Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 μέχρι 25 από 28

Θέμα: Σκέπτομαι για το Pulse 84hp, καλά έκανα?

Ημ. Εγγραφής
    Nov 2007
    Δύναμη Φήμης
    192

Σκέπτομαι για το Pulse 84hp, καλά έκανα?

Καλησπερίζω άπαντες μιας και είναι το πρώτο μου post στο (τυχαίος ανακαλυφθέν) forum.
    Μέχρι να ανακαλύψω το forum ήμουν σε δίλημμα τι να επιλέξω, Passion ή Pulse? 71hp ή 84?
    Μετά από μερικές ώρες ψαχουλέματος στο forum και διαβάζοντας αρκετά posts κατέληξα στο Pure 84hp με μερικά extra όπως το softouch, πλευρικούς αερόσακους και υδραυλικό τιμόνι (χρειάζεται?), συναγερμό και radiocd θα επιλέξω aftermarket λύσης.
    Το Smartακι μου θα το χρησιμοποιώ καθημερινά για να πηγαίνω στη δουλειά μου, περίπου 45χλμ πήγαινε-έλα αλλά που και που θα το πηγαίνω και κάνα ταξιδάκι Καλάβρυτα (και όχι μόνο), ένας λόγος που επέλεξα τα 84 άλογα ήταν αυτός καλά έκανα η τσάμπα λεφτά θα δώσω? Γενικά είμαι νορμάλ οδηγός, αλλά αν χρειαστεί να κάνω καμία προσπέραση πιστεύω ότι τα 84 θα βοηθήσουν ε?

Και πες ότι κάποια στιγμή θα πρέπει να το πατήσω για να πάω στον προορισμό πιο γρήγορα, στα τελευταία 2 χιλιόμετρα αν το πηγαίνω κάτω από 3500 στροφές όταν φτάσω στον προορισμό μου θα είναι safe να το σβήσω κατευθείαν η θα πρέπει να περιμένω κάνα 2λεπτο? Έχει κάποια ένδειξη στο ταμπλό για το πότε είναι οκ να σβήσουμε τον κινητήρα η θα πρέπει να μυρίσουμε τα νύχια μας?
    Και κάτι άλλο, αν θελήσω (που νομίζω πως είναι must) να βάλω barομετρο να απευθυνθώ στην αντιπροσωπία η θα αρχίσουν να μου πετάνε κατσαβίδια?
    Sorry για την βροχή ερωτήσεων, όπως καταλάβατε είμαι άσχετος με turboκινητήρες

P.S Άντε να έρθει το μικρό μου και στην επόμενη συνάντηση θα έρθω κι εγώ για να γνωριστούμε από κοντά

Ημ. Εγγραφής
    Sep 2007
    Δύναμη Φήμης
    859

Απάντηση: Σκέπτομαι για το Pulse 84hp, καλά έκανα?

Καλησπερα,την ερωτηση σου για το τι να παρουν την εχουν κανει πολλοι μεσ α στο forum η απαντηση δεν ειναι ευκολη.Για μενα το 84 δεν αξιζει απο την αποψη οτι εχει αυτο με το αναψε σβησε του κινητηρα,το οτι αν πουληθουν λιγοτερα απο τα αλλα (71 η 61) θα εχεις μεγαλυτερο κοστος επισκευων (βλεπε turbo,αλλη εξατμιση απο οτι το 71 κλπ).Για αυτα που θες να βαλεις σαν extra το μονο που μπορω να σου πω να το ξαναδεις ειναι αυτο με το υδραυλικο τιμονι γιατι και πολλα ειναι τα λεφτα και ασαφες ειναι.Τελος εμενα μου αρεσει το passion με χρωματιστο εσωτερικο γιατι απλα δεν μπορω την μαυριλα που εχει το pulse.καλη επιλογη και καλες βολτες

Ημ. Εγγραφής
    Oct 2004
    Δύναμη Φήμης
    1177

Re: Απάντηση: Σκέπτομαι για το Pulse 84hp, καλά έκανα?

welcome

Διαβασε εδώ να βρείς απαντήσεις

Απο κει και πέρα περισσότερο συγκεκριμένα σχετικά θέματα

61 η 71ps?

Παράγγειλα 84PS αντί για 71PS. Την πάτησα??

Limited1 (71PS) ή passion 84ps?

Ψάξε γενικά και τα υπόλοιπα θέματα και θα βρεις σίγουρα τις απαντήσεις που ψάχνεις

Ημ. Εγγραφής
    Nov 2007
    Δύναμη Φήμης
    192

Ευχαριστώ για της απάντησης σας παιδιά

Φιλε ilman3 κι εμένα αυτό το άναψε σβήσε με προβληματίζει...
    Αναποφάσιστος μέχρι την ώρα που θα το παραγγείλω
    Πάντως μεγάλο ρόλο στην απόφαση θα παίξει και ο χρόνος παράδοσης, νομίζω το 84 έρχεται πιο γρήγορα.

Ημ. Εγγραφής
    Dec 2006
    Δύναμη Φήμης
    211

Γεια σου και απο εμενα και καλως ορισες στο φορουμ μας....Το να το σβισεις δεν το λεει πουθενα εσυ ειναι καλο να το κανεις μετα απο μια βιαιη βολτα....Παρολλου που εχω και το 600 και δεν το εχω κανει αυτο ακομα....και δεν μου εχει παρουσιαστει κανενα προβλημα βεβαι το προσεχω πολυ δεν το παω ποτε πανω απο 3500 σπανια παει παραπανω...Αλλα καλο ειναι να το κανεις μετα που βεβαια τελειωσει η εγγυηση να βαλεις ενα turbo timmer..Αν το βαλεις τωρα δεν θα σε καλυπτει η εγγυηση..Παρολλου που στην ουσια δεν κανεις τιποτα κακο....ισα ισα αυτο το μιχανιμα σβυνεις την μιχανη δουλευει ακομα κλειδωνεις εσυ το αμαξι και σβυνει μετα απο λιγο μονο του....και κανει ακι αλλες χρυσημες λειτουργιες...μην σε ζαλιζω...Ειναι γαι να μην καθεσαι μεσα στο αμαξι μεχρι να περασει 2 λεπτα περιπου για να το σβισεις και να φυγεις....
    XANIA KAI PALI XANIA..........

Ημ. Εγγραφής
    Jun 2007
    Δύναμη Φήμης
    214

Το τι έκδοση θα πάρει ό καθένας εξαρτάται αποκλειστικά και μόνο από τις ανάγκες του όπως και το γούστο του. Βέβαια και κάποιες συμβουλές από ''γνώστες'' του φόρουμ χρειάζονται.
    Σχετικά με το άναψε σβήσε ας μην είμαστε και τόσο προκατηλημένοι. Δεν αναφέρεται πουθενα όπως διατυπώθηκε παρά μόνο για να χουμε το μοτέρ μας ως σύνολο σε υπεράψογη κατάσταση (στο κάτω κάτω της γραφής δε θα πάθουμε τίποτα αν περιμένουμε και 1 με 2 λεπτάκια μετά από κάθε γρηγορότατη βόλτα).

Κατά τη γνώμη μου εργοστασιακά οι 10 επιπλέον ίπποι (εργοστασιακοί) χρειάζονται για αυτο που λέμε ενεργητική ασφάλεια

Ημ. Εγγραφής
    Dec 2006
    Δύναμη Φήμης
    211

Καλα το τελευταιο....Δεν εχει σημασια αυτο....Να σκεφτομαστε και τι αναγκες εχουμε και....Μην ξεχναμε καλο το 84 δεν λεω και εγω αυτο εχω...Αλλα μην ξεναμε απο εκει και περα εχει πολλα κατα.....παραπανω απο τα καλα....ειναι μονο και μονο αν κανεις γρηγορη οδηγηση καλο.....βεβαια δεν σε αφηνει ετσι εχεις το χερι στη τσεπη...αν διαβασετε καει παρα πολι για 1000.....σε σημειο να παραπωιουνται πολυ....εμενα προσοπικα δεν με νοιαζει ξερω τι παιρνω....αλλους τους πειραζει...λαδια αλαγμα πιο τακτικα λιγοτερο χρονο ζωης του κηνιτηρα βεβαια αυτο εξαρταται απο το τροπο οδηγησης αλλα οπως και να το κανουμε δεν ειναι ατμοσφαιρικος οπως το 71....Για να εχεις τα παραπανω αλογα αυτα μεσολαβει στο ιδιο κηνητηρα ενας υπερσυμπιεστης...δεν προσπαθω να σου αλλαξω γνωμη...απλα σκεψου τα....εγω δεν το μετανιωσα....αλλα πολοι εδω μεσα το μετανιωσαν...το πιθανοτερο δεν εχουν ποτε σχεση με turbo αυτοκινητο.

Ημ. Εγγραφής
    Nov 2007
    Δύναμη Φήμης
    192

Για να πω την αλήθεια παιδιά ακόμα δεν έχω καταλάβει τι διαφορές έχουν τα Passion με τα Pulse, αφού ότι παίρνει το ένα μπορείς να βάλεις και στο άλλο...

Ημ. Εγγραφής
    Dec 2006
    Δύναμη Φήμης
    211

το pulse στην ουσια ειναι πιο σπορ....Δηλαδη..πιο φαρδιες ζαντες..και τις αλλαγες στο τιμονι....απο εκει και περα το passion δεν τα εχει αυτα αλλα....εχει αλλα..παλι καλα...ζαντες αλλες βεβαια πιο στενα λαστιχα....επιλογη για αυτοματο....και επιλογη τι χρωμα σαλονι θελεις εσυ....το αλλο δεν τα εχει αυτα...μην ξεχασεις οποιο και αν παρεις να παρεις το ντουλαπακι που κλειδωνει αν δεν στο προτεινουν...κανει μονο 30 ευρω αν θυμαμαι καλα....χρειαζεται..θα σου χρυσημευσει

Ημ. Εγγραφής
    Nov 2007
    Δύναμη Φήμης
    192

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Mixalis762001 Εμφάνιση Μηνύματος
    Καλα το τελευταιο....Δεν εχει σημασια αυτο....Να σκεφτομαστε και τι αναγκες εχουμε και....Μην ξεχναμε καλο το 84 δεν λεω και εγω αυτο εχω...Αλλα μην ξεναμε απο εκει και περα εχει πολλα κατα.....παραπανω απο τα καλα....ειναι μονο και μονο αν κανεις γρηγορη οδηγηση καλο.....βεβαια δεν σε αφηνει ετσι εχεις το χερι στη τσεπη...αν διαβασετε καει παρα πολι για 1000.....σε σημειο να παραπωιουνται πολυ....εμενα προσοπικα δεν με νοιαζει ξερω τι παιρνω....αλλους τους πειραζει...λαδια αλαγμα πιο τακτικα λιγοτερο χρονο ζωης του κηνιτηρα βεβαια αυτο εξαρταται απο το τροπο οδηγησης αλλα οπως και να το κανουμε δεν ειναι ατμοσφαιρικος οπως το 71....Για να εχεις τα παραπανω αλογα αυτα μεσολαβει στο ιδιο κηνητηρα ενας υπερσυμπιεστης...δεν προσπαθω να σου αλλαξω γνωμη...απλα σκεψου τα....εγω δεν το μετανιωσα....αλλα πολοι εδω μεσα το μετανιωσαν...το πιθανοτερο δεν εχουν ποτε σχεση με turbo αυτοκινητο.
    Για την κατανάλωση δεν με απασχολεί, όπως είπα είμαι νορμάλ οδηγός, το μοτέρ θα δουλεύει 3000 - 3500 στροφές οπότε τι παραπάνω να κάψει από το 71, ένας λόγος που επέλεξα το 84 είναι η απόσταση από το σπίτι στη δουλειά, μένω Γλυφάδα και η δουλειά είναι Παιανία και η διαδρομή που επιλέγω είναι από λιμανάκια και Αγ. Μαρίνα, είναι πιο μακρυά αλλά δεν έχει το σταμάτα ξεκίνα της Βάρης - Κορωπίου

Ημ. Εγγραφής
    Dec 2006
    Δύναμη Φήμης
    211

Εμενα Γιωργο η αποψη μου αν δεν οδηγας γρηγορα θα επαιρνα το 71 πιστευω ειναι και πιο αξιοπιστο.....βεβαι καλο θα ηταν να δεις αν μπορεις να οδηγησεις και το ενα και το αλλο....Πηγαινε στην αντιπρωσοπειες θα σου βρουν εχουν test drive

Ημ. Εγγραφής
    Nov 2007
    Δύναμη Φήμης
    192

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Mixalis762001 Εμφάνιση Μηνύματος
    Εμενα Γιωργο η αποψη μου αν δεν οδηγας γρηγορα θα επαιρνα το 71 πιστευω ειναι και πιο αξιοπιστο.....βεβαι καλο θα ηταν να δεις αν μπορεις να οδηγησεις και το ενα και το αλλο....Πηγαινε στην αντιπρωσοπειες θα σου βρουν εχουν test drive
    Αυτό θα κάνω, απλά η αντιπροσωπεία που είναι κοντά μου βρίσκετε στα μέσα μετακόμισης σε άλλο κτήριο, όταν με το καλό τακτοποιηθούν θα πάω για Test drive (ελπίζω σύντομα γιατί δεν κρατιέμαι)

Ημ. Εγγραφής
    Sep 2007
    Δύναμη Φήμης
    859

Απο το test drive σιγουρα θα παρεις το 84 εχει ηχο τα αμαξι!!. Προσπαθησε να βρεις ενα αμαξι που να εχει και τις αλλαγες στο τιμονι και το αυτοματο για να κανεις μια καλη συγκριση στις 2 εκδοσεις παντα με τον ιδιο κινητηρα και μετα για το εσωτερικο και για τις ζαντες βλεπεις.Για μενα το αυτοματο ειναι ολα τα λεφτα αν μπορεις να το βαλεις στα extra του αμαξιου (αν δεν παρεις passion) βαλτο αξιζει

Ημ. Εγγραφής
    Nov 2007
    Δύναμη Φήμης
    192

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από ilman3 Εμφάνιση Μηνύματος
    Απο το test drive σιγουρα θα παρεις το 84 εχει ηχο τα αμαξι!!. Προσπαθησε να βρεις ενα αμαξι που να εχει και τις αλλαγες στο τιμονι και το αυτοματο για να κανεις μια καλη συγκριση στις 2 εκδοσεις παντα με τον ιδιο κινητηρα και μετα για το εσωτερικο και για τις ζαντες βλεπεις.Για μενα το αυτοματο ειναι ολα τα λεφτα αν μπορεις να το βαλεις στα extra του αμαξιου (αν δεν παρεις passion) βαλτο αξιζει
    Ναι το έχω προσθέσει στα έξτρα

Ημ. Εγγραφής
    Oct 2006
    Δύναμη Φήμης
    192

Αυτό το φόβο που επικρατεί μέσα στο forum για το σταμάτα - ξεκίνα του νέου f2 84hp πραγματικά δε μπορώ να τον καταλάβω. Δηλαδή όλοι οι κατασκευαστές που προχωρούν πλέον σε αυτοκίνητα με κινητήρες turbo θεωρούν ότι οι πελάτες τους είναι αργόσχολοι και τα πρωϊνά πριν πάνε στη δουλειά του ή το απόγευμα που γυρίζουν, κάθονται και διαβάζουν εφημερίδα μέσα στο αμάξι , πριν ανάψουν ή σβήσουν , αντίστοιχα το μοτέρ; Έλεος. Δεν είναι αυτός ο λόγος για να αποτρέψει κάποιον να πάρει το turbo.Απλά θέλει λίγο περισσότερη προσοχή στο ζέσταμα από ότι ένα ατμοσφαιρικό και σαφώς ααααααν έχει πιεστεί, πριν το τέλος της διαδρομής να ηρεμήσει λίγο γιατί ανεβάζει σαφώς μεγαλύτερες θερμοκρασίες απ ότι τα ατμοσφαιρικά.
    Τώρα... η διαφορά τιμής κατά τη γνώμη μου είναι τέτοια (700 ευρώ) που πραγματικά , αν δε πάει κάποιος για την τελείως οικονομική λύση του pure , θεωρώ ότι το 84άρι είναι μονόδρομος. Το μόνο που μπορεί να τεθεί ως θέμα συζήτησης είναι η αξιοπιστία του μοτέρ. Σε αυτό συμφωνούμε .Από την άλλη όμως όπως φέρεσαι στο αμάξι έτσι θα σου φερθεί και εκείνο στο μέλλον. Απλά τα πράγματα.Όσον αφορά καταναλώσεις κτλ είνα θέμα οδήγησης και μόνο.Και το ατμοσφαιρικό αν πιέζεται καίει και μάλιστα πολύ.

Ημ. Εγγραφής
    Sep 2007
    Δύναμη Φήμης
    859

Μονο που στο εξωτερικο αλλαζουν αμαξια καθε 5 χρονια και δεν τα κραταν 10 και 15 για να σου βγαλουν τα προβληματα.Αν μπορεις να παρεις το 84 για καμια 4ετια οκ παρτο αλλιως το 71 ισως ειναι και μονοδρομος.Η λυση για το 61 με ολα τα extra την εχεις δει?Λιγα δινεις πολλα περνεις...

Ημ. Εγγραφής
    May 2007
    Δύναμη Φήμης
    207

Δεν νομιζω οτι απο την στιγμη που το 84αρι εχει τοσο χαμηλη πληρωση τουρμπο θα δημιουργισει προβλημα. Ειναι κ εκ κατασκευης σκυλι το μοτερ... οποτε αν του δωσεις τη μιση προσοχη απο αυτη που εδινε καποιος στο 700αρι η 600αρι σιγουρα θα το χαιρεται οχι για 100 αλλα για 200.000κμ.
    Εχω στο νησι παρατημενο μονο για το καλοκαιρι Νισαν Μικρα 1000αρι του 94 μοντελο με 280.000κμ και του αλλαζω μονο λαδια (αντε κ κανα τακακι). Καθε πασχα η Ιουνιο που πηγαινω παιρνει μπρος με τη μια! Γιαπωνεζοι!!! τερμα. Οποτε εμπιστευτειτε το καινουργιο μοτερακι του σμαρταρου κ ας ειναι τουρμπο!
    Δε μασαει μια!
    Τελευταία επεξεργασία από Pluto; 07-12-2007 στις 16:44

Ημ. Εγγραφής
    Nov 2007
    Δύναμη Φήμης
    192

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Pluto Εμφάνιση Μηνύματος
    Δεν νομιζω οτι απο την στιγμη που το 84αρι εχει τοσο χαμηλη πληρωση τουρμπο θα δημιουργισει προβλημα. Ειναι κ εκ κατασκευης σκυλι το μοτερ... οποτε αν του δωσεις τη μιση προσοχη απο αυτη που εδινε καποιος στο 700αρι η 600αρι σιγουρα θα το χαιρεται οχι για 100 αλλα για 200.000κμ.
    Εχω στο νησι παρατημενο μονο για το καλοκαιρι Νισαν Μικρα 1000αρι του 94 μοντελο με 280.000κμ και του αλλαζω μονο λαδια (αντε κ κανα τακακι). Καθε πασχα η Ιουνιο που πηγαινω παιρνει μπρος με τη μια! Γιαπωνεζοι!!! τερμα. Οποτε εμπιστευτειτε το καινουργιο μοτερακι του σμαρταρου κ ας ειναι τουρμπο!
    Δε μασαει μια!
    Τελικά παράγγειλα το 84αρι, ρόλο έπαιξε και ο κινητήρας Mitsubishi, όπως είπες είναι σκυλιά, πάντως θα το προσέχω σαν τα μάτια μου

Ημ. Εγγραφής
    Sep 2007
    Δύναμη Φήμης
    859

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από giorgos_g Εμφάνιση Μηνύματος
    Τελικά παράγγειλα το 84αρι, ρόλο έπαιξε και ο κινητήρας Mitsubishi, όπως είπες είναι σκυλιά, πάντως θα το προσέχω σαν τα μάτια μου

αν ειναι να σου βγαλει προβλημα δεν πας να το προσεχεις...τεσπα καλες,απροβληματιστες και ασφαλεις βολτες πανω απ ολα....

Re: Απάντηση: Σκέπτομαι για το Pulse 84hp, καλά έκανα?

καλοτάξιδο
    πάντως αν θέλεις τη γνώμη μου στο forfour που είναι το μοτέρ Mitsubishi δεν έχει βγάλει το παραμικρό πρόβλημα.
    καλές βόλτες και καλά γκάζια γιατι πίστεψε με τα έχει!!!
    Χτεσινοί Που...δες σημερινοί κολομπ.....δες... ΕΕΕΕΕΤΣΙ

Το στυλ μου για τα μούτρα σου είναι άκρως ανθυγιεινό !!!

Ημ. Εγγραφής
    Nov 2007
    Δύναμη Φήμης
    192

αν ειναι να σου βγαλει προβλημα δεν πας να το προσεχεις...τεσπα καλες,απροβληματιστες και ασφαλεις βολτες πανω απ ολα....
    Φιλε μου με αυτό το σκεπτικό δεν θα πρέπει να αγοράζουμε τίποτα, όχι αυτοκίνητο αλλά ούτε κινητό....

Ημ. Εγγραφής
    Sep 2007
    Δύναμη Φήμης
    859

Φιλε μου με αυτό το σκεπτικό δεν θα πρέπει να αγοράζουμε τίποτα, όχι αυτοκίνητο αλλά ούτε κινητό....
    τι εχει δηλ το σκεπτικο,μη ξεχνας ολα μηχανηματα ειναι(και τα κινητα και τα αυτοκινητα),τα προσεχεις μεχρι ενα σημειο δεν ζεις με το ανχος ΑΝ παθει κατι γιατι απλα δεν θα τα χαρεις...βλαβες σιγουρα θα βγαλουν,τιποτα δεν ειναι αθανατο

Ημ. Εγγραφής
    Nov 2007
    Δύναμη Φήμης
    192

τι εχει δηλ το σκεπτικο,μη ξεχνας ολα μηχανηματα ειναι(και τα κινητα και τα αυτοκινητα),τα προσεχεις μεχρι ενα σημειο δεν ζεις με το ανχος ΑΝ παθει κατι γιατι απλα δεν θα τα χαρεις...βλαβες σιγουρα θα βγαλουν,τιποτα δεν ειναι αθανατο
    Ναι μηχάνημα είναι και κάποια στιγμή θα αρχίσει να ζητάει, αλλά, αν δώσω τη απαραίτητη προσοχή στον χειρισμό τού αυτοκινήτου πιστεύω πως θα αρχίσει να ζητάει της φυσιολογικές φθορές.
    Παράδειγμα, αν το πρωί με το που το βάλω μπροστά ξεκινάω με το γκάζι στο πάτωμα και όταν φτάνω στην δουλειά μετά από σκίσιμο το σβήνω κατευθείαν τότε η τουρμπίνα (εκτός τού ότι θα βγάλει χέρια και θα με αρχίσει στης σφαλιάρες) θα παραδώσει πνεύμα πολύ πιο γρήγορα από το να ζεστάνω τον κινητήρα πριν ξεκινήσω και να το αφήνω στο ρελαντί πριν το σβήσω σωστά?
    Δεν πάω με το σκεπτικό: δεν γ@...ται, αφού κάποια στιγμή θα τα παίξει η τουρμπίνα ας το σκίσω...
    Εξάλλου όσο τα προσέχουμε μας προσέχουν... και εννοώ τα πάντα, από αυτοκίνητα μέχρι PC μέχρι κινητά μέχρι και την καρέκλα που καθόμαστε...

Ημ. Εγγραφής
    Sep 2007
    Δύναμη Φήμης
    859

Ναι μηχάνημα είναι και κάποια στιγμή θα αρχίσει να ζητάει, αλλά, αν δώσω τη απαραίτητη προσοχή στον χειρισμό τού αυτοκινήτου πιστεύω πως θα αρχίσει να ζητάει της φυσιολογικές φθορές.
    Παράδειγμα, αν το πρωί με το που το βάλω μπροστά ξεκινάω με το γκάζι στο πάτωμα και όταν φτάνω στην δουλειά μετά από σκίσιμο το σβήνω κατευθείαν τότε η τουρμπίνα (εκτός τού ότι θα βγάλει χέρια και θα με αρχίσει στης σφαλιάρες) θα παραδώσει πνεύμα πολύ πιο γρήγορα από το να ζεστάνω τον κινητήρα πριν ξεκινήσω και να το αφήνω στο ρελαντί πριν το σβήσω σωστά?
    Δεν πάω με το σκεπτικό: δεν γ@...ται, αφού κάποια στιγμή θα τα παίξει η τουρμπίνα ας το σκίσω...
    Εξάλλου όσο τα προσέχουμε μας προσέχουν... και εννοώ τα πάντα, από αυτοκίνητα μέχρι PC μέχρι κινητά μέχρι και την καρέκλα που καθόμαστε...

ουτε παω με το σκεπτικο μη το παω πανω απο 3500στροφες μη μου παθει κατι.Τωρα αυτο που λες για το αναψε σβησε επειδη εμενα δεν μου αρεσει ..γι αυτο προτεινω 71 η καλυτερα 61 αλογα για "ανετα" σκισιματα χωρις ανχος μη παθει κατι η τουρμινα!!!!!

Ημ. Εγγραφής
    Nov 2007
    Δύναμη Φήμης
    192

ουτε παω με το σκεπτικο μη το παω πανω απο 3500στροφες μη μου παθει κατι.Τωρα αυτο που λες για το αναψε σβησε επειδη εμενα δεν μου αρεσει ..γι αυτο προτεινω 71 η καλυτερα 61 αλογα για "ανετα" σκισιματα χωρις ανχος μη παθει κατι η τουρμινα!!!!!
    Έχεις απόλυτο δίκιο αλλά άλλο τα 61-71 και άλλο τα 84

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Πληροφορίες Θέματος

Χρήστες που βλέπουν αυτό το θέμα

Υπάρχου 1 χρήστες που βλέπουν αυτό το θέμα. (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Παρόμοια Θέματα

1. smart f2 pulse 84Hp
    Από DIMTZOR στο forum Γενικά Θέματα
    σχόλια: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 03-03-2008, 15:35

Σελιδοδείκτες

Σελιδοδείκτες

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας