Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 μέχρι 25 από 38

Θέμα: mplouzakia smartmania

Ημ. Εγγραφής
    Jan 2004
    Δύναμη Φήμης
    274

mplouzakia smartmania

pedia mipos prepei na organothoume kai na vgaloume orea mplouzaki pou n aexoun to logo tou club mas ? giati tin kiriaki to miata club eixe mplouzakia |mul^ emeis giati oxi?
    airmax

Ημ. Εγγραφής
    Jan 2004
    Δύναμη Φήμης
    274
    kai episis tha proteina ektos apo mako mplouzakia na vgaloume kai styl polo mplouzakia gia pio trendy katastaseis ||16|
    airmax

Re: mplouzakia smartmania

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από airmax
    ......................... giati tin kiriaki to miata club eixe mplouzakia |mul^ emeis giati oxi?
    ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΚΑΙ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ACCESSORIES ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

ΟΤΙ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ CLUB ΤΟ ΦΟΡΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΠΟΥ ΤΟ ΒΓΑΖΟΥΜΕ (ΒΛΕΠΕ ΚΑΠΕΛΑΚΙΑ)
    ΒΓΗΚΑΝ 30 ΤΕΜΑΧΙΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΠΟΥΛΗΘΕΙ ΜΟΝΟ ΤΑ 20 ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΟΙ "PT" ΠΗΡΑΝ ΑΠΟ ΔΥΟ ΟΠΟΤΕ ΤΙ ΠΗΡΑΝ ΟΙ ΛΟΙΠΟΙ??? "ΤΙΠΟΤΑ" :wink: (ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ)

ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΤΑΝ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΑ ΜΕΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΑΣ :wink:

ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ ttasos

Ημ. Εγγραφής
    Jan 2004
    Δύναμη Φήμης
    274
    exeis dikio file taso se ayto to thema!!!! mporei na ginei mia anakoinosi sto club kai oses paragellies mazeytoune tosa mplouzakia na agorastoun. pisteyo oti polys kosmos edo sto club tha antapokrithei
    airmax

Ημ. Εγγραφής
    Oct 2003
    Δύναμη Φήμης
    1235
    prwsopika egw kapela de foraw pote...mplouzaki omws tha forousa aneta
    smartmaniac 1000%

Ημ. Εγγραφής
    Jan 2004
    Δύναμη Φήμης
    274
    kai tora pou erxetai kai xeimonas mexri kai fouterakia mporoume na lansaroume :smt021
    airmax

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από anastasis
    ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΑΔΙΚΟ ΟΥΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΦΟΡΑΜΕ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΠΕΛΑΚΙ ΕΝΟΣ ΚΛΑΜΠ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ACCESSORIES ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΗΝ ΒΙΤΡΙΝΑ ΤΟΥ!!!

ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ!!!

Υ.Γ. ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ACCESSORIES ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΑΚΡΙΒΟΥΤΣΙΚΑ

Ημ. Εγγραφής
    Jan 2004
    Δύναμη Φήμης
    274
    ena mplouzaki file tasso oloi tha to paroun !!!
    airmax

ΘΑ ΤΟ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ :wink: :wink: :wink:
    ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΑΛΗΘΙΝΟΣ :wink: :wink: :wink:

Ημ. Εγγραφής
    Jul 2003
    Δύναμη Φήμης
    322
    Εγώ πάντως διαφωνώ. Καλή τη θελήσι, έτσι θα 'πρεπε να 'ναι αλλά έλα που δεν ... !

Ημ. Εγγραφής
    Jan 2004
    Δύναμη Φήμης
    274
    file john kalimera..pisteyo ena mplouzaki tha travixei perissotero kosmo apo oti ena kapelaki...symfono oti to kapelaki einai must gia kathe memmber enos club alla o kosmos pio poly tha goustarei na foresei ena mplouzaki para ena kapelaki...gnomi mou? tha paroune polla members
    airmax

Ημ. Εγγραφής
    Jan 2004
    Δύναμη Φήμης
    0
    ego pistevo paidia oti ena mplouzaki 8a to paroun oloi kai kalokairino kai xeimoniatiko (fouteraki)
    Venomakias

Ημ. Εγγραφής
    Jul 2003
    Δύναμη Φήμης
    322
    Ούτε εγώ φοράω καπέλα, Αναστάση.
    Αλλά το δικό μου καπελάκι κοσμεί το ταμπλώ του Smart μου. Είναι θέμα νοοτροπίας και όχι μόδας.
    Σιγά τα 25 € που κάνει. Μόνο που γράφει Smartmania και είναι κεντητό και όχι στάμπα, το πήρα χωρίς δεύτερη σκέψη.

Ημ. Εγγραφής
    Oct 2003
    Δύναμη Φήμης
    1235
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από johnk102
    Ούτε εγώ φοράω καπέλα, Αναστάση.
    Αλλά το δικό μου καπελάκι κοσμεί το ταμπλώ του Smart μου. Είναι θέμα νοοτροπίας και όχι μόδας.
    Σιγά τα 25 € που κάνει. Μόνο που γράφει Smartmania και είναι κεντητό και όχι στάμπα, το πήρα χωρίς δεύτερη σκέψη.
    kai lew egw oti den einai to thema modas i nootropias alla thema na diafimizeis to club oso mporeis......me to mplouzaki pisteuw ginete polu kaluteri douleia se auto to tomea sun oti emena de me pernei na to valw sto tamplo tou roadster......tha mou faei ton miso xwro
    smartmaniac 1000%

Ημ. Εγγραφής
    Jul 2003
    Δύναμη Φήμης
    322
    kai lew egw oti den einai to thema modas i nootropias alla thema na diafimizeis to club oso mporeis......me to mplouzaki pisteuw ginete polu kaluteri douleia se auto to tomea sun oti emena de me pernei na to valw sto tamplo tou roadster......tha mou faei ton miso xwro
    Μπορεί με το μπλουζάκι να γίνεται καλύτερη δουλειά, όπως λες αλλά και το καπελάκι κάνει εξίσου καλή δουλειά.

Και καλά εσύ που έχεις roadster (άσε που δεν συμφωνώ αλλά είναι δικαίωμά σου να κάνεις ότι θέλεις) αλλά οι υπόλοιποι VIPs γιατί δεν πήραν;

Δεν φοράνε καπελάκια ή δεν χωράει στο ταμπλώ τους;
    Μάλλον δεν τους ενδιαφέρει το "άθλημα". Το μόνο "άθλημα" που τους ενδιαφέρει είναι πότε θα βγάλουμε τα flyers ... λες και έχουμε πρόβλημα και δεν έχουμε νέα μέλη ... !

Άποψή τους και είναι σεβαστή. Μην ακούω όμως συνέχεια για τα flyers. Εδώ καλά καλά ούτε αυτοκόλλητα δεν έχουν κάποιοι στα αυτοκίνητά τους (και αναφέρομαι ειδικά στους VIPs). Τι πιο απλό;

Ημ. Εγγραφής
    Oct 2003
    Δύναμη Φήμης
    1235
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από johnk102
    Μπορεί με το μπλουζάκι να γίνεται καλύτερη δουλειά, όπως λες αλλά και το καπελάκι κάνει εξίσου καλή δουλειά.

Και καλά εσύ που έχεις roadster (άσε που δεν συμφωνώ αλλά είναι δικαίωμά σου να κάνεις ότι θέλεις) αλλά οι υπόλοιποι VIPs γιατί δεν πήραν;

Δεν φοράνε καπελάκια ή δεν χωράει στο ταμπλώ τους;
    Μάλλον δεν τους ενδιαφέρει το "άθλημα". Το μόνο "άθλημα" που τους ενδιαφέρει είναι πότε θα βγάλουμε τα flyers ... λες και έχουμε πρόβλημα και δεν έχουμε νέα μέλη ... !

Άποψή τους και είναι σεβαστή. Μην ακούω όμως συνέχεια για τα flyers. Εδώ καλά καλά ούτε αυτοκόλλητα δεν έχουν κάποιοι στα αυτοκίνητά τους (και αναφέρομαι ειδικά στους VIPs). Τι πιο απλό;
    na sto pw ki etsi....esy pou eisai dio metra o allos tha prepei na koitaei ton ourano gia na dei to smartmania.....enw me to mplouzaki tha to dei se normal upsos :lol: :lol: :lol:
    smartmaniac 1000%

Ημ. Εγγραφής
    Jan 2004
    Δύναμη Φήμης
    274
    eno to mplouzaki file john tha to vlepoun oloi kai tha mas thaymazoun kai tha lene ti trendy club exoume. |mul^ ||29|
    airmax

Ημ. Εγγραφής
    Jul 2004
    Δύναμη Φήμης
    341
    Εγώ πάντως.. βάζω στοίχημα πως ένα καλοσχεδιαμένο μπλουζάκι θα μπορούσε να κάνει θραύση!!!
    Απλά θα έπρεπε να υπάρχει σε δύο εκδόσεις.
    Η μια θα μου άρεσε αν ήταν με τα σήματα του club και στο κέντρο το κάθε μοντέλο με το username θα έκανε "μπάμ" από χιλιόμετρα.
    Κ η άλλη θα ήταν μια έκδοση με ένα απλό SM το οποίο θα μπορούσε να τυπωθεί σε σε Μπλέ Polo shirt.
    Προτείνω πάντως και αν θέλουν όλοι να μπούμε στη διαδικασία... όσοι βέβαια επιθυμούν του να φτιάξουμε τέτοια πλουζάκια (Τ-Shirt factory) και να δούμε τι αντίκτυπο θα είχαν από όλα τα μέλη.
    Προσωπικά και μιας και δεν βρίσκω κάτι πάνω στο For4 σκέφτομαι πολύ να πάω να τυπώσω ένα και μάλιστα να χρησιμοποιήσω το Username μου και το www.smartmania.gr SM επάνω.Εν αναμονή.

ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΘΕΙ (ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΠΟΜΕΝΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ) ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΔΙΑΘΕΣΙΜΕΣ ΕΚΔΟΣΕΙΣ :wink: :wink: :wink:

Ημ. Εγγραφής
    Jan 2004
    Δύναμη Φήμης
    274
    mpravo tasso se eyxaristoume poly |mul^ :smt026 :rock: :drinkers:
    airmax

Ημ. Εγγραφής
    Jul 2003
    Δύναμη Φήμης
    275
    ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΟΡΑΩ ΚΑΠΕΛΑ ΤΟ ΠΗΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟΦΤΙΑΓΜΕΝΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΓΜΕΝΟ ΣΟΥΒΕΝΙΡ ΑΠΟ ΤΟ ΚΛΑΜΠ.ΤΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΜΕ,ΤΟ ΦΟΡΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!
    ...going topless...

Ημ. Εγγραφής
    Jul 2004
    Δύναμη Φήμης
    341
    Γυρίζοντας από την σημερινή μας βόλτα και αφού πια έχω και εγώ και η... μικρή μου καπελάκι... διαπίστωσα ότι χωράει το κεφάλι μου!!! Από τα΄λίγα και με μεγάλη μου χαρά!!! Άντε και σε μπλουζάκι!!! :lol:

Ημ. Εγγραφής
    Jan 2004
    Δύναμη Φήμης
    274
    akousa pos o kairos xalaei mipos tha prepei na promitheytoyme smartmania fouterakia???? gia na min kryonoyme kiolas |mul^
    airmax

Ημ. Εγγραφής
    Jan 2004
    Δύναμη Φήμης
    274
    mplouzakiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ........eyxaristo
    airmax

Ημ. Εγγραφής
    Jan 2004
    Δύναμη Φήμης
    274
    proedre to mplouzaki pou forouse stin ekdromi an kai einai se development stadio den einai kai asximo...
    airmax

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Πληροφορίες Θέματος

Χρήστες που βλέπουν αυτό το θέμα

Υπάρχου 1 χρήστες που βλέπουν αυτό το θέμα. (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Παρόμοια Θέματα

1. WWW.SMARTMANIA.GR
    Από Lgeor στο forum Test Board
    σχόλια: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 03-02-2023, 10:55
  2. Smartmania
    Από Mike στο forum Διάφορα Θέματα
    σχόλια: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 06-01-2023, 06:24
  3. BMW M3 by SMARTMANIA !!!!!!!!!!!!!!!
    Από Lgeor στο forum Φωτογραφίες
    σχόλια: 11