Εμφάνιση Αποτελεσμάτων Δημοσκόπησης: MICROCAR

Ψηφοφόροι
182. Δε μπορείτε να ψηφίσετε σε αυτή τη δημοσκόπηση
  • ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ

103 56,59%
  • ΚΑΛΟ

35 19,23%
  • ΜΕΤΡΙΟ

17 9,34%
  • ΚΑΚΟ

1 0,55%
  • ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

26 14,29%
Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 μέχρι 25 από 135

Θέμα: MICROCAR

MICROCAR

ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΗΣ & ΒΕΛΤΙΩΤΗΣ SMART

16ο χλμ Αθηνών Λαμίας
    210-8078886

ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ
    Τελευταία επεξεργασία από Lgeor; 31-03-2008 στις 13:50
    Σφίγγω τα δόντια μου και έχω παρηγοριά μου
    μόνο το όνειρό μου κι όσο αντέξει η καρδιά μου
    θα είμαι εδώ και καλά να το θυμάστε
    και αφού δε σέβεστε, θα με φοβάστε.
    L.G

Ημ. Εγγραφής
    Aug 2004
    Δύναμη Φήμης
    310
    Ξεκινησα με σερβις στα 20000 και μετατροπη στα 25000 στο συγκεκριμενο συνεργειο. Πολυ καλο σερβις-τιμες και με βολευει που ειναι ανοιχτο ακομα και Σαββατα. Στα 48000 και συνεχιζω σερβις και βελτιωση εκει χωρις κανενα προβλημα. Εχουν πολυ καλη γνωση πανω στο αντικειμενο και εχουν διαθεση να συζητησουν με τον καθε ενδιαφερομενο για το αυτοκινητο του. Δεν ειναι το τυπικο το εφερες στο φτιαξαμε πληρωσε και αντε γεια.
    Υπαρχει το δυναμομετρο, ο δρομος και τα λογια..........
    1.2bar 4th gear without methanol http://rt-dynamics.com/eshop/photos/SMART%20700%20cc%20120PS.JPG
    1.65 ct/2 over με μεθανολες 47 C θερμοκρασια εισαγωγης. cps oversize πιστονια. arrow μπιελες. bonalume δισκοπλατο βολαν. Ποσο να ειναι τωρα;

Με κάλυψε ο Στέλιος... πόλυ καλοί άνθρωποι πάνω απ όλα, και πολύ καλές τιμές -είναι γνώστες με το αντικίμενο καλά..
    «Στραβός είναι ο γιαλός;;..ή στραβά εγώ αρμενίζω;»

Ημ. Εγγραφής
    Nov 2005
    Δύναμη Φήμης
    429
    Πολύ καλή κριτική και απο εμένα στα παιδιά της MicroCar.Αν και ακόμα το αμάξι είναι φρέσκο και είναι εντός εγγύησης το έχω πάει εκέι για να μου αλλάξουν φίλτρο αέρα και τα πρώτα λάδια στις 5.000χλμ. Τα παιδιά, όπως είπαν και οι προλαλήσαντες, είναι πολύ εξυπηρετικά με διάθεση για ομιλία... Συγχαρητήρια και πάλι!!

Υ.Σ : Στέλιο, Θοδωρή θα ήταν καλό να βάλετε και έναν ψήφο για να εντοπίζονται τα αποτελέσματα πιο εύκολα...

Ημ. Εγγραφής
    Jan 2004
    Δύναμη Φήμης
    282

Re: MICROCAR

poly kalo service poli kali diathesi sto na exigisoun kathe aporia genika einai super

Keep going
    airmax

Ημ. Εγγραφής
    Mar 2003
    Δύναμη Φήμης
    615
    Εγώ τους εμπιστεύομαι εδώ και 3 χρόνια χωρίς το ελάχιστο παράπονο!!! Απόλυτα ικανοποιημένος. Το έχω προτείνει και σε όλους τους γνωστούς μου που μετά με ευχαριστούν.....

Ημ. Εγγραφής
    Jul 2005
    Δύναμη Φήμης
    225
    Πολυ καλοι στη δουλεια τους κ ξερουν πολυ καλα τι κανουν,σε σχεση με αλλους που για να κανουν κατι ανοιγουν βιβλια για το τι κ πως!!!Το μονο παραπονο ειναι η οργανωση ως προς τα ραντεβου κ τις παραγγελιες.πολυ περιμενε!Ομως κανεις δεν ειναι τελειως μηχανηκα ειναι οι καλυτεροι!!!!!!!!!!!
    ΤΟ ΛΑΧΑΝΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΠΟΥ ΨΥΡΙΖΕΙ Κ ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΓΩ Κ Ο chrido ||29|

Ημ. Εγγραφής
    Jul 2003
    Δύναμη Φήμης
    283

ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΔΩ ΜΕΣΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΚΑΛΟΥΝ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ.ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΘΟΡΥΒΟ,ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΟΥΝ (ΜΕ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ),ΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΩ,ΜΕ ΚΑΘΗΣΥΧΑΖΕΙ.

ΕΙΜΑΙ ΠΕΛΑΤΗΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 2,5 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΤΟΣΟ ΑΠΟ ΤΙΜΕΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ.ΕΧΩ ΜΙΑ ΦΙΛΙΚΗ ΘΑ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ,ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΠΩΣ ΜΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΝ,ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΝΕΤΑ ΕΝΙΩΣΑΝ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΠΙΣΚΕΦΘΗΚΑΝ.

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΕΤΡΑΕΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΡΟΥΝ,ΑΛΛΑ ΨΑΧΝΟΥΝ ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.

ΟΣΟΣ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΒΕΛΤΙΩΝΟΝΤΑΙ ΣΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ,ΟΡΓΑΝΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥΣ.ΕΙΣΤΕ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ!

ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΑΕΡΑ ΤΩΡΑ ΕΕ??(ΠΛΑΚΙΤΣΑ..)
    ...going topless...

Μπορώ να πω ότι γνωρίζω τα παιδιά στην microcar σχεδόν 5 χρόνια(!). Μέσα σε αυτά τα χρόνια είμαι απόλυτα ικανοποιημένος όσον αφορά την ποιότητα εργασίας τόσο στο παλιό όσο και στο καινούριο μου smart. Πολύ βασικό είναι ότι ακόμα και μικρές "βλάβες" διορθώνονται άμεσα, ακόμα και μετά από ένα τηλεφώνημα. Είναι πολύ μεγάλη υπόθεση να ξέρεις ότι ακόμα και Σάββατο μεσημέρι, όταν παρουσιάζεται μια βλάβη, μπορείς να γνωρίζεις περίπου τι είναι με ένα τηλεφώνημα. Δεν θα ξεχάσω ένα Σάββατο βράδυ που το παλιό smart είχε κάψει μια ασφάλεια, και έκανε τα "δικά του" (δεν κλείδωνε, δεν άναβε το μέσα φως, δεν δούλευε ο κλιματισμός - όλα αυτά από μια ασφάλεια!), και εγώ είμουν εκτός Αθηνών, με ένα τηλεφώνημα στις 11 το βράδυ ενημερώθηκα για την αιτία του προβλήματος, και τουλάχιστον ησυχασα.

Για τα υπόλοιπα, θα συμφωνήσω με τους προηγούμενους :wink:

Ημ. Εγγραφής
    Jul 2004
    Δύναμη Φήμης
    349
    Πολύ σωτοί!!!! Πολύ καλοί μηχανικοί και φαίνεται αυτό!!! Ο σωστός συνδυασμός του καλού επαγγελματία αλλά και του σωστού που θα ενδιαφερθεί για το αυτοκίνητο.
    ForTwo 84PS Pulse

ΠΟΥΛΗΘΗΚΕ ΤΟ FORFOUR
    http://www.car.gr/ads/cars/one.php?id=143784

Ημ. Εγγραφής
    Oct 2003
    Δύναμη Φήμης
    1242
    απλα οταν καποιος αγαπαει την δουλεια του,ειναι και ο καλυτερος.....τα λιγα λογια ελπιζω να καλυπτουν την αποψη μου για τα παιδια...
    smartmaniac 1000%

Ημ. Εγγραφής
    Jul 2003
    Δύναμη Φήμης
    330

Το μωρο μου εγώ, το έφερα από τη Γερμανία.
    Από την πρώτη φορά το πήγα στον Μιχάλη και τον Χρήστο και έκτοτε δεν το 'χει δει ποτέ κανένας άλλος μηχανικός. Προς στιγμή σκέφτηκα να το πάω στον Λαϊνό λόγω εγγύησης αλλά προτίμησα τη Microcar ασχέτως εγγύησης.
    Έχω μείνει απόλυτα ευχαριστημένος από την ποιότητα εργασίας τους, από τους ανθρώπους τους ίδιους, από το πνεύμα εμπιστοσύνης και από τις τιμές τους.
    Δυστυχώς για τους υπόλοιπους του χώρου, δεν αλλάζω με τίποτα τους μηχανικούς μου.
    Όσο έχω το smart, δεν πρόκειται να το πάω σε κανέναν άλλο. Γιατί κανένας άλλος δεν το γνωρίζει καλύτερα από τη Microcar.

Thank you guys! ||9| ||13|

Ημ. Εγγραφής
    Jan 2005
    Δύναμη Φήμης
    230

polu kaloi me eksipiretoun panta akomi k xoris rantevou k 9 i ora to vradi

keep walking microcar!!!!

Ημ. Εγγραφής
    Dec 2003
    Δύναμη Φήμης
    437

Πολύ καλή δουλειά από τα παιδιά της Microcar, σε πάρα πολύ καλές τιμές. Είναι πιστεύω από τους πλέον εξειδικευμένους στο χώρο και αν τους ρωτήσεις έχουν τη διάθεση να σου λύσουν τις απορίες.
    Μου άρεσε από την αρχή ότι είναι τίμιοι και δεν προσπαθούν να "δαγκώσουν" κάποιον άσχετο που μπαίνει, ούτε προσπαθούν να σου "βγάλουν" ιστορίες.
    Μπορεί από την πρώτη ματιά να μην βλέπεις χλιδές, φρου-φρου κι αρώματα όμως η δουλειά που γίνεται εκεί είναι σωστή! :smt023
    Enjoy the silence...

Ημ. Εγγραφής
    Jul 2004
    Δύναμη Φήμης
    251
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από esteban";p="73864
    Πολύ καλή δουλειά από τα παιδιά της Microcar, σε πάρα πολύ καλές τιμές. Είναι πιστεύω από τους πλέον εξειδικευμένους στο χώρο και αν τους ρωτήσεις έχουν τη διάθεση να σου λύσουν τις απορίες.
    Μου άρεσε από την αρχή ότι είναι τίμιοι και δεν προσπαθούν να "δαγκώσουν" κάποιον άσχετο που μπαίνει, ούτε προσπαθούν να σου "βγάλουν" ιστορίες.
    Μπορεί από την πρώτη ματιά να μην βλέπεις χλιδές, φρου-φρου κι αρώματα όμως η δουλειά που γίνεται εκεί είναι σωστή! :smt023
    KANEIS LATHOS einai ola ta antitheta alla emeis pame se autous giati eimaste mazoxes !!!! :-)

oi antropoi to KATEXOUN TO ATHLHMA TI LEME TORA.
    Lambros

Ημ. Εγγραφής
    Jan 2004
    Δύναμη Φήμης
    406

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από esteban";p="73864
    Θα συμφωνισω με τον σκιουρο
    Αυτος ξερει καλυτερα :lol:
    - Οταν τα ματια κλεινουν και απολαμβανουν την γαληνη της σιωπης, τοτε ανοιγουν τα βλεφαρα των ονειρων που αψηφουν την πικρα της πραγματικοτητας....Εκει υπαρχω

Ημ. Εγγραφής
    Oct 2005
    Δύναμη Φήμης
    229
    Σήμερα ήταν η πρώτη φορά που πήγα στο συνεργείο και όντως είναι πολύ καλό.Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.
    Everything is under control...

Ο Μάρξ πέθανε, ο Λένιν πέθανε, ο Στάλιν πέθανε, τώρα τελευταία αρχίζω και εγώ να μην νιώθω πολύ καλά

Ημ. Εγγραφής
    Apr 2006
    Δύναμη Φήμης
    214
    Distixws den exw empisteutei akoma sta xeria tous to smartaki mou gia kapio service h gia kapia epidiorthosh mixanikhs vlavhs, ala exw agorasei apo thn Microcar kapia accesouar gia to smartaki mou. Arketa filikoi kai polu e3ipiretikoi.
    Filika,

Stefanos Falconakis

Ημ. Εγγραφής
    Apr 2006
    Δύναμη Φήμης
    304
    Επίσης Ικανοποιημένος, Thanks

Ενημερωνω οτι η Microcar θα κλεισει λογω καλοκαιριου ανασυνταξης δυναμεων κ συμμαζεματος απο τις 5 Aυγουστου εως 3 Σεπτεμβριου.Οτι χρειαστειτε μπορειτε να επικοινωνησετε στο κινητο μου η στου Μιχαλη.
    Ευχαριστουμε για την υποστηριξη σας οσους δεν προλαβω να δω καλο καλοκαιρι κ καλες διακοπες!!
    Known as ChridO
    423kg/.......hp
    Max Accel: 0,6g's,0-100km/h in 7.8sec
    Max Velocity:197,28kmph
    402,3m at 14,3s@197,18kmph

Ημ. Εγγραφής
    Jun 2003
    Δύναμη Φήμης
    536

MICROCAR. Το ΛΕΥΚΟ ΠΥΡΑΥΛΑΚΙ αποτελεί διαφήμισή τους. Φτιαγμένο εξ' αρχής στη MICROCAR με μεράκι, όταν smart δεν κυκλοφορούσαν αρκετά, όταν δεν υπήρχαν αξεσουάρ, όταν οτιδήποτε έκαναν επάνω σ'αυτό ήταν πρωτοποριακό, μοναδικό.
    Από τότε έχω δει πολλές αντιγραφές, αλλά το "ΛΕΥΚΟ ΠΥΡΑΥΛΑΚΙ" παραμένει πάντα αρχικό και κλασικό, όπως και η MICROCAR.
    Ο Chuck Norris δεν φοράει ρολόι γιατί αυτός αποφασίζει τι ώρα είναι !

Παλιές στιγμές !!

Ημ. Εγγραφής
    Oct 2005
    Δύναμη Φήμης
    552
    APOLUTA IKANOPOIHMENOS SE OLA!AN K TO SMARTAKI MOU EXEI ENA XRONO EGGUISI AKOMA,O,TI BELTIOSI TOU EXO KANEI K O,TI ALLO XREISATIKE,EKEI PHGA K EKEI THA KSANAPAO!MONADIKO PARAPONO EINAI DUO POLUORES ANAMONES EKSAITIAS TIS MEGALHS PELATEIAS!AUTA SIMBAINOUN OMOS!NA'STE KALA PAIDES!AN DEN SAS KSANADO,KALES DIAKOPES! 8)

Πριν από 1 μήνα περίπου κάποιος "πολύ καλός" άνθρωπος θέλησε να μου δείξει την ποιότητα της ανθρώπινης φύσης του ρίχνοντας REMOVER στο καινούργιο SMART CABRIO 10 ημερών που είχα αγοράσει.Έπειτα από τρελό τρέξιμο με ασφαλιστικές κλπ κλπ προκειμένου να πάρω τα χρήματα του κόστους επισκευής πίσω,το αυτοκίνητο κατέληξε στη MICROCAR μιας και οι παρακινήσεις των παιδιών εδώ στο SMARTMANIA που ήταν πολύ ευχαριστημένα από την ποιότητα των υπηρεσιών της MICROCAR, έπεισαν και εμένα!Το κόστος επισκευής του μικρού SMART ήταν 2330 ευρώ!Φανταστείτε το μέγεθος της ζημιάς.Αλλαγή όλου του μπροστινού τμήματος πλην δεξιού φαναριού και φτερού και αλλαγή αριστερής, εξωτερικής πάντα επιφάνειας, της πόρτας.
    Γιατί τα αναφέρω όλα αυτά;Ε τόσοι έχουν ακούσει τον πόνο μου 1 μήνα τώρα.Να μην τον μάθετε και εσείς;Το σίγουρο είναι πως αξίζει ένα μπράβο στα παιδιά εκεί στη MICROCAR.Στον Μιχάλη και στον Χρήστο.Αν και το αυτοκίνητο έμεινε στο συνεργείο 10 ολόκληρες μέρες κάτι που οφειλόταν τελικά στο φανοποιό και όχι στη MICROCAR, η ποιότητα των υπηρεσιών τους ήταν και είναι άψογη.Σήμερα διαπίστωσα πως το καινούργιο φανάρι που έιχε τοποθετηθεί μεταξύ άλλων,ήταν γρατσουνισμένο!Ο Χρήστος λοιπόν μου υποσχέθηκε πως αύριο θα μου τοποθετήσει ένα άλλο προκειμένου να είμαι τόσο εγώ όσο και αυτοί απόλυτα ευχαριστημένοι.
    Η ως τώρα λοιπόν συνεργασία μας κρίνεται άψογη.Τα παιδιά είναι πολύ απλά γνώστες του αντικειμένου και συν τοις άλλοις είναι καλοί χαρακτήρες.
    Κρίνοντας αντικειμενικά λοιπόν συνιστώ MICROCAR.
    Ανεπιφύλακτα!!!

Ημ. Εγγραφής
    Jun 2005
    Δύναμη Φήμης
    229
    Σήμερα ηταν η πρώτη επίσκεψή μου στην Microcar,όλα τα παιδιά εκεί είναι φοβερά εξυπηρετικά και χωρίς δεύτερη σκέψη τα service/βελτιώσεις μου θα τα κάνω εκεί απο εδώ και πέρα.
    .
    .

Ημ. Εγγραφής
    Jul 2004
    Δύναμη Φήμης
    291
    thumbs up από μένα.
    Αν και πήγα στο άσχετο και ξαφνικά, οι Brembo μπήκαν στη στιγμή!

Περιμένω την προσφορά για το SW !
    Strange, Disturbing, Irrational, Provocative

Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Πληροφορίες Θέματος

Χρήστες που βλέπουν αυτό το θέμα

Υπάρχου 1 χρήστες που βλέπουν αυτό το θέμα. (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σελιδοδείκτες

Σελιδοδείκτες

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία