PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : Αθήνα SMART SMILE SERVICE -HΡΑΚΛΗΣ ΖΑΦΗΡΙΟΥ

spyrospal
29-10-2007, 00:48
Μολις πηρα στα χερια μου τo roadster και μπορω να πω πως μου εκαναν αριστη δουλεια και με λιγοτερα λεφτα απο το συνεργειο ΑΦΟΙ ΠΑΠΑΙΟΑΝΟΥ ΣΤΟ ΜΟΣΧΑΤΟ.
πρωτη φορα πηγα,ευχαριστο περιβαλον,2 βδομαδες ειχα αυτοκινητο εξηπηρετησεις πελατων ολα προσεγμενα στην εντελια..ΛΟΙΠΟΝ οι ζημιες μου ηταν:
1.καινουργιο φτερο δεξιο-κλιπς-φλας-παγουρι νερου-ποδια εμπρος κομματι-φαναρι (πλαστικο)-θωλος-μετοπη-σιτα.
2.βαψιμο φτερου-σφηριλατιμα μπαρας αλουμινου κατω δεξεια
3.τοποθετηση ολων
4.service 45.000 χιλιομετρων.
ολα μαζι κοστισαν 800 ευρω ενω στο συνεργιο που αναφερω παραπανω μου ζιτησαν 1300.Βεβαια δεν λεω το ενα ειναι εξουσιοδοτιμενο ενω το αλλο οχι αλλα και τα 2 βαζουν καινουργια πραγματα..οποτε εμενα με ενοιαζε η δουλεια που κανουν στο αμαξι μου.Τους συνηστω ανεπηφυλαχτα!!

giolanta_cavali
29-02-2008, 13:06
Εγώ προσωπικα πήγα εχθες στο συγκεκριμένο συνεργείο. Με άφησε το smart στη Θήβων, λόγου υψηλής θερμοκρασίας. Μου είχε δώσει κάποιος φίλος το τηλέφωνο του κυρίου Ηρακλή. Ήρθε, με ένα άλλο παιδί, και το γυρίσανε στο συνεργείο τους.
Η εξυπηρέτηση ήταν άψογη. Τελικά, είχε κολλήσει ο θερμοστάτης. Μου το αλλάξανε, και επειδή δουλεύω Πειραιά και το συνεργείο ηταν σχετικά κοντά, μου το φέρανε έξω απο την πόρτα μου.
Πλήρωσα για όλα 160 ευρώ.

MOUSOUDIARIS
14-12-2008, 10:30
Μιας και είναι γειτονικό συνεργείο είπα να το επισκεφτώ για αλλαγή λαδιών ,δεν ανέφερα την ειδικότητα μου (μηχανικός) το άφησα και έφυγα !μετά από 3 ώρες μου τηλεφώνησαν και μου είπαν πως χρειάζεται βάσεις μηχανής γιατί η μηχανή είναι έτοιμη να πέσει κάτω !το σκέφτηκα λίγο γιατί δεν είχα παρατηρήσει κάτι τέτοιο ,το δεχτικά και είπα να συνεχίσει την εργασία !όταν πήγα να παραλάβω ζήτησα να δω τις βάσεις και ούτε κομμένες τις είδα ούτε σημείο κόπωσης παρατήρησα απλά ήταν λερωμένες και λίγο πιο άκαμπτες από τις καινούριες κατόπιν το έβαλε στο διαγνωστικό και μου είπε πως τα ελατήρια τον εμβόλων είχαν μεγάλη φθορά και ο κινητήρας θα χρειαζόταν γενική επισκευή που μόνο αυτός την κάνει σωστά και το κόστος θα ήταν αν δεν κάνω λάθος 2500 euro αλλά όπως μου είπε τα άλλαζε όλα από μέσα .τέλος πάντων πλήρωσα ,έφυγα και όλα καλά !σε μια συζήτηση μου με φίλο μου ανάφερε πως είναι το σύνηθες κόλπο αυτό με τις βάσεις !σε επίσκεψη μου σε άλλο συνεργείο ανέφερα το διαγνωστικό και την ιστορία με τα ελατήρια και του έφυγαν τα εργαλεία από τα χέρια !αυτά με καθ ε επιφύλαξη να κάνω λάθος τα σχόλια δικά σας!

halfprice2
26-03-2009, 22:11
Μιας και είναι γειτονικό συνεργείο είπα να το επισκεφτώ για αλλαγή λαδιών ,δεν ανέφερα την ειδικότητα μου (μηχανικός) το άφησα και έφυγα !μετά από 3 ώρες μου τηλεφώνησαν και μου είπαν πως χρειάζεται βάσεις μηχανής γιατί η μηχανή είναι έτοιμη να πέσει κάτω !το σκέφτηκα λίγο γιατί δεν είχα παρατηρήσει κάτι τέτοιο ,το δεχτικά και είπα να συνεχίσει την εργασία !όταν πήγα να παραλάβω ζήτησα να δω τις βάσεις και ούτε κομμένες τις είδα ούτε σημείο κόπωσης παρατήρησα απλά ήταν λερωμένες και λίγο πιο άκαμπτες από τις καινούριες κατόπιν το έβαλε στο διαγνωστικό και μου είπε πως τα ελατήρια τον εμβόλων είχαν μεγάλη φθορά και ο κινητήρας θα χρειαζόταν γενική επισκευή που μόνο αυτός την κάνει σωστά και το κόστος θα ήταν αν δεν κάνω λάθος 2500 euro αλλά όπως μου είπε τα άλλαζε όλα από μέσα .τέλος πάντων πλήρωσα ,έφυγα και όλα καλά !σε μια συζήτηση μου με φίλο μου ανάφερε πως είναι το σύνηθες κόλπο αυτό με τις βάσεις !σε επίσκεψη μου σε άλλο συνεργείο ανέφερα το διαγνωστικό και την ιστορία με τα ελατήρια και του έφυγαν τα εργαλεία από τα χέρια !αυτά με καθ ε επιφύλαξη να κάνω λάθος τα σχόλια δικά σας!
καλησπερα φιλεμου κλασικο το κολπο του ηρακλη με τις βασεις τον ειχα επισκεφτει και εγω και εκτοσ αυτου ειναι και πανακριβος

stago
25-05-2010, 08:31
Πήγα την προηγούμενη εβδομάδα στον Ηρακλή για ένα γενικό έλεγχο & service του μικρού μου καθώς είναι μεταχειρισμένο εισαγωγής <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p>
από Γερμανία, γιατί μου τον σύστησε ένα φιλαράκι που έχει κι αυτός smart και πηγαίνει εκεί για service και είναι πολύ ευχαριστημένος <o:p></o:p>
από τη δουλειά που κάνει.<o:p></o:p>
<o:p></o:p>
Πιστεύω ότι ο Ηρακλής Είναι άριστος στη δουλειά του και γνωρίζει πάρα πολύ το αντικείμενο.<o:p></o:p>
Ακόμα είναι πάντα πρόθυμος να σου εξηγήσει όλες σου τις απορίες και να σε βοηθήσει σε οτιδήποτε απορία ή πρόβλημα έχεις με το μικρό σου.<o:p></o:p>

Smartakis
08-10-2011, 10:27
Τον τελευταιο μηνα εχω παει στο Smile Smart και τα 3 smart που εχω και μπορω να πω πως εχω μεινει απολυτα ικανοποιημενος απο εξυπηρετηση, τιμες αλλα και γενικοτερα απο την ποιοτητα της δουλειας.
Επισης ηρθαν και πηραν τα αυτοκινητα το πρωι και το μεσημερι μου τα εφεραν πισω.