PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : Αθήνα D.Konsolakis Mercedes Benz & Smart Service

Lgeor
27-03-2012, 17:51
ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΗΣ & ΒΕΛΤΙΩΤΗΣ SMART

Λ. Αργυρουπολεως 12
16451 Αργυρουπολη
τηλ: 210-9935050

ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ

eSSpy
28-03-2012, 16:26
¶ψογη εξυπηρέτηση τα παιδια με αρκετα οικονομικές τιμές...
Επισεις φοβερά τουμπανιασματα σε διάφορα Σμαρτ !!
Συστηνω ανεπιφύλακτα !!!

Sent from my iPhone :)

mouz
28-03-2012, 17:45
+1 και απο μενα....αψογοι σε ολα τους φιλικοι και μια χαρα σε τιμες :)

verikioc
28-03-2012, 21:01
Μιας και ο Δημητρης δεν αξιώθηκε ποτε να δωσει στοιχεια για την D.K smart service και να μπει στα σμαρτομαγαζα ειπα να τα δωσω εγω.

λοιπον τα παιδια μπορει που λεει ο λογος να μην εχουν ιδεα απο αλλα αυτοκηνιτα αλλα για τα σμαρτ κοιμουνται και ξυπναναι λυνοντας τα.

απο μετατροπες? απο απλο σερβισ? απο φανοποια ? ανταλακτικα? τα εχω δοκιμασει ολα και ειμαι υπερ-ευχαριστημενος

τιμες ανταγωνιστικές δεν θα πω τσαμπα. γιατι ως γνωστών οτι πληρωνεις παίρνεις.

εχοντας γνωρισει τα παιδια απο το πρωηγουμενο ακομα συνεργειο πιστευω οτι δυσκολα θα αλλαξω.

Φιλικοί , εξυπηρετικοί και κυριος θα πας με ενα προβλημα και θα φυγεις με δυο....εε και θα σου πουν αμέσως τι ειναι και πως θα λυθεί.

ΥΓ. καποτε ειχαν οχημα εξυπηρέτησης δεν ξερω αν το εχουν ακομα αλλα αν δεν το εχουν ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ.

dimitrioskonsolakis
29-03-2012, 22:52
=D>

jamesbond
30-03-2012, 12:04
Σάββατο είναι ανοιχτά?
θέλω να πάω για service το 450 cabrio θέλει ραντεβού?

verikioc
30-03-2012, 12:11
Σάββατο είναι ανοιχτά?
θέλω να πάω για service το 450 cabrio θέλει ραντεβού?

oxi σαββατα δεν ειναι ανοικτα ( αν θυμαμαι καλα. ) αλλα γιατι απλα δεν περνεις ενα τηλεφωνο. οτι και να πουμε εμεις ειναι λιγο.

jamesbond
30-03-2012, 12:15
Ε μιας που είμαι online είπα να ρωτήσω.

dimitrioskonsolakis
31-03-2012, 07:42
καλημερα ειμαστε ανοιχτα 8 με 2 !!!
Ε μιας που είμαι online είπα να ρωτήσω.

dimitrioskonsolakis
31-03-2012, 07:42
+1 και απο μενα...:-bd.αψογοι σε ολα τους φιλικοι και μια χαρα σε τιμες :)

dimitrioskonsolakis
31-03-2012, 07:44
:-bd
¶ψογη εξυπηρέτηση τα παιδια με αρκετα οικονομικές τιμές...
Επισεις φοβερά τουμπανιασματα σε διάφορα Σμαρτ !!
Συστηνω ανεπιφύλακτα !!!

Sent from my iPhone :)

mechanical666
31-03-2012, 07:51
μαζι με mysmart που εχω παει, ειναι οι μοναδικοι που γνωριζουν τα σμαρτ αριστα...ακομα και τηλεφωνικως σου κανουν διαγνωση και βρισκουν λυση...

dimitrioskonsolakis
18-04-2012, 20:14
gia esena kai ta kala sou logia kati tha kanoume !!!!!!!!!;)

midwife
24-09-2012, 13:30
ευχαριστω πολυ για το Σαββατο το μεσημερι....εξυπηρετικοτατος κ πολυ φιλικος!!

dimitrioskonsolakis
28-09-2012, 17:53
se eyxaristoume pollu gia ta kala sou logia

dimitrioskonsolakis
28-09-2012, 17:54
ευχαριστω πολυ για το Σαββατο το μεσημερι....εξυπηρετικοτατος κ πολυ φιλικος!!

se eyxaristoume pollu gia ta kala sou logia

rosspy
24-01-2013, 14:56
δεν αντιλεγω καλη δουλεια(σε κατι που χρειαστηκε) καλη εξυπηρετηση,απο λεφτα τωρα το καλα ειναι σχετικο,ας πουμε καλα
για κατι ομως που στραβωσα απιστευτα ηταν οτι μου εβαλαν στον αριθμο κυκλοφοριας το δικο τους πλαστικο πλαισιο,χωρις καν να με ρωτησουν,για το παλιο μου ουτε λογος-ας το πεταγαν στο πορτ παγκαζ- αλλα εκει που τρελαθηκα ειναι οταν το εβγαλα(απο αντιδραση κ μονο) κ ειδα οτι μου ειχαν κανει νεες τρυπες στο αμαξι:067::28_1_12:

dimitrioskonsolakis
11-02-2013, 22:37
θελουμε να σου ζητησουμε συγνωμη για το περιστατικο που σε στεναχωρισε και επιφιλασομαστε την επομενη φορα να γινει οπως θελετε!! η πινακιδα μπηκε σε εσας οπως μπαινει και σε ολα τα υπολοιπα αυτοκινητα αλλα χωρις αυτο να δκαιολογει την παραλειψει ερωτησης μας !! τελος θα θελαμε να προβουμε στην αποκατασταση οποιας "ζημιας" εγινε στο αυτοκινητο
φιλικα Δ.Κονσολακης
δεν αντιλεγω καλη δουλεια(σε κατι που χρειαστηκε) καλη εξυπηρετηση,απο λεφτα τωρα το καλα ειναι σχετικο,ας πουμε καλα
για κατι ομως που στραβωσα απιστευτα ηταν οτι μου εβαλαν στον αριθμο κυκλοφοριας το δικο τους πλαστικο πλαισιο,χωρις καν να με ρωτησουν,για το παλιο μου ουτε λογος-ας το πεταγαν στο πορτ παγκαζ- αλλα εκει που τρελαθηκα ειναι οταν το εβγαλα(απο αντιδραση κ μονο) κ ειδα οτι μου ειχαν κανει νεες τρυπες στο αμαξι:067::28_1_12:

soupatoras
26-03-2013, 13:28
Δεν εχω κανει service εκει οποτε δεν γνωριζω να πω για τιμες και εξυπηρετηση.
Αυτο που μου εκανε αρνητικη εντυπωση ειναι οτι τα ανταλακτικα του ειναι παρα πολυ ακριβα... παντα σε σχεση με αλλο συνεργειο για σμρτ.

MAD-MAX
28-03-2013, 10:08
για πες καποιες τιμες ενδεικτικα...

soupatoras
28-03-2013, 14:26
για πες καποιες τιμες ενδεικτικα...

Κουρτινακι οροφης σε 451 190 ευρω σε αλλο συνεργειο 90.

giannis21r
28-03-2013, 17:54
Κουρτινακι οροφης σε 451 190 ευρω σε αλλο συνεργειο 90.

Και στις 2 τιμες συμπεριλαμβανεται εργασια και Φ.Π.Α?Τι κατασταση ειναι?καινουργια η μεταχειρισμενα?

soupatoras
28-03-2013, 22:11
Για καινουργια μιλαω παντα... τα 90 ευρω ειναι τελικη τιμη με εργασια το ξεκαθαρισα γιατι μου εκανε εντυπωση.

dimitrioskonsolakis
04-04-2013, 16:49
Kαλησπερα και απο εμενα καλω θα ηταν πριν μπειτε στο κοπο να δυσφιμησετε την εταιρια μας να περνατε και καποιες τιμες απο επισημο dealer και οχι απο καποιο συνεργειο που ουτε ονομα δεν ξερουμε σας παραθετω λοιπον την τιμη μεσω official mercedes benz hellas side " http://partners.mercedes-benz.gr/spareparts/" και θα ηθελα εαν δεν σας κανει κοπο να αναφερεται σε ποιο συνεργειο κανουν τετοιες τιμες ετσι ωστε να μπορω να προμηθευομαι και εγω σε αυτη την τιμη των 90ε !!! 7333
ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ D KONSOLAKIS !!!

djvolis
05-04-2013, 09:50
Kαλησπερα και απο εμενα καλω θα ηταν πριν μπειτε στο κοπο να δυσφιμησετε την εταιρια μας να περνατε και καποιες τιμες απο επισημο dealer και οχι απο καποιο συνεργειο που ουτε ονομα δεν ξερουμε σας παραθετω λοιπον την τιμη μεσω official mercedes benz hellas side " http://partners.mercedes-benz.gr/spareparts/" και θα ηθελα εαν δεν σας κανει κοπο να αναφερεται σε ποιο συνεργειο κανουν τετοιες τιμες ετσι ωστε να μπορω να προμηθευομαι και εγω σε αυτη την τιμη των 90ε !!! 7333
ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ D KONSOLAKIS !!!η αληθεια ειναι οτι με προλαβες...θα το γραφα και γω!
βεβαια απο την αλλη μπορει να ειναι παραεισαγωγη (αν ειναι καινουριο το ανταλλακτικο) οποτε δυστηχως δε μπορεις να φτασεις την τιμη :s

MAD-MAX
05-04-2013, 10:51
δεν θα σχολιασω την μεγαλη διαφορα στην τιμη του ανταλλακτικου απο τον ενα εμπορο στον αλλο

θελω ομως να πω οτι ολοι γνωριζουμε τι σημαινει προτεινομενη τιμη και τιμη καταλογου...

και για να δωσω ενα παραδειγμα: οταν τα σουπερ μαρκετ βαζουν εκπτωση 30-40% σε 1 προιον (κραχτη) το πουλανε πιστευετε με ζημια?
δευτερο παραδειγμα: προτεινομενη λιανικη τιμη με ΦΠΑ πωλησης ελαστικου "χχχχχχ" 165 το τμχ. τιμη αγορας ΜΕ αποδειξη 130 το τμχ. ο εμπορος ειχε ζημια?
τριτο παραδειγμα: προτεινομενη λιανικη τιμη πωλησης 0.5λ νερου 50λ. και ομως την ιδια μαρκα νερου την εχω αγορασει 40 λεπτα απο ιδιο "μαγαζι" την διαφορα ο μπορος την βαζει απο την τσεπη του?

και στο κατω κατω της γραφης το γεγονος οτι καποιος σχολιασε: "Αυτο που μου εκανε αρνητικη εντυπωση ειναι οτι τα ανταλακτικα του ειναι παρα πολυ ακριβα... παντα σε σχεση με αλλο συνεργειο για σμρτ. "
δηλαδη οτι το καταστημα σας ειναι ακριβοτερο σε σχεση με ενα αλλο δεν λεγεται δυσφημιση αλλα σχολιασμος και παραθεση γεγονοτων...αν αυτο σας ενοχλει τοτε μπορειται πολυ απλα να βελτιωσετε την τιμολογιακη σας πολιτικη στε να ειστε πιο ανταγωνιστικος.
η αγορα ειναι ελευθερη και εφοσον μιλαμε για ακριβως το ιδιο προιον τοτε αν ενας εμπορος θελει να ειναι ανταγωνιστικος οφειλει να γνωριζει και εναλλακτικες πηγες ώστε να μπορει να προσφερει τις καλυτερες υπηρεσιες και τιμες για τον πελατη του, και να μην αναλωνεται η επιχειρηματολογια του στο αυτη ειναι η προτεινομενη τιμη λιανικης της αντιπροσωπειας - εισαγωγεα....

οι αποκλειστικες αντιπροσωπειες - εισαγωγεις εχουν παψει με νομο να υφιστανται εδω και χρονια και επομενως ο καθενας μας μπορει να εισαγει απο οπου θελει

soupatoras
05-04-2013, 13:03
Με καλυψε ο προλαλησαντας, δεν ειχα καμια διαθεση για δυσφημιση παραθετω γεγονοτα δηλαδη τιμες στο συγκεκριμενο ανταλακτικο.

Το αλλο συνεργειο δεν χρειαζεται να το αναφερω καν αν ηθελα να γραψω κατι θετικο γιαυτο θα πηγαινα στο δικο του τοπικ και θα σχολιαζα αναλογα αν ειμαι ικανοποιημενος η οχι.

eSSpy
06-04-2013, 10:32
ρε παιδιά τι ακριβώς συζητάμε ;; σας είπε κανείς οτι ολα τα συνεργεια εχουν ιδιες τιμές βαζουν το ιδιο λάδι και εχουν την ίδια εξυπηρέτηση; ;

αλλος μπορει να πουλάει το ψ ανταλακτικο 2 και ο αλλος 3 τι σημενει ότι το πρωτο συνεργειο ειναι καλυτερο;

εγω προσωπικα ειμαι πολυ μυστήριος κ απαιτητικός με το αμαξι μου και ο κονσολακης με εχει καλύψει στο έπακρον...

φιλικα Στεφανος!

from my galaxy s3 using tapatalk...

dimitrioskonsolakis
14-04-2013, 19:38
http://www.dkonsolakis.gr/

dimitrioskonsolakis
14-04-2013, 19:41
http://www.dksmart.gr/

x-oyranoy
19-07-2013, 11:15
Εξαιρετικη εξυπηρετηση και πραγματικα ψειρας με το αμαξι.

abkg
17-12-2013, 16:02
ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολο το team του ΚΟΝΣΟΛΑΚΗ.αψογοι σε ολα τους τηρουν τον λογο τους σαν επαγγελματιες και σαν ανθρωποι.παρελαβα σημερα το σμαρτ 600 και εκαναν full service και οχι μονο οπων ειχαμε συνενοηθει δωρεαν.(επειδη το αυτοκινητο το πηρα απο εκει).τους συστηνω ανεπιφυλακτα.ενα μεγαλο ευχαριστω απο μερους μου.

dimitrioskonsolakis
17-12-2013, 20:35
ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολο το team του ΚΟΝΣΟΛΑΚΗ.αψογοι σε ολα τους τηρουν τον λογο τους σαν επαγγελματιες και σαν ανθρωποι.παρελαβα σημερα το σμαρτ 600 και εκαναν full service και οχι μονο οπων ειχαμε συνενοηθει δωρεαν.(επειδη το αυτοκινητο το πηρα απο εκει).τους συστηνω ανεπιφυλακτα.ενα μεγαλο ευχαριστω απο μερους μου.\

Σας ευχαριστουμε παρα πολλυ
Φιλικα Δ.ΚΟΝΣΟΛΑΚΗΣ

ttjohn
26-12-2013, 15:46
|Καλησπερα παιδια και χρονια πολλα .Ειναι να αγορασω ενα σμαρτ 451 και θα ηθελα να το φερω απο κει για ενα τσεκαρισμα πριν την αγορα να δουμε αν ειναι οκ το σμαρτ.Μπορω να το φερω απο βδομαδα οποιο πρωινο? ποσο θα κοστισει ?ΤΗΧ:)

dimitrioskonsolakis
29-12-2013, 22:00
|Καλησπερα παιδια και χρονια πολλα .Ειναι να αγορασω ενα σμαρτ 451 και θα ηθελα να το φερω απο κει για ενα τσεκαρισμα πριν την αγορα να δουμε αν ειναι οκ το σμαρτ.Μπορω να το φερω απο βδομαδα οποιο πρωινο? ποσο θα κοστισει ?ΤΗΧ:)
Καλησπέρα και χρόνια πολλά οπότε θέλετε και δεν κοστίζει τίποτα !!!!

cougar82
21-01-2014, 15:35
Γυρισα και εγω πριν λιγο απο το συνεργειο του Κου. Κονσολακη.
Ολα αψογα και η τιμες λογικοτατες μιας και εχει καταλαβει την αγορα και προσφερει και αψογη εξυπηρετηση.

dimitrioskonsolakis
16-02-2014, 20:16
Γυρισα και εγω πριν λιγο απο το συνεργειο του Κου. Κονσολακη.
Ολα αψογα και η τιμες λογικοτατες μιας και εχει καταλαβει την αγορα και προσφερει και αψογη εξυπηρετηση.
σας ευχαριστουμε !!!!

dimitrioskonsolakis
22-02-2014, 21:14
http://www.dksmart.gr/main.php?pg=shownews&news_id=10

dimitrioskonsolakis
22-02-2014, 21:17
https://www.facebook.com/events/1447466305487194/

giannis21r
01-11-2016, 21:25
Εχω ενα Smart 451 turbo του 2009.Ειμαι κατοχος του απο το 2011.Παντα εκανα τα servise σε συνεργειο στη Μεταμορφωση.Στο Χρηστο.Αποφασισα κανω το φετινο ΜΕΓΑΛΟ servise στη DK.Πηρα τηλεφωνο εχθες 31/10/2016 για την επομενη 1/11/2016 και στις 13:00 το μεσημερι.

Εδω να παραθεσω οτι ειχα διαβασει τη διαφημιση που ανεβαζει ανα τακτα χρονικα διαστηματα στο facebook οτι το κοστος του μεγαλου Service στοιχιζει 136 ευρω +ΦΠΑ.Κανει και δωρεαν πλυσιμο.

Φτανω στην ωρα μου και αμεσως αναλαμβανουν το αυτοκινητο για ελεγχο.Μου τονιζουν καποια σημεια που εχει προβλημα αλλα αποφασισα να κανω αλλαγη μονο τη κατω βαση μηχανης οπου ειχε κοπει τελειως.Μετα απο μια ωρα περιπου μου ανακοινωνουν οτι τελειωσαν.Ετσι περασα στο ταμειο για πληρωσω.Κοστος Service 171,12 με ΦΠΑ + 77,99 κοστος βασης μηχανης,εργασια και ΦΠΑ.Συνολικο κοστος 249 ευρω.Πληρωσα και εφυγα.Για πλυσιμο ουτε λογος.Δεν εκανα θεμα βεβαια για ενα πλυσιμο.

86248625

Οταν εφτασα σπιτι και ειπα να χαζεψω λιγο πεφτω σε μια αναρτηση του συνεργειου οτι για λιγε μερες απο 31-10-16 εως 7-11-16 το κοστος του μεγαλου servise απο 136 παει στα 90 χωρις ΦΠΑ.

8626

Αποφασισα να το παω συντηρητικα και ηρεμα και εκανα ενα σχολιο κατω απο την αναρτηση.Δηλωσα ποιος ειμαι και οτι δεν μου εγινε ποτε η εκπτωση και το πλυσιμο.Το αποτελεσμα ο κυριος Κονσολακης να μην μου δωσει καποια εξηγηση αλλα ειχε και το θρασος να σβησει την αναρτηση του με την προσφορα.

8627

johntsip
02-11-2016, 19:27
Το πρώτο ερώτημα είναι γιατί αποφάσισες να φύγεις από μεταμόρφωση? (καθαρή περιέργεια) και το δεύτερο, τελικά έκπτωση γιοκ?

Στάλθηκε από το ONE E1003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

giannis21r
02-11-2016, 20:40
Το πρώτο ερώτημα είναι γιατί αποφάσισες να φύγεις από μεταμόρφωση? (καθαρή περιέργεια) και το δεύτερο, τελικά έκπτωση γιοκ?

Στάλθηκε από το ONE E1003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ειναι πλεον πιο κοντα στην εργασια μου.Στο δευτερο ερωτημα σου εαν ανοιξες τις φωτο που εχω ανεβασει θα δεις την αποδειξη οτι δεν μου εκανε εκπτωση.

Tricky
04-11-2016, 08:06
Eιναι κριμα να συμβαινουν αυτα ... στο τηλεφωνο τους τα ειπες ?

Απο εκει και περα, τιμες σερβις χωρις να αναφερονται τι ανταλλακτικα και αναλωσιμα χρησιμοποιουνται ειναι ουσιαστικα αχρηστες ... μια βαση μηχανης aftermarket κοστιζει 22 ευρω με ΦΠΑ και η εργασια της ειναι 5 λεπτα σε αμαξι σηκωμενο ... λαδια για smart 229.5 υπαρχουν με 5 ευρω το λιτρο λιανικη (πχ FEBI) , με 8 ευρω το λιτρο (Mercedes) και με οσο θες για εξωτικες λυσεις (ολες οι τιμες λιανικης με ΦΠΑ) .

stefstef
04-11-2016, 09:14
Βαση μηχανής έχει άλλη τιμή η μεσαία από την δεξιά και αριστερή πάντως!
Εγώ το ομολογώ ότι την πλήρωσα ακριβά αλλά μπήκε original!
Θα με ενδιέφερε όμως να μου πεις πού μπορώ να βρω λάδια ΟΕΜ με 8¤.
Αν θες και με pm

harrys75
04-11-2016, 09:23
εγω εχω βρει τα castrol edge με 10¤ το λίτρο κ αυτά προτιμω 5/30

Sent from my iPhone using Tapatalk

stefstef
04-11-2016, 11:56
Castrol είναι της Merc?
Γιατί απ όσο ξέρω της BMW τα ΟΕΜ είναι και αυτά castrol

smartvot
04-11-2016, 12:35
εγω εχω βρει τα castrol edge με 10¤ το λίτρο κ αυτά προτιμω 5/30

Sent from my iPhone using Tapatalk
που τα εχεις βρει?

Στάλθηκε απο το Samsung Galaxy S6 Edge+

stefstef
04-11-2016, 13:10
7.2¤

http://www.autotires.gr/Part/Castrol-Edge-Titanium-FST-C3-5W-30-1L-CASTROL-CAS4008177080333SK/eCAS4008177080333SK

Tricky
04-11-2016, 13:43
Βαση μηχανής έχει άλλη τιμή η μεσαία από την δεξιά και αριστερή πάντως!
Εγώ το ομολογώ ότι την πλήρωσα ακριβά αλλά μπήκε original!
Θα με ενδιέφερε όμως να μου πεις πού μπορώ να βρω λάδια ΟΕΜ με 8¤.
Αν θες και με pm

Για να μην ειμαστε off topic, ποσταρα εδω :
http://www.smartclub.gr/forum/showthread.php/31382-Fortwo-451-%CE%9B%CE%AF%CF%83%CF%84%CE%B1-%CE%BB%CE%B1%CE%B4%CE%B9%CF%8E%CE%BD?p=908219#post 908219

giannis21r
04-11-2016, 17:50
Eιναι κριμα να συμβαινουν αυτα ... στο τηλεφωνο τους τα ειπες ?

Απο εκει και περα, τιμες σερβις χωρις να αναφερονται τι ανταλλακτικα και αναλωσιμα χρησιμοποιουνται ειναι ουσιαστικα αχρηστες ... μια βαση μηχανης aftermarket κοστιζει 22 ευρω με ΦΠΑ και η εργασια της ειναι 5 λεπτα σε αμαξι σηκωμενο ... λαδια για smart 229.5 υπαρχουν με 5 ευρω το λιτρο λιανικη (πχ FEBI) , με 8 ευρω το λιτρο (Mercedes) και με οσο θες για εξωτικες λυσεις (ολες οι τιμες λιανικης με ΦΠΑ) .

Οχι τηλεφωνο δεν μπηκα καν στη διαδικασια να παρω.Νομιζω οτι ηταν ανωφελο απο την στιγμη που δεν μου εδωσε μια επισημη απαντηση στο ποστ μου στο facebook στη σελιδα του.Το μονο που εκανε να το σβησει και να με μπλοκαρει.Οσο για το κοστος του σερβις δε με ενδιαφερει εφοσον ηξερα εξαρχης οτι θα πληρωσω 136+φπα.Οπως δεν με πειραξε οτι με χρεωσε 35 ευρω το γνησιο ανταλλακτικο +ΦΠΑ +εργασια +ΦΠΑ στην εργασια γιατι μου το ειχε ξεκαθαρισει απο την αρχη.Οτι κανει τοσο.Αλλο εαν εγω ημουν αφελης και δεχτηκα.

Απλα με πειραξε οτι ειχε βαλει προσφορα το σερβις,δε μου το ειπε,εκανε την αρπαχτη και τελος.Δεν εδωσε απαντηση.Το εσβησε και συνεχιζει αυτος την δουλεια του και εγω τη δικια μου.Ακομα και πλυσιμο που επρεπε να μου το κανει γιατι το παρεχει δωρεαν με καθε μεγαλο σερβις,δε με πειραξε.Για αυτο δεν εκανα κουβεντα.

Απο κει και περα δεν θα γυρισω να πω παιδια μην πατε εκει.Ο καθενας εχεις την δικια του σκεψη,ερμηνευει οπως θελει τα γεγονοτα και αποφασιζει.

tcibo1
04-11-2016, 19:01
Γιατί εδώ δεν βγαίνει να δώσει λύση το συνεργείο όπως έγραφε και δεχόταν τα καλά σχόλια;

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

gavanos
07-11-2016, 14:10
Οχι τηλεφωνο δεν μπηκα καν στη διαδικασια να παρω.Νομιζω οτι ηταν ανωφελο απο την στιγμη που δεν μου εδωσε μια επισημη απαντηση στο ποστ μου στο facebook στη σελιδα του.Το μονο που εκανε να το σβησει και να με μπλοκαρει.Οσο για το κοστος του σερβις δε με ενδιαφερει εφοσον ηξερα εξαρχης οτι θα πληρωσω 136+φπα.Οπως δεν με πειραξε οτι με χρεωσε 35 ευρω το γνησιο ανταλλακτικο +ΦΠΑ +εργασια +ΦΠΑ στην εργασια γιατι μου το ειχε ξεκαθαρισει απο την αρχη.Οτι κανει τοσο.Αλλο εαν εγω ημουν αφελης και δεχτηκα.

Απλα με πειραξε οτι ειχε βαλει προσφορα το σερβις,δε μου το ειπε,εκανε την αρπαχτη και τελος.Δεν εδωσε απαντηση.Το εσβησε και συνεχιζει αυτος την δουλεια του και εγω τη δικια μου.Ακομα και πλυσιμο που επρεπε να μου το κανει γιατι το παρεχει δωρεαν με καθε μεγαλο σερβις,δε με πειραξε.Για αυτο δεν εκανα κουβεντα.

Απο κει και περα δεν θα γυρισω να πω παιδια μην πατε εκει.Ο καθενας εχεις την δικια του σκεψη,ερμηνευει οπως θελει τα γεγονοτα και αποφασιζει.

Για μένα το λάθος σου ήταν ότι δεν τους πήρες άμεσα τηλέφωνο να τους το πεις ότι έχεις παράπονα για τον συγκεκριμένο λόγο.
Από εκεί και πέρα, καλό ειναι να μάθουν με καποιο τρόπο ότι δεν μασάς κουτόχορτο, οτι το ποστ σου έχει αναρτηθεί εδώ, για να μπουν να απαντήσουν.

x-oyranoy
15-11-2016, 14:24
Oπως κάθε επισκευαστης που τα τσεπωνει, μετα καταληγει στο να μειωνει το επιπεδο των υπηρεσιων του η να γινεται απληστος.
Τις περρισοτερες φορες και τα 2.

Εμενα πλεον ΔΕΝ με εχει πελατη του ο Κυριος.
Απο ενα σημειο και μετα που με ειχε σταθερο πελατη νομιζε οτι βρηκε θυμα να χρεωνει οτι γουσταρει.

Tricky
15-11-2016, 14:44
Δυστηχως, τελειο συνεργειο δεν υπαρχει ... ακομα και εκει που λες πως το βρηκες, κατι θα γινει και θα ''χαλαστεις'' .

stefstef
15-11-2016, 15:03
Και οι 2 έχετε απόλυτο δίκιο!
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σας