PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : Αθήνα Α. ΙΣΜΑΗΛΟΣ A.E.

Lgeor
03-03-2006, 13:00
ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ SMART

Λ. Ποσειδώνος 63 και Κονδύλη 2 [Πωλήσεις]
174 55 Άλιμος
τηλ: 210 9824490
φαξ: 210 9818253

Λεωφ. Βουλιαγμένης 156 & Σωκράτους 12 [Πωλήσεις]
16674 Γλυφάδα
τηλ: 210 8986900
φαξ: 210 8986910-940

Λεωφ. Βουλιαγμένης 305 [Συνεργείο]
172 36 Αγ. Δημήτριος
τηλ: 210 9714578, 210 9761816
φαξ: 210 9761724

ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ

MAD-MAX
23-05-2006, 08:34
πολυ καλες εντυπωσεις απο την σμαρτ ισμαμηλος και ιδιαιτερα απο τους 2 πωλητες

μεσα σε 3 μερες απο τηνμερα που το εκλεισα το ειχα στα χερια μου με οτι ακριβως μου υποσχεθηκαν

vatraxos
20-10-2006, 20:45
Από συμπεριφορά κ εγώ ευχαριστημένος έμεινα από την επαφή που είχα.
Στην αναμονή είναι η συγκεκριμένη παραγγελία τώρα, οπότε η ακρίβεια των λεγόμενων τους θα κριθεί σύντομα :)

g_simbo
29-11-2006, 15:00
Paidia to smartaki irthe 15 meres noritera. next week to perno. Mexri stigmis o Ismailos apsogos kai oi polites super. Ante kales mou voltes.

Gia to servise thelo na matho kserei kaneis perisotera?

Meletiou Smart Tuning
29-11-2006, 21:48
Paidia to smartaki irthe 15 meres noritera. next week to perno. Mexri stigmis o Ismailos apsogos kai oi polites super. Ante kales mou voltes.

Gia to servise thelo na matho kserei kaneis perisotera?

KALOTAXIDO KAI iIGEIA!!!
genikotera exei kratisei ena arketa kalo onoma san etaireia o ismailos ta teleutai xronia gi'auto kai olo ena kai kainouria katastimata. Epeidi gnorizo kai kapia pragmata apo mesa logo douleias...mono prin apo dio xronia eixe dixei kapia deigmata anarmostis siberiforas kai auto mono stou agiou dimitriou to ipokatastima alla ananeothike to prosopiko ki ola!!! Oso anafora to SERVICE kai oxi mono e ekei oi times einai ligo tsouxteres opos ola ta EXOUSIODOTIMENA...

esteban
15-06-2007, 14:20
Βλέπω ψήφους να αυξάνονται αλλά δίχως κάποιο σχολιασμό... χαζό δεν είναι;
Οπότε, καλό θα ήταν τα μέλη μας που ψάχνουν για εξουσιοδοτημένο να ρίχνουν και μία ματιά στα σχόλια για να σχηματίσουν πιό σφαιρική άποψη.

Doctor
15-06-2007, 14:49
Πέρυσι, κατα τον Ιούνιο, και επειδή διέμενα τότε στην πρωτεύουσα, αναγκάστηκα να επισκευτώ τον Ισμαίλο στην Λ. Βουλιαγμένης, διοτι ο σμαρταρος έμεινε απο aircondition...
Πήρα τηλέφωνο, κλείστηκε το ραντεβού, και πήγα.
Ευγένια, σοβαρότητα, αλλά και αξιοπιστία, ενημέρωση με απλά λόγια, απλοί και σοβαροί άνθρωποι, χωρίς παρατυπίες.....εκτός απο το γεγονός ότι πήγαν να με χρεώσουν ενω ήταν στην εγγύηση. Προφανώς έγινε κάποιο μπερδεματάκι, και το θέμα έλυξε άμεσα.....
Α! Μου έδωσαν και πρόσκληση για ένα event που έγινε στον Άγιο Κοσμά, στην πίστα cart, όπου και πήγα, πέρασα πολύ καλά, και ο μικρός μου, έκανε και βολτίτσα με ένα for four Brabus... όχι εγώ ο 8χρονος μικρός, ο οποίος τρελάθηκε και δεν ήθελε να βγεί έξω!!!

Θα ξαναπήγαινα ανεπιφύλακτα

ScorpiO
15-06-2007, 16:03
Η εμπειρία μου από τον Ισμαήλο περιορίζεται στην παραγγελία και παραλαβή του νέου smart. Μετά από μία μικρή έρευνα αγοράς κατέληξα εκεί γιατί απλά μου το έδιναν όπως ακριβώς το ήθελα. Το αμάξι ήρθε πριν από την ημερομηνία που μου είχαν πει, μου το παρέδωσαν σε τρεις εργάσιμες μέρες μετά την εξόφληση και γενικά ήταν πάρα πολύ βοηθητικοί. Είχα και την ευκαρία για test drive όταν πήγα να το κλείσω και έμεινα σε όλα πολύ ευχαριστημένη! Ιδιαίτερη εντύπωση μου έκανε η επικοινωνία τους μαζί μου μισό μήνα μετά την παραλαβή για να με ρωτήσουν αν είναι όλα καλά και αν είμαι ευχαριστημένη από το αμάξι.
Το μόνο αρνητικό(?) που μπορώ να βρω είναι ότι δεν υπήρξε σαφής ενημέρωση κατά την παράδοση του αυτοκινήτου σχετικά με το στρώσιμο κλπ..
Σε ότι έχει να κάνει με το service δε μπορώ να έχω άποψη γιατ΄΄ι όπως καταλαβαίνετε ακόμα δεν έχω χρειαστεί τίποτα. Αυτά!

Scotch
06-12-2007, 22:35
Σήμερα πήγα για πρώτη φορά στον Ισμαήλο για να ενημερωθώ για το νέο fortwo. Μπορώ να πω πως εξεπλάγην ευχάριστα. Πολύ εξυπηρετικός ο πωλητής και γενικά σου έδινε την εντύπωση πως πραγματικά ενδιαφέρεται να σε βοηθήσει να κάνεις τη σωστή επιλογή χωρίς ξερολέ σχόλια και τουπέ σαν κάποιους άλλους. Δεν αποκλείεται να προτιμήσω τον Ισμαήλο τελικά έναντι της ΕΚΚΑ, αν και θα πάρω μια προσφορά κι από την τελευταία.

Σαν πρώτη επαφή λοιπόν, thumbs up για τον Ισμαήλο! :thumb:

SOFIA
07-12-2007, 11:11
Πριν απο 3-4 μηνες αφου ειχα παει στο City Plaza και με εξυπηρετησαν με το ζορι, αποφασισα να ρωτησω και στον Ισμαηλο στον Αλιμο για το νεο Φ2 2007. Ευτυχως εκει με αντιμετωπησε με παρα πολυ ευγενια ο πωλητης, εκανα 2 τεστ ντραιβ και μου ειπε οτι μπορουσα να κανω οσα θελω. Εκανα απειρες ερωτησεις και για το αμαξι αλλα και για τους τροπους πληρωμης. Κανενα προβλημα, μου απαντουσε σε ολα με χαμογελο. Αφου το εκλεισα, κατα την παραδοση ηταν συνεπης στους χρονους του. κανενα προβλημα με τα λεφτα. πηγα και στο σερβις στον Αγιο Δημητριο κια εκει ηταν πολυ καλα. με ραντεβου που δεν ξεφυγε πολυ η αναμονη. και μετα απο 2 μηνες απο την αγορα με πηραν τηλεφωνο αν μου αρεσει το αμαξι, αν εχω καποιο προβλημα και τετοια. Αυτη ειναι η εμπειρια μου. :thumb:

Alx
10-12-2007, 14:36
Στις αρχες Μαρτιου και αφου ειχα διαβασει τις πρωτες κριτικες για το νεο Σμαρτ περασα απο το υποκαταστημα του Αλιμου, οπου η Σισσυ ηταν πολυ εξυπηρετικη, ευγενικη και κατσαμε και τα ειπαμε.

Φυσικα ειμουν διαβασμενος και ειχα κανει την ερευνα μου. Μπηκαμε στο συστημα της Merc και ειδαμε τις παραδοσεις, οπου υπηρχε ενα μαυρο Pulse ακριβως οπως το ηθελα με το softouch και το νουλαπακι... Συζητησαμε για το θεμα του ραδιο-σιντι και για θηκες, κανονισαμε να μου φερουν οπου και τις παρελαβα απο το καταστημα του Αγ. Δημητριου

Το αυτοκινητο ηρθε την προγραμματισμενη ημερομηνια, ενω μου ειπε οτι θα μπορουσα να το δω και στον τελωνειακο τους χωρο στο Κορωπι πριν βγουν τα χαρτια, οπως και εγινε.

Η παραλαβη εγινε μεσα Απριλιου, λιγο νωριτερα απ' οτι μου ειχανε πει και ολα πειγαν καλα. Με ειχαν παρει και μεσα στο καλοκαιρι να με ρωτησουν αν ηταν ολα καλα με το αυτοκινητο :thumb:

Με λιγα λογια απολυτα ικανοποιημενος απο τη συνεργασια :bigwink:

Το σερβις ομως θα γινει στον Παπαιωαννου που ειναι προγραμματισμενο την Πεμπτη :p

dack
28-12-2007, 20:04
ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ

ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΙΣ 10/09/07 ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ 11/07 ΘΑ ΕΙΧΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΗΡΑ 23/12/07 ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΔΩΣΗ ΟΛΑ ΕΓΙΝΑΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΞΗΓΙΣΕΙΣ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΩΡΑ ΓΙΑ SERVICE ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ

Smartakis
03-01-2008, 22:00
Πολύ καλή εξυπέτηση από την κυρία Καπίτη η οποία είναι κατατοπιστικότατη και ευγενικότατη.
Το αυτοκίνητο το έκλεισα τέλη Νοεμβρίου και όπως μου είπε θα το παραλάβω περίπου μέχρι τις 7 Ιανουαρίου.

Smartakis
08-01-2008, 11:19
Εχθές στις 7/01 το παρέλαβα! Ακριβώς δηλαδή ότι μου είχανε πει.Έμεινα 100% ικανοποιημένος από Ισαμηλο.

taxideutis
05-05-2008, 09:24
Επιεικέστατα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ!!!

Πανάκριβος,
Το smartάκι λίγα χλμ. μετά από μεγάλο service (70.000xlm) παρουσίασε πρόβλημα με τα φρένα (τακάκια)!

Αμφιβάλλω εάν ασχολήθηκαν και καθόλου με το αυτοκίνητο! :a13:

ggsmart
08-06-2008, 14:56
Επιεικέστατα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ!!!

Πανάκριβος,
Το smartάκι λίγα χλμ. μετά από μεγάλο service (70.000xlm) παρουσίασε πρόβλημα με τα φρένα (τακάκια)!

Αμφιβάλλω εάν ασχολήθηκαν και καθόλου με το αυτοκίνητο! :a13:

συμφωνω κ επαυξανω !!!!
μακρια .... λογω εγγυησης αναγκαστικα να εχω σχεση μαζι τους.. μεχρι σημερα με παιρνουν τηλ απο το τμημα παραπόνων.....απορω με εσας που λετε καλα λογια δηλαδη τι σας εκαναν οι προηγουμενοι σας μαστιγωναν??????

http://www.smartmania.gr/forum/showthread.php?t=30164

Alx
08-06-2008, 23:31
συμφωνω κ επαυξανω !!!!
μακρια .... λογω εγγυησης αναγκαστικα να εχω σχεση μαζι τους.. μεχρι σημερα με παιρνουν τηλ απο το τμημα παραπόνων.....απορω με εσας που λετε καλα λογια δηλαδη τι σας εκαναν οι προηγουμενοι σας μαστιγωναν??????

http://www.smartmania.gr/forum/showthread.php?t=30164

φιλε μου οποιοδηποτε εξουσιοδοτημενο μαγαζι μπορει να σου καλυψει την εγγυηση, οχι μονο αυτος που το αγορασες...

και εγω απο Ισμαιλο το πηρα και δεν πατησα ουτε μια φορα στο σερβις τους :a26:

Smartakis
11-06-2008, 11:05
Σήμερα για πρώτη φορά πήγα στο service του Ισμαήλου στον Άγιο Δημήτριο.
Οι εντυπώσεις πάρα πολύ καλές αφού όλοι ήταν ευγενικότατοι, η υποδοχή εξυπηρετικότατη και γενικότερα μου άφησαν μια πολύ καλή εντύπωση.
Τέλος το αυτοκίνητο αμέσως μόλις το πήγα το πήραν για έλεγχο.

ggsmart
11-06-2008, 13:14
Σήμερα για πρώτη φορά πήγα στο service του Ισμαήλου στον Άγιο Δημήτριο.
Οι εντυπώσεις πάρα πολύ καλές αφού όλοι ήταν ευγενικότατοι, η υποδοχή εξυπηρετικότατη και γενικότερα μου άφησαν μια πολύ καλή εντύπωση.
Τέλος το αυτοκίνητο αμέσως μόλις το πήγα το πήραν για έλεγχο.

για το πρωτο service το πηγες? ποσα σου πηραν?

Smartakis
11-06-2008, 13:49
Όχι, το πήγα για ένα πρόβλημα που έχω με τις ταχύτητες. Δεν μου πήραν χρήματα γιατί είναι στην εγγύηση.

Smartakis
12-06-2008, 12:07
Άσχετα με το πρόβλημα που έχει παρουσιάσει το αυτοκίνητο μου, που όπως όλα δείχνουν την άλλη εβδομάδα θα έχει λυθεί οριστικά πρέπει να πω ένα μεγάλο μπράβο και στο service (Άγιος Δημήτριος) αλλά και στην έκθεση (Άλιμο) του Ισμαήλου.
Ανταποκρίθηκαν αμέσως στα τηλεφωνήματα μου και ακριβώς ότι μου είπαν έγινε.
Μάλιστα από εχθές μέχρι και σήμερα το πρωί έχω λάβει 3 τηλεφωνήματα από υπεύθυνους του Ισμαήλου για να με κατατοπίσουν στο πως θα λυθεί το πρόβλημά μου.
Αυτό που θέλω να πω δηλαδή είναι πως έχω μείνει απόλυτα ευχαριστημένος από την επιλογή μου να απευθυνθώ και για αγορά και για service στον Ισμαήλο.

panoskr
11-07-2008, 12:40
Καλό συνεργείο (Αγ. Δημήτριος) αλλά φάνηκε λίγο ακριβό, (71 ευρώ για 3 λίτρα λάδι μόνο :a33:), ήταν η πρώτη αλλαγή στα 7.500 km.

Alx
11-07-2008, 12:45
Καλό συνεργείο (Αγ. Δημήτριος) αλλά φάνηκε λίγο ακριβό, (71 ευρώ για 3 λίτρα λάδι μόνο :a33:), ήταν η πρώτη αλλαγή στα 7.500 km.

με φιλτρο λαδιου ή χωρις?

αν σου αλλαξαν και φιλτρο τοτε ειναι καλη η τιμη

a253
04-09-2008, 16:05
Ισμαηλόπαιδο κι εγώ, αρκετά ικανοποιημένη, τουλάχιστον με την πώληση και την αλλαγή λαδιών. Στην πώληση η κα Καπίτη (νομίζω) πολύ καλή, ότι ακριβώς της ζήτησα μέσα σε 5 μόλις μέρες. After sales service πολύ καλοί, τα λάδια που άλλαξαν μου φάνηκαν κι εμένα λίγο τσιμπημένα αλλά δεν μπορώ να κάνω και πολλά, ας αγόραζα φτηνότερο αυτοκίνητο....εξυπηρέτηση γενικότερα και ευγένεια πάρα πολύ καλοί.

manoss
08-01-2009, 14:33
Λοιπόν μερικές φορές τα εξουσιοδοτημένα με εκπλήσσουν θετικά. Ο σμαρτάκος μου έμεινε τυφλός αφού κάηκαν και οι δύο λάμπες μεσαίων (όχι ταυτόχρονα αλλά την πρώτη την είχα αμελήσει).
Μετά από τηλεφωνική συνεννόηση πήγα χωρίς ραντεβού (όπως μου είπαν) για λάμπες. Διάρκεια είκοσι λεπτά, κόστος 26 ευρώ. Άψογα!

Ελπίζω πάντα τέτοια...

Μάνος

giorgos_g
09-01-2009, 13:21
+ και από μένα στον Ισμαιλο, 1ο service και αλλαγή δίσκου (που και που δεν έμπαινε η όπισθεν) σε λιγότερο από 4 ώρες...

M@r!n0$
10-01-2009, 13:54
Τι να πω για τον Ισμαήλο?Απλά τα παιδιά εξηπηρετικότατοι και πρόθυμοι να σε βοηθήσουν!!Πήγα στον Ισμαήλο στην Βάρης-Κορωπίου να πάρω την πίσω βάση την κόντρα (γιατί μου άσπασε!:a39:)!μέσα σε 10 λεπτά είχα ξεμπερδέψει!! +1 και από μένα!!:a04: :a04:

Sylvia
24-01-2009, 17:33
+ και απο εμενα για την ωρα. Γιατί είναι ευγενικοί και εξυπηρετικοί στην αντιπροσωπεια (για το σερβις ακομα ειναι πολύ νωρίς να μιλησω), και γιατί δεν με χρέωσαν εξτρα όσον αφορά τις νέες τιμές του 2009

papos
13-03-2009, 13:45
Mou ekanan tin kaliterh ekptwsh, eirthe 1 mhna nwritera.
H k. Kapiti itan katatopistikh kai evgenikh.

G_bal
28-07-2009, 23:48
Παιδιά επιτέλους αύριο παραλαμβάνω το σμάρταρο από Ισμαήλο στον Άλιμο και οφείλω να πω δύο λόγια κι εγώ. Οι άνθρωποι είναι εξυπηρετικότατοι και πιο συγκεκριμένα η Σίσσυ απλά δεν υπάρχει, ξέρει να κάνει σωστά την δουλειά της με όλη τη σημασία της λέξης! Μου έκανε την καλύτερη τιμή από όλους και με διαφορά μεγάλη, σε ό,τι μου είπε ήταν ακριβέστατη και στον χρόνο παράδοσης ξεπέρασε ακόμα και την ακρίβειά της και το παίρνω συντομότερα απ' ότι είπαμε! Θεωρώ ότι είναι παράδειγμα προς μίμηση για πολλούς εκεί έξω που επιβιώνουν εις βάρος μας (πχ Λαϊνόπουλος και δεν θα μπω στον κόπο ούτε καν να σχολιάσω) και χαίρομαι που μου δόθηκε η δυνατότητα να πω την γνώμη μου! Δεν είναι το πρώτο smart που αγοράζω, όμως είναι το πρώτο που αγοράζω από Ισμαήλο και χαίρομαι πραγματικά για την επιλογή μου! :a04:

gerosmart
29-07-2009, 08:05
δες που θα το παραλαβης, εμενα μου το παρεδωσαν στο Κορωπι...

G_bal
29-07-2009, 09:38
Στον Άλιμο θα το παραλάβω

alkaios
02-08-2009, 11:16
+1 και απο εμένα για την κα Καπίτη. την προηγούμενη δευτέρα παρέλαβα το αυτοκίνητο απο τον Αλιμο χωρίς κανένα πρόβλημα.

κάθησε πολύ υπομονετικά μέχρι τις 21.30 το βράδυ και μου έδειξε το αυτοκίνητο γιατί δεν μπορούσα να πάω πιο νωρίς.

costasm
30-09-2009, 22:08
γεια σας ειμαι ενας υποψηφιος αγοραστης και μετα απο καποιες επισκεψεις σε αντιπροσωπειες θελω να πω οτι στη νεα μοναδα του Ισμαηλου στο Μαρουσι οι ανθρωποι ειναι πολυ εξυπηρετικοι και επισης μου εκαναν την καλυτερη προσφορα απο τους αλλους.

kostasdj
10-11-2010, 15:07
Εδώ κι ένα χρόνο που έχω το σμαρτάκι στα χέρια μου, δεν έχω κανένα μα κανένα παράπονο από τον Ισμαήλο! Και στην αγορά, αλλά και στο σέρβις όλα άψογα, τρομερά επαγγελματίες και γνώστες όλα τα παιδιά!

Σήμερα πήγα το smart μου για αλλαγή λαδιών, και με χρέωσαν 49ευρώ, την στιγμή που η ΕΚΚΑ ήθελε 120! Και με λάδι Castrol EDGE!
Συγχαρητήρια!

ANTONIS13
16-06-2011, 15:01
Παρελαβα χθες το smartaki μου απο το υποκαταστημα στη κηφησιας στο Μαρουση..μου κανανε την καλυτερη προσφορα παρολο το παζαρι που εκανα και με τις υπολοιπες αντιπροσωπιες,καλη εξυπηρετιση και ευχαριστοι σαν ανθρωποι!!!!το καλυτερο απολα ειναι οτι τα περελαβα πιο νωρις απο την ημ/νια παραλαβεις!!!και για ολα τα παραπανω υπευθηνος ειναι ο κυριος Αντωνοπουλος Β. (και τον ευχαρηστω)!

ZenBaller
03-08-2011, 14:14
Με το μαγαζί του Άγιου Δημητρίου δυστυχώς δεν τα πάμε πολύ καλά. Τη μία φορά τους είπα να μη μου αλλάξουν λάδια γιατί είχα βάλει 2 εβδομάδες πριν, τα άλλαξαν γιατί το "ξέχασαν" και προφανώς με χρέωσαν. Τη 2η φορά τους ζήτησα να μου αλλάξουν τα δύο πίσω λάστιχα γιατί το ένα είχε πρόβλημα (το άλλο ήταν μία χαρά) και όταν μου παρέδωσαν το αμάξι, "ξέχασαν" να μου δώσουν το 2ο καλό λάστιχο. Μου το έφεραν αφού το ζήτησα. Δεν είναι τεράστια προβλήματα αυτά, αλλά από αυτές τις λεπτομέρειες κρίνονται όλα.

k0panos
16-03-2012, 14:05
Αγοράσαμε ένα smart fortwo 61hp 2011 απο Ισμαήλο στη Βουλιαγμένης για την κολλητή μου (αλλά πήγαμε και συστημένοι απο στέλεχος ΒΕΝΖ)
απο αντιμετώπιση η Καλύτερη δυνατή! ευγενικοί και εξυπηρετικότατοι καθώς και συνεπέστατοι!
παραλάβαμε απο Κορωπί όλα τέλεια...

απο άποψη Σέρβις συγκεκριμένα έχω μόνο το οτι πήγα στον Ισμαήλο στην Βουλιαγμένης να αγοράσω κ μου τοποθετήσουν τα όργανα στροφόμετρο-ρολόι και ένα γενικό τσέκ! Απο ευγένεια άλλο τίποτα συνεπής και αν και η δουλειά που τους ανέθεσα δεν ήταν αξιοσημείωτη έφυγα με καλές εντυπώσεις...

k0panos
16-03-2012, 14:06
Αγοράσαμε ένα smart fortwo 61hp 2011 απο Ισμαήλο στη Βουλιαγμένης για την κολλητή μου (αλλά πήγαμε και συστημένοι απο στέλεχος ΒΕΝΖ)
απο αντιμετώπιση η Καλύτερη δυνατή! ευγενικοί και εξυπηρετικότατοι καθώς και συνεπέστατοι!
παραλάβαμε απο Κορωπί όλα τέλεια...

απο άποψη Σέρβις συγκεκριμένα έχω μόνο το οτι πήγα στον Ισμαήλο στην Βουλιαγμένης να αγοράσω κ μου τοποθετήσουν τα όργανα στροφόμετρο-ρολόι και ένα γενικό τσέκ! Απο ευγένεια άλλο τίποτα συνεπής και αν και η δουλειά που τους ανέθεσα δεν ήταν αξιοσημείωτη έφυγα με καλές εντυπώσεις...

Να διορθώσω οτι αγοράστηκε απο Ποσειδώνος μπέρδεψα τις οδούς!

anton
01-05-2012, 13:25
Στην αντιπροσωπία του Ισμαήλου στο Μαρούσι υπήρξε άψογη εξυπηρέτηση από τον πωλητή ο οποίος ήταν πλήρως καταρτισμένος σε ό,τι αφορά το αυτοκίνητο!

janus
23-02-2013, 11:42
παιδιά σαν συνεργείο σας φαίνεται καλό??? θέλω να πάω ένα smart cdi για έλενγχο εκει.... τι λέτε???(αγιο δημητριο)