PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : Αθήνα RT Dynamics ΚΟΛΥΖΑΣ

Lgeor
01-04-2008, 13:12
ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΗΣ & ΒΕΛΤΙΩΤΗΣ SMART

Ελ. Βενιζέλου 56
17122 Νέα Σμύρνη
τηλ: 210-9373976

ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ

Lgeor
01-04-2008, 13:14
......

Το εχω παει 3 φορες για ηχοσυστημα - φιμε - service και τις 3 φορες μου εκλεισε ραντεβου για την επομενη εβδομαδα...με αποτελεσμα να βαρεθω και να το παω αλλου...παντος ο τυπος εχει πολυ δουλεια με smart,το ξερει κανεις?:smt017:smt017

taxideutis
05-05-2008, 09:20
Θα το πάω σήμερα το απόγευμα.

Θα επανέλθω με ενυπώσεις!!!

:a11:

pyro*
20-02-2009, 12:30
Παιδιά μου φαίνεται πως εκτός απο το ότι μετακόμισε έχει αλλάξει και όνομα το συγκεκριμένο συνεργείο. Νομίζω πως πλέον είναι το

RT Dynamics
Αλικαρνασσού 3, Ν. Σμύρνη (στο στενό της Opel στον παράδρομο της Συγγρού, περίπου στη ΔΟΥ Νέας Σμύρνης)
210-9338965

Smartakis
20-02-2009, 16:05
Πριν από 1μιση μήνα έστειλα e-mail για να ρωτήσω κάτι για μια 200αρα πλάκα που είχα δει στο site σους. Ακόμα περιμένω απάντηση. Δεν μπήκαν καν στον κόπο να μου απαντήσουν ότι έστω δεν την έχουν.

bruce lee
26-09-2009, 10:51
λοιπον θελω να ευχαριστω τον αρη για την πολυ καλη εξυπηρετηση ειναι φοβερος και πολυ γνωστης του επαγγελματος και να ευχαριστησω και τον αντρεα(αντρεα οποτε θες κερναω καφεδακι :a04: )

lafleur
28-09-2009, 12:03
Πριν από 1μιση μήνα έστειλα e-mail για να ρωτήσω κάτι για μια 200αρα πλάκα που είχα δει στο site σους. Ακόμα περιμένω απάντηση. Δεν μπήκαν καν στον κόπο να μου απαντήσουν ότι έστω δεν την έχουν.
και εγω κανα δυο φορες που πηγα για κανα αξεσουαρ φαρμακειο και εξυπηρετηση μηδεν οι ανθρωποι ασχολουνται μονο οποιο αμαξι το δουν τουμπανο πουσου λεει εδω εχει φαει ολους τους αλλους τους εχουν στο κλασιμο οπως και μενα αλλα και γω το ιδιο υπαρχου και αλλου πορτοκαλιες!!!!!!!!!!!!

WORM26
28-09-2009, 15:12
και εγω κανα δυο φορες που πηγα για κανα αξεσουαρ φαρμακειο και εξυπηρετηση μηδεν οι ανθρωποι ασχολουνται μονο οποιο αμαξι το δουν τουμπανο πουσου λεει εδω εχει φαει ολους τους αλλους τους εχουν στο κλασιμο οπως και μενα αλλα και γω το ιδιο υπαρχου και αλλου πορτοκαλιες!!!!!!!!!!!!

απολυτα ευχαριστημενος .θεωρω πως ειναι οι μονοι που γνωριζουν τα smart τοσο καλα.δυστυχως πηζουν απο τη δουλεια αφου καθημερινα γινεται χαμος ( οχι τυχαια ) με αποτελεσμα να δινουν αρνητικη εικονα σε οσους περνουν απο το μαγαζι για γρηγορη εξυπηρετηση. αν κλεισεις ραντεβου εναι ολα οκ.οσον αφορα το τουμπανα κτλ που αναφερει ο φιλος απο πανω δεν ισχυει κατι τετοιο .απλα οταν δουλευουν σε ενα αμαξι δεν το παρατανε για ασχοληθουν με καποιο αλλο και αυτο για να εχουν ενα προγραμμα και να ειναι ενταξει με τα ραντεβου τους.

lafleur
28-09-2009, 16:17
θα σου πω κατι εχω μαγαζι και to service ειναι το ιδιο και στον καινουργιο και στο παλιο πελατη ακομη και για την ποιο απλη ερωτηση που θα κανει οταν σε γραφουν ειναι αντιεπαγγελματισμος καλα να ειναι και να κονομανε και να μην προλαβαινουν σε οποιον αρεσει και ειναι κολλητος τους οκ εγω δεν παω με αυτη τη φυλοσοφια και ολα τα υπολοιπα ειναι δικαιολογιες που αν σε καλυπτουν εγω μαζι σου

diam84
28-09-2009, 20:19
και εγω απολυτα ευχαριστημενος,σιγουρα απο τους καλυτερους,εμενα προσωπικα μου εχει δωσει λυσεις σε οτι προβλημα ειχα και οποια βελτιωση ηθελα ως τωρα.οντως γινεται χαμος και παντα κατι κανουν,κατι λεει και αυτο.με ενα ραντεβου εισαι οκ.

lafleur
28-09-2009, 20:43
ok το ραντεβου ειναι το προβλημα ενταξει αν θελω να αγορασω ενα αξεσουαρ οπως πηγα εχω αλλο τροπο αντιμετωπισης απο το αν ειχα κλεισει ραντεβου για να παρω ξανα λεω ενα αξεσουαρ οχι ρυθμισεις εγκεφαλου οχι κατι χρονοβορο any way ok!!!!!!!!ευχαριστημενοι εσεις ευχαριστημενος και εγω

smartvot
29-09-2011, 20:52
Εγω επεσα απο τα συννεφα λογω της διαφορας στις τιμες σε σχεση με το εξωτερικο....

π.χ. Εψαξα για μαυρες πλακες για τα οργανα στο σμαρτ.....και το συγκεκριμενο μαγαζι εχει αυτα και τα χρεωνει 160€

http://rt-dynamics.com/eshop/photos/4-S10053-t.jpg

Και τα ιδια ακριβως τα βρηκα με 45€....

http://www.heiler-tachodesign.de/451_1

Σιγουρα θα πει καποιος οτι "ναι αλλα ποιος τα παιρνει απο το εξωτερικο..." αλλα....η διαφορα στην τιμη ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ!!!

DJ THEO
29-09-2011, 21:04
Δεν ειναι τα ιδια!!Αυτα στο λινκ ειναι με 160αρι κοντερ...Βεβαια κ παλι η διαφορα ειναι μεγαλη αλλα σκεψου οτι θες τουλαχιστον αλλο ενα 50αρι για τοποθετηση + αλλα 30-40 για καλιμπραρισμα στο κοντερ αρα δεν ειναι τραγικα ακριβος νομιζω...

smartvot
29-09-2011, 23:53
Δεν ειναι τα ιδια!!Αυτα στο λινκ ειναι με 160αρι κοντερ...Βεβαια κ παλι η διαφορα ειναι μεγαλη αλλα σκεψου οτι θες τουλαχιστον αλλο ενα 50αρι για τοποθετηση + αλλα 30-40 για καλιμπραρισμα στο κοντερ αρα δεν ειναι τραγικα ακριβος νομιζω...
Ενταξει ναι...δεν ειπα οτι ειναι τραγικος...Αλλα σιγα την διαφορα που θα εχουν στην τιμη τα 200km/h με τα 160km/h.....
Eπισης στην τιμη των 160€ δεν λεει οτι η τοποθετηση ειναι δωρεαν....Αν ειναι δωρεαν τοτε ναι....

Υ.Γ Δεν εχω κατι με το μαγαζι....απλα την γνωμη μου ειπα....γιατι μου φανηκε πολυ μεγαλη η διαφορα!!

Γνωριζω πολυ καλα οτι το συγκεκριμενο μαγαζι ειναι πολυ καλο...

xristia
17-10-2011, 00:32
RT Dynamics
Αλικαρνασσού 3, Ν. Σμύρνη 210-9338965

Εχει απολυτο δικιο και αν μπορεις Lgeor φρεσκαρισε το ;)

Αλικαρνασσού 3, Ν. Σμύρνη, Αθήνα
Τ.Κ.: 17122
Τηλ: 210 93 38 965

mega
14-04-2012, 21:16
δεν ξερω τι γνωμη εχετε...... Αλλα την εξυπηρετηση που εχεις στον Αρη δεν την εχεις πουθενα...... οτι και να λεμε..... ΝΑΙΙΙΙΙΙ ειναι ακριβος..... το ξαναλεω...ΝΑΙΙΙΙΙ και εγω μαζι σας.... αλλα στην δουλεια του ειναι απιστευτος..... ολοι θελουνε να βγαλουνε λεφτα..... ακομα και ο Φιλος σας ο μηχανικος...... Τες πα ....... Ευχαριστω Αρη !!! :)))))

xristia
14-04-2012, 23:48
Εγω που πήγα..μόνο και μόνο για να μου ελένξει δύο τρία smart που του πήγα,τσάμπα το έκανε και τα ανίχνευσε απο παντού!! :D
<3 κολυζά!

jig
20-07-2012, 17:33
Aπολυτα ευχαριστημενος!
Εκει πηγαινουμε τον Xefteri χρονια και τωρα και τον Xefteri Open ;)
Πολυ πολυ καλη δουλεια κ εξυπηρετηση απο τον Διονυση κ Δημητρη!

aklm
29-11-2012, 16:41
Τον ξερω αρκετα χρονια απο ενα σμαρτ 600 που ειχα το 2003 και θεωρω πως ειναι καλος επαγγελματιας και ο Αρης και ο Διονησης .Και ενω ειχα αρκετα χρονια να παω στο μαγαζι,(απο το 2005 που ηταν στο παλιο να καταλαβετε ακομη στην Ελευθεριου Βενιζελου)διοτι ειχα αγορασει αλλης μαρκας αυτοκινητο και τωρα επιστρεφω παλι σε σμαρτ ! Τους πηγα λοιπον καποια roadster να τα ελενξει,οχι μονο δεν μου πηρε τιποτα,αλλα τα ελενξε εξονιχιστικα.Σας ευχαριστω παιδια!

Μην θεωρηθει διαφημηση,απλα την εμπειρια μου λεω οπως πολλοι εδω μεσα αλλωστε!

rosspy
02-12-2013, 17:13
μετα απο ενα χρονο απο το τελευταιο ποστ ας αναφερω κ εγω την προσφατη εμπειρια μου
το μαγαζι ειναι ακομα Αλικαρνασσου 3 απλως εγω μια καρτα που μου εδωσαν δε λεει πουθενα Κολυζας αλλα Μπερτσατος,απο οτι καταλαβα ομως ειναι 2 συνεταιροι διορθωστε με αν κανω λαθος
ναι οκ ισχυουν τα λεγομενα των προαναφερθεντων για ραντεβου αλλα αμα το πιασουν στα χερια τους φαινεται να το κατεχουν κ με το παραπανω
εκει που θα διαφανησω με τους προλαλησαντες ειναι οσο αφορα τα λεφτα,εμενα μου φανηκαν κατι παραπανω απο τιμια κ οχι μονο αυτο αλλα ο τροπος αντιμετωπισης δεν ειναι της αρπαχτης σαν κατι αλλους
εξαλλου κ μονο τα σμαρτακια που περιμενουν για σερβις ή δε ξερω κ γω τι αλλο αποδεικνυουν οτι δεν ειναι τυχαιοι
ολα αυτα σε συγκριση με αλλα 2 γνωστα συνεργεια σμαρτ των ν.π. αλλα κ 2 επισημα
απλα respect , κ ελπιζω να μην ετυχε, διοτι το μονο σιγουρο ειναι οτι θα το ξαναεπισκευτω!

mega
03-12-2013, 00:25
Επειδη εγω ακομα το παω εκει..... και θα το πηγαινω.... Οι τιμες του πλεον ειναι πιο προσιτες εως καλυτερες απο αλλους.... Δεν ητανε ετσι.... Οποτε +1 ακομα RT Dynamics.... ;) και στο κατω κατω τα εχει ολα και τιμιος και θα σου πει οτι προβλημα εχεις.... και και και και και πολλλλααααα και........ οποτε οπως ειχα κλεισει σε παλαιοτερο ποστ μου..... Ευχαριστω Αρη :DDDD

christopherk
30-01-2014, 17:15
Λοιπόν αύριο θα έχω άποψη και εγώ μίας και θα πάω να αλλάξω αισθητήρα στροφάλου. Πάντως στο τηλέφωνο που τους έκανα για να ρωτήσω πόσο θα πάει το μαλλί έμεινα στην κυριολεξία με το στόμα ανοιχτό... 35% ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΑ! από αλλά συνεργεία που έχω ρωτήσει.

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

christopherk
31-01-2014, 23:37
Λοιπόν αύριο θα έχω άποψη και εγώ μίας και θα πάω να αλλάξω αισθητήρα στροφάλου. Πάντως στο τηλέφωνο που τους έκανα για να ρωτήσω πόσο θα πάει το μαλλί έμεινα στην κυριολεξία με το στόμα ανοιχτό... 35% ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΑ! από αλλά συνεργεία που έχω ρωτήσει.

Πήγα σήμερα και αλλάξαμε τον αισθητήρα. Τα παιδιά μου έδωσαν την εντύπωση ότι ξέρουν και τα δουλεύουν με κλειστά μάτια τα αυτοκίνητα. Βρήκαμε και από που χάνω παραφλού αμέσως! όχι από την αντλία όπως μου είχαν πει αλλού αλλά από το λάστιχο του θερμοστάτη... γενικά μου έδωσε μια καλή εντύπωση το συνεργείο.

dvamv
31-01-2014, 23:44
κι εγώ εκεί το πάω πλέον
ειναι κοντά στην δουλειά και βολέυει
καλή εντύπωση σχημάτισα

DSALCYON
01-02-2014, 10:36
Και εγώ πελάτης τους...πολύ καλό συνεργείο, πολύ καλά παιδιά ο Διονύσης και ο Άρης (ιδιοκτήτες) όπως και ο Παντελής από τους καλύτερους μηχανικούς (χρόνια στη Mercedes). Έχω γυρίσει σχεδόν όλα τα συνεργεία smart και ξεχωρίζουν πραγματικά.
Επαγγελματίες!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk