Αποτελέσματα 1 μέχρι 6 από 6

Θέμα: ΤΡΙΖΕΙ ΣΤΙΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΛΑΚΟΥΒΕΣ...

Ημ. Εγγραφής
    Jan 2005
    Δύναμη Φήμης
    182

ΤΡΙΖΕΙ ΣΤΙΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΛΑΚΟΥΒΕΣ...

ΠΕΡΑΣΑ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΧΑΛΙΑ. ΠΡΩΙ-ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ.
    ΑΠΟ ΤΑ 2000ΚΜ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΣΥΝΟΔΗΓΟΥ. ΑΠΟ ΨΑΞΙΜΟ ΣΤΟ FORUM KAI CHAT ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΙΣΩ ΠΑΡΑΘΥΡΟ. ΠΕΡΑΣΑΝ ΜΕΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΩΣΠΟΥ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/04 ΕΙΧΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ SERVICE ΣΤΗΝ ΓΛΥΦΑΔΑ. ΤΟ ΠΑΩ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΠΙΣΩ ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΙ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΟΥΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑΔΩΣΟΥΝ ΤΗΝ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΙΞΙΜΟ (ΚΟΙΤΩΝΤΑΣ ΜΟΝΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ) ΑΦΟΥ ΤΟ ΠΗΓΑΝ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΕΙΔΑΝ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΦΤΑΙΓΕ ΑΥΤΟ. ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΧΕ ΦΤΙΑΧΤΕΙ, ΑΚΟΥΩ ΤΟΝ ΤΥΠΑΚΟ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΝ ΝΑΒΡΟΥΝ ΤΙ ΤΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑΝ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ! ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΚΛΩΒΟΣ..ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΩ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΣΤΗΝ ΚΗΦΙΣΙΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΜΜΙΑ "ΠΑΤΕΝΤΑ"... ΕΓΩ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΜΕ ΑΠΟΤΟΜΟ ΥΦΟΣ ΚΑΙ ΧΑΛΑΣΜΕΝΗ ΓΕΝΙΚΑ, ΠΩΣ Ο ΚΛΩΒΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΡΙΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΤΣΑΛΕΝΙΑ ΜΑΖΑ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ (ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ).SMART ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ!! ΠΑΩ ΤΣΑΝΤΙΣΜΕΝΗ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΝ ΠΩΛΗΤΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ Λ.ΣΥΓΓΡΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΑ ΛΕΩ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΥΧΩ , ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΚΛΕΙΣΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΧΙΜΗΧΑΝΙΚΟ..ΚΤΛ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΩ "ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΠΙΣΩ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΟ" , "ΜΕ ΠΟΣΑ ΕΥΡΩ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΠΙΣΩ" ΚΤΛ. ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑ ΔΙΑΦΟΡΑ, ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΥΦΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ 5 ΜΕΡΕΣ ΔΙΟΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΥΝ ΟΙ ΤΥΠΟΙ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ BAAZAR WEEKEND!!!!!ΚΑΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ?????
    ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΠΙΘΥΜΩ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ "ΠΑΤΕΝΤΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ" ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΙΖΕΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΟΥΝ ΤΟ ΤΡΙΞΙΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΟΥΝ.
    Υ.Γ. ΜΕΤΑ ΤΟ SERVICE ΣΤΗΝ ΓΛΥΦΑΔΑ ΤΡΙΖΕΙ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ...

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΩ ΤΟΝ ΘΟΡΥΒΟ ΑΠΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ. ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΑΚΟΥΩ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΔΕΞΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΣΥΝΟΔΗΓΟΥ.ΑΥΤΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΙΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΛΑΚΟΥΒΕΣ.

ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΛΥΣΕΙΣ, ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ , ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΑΝΩ ΣΑΝ ΥΣΤΕΡΙΚΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ SMARTAKI!!!!!ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΩΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ 3000ΚΜ....
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,

Ημ. Εγγραφής
    Jul 2003
    Δύναμη Φήμης
    282
    Καταρχήν ηρέμησε. Όλα φτιάχνονται.
    Αν δεν δεις κανένα αποτέλεσμα από το after sales support, κάνε ένα τηλ σε ένα από τους:Δημητρίου, Microcar, Μπίμπαση (banner επάνω δεξιά και κάτω, σε κάθε σελίδα του φόρουμ) και θα διορθωθούν όλα.
    Επ' ουδενί δεν χρειάζεται να το πουλήσεις!

Ημ. Εγγραφής
    Jul 2004
    Δύναμη Φήμης
    302
    Ψυχραιμίααααα!!!! Θα φτιαχτεί! Ως τότε... μουσικούλα.
    (Μήπως είναι το πρώτο σου αυτοκίνητο? Γιατί όποιο και να πάρεις... όλο και κάτι θα σου κάνει.Για ένα τριγμό κάνεις έτσι??? Το προηγούμενο δικό μου έμεινε στα κεντρικά της HYUNDAI 1 1/2 μήνα και αυτυχως μου είχαν δώσει ένα Turbo Coupe αλλά τα λεφτά που χάλασα στη βενζίνη του... ακόμα τα θυμάμαι!!!)
    ForTwo 84PS Pulse

ΠΟΥΛΗΘΗΚΕ ΤΟ FORFOUR
    http://www.car.gr/ads/cars/one.php?id=143784

Ημ. Εγγραφής
    Mar 2003
    Δύναμη Φήμης
    238
    Πλέον τα καινούργια αυτοκίνητα είναι φτιαγμένα με πολλά παλιοπλαστικά και φυσικά τρίζουν..... Επίσης έχουν χιλιόμετρα καλωδίων μέσα στο σκελετό τους για να εξυπηρετήσουν ανάγκες όπως αισθητήρια κάθε είδους, ηλεκτρικούς μηχανισμούς παραθύρων, κεραίας, κεντρικού κλειδώματος κλπ κλπ τα οποία και αυτά μπορεί να κουνιούνται και να κάνουν θόρυβο. Εκτός αν είναι γιαπωνέζικα οπότε τα πράματα σε γενικές γραμμές είναι πολύ καλύτερα... Σίγουρα όμως οι εποχές που τα αυτοκίνητα ήταν απλά και φτιάχνονταν για λίγους και για μια ζωή έχουν περάσει, μάλλον ανεπιστρεπτί. Δεν θέλω πανικούς.... όλα γίνονται αν πας σε γνώστη που κατέχει τις ιδιαιτερότητες του οχήματος και δεν χρειάζονται καν τρελλές ελληνικές πατέντες, για τα περισσότερα έχουν εκδοθεί επίσημες οδηγίες από την εταιρεία προς τους τεχνικούς της.

onyx=μυστηριώδης αντιδραστική οντότητα του forum......

Ημ. Εγγραφής
    Nov 2004
    Δύναμη Φήμης
    184

ΤΡΙΖΕΙ ? μπα ιδεα σας θα ειναι

ΛΟΙΠΟΝ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ !
    ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ C LUB
    TO SMARTAKI ΜΑΣ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΕΤΡΙΖΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΑΜΕΣΩΣ ΟΤΙ ΕΤΡΙΖΑΝ ΤΑ
    ΠΙΣΩ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΦΙΝΙΣΤΡΙΝΙΑ. ΑΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑ ΜΕ
    ΛΑΙΝΟΠΟΥΛΟ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ SERVICE ΘΑ
    ΤΟ ΚΟΙΤΑΓΑΝ. ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΤΟΥΣ 8 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ
    ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ 5.000 ΧΙΛ. ΜΟΝΟ. ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΟΧΘΕΣ
    ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ SERVISE ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΓΑ ΣΤΗ ΚΗΦΙΣΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΙΝΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ
    ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΕΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΦΙΝΙΣΤΡΙΝΙΑ
    ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ.
    ΟΙ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΗΤΑΝ ΣΠΑΣΜΕΝΕΣ (ΛΗΛΑΔΗ ΤΑ ΑΥΤΑΚΙΑ ΤΟΥΣ )
    ΤΟ ΦΙΝΙΣΤΡΙΝΙ ΗΤΑΝ ΣΠΑΣΜΕΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΥΜΠΩΝΕΙ.
    ΕΠΕΙΔΗ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΘΟΛΗΝ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΒΕΡΚΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΛΟΓΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΟΣ ( I DONT TAKE NO FOR AN ANSWER ) ΜΟΥ ΤΑ ΑΛΛΑΞΑΝ ΟΛΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ.
    ΤΩΡΑ ΘΥΜΙΖΕΙ ΞΑΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ.-

GOOD LUCK TO ALL OF YOU | 8)

ΈΤσι.... :wink:
    Έ ρε βούρδουλα που θέλουν....

Πληροφορίες Θέματος

Χρήστες που βλέπουν αυτό το θέμα

Υπάρχου 1 χρήστες που βλέπουν αυτό το θέμα. (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Παρόμοια Θέματα

1. Λαστιχα στις πόρτες
    Από ΜΗΤΣΑΡΑΣ στο forum DIY ForTwo 450
    σχόλια: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 02-11-2009, 14:37
  2. ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΙΣ ΚΛΕΙΔΑΡΙΕΣ
    Από aggelou στο forum Ηλεκτρικά - Ηλεκτρολογικά - Ηλεκτρονικά
    σχόλια: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 21-06-2008, 15:17
  3. σχόλια: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 02-05-2008, 13:36

Σελιδοδείκτες