλλαχθηκε και ποσο κοστισε.

aspiros
03-04-2006, 18:52
ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ ΚΑΛΟ.ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΙΑ ΣΚΑΣΤΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΙΛΤΡΟ ΗΜΟΥΝΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΠΕΒΛΕΠΑ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΝΟΥΝΕ.ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΝ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΟΥΝ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΓΙΑ ΟΡΓΑΝΑΚΙΑ ΟΝΤΩΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΙ Η ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥΣ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΕΛΕΙΠΕ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΕΚΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ.
ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ
spiros

duck!
04-04-2006, 08:24
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΤΗΚΕ ΑΥΤΗ Η ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΙ ΓΙΑ ΟΤΙ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΣΟΥΜΕ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ.

ΣΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΙΛΟΓΟΣ.

ΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΙΣΧΥΡΙΖΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ Η ΤΑΠΑ ΤΟΥ ΛΑΔΙΟΥ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΑΝ ΛΑΔΙΑ. ΑΛΛΑΞΑΝ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΤΣΙΜΟΥΧΕΣ ΤΩΝ ΗΜΙΑΞΟΝΙΩΝ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ. ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΝΟΙΞΑΝ ΚΑΝ ΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ.
ΤΑ ΛΑΔΙΑ ΕΙΧΑΝ ΑΛΛΑΧΤΕΙ ΠΡΙΝ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ.

ΜΗΠΩΣ ΣΥΝΕΒΗ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ??? :roll: :roll:
Σαν τι άλλο να συνέβη ΄δηλαδή; Όχι δε κάνω συλλογή απο τάπες. Εσένα προσώπικά σου τα είπα και απο κοντά. Υπάρχουν ημερομηνίες και book.s
Όσες φορές πήγα εκεί γιατί το αμάξι είχε πρόβλημα δόξα το θεό παράλληλα μιλούσα και με άλλον μηχανικό με παντελόνια. Ελεύθερη βούληση έχουμε και λέω την άποψη μου μέσα απο αυτό. Λεφτά και έδωσα και περιμένα ανταπόκριση και επαγγελματισμό, ξέρεις δε μου περισσευαν ουτε το αγόρασα για δέυτερο. Να ναι καλά ο Χρήστος και ο Μιχάλης.

Lgeor
04-04-2006, 13:26
ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΘΕΣΗ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.
ΕΓΩ ΕΓΡΑΨΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ SITE ΟΙ ΙΔΙΟΙ.
ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΚΑΙ BOOKS, ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ.
ΕΓΩ ΟΦΕΙΛΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΠΟΨΗ.
ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ. ΙΣΩΣ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΩΝ ΕΜΠΛΕΚΟΜΕΝΩΝ ΠΛΕΥΡΩΝ ΝΑ ΤΟ ΕΛΥΝΕ.
ΙΣΩΣ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΑΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

smartspiros
20-07-2006, 22:05
ΤΡΙΤΗ ΠΡΩΙ 18/07/2006 ΜΠΗΚΕ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΚΙΝΗΤΗΡΑ.
ΤΡΙΤΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ 18/07/2006 ΑΡΧΙΣΑ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΡΩΣΩ !!!!!!

ΤΟ ΡΑΝΤΕΥΟΥ ΚΛΕΙΣΤΗΚΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ..... 17/07/2006

ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ...

Α.. ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ

ΓΡΑΠΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ 1 ΧΡΟΝΟ

ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ.

smartspiros
21-07-2006, 13:12
ΤΡΙΤΗ ΠΡΩΙ 18/07/2006 ΜΠΗΚΕ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΚΙΝΗΤΗΡΑ.
ΤΡΙΤΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ 18/07/2006 ΑΡΧΙΣΑ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΡΩΣΩ !!!!!!

ΤΟ ΡΑΝΤΕΥΟΥ ΚΛΕΙΣΤΗΚΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ..... 17/07/2006

ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ...

Α.. ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ

ΓΡΑΠΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ 1 ΧΡΟΝΟ

ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ.

Gia pes kamia timoula. Neos kinhthras? Turbina? Eksiphretish kalh?

Kalorizikos loipon

Εκτός απο κινητήρα αλλαξα και δίσκο πλατό (και κάποια καλούδια εκει μέσα) κάποια βαλβίδα στο κλιματιστικό+ιμάντες+φτιάξιμο στην καλωδίωση που είναι πάνω στον εγκέφαλο (ήταν χάλια τα καλώδια 2 χρόνια τώρα).
Την τουρμπίνα δεν την αλλαξα γιατί ήταν καλή και δεν χρειαζόταν.

Απο εξυπηρέτηση τι να πώ

Οτι είχαμε συμφωνήσει έγινε στο ακέραιο.

Κόστος ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ 1800 ευρος. ΕΓΓΥΗΣΗ 1 ΕΤΟΣ ΓΡΑΠΤΗ οσα χιλιομετρα και αν κάνω.

Εντυπώσεις, τις καλύτερες
ΕΥΓΕΝΕΙΑ- ΣΥΝΕΠΕΙΑ- ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ-ΛΟΓΙΚΗ ΤΙΜΗ.

ΕΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕ ΚΕΡΔΙΣΑΝ.

smartspiros
10-11-2007, 11:33
Δυστυχώς αν και με λίγα χιλιόμετρα στο μικρό μου τα προβλήματα δεν λύθηκαν.
Μπορεί λοιπόν να ''άλλαξα'' κινητήρα αλλά το λάδι πάει σύννεφο :mad: .
Τι σκ@τ@ κάνανε τελικά δεν ξέρω.
Επίσης διαπίστωσα ότι μου έχουν 'ΦΑΕΙ' και το μαντέμι της τουρμπίνας (είχα βάλει το ιταλικό το ενισχυμένο) και από το κάρτερ στάζει λαδάκια.
Ακόμα σχετικά με την καπνίλα να σας πώ οτι παντού μέσα στον χώρο του κινητηρα υπαρχει ΛΑΔΙ....:mad: , στην σκάστρα επάνω μπόλικο ,επάνω στην west gate και όπου αλλού θέλετε.

Για ενημέρωση σας το αμάξι έχει κάνει από πέρσι που υποτίθεται φτιάχτηκε 8.000 χιλ ( 7ος 2006)

Σκ@τ@ εγγύηση και Εξυπηρέτηση και αναιρώ τα παραπάνω , γιατι όταν τους ξαναπήγα το αμάξι και τους τα είπα η αντιμετώπιση ήταν κατι σαν ..τι μας ζαλίζεις τώρα φέρτο κάποια στιγμή να το δούμε και βλέπουμε.

Μου την δίνει ρε γαμώτο που όλοι αυτή η φάρα των συνεργείων κοιτάνε πώς να σε κοροιδευσουν απο το να κάνουν μια φορά σωστά την δουλειά τους

:mad::mad:ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΑΝΤΕΜΙ !!!!!!:mad::mad:
:mad::mad: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΘΗΚΕ?? :mad::mad:
:mad::mad: ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙΕΙ ΛΑΔΙΑ ?? :mad::mad:

ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ..

SANTRIK_1
20-02-2008, 15:06
Γειά σας ,
έχω πάει το μικρούλι μου εκεί για το πρώτο μου service και γενικότερα για αρκετές μου ερωτήσεις , επειδή είναι κοντά στο σπίτι μου , και με έχουν εξυπηρετήσει άμεσα και ταχύτατα.Μου έχουν δώσει το δικαίωμα να τους ενοχλώ όποτε τους χρειάζομαι.Τους θεωρώ πάρα πολύ καλούς στην δουλειά τους και αρκετά εξυπηρετικούς.Βέβαια ο καθένας με το τί ζητάει....Εγώ τουλάχιστον οφείλω να πω μια καλή κουβέντα για τα παιδιά.:thumb:

livanaros
19-04-2008, 11:57
Το συγκεκριμένο συνεργείο το επισκέφθηκα μια φορά επειδή μου συντόνιζε (χτυπούσε) το αυτ/το όταν ξεκινούσα μόνο από πρώτη. Μου το πέρασαν διαγνωστικό (2 λεπτά δουλειά) χωρίς να πληρώσω τπτ κ έφυγα. Μέχρι εδώ άψογοι επαγγελματίες. Τελικά ήθελε ρύθμιση ο συμπλέκτης κάτι το οποίο βρέθηκε σε ένα μη εξειδικευμένο συνεργείο της γειτονιάς μου. Αυτό που με χάλασε όμως ήταν πως ενώ όταν πήγα από εκεί κ ρώτησα τιμή για να περάσω πρόγραμμα (το γνωστό της bhp 75hp που βάζει ο μπίμπασης) μου είπε 400€ ένας νεαρός ονόματι Γιάννης αν δε κάνω λάθος. Όταν πήρα τηλ κ ξανά ρώτησα, μου είπαν 350€. Τελικά οι υποψίες μου επαληθεύτηκαν. Ότι ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ο καθένας χρεώνει. Πήγα από εκεί, με είδε. Πιτσιρικάς σκέφτηκε ο φίλος Γιάννης (η αλήθεια είναι πως φαίνομαι κάτω από 25) κ@λωμένος (κ@λωμένος) (είχα κ καθαρό το αυτ/το κ προσεγμένο) ότι του πω θα μου δώσει. Στο τηλ λέει ποιος ξέρει από πού είναι αυτός που παίρνει μπορεί κ από κανένα περιοδικό η από κανένα κλαμπ, κάτσε να ρίξω την τιμή κ ότι πιάσω

despoina@
04-08-2008, 16:38
ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΜΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΒΓΑΛΕΙ ΓΙΑ ΤΑ SERVIS ΤΟΥ ΤΟ ΠΑΩ ΣΤΟ ΘΕΙΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΙΚΟΣ ΣΕ ΒΕΛΙΩΣΕΙΣ MERSEDES ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ....ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ...........ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΟΥ........ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

katakopos
13-08-2009, 19:24
Εγω πηγα στο καινουργιο συνεργειο του Κου.Μπιμπαση στη Λ.Αθηνων(πλησιον Βιαμαξ)και πραγματικα εχω να πω τα καλυτερα.Εκανα αλλαγη λαδιων και φιλτρου λαδιου μου επισκευασαν την κορνα χωρις χρεωση και μου αλλαξαν και το διακοπτη των φωτων.
Εχω να πω οτι ημουν συνεχως απο πανω τους και οτι εκτος απο αυτα που τους ζητησα μου συμπληρωσαν αντιψυκτικο, υγρα φρενων ,νερο στους υαλοκαθαριστηρες και μου διωρθωσαν και τις πιεσεις στα λαστιχα.
Η εξυπηρετηση ηταν αψογη εκ μερους του Κου.Μπιμπαση και αναφερομαι σε αυτον ειδικα γιατι απο οτι ξερω η συνεργασια με τον Κο Κρετσα εχει διακοπει.
Τονιζω και παλι οτι αναφερομαι στο συνεργειο της Λεωφ.Αθηνων (πλησιον Βιαμαξ) που το βαθμολογω με αριστα και θα γινω τακτικος πελατης του.
Επισης να πω οτι δεν συγχωρω τον ευατο μου που δεν αφησα φιλοδωρημα στο μηχανικο που με εξυπηρετησε.Ηταν αψογος.

basilis kordas
13-08-2009, 20:33
εγω παντως περυσι ειχα ενα τροχαιο και κυριολεκτικα με γδισανε....για να βαλω μεταχειρησμενα...2800 για ολο το μπροστα συστημα και μουρη + πλαστικα +βαψιμο....
μετα απο 10 μερες αναβανε abs airbags oil checkAI META ΣΒΗΝΑΝΕ..ελεος,οταν πηγα σπασμενος και τους ζητησα τα ρεστα γτ κλπ...δν ειχανε να μου πουνε κατι...επισης να σας ενημερωσω οτι χρησιμοποιει πολλα πλαστικα αφου τα κολλησει σαν καινουργια...εχει ενα καλο παληκαρι νεο τον κωστα που μετραει αλλα ο ''γερος'' και ο γυιος του ειναι.....

ktop
14-08-2009, 10:07
έχουν αλλάξει διεύθυνση και ο μπίμπασης (κώστας) είναι αλλού μόνος του πλέον...
κι αλλού ο Κρέτσας. Η διεύθυνση αυτή δεν ισχύει πλέον.

katakopos
21-08-2009, 20:14
Συμφωνω με τον ktop.
Ο Μπιμπασης (Σεραφειμ) για τον οποιον μιλησα ειναι μονος του στη Λ.Αθηνων 30.Στον Κρετσα δεν εχω παει ποτε και δεν εχω γνωμη.Ξερω οτι ηταν συνεταιροι παλαιοτερα αλλα τωρα ο καθενας ειναι μονος του.
Καλα θα εκαναν πιστευω οι moderators να εβαζαν χωριστα τον Μπιμπαση σαν συνεργειο και χωριστα τον Κρετσα για να αποφευγονται τυχον παρεξηγησεις γιατι αλλοι αναφερομασται στο ενα συνεργειο και αλλοι στο αλλο.

smartvot
06-11-2009, 16:08
σήμερα επισκέφτηκα το συγκεκριμένο συνεργείο (μπίμπαση)
όπου και άλλαξα φίλτρο αέρος,λάδια και φίλτρο λαδιών,όπως επίσης και τα 2 ζουάν τις εξάτμισης τα οποια προκαλούσαν έναν εκνευριστικό θόρυβο στην καμπίνα...το ενδιαφέρον και η εξυπηρέτηση ήταν πολύ ικανοποιητική και πλέον το συγκεκριμένο συνεργείο θα το επισκέπτομαι για ότι με απασχολεί...συνισταται ανεπιφύλακτα...:a04:

Skipper_DD
29-12-2011, 13:34
Τους εχω επισκευτει με merrcedes οχι με smart (αλλα ουτε και προκειται!!!), ειναι ΠΟΛΥ ακριβοι για το τιποτα (χρεωνουν οσο και οι αντιπροσωπειες), και απροσεκτοι!! για να αλλαξουν ενα λαμπακι (το κεντρικο) φρενου εσπασαν την πλαστικη επενδυση του πορτμπαγκαζ (300e) και δεν ειπαν τιποτα φυσικα.... και μετα απο λιγο καιρο ξεκουμπωσε απο το προχειρο κουμπωμα τους και οταν τους το ειπα σφυριζαν αδιαφορα... δεν καταλαβαινω γιατι να υπαρχουν τετοια μαγαζακια οταν μπορουμε να πηγαινουμε σε αντιπροσωπειες? ΜΑΚΡΙΑ!!!