PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΕΜΠΤΗΣ 13/9/2007

Skorpini
07-09-2007, 23:03
Σας λειψαμε?
Εμας πολυ. :D
Λιγο υπομονη ακομα και σε μια βδομαδουλα αρχιζουν και παλι οι εξορμησεις μας :bigwink:
Την Πεμπτη λοιπον 13/9 εχουμε την πρωτη συναντηση της σεζον:4_17_12:

Θα συναντηθουμε στο Lidl στις 9:00 και απο εκει θα ξεκινησουμε για μια βολτιτσα ως την Ελευσινα σε μερος οπου θα εχουμε την ευκαιρια να τα πουμε και να ανταλλαξουμε τις εμπειριες μας απο τις καλοκαιρινες διακοπες και φυσικα επειδη "νυστικο αρκουδι δεν χορευει", θα εχουμε παραλληλα και την δυνατοτητα για την καταναλωση του απαραιτητου βρωμικου :eat1:

Σας περιμενουμε ολους, παλιους αλλα και καινουριους για να ξεκινησουμε δυναμικα την νεα σεζον
ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΑΡΧΗ :thumb:

panos..
08-09-2007, 00:28
ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΤΟ LIDL ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ??

HACCP
08-09-2007, 09:39
ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΤΟ LIDL ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ??
Καλώς ήρθες !
Για τον τόπο Συναντήσεων μπορείς να κοιτάξεις εδώ.:bigwink: (http://www.smartmania.gr/forum/showthread.php?t=22540)

maria fonlaou
08-09-2007, 10:08
Καλημέρα και καλή συνέχεια να έχουμε.θα ερθω εννοειται.γιατι μου λείψατε....:)

Giovi
08-09-2007, 11:30
Επιτέλους, έφτασε!!!!:D:D:D
Πρώτη συνάντηση της σεζόν, είναι δυνατόν να λείπουμε???:D:D:D
Μου λείψατε παίδες, και όπως δεν έχω χάσει καμία συνάντηση, έτσι κι αυτή.... δεν με γλιτώνετε!!!:p
Εχω να σας πω και τα νέα των διακοπών....!!!!:p

7am
08-09-2007, 12:29
Καλό φθινόπωρο να έχουμε και να τα πούμε και από κοντα επίσημα!

gavanos
08-09-2007, 12:31
Μέσα εννοείται!
Και αν ο προορισμός σας φαίνεται μακριά, απλά θα αναφέρω ότι (με νορμαλ οδήγηση) είναι περίπου 15' από το LIDL ;)

Evgenia
08-09-2007, 13:20
εννοειται πως 8α ερ8ω και εγω!!!!!

Sphinxgr
08-09-2007, 14:16
Και εγώ!

stampol
08-09-2007, 14:26
enoeitai pws tha erthw,de xanw oute sunadish fetos!! :thumb:

tha xarw polu na sas dw olous:)

konkon
08-09-2007, 16:22
Μέσα εννοείται!
Και αν ο προορισμός σας φαίνεται μακριά, απλά θα αναφέρω ότι (με νορμαλ οδήγηση) είναι περίπου 15' από το LIDL ;)

Και εγώ!

Ε εσύ σφηγκάκο, βάλε κάτι παραπάνω από 15'!
χαχαχαχαχαχ

Κι εγώ μέσα, άντε και καλό χειμώνα!

atlantis
08-09-2007, 16:28
και εμεις μεσα φυσικα!!!!
Καλη αρχη να εχουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dimif2
08-09-2007, 16:29
θα προσπαθησω και εγω να ερθω!! θελω πολυ να σας γνωρισω!

duke21gr
08-09-2007, 17:17
Μια που έρχεστε στα μέρη μου θα σας περιμένω εκεί για να σας υποδεχτώ....

Black_Shark
08-09-2007, 18:13
Mια που ερχεστε στα μέρη μου θα σας περιμένω εκεί για να σας υποδεχτώ και εγω :bleh:
Που ακριβως θα πάμε ξέρουμε?

esteban
08-09-2007, 20:29
Στείλε κανά πμ στο γείτονά σου το Δούκα να σου πει... δυστυχώς δεν μπορώ να βοηθήσω...
Όσο για τον τόπο των συναντήσεων, να αναφέρω ότι μιλάμε για τα Lidl που βρίσκονται στη Λ.Καβάλας λίγο πριν τη διασταύρωση με τη Θηβών.

Nefeli
08-09-2007, 23:59
Μιας που θα είμαστε και εμείς έξω... θα έρθουμε και εμείς !!

malvi
10-09-2007, 10:18
Αν και είμαι στο δίλλημα ποτάκι με τους νέους συναδέλφους ή συνάντηση με εσάς τους χαμένους...θα επίλεξω εσάς τους χαμένους γιατί μου λείψατε και γιατί θα έχει περισσότερη πλάκα...:D:D...οπότε θα πάρω τον φανταστικό σωφέρ μου...με το φανταστικό αμάξι του και θα έρθω:D:D:D:D:D....

pap
10-09-2007, 10:33
Καλημέρα και από εμένα ! Θα έρθω και εγώ να γνωριστούμε και από κοντά !

G@M
10-09-2007, 14:42
καλο χειμωνα παιδια!!!και γω μεσα με το brand new colour στο smart!!!!

Alx
10-09-2007, 14:46
Μεσα και εγω :D

Φερτε αυτοκοοοόλλητααααα :rolleyes:

valotas
10-09-2007, 14:49
Εγώ τις δύο προηγούμενες φορές που είπα ότι είμαι μέσα κάτι έτυχε και ΔΕΝ!

Ελπίζω να τα καταφέρω σε αυτήν τη συνάντηση...

smart 1978
10-09-2007, 18:21
καλησπερα και απο εμενα ειμαι νεος και απο το αργος αλλα αν μποτρεσω θα ερθω και εγω να ειστε καλα

smartmaniac
10-09-2007, 20:10
Αν και είμαι στο δίλλημα ποτάκι με τους νέους συναδέλφους ή συνάντηση με εσάς τους χαμένους...θα επίλεξω εσάς τους χαμένους γιατί μου λείψατε και γιατί θα έχει περισσότερη πλάκα...:D:D...οπότε θα πάρω τον φανταστικό σωφέρ μου...με το φανταστικό αμάξι του και θα έρθω:D:D:D:D:D....

Δεν παιζεσαι απλα!

Τι να πω οτι δεν θα ερθω; Δεν με παιρνει!

"Το μεν πνευμα προθημον η δε σαρξ ασθενης"!

Εξαρταται απο το χρονο μου και αυτο το απρογραμματιστο προγραμμα μου:mad:

DJ THEO
10-09-2007, 20:11
αν δν λειπω στην επαρχια θα ειμαι εκει!αλλιως παλι απουσια:sorry:

isifgr
10-09-2007, 23:02
θα προσπαθησω να ειμαι για 1η φορα εκει........:blush-anim-cl:

Alx
10-09-2007, 23:03
θα προσπαθησω να ειμαι για 1η φορα εκει........:blush-anim-cl:

ελα θα ειναι για πολλους η πρωτη :bigwink:

ΙΩΑΝΝΑ
11-09-2007, 10:34
Και εγω θα προσπαθησω να ερθω να γνωριστουμε και απο κοντα!:blush-anim-cl:
Την πεμπτη το πρωι θα ξερω σιγουρα.

24
11-09-2007, 11:06
Καλημερα!

Μαλλον δεν θα μπορεσω να ερθω τη Πεμπτη γιατι θα ειμαι εκτος Αθηνων.

Κριμα...

i.mavrakis
11-09-2007, 12:03
Θελω πολυ να ειμαι εκει για πρωτη φορα στην πρωτη συναντιση ελπιζω να τα καταφερω!!!!!!!!!!!!!!

24
11-09-2007, 12:30
Γ@μωτο (Γ@μωτο)... θα ερθει αρκετος κοσμος και γω θα λειπω.

GeoGlx
11-09-2007, 16:31
Ελπίζω να περάσω για ένα "HI" της season :)

galitis
11-09-2007, 17:07
mporei na perasw k gw an den exo tpt paraskevi prwi!!

gavanos
11-09-2007, 17:22
Ε, μπορείς να περάσεις και να μην κάτσεις ως αργά...;)

Harris_79
11-09-2007, 17:49
8a prospa8hso k egw na eimai sthn synanthsh san neo melos! Dioti sthn teleytaia gia to kalokairi telika den prolaba na er8w.

Xarhs (Keratsini):bigwink:

galitis
11-09-2007, 18:48
Ε, μπορείς να περάσεις και να μην κάτσεις ως αργά...;)

καλά κυρίως για το φαγητό έρχομαι :p:p:smt017
η ιδέα για τα μακντόναλντς την προηγούμενη πέμπτη ήταν καταπληκτική :D

Anastasis
11-09-2007, 21:50
απων...τους λογους τους ξερετε....γμτ...

jos
12-09-2007, 02:02
Θα είμαστε κι εμείς εκει!

endorfin
12-09-2007, 16:16
Λεω να ερθω και εγω για την "πρωτη μου"! μεχρι τι ωρα εχω περιθωριο να ειμαι στο lidl μιας και θα ερθω απο μακρια( Γλυφαδα) και θα ειμαι σε δουλεια μεχρι αργα?:rolleyes:

malvi
12-09-2007, 16:20
Λεω να ερθω και εγω για την "πρωτη μου"! μεχρι τι ωρα εχω περιθωριο να ειμαι στο lidl μιας και θα ερθω απο μακρια( Γλυφαδα) και θα ειμαι σε δουλεια μεχρι αργα?:rolleyes:

εχμχμμμ...μέχρι τις εννιάμιση?δέκα παρά???αν δε μας προλάβεις μπορείς να παρεις ένα τηλ τον πρόεδρο (ξέρεις....τα μεσάνυχτα...και μόλις το σηκώσει θα του πεις...πες μου που είσαι και τι κάνεις...τέλος!!!) και να ρωτήσεις που θα μας βρεις....

jos
12-09-2007, 16:31
Το αργότερο 10 θα έχουμε φύγει γιατί μας διώχνει η κυρία...

Alx
12-09-2007, 16:34
Το αργότερο 10 θα έχουμε φύγει γιατί μας διώχνει η κυρία...

Να προλαβουμε να κανουμε και καποια "βαφτησια" .. . :D

7am
13-09-2007, 10:00
ΠΡΟΣΟΧΗ:

Για όσους και όσες έχουν σκοπό να έρθουν στην συνάντηση απόψε, να ξέρετε ότι το κέντρο της Αθήνας θα είναι μποτιλιαρισμένο λόγω της ομιλάς του Παπανδρέου στο Πεδίον τις 9.00. Απ'ότι πληροφορήθηκα η Κηφισίας θα αποκλειστεί όπου εκέι θα σταθμεύσουν τα πούλμαν με τους εταιροδημότες.

Ξεκινήστε νωρίς και αποφύγετε την Αλεξάνδρας (κλειστή), Κηφισίας, Β.Σοφίας (μποτιλιάρισμα) και φυσικά κέντρο....

gavanos
13-09-2007, 10:17
:thumb:

malvi
13-09-2007, 10:20
Για όσους και όσες έχουν σκοπό να έρθουν στην συνάντηση απόψε, να ξέρετε ότι το κέντρο της Αθήνας θα είναι μποτιλιαρισμένο λόγω της ομιλάς του Παπανδρέου στο Πεδίον τις 9.00. Απ'ότι πληροφορήθηκα η Κηφισίας θα αποκλειστεί όπου εκέι θα σταθμεύσουν τα πούλμαν με τους εταιροδημότες.

θα κατέβουν οι βλάχ' απ' του β'νο?:p:p:p:p

salvator
13-09-2007, 12:04
Στο Lidl ή στην Ελευσίνα κατευθείαν θα τα πούμε σίγουρα...:D Αντε καλό χειμώνα να σας ευχηθώ...:rolleyes::D:rolleyes:

7am
13-09-2007, 13:49
θα κατέβουν οι βλάχ' απ' του β'νο?:p:p:p:p

Ετεροδημούτες να δοιουρθώνουμε τα λάθη'μ!

malvi
13-09-2007, 13:52
Ετεροδημούτες να δοιουρθώνουμε τα λάθη'μ!

έτερον.....εκάτερον:p:p:p:p

7am
13-09-2007, 13:55
Κιου στην κουρφή τζατζίκ'!;)

Black_Shark
13-09-2007, 17:47
Duke οποτε κατεβεις στειλε μου μηνυμα ok?
και σε μερικα δευτερόλεπτα θα είμαι κάτω!!!

ΜΗΤΣΑΡΑΣ
13-09-2007, 20:30
mesa k egw

vatraxos
13-09-2007, 23:32
Και αφού κατά τις 7 παρά μου παν ότι έχω έξοδο, κ 8 παρά μου παν ότι έχω και διανυκτέρευση, και 8 + ώντας στο δρόμο συνειδητοποίησα ότι έχει συνάντηση, την έκανα κ γω και σας είδα για λίγο!
πολύ το χάρηκα..

Πολύς ο κόσμος, πολλά καινούρια παιδιά, και είμαι σίγουρος ότι περνάτε μια χαρά κ τώρα.

Η σαιζόν ξεκίνησε δυναμικά!!

esteban
14-09-2007, 09:12
Όπως τα λες βάτραχε... αρκετά δυναμικά (και αεροδυναμικά μη σου πω!:D)
Αρκετά παιδιά έκαναν την πρώτη τους εμφάνιση χθες :welcome:και μου φάνηκε ότι εγκλιματίστηκαν κιόλας! Μάλλον πως μίλησα με όλους, αλλά κι αν μου "ξέφυγε" κανένας... next time!:bigwink:
Το κομβόι αυτή τη φορά το είδα από άλλη οπτική γωνία... είχαμε κάτσει τελευταίοι γιατί δεν ξέραμε τη διαδρομή και μπορώ να πω ότι μου είχε λείψει να βλέπω όοολο το smartoλαό!:thumb:
Άντε παίδες, καλή αρχή και ραντεβού σε δυο εβδομάδες πάλι στο Athens Tuning Show!:)

Nefeli
14-09-2007, 09:17
Εγώ έχω να πω μόνο σχόλια απο το lidl μιας και δεν συνεχίσαμε με τον Κωνσταντίνο.... ήταν πολύ ωραία, χάρηκα που σας έιδα όλους και επίσης μου άρεσε που έχουμε πολλά καινούργια μέλη.
Ελπίζω να περάσατε καλά (αν και είμαι σίγουρη) και περιμένουμε φωτο !!

salvator
14-09-2007, 09:57
Κόσμος Αρκετός, νέα Μέλη πολλά (Καλώς Ηρθατε), Γέλιο Αφθονο, Ιστορίες για την Χωρητικότητα Των Roadster Στις Διακοπές ( Από Ψυγεία Μέχρι Subwoofer) :tooth:, Αρκετά Δροσερός Καιρός, Με Λίγα Λόγια Ολα Οκ! Ευχομαι Σε Ολους Μια Καλή Σεζόν Και Καλό Χειμώνα...:thumb:

atlantis
14-09-2007, 10:04
Η πρωτη μας συνταντηση ξεκινησε δυναμικα με γελια,χαρα και πολυ ορεξη απο ολους μας οπως παρατηρησα....και ελπιζω να συνεχισουν ολες ετσι....!Χαρηκα παρα πολυ που σας ειδα ολους και φυσικα να καλωσορισουμε και τα καινουργια μελη...(ελπιζουμε να σας αρεσε....και υποσχομαστε να μη ξανα αφησουμε τη Γιοβαννα κοντα σας :p).....!

Καλη αρχη να εχουμε παιδακια και μια ακομα πιο δυναμικη συνεχεια........!:thumb:

pap
14-09-2007, 10:09
Καλημέρα και από εμένα ! Πέρασαμε πολύ καλά και γνωριστήκαμε εμείς οι καινούργιοι με όλους.Πρώτη φορά είδα τόσα smartakia εν κινήσει ! Σούπερ ! :bigwink: Όσο για το σάντουϊτς που φάγαμε μετά, επειδή ορισμένοι θα το έχουν απορία, (με το λουκάνικο) όλα βαίνουνε καλώς ! :thumb:

djvolis
14-09-2007, 10:13
οντως οι προλαλήσαντες τα παν ολα! πρωτη δυναμικη συναντηση, νεο αιμα, πολύ κεφι!!!
τα λέμε στην έκθεση!!!

atlantis
14-09-2007, 10:18
Καλημέρα και από εμένα ! Πέρασαμε πολύ καλά και γνωριστήκαμε εμείς οι καινούργιοι με όλους.Πρώτη φορά είδα τόσα smartakia εν κινήσει ! Σούπερ ! :bigwink: Όσο για το σάντουϊτς που φάγαμε μετά, επειδή ορισμένοι θα το έχουν απορία, (με το λουκάνικο) όλα βαίνουνε καλώς ! :thumb:
χα,χα...εγω το ειχα μεγαλη απορια.....απο εχθες....!:D

Sphinxgr
14-09-2007, 10:19
Όντος καλά ήταν! Αν και αναγκάστηκα να πηγαίνω 4 άγνωστα roadster πινακίδα στην εθνική για να φτάσω στον άγνωστο προορισμό μιας που χάθηκα...!:rolleyes:

malvi
14-09-2007, 10:25
τελικά το βρώμικο ήταν καλό....:p:p:p:p......(για τα υπόλοιπα συμφωνώ με τους προγράφοντες....δεν μπορώ να γράψω και εγώ γιατί χτες στραβοκοιμήθηκα...:blush-anim-cl:)

7am
14-09-2007, 10:27
Χάρηκα που σας είδα όλους και πάλι!

Κρίμα που δεν μπόρεσα να σας ακολουθήσω με το αργό μου σμαρτάκι! Θα τα πούμε το επόμενο ΣΚ!

Χαλό χειμώνα να έχουμε!

Alx
14-09-2007, 10:47
Καλημερα παιδια :D

Ηταν πολυ ωραια εχθες, τοσα πολλα σμαρτ μαζεμενα δεν ειχα ξαναδει :rolleyes:

Ωραιο και το βρωμικο και η παρεα στο μαγευτικο λιμανι της Ελευσινας, ενω ειχαμε και επιδειξη show
απο τους ντοπιους γρηγορους :smt017

Καλη εξυπηρετηση απο την καντινιερισα επισης αν και δεν με αφησε να παω στην τουαλετα της :mad:

Η φωτο βγηκανε μαπα, οποτε παρτε 2 και οτι καταλαβαινετε :p

http://img459.imageshack.us/img459/8594/13920071048370003de7.th.jpg (http://img459.imageshack.us/my.php?image=13920071048370003de7.jpg) http://img205.imageshack.us/img205/839/13920071048400004om2.th.jpg (http://img205.imageshack.us/my.php?image=13920071048400004om2.jpg)

Scotch
14-09-2007, 10:51
...αναγκάστηκα να πηγαίνω 4 άγνωστα roadster πινακίδα στην εθνική ...

Μήπως αντί για "πινακίδα" ήθελες να πεις "καρότσι"; :p:p:p

Εγώ δυστυχώς έχασα άλλη μία ευκαιρία να σας δω, αν και χθες ειδικά ήμουν πολύ κοντά στο να τα καταφέρω.

Καλή συνέχεια λοιπόν!

Skorpini
14-09-2007, 11:04
Γέλιο Αφθονο, Ιστορίες για την Χωρητικότητα Των Roadster Στις Διακοπές ( Από Ψυγεία Μέχρι Subwoofer) :tooth:

Σας το ειπα εγω οτι το roadster χωραει τα παντα :D
Δυναμικα ξεκινησε η νεα σεζον με πολλα καινουρια μελη ,:welcome: παιδακια
Ελπιζω να περασατε καλα και να μας ξαναρθετε :bigwink:

Ενα παραπονο εχω μονο και βαλθηκα να σου το πω....οπως λεει και το τραγουδι :p...την ωρα που φευγαμε απο Lidl παρατηρησα οτι καποια μελη (ονοματα δεν λεμε, οικογενειες δεν θιγουμε :D) την κανανε για αλλου. Νομιζα οτι απλα χαθηκαν, αλλα τελικα οταν φτασαμε στην Ελευσινα δεν τους ειδα καν μαζι μας και εμαθα οτι πηγανε σε "αλλη συναντηση" :bigwink: Γιατι βρε παιδακια? Δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα, μια παρεα ειμαστε και προσπαθουμε ολοι μαζι να περναμε καλα. Αυτο που δεν καταλαβα ομως ειναι, γιατι κανατε τον κοπο να ερθετε μεχρι το Lidl? Για να μας διξετε οτι περνατε και μονοι σας καλα? Αυτο ειναι δεδομενο ,ολοι περναμε μονοι μας καλα, αλλα ο σκοπος ειναι να περναμε και ολοι μαζι ομορφα:bigwink:

7am
14-09-2007, 11:20
Σας το ειπα εγω οτι το roadster χωραει τα παντα :D
Δυναμικα ξεκινησε η νεα σεζον με πολλα καινουρια μελη ,:welcome: παιδακια
Ελπιζω να περασατε καλα και να μας ξαναρθετε :bigwink:

Ενα παραπονο εχω μονο και βαλθηκα να σου το πω....οπως λεει και το τραγουδι :p...την ωρα που φευγαμε απο Lidl παρατηρησα οτι καποια μελη (ονοματα δεν λεμε, οικογενειες δεν θιγουμε :D) την κανανε για αλλου. Νομιζα οτι απλα χαθηκαν, αλλα τελικα οταν φτασαμε στην Ελευσινα δεν τους ειδα καν μαζι μας και εμαθα οτι πηγανε σε "αλλη συναντηση" :bigwink: Γιατι βρε παιδακια? Δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα, μια παρεα ειμαστε και προσπαθουμε ολοι μαζι να περναμε καλα. Αυτο που δεν καταλαβα ομως ειναι, γιατι κανατε τον κοπο να ερθετε μεχρι το Lidl? Για να μας διξετε οτι περνατε και μονοι σας καλα? Αυτο ειναι δεδομενο ,ολοι περναμε μονοι μας καλα, αλλα ο σκοπος ειναι να περναμε και ολοι μαζι ομορφα:bigwink:

Άννα, καταλαβαίνω ότι υπήρξε μία σύγχιση και δημιουργήθηκε μία κατάσταση που ίσως να παρεξηγήθηκε. Βασικά ήταν αρκετοί οι λόγοι που δέν μπορούσαμε να ακολουθήσουμε στην Ελευσίνα. Προσωπικά έπρεπε να είμαι πισω νωρίς + αυτοκίνητο (5.00 εγερτήριο), ο Μικ είχε έρθει με μηχανάκι και άλλου λόγοι που αν θες θα σε ενημερώσω...Έτσι είχαμε αποφασίσει από πριν ότι θα πάμε κάπου κοντά για μία μπυρίτσα. Θα έπρεπε να σας ενημερώσω γι'αυτό αλλά μίλαγα με τον Σφίγγα και το Smartmaniac όταν συνειδητοποίησα ότι όλοι είχατε ξεκινήσει. Το κΩλ@ PMR μου είχε μείνει ανοιχτό από τον Αύγουστο και δεν μπόρεσα να σε ειδοποιήσω ότι δεν θα έρθουμε.

Δεν χανόμαστε και ούτε υπήρξε κάτι αρνητικό. Θα τα πούμε το επόμενο ΣΚ!

Ελπίζω να περάσατε πολύ καλα!:thumb:

Skorpini
14-09-2007, 11:37
Άννα, καταλαβαίνω ότι υπήρξε μία σύγχιση και δημιουργήθηκε μία κατάσταση που ίσως να παρεξηγήθηκε. Βασικά ήταν αρκετοί οι λόγοι που δέν μπορούσαμε να ακολουθήσουμε στην Ελευσίνα. Προσωπικά έπρεπε να είμαι πισω νωρίς + αυτοκίνητο (5.00 εγερτήριο), ο Μικ είχε έρθει με μηχανάκι και άλλου λόγοι που αν θες θα σε ενημερώσω...Έτσι είχαμε αποφασίσει από πριν ότι θα πάμε κάπου κοντά για μία μπυρίτσα. Θα έπρεπε να σας ενημερώσω γι'αυτό αλλά μίλαγα με τον Σφίγγα και το Smartmaniac όταν συνειδητοποίησα ότι όλοι είχατε ξεκινήσει. Το κΩλ@ PMR μου είχε μείνει ανοιχτό από τον Αύγουστο και δεν μπόρεσα να σε ειδοποιήσω ότι δεν θα έρθουμε.

Δεν χανόμαστε και ούτε υπήρξε κάτι αρνητικό. Θα τα πούμε το επόμενο ΣΚ!

Ελπίζω να περάσατε πολύ καλα!:thumb:

Oκ ...Ας πουμε οτι το δεχομαι...το μελλον θα διξει:bigwink:

7am
14-09-2007, 11:42
Oκ ...Ας πουμε οτι το δεχομαι...το μελλον θα διξει:bigwink:

Ναι ρε κοπελιά! Μήν δημιουργηθεί θέμα από το πουθενα! Όλα ξεκίνησαν καλά και ας το κρατήσουμε έτσι! Έχουμε πολύ καιρό μπροστά μας!:bigwink:

djvolis
14-09-2007, 11:51
μηπως να πα να κατοχυρώσω απο τωρα το www.funkysmartmaniafans.gr???:g::g:

Skorpini
14-09-2007, 11:52
Ναι ρε κοπελιά! Μήν δημιουργηθεί θέμα από το πουθενα! Όλα ξεκίνησαν καλά και ας το κρατήσουμε έτσι! Έχουμε πολύ καιρό μπροστά μας!:bigwink:

Για να δημιουργησουμε θεμα????:p
Οχι δεν θελω να δημιουργησω τιποτα, απλα ενα παραπονο εξεφρασα:bigwink:

Skorpini
14-09-2007, 11:55
μηπως να πα να κατοχυρώσω απο τωρα το www.funkysmartmaniafans.gr???:g::g: (http://www.funkysmartmaniafans.gr???:g::g:)

Εσυ βαλθηκες να γινεις Admin σωνει και καλα :p

Alx
14-09-2007, 11:56
Δεν ξερω αν ειχε συμβει και στο παρελθον και το γνωριζουν οι παλιοτεροι, αλλα οταν μεζευτηκαμε οι πρωτοι γυρω στις 9 εσκασε ο φυλακας και αρχικα απειλουσε οτι θα παρει πινακιδες και θα φωναξει μπατσους κτλ...

Τελικα με ηρεμο διαλογο, μας ανακοινωσε οτι αν δεν φευγαμε ως τις 10 παρα θα φωναζε την αστυνομια, γιατι το αφεντικο του εχει αποφασισει να μην αφεινει κανεναν στο parking αφου κλεισει το μαγαζι, γιατι μαζευονται διαφοροι κανουν χειροφρενα... (εγω προσωπικα δεν ειδα κανενα να τραβαει χειροφρενο εχθες :p)

Αυτα για οσους δεν το γνωριζαν

7am
14-09-2007, 11:58
[/color]

Για να δημιουργησουμε θεμα????:p
Οχι δεν θελω να δημιουργησω τιποτα, απλα ενα παραπονο εξεφρασα:bigwink:

Αμάν ρε σεις οι κοπέλες! Όλο παραπονιέστε! Και εγώ ήθελα να έρθω αλλά σήμερα έκλεινα συμφωνία με τον ΑΝΤ1 και δεν ήθελα να τα σκατώσω. Τελικά τα κατάφερα!
:groupwave2:

Λοιπόν, εγώ φέτος ξέρω ότι θα περάσουμε τέλεια! Μόνο να είμαστε όλοι καλά και όλα τα άλλα θα βρεθούν!

Δεν ξέρω για εσάς αλλά πιστεύω ότι θα είναι ένας ωραίος ΣΜ χειμώνας!

Φιλιά σε όλους!

atlantis
14-09-2007, 11:59
Δεν ξερω αν ειχε συμβει και στο παρελθον και το γνωριζουν οι παλιοτεροι, αλλα οταν μεζευτηκαμε οι πρωτοι γυρω στις 9 εσκασε ο φυλακας και αρχικα απειλουσε οτι θα παρει πινακιδες και θα φωναξει μπατσους κτλ...

Τελικα με ηρεμο διαλογο, μας ανακοινωσε οτι αν δεν φευγαμε ως τις 10 παρα θα φωναζε την αστυνομια, γιατι το αφεντικο του εχει αποφασισει να μην αφεινει κανεναν στο parking αφου κλεισει το μαγαζι, γιατι μαζευονται διαφοροι κανουν χειροφρενα... (εγω προσωπικα δεν ειδα κανενα να τραβαει χειροφρενο εχθες :p)

Αυτα για οσους δεν το γνωριζαν

το συγκεκριμενο συμβαινει αρκετα συχνα...αλλα μεχρι τωρα δεν ειχαμε κανενα προβλημα!!!:bigwink:

7am
14-09-2007, 11:59
μηπως να πα να κατοχυρώσω απο τωρα το www.funkysmartmaniafans.gr???:g::g: (http://www.funkysmartmaniafans.gr???:g::g:)

Ο μπαμπούλας των FM!:D:D:D

MaD
14-09-2007, 12:04
δώστε φωτογραφίες στο λαοο!!!

malvi
14-09-2007, 12:10
δώστε φωτογραφίες στο λαοο!!!

Νο κάμερα νο φώτοζζζζ

Giovi
14-09-2007, 13:25
(ελπιζουμε να σας αρεσε....και υποσχομαστε να μη ξανα αφησουμε τη Γιοβαννα κοντα σας :p).....!

Κάνε φίλη (και γκόμενο της φίλης) να δεις καλό λένε... Τς τς τς, τεσπά, γαιδουρίτσα! Μια χαρά περάσανε τα παιδιά, ορίστε μας!!!:p

Καλή αρχή λοιπόν σε όλους μας, καλή αρχή και για τα καινούργια μέλη (που ήταν αρκετά ομολογουμένως) και αν και αρνούμαι να το πω... άντε... καλό SM χειμώνα!!!

Περάσαμε πολύ πάντως, γαμώ τα γέλια ρίξαμε!!!
Καλή σαιζόν λοιπόν, με πολλές μεταγραφές και γκολ!!!:bigwink:

djvolis
14-09-2007, 16:37
Ο μπαμπούλας των FM!:D:D:Dκαι οχι μόνο...

sotos11
14-09-2007, 16:38
γιεα σας παιδια!!!εχθες περασα πολυ ωραια και γνωρισα αρκετα μελη και ριξαμε παρα πολυ γελιο και αισθανθηκα παρα πολυ ανετα.pap οντως το βρωμικο βγηκε καλο και οχι θανατηφορο.επισις να ευχαριστησω τον alx για την προσπαθεια του με της foto γιατι καπου ξοφαλτσα πηρε και εμενα.χαχαχχαχα.αν και εχθες την γνωρισα σταματηστε να πηραζετε την γυναικα του προεδου στο κατω κατω το μονο κακο που εχει ειναι οτι οταν της μιλανε καθεται.χιχιχιχιχι.καλο χειμωνα!!!!!!!

7am
14-09-2007, 16:40
και οχι μόνο...

Και ο μπαμπούλας του ΣΜ!:D
http://www.odiggys.com/smilies/djspin.gif

malvi
14-09-2007, 16:42
αν και εχθες την γνωρισα σταματηστε να πηραζετε την γυναικα του προεδου στο κατω κατω το μονο κακο που εχει ειναι οτι οταν της μιλανε καθεται.χιχιχιχιχι.καλο χειμωνα!!!!!!!

μα γι'αυτό την πειράζουμε...γιατί κάθεται σε όλους:p:p:p:p:D:D:D

Giovi
14-09-2007, 16:53
Ωχ....
Αντε να βγει η ρετσινιά τώρα!!! :blush-anim-cl:
Διευκρινίστε καλέ πως αυτό που θέλετε να πείτε είναι οτι κάθομαι και μιλάω με τον κόσμο...!!!:p:p:p

malvi
14-09-2007, 16:57
Ωχ....
Αντε να βγει η ρετσινιά τώρα!!! :blush-anim-cl:
Διευκρινίστε καλέ πως αυτό που θέλετε να πείτε είναι οτι κάθομαι και μιλάω με τον κόσμο...!!!:p:p:p

Αχ καλέ...πως μου διέφυγε αυτό.....:blush-anim-cl::blush-anim-cl::blush-anim-cl::blush-anim-cl:

djvolis
14-09-2007, 16:57
Και ο μπαμπούλας του ΣΜ!:D
http://www.odiggys.com/smilies/djspin.gifενίοτε..

bullet_1800
14-09-2007, 19:31
Καλή αρχή είχαμε και για την φετινή σεζόν μας!!

Αν και δεν ακολουθήσαμε στας Ελευσίνας με την Νεφέλη, χαρήκαμε πάρα πολύ που είδαμε όλους εσάς παλιούς και νέους!!

Να καλωσορίσω όλα τα νέα μέλη του κλάμπ μας τα οποία ήταν αρκετά εχθές και τους εύχομαι καλή διαμονή και καλές αντοχές μαζί μας!! :P :P

Τέλος καλό χειμώνα να έχουμε όλοι μας :D :D

pigoy
14-09-2007, 20:00
Καμια φωτο ακομα δεν ανεβασατε οεοεο??

Black_Shark
14-09-2007, 21:04
Παρα πολύ καλή η 1η συναντηση χαιρομαι που σας είδα από κοντα και στα μέρη μου! :icon_pray:

ελπίζω όλοι οσοι φαγατε βρώμικο να είστε καλά... Και αφου δεν έφαγα εγω και μεχρι τωρα δεν ειχα φαει απο κει, πως το βλεπετε να τρώω απο κει ή όχι??

*πλακα - πλακα καμια φωτογραφία εβγαλε κανένας???

Giovi
14-09-2007, 21:13
*πλακα - πλακα καμια φωτογραφία εβγαλε κανένας???
(μεταξύ μας... δεν νομίζω!!!:blush-anim-cl:
δεν ένιωσα τα φλας επάνω μου!)

Black_Shark
14-09-2007, 21:21
Καλα τα φλάς...
ουτε απο κινητο ρε παιδια???

7am
14-09-2007, 22:13
Χρειάζεται επειγόντως ένας επίσημος φωτορεπόρτερ του club!:D

smartmaniac
14-09-2007, 23:19
Χμμμ. Κριμα, γιατι ειχαμε μερικα πολυ special τουτουνια!;)

7am
14-09-2007, 23:26
θα πρότεινα κάποιος να φέρνει τακτικά μια κάμερα και να τρβήξει 'αποκλειστικές' φωτο με τις οποίες να ανοίξουμε ξεχωριστό ποστ. Και οι φωτο να ειναι εξονυχιστικες. Μπήκα στο smart του smartmaniac και είδα την διαφορα...

Έτσι απλά για να δούμε που το μεράκι και η καλή διάθεση που μπορούν να φτάσουν! Και όλα αυτά σε εικόνες! Κάτι που λειπει από το ΣΜ! Όλοι ξέρουμε για τις επιδόσεις αλλά η εμφάνιση είναι άλλο θέμα.

Πραγματικά ξέρει κανείς πόσο ωραία είναι τα smart-ακια μας εσωτερικα?:smt017

ΥΓ και τις μηχανές φυσικά!

sotos11
14-09-2007, 23:50
νομιζω πως alx ειχε φερει καμερα και τραβηξε μερικες απλα επιδι δεν βγηκαν πολυ καλες ανεβασε μονο 2.αν θελετε επικοινωνιστε μαζι του

mixalhs_101
15-09-2007, 00:55
οντως περασαμε καλα! αρκετα νεα μελη και ευτυχως με το βρωμικο δε παθαμε και τιποτα! αντε καλο χειμωνα και καλη αρχη να χουμε παλι!