PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : Αθήνα MY-SMART

Lgeor
22-01-2009, 10:33
ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΗΣ & ΒΕΛΤΙΩΤΗΣ SMART

Τατοιου 108
Αθήνα, Μεταμόρφωση
Τηλ:210 2448866

ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ

Dr28
22-01-2009, 11:14
ακομα δεν εχω κατεβασει το μικρο μου για σερβις αλλα οσο αφορα τα αξεσουαρ με ενα τηλ εχω την πληροφορια και το αξεσουαρ που θελω...πολυ καλο απο μενα

coupeloverz
22-01-2009, 11:45
καθαρο σαν χειρουργειο...το χαιρεσαι.
τωρα προσωπικα...οπου οι αλλοι σηκωνουν τα χερια ψηλα κ επικαλουνται ανωτερα βια.,θεια φωτιση κτλ...κ το χωρο της βροχης ο χρηστος δινει λυση...σε καλες φιλικες τιμες...δεν αντεχω τις...εξαγωγες...δοντιων....
διοτι δεν θελω ν πληρωνω το σμαρτακι για φερραρι

Max-arbou
22-01-2009, 12:07
Για το συνεργειο του Χρηστου απλα δεν εχω λογια...
ειμαι απολυτα ικανοποιημενος απο την δουλεια του και οτι και αν ζητησω φυσικα μου το βρισκει....ειναι πρoσωπικα για μενα ο απολυτα ειδικος πανω στα smart...απλα δεν παιζεται ο τυπος...καλη συνεχεια στη δουλεια σου αρχηγε...

Μπέμπης
22-01-2009, 13:17
καθαρο σαν χειρουργειο...το χαιρεσαι.
τωρα προσωπικα...οπου οι αλλοι σηκωνουν τα χερια ψηλα κ επικαλουνται ανωτερα βια.,θεια φωτιση κτλ...κ το χωρο της βροχης ο χρηστος δινει λυση...σε καλες φιλικες τιμες...δεν αντεχω τις...εξαγωγες...δοντιων....
διοτι δεν θελω ν πληρωνω το σμαρτακι για φερραρι
++++100000000000

me thn seira moy na eyxaristiso tos xristo gia thn exhpiretish toy alla kai gia oti ekane gia to mikro moy.
o typos einai giatros.opoios den exei dei xeiroyrgei opos anaferei kai o filos pio pano as paei mia bolta apo ekei,kai otan leo giatros to enoo to mikro egine teleios diaforetiko .apsogos se ola toy. eyxaristo poly xristo!!!!

pag
22-01-2009, 13:17
Έχω περάσει κι εγώ από την "κλινική" του Dr Chrido... Έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος από την εξυπηρέτηση, την ταχύτητα, τις τιμές και πάνω απ'όλα την αλήθεια!!! Μπράβο Χρήστο...:a04::a04::a04:

coupeloverz
22-01-2009, 13:25
Έχω περάσει κι εγώ από την "κλινική" του Dr Chrido... Έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος από την εξυπηρέτηση, την ταχύτητα, τις τιμές και πάνω απ'όλα την αλήθεια!!! Μπράβο Χρήστο...:a04::a04::a04:

φιλε σημαντικο.η αληθεια...λεμε 5να ναι 5 οχι 50.καμεσοτητα.τωρα.οχι σε '''οταν.ευχαριστω

coupeloverz
22-01-2009, 13:31
ηθελα ν συμπληρωσω κατι αλλα τ αφηνω...κιπ ον ντοκτορ

Smartakis
22-01-2009, 13:35
Εκτός του ότι θα συμφωνήσω σε όλα με τους προλαλήσαντες και σίγουρα θα προτείνω το My Smart σε οποιονδήποτε θέλει το smart του να είναι στα χέρα ενός ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ, θέλω να πω ένα τεράστιο ευχαριστώ στον Χρήστο για την άριστη συνεργασία που έχουμε. :a04:

Dr28
22-01-2009, 13:48
και σαν συναδερφος μου οπως το 8ετετε , εχει συνθηκες αποστειρωμενου χειρουργιου

υ.γ. αυτα τα derbakia ειναι πολυ πειρασμος, (μου τα εφερνε μικρος ο παππους μου), νατα ανανεωνεις συχνα, χεχεχε

genous_8hlykou
22-01-2009, 14:25
Δεν τον έχω επισκεφθεί ακόμα (σε service ή ζημιά) αλλά έτυχε να περάσω από εκεί και με μία ματιά έκανε διάγνωση σε πολλά μελανά σημεία που με απασχολούσαν. Η διαφορά με τους υπόλοιπους είναι ότι δεν κοιτάει να στα φάει όπως κάνουν οι περισσότεροι εξουσιοδοτημένοι (το έχουν για mercediδιο το σμαρτ και κοιτάνε να αρπάξουν από παντού). Πολύ φιλικός και εξυπηρετικός. Θετική ψήφος κι από μένα (και τιμές πολύ καλές για κάποιες προσθήκες που θέλω να κάνω)

manos_xen
22-01-2009, 15:43
Γία μένα ο καλύτερος και σε λογικές τιμές,δεν είναι τυχαίο οτι τον ακολούθησαν τοσοι πολλοί στο δικό του συνεργείο,και το καλύτερο απο όλα έχει και τον goodwood να βάφει φανάρια!!!!!
Η καλή συνέχεια είναι δεδομένη.

socratis
22-01-2009, 17:09
¶ριστη εξυπηρέτηση, καθαριότητα, συνέπεια, γνώση του αντικειμένου και προπαντώς φιλική διάθεση και ενδιαφέρον για τον πελάτη και το αυτοκίνητο.
Το σημαντικότερο είναι ότι αυτά ισχύουν για όλους και πιστεύω ότι δεν πρόκειται να προδώσει τις αρχές του ή να υποβαθμίσει την ποιότητα των υπηρεσιών που προσφέρει.

roadsterf2
23-01-2009, 01:21
οτι και να γραψω σιγουρα θα το χεις ακουσει. και θα ακουστει γραφικο...συνεχισε ετσι,χρειαζεται τετοια ατομα-μηχανικους ο χωρος του αυτοκινητου-βελτιωσεων,καλη αρχη στο νεο σου ξεκινημα...Υ.Γ μπορει να παιδευτηκες ενα ολοκληρο καλοκαιρι αλλα εστησες χειρουργιαρα για τα μικρα μας..

widowmaker
23-01-2009, 09:55
Ο Χρηστος ειναι πολυ καλος μηχανικος και περα απο αυτο,καθως μηχανικοι υπαρχουν πολλοι,δεν "κοροιδευει" τους πελατες του.Δυστυχως δεν εχω παει απο το καινουργιο μαγαζι ακομα αλλα φανταζομαι πως θα ειναι ενα καλοεξοπλισμενο συνεργειο...

talibanezos
24-01-2009, 04:09
εγω να; πω με την σειρα μου απλα οτι μου κανει,και για οσους δεν καταλαβαν εννοω οτι παντα ειναι εκει να προσεξει την δουλεια που θα μου κανει να μου λυσει καθε απορια αλλα μου δειχνει οτι απο εκει το αυτοκινητο μου θα φυγει στην πενα.η δουλεια του ειναι απλως αριστη.και το σημαντικοτερο για εμενα για να κλεισει.οι τιμες απλα δεν υπαρχουν και δεν το λεω μονο εγω αλλα το εχω ακουσει και απο αλλους

livanaros
19-05-2009, 17:41
Όποιος βάζει χέρι στο αμάξι σου, δε πρόκειται να σου κάνει τη δουλειά που θα έκανες εσύ ο ίδιος, γιατι πολύ απλά δεν είναι δικό του.
Με το χρήστο δεν ισχύει κάτι τέτοιο.
Πολύ προσεκτικός μάστορας και γνώστης.
Σέβεται την περιουσία σου, τη καψούρα σου
Πολλοί μπένουν μέσα στο μαγαζί του κανένας ομως δε βάζει χέρι στη δουλειά του.
Εισαι μέσα στα πόδια του κ δε σου λέει ''ρε μεγάλε κάνε στην άκρη κ άσε με να δουλέψω''
Τον συνιστώ, πολύ καλός μαστοράκος.

spyrospal
19-05-2009, 18:59
Πραγματικα Πολυ καλος και open 24/7 χαχαχα

chrisalex
19-05-2009, 20:51
Nομιζω οτι αν κ αργησα να πω τις εντυπωσεις μου το συνεργειο του Χρηστου ειναι οτι καλυτερο υπαρχει αυτη τη στιγμη για smart κ οχι μονο:a01::a01:.....ειναι αψογος ,προθυμος,φιλοτομος.....κ πανω απο ολα φιλος καλη συνεχεια στη προσπαθεια του:a04::a04:

siroumist
19-05-2009, 23:00
με εχουν καλυψει απολυτα οι προλαλησαντες....θα προσθεσω οτι εχει πληρη γνωση του αντικειμενου του...δεν αγχωνεται ποτε γιατι ξερει πως μπορει να λυσει το προβλημα σου πριν του το αναφερεις...η λεξη ''χειρουργος'' θεωρω οτι ειναι η πιο πετυχημενη...

Υ.Γ. ευχαριστω πολυ για ολη την εξυπηρετηση παρ'ολες τις δυσκολιες...

abby1302
20-05-2009, 10:03
Τα πολλά λόγια είναι περιτά... Απλά ΑΨΟΓΟΣ σε αυτό που κάνει και με ΑΨΟΓΗ συμπεριφορά απέναντι προς τον "πελάτη" (το πελάτης μέσα σε εισαγωγικά γιατί όταν πας εκεί έχεις την αίσθηση ότι πας να δείς ένα φίλο και όχι επίσκεψη σε συνεργείο...) Και τα δύο smart της οικογένειας εκεί πηγαίνουν ότι και αν χρειαστούν... Χρήστο και δικία μου η τιμή να έχω το my-smart στο αμάξι μου.

NIKOS25
08-06-2009, 15:17
Σημερα ηταν η πρωτη φορα που πηγα στο μαγαζι του Χρηστου.
Εκανα 620χλμ για να γνωρισω και να συμβουλευτω εναν ανθρωπο
που στο τηλεφωνο ηταν παντα προθυμος να σε εξυπηρετησει.
Γνωριζοντας τον απο κοντα πρεπει να πω οτι ειναι ενα παληκαρι
που σε κανει να νοιωθεις ανετα σαν να τον ξερεις χρονια
Οι εργασιες που μου κανε δεν ηταν πολλες (γιατι δεν χρειζοταν)
αλλα αψογες .-
Μου εμαθε πολλα που δεν γνωριζα για το μικρο μου.
Οι τιμες του ειναι παρα πολυ καλες.
θα τον εχω αποκλειστικο DOCTOR απο εδω κι περα
θα κανω 620χλμ καθε φορα γιατι πιστευω οτι τ' αξιζει

:023::023::023::023:

chrisalex
08-06-2009, 21:23
Oταν παιρνεις αυτο που θες δεν μετρανε τα km.....μπραβο στο Χρηστο:a04::a04::a04:

Nemis
09-06-2009, 15:58
My Smart και ξερό ψωμί.

Μετά από ΠΑΑΑΑΑΡΡΡΡΑΑΑΑΑ πολύ ψάξιμο και παίδεμα σε διάφορους άσχετους και επιτήδειους το μικρό μου επιτέλους έπεσε στα σωστά χέρια.
Πεντακάθαρος χώρος , άριστη εξυπηρέτηση, συνέπεια και γνώση του αντικειμένου ΠΑΝΤΑ με φιλική διάθεση και ενδιαφέρον για τον "πελάτη" (ποτέ δεν αισθάνθηκα σαν πελάτης) και το αυτοκίνητο.

Δεν είναι λίγες οι φορές που το μικρό αποφασισμένο να μου κάνει την ζωή δύσκολη τα βρήκε σκούρα γιατί υπάρχει ένας άνθρωπος ο οποίος είναι πάντα πρόθυμος να βοηθήσει έχοντας την ΛΥΣΗ στο κάθε πρόβλημα που έχει παρουσιαστεί και εννοείται βέβαια σε λογικές και ανθρώπινες τιμές.

socratis
16-06-2009, 15:08
Ακόμη μία φορά απόλυτα ικανοποιημένος στην λύση που βρήκε στο πρόβλημα μου (οικονομικά και τεχνικά), όταν σκίσανε την κουκούλα για να κλέψουν από το εσωτερικό του αυτοκινήτου.

Meloukos
26-06-2009, 18:47
Eνα μεγαλο ευχαριστω στο Χρηστο,αξιζε ο δρομος:a26:

smartpower
26-06-2009, 20:13
νομιζω οτι ηρθε ο καιρος να πω κ εγω τη γνωμη μου για το μαγαζι αυτο..
οσα ευχαριστω κι αν πω στον χρηστο..δε νομιζω οτι ειναι αρκετα για ολες τις φορες που τον χρειαστηκα κ ηταν εκει για να με βοηθησει..παντα διαθεσιμος να μου λυσει οτι απορια εχω σ οτι αφορα το αμαξι μου και παντα ειναι διπλα σ αυτο οτι κι αν παθει οτι ωρα κι αν ειναι,οτι μερα και με ολες τις καιρικες συνθηκες...:a26::a26::a26::a26:
thanks boy:D

yonigrn
05-08-2009, 16:11
Μετα απο αρκετα ασχημες εμπειριες σε αλλα μερη, καποιος μου συστησε τον Χρηστο. Παρ'οτι ηταν αρκετα μακρια απο εμενα αποφασισα να παω και χαιρομαι ιδιαιτερα γι'αυτην την αποφαση. Εκτος του οτι ειναι αριστος γνωστης του αντικειμενου, ειναι και τρομερος ανθρωπος. Ευγενικος, υπομονετικος και πανω απο ολα ανθρωπος που ειναι αξιος εμπιστοσυνης με βοηθησε οποτε τον χρειαστηκε το roaddie μου. Επισης πρεπει να αναφερω οτι το ενδιαφερον του δεν σταματαει μετα απο μια επισκευη ή μια πωληση αλλα συνεχιζει μεχρι να σιγουρευτει οτι ολα λειτουργουν οπως πρεπει. Δεν υπαρχει περιπτωση να παω αλλου γιατι βρηκα τον καλυτερο...:a04: :a04:

mysmart.gr
06-08-2009, 21:05
Eυχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια,να ειστε καλα,προσοχη στους δρομους.Σας ευχομαι καλο καλοκαιρι κ να περασετε ομορφα με τους σμαρταρους κ οχι μονο.Τα λεμε τον Σεπτεμβρη,7 του μηνος

esykas
19-09-2009, 14:10
ένα μπράβο και από εμένα για την γρήγορη και άμεση εργασία που μου παρείχε ημέρα Σάββατο

MIZERO ROADSTER
01-10-2009, 16:15
Σημερα εκανε το κιτρινακι μου service μπηκε trip και τελικα αλλαξαμε και sam ..... με απλες κουβεντες .....
πολυ καλη δουλεια .....
αν και ημουν πανω απο το κεφαλι του ολη την ωρα
(μαλλον τον ζαλισα λιγο ) αλλα ......
Crido Rulezzzz :a04:

vozaiths aggelos
01-10-2009, 16:24
ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΗΣ & ΒΕΛΤΙΩΤΗΣ SMART

Κωνσταντινουπόλεως 92, Αχαρναί
210-2448866

ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ

mipos einai eykolo na mou stileis ena sait gia paramata t smart k tis times toys??thelw na parw kapoia pramata alla dn xerw pws n t zitisw...

original21paul
01-10-2009, 16:41
mipos einai eykolo na mou stileis ena sait gia paramata t smart k tis times toys??thelw na parw kapoia pramata alla dn xerw pws n t zitisw...www.mysmart.gr

Tricky
10-05-2010, 16:56
Σημερα πηγα το σμαρταρο εκει για να αλλαχθει ο fan του intercooler ...οτι και να πω για την εξυπηρετηση και την τιμη ειναι λιγο !

1000 μπραβο στο συνεργειο !!

Για την ιδια δουλεια σε εξουσιοδοτημενο (που μαλιστα πηγαινα συνεχως επι 4,5 χρονια με δυο διαφορετικα smart) , ηθελαν μια εργασιμη ημερα και πολλα ευρω παραπανω (ποτε δεν θα μαθω το γιατι ...)

BLACKARROW
20-06-2010, 17:00
Θα ηθελα με χαρα να ανακοινωσω την νεα συνεργασια του Χρηστου ( My smart ) με την BIG performance απο την Αγγλια.
Για περισσοτερες πληροφοριες :
http://www.mysmart.gr/el/big-performance

mysmart.gr
21-06-2010, 08:35
Hi Chris.

Many thanks for looking after me in Athens.

"As of the 1st of June 2010 Big Performance is proud to announce its collaboration with Chris Drossos of MySmart in Athens

Chris will be my representative in Greece for ALL the BigPerformance products including remaps"

Apologies for delays in emailing you back but I have 2 insurance jobs in that are taking up all my time.

Re the remap prices that you have from me, its alot easier to remap ON the car as we can check it together and do the relevant changes as and when necessary

Obviously this means that I will have to fly out to Athens BUT if you arrange all the maps for a specific date we can do it all in one go and be way more cost effective.

You have my permission to use any and all photos and descriptions of products from my web site.

Re prices, it will take a little while for me to go through all the parts but I will organise it and let you know.

Kind regards

Your friend

Ian

Congratulations on the 230KPH CrossBlade!!!

tettix
21-06-2010, 11:14
one step beyond!!!
κάτι ξέρει ο big...
:7_6_128:

gavanos
21-06-2010, 16:47
Καλό είναι οι όποιες ανακοινώσεις αφορούν στην εκάστοτε αντιπροσωπεία - συνεργείο να πραγματοποιούνται από τον ίδιο τον υπεύθυνο αυτού.
Στη συγκεκριμένη περίπτωση δόθηκε και η επιβεβαίωση από το ίδιο το συνεργείο, οπότε τα OFF TOPIC posts διαγράφονται. ;)

esykas
08-08-2010, 09:50
για άλλη μια φορά αξιόπιστος ο Χρίστος thanks

johnk102
29-12-2010, 09:54
Τι να πω εγώ για τον Χρήστο!
Τον γνωρίζω 7 χρόνια, τον έχω μηχανικό 7 χρόνια στα διάφορα smart που είχα και έχω και πρόσφατα μου απέδειξε ότι όχι μόνο είναι εκεί όταν τον χρειαστείς αλλά και ότι παραμένει ένας επαγγελματίας από τους λίγους που υπάρχουν πλέον στο χώρο.
Τον συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όλους.

Garfito
29-12-2010, 12:25
μια συναλαγη καναμε μεσω φιλου και τηλεφωνικα, ολα καλα θετικα σχολια

grg
27-05-2011, 20:52
Καλησπέρα σ όλη την παρέα . Σήμερα επισκέφτηκα και γω το συγκεκριμένο συνεργείο για το πρώτο Service του Smart . Ευγενικός , ευδιάθετος , ομιλητικός , συνεργάσιμος . Κάθεσαι πάνω απ το κεφάλι του και τον ρωτάς διάφορα και ενώ εκείνος βρίσκετε κάτω από το αυτοκίνητο και δουλεύει , βγάζει το κεφάλι του και σου απαντάει με ηρεμία σαν να μην έκανε τπτ . Ωραίος τύπος . Καλά σε τιμές φοβερός . Γρήγορος στην δουλειά του , δεν χάζευε να περνάει η ώρα . Δούλευε και σου μιλούσε παράλληλα .
Στην όλη την υπόθεση ένα αρνητικό βρήκα εγώ , το οποίο του το είπα κιόλας .
Θα ήθελα τα λάδια να μην τα ' ρουφούσε ' αλλά να σήκωνε το αυτοκίνητο και η αλλαγή να γινόταν με τον νόμο της βαρύτητας .
Αυτό , κατ άλλα τέλειος . :D

Snoopy
01-02-2012, 22:39
Εκτός του ότι έχει αλλάξει η διεύθυνση και αυτό πρέπει κάποιος να το φτιάξει στην πρώτη σελίδα, δεν έχω να κάνω καμμία άλλη παρατήρηση σχετικά με αυτό.
Επισκέφθηκα σήμερα εκτάκτως το συνεργείο αυτό και με κέρδισαν απο την πρώτη στιγμή.
Επαγγελματισμός, συνέπεια σε ότι λένε και πάνω απο όλα σωστή δουλειά.

Μερικά θέματα που με ταλαιπωρούσαν για καιρό λύθηκαν σε πολύ λίγο χρόνο και κυρίως υπεύθυνα και με εξήγηση του γιατί γίνεται κάτι, όχι τις γνωστές απαντήσεις "ετσι ειναι αυτό", ΄"έτσι κάνει" κτλ.

Απόλυτα ικανοποιημένος με το νέο μου συνεργείο.

gavanos
02-02-2012, 15:20
Ευχαριστούμε για την επισήμανση! Αν και πρόσφατα πέρασα μια βόλτα από εκεί, στη συνέχεια έμπλεξα με δουλειές κλπ και παρέλειψα να αλλάξω τη διεύθυνση. ;)
Πλέον είναι η σωστή στο αρχικό post. ;)

stathis23
02-02-2012, 15:42
Ο Χρηστος πέρα απο εξαιρετικός μηχανικός πάνω απο όλα ειναι εξαιρετικός άνθρωπος ..!! Τ τελευταίο 1,5 χρόνο εκει πάω τ κουβαδακι μ κ πλέον σ ένα πολυ όμορφο κ μεγάλο συνεργείο-ιατρείο.. Chrido thanks..!!

manorool7
09-03-2012, 01:00
πηγα την τεταρτη για servicet το smartaki μου!πολυ εξυπηρετικος και τ παιδια π εχει!ολα μια χαρα ! εμεινα απολυτα ικανοποιημενος :)

mechanical666
18-04-2012, 21:10
...Δροσος =γιατρος δεν εχω να πω τπτ για τον ΑΠΟΛΥΤΟ ΒΕΛΤΙΩΤΗ ΜΗΧΑΝΙΚΟ στα σμαρτ

smartvot
18-04-2012, 21:57
Πριν μερικες μερες πηγα κι εγω με την σειρα μου στο συνεργειο του Χρηστου για να βαλω το τιμονακι f1 του chrisalex...εμεινα απολυτα ευχαριστημενος και τα παιδια που ασχοληθηκαν με το αμαξι μου ηταν πολυ φιλικα....ειδικα το παλικαρι που εχει ενα ασπρο 1000αρι pulse....+1 λοιπον κι απο εμενα!!!

Anastazio
10-05-2012, 22:39
¶ριστο συνεργείο, εξυπηρετικότατοι όλοι με μεγάλη υπευθυνότητα, ότι λένε και τα παιδιά παραπάνω ισχύει 1000% .Σίγουρα θα ξαναπάω για οτιδήποτε χρειαστεί στο σμάρταρο .Έμεινα με τις καλύτερες εντυπώσεις :clap2:

voutsaf
06-09-2012, 15:18
Αφου πηγα στον Χρηστο να κοιταξει αν αξιζει να παρω το μαυρο 700αρακι μου , και μου εδωσε το OK, πηγα ξανα πριν απο μια βδομαδα για τα λαδακια και να δουμε αν χρηζει μπουζι

Παρα την δουλεια το κοιταξε το αμαξι χωρις να ημουν καν πελατης, και για το κοστος μια χαρα!
Τα λαδακια αλλαξανα κανονικα, δεν ειναι κριτηριο αυτο, αλλα φαινεται η σωστοτερη επιλογη γιατρου!
Περιμενω να αλλαξουμε και χρωμα σε καντραν και γιναμε! :)

desmon
21-10-2012, 09:45
Επισκέφτηκα και εγώ λοιπόν το συνεργείο του Χρήστου..... Πραγματικά πολύ καλός στην δουλειά και πολύ φιλικός προς τον πελάτη.
Νομίζω πως όλοι στα προηγούμενα post έχουν καλύψει τα πάντα.
Πραγματικά έμεινα πολύ ευχαριστημένος με την δουλειά.

sam
21-10-2012, 16:07
Απλά σωστοί επαγγελματίες καλά παιδιά κ δεν κοιτάνε να σε δαγκωσουν αλλα να σε φτιάξουν σωστά απ όλα τα θέματα.

giannakis
31-01-2013, 11:30
Αψογος!!!

voutsaf
13-02-2013, 00:54
βρηκε την βλαβη σε 10 δευτερόλεπτα.
κυριολεκτικα!!!
Αψογος οπως πάντα, για service smart ειναι ΜΟΝΟΔΡΟΜΟΣ.

desmon
20-02-2013, 12:25
έχω ξαναγράψει πάλι στο post απλά ήθελα να το ξαναπώ.
Ο άνθρωπος τ' έχει.... χαλαρά!
¶ψογος σε όλα.

giannakis
13-03-2013, 00:59
Στο τελευταιο μου ταξιδι στην Αθηνα, πριν 3 μερες, επισκεφτηκα για πρωτη φορα το συνεργειο του Χρηστου για να κανω ενα γενικο "μαζεμα" στο σμαρτακι μου.
Δεν τον ταλαιπωρησα και πολυ, απο τις 10 το πρωι τελειωσαμε στις 5 το απογευμα!!! Του ειχα ετοιμασει μια λιστα εργασιων η οποια στην πορεια μεγαλωνε!!!
Χαρηκα πολυ που γνωρισα τη δουλεια του και απο κοντα. Ενα μεγαλο ευχαριστω για την εξυπηρετηση και για το αψογο αποτελεσμα καθως και για τις τιμες!
Ενα μεγαλο μπραβο και σε ολο το επιτελειο του συνεργειου του!:)>-

Καλη συνεχεια φιλε και καλες δουλειες να εχεις! Θα τα ξαναπουμε!;)

petten
25-12-2013, 15:19
Απλα αψογοι! ξερουν πολυ καλα τη δουλεια τους,ειναι τυπικοτατοι και οι τιμες τους παρα πολυ καλες. και απο το τηλεφωνο αν χρειαστεις κατι ειναι προθυμοι ν βοηθησουν!

chrisalex
25-12-2013, 22:48
+1

petten
26-12-2013, 13:50
Να συμπληρώσω ότι αν χρειαστείς κάτι και δεν είσαι απο αθήνα στο στέλνει κατευθείαν με courrier και την άλλη μέρα το έχεις στα χέρια σου. έτσι για να τ λέμε όλα..!!!

chrisalex
26-12-2013, 15:29
+2

esykas
18-04-2017, 15:56
Το συνεργείο το γνώρισα από το προηγούμενο roadster που είχα, και στην παλαιότερη του διεύθυνση που είχε το συνεργείο.
Όταν ήμουν σε αναζήτηση roadster ο μόνος που είχα εμπιστοσύνη για να μου πει πέντε πράγματα, τι επικρατεί σήμερα στα roadster ήταν ο Χρήστος.
Μάλιστα πήγα από εκεί απροειδοποίητα με ένα "χρέπi" και είχε τη καλοσύνη να το κοιτάξει και να μάθει και ο πωλητής τι αυτοκίνητο πούλαγε .
Όταν βρήκα αυτό που πήρα τώρα, ο ιδιοκτήτης του μου ανέφερε ένα πρόβλημα στην πίεση του τούρμπο το οποίο προθυμοποιήθηκε να το πάει στο συνεργείο του και να το φτιάξει πριν το πάρω.
Τον ευχαρίστησα και πήγα απρόσκλητος στη Μεταμόρφωση, το πρόβλημα του ήταν ένα σωληνάκι που μπήκε στη θέση του και το αμάξι δεν χρειαζόταν κάτι άλλο.
Έφτιαξα και τον "γνωστό" σωλήνα του A/C με ελάχιστο κόστος, και θα γίνει και το μεγάλο σέρβις εν ευθέτω χρόνο.

Να σημειώσω ότι η προηγούμενη ιδιοκτήτης του roadster για κάτι τέτοια μικρό θέματα το έδωσε το αμάξι που όπως λένε και στο χωριό μου ένα συνεργείο μπορεί να να σε κάνει να αλλάξεις μάρκα

FrankJScott
08-09-2022, 18:32
To the person asking about plumbing & heating near me, ac repair near me, split unit ac installation, mini split ac installation, masters heating and air, belred energy solutions, I highly suggest this best heating cleaning service site (https://cashjrdk53108.blogrenanda.com/17773555/highly-rated-heating-services-healdsburg-ca-info) or central heating and air conditioning, emergency heating and cooling near me, furnace service near me, may heating and air, allen heating and air, heating technician, not to mention this excellent plumbing installation service info (https://judahzgjj29517.howeweb.com/16692326/top-heating-services-windsor-ca-advice) on top of central heating installers near me, ducted heating service, heating and air conditioning companies, go heating and air, millers heating and air, furnace repair service, not to mention this new heating cleaning service blog (https://mariogopj51728.59bloggers.com/16480214/top-heating-services-larkspur-ca-tips) which is also great. Also have a look at this high rated heating cleaning service details (https://caidentcio91346.blogdun.com/16722631/recommended-heating-services-mill-valley-ca-tips) and don't forget same day heating and air, heating installation near me, 24 hour hvac near me, marshall's heating, best heating and cooling companies near me, and plumbing, as well as this excellent AC installation service url (https://johnathanzhnq92357.educationalimpactblog.com/34736012/top-heating-services-windsor-ca-tips) and don't forget scott's heating and cooling, commercial hvac contractors, hvac maintenance service, lennox heating and air, all seasons heating and air conditioning, radiant heating and cooling, and don't forget top boiler installation service tips (https://connerlolg39506.newsbloger.com/17731876/top-heating-services-windsor-ca-advice) which is also worth a look. I also recommend this recommended boiler repair service site (https://ricardoqdlq24680.vblogetin.com/17387959/great-heating-services-san-rafael-ca-advice) alongside all auburn heating and air, perry hall heating and air, byrum heating and air, hvac repair brooklyn, comfort heating and air, electric heater repair near me, not to mention this top rated plumbing cleaning service tips (https://ricardobmib17495.blogproducer.com/17821237/top-heating-services-petaluma-ca-info) on top of furnace tune up, heating technician, heating and cooling services, gas furnace maintenance near me, boiler repair companies, bentleys heating and air, alongside all best AC repair service advice (https://kylerawzx20854.mybuzzblog.com/17449634/great-heating-services-san-anselmo-ca-advice) which is also great. Finally, have a look at this excellent heating cleaning service blog (https://johnathanhbsf54432.blog-gold.com/17787173/highly-rated-heating-services-san-rafael-ca-advice) for good measure. Check more Recommended Heating Info (https://www.llnas.com/forum.php?mod=viewthread&tid=34992&extra=) dd05482