PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗ ΒΥΤΙΝΑ

Lgeor
27-03-2006, 16:20
ΗΡΘΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΑΣ.
ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ Σ/Κ 8-9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΚΑΙ Ο ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΜΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΒΥΤΙΝΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΑΝ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΗΜΕΡΕΣ, ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ (ΝΩΡΙΣ) ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΡΑΔΥ.

ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΑΙΓΛΗ ΚΑΙ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΔΩΜΑΤΙΩΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΞΗΣ:
1. ΜΟΝΟΚΛΙΝΟ ΜΕ ΠΡΩΙΝΟ ----- 45 €
2. ΔΙΚΛΙΝΟ ΜΕ ΠΡΩΙΝΟ ----- 70 €
3. ΤΡΙΚΛΙΝΟ ΜΕ ΠΡΩΙΝΟ ----- 85 €
4. ΤΕΤΡΑΚΛΙΝΟ ΜΕ ΠΡΩΙΝΟ ----- 100 €

ΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΑΜΕΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΝ ΑΡΙΘΜΟ ΑΤΟΜΩΝ Ή ΔΩΜΑΤΙΩΝ ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 30/3 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ.

gavanos
27-03-2006, 16:26
1 Δίκλινον for me please... :wink:

jos
27-03-2006, 17:17
Θα έρθω κι εγώ.... θα δούμε για μονόκλινο ή δίκλινο

gavanos
27-03-2006, 18:32
Προτείνω δίκλινο ακόμα και αν είναι να έρθεις μόνος σου. ΘΑ απαντήσω τεκμηριωμένα ΦΥΣΙΚΑ ( :lol: ):

1. Αν είσαι μόνος σου τελικά, έχεις το διπλό κρεβάτι για πάρτη σου
2. Έχεις το πρωί να φας 2 πρωινά (ΧΑΧΑΧΑΧΑ), ότι πρέπει για μετά το αναμενόμενο |alc^
3. Έχεις extra χώρο ώστε να τον προσφέρεις αν θέλεις, εάν κάποιος αποφασίσει να έρθει τελευταία στιγμή :lol:

DVCam
27-03-2006, 21:59
Σε διπλανό χωριό θα είμαι από Παρασκευή θα κάνω Ραφτινγκ και θα παίξω Paintball.
Κυριακή βράδυ θα επιστρέψω και εγώ οπότε θα σας πετύχω στο δρόμο! Καλά να περάσετε!

vatraxos
27-03-2006, 23:23
Vatraxos out, με λύπη κ βαριά καρδιά..

Αλλά αφού έγιναν έτσι τα πράγματα κ έπεσε πάνω σε date που θα μαι εκτός.. Ευρώπης, τι να κάνουμε.

kido
28-03-2006, 12:25
Έξω και εγώ παιδιά,

Δεν παίζουν φράγκα, όπως θα μπει ο μισθός την παρασκευή θα πάει για την πληρωμή του μισού ποσού της...........κρεββατοκάμαρας.

Αντε να δούμε έχουμε τρελλά σφιξίματα μέχρι τον γάμο..... :lol:

nikgio13
28-03-2006, 12:40
Ουτε και εγώ θα καταφέρω να έρθω!

Giovi
29-03-2006, 14:17
Κύριε πρόεδρε θα μπορούσα να έχω ένα δίκλινο ή θα πρέπει να κάνω ειδική αίτηση και κάπου αλλού????????? :roll:
:lol:

Alex
29-03-2006, 15:13
Μη μιλας μαζι του δεν καταλαβαινει....
Οτι χρειαζεσαι ελα σε εμενα και θα κανονισω :wink: :lol: :lol: :lol:

TRINITY
29-03-2006, 15:37
ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΝΑ ΔΙΚΛΙΝΟ,ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ

Giovi
29-03-2006, 15:47
Ετσι λες mr Alex? :D
OK λοιπον, μια δίκλινη σουιτα παρακαλώ για μένα και τον Πρόεδρο με 20 Ευρω, να έχει σάουνα, τεράστια οθόνη, δορυφορική και δωρεαν ποτά και φρούτα!!! ||19|
Και αφου θα τα κανονίσεις ολα εσύ θελω να μας φέρεις πρωινό στο κρεββάτι, να μας ετοιμάσεις τα πράγματα (να τα βγάλεις από τον σάκο και να τα σιδερωσεις), να μας φέρεις κανα ποτό το βράδυ και να μας κάνεις αερα μέχρι να μας πάρει ο ύπνος! Μετα φυσικά μπορεις να πας να ξεκουραστείς στο χαλάκι μπροστα στο τζάκι και μην φοβασαι, θα πάρεις και μπουρμπουάρ!!! :lol: :lol: :lol:

Stop τωρα γιατι |off^

STELIX
29-03-2006, 15:51
Εγω επειδη ισως πασχω απο σεξοβασια, για την δικη σας ασφαλεια δεν θα ερθω.

DVCam
29-03-2006, 20:13
Ετσι λες mr Alex? :D
OK λοιπον, μια δίκλινη σουιτα παρακαλώ για μένα και τον Πρόεδρο με 20 Ευρω, να έχει σάουνα, τεράστια οθόνη, δορυφορική και δωρεαν ποτά και φρούτα!!! ||19|
Και αφου θα τα κανονίσεις ολα εσύ θελω να μας φέρεις πρωινό στο κρεββάτι, να μας ετοιμάσεις τα πράγματα (να τα βγάλεις από τον σάκο και να τα σιδερωσεις), να μας φέρεις κανα ποτό το βράδυ και να μας κάνεις αερα μέχρι να μας πάρει ο ύπνος! Μετα φυσικά μπορεις να πας να ξεκουραστείς στο χαλάκι μπροστα στο τζάκι και μην φοβασαι, θα πάρεις και μπουρμπουάρ!!! :lol: :lol: :lol:

Stop τωρα γιατι |off^

Εγώ αν και δεν θα έρθω...

στη θέση σας δεν θα ήθελα ούτε οθόνη ούτε δορυφορική!!!!
οϋτε καν θα άναβε@!!!!!

Lgeor
30-03-2006, 08:50
ΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΑΜΕΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΝ ΑΡΙΘΜΟ ΑΤΟΜΩΝ Ή ΔΩΜΑΤΙΩΝ ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 30/3 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ.

Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΛΗΓΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΙΝΗΣΗ. ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΓΡΑΨΤΕ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΜΕ ΑΡΙΘΜΟ ΔΩΜΑΤΙΩΝ ΚΑΙ ΑΤΟΜΩΝ.
ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ, ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΗΜΕΡΑ ΑΣ ΚΡΑΤΑΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΨΙΛΑ :D

bullet_1800
30-03-2006, 10:49
Τελικά πόσοι είμαστε?Μπορείτε να βγάλετε ένα συγκεντρωτικό ποστ για να δούμε?

Εγώ λέω μέσα για ένα δίκλυνο αν και δεν ξέρω ακόμα ποιόν θα πάρω μαζί! Λάμπρο, τα ψιλά που αναφέρεις είναι το full Ποσό του δωματίου?

Lgeor
30-03-2006, 12:00
ΟΙ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΣΟΙ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΔΗΛΩΣΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ TOPIC. ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΑΚΟΜΑ.
ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΣΤΑ.

ΓΙΑ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΠΑΝΟ ΑΠΟ 20-30 €

bullet_1800
30-03-2006, 13:18
Ρε παιδιά συγκεντρωθείτε λίγο. Εκδρομή ζητάγαμε και εκδρομή πήραμε. Οι συμμετοχές που είναι όμως? Εδω μέσα έχουμε δηλώσει μόνο ο Λευτέρης, ο Λάμπρος/Γιοβάννα, Jos, Trinity και εγώ. Όλοι οι υπόλοιποι που είστε.

Πείτε ένα ναι ή ένα όχι για να ξέρουμε τι μας γίνεται και να μπορέσει ο Λάμπρος να βγάλει μια άκρη.
Μην μας κυνηγάνε με το βούρδουλα απο πίσω, αμαρτία είναι!

vatraxos
30-03-2006, 13:21
Ξέχασες την TRINITY :wink:

bullet_1800
30-03-2006, 13:35
Διορθώθηκε. Ευχαριστώ George και συγγνώμη trinity.

TRINITY
30-03-2006, 13:42
ΘΑ ΤΙΜΩΡΗΘΕΙΣ ΔΕΟΝΤΟΣ ΣΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ... ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΧΛΩΜΟ ΤΟ ΚΟΒΩ :lol:

Alex
30-03-2006, 14:04
Η εκδρομη θα γινει κανονικοτατα. Απλα ειμαστε ολοι λιγο της τελευταιας στιγμης. Σημερα στη συναντηση θα εχουμε περισοτερες συμμετοχες :wink:

MaD
30-03-2006, 15:33
paidia egw den to exw.
stis 8 tou mina erxetai i gineka mou apo exwteriko kai den mporw na leipw apo athina.

Alex
30-03-2006, 16:27
Εγω το εχω λοιπον. Ενα δικλινο με τρια πρωινα για μενα παρακαλω :D

Scotch
30-03-2006, 16:42
Πείτε ένα ναι ή ένα όχι για να ξέρουμε τι μας γίνεται

Ίσως ...κι αυτό είναι οριστικό :razz: :D

Αν και το "όχι" εννοείται απ' όσους δε λένε ναι, θα μπορούσαν να ακουστούν μερικά "ίσως" απ' όσους το σκέφτονται ακόμα.
Εγώ αν και θα το ήθελα πολύ να έρθω είναι αδύνατο λόγω υποχρεώσεων.

gavanos
31-03-2006, 01:42
Χαίρομαι, γιατί τελικά όντως οι συμμετοχές αυξήθηκαν απόψε στη συνάντηση.
Λίγο υπομονή τώρα, μέχρι το επόμενο ΣΚ...για να το κάψουμε...! :D

airmax
31-03-2006, 09:20
paidia mporoume na erthoume kai emeis? 2 diklina. sorry gia to late response.

Lgeor
31-03-2006, 10:54
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΤΕΣ ΟΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΥΞΗΘΗΚΑΝ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ :D
ΔΗΜΟΣΙΕΥΩ ΤΗ ΛΙΣΤΑ ΤΩΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΓΙΑ ΤΥΧΩΝ ΑΛΛΑΓΕΣ.

LGEOR-GIOVI
TTASOS-NTINA
GAVANOSx2
SKORPINI-ESTEBAN
NOVAS-NTORA
YOLANDA
MAIRH
JOS
SHARKMEN
KARDIOPATHEIASx2
BULLETx2
DUKE21x2
ALEXx2
CHRIDO-PINKY
TRINITYx2
AIRMAXx4
LEON-TINKY

ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ
PRATIGOS
CHRISINT-KARPOUZI
SMARTSPIROS

ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ 16 ΔΙΚΛΙΝΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΓΙΝΟΥΜΕ 19
ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΑΣ ΒΡΙΣΚΩ :D

Lgeor
31-03-2006, 14:37
ΚΑΙ Ο TOURISTAS ΜΕΣΑ :D

novas90
02-04-2006, 13:45
Ακυρο δεν θα ερθω λογω δουλειας

DJ THEO
03-04-2006, 04:18
EGO AURIO THA APANTISO THN TRITH TO POLU!ELPIZO NA PROLABO...SORRY APLA EXEI PROBLHMA H GINAIKA MOU!

TRINITY
03-04-2006, 12:53
χιλια συγνωμη παιδια,μολις με ενημερωσανε απο την δουλεια οτι με γειωσανε!!! να κανω μια παρουσιαση στα Χανια αυτο το παρασκευοσαββατοκυριακο δεν θα μπορεσω απ'οτι φαινετε να ερθω ,και παλι sorry :cry:

bullet_1800
03-04-2006, 12:57
Εγώ να δηλώσω ότι άν υπάρχει πλάσμα γένους θυληκού μεταξύ 20-35 ευπαρουσίαστο και μόνο θα χαρώ πολύ να το φιλοξενήσω στο δίκλινο μου!!

Για να δείτε για μια ακόμα φορά τι φιλόξενο άτομο είμαι :twisted: !!

djvolis
03-04-2006, 14:18
distixws paidia oute egw 8a mporw na pareuriskomai..mias kai 8a paizw se ena event kai de mporw na to akurwsw..sas euxomai pantws na to kapsete!!

ttasos
04-04-2006, 14:45
ΠΕΣ ΜΑΣ ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΟΠΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ :wink: :wink: :wink: ΑΝΤΕ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΑΛΛΟ :wink:

airmax
04-04-2006, 14:52
OXI AKOMA OXI AKOMA :lol: :lol:

chrisint
05-04-2006, 17:03
logo ektaktou taxidiou stin italia den mas emeine frago opote den kai apo emas

gkblue
05-04-2006, 18:10
ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ ΤΟ ΣΚ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΣΚ ΑΛΛΩΣΤΕ... ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΡΕ ΓΜΤ!!! HAVE FUN!!

DVCam
05-04-2006, 19:39
/

Skorpini
06-04-2006, 10:17
Mονο που σημερα ειναι Πεμπτη και ακομα δεν εχει ανακοινωθει ο τοπος και η ωρα συναντησης :-k

bullet_1800
06-04-2006, 10:20
Ναι, μήπως πρέπει να μας πείτε σιγά σιγά. Τελικά ποιοί, πόσοι θα είμαστε, που θα βρεθούμε+τι ώρα? Μην μας κρατάτε σε αναμένα καρβουνα, έχουμε τσουρουφλιστεί!

Lgeor
06-04-2006, 15:16
ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ SITE ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ.

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ.
ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΤΕΙ 14 ΔΙΚΛΙΝΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΚΑΙ Η ΤΕΛΙΚΗ ΛΙΣΤΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΟΝΤΩΝ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΣ:

LGEOR-GIOVI
TTASOS-NTINA
GAVANOSx2
SKORPINI-ESTEBAN
YOLANDA
MAIRH
JOS
SHARKMEN
BULLETx2
DUKE21x2
ALEXx2
CHRIDO-PINKY
AIRMAXx4
LEON-TINKY
TOURISTASx2

ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΙΣ 9:00 ΣΤΑ ΔΙΟΔΙΑ ΤΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ. Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΣΤΑΣΗ ΜΑΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΑΡΤΕΜΗΣΙΟ ΓΙΑ ΑΝΕΦΟΔΙΑΣΜΟ ΚΑΦΕ κλπ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΒΥΤΙΝΑ.

ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΕ ΓΕΜΑΤΑ ΡΕΖΕΡΒΟΥΑΡ ΚΑΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΕΣ ΤΙΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΜΑΣ ΑΝΑΓΚΕΣ :toimonster:
PMR, ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΜΕΡΕΣ, ΕΠΙΒΑΛΛΟΝΤΑΙ :D

ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΤΑΞΙΔΙ
||31| ||31| ||31| ||31| ||31| ||31| ||31| ||31| ||31| ||31|

Skorpini
06-04-2006, 15:23
Να τονισω και εγω το " ΓΕΜΑΤΑ ΡΕΖΕΡΒΟΥΑΡ "
Αντε και η Παναγια μαζι μας :lol:

ΣΝΤΟΥΠ
06-04-2006, 15:28
Παιδια καλο ταξιδι να εχετε και να προσεχετε την επομενη φορα θα ειμαι και εγω μαζι σας

pratigos
06-04-2006, 15:38
Καλό ταξίδι να εχετε και απο μένα...
ελπίζω να περάσετε τέλεια
..να προσέχετε.. (και να φέρετε πολλές φωτογραφείες να δούμε και εμείς πώς περάσατε)
Φιλιά πολλά απο pratigo..

mik3
06-04-2006, 19:06
Pw,pw.....exw xsenerwsei entelws pou xanw thn ekdromoula..!8a perasete gamata,giati 8a pesei polu alhteia me ta smartakia...:(den peirazei omws..pisteuw h epomenh na ginei se mikro xroniko diasthma...

peleas
06-04-2006, 19:33
Το Σάββατο δυστυχώς θα δουλεύω. Την Κυριακή όμως ίσως καταφέρω να πεταχτώ με το έτερον ήμισυ.

Κάποιος από τους συμμετέχοντες ας μου στείλει με ΡΜ τον αριθμό του κινητού του ώστε να βρεθούμε εκεί...

Alex
07-04-2006, 11:08
Ο αριθμος τηλεφωνου του προεδρου ειναι μονιμα μεσα στο προφιλ του. Μπορεις να επικοινωνησεις μαζι του οποτε θες :wink:

bullet_1800
07-04-2006, 15:57
Λοιπόν δεν ξέρω τι,πως,ποιος αποφάσισε να πάμε Βυτίνα και τι γνωρίζει απο το μέρος αλλά εγώ ρώτησα και έμαθα κάποια μέρη για να σιγουρέψουμε την καλοπερασιά μας :D .

Έχουμε και λέμε πριν τα ξεχάσω...

Καφέ: Δρυάδες.Thats the only one worth going!

Μάσα: Τα κόκκινα πυθάρια. Ωραίο πέτρινο μαγαζί με πολύ ωραία πιάτα και ωραία ατμόσφαιρα.

Ποτό: Ξεκινάμε με τις Δρυάδες για χαλαρά και μετά παίζει το μαγαζί "Πεταλούδες".
Για πιο After καταστάσεις είναι το Wolf.

Επίσης μου είπαν ότι αξίζει να επισκεφτούμε το μέρος "Λαγκάδια" το οποίο είναι ότι πρέπει για καφεδιά πάνω στον γκρεμό!

Ανυπομονώ ανυπομονώ και είμαι σίγουρος οτι θα περάσουμε Super!!!

gkblue
09-04-2006, 03:55
Μάσα: Τα κόκκινα πυθάρια. Ωραίο πέτρινο μαγαζί με πολύ ωραία πιάτα και ωραία ατμόσφαιρα.

ΟΝΤΩΣ Η ΜΑΣΑ ΕΚΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ...ΚΑΙ ΚΑΑΑΑΑΤΙ ΜΕΡΙΔΕΣ,ΝΑ!!

ΛΟΙΠΟΝ ΣΑΣ ΜΙΣΩ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΕΚΕΙ,ΑΝ ΚΑΙ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΗΡΘΑΜΕ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ.ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ Η ΕΚΠΛΗΞΗ ΜΑΣ.(Η ΦΑΤΣΑ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!! :lol: )
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΑ ΤΕΚΤΑΙΝΟΜΕΝΑ ΕΚΕΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ(ΨΕΜΜΑΤΑ,ΑΚΟΜΑ ΧΩΝΕΥΩ :lol: :lol: )

||5

Anastasis
09-04-2006, 14:58
μετα απο ποοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο οοοοοοολυ
καιρο,ειπα να κανω και εγω μια εντυπωσιακη εκπληξη για τους φιλους μου που ειχα τοσο πολυ καιρο να τους δω!!!δεν εχετε ιδεα ποσο χαρηκα που σας ειδα :D :D :D :D ελπιζω να με συγχωρεσετε ομως που δεν εκατσα τελικα στην βυτινα αλλα δυστυχως ειχα κι αλλες επισκεψεις,υποχρεωσεις μιας και ελειπα τοσο πολυ καιρο απο τα τεκτενωμενα :? :? 8) ελπιζω να περνατε τελεια εκει αν και αυτο ειναι σιγουρο(αμα ειδικα εχει και δωματια με εσωτερικες πορτες φανταζομαι τι θα γινετε :twisted: :twisted: :twisted: )

ttasos
10-04-2006, 10:49
ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΕΚΔΡΟΜΗ ΚΑΘΕ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ????????????

Lgeor
10-04-2006, 11:17
ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ.
ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΣΒΗΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΤΙ ΓΡΑΦΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΓΡΑΨΕΙ ΤΟ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ.

ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ Τ Ε Λ Ε Ι Α.

ΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΟΛΑ.

ΑΣ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ
ΦΤΑΝΩΝΤΑΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΑ ΔΙΟΔΙΑ ΕΦΑΓΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΟΚ.
7 ROADSTER ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑ FORTWO ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ. ΠΟΥ ΠΑΩ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΜΕ ΤΟ "ΧΙΚ" :smt030
ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΠΡΟΣΤΕΘΗΚΑΝ ΑΛΛΑ 3 FORTWO, ΑΛΛΟ ΕΝΑ ROADSTER KAI ENA ROADSTER GUEST STAR.(ΜΑΣ ΚΟΥΦΑΝΕ Ο ANASTASIS ΜΕ ΤΟΝ GKBLUE)

ANYWAY ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΗ ΒΥΤΙΝΑ ΚΑΙ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΘΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ.
ΚΙ ΕΚΕΙ ΟΜΩΣ ΥΠΗΡΧΑΝ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ. ΔΩΜΑΤΙΑ ΠΟΥ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΣΑΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ, ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΠΟΡΤΕΣ κτλ. :wink:
Η ΜΕΡΑ ΚΥΛΗΣΕ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΜΕ ΦΑΙ, ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ, ΤΑΒΛΙ, ΔΑΧΤΥΛΑ :oops: κ.α.
ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΒΡΑΔΥ.
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΣΤΑΣΗ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΟΤΑΚΙ ΧΑΛΑΡΑ. ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.
ΟΣΟΙ ΑΝΤΕΧΑΝ ΑΚΟΜΑ ΗΘΕΛΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ.
ΕΤΣΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΠΟΛΥΔΙΑΦΗΜΙΣΜΕΝΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΤΟ "WOLF"

ΕΔΩ ΜΠΑΙΝΕΙ ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ
:partyman: :partyman: :partyman: :partyman:

ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΠΡΩΙΝΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΖΩΑΚΙΑ ΤΟΥ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΑΙΞΕΙ ΜΕ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΜΑΣ, ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ.
ΕΤΣΙ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΠΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΦΑΓΑΜΕ ΟΛΟΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΑΧΤΥΛΟ :oops: :D
ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ.

ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΟΤΙ ΑΛΩΝΙΣΑΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ ΜΕ ΣΤΑΣΕΙΣ ΣΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΧΩΡΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΕ ΙΣΤΟΡΙΚΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ κτλ.
ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΝΑ ΑΔΕΙΑΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΙΑΣ ΤΑΒΕΡΝΑΣ ΚΑΙ ΠΗΡΑΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΓΥΡΙΣΜΟΥ.
ΤΑ ΕΥΤΡΑΠΕΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΛΕΙΨΑΝ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΓΥΡΙΣΜΟ.
ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ, ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ, ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΑΓΑΝ ΚΑΤΙ ΠΑΝΤΟΦΛΕΣ κτλ
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ ΣΩΟΙ ΚΑΙ ΑΒΛΑΒΕΙΣ.

ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΤΕ ΑΚΡΗ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ.
ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΚΑΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΝΙΚΟ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.
ΑΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ, ΤΟΤΕ ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΤΕ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΚΔΡΟΜΗ
||31| ||31| ||31| ||31| ||31| ||31| ||31|

bullet_1800
10-04-2006, 11:57
Μιας και είμαι στην δουλειά τώρα δεν μπορώ να ανεβάσω τις φωτό που εχω σπίτι. Όταν με το καλό γυρίσω θα κάνω ένα ανάλογο ποστάκι με φωτό και σχόλια απο την ΚΑΤΑΠΛΗΤΙΚΗ μας εκδρομή στην Πελλοπόνησο!

Και ναι έχω και ντοκουμέντα για το σημείο που παραλήπει ο πρόεδρος μας!! :twisted: Θα σας δώσω όλους!!!

Lambros
10-04-2006, 12:03
ante photos photos

ante epitelous,...

Skorpini
10-04-2006, 12:05
H εκδρομη ηταν πραγματικα ΤΕΛΕΙΑ!!!! Μπορει να αργησαμε να παμε αλλα οπως λεει και η παροιμια....... "το καλο πραγμα αργει να γινει" :D
Το ξενοδοχειο πολυ καλο και φιλοξενο, αφηστε που μας ειπανε οτι ειμασταν το πιο ησυχο γκρουπ που περασε ποτε, ΠΟΙΟΙ ΕΙΜΕΙΣ? Μαλλον σε κουφους ειχαμε πεσει ,δεν εξηγητε :lol: Εκτος και αν οι αλλοι ηταν Μαμελουκοι ||28|
Με το που τακτοποιηθηκαμε στο ξενοδοχειο, αρχισαν να συμβαινουν παραξενα πραγματα. Κλειδια να χανοντε και παρανομα ζευγαρακια να βρισκοντε σε ξενα δωματια :smt118
Μετα ειχαμε το μεσημεριανο φαγητο, που για ανεξηγητους λογους :oops: σε καποιους δεν εφτασε, οποτε χτυπησαν αλλον ενα γυρο το βραδυ με ρακομελα και κρασια, ετσι πριν πανε στο wolf ειχανε ηδη γινει ντιρλα :lol:
Επισης δεν ελειψαν οι σκανταλιες του Σκιουρου που πηγε και καλα νωρις νωρις για υπνο γιατι νυσταζε :twisted:
Ολα τα λεφτα ηταν τα κεφαλια των ανθρωπων που γυριζαν να μας δουνε οταν περναγαμε την επομενη μερα απο τα διαφορα χωρια. Λες και ειμασταν allien μας κοιταζανε, τα παιδακια χοροπηδαγανε και λεγανε "κοιτα, κοιτα ερχεται και αλλο τετοιο :smt041 "
Η διαδρομη ηταν πολυ ομορφη και σε μερικα σημεια οτι επρεπε για παιχνιδι και επισης δεν πιστευω οτι υπηρξε ανθρωπος που να μην μπηκε με τις πορτες στην πλατεια της Μεγαλοπολης, ακομα και ο "Χικ" :smt016
Απο τα highlight της επιστροφης ηταν και η επισημανση του Τασου οταν περναγαμε την πιστα motocross της Μεγαλοπολης!!! :smt118

Αυτα ειναι απο τα λιγα πραγματα που συνεβησαν, για περισσοτερα, επιβαλλεται να μας ακολουθησετε στην επομενη εκδρομη μας :wink:

Για ενα πραγμα εχω στεναχωρεθει :sad: , το "Δαχτυλο" που εφαγε ο σκιουρος απο την Γιοβανα :lol:

ttasos
10-04-2006, 12:13
Για ενα πραγμα εχω στεναχωρεθει :sad: , το "Δαχτυλο" που εφαγε ο σκιουρος απο την Γιοβανα :lol:

ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΑΜΠΡΟ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΙΟΒΑΝΝΑ....ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΣΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΕΧΕΙ :oops: :oops: :oops:

ΠΡΟΕΔΡΕ ΒΓΑΛΕ ΤΟΝ ΦΕΛΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ "ΧΙΚ" ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΜΕ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ :D :D :D

bullet_1800
10-04-2006, 12:19
Απο τα highlight της επιστροφης ηταν και η επισημανση του Τασου οταν περναγαμε την πιστα motocross της Μεγαλοπολης!!! :smt118

||28| ||28| :smt116

||28| ||28| |new^

duke21gr
10-04-2006, 13:01
Daxtyla, kataskopoi, erwmenes tou proedrou, erwtes, kynigita, sygkrouseis. Mhpos protagwnistousame se tainia tou Hollywood?

gavanos
10-04-2006, 19:03
Λόγω έκτακτου σοβαρού κωλύματος δεν κατάφερα να έρθω, τελευταία στιγμή :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

Και όσο διαβάζω πόσο τέλεια περάσατε (πράγμα απόλυτα αναμενόμενο άλλωστε), τόσο περισσότερο "χαλιέμαι"...Ελπίζω να καταλαβαίνετε τι εννοώ. Όλο το ΣΚ είχα σαλτάρει :sad: :sad: :sad: :sad: . Τουλάχιστον λόγω τρεξίματος δεν πολυκατάλαβα πως πέρασε.

Ελπίζω να ποσταριστούν πολλές φωτογραφίες, για να δω κι όλας τι έχασα... :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

Πότε θα γίνει η επόμενη εκδρομή??? :roll: :roll:

DJ THEO
11-04-2006, 03:51
k ego ksenerosa para polu pou den irtha re gmt! :sad: :sad:
perasata teleia apo oti katalaba :!: :!: exo agonia na do photos!tin epomeni fora elpizo na ta katafero.. :)

yolanda
11-04-2006, 09:33
Ενίσταμαι:Έχετε όλοι λυσσάξει με την ενδιάμεση πόρτα η οποία μάλιστα ήταν και κλειδωμένη :!: :!: Περί κινέζικων προϊόντων όμως δε μιλάει κανείς!!! :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol:

ttasos
11-04-2006, 10:51
Περί κινέζικων προϊόντων όμως δε μιλάει κανείς!!! :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol:

ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΕΣ: ΑΝΑΘΕΜΑ ΣΤΟΥΣ ΚΙΝΕΖΟΥΣ ΠΑΛΙΟΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ...ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΡΟΛΟΙ, ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ.... :wink: :wink: :wink:

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΚΙΝΕΖΙΚΑ

duke21gr
11-04-2006, 11:11
Ta made in China exoun ensomatomeno fortisti. Ekei pou ola deixnoun oti epese h mpataria tous, fortizoun gia 10 lepta kai arxizoun ksana!!! Ti sou einai telika autoi oi KInezoi.

gavanos
11-04-2006, 11:18
Διαβάζω για "Δάχτυλα", Κινέζικα προϊόντα με φορτιστή κλπ...τι είναι αυτά....Όργια κάνατε πάλι??? :lol:

Anastasis
11-04-2006, 11:22
δεν ξερω...δεν πολυεμπιστευομαι αυτα τα κινεζικα προιοντα...μπορει ανα πασα στιγμη να υπερφορτωνονται και να κανουν σαν πυροτεχνηματα....αναλογα βεβαια και για τι χρηση μιλαμε παντα εεε?? :smt079 :smt079 :smt079

τουλαχιστον ηταν με ραβδωσεις για....περισσοτερη χαρα?????

gavanos
11-04-2006, 11:28
Όχι...τα κινέζικα από ότι ξέρω δεν έχουν ραβδώσεις...Έχει κινέζικα μόνο με "μπιμπικάκια" .... ||28| ||28| ||28|

yolanda
11-04-2006, 11:33
Διαβάζω για "Δάχτυλα", Κινέζικα προϊόντα με φορτιστή κλπ...τι είναι αυτά....Όργια κάνατε πάλι??? :lol:

Sorry,αλλά αυτά είναι internal συζητήσεις ανάμεσα σε παρευρισκόμενα στην εκδρομή μέλη!! Δεν μπορούμε να πούμε περισσότερα οπότε αρκέσου σε ό,τι βλέπεις να γράφεται και άφησε την φαντασία σου να οργιάζει!!! :twisted: :twisted: :lol: :lol:

Anastasis
11-04-2006, 11:38

Sorry,αλλά αυτά είναι internal συζητήσεις ανάμεσα σε παρευρισκόμενα στην εκδρομή μέλη!! Δεν μπορούμε να πούμε περισσότερα οπότε αρκέσου σε ό,τι βλέπεις να γράφεται και άφησε την φαντασία σου να οργιάζει!!! :twisted: :twisted: :lol: :lol:

οταν εσυ ακομη δεν ηξερες τι παει να πει σειριακο κιβωτιο αγαπητη μου yolanda εμεις αυτα τα "οργια"τα καναμε πραξεις ....αρα δε χρειαζετε πολυ φαντασια για να καταλαβουμε τι εγινε στη εκδρομη....αρκει να δεις τις προηγουμενες εκδρομες μας.... :twisted: :twisted:

yolanda
11-04-2006, 11:44

οταν εσυ ακομη δεν ηξερες τι παει να πει σειριακο κιβωτιο αγαπητη μου yolanda εμεις αυτα τα "οργια"τα καναμε πραξεις ....αρα δε χρειαζετε πολυ φαντασια για να καταλαβουμε τι εγινε στη εκδρομη....αρκει να δεις τις προηγουμενες εκδρομες μας.... :twisted: :twisted:
Εδώ δε μιλάμε για γενικότητες μιλάμε για συγκεκριμένες εκφράσεις που χρησιμοποιήθηκαν κατα την εκδρομή. Όσαν αφορά τα σχόλια του τύπου "όταν εμείς ερχόμασταν εσύ πήγαινες" απλώς θα σου υπενθυμίσω τη διαφορά ηλικίας που έχουμε και απλώς θα σου πω πώς όταν γεννήθηκες εσύ εγώ είχα ήδη γκόμενο!!!! :lol: :lol: :lol:

STELIX
11-04-2006, 11:56
Και οταν εσεις τρωγατε χορτα εγω ηδη ειχα χοληστερινη. Μα τι λετε ρε; Εχετε ξεφυγει τελειως; Γραψτε με λεπετομερειες τι εγινε και να δουμε φωτογραφιες ASAP.

Anastasis
11-04-2006, 12:00

Εδώ δε μιλάμε για γενικότητες μιλάμε για συγκεκριμένες εκφράσεις που χρησιμοποιήθηκαν κατα την εκδρομή. Όσαν αφορά τα σχόλια του τύπου "όταν εμείς πηγαίναμε εσύ ερχόσουν" απλώς θα σου υπενθυμίσω τη διαφορά ηλικίας πυ έχουμε και απλώς θα σου πω πώς όταν γεννήθηκες εσύ εγώ είχα ήδη γκόμενο!!!! :lol: :lol: :lol:

μωρε εγω ο καημενος μια πλακιτσα εκανα ετσι για να απαλυνω τον πονο μου που τελικα(βλακωδως παντα)δεν εκατσα μαζι σας!τωρα για την διαφορα ηλικιας δεν μπορω να πω κατι.οι ανθρωποι της εποχης σου ηταν στα παντα πιο απελευθερωμενοι...ο καθενας πηγαινε με οποιον να'ναι....αχχχχ αυτα ηταν.. :twisted: :twisted: :twisted:

ΣΝΤΟΥΠ
11-04-2006, 12:07
Tα χιλιαδες μελη του CLUB απαιτουν να μαθουν τα παντα για το τι εγινε στην εκδρομη εχουμε δικαιωμα να μαθουμε και εμεις που δεν καταφεραμε να ερθουμε για διαφορους λογους.

yolanda
11-04-2006, 12:08

Εδώ δε μιλάμε για γενικότητες μιλάμε για συγκεκριμένες εκφράσεις που χρησιμοποιήθηκαν κατα την εκδρομή. Όσαν αφορά τα σχόλια του τύπου "όταν εμείς πηγαίναμε εσύ ερχόσουν" απλώς θα σου υπενθυμίσω τη διαφορά ηλικίας πυ έχουμε και απλώς θα σου πω πώς όταν γεννήθηκες εσύ εγώ είχα ήδη γκόμενο!!!! :lol: :lol: :lol:

μωρε εγω ο καημενος μια πλακιτσα εκανα ετσι για να απαλυνω τον πονο μου που τελικα(βλακωδως παντα)δεν εκατσα μαζι σας!τωρα για την διαφορα ηλικιας δεν μπορω να πω κατι.οι ανθρωποι της εποχης σου ηταν στα παντα πιο απελευθερωμενοι...ο καθενας πηγαινε με οποιον να'ναι....αχχχχ αυτα ηταν.. :twisted: :twisted: :twisted:

Ναι πράγματι!!! Τότε ήταν αλλίως τα πράγματα δεν υπήρχε και το πρόβλημα με το AIDS ωραίες εποχές!!! Τώρα.... :cry: :cry: :cry: μεγάλη πίκρα!!! :lol:
|off^ |off^ (το βάζω μόνη μου γιατί παραμονεύει και ο gavanos δεν θα του δώσω τη χαρά :twisted: :twisted: )

ΣΝΤΟΥΠ
11-04-2006, 12:18
ΕΕΕ ΙΙΙ θελουμε να μαθουμε τι εγινε εκει!!!!!!!!

ttasos
11-04-2006, 13:21
http://myweb.tiscali.co.uk/dirtbox/pics/muttley.gif

ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΙΕΖΕΤΕ...http://www.unreal-forum.de/images/smilies/ugly/uglyhammer2.gif

ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΕΚΕΙ http://www.smilieland.com/graphics/0005.gif

ΣΝΤΟΥΠ
11-04-2006, 13:25
Θα παρω τα καταληλα μετρα και θα τα μαθω ολα για να πληροφορησω τους υπολοιπους SMARTMANIACS θα σας κανω την Πεμπτη βασανηστηρια τυπου με το ζορι φαι για να μιλησετε και να τα πειτε ολα.Τα χιλιαδες μελη ανυπομονουνε να μαθουνε και ευτυχως υπαρχουν και αλλα μεσα για να μαθουμε!!!!!!!!!!!!!

bullet_1800
11-04-2006, 15:32
8 Απριλίου 2006 το Smartmania.gr ξεκινάει την εκδρομούλα που είχε κανονιστεί προς τα μέρη της Πελλοπονήσου.
Όπως μπορείτε να φανταστείτε σχεδόν κανείς δεν ήταν στην ώρα του στο σημείο συνάντησης εκτός απο 3 αμάξια :evil:
Στον δρόμο όλα ήσυχα, κάποια κομμάτια γρήγορα, κάποια άλλα απελπιστικά αργά αλλά τα καταφέραμε και φτάσαμε!!
Απο την ώρα που ξεκινήσαμε μέχρι και την ώρα που ήρθε η ώρα του γυρισμού η ομάδα δεν είχε χάσει ίχνος απο το κέφι της :D Μιλάμε για ενα μέσο όρο 25 ατόμων που όπου και να πήγαινε γέμιζε τον τόπο με γέλια και χαρές!

Παρακάτω θα βρείτε φωτογραφίες ντοκουμέντα απο αυτό το υπέροχο Σαβ/κο στο φιλόξενο χωριό της Βυτίνας!

Μέσα σε ένα απο τα τούνελ που περνάγαμε! Τα σμαρτάκια και ο προδότης με τον Ιάπωνα του είχαν γεμίσει τον δρόμο και τραβούσαν τα βλέμματα απο όπου και αν περνούσαν!
http://img204.imageshack.us/img204/6228/dsc041696vh.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc041696vh.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/4548/dsc041707pp.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc041707pp.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/4935/dsc041717dn.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc041717dn.jpg)

:twisted: :twisted:
http://img204.imageshack.us/img204/5897/dsc041726bn.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc041726bn.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/2941/dsc041737nv.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc041737nv.jpg)

Και να και ο Guest Star της ημέρας. Ο Κ. Αναστάσης που έσκασε μύτη μαζί με τον Γιώργο απο το πουθενά! Περιττό να πω ότι ψάρωσα όταν ήρθαν δίπλα απο το αμάξι και μέχρι να ανοίξει ο Gk το παράθυρο του :oops:
http://img204.imageshack.us/img204/9005/dsc041744xf.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc041744xf.jpg)

Στάση στα Σ.Ε.Α. λίγο πιο έξω απο τιν Τρίπολη αν δεν κάνω λάθος για καφέ, τουαλέτες ,μάσες κτλ κτλ! Αν θυμάμαι καλά κάποιος πρέπει να έχει στην κατοχή του ένα βίντεο με τον προδότη να έρχεται σε αντιπαράθεση με τον Άλεξ περι Γερμανικής και Ιαπωνικής ποιότητας! Τον Κινέζο όμως γιατί δεν τον αναφέρατε? Ε? Ε? :twisted:
http://img204.imageshack.us/img204/2616/dsc041761tr.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc041761tr.jpg)

Εδώ μπορείτε να παρατηρήσετε το "οδηγικό Ζεν" που έχω αγγίξει! Πιο συγκεκριμένα το παρκάρισμα μου που είναι μελετημένο μέχρι τελευταίου χιλιοστού! Φανταστείτε δηλαδή να ήμουν και στα Εξάρχια... :roll: :oops:
http://img204.imageshack.us/img204/3060/dsc041808rs.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc041808rs.jpg)

Με το που φτάσαμε ξενοδοχείο και τακτοποιηθήκαμε κανείς δεν έχασε ευκαιρία να χαλαρώσει λίγο, να παίξει λίγο ταβλάκι, να πιεί κάτι και γενικότερα να κάνουμε και τον χαβαλέ μας...
http://img204.imageshack.us/img204/2699/dsc041821hs.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc041821hs.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/5189/dsc041839md.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc041839md.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/4667/dsc041841cy.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc041841cy.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/8056/dsc041853cv.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc041853cv.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/1175/dsc041862kf.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc041862kf.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/590/dsc041880qc.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc041880qc.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/1831/dsc041898fl.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc041898fl.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/9844/dsc041902nl.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc041902nl.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/1425/dsc041918ca.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc041918ca.jpg)

Η ομάδα ξεκινάει απο το Ξενοδοχείο και ανηφορίζει προς την Πλατεία της Βυτίνας. Εκεί πέρα μας υποδέχονται στην Ταβέρνα "Τα κόκκινα Πυθάρια" και αρχίζει η μάχη!

Όπως ήδη ξέρεται το Κλαμπ μας έχει ιδιαίτερη σχέση με το φαί και δεν έχασε ευκαιρία να το ξαναποδείξει!
http://img204.imageshack.us/img204/9244/dsc041926ss.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc041926ss.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/1012/dsc041933tm.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc041933tm.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/7926/dsc041940uy.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc041940uy.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/3629/dsc041995fx.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc041995fx.jpg)
Πατάτες, Σαλάτες, Ψωμιά, Γλυκόξυνα, Τυροπιτάρια, Φέτες,Τζατζίκια...

http://img204.imageshack.us/img204/4079/dsc041966po.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc041966po.jpg)
Κόκκορες...
http://img204.imageshack.us/img204/7889/dsc041971cx.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc041971cx.jpg)
Κοκκινιστά με Χυλοπίτες...
http://img204.imageshack.us/img204/4200/dsc042002ik.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042002ik.jpg)
Αγριγούρουνα με πατάτες και μανιτάρια...
http://img204.imageshack.us/img204/227/dsc042012qh.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042012qh.jpg)
Τηγανιές με μουστάρδα... Και φυσικά άφθονο κρασί!!!
http://img204.imageshack.us/img204/6403/dsc042023sq.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042023sq.jpg)
Εδώ ο Τάσος έχει ορμήξει στον κόκκορα με νύχια και με δόντια για να κερδίσει την μάχη!
http://img204.imageshack.us/img204/622/dsc042034br.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042034br.jpg)
Και τα καταφέρνει εύκολα μιας που το πιάτο δεν ήταν αντίπαλος ενάντια στην "Εμπειρία" του Μέλους μας! :D :D
http://img204.imageshack.us/img204/1486/dsc042041xz.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042041xz.jpg)
Γιώργος,Αναστάσης, Άννα έξω απο το Ξενοδοχείο μετά τον γυρισμό απο την Ταβέρνα. Α ρε παληκάρια κακώς φύγατε.... ΧΑΣΑΤΕ!
http://img204.imageshack.us/img204/7427/dsc042107yv.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042107yv.jpg)
Αν θυμάμαι καλά αυτό πρέπει να είναι ένα απο τα πρώτα δάχτυλα που έφαγε η παρέα και η πρωτοπόρος ήταν η Tinky. Κάθε άλλο παρά ενόχληση δέιχνει σε αντίθεση με κάποια άλλα μέλη...
http://img204.imageshack.us/img204/4671/dsc042116be.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042116be.jpg)
Εδώ ο Πρόεδρος φαίνεται να λιγουρεύεται λίγο δαχτυλάκι αλλά....
http://img204.imageshack.us/img204/4558/dsc042120uo.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042120uo.jpg)
...Τελικά του κάθεται λίγο βαρύ και μεγάλο :lol: :twisted:
http://img204.imageshack.us/img204/5729/dsc042131ez.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042131ez.jpg)

Πέραν απο τα "Δάχτυλα", έιχαμε και το "Χέρι"....
http://img204.imageshack.us/img204/7325/dsc042143hb.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042143hb.jpg)

Τα Δάχτυλα σε Gross Plann!
http://img204.imageshack.us/img204/6780/dsc042158hq.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042158hq.jpg)

Και έδω ο Τουρίστας έχει πάρει ένα ταψί Κανταϊφι μόνος του και του έχει αλλάξει τα φώτα! Προς στιγμήν έιχα απορρήσει αλλά τελικά κατάλαβα το βράδυ που άργησε να κατέβει απο το δωμάτιο γιατί ήθελε τόση ζάχαρη... :smt058
http://img204.imageshack.us/img204/3821/dsc042189xk.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042189xk.jpg)
Και καρυδόπιτα απο την Γυναίκα του Προέδρου!
http://img204.imageshack.us/img204/6418/dsc042170hq.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042170hq.jpg)
Και δεύτερη μάχη απο τον Τάσο! Τάσος - Φαγητό: 2-0!
http://img204.imageshack.us/img204/2691/dsc042198ft.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042198ft.jpg)
Και εδώ μια φωτογραφία πριν το σούρουπο απο το μπαλκόνι μου. Το "Χικ" έδινε ρέστα απο όπου και αν περνούσε. Αφού σε κάποια φάση που ήμουν απο πίσω του έιχα εκνευριστεί γιατί δεν κοίταγαν καθόλου εκτός απο το "Χικ". ΕΛΕΟΣ@@#$ :smt067
http://img204.imageshack.us/img204/9163/dsc042218kv.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042218kv.jpg)
Και εδώ είμαστε λίγο πρίν την Απογευματινή ξάπλα! Θέλω να μου βρείτε ποιος κρύβεται πίσω απο την κουρτίνα?
http://img204.imageshack.us/img204/5103/dsc042228es.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042228es.jpg)
Πάρτε και λίγο πόδι μπας και τον βρείτε πιο εύκολα...
http://img204.imageshack.us/img204/6011/dsc042236qw.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042236qw.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/4190/dsc042247qt.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042247qt.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/6182/dsc042250bp.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042250bp.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/7496/dsc042271sk.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042271sk.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/9003/dsc042261ym.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042261ym.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/5994/dsc042283de.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042283de.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/9171/dsc042292yt.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042292yt.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/236/dsc042309un.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042309un.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/549/dsc042319wz.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042319wz.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/2097/dsc042322ms.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042322ms.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/3053/dsc042334ln.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042334ln.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/7411/dsc042349lx.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042349lx.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/9287/dsc042351zb.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042351zb.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/2773/dsc042361bc.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042361bc.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/3629/dsc042370zw.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042370zw.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/9637/dsc042384ah.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042384ah.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/8343/dsc042397wd.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042397wd.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/4625/dsc042403dx.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042403dx.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/7571/dsc042418oe.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042418oe.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/653/dsc042423fe.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042423fe.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/7692/dsc042432sf.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042432sf.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/2338/dsc042445ai.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042445ai.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/2301/dsc042468et.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042468et.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/2854/dsc042489wk.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042489wk.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/8095/dsc042500dq.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042500dq.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/1640/dsc042494ql.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042494ql.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/9176/dsc042515hq.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042515hq.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/6504/dsc042523ef.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042523ef.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/3885/dsc042533cf.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042533cf.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/1759/dsc042554tc.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042554tc.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/6500/dsc042560mw.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042560mw.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/2387/dsc042571fx.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042571fx.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/2376/dsc042587wz.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042587wz.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/1558/dsc042624ue.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042624ue.jpg)

http://img204.imageshack.us/img204/302/dsc042637xw.th.jpg (http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc042637xw.jpg)

http://img104.imageshack.us/img104/5242/dsc042647ku.th.jpg (http://img104.imageshack.us/my.php?image=dsc042647ku.jpg)

http://img104.imageshack.us/img104/1738/dsc042653ok.th.jpg (http://img104.imageshack.us/my.php?image=dsc042653ok.jpg)

http://img104.imageshack.us/img104/4600/dsc042661sd.th.jpg (http://img104.imageshack.us/my.php?image=dsc042661sd.jpg)

http://img104.imageshack.us/img104/6586/dsc042678kb.th.jpg (http://img104.imageshack.us/my.php?image=dsc042678kb.jpg)

http://img104.imageshack.us/img104/8285/dsc042692ot.th.jpg (http://img104.imageshack.us/my.php?image=dsc042692ot.jpg)

http://img104.imageshack.us/img104/3285/dsc042687oz.th.jpg (http://img104.imageshack.us/my.php?image=dsc042687oz.jpg)

http://img104.imageshack.us/img104/8281/dsc042703ev.th.jpg (http://img104.imageshack.us/my.php?image=dsc042703ev.jpg)

http://img104.imageshack.us/img104/8211/dsc042747oi.th.jpg (http://img104.imageshack.us/my.php?image=dsc042747oi.jpg)

http://img104.imageshack.us/img104/4286/dsc042782od.th.jpg (http://img104.imageshack.us/my.php?image=dsc042782od.jpg)

http://img104.imageshack.us/img104/1993/dsc042792vq.th.jpg (http://img104.imageshack.us/my.php?image=dsc042792vq.jpg)

http://img104.imageshack.us/img104/4795/dsc042808qi.th.jpg (http://img104.imageshack.us/my.php?image=dsc042808qi.jpg)

http://img104.imageshack.us/img104/5711/dsc042819jj.th.jpg (http://img104.imageshack.us/my.php?image=dsc042819jj.jpg)

http://img104.imageshack.us/img104/3022/dsc042836hr.th.jpg (http://img104.imageshack.us/my.php?image=dsc042836hr.jpg)

http://img104.imageshack.us/img104/5038/dsc042850yh.th.jpg (http://img104.imageshack.us/my.php?image=dsc042850yh.jpg)

http://img104.imageshack.us/img104/7203/dsc042863sx.th.jpg (http://img104.imageshack.us/my.php?image=dsc042863sx.jpg)

http://img104.imageshack.us/img104/3434/dsc042872os.th.jpg (http://img104.imageshack.us/my.php?image=dsc042872os.jpg)

http://img104.imageshack.us/img104/1176/dsc042888vx.th.jpg (http://img104.imageshack.us/my.php?image=dsc042888vx.jpg)

http://img104.imageshack.us/img104/9118/dsc042891ca.th.jpg (http://img104.imageshack.us/my.php?image=dsc042891ca.jpg)

Βασικά είναι πολλές οι φωτό και έχω κουραστεί να γράφω. Κάνω το πόστ για να πάρετε τις φωτογραφίες και θα συμπλήρωνω σχόλια σιγά σιγά

bullet_1800
11-04-2006, 15:34
ΣΝΤΟΥΠ αυτό που είπες με το ζόρι φαί ήταν ευλογία του Θεού όχι βασανιστήριο!! Αν μπορείς να μας ταίζεις θα ήταν τέλεια γιατί έχουμε κουραστεί πλέον να κουνάμε τα χέρια μας !!!!

ΣΝΤΟΥΠ
11-04-2006, 15:44
Ειμαι στο σωστο CLUB τελικα φαι μεχρι θανατου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΓΙΟΥΠΙ!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

Black mad smart
11-04-2006, 15:59
Μαλλον το club απο SmartClub θα επρεπε να ονομαστει Φαγητοδρομιες-Club.Φαι μεχρι τελικης πτωσης.Ρε λιγουργια σπιτι σας δεν σας ταιζουν?

airmax
11-04-2006, 16:06
peftei poli masa se ayto to club..

:lol: :lol: :supz: :smt026

Alex
11-04-2006, 16:10
Εμενα οχι :D :D :D

Giovi
11-04-2006, 21:13
Δεν έχω λόγια να περιγράψω το πως περάσαμε αυτές τις δυο μέρες...... :oops:
Νομίζω πως ήταν οτι καλύτερο έχουμε κάνει και πολλά παραπάνω από όσα περιμέναμε!!!!
|mul^ :smt030 :smt041 :supz: :smt082 :partyman: |sil^ :smt101 ||24|
Δεν θα γράψω τίποτα για το τι έγινε εκει (γιατί απλά είναι τόσα πολλά που δεν ξέρω τι να πρωτοσχολιάσω!),απλά ενδεικτικά θα αναφέρω πως ολόκληρη την Δευτέρα κοιμομουν και πως η φωνή μου είναι ακόμα βραχνιασμένη από τα ξεκαρδιστικά γέλια!!!! :lol:

Thanx σε όλους όσους ήρθαν και που καναν αυτό το Σαββατοκύριακο απλα...
Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Ο !!! :D :D :D

Υ/Γ: κύριε Σφαίρα οι φωτογραφίες σας είναι απίστευτες αν και μερικες χρειαζονται λογοκρισια!!!!!!!!
:prayer:

touristas
11-04-2006, 21:19
Πράγματι περάσαμε ωραία...ειδικά το πέρασμα από τη Μεγαλόπολη ήταν όλα τα λεφτά!!!Δεν υπήρχε smart που να μη γύρισε!!!!Λίγο σκ@τ@ ψυχολογία βέβαια την Κυριακή από τη μ@λ@κί@ που έκανα (sorry duke,ευτυχώς φτιάχνεται).....πιστεύω τώρα που φτιάχνει ο καιρός να πηγαίνουμε εκδρομές πιο συχνά,όλοι όμως όχι μόνο τα roadster!!!

mysmart.gr
12-04-2006, 00:02
παρτε κ αυτες!!

bullet_1800
12-04-2006, 02:14
Ολέεεεε το παληκάρι πόσταρε Φωτογραφιες!!!!!
Αυτό σηκώνει γλέντι, θα περάσω αύριο απο το μαγαζί, κερνάω μπύρες!!!

DJ THEO
12-04-2006, 03:56
ZHLEYO............

mik3
12-04-2006, 03:57
gamw prepei na htan...:(

djvolis
12-04-2006, 11:44
pwpw...prepei na xanaginei kati syntoma....

pinky
12-04-2006, 11:51
Ολέεεεε το παληκάρι πόσταρε Φωτογραφιες!!!!!
Αυτό σηκώνει γλέντι, θα περάσω αύριο απο το μαγαζί, κερνάω μπύρες!!!

μη ψαρωνεις!!εγω τις ποσταρα!!!!!!
ειπα να κανω την αλλαγη.....

gavanos
12-04-2006, 11:56
Κοίτα, είπαμε να ποστάρουμε μερικές φωτογραφίες, έτσι για να δούμε πως περάσατε. Αλλά εσείς το σκίσατε το θέμα!!! :twisted: . Δεν μας λυπάστε κι εμάς που δεν μπορέσαμε να έρθουμε? :axe:

Υ.Γ. Πέρα από την πλάκα πάντως, δεν βλέπω μεγάλο όγκο φωτογραφιών...
Αν θυμάμαι καλά, πέρισυ στην Αγόριανη βγήκαν καμιά 200αριά φωτογραφίες στο forum. (Φαίνεται θα έγινε επειδή ήμουν εγώ εκεί... :smt030 |sil^ )

bullet_1800
12-04-2006, 12:02
Όπως έχω καταλάβει εγώ μέχρι στιγμής τα ποιο ενεργά μέλη όσων αφορά τις φωτό είσαι εσύ Λευτέρη και εγώ. Και ο τουρίστας έχει ένα μεγάλο μέρος απο αυτές αλλά ποστάρει σποραδικά και μόνο όταν έχει μαζί τον αδερφό του για να τις τραβάει!

Ολεεεεεεεε για την Άννα που επιτέλους μοιράστηκε μαζί μας λίγο απο το υλικό της!!!!

DVCam
12-04-2006, 12:08
Πάντως για όσους δεν πήγαν εκδρομή αλλά και σαν ιδέα έστω και για μονοήμερη...
www.peripeteia.gr
Θα με θυμηθείτε όσοι ρίξετε μια ματιά!!!

pinky
12-04-2006, 12:14
επειδη με στεναχωρησες θα ποσταρω κι αλλες :twisted:
παντως μη ξεχνας οτι δε κατσεμε εμεις πολυ=δεν εχω πολλες φωτο...

bullet_1800
12-04-2006, 12:17
Άσε ρε που δεν έχεις πολλές!! Αφου σου έδωσσα την μηχανή μου σε κάποια φάση και μου λες" Τι, μόνο αυτές έχεις τραβήξει!!"

Η τελευταία φωτό είναι όλα τα λεφτά!! Τα σαμπανι΄ζε μωρά στην πίστα :D :D :D

DVCam
12-04-2006, 12:31
Εγώ θα πώ πως εάν στο backround δεν ήταν το φορτηγό, η πρώτη θα ήταν όλα τα λεφτά!
Αυτό το πλάνο από τον καθρέπτη... πολύ όμορφο!

touristas
16-04-2006, 18:45
Και μερικές φωτο από εμένα (@bullet_1800:όχι δεν τις τράβηξε ο αδερφός μου αλλά εγώ)

Στο Αρτεμήσιο (μάλλον το roadsterclub είχε εκδρομή :lol: :lol: :lol: )...
http://www.imagestation.com/picture/sraid204/pe8a2f194d170e76e1d6d45ed503c27c2/ef745157.jpg
...το χικ...
http://www.imagestation.com/picture/sraid204/p49a373b89c546f86fe1b71ea3b12f037/ef74513f.jpg
...καθ'οδόν...
http://www.imagestation.com/picture/sraid204/pa93a68768f032c5b883683c3a565abc4/ef74513b.jpg
http://www.imagestation.com/picture/sraid204/pc9ee5fd59498e778932aafaa69bd16fc/ef745135.jpg
http://www.imagestation.com/picture/sraid204/pf86b55d1d5bb434aaa3805fdd2828ac8/ef74512c.jpg
http://www.imagestation.com/picture/sraid204/pd33ea097e67ea4abbf609bab7e7d5e73/ef745124.jpg
http://www.imagestation.com/picture/sraid204/p0a6814f17c7924ee215fba949488bb1c/ef74511b.jpg
http://www.imagestation.com/picture/sraid204/p53c261425e4533d9d33d158e2ac523ac/ef74510d.jpg
http://www.imagestation.com/picture/sraid204/p4982a7434c27d036578a94589e4dd997/ef745106.jpg
...στα Κόκκινα Πυθάρια...
http://www.imagestation.com/picture/sraid204/p485e6dbb6c9cca1b586ccb0494f7c738/ef7450fc.jpg
...Κυριακή πρωί λίγο πριν την αναχώρηση από το ξενοδοχείο...
http://www.imagestation.com/picture/sraid204/pdaf32b4043834d16bc4f2609c9f1b6f9/ef7450ed.jpg
...ttasos...
http://www.imagestation.com/picture/sraid204/p84788558933082c90c605dc28798bede/ef7450e4.jpg
...και μερικές ακόμη από τη διαδρομή...
http://www.imagestation.com/picture/sraid204/p65b213f94581e4a7a5f5616c4a6b488b/ef7450d8.jpg
http://www.imagestation.com/picture/sraid204/p040f800d5fd866d24f2f65fd96311646/ef7450d1.jpg
http://www.imagestation.com/picture/sraid204/p4dfa313d8bb3ac5c540398e36358bdc8/ef7450ca.jpg
...κάποιος είχε μια προσωπικότητα που μας κράταγε κρυφή :lol: :lol: :lol:...
http://www.imagestation.com/picture/sraid204/p6a17bbc88a43b5966ce6faec58a536f3/ef7450c1.jpg
...η skorpini με ανοιχτή οροφή στο roadster :o
http://www.imagestation.com/picture/sraid204/pfa56fb8ecd35b829d0dc69f4ab0d0bc7/ef7450b4.jpg
...η θέα που έχασαν όσοι έμειναν για καφέ στο τέλος...
http://www.imagestation.com/picture/sraid204/p30963a35bf285dbec4472eb1996df97a/ef7450a2.jpg
http://www.imagestation.com/picture/sraid204/p895ef4930aa566c81608f958d7669bad/ef745096.jpg
http://www.imagestation.com/picture/sraid204/p05d3abb6cc1765a2d2878a232a16d7ee/ef74508b.jpg
http://www.imagestation.com/picture/sraid204/p496500a2e1001e0ae51e1d972f4eefa1/ef745080.jpg
...και ανεφοδιασμός πριν την επιστροφή 8)
http://www.imagestation.com/picture/sraid204/p97e54c5eb214fba96bb0b18c835f462d/ef74506f.jpg

gkblue
19-04-2006, 02:43
Well done photographers!!! :supz:

sharkmen
01-05-2006, 17:52
Μετά από 21 ημέρες (σημαντικό το νούμερο βέβαια αρκεί να σου βγαίνει :roll: ) έφτασε η
στιγμή να βάλω τις φωτογραφίες.
Στο δρόμο για τη Βυτίνα
http://www.imagestation.com/picture/sraid205/p8bb867ec05391220480710dd818957c3/ef418115.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/pd7e7c37aaf7f1b0d5e8b9723ea09c32b/ef3cf9f2.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/pea056333dda4ae6be723343e829c139b/ef3cfea4.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/pf25de3b27025c1e896e2c16baf08fd21/ef3cfe27.jpg

Στα κόκκινα πυθάρια
http://www.imagestation.com/picture/sraid205/p9132950359e5b2e7f5ac764d1fd70524/ef3cf8f4.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/pf0ee35265a981dd081a3a1a839ba3902/ef3cf7e7.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/p0d5597a2327af12dd19e7510e7cffd69/ef3cf602.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/pec805d2cddf6bbe0e49746892fe958e5/ef3ced0f.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/p9757d8d364d8eaaf2eb4deef94713de3/ef3cf117.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/p4a27e0228f49a0b2d4841c12e87b64fa/ef3cf0a6.jpg

Στο ξενοδοχείο
http://www.imagestation.com/picture/sraid205/p5944705d5ef5383a8895b6d5b0b20080/ef3cec57.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/p1122872bc61bbbfce9029b6c526eb3af/ef3c40fb.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/pa48490e1141b8ec334fdfc94e6da8ec2/ef3c3ff4.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/p888a078f56b5145543d9c3781372a14a/ef3c3778.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/p8db1f46eee7c5f7a772dd27509b8860f/ef3c365e.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/p94cf81c9b9afaa328f685c101c1bac4f/ef3c222b.jpg

αυτή είναι απο το κινητό :oops:
http://www.imagestation.com/picture/sraid205/pfcf2c9ed9d050193898d8b7a6e28268c/ef32a743.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/pb1a37f7192b40bd34a2d702c7da1d8e6/ef3c1a13.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/p45a6bfedfe3ae03c6ca0a873132234db/ef3c18df.jpg

Στο club πεταλούδες
http://www.imagestation.com/picture/sraid205/pc284caba72d066297976aa74ee8a9c34/ef3c142d.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/pc717c9f3b233d02982ff48533ab0bd35/ef3c0ebd.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/pf5367b15347f3b90486aeaf52462b64c/ef3c12db.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/p7e013a899669b61c5d89f29fc5fa0d7a/ef3c0db8.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/p4a9f79cfdd91c5835fad06c8046f298b/ef3c083f.jpg

Στο after club wolf με πολύ χορό :twisted:
http://www.imagestation.com/picture/sraid205/p4fbc05eef69dcbad2477b1a7e0020206/ef3c046f.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/paa2c4fb38d54b7d7ed0adfc41b56a4d2/ef3c0368.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/pc36269beb2daa2a57fa25c5bcd3bb2f7/ef3bf5d4.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/p7fa228af30ce8254cc17d0e9e707b411/ef3bf4d1.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/p80f406c687f9f1cc980398df81f970c8/ef3bd6ad.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/p9d057559a34e98efc4aed68be7efc500/ef3bd58a.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/pc080fcd9ac3a05a372a2eb8e27b21feb/ef3b9f91.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/p5f12d9e278f61a51600487fbf6929b42/ef3b9908.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/pdeb5944d3d776d8024eb9bfe4cc6cb8d/ef3b9845.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/p05e5c5f5cb6a9a02a31f9b4288c7ae0b/ef35af7a.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/p5cd939c74eac581a133abc61a1d15524/ef35a72f.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/pd1ac25d257c1769ee108f8f94e6263c0/ef35a4df.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/p02ef99744cd0fbbaea8ec56ef8d5a26b/ef355115.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/p1b5c071ea5fc8ae0cb0222cfdc51fc42/ef3549f2.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/p73c4b532b362255aec633dd2d7175c04/ef32f095.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/pf38ee2030f0f3d8ed8d0ebbbf59714db/ef32eec0.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/p6861f67b93d82f6b947ce7ded6c8453a/ef32d692.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/pda0f9952780ddafb239f827bfe394a4b/ef32d595.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/pd7b006a40e8eb73796a39865b99258a8/ef32d0ce.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/p3687339c96d3cf62b8685b9135c94a48/ef32cff1.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/pd49a396a66921d73d8537dad6b157876/ef32caa8.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/p07cd46af88981b0f5d5cd324a720fbc1/ef32c35d.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/p0066b8b0ee03b2bc50c4e6df2782c3e3/ef32cbbc.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/peb096b9d864dca8f78f42b1a382e0a28/ef32c5a6.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/p8eb03260297b2b840a281f94e17a01b8/ef32c70e.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/p721ab934e7ec99de91a6f2629a47479e/ef32c1b0.jpg

http://www.imagestation.com/picture/sraid205/pacca297ecf4e41bfbb8731330122399e/ef32bfa5.jpg

Ούφ αυτές είναι. Ελπίζω να σας αρέσουνε :roll:
Υ.Γ. Δεν έχω αλλές, γιατί τελείωσε η μνήμη της φωτογραφικής

bullet_1800
03-05-2006, 11:44
Ωραίος ο Παντελής!!!

Νονέ έκανες το θαύμα σου για μια ακόμη φορά!!
Γιατί 21 ημέρες όμως 8) , έιχε κίνηση στον δρόμο ??? :wink:

Πολύ καλές οι φωτός, ευχαριστούμε που τις μοιράστηκες μαζί μας. :D

sharkmen
03-05-2006, 15:53
Ευχαριστώ Κονσιλιέρι μου.
Έτσι είναι :lol: η καλή δουλειά αργεί να γίνει.
Σοβαρά τώρα δεν είχα σύνδεση net, είναι βέβαια και θέμα χρόνου
το οποίο γνωρίζεις με τις δικές σου επίσης
''πολύ καλές'' φωτογραφίες που μας χάρισες ||4