Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 μέχρι 25 από 42

Θέμα: SMARTMANIA TRACK DAY

SMARTMANIA TRACK DAY

ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΣΚΕΨΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.
    ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ, ΕΝ ΟΨΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ (GTCC) ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΙΣ 17-18/6, ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ TRACK DAY

ΔΗΛΑΔΗ:
    ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΙΣ ΑΦΙΔΝΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΟΣΟΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΑ SMART ΜΑΣ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΤΕΣΤΑΡΟΥΜΕ, ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΟΥΜΕ Ή ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΟΛΤΑΡΟΥΜΕ.
    ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΠΙΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΤΟΥΣ.

ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΟ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ ΟΜΩΣ.
    ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΛΑΒΟΥΜΕ ΥΠ ΟΨΗ ΜΑΣ.
    ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ. Η ΠΙΣΤΑ ΘΕΛΕΙ 200 € ΤΗΝ ΩΡΑ. ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΤΗΝ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ 2 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΜΑΖΕΨΟΥΜΕ 20 ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ, ΤΟΤΕ ΑΝΑΛΟΓΟΥΝ 20 € ΣΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ.

ΔΕΥΤΕΡΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ EVENT.
    ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 8/6 ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 22:00. ΑΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ 20:00 ME 22:00. ΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ EVENT ΠΕΜΠΤΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ. ΑΡΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 7/6.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΣΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΙΣΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΜΕΡΟΣ ΝΑ ΤΟ ΔΗΛΩΣΕΤΕ
    Σφίγγω τα δόντια μου και έχω παρηγοριά μου
    μόνο το όνειρό μου κι όσο αντέξει η καρδιά μου
    θα είμαι εδώ και καλά να το θυμάστε
    και αφού δε σέβεστε, θα με φοβάστε.
    L.G

Ημ. Εγγραφής
    Nov 2005
    Δύναμη Φήμης
    415
    Όπως είναι απόλυτα φυσιολογικό εγώ είμαι μέσα.
    Είτε αυτό είναι Τετάρτη είτε είναι Πέμπτη. Δεν δουλεύω βράδια οπότε είμαι ελεύθερος.

Πάντως θα ήθελα και εγώ να πω στα υπόλοιπα μέλη του Κλαμπ ότι δεν χρειάζεται να τρέχεται σε αγώνες για να δοκιμάσετε κάτι τέτοιο.

Ναι εγώ θα πάρω μέρος και στον αγώνα στις 17 του μήνα αλλά αυτό δεν έχει να λέει τίποτα. Είναι απλώς ένα "συν"στην όλη εμπειρία που λέγεται Trackday

Όπως πολύ σωστά είπε ο Λάμπρος το ότι θα μπείτε στην πίστα δεν σημαίνει ότι θα ξεσκιστείτε εσείς η το αμαξάκι σας.Ο καθένας μπορεί να πηγαίνει ΟΠΩΣ θέλει, με ΟΣΑ θέλει και να κάνει ΟΤΙ θέλει εφόσον δεν ενοχλεί τους άλλους.

Τέλος να πω ότι θα μου άρεσε να δω συμμετοχές απο διάφορα μέλη του Κλαμπ. Άλλωστε το ποσό δεν είναι και κάτι τόσο τραγικό... 2 ποτάκια είναι!!

Όπως και να έχει αν καταφέρουμε και μαζευτούμε εγώ είμαι μέσα. Η ώρα είναι πολύ καλή, ο ήλιος θα έχει πέσει, τα αυτοκίνητα μας δεν θα ζεσταίνονται, εμείς το ίδιο+Τα λάστιχα θα δουλεύουν καλά!

Ευκαιρία να δούμε πως στρίβουν κάτι roadster Brabus σε σχέση με τα απλά :wink: :twisted:

Re: SMARTMANIA TRACK DAY

Μέσα και ο gavanos (δεν θέλω γελάκια ε??? :twisted: )

egw eimai mesa gia bolta omos.
    Χτεσινοί Που...δες σημερινοί κολομπ.....δες... ΕΕΕΕΕΤΣΙ

Το στυλ μου για τα μούτρα σου είναι άκρως ανθυγιεινό !!!

Ημ. Εγγραφής
    Nov 2005
    Δύναμη Φήμης
    415
    Δεν ξέρω αν είμαι λάθος με αυτό που γράφω και αν είμαι ας με διορθώσει ο Πρόεδρος παρακαλώ, αλλά εδω πέρα ας ποστάρουν όσοι ενδιαφέρονται για να μπουν μέσα στην πίστα. Έτσι θα ξέρουμε που θα κυμανθεί η τιμή του εισιτηρίου.

Ημ. Εγγραφής
    May 2005
    Δύναμη Φήμης
    240

Μέσα ο τουρίστας!!!
    Jezza for Roadster : "a mid-engined,rear wheel drive,turbocharged,convertible Mercedes-Benz"
    M.P. έφυγες νωρίς

Pull me under,pull me under,I'm not afraid.

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από bullet_1800";p="83582
    Δεν ξέρω αν είμαι λάθος με αυτό που γράφω και αν είμαι ας με διορθώσει ο Πρόεδρος παρακαλώ, αλλά εδω πέρα ας ποστάρουν όσοι ενδιαφέρονται για να μπουν μέσα στην πίστα. Έτσι θα ξέρουμε που θα κυμανθεί η τιμή του εισιτηρίου.
    ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ, ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΑΝΤΙΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ :wink:
    L.G

Ημ. Εγγραφής
    Oct 2005
    Δύναμη Φήμης
    1389
    Mesa kai o Duke.
    H empeiria odigisis se ena asfales perivalon opws mia pista einai oti kalitero na dei kapoios pragmata pou den tha kataferei efkola se dhmosious dromous.
    h asfaleia einai panw apo ola.

Gia na sas deleasw, tha prosferoume apistefto theama (drift) se kapoia stigmh mesa sto diwro. Bullet na fantastw oti eisai mesa stin prwtash mou, e?????

Ημ. Εγγραφής
    May 2006
    Δύναμη Φήμης
    199

kai ego mesa paidia!

100%!!

Ημ. Εγγραφής
    Feb 2006
    Δύναμη Φήμης
    555
    ΠΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΙΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ???
    Ματσ, μουτσ No bam, boom

Ημ. Εγγραφής
    Nov 2005
    Δύναμη Φήμης
    415
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από duke21gr";p="83665
    Gia na sas deleasw, tha prosferoume apistefto theama (drift) se kapoia stigmh mesa sto diwro. Bullet na fantastw oti eisai mesa stin prwtash mou, e?????
    Kamikazee Μπραδερ βεβαιως και είμαι μεσα!! Αν μάλιστα μπορούσαμε να βρούμε μια τετράδα 135αρια λάστιχα θα είχε πολύ πολύ ενδιαφέρον!!

Αλήθεια αυτό ειναι κάτι που θα πρέπει να το ψάξουμε λίγο, δεν νομίζεις?

Ημ. Εγγραφής
    Mar 2003
    Δύναμη Φήμης
    271
    Eξαιρετική ιδέα την υποία υποστηρίζω απεριόριστα και θα ήθελα να έβλεπα συχνότερα τέτοιες διοργανώσεις. Η εμπειρία που προσφέρει στους συμμετέχοντες είναι πολύ μεγάλη και αναντικατάστατη, τους βοηθάει να καταλάβουν καλύτερα το αυτοκίνητό τους και πως αυτό συμπεριφέρεται και όλα αυτά σε ένα ελεγχόμενο ασφαλές περιβάλλον.
    Αρκεί να μαζευτούν εγκαίρως οι πρώτοι 20 ώστε να εξασφαλιστεί το αντίτιμο των 20 ευρώ σαν μέγιστη τιμή. Το οποίο είναι πάρα πολύ λογικό. Όσοι περισσότεροι τελικά εμφανιστούν τόσο φτηνότερο το εισιτήριο ή ό,τι περισσέψει μπαίνει σε κοινό κορβανά για κατανάλωση σε βρώμικο κλπ μετά.
    Καλό θα ήταν να ξεκαθαριστεί:
    - αν το κόστος περιλαμβάνει τα πάντα (μήπως υπάρχει επιπλέον έξοδο ασφάλισης κλπ)
    - αν υπάρχει δυνατότητα χρονομέτρησης
    - αν επιτρέπεται συνεπιβάτης (με επιπλέον κόστος)
    - αν επιτρέπεται άλλης μάρκας αυτοκίνητο
    - αν απαιτείται κράνος
    - πόσα αυτοκίνητα επιτρέπεται να είναι ταυτόχρονα στην πίστα (αν μαζευτούν πολλοί ίσως χρειαστεί και κάποιος ελεγκτής, είτε πρέπει να χρηστεί εθελοντής από το club είτε πρέπει να έχει άνθρωπο η πίστα)
    Δυστυχώς δεν θα είμαι Αθήνα και δεν θα μπορέσω να έρθω και λυπάμαι γιατί είναι κάτι που δεν ήθελα να χάσω. Ελπίζω όμως μετά από αυτό να πορωθείτε και να διοργανώσετε κι άλλα track days!

onyx=μυστηριώδης αντιδραστική οντότητα του forum......

ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΜΕΓΑΛΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΒΩ ΧΛΩΜΟ ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΜΕ 20 ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ, ΕΓΙΝΕ ΠΡΟΤΑΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟ SWIFTCLUB, ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΜΑΖΙ :wink:
    L.G

Ημ. Εγγραφής
    Nov 2005
    Δύναμη Φήμης
    415
    Περιμένω να δω συμμετοχές απο ChridO, Pinky, Alex, Nova. Εμείς που τρέχουμε έχουμε ένα παραπάνω λόγο για να το κάνουμε αυτο.

Ημ. Εγγραφής
    Oct 2005
    Δύναμη Φήμης
    1389
    Ante re paidia, einai san na pigenoume ekdromh se luna park!!!!

Εγω Τεταρτη θα το'χω μετα τις 21.00 αλλα θα ερθω για λιγο.
    if you must ask, you cannot know
    this curiosity that drives me so
    to you it is hidden; in me rises unbidden
    one day the world I''ll have ridden
    then perhaps this need I''ll have vanquished

Ημ. Εγγραφής
    Oct 2005
    Δύναμη Φήμης
    1389
    Kalio arga para pote!!!

Ημ. Εγγραφής
    Feb 2006
    Δύναμη Φήμης
    555
    ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΝΕΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΣΜΑΡΤ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΜΗΔΕΝΙΚΗΣ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΣΕ ΠΙΣΩΚΙΝΗΤΑ, Η ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΩ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΣΜΑΡΤΑΚΟΥ ΜΟΥ ΣΕ ΕΝΑ ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΜΕ ΕΞΙΤΑΡΕΙ.

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ, Η ΙΔΕΑ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΣΥΜΕΠΡΙΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΟΧΗΜΑΤΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΜΟΥ ΕΝΩ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ Ο ΣΦΑΙΡΑΣ ΚΑΙ Ο ΑΛΕΞ ΠΕΡΝΑΝΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΩΣ ΑΛΛΟΙ JEDI ΣΕ ΜΟΝΟΘΕΣΙΑ ΜΑΧΗΤΙΚΑ... ΜΕ ΤΡΟΜΑΖΕΙ!!! ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΙΣΩ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΤΟΝ ΟΝΥΧ ΣΤΟ "πόσα αυτοκίνητα επιτρέπεται να είναι ταυτόχρονα στην πίστα ".

ΟΣΤΩΣΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ EVENT ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΣΥΜΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ. ΚΑΙ ΩΣ ΟΔΗΓΟΙ ΚΑΙ ΩΣ CLUB.
    Ματσ, μουτσ No bam, boom

Ημ. Εγγραφής
    Aug 2004
    Δύναμη Φήμης
    296
    1) Απο την στιγμη που προκειται για track day καλο θα ειναι να να ξερουμε αν χρειαζεται καποια αγωνιστικη λισανς μια ημερας οπως στο GTCC για να γινει χωρις να εχουμε καποιο νομικο προβλημα.
    2) Να μαθουμε αυτα που ειπε ο Onyx.
    3) Μπορει να γινει Σαββατο η Κυριακη;
    4) Επιτρεπονται χορηγοι;
    Υπαρχει το δυναμομετρο, ο δρομος και τα λογια..........
    1.2bar 4th gear without methanol http://rt-dynamics.com/eshop/photos/SMART%20700%20cc%20120PS.JPG
    1.65 ct/2 over με μεθανολες 47 C θερμοκρασια εισαγωγης. cps oversize πιστονια. arrow μπιελες. bonalume δισκοπλατο βολαν. Ποσο να ειναι τωρα;

Ημ. Εγγραφής
    Mar 2003
    Δύναμη Φήμης
    271
    Δεν είναι αγώνας οπότε δεν χρειάζεται αγωνιστική άδεια. Ίσως όμως να χρειάζεται επιπλέον ασφάλεια... που πληρώνει η πίστα και ζητάει μερίδιο.
    Το πόσοι επιτρέπεται να είναι ταυτόχρονα μέσα είναι προκαθορισμένο ανάλογα με το μέγεθος της πίστας κλπ αλλά επίσης καθορίζει το πόση ώρα μπορεί να είναι ο καθένας στην πίστα. Πχ πίστα για 2 ώρες αλλά αν μόνο 5 μέσα αν είναι πχ 20 συμμετοχές αυτόματα έχουν την πίστα μόνο για μισή ώρα....

Φουσκώστε αρκετά παραπάνω τα λάστιχά σας για να ελαττώσετε τις φθορές τους που προκύπτουν από τα ζόρια αλλά και την υπερθέρμανση που προκύπτει. Για τους ίδιους λόγους (και για να ηρεμούν φρένα κινητήρας) συνηθίζεται να γίνονται λίγοι γύροι και μετά ξεκούραση και μετά από λίγο πάλι το ίδιο. Ο πρώτος και ο τελευταίος γύρος σε ήρεμο ρυθμό και οι ενδιάμεσοι 2-4 ζωηρά.

onyx=μυστηριώδης αντιδραστική οντότητα του forum......

Ημ. Εγγραφής
    Oct 2005
    Δύναμη Φήμης
    1389
    den xreiazetai epiplewn asfalish.
    Oso gia tin kinisi stin pista tha kanoume groupakia.
    Osoi einai gia volta, gia raciing, gia drift kai grigora voltakia me camera on board.
    Ta 10 sinexomena lepta mesa stin pista einai kati kourastiko se grigorous rithmous. Gi'auto min psineste oti o xronos einai ligos.

Ημ. Εγγραφής
    Nov 2005
    Δύναμη Φήμης
    415
    Ακριβώς όπως τα είπε ο Δούκας. Επειδή είναι TrackDay και όχι αγώνας δεν θα υπάρχει το ζόρι...

Λογικά ο αριθμός των αυτοκινήτων που θα είναι την ίδια ώρα μέσα στην πίστα θα είναι γύρω στα 3 άντε το πολύ 4.

Δεν πρόκειται να βάλουμε μέσα κάποιον που μπαίνει μέσα πρώτη φορά μαζί με κάποιους απο εμάς με τα Roadster που έχουμε ξανατρέξει. Στην χειρότερη των περιπτώσεων που συμβέι κάτι τέτοιο πάλι δεν υπάρχει άγχος εφόσον ξαναλέω ΔΕΝ είναι αγώνας. Πάμε να κάνουμε την πλάκα μας και όχι αν δείξουμε ποιος την έχει πιο μακρυά...

Η ιδέα μιας τέτοιας διοργάνωσης είναι αυτή που αναφέρεις Smartmaniac. Να μπεις και να δοκιμάσεις το αυτοκίνητο σου σε ένα ελεγχόμενο περιβάλον.

Επίσης εγώ θέλω να συνοδηγήσω με Duke,Alex, Pinky, touristas και βέβαια να τους πάω και βόλτα για να δω τι μπορεί να κάνω λάθος/σωστά η που μπορώ να βελτιωθώ σαν οδηγός μέσα στην συγκεκριμένη πίστα!

Βεβαίως βεβαίως μην ξεχνάμε και το Drifting :twisted:

Ημ. Εγγραφής
    Apr 2006
    Δύναμη Φήμης
    291
    Όμορφα
    Ωστόσο αν είναι απλά θα περάσω να σας δω

Ημ. Εγγραφής
    Sep 2005
    Δύναμη Φήμης
    254
    τεταρτη δε μπορω.οποτε μη με υπολογιζετε
    Hello darkness, my old friend,I've come to talk with you again,
    Because a vision softly creeping,
    Left its seeds while i was sleeping,
    And the vision that was planted in my brain
    Still remains..Within the sound of silence
    .

Ημ. Εγγραφής
    Jun 2005
    Δύναμη Φήμης
    215
    Γμτ,Τετάρτη έχω μάθημα (το μοναδικό) το οποίο δεν γίνετε με καμία Παναγία να χάσω....
    .
    .

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Πληροφορίες Θέματος

Χρήστες που βλέπουν αυτό το θέμα

Υπάρχου 1 χρήστες που βλέπουν αυτό το θέμα. (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Παρόμοια Θέματα

1. R8 GEORGIS TRACK DAY
    Από georgis στο forum Γενικά Θέματα
    σχόλια: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 22-06-2009, 15:44
  2. track day photo and video
    Από duke21gr στο forum Φωτογραφίες
    σχόλια: 50
    Τελευταίο μήνυμα: 03-06-2009, 13:33
  3. i Track
    Από hais στο forum Smart Γενικά
    σχόλια: 2