Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Αποτελέσματα 26 μέχρι 36 από 36

Θέμα: Πρόβλημα με ταχύτητες

Ημ. Εγγραφής
    Aug 2007
    Δύναμη Φήμης
    201

Απάντηση: Πρόβλημα με ταχύτητες

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από larous Εμφάνιση Μηνύματος
    Ναι όμως σε ένα αυτοκίνητο τόσο καινούργιο να κάτσω να περιμένω μήπως ξαναβγάλει το πρόιβλημα?Δηλαδή μόλις χρονίσει το αυτοκίνητο τι να περιμένω?
    κοιτα φιλε μου αυτο με την ανακληση ειναι ενα θεμα το οποιο το ξερουν και γι αυτο γινεται και η ανακληση. τωρα το οτι πηγες και του εκαναν εκμαθηση αντι για αλλαγη....χμμμ ενταξει το παλευουν. αλλα κατα βαση πρεπει να στο αλλαξουν. συντομα θα ξερεις οποτε και θα μας ενημερωσεις φανταζομαι....
    ΒΑΛΑΜΕ ΦΩΤΙΑ ΣΤΑ ΦΡΕΝΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΕ ΤΟ ΓΚΑΖΙΙΙΙΙΙΙΙ........

Ημ. Εγγραφής
    Sep 2007
    Δύναμη Φήμης
    864

Ναι όμως σε ένα αυτοκίνητο τόσο καινούργιο να κάτσω να περιμένω μήπως ξαναβγάλει το πρόιβλημα?Δηλαδή μόλις χρονίσει το αυτοκίνητο τι να περιμένω?
    δεν μπορεις να κανεις και κατι αλλο,απλα πρεπει να περιμενεις να δεις αααν στο ξενακανει(μπορει να το εφτιαξαν).δυστυχως το αμαξι ειναι καινουργιο,αλλα οπως ολα ειναι μαζικης παραγωγης και μπορει να βγαλουν προβληματα.......
    BLACK SHADOW

Ημ. Εγγραφής
    Dec 2007
    Δύναμη Φήμης
    426

δυστυχώς μου το ξαναέκανε. Οπότε θα απαιτήσω από τον Ισμαήλο καινούργιο αυτοκίνητο.
    Σε καμμία περίπτωση δεν πρόκειται να δεχθώ να μου αλλάξουν σασμαν. Γιατί είναι τραγικό σε αυτοκίνητο 4 μηνών να αλλάζεις σασμάν.

Ημ. Εγγραφής
    Mar 2007
    Δύναμη Φήμης
    443

Re: Απάντηση: Πρόβλημα με ταχύτητες

δυστυχώς μου το ξαναέκανε. Οπότε θα απαιτήσω από τον Ισμαήλο καινούργιο αυτοκίνητο.
    Σε καμμία περίπτωση δεν πρόκειται να δεχθώ να μου αλλάξουν σασμαν. Γιατί είναι τραγικό σε αυτοκίνητο 4 μηνών να αλλάζεις σασμάν.

φιλε μου προφανως δε διαβαζεις τις προηγουμενες δημοσιευσεις...

υπαρχει ανακληση για δισκο συμπλεκτη και προφανως εισαι μεσα σε αυτους...

συμβουλη μου μιας και ειναι κοντα σου και ειναι αξιοπιστος να το πας στον Παπαιωαννου στην Καλλιθεα, ο ιδιος μου εχει πει οτι εχει αλλαξει σε καποια με το ιδιο προβλημα με το δικο σου και το προβλημα εχει λυθει... και χαλαρωσε σε ολα τα αμαξια υπαρχουν ανακλησεις διαφορων ειδων

τωρα αν εσυ θες να το κανεις θεμα και να χαλασεις το χρονο και τη ζαχαρενια σου και να περιμενεις καποιους μηνες για καινουργιο αμαξι (που μπορει παλι να εχει το ιδιο θεμα) τοτε παω πασο
    Τελευταία επεξεργασία από Alx; 11-06-2008 στις 13:27

Ημ. Εγγραφής
    Dec 2007
    Δύναμη Φήμης
    426

Κάθε εταιρία που προωθεί αυτοκίνητα και μετά από λίγο ανακοινώνει ανάκληση για κάποιο είδος δεν την θεωρώ σοβαρή. Είτε αυτή λέγεται Yugo είτε Ferrari. Έτσι και μετά από την δική μου ταλαιπωρία θεωρώ την smart αναξιόπιστη.

Αύριο το πρωί θα με πάρουν τηλέφωνο να με ενημερώσουν για το θέμα μου και τότε θα δω πως θα κινηθώ.
    Το μόνο που σκέφτομαι είναι αυτό που έγραψες.Πως θα χαλάσω και τη ζαχαρένια μου αλλά και τον χρόνο μου που είναι το βασικότερο και ουσιαστικά μπορεί να κάνω μια τρύπα στο νερό.Δηλαδή να περιμένω ένα 6μηνο, να πάρω το νέο αυτοκίνητο, να χάσω όλα τα extra που έχω βάλει πάνω (turbo timer,αντηλιακές μεμβράνες,ράδιοmp3,ηχεία,tweeter) και τέλος να πάραλάβω και πάλι προβληματικό αυτοκίνητο.
    Οπότε θα το πάω αυτές τις μέρες στον Παπαϊωάννου να μου δώσει μαι εξήγηση για το πρόβλημα και βλέπουμε.Ίσως το κρατήσω, ίσως όμως το επισκευάσω και το πουλήσω.

συμβουλη μου μιας και ειναι κοντα σου και ειναι αξιοπιστος να το πας στον Παπαιωαννου στην Καλλιθεα, ο ιδιος μου εχει πει οτι εχει αλλαξει σε καποια με το ιδιο προβλημα με το δικο σου και το προβλημα εχει λυθει... και χαλαρωσε σε ολα τα αμαξια υπαρχουν ανακλησεις διαφορων ειδων

τωρα αν εσυ θες να το κανεις θεμα και να χαλασεις το χρονο και τη ζαχαρενια σου και να περιμενεις καποιους μηνες για καινουργιο αμαξι (που μπορει παλι να εχει το ιδιο θεμα) τοτε παω πασο

Ημ. Εγγραφής
    Dec 2007
    Δύναμη Φήμης
    426

στο παραπάνω μήνυμα ξέχασα να βάλω quote σε αυτά που είπε ο alx

Ημ. Εγγραφής
    Dec 2005
    Δύναμη Φήμης
    270

Κάθε εταιρία που προωθεί αυτοκίνητα και μετά από λίγο ανακοινώνει ανάκληση για κάποιο είδος δεν την θεωρώ σοβαρή. Είτε αυτή λέγεται Yugo είτε Ferrari. Έτσι και μετά από την δική μου ταλαιπωρία θεωρώ την smart αναξιόπιστη.
    Δεν το βλεπεις σωστα ...πατώντας το παρακατω link θα καταλαβεις γιατι :
    http://www.yme.gr/?tid=200&qid=&nlimit=210

(εν ολιγοις , μονο τα ποδηλατα δεν εχουν ανακλησεις )

Απο κει και περα , μην χαλιεσαι ..κανε αυτο που σου προτεινει ο alx .
    Αν βαριεσαι να πας , παρε τηλεφωνο και ζητα τον Παρη ..εχε προχειρο τον αριθμο πλαισιου και ειμαι σιγουρος οτι θα σου πει τι και πως ...

Ημ. Εγγραφής
    Sep 2007
    Δύναμη Φήμης
    864

καινουργιο αμαξι δυσκολα θα παρεις,εδω και προβλημα στο σασμαν να εχεις (αν δεν ειναι το γνωστο προβλημα με το συμπλεκτη)παλι δυσκολα θα σου βαλουν πανω.η μονη σου απαιτηση θα ειναι να σου φτιαξουν το αμαξι,το πως αυτοι ξερουν..γιατι δεν αλλαζεις συνεργειο?
    BLACK SHADOW

Ημ. Εγγραφής
    Dec 2007
    Δύναμη Φήμης
    426

Ευχαριστώ όλους για τις συμβουλές σας. Τελικά κατέληξα να αλλάξω δίσκο πλατό στον Ισμαήλο.Την άλλη βδομάδα θα γίνει αυτή η αλλαγή.
    Ίσως ήμουν λίγο βιαστικός στα συμπεράσματά μου και στις αποφάσεις μου.Αλλά με την δική σας βοήθεια κατάλαβα πως το καλύτερο που έχω να κάνω είναι να αλλάξω το προβληματικό μέρος και να τελειώσει το θέμα

Ημ. Εγγραφής
    Mar 2007
    Δύναμη Φήμης
    443

Re: Απάντηση: Πρόβλημα με ταχύτητες

Ευχαριστώ όλους για τις συμβουλές σας. Τελικά κατέληξα να αλλάξω δίσκο πλατό στον Ισμαήλο.Την άλλη βδομάδα θα γίνει αυτή η αλλαγή.
    Ίσως ήμουν λίγο βιαστικός στα συμπεράσματά μου και στις αποφάσεις μου.Αλλά με την δική σας βοήθεια κατάλαβα πως το καλύτερο που έχω να κάνω είναι να αλλάξω το προβληματικό μέρος και να τελειώσει το θέμα
    Ετσι μπραβο

...και αφου χωρας στο πορτ μπαγκαζ, ολα γινονται

Ημ. Εγγραφής
    Dec 2007
    Δύναμη Φήμης
    426

χαχαχα και να φανταστείς πως είμαι 100 κιλά

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Πληροφορίες Θέματος

Χρήστες που βλέπουν αυτό το θέμα

Υπάρχου 1 χρήστες που βλέπουν αυτό το θέμα. (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Παρόμοια Θέματα

1. στροφές κ ταχύτητες
    Από ribenaki στο forum Γενικά Θέματα
    σχόλια: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 30-10-2007, 00:16
  2. Αλλαγές στις ταχύτητες ADSL
    Από jos στο forum Τεχνολογία Γενικά
    σχόλια: 30
    Τελευταίο μήνυμα: 07-02-2007, 17:13
  3. θόρυβος σe μικρές ταχύτητες
    Από drobi στο forum Τριγμοί - Θόρυβοι
    σχόλια: 2