Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο ... 234
Αποτελέσματα 76 μέχρι 87 από 87

Θέμα: Euro 2012

Ημ. Εγγραφής
    Mar 2011
    Δύναμη Φήμης
    0

Απ: Euro 2012

....Στον αθλητισμο δεν μπορεις να μιλας ετσι...και στο κατω κατω ειναι δημοσιο φορουμ και δεν θελω να διαβαζω ρατσιστικα σχολια....

Ημ. Εγγραφής
    Aug 2008
    Δύναμη Φήμης
    2855

Που ακριβως ειδες το ρατσιστικο σχολιο?????? Στο οτι η εθνικη ομαδα της Γερμανιας ειναι γεματη με παικτες αλλων εθνικοτητων????? Θα μας τρελανεις????
    Οσο για το αν ειναι τα σχολια μου ρατσιστικα ή οχι ασε να το κρινει ο admin του φορουμ. Εσυ κανε μια αναφορα στο ποστ μου και μετα ειναι δουλεια αλλου να το κρινει!
    Πολυ ευαισθησια ομως δειχνεις ξαφνικα...
    SmartMania baby...

Ημ. Εγγραφής
    Mar 2011
    Δύναμη Φήμης
    0

[Χασαμε απο την μικτη μπασταρδων .....δεν πειραζει, εμεις τουλαχιστον εχουμε Ελληνικη περηφανια, αυτοι τι χρωμα, τι εθνικοτητα και ποια περηφανια ακριβως εχουν γιατι χασαμε τη μπαλα με τοσους -σπορους?}

αυτο ειναι το σχολιο σου για τον αγωνα??? ε ναι εχουμε διαφορετικη αποψη για τον ρατσισμο τοτε..

Ημ. Εγγραφής
    Aug 2008
    Δύναμη Φήμης
    2855

Οπως και με τα μελη που εκαναν like στο συγκεκριμενο ποστ! Συμπερασμα, ειμαστε πολλοι οι "ρατσιστες" στο φορουμ!
    SmartMania baby...

Ημ. Εγγραφής
    Oct 2003
    Δύναμη Φήμης
    1195

λοιπον χαλαρωστε!!!

για να ειμαστε και παλι οντοπικ

δε πειραζει.....καναμε ενα κακο παιχνιδι,χασαμε,αλλα δεν ξενερωνουμε ποτε!!!!
    smartmaniac 1000%

Ημ. Εγγραφής
    Aug 2008
    Δύναμη Φήμης
    2855

Ειμαι πολυ χαλαρος φιλε μου Ανασταση, δε με χαλανε σχολια του ειδους!

Και ναι λοιπον, δεν ξενερωνουμε ποτε με την Ελλαδαρα!!!! Παμε για το μουντιαλ τωρα!
    SmartMania baby...

Ημ. Εγγραφής
    Feb 2009
    Δύναμη Φήμης
    1040

Συμφωνω απόλυτα με τον γιαννάκη!!
    Παιξαμε με μια ομάδα η οποία αποτελείται από όλες τις αλλες εθνικότητες εκτός από Γερμανούς!!
    Και εξηγώ!!
    1.Jerome Boateng (καταγωγή πατέρα: Γκάνα)
    2.Iklay Gundogan (Τούρκος)
    3.Sami Khedira (Τυνήσιος)
    4.Mesut Ozil (Tουρκος)
    5.Lukas Podolski (Πολωνός)
    6.Cacau (Βραζιλιάνος)
    7.Mario Gomez (Ισπανός)
    8.Aogo (Νιγηρία)

Τι να μας πουν λοιπον οι Γερμανοι?? Αυτα να τα βλεπει η UEFA και να χαιρεται!! Και οι σκατοκανόνες που φτιαχνουν!! Τι πρωταθλημα ευρωπαικων εθνικων ομάδων έχουμε δηλαδη? Από τους 23 παιχτες οι 8 είναι αλλοδαποι!!
    Χαιρομαι υπερβολικα για αυτην την εθνικη μας!! Που με κοντρα διατησια εφτασε στους 8.. Που επαιξε με την μικτη κόσμου και της εριξε 2 και ας εφαγε 4.. Η ομάδα αυτη με τις προσθηκες των ταλαντουχων πιτσιρικαδων που ερχονται εχει πολυ μελλον!!

Και οσο αφορα τους Γερμανους που αρχισαν και βγαλανε γλωσσιτσα να τους θυμησω πως εμεις οπου τους βρισκουμε απο κατω τους εχουμε..Μπασκετ εθνικων ομάδων ειναι αυτό, μπασκετ συλλογων που καθε χρονο βγαζουμε και διαφορετικη ελληνικη ομάδα πρωταθλητρια Ευρωπης, νικες σε συλλογικο επιπεδο ελληνικων ομάδων εναντιων γερμανικων (ΠΑΟ-Σαλκε, Παναθηναικός-Αμβουργο 1-0, ΑΕΚ-Λεβερκουζεν 2-0 και 4-4, Παναθηναικος-Βερντερ 2-2 κ 3-0, Ολυμπιακος-Χερτα 4-0, Ολυμπιακος-Λεβερκουζεν 6-2, Ολυμπιακος-Βερντερ 3-0 και 3-1, Ολυμπιακος-Ντορτμουντ 3-1 και αλλα τόσα) οπότε ας κανουν τουμπεκι...!!

Α..Και αν το σηκωσουν το Ευρωπιακο τελικα ας περασουν την κούπα οχι μόνο από την Γερμανία αλλα και από ολες τι χωρες που ειναι οι παιχτες τους να χαρουν και αυτοί!! Οπως σημερα που σηκωθηκε ο Podolski και ολο το γηπεδο με τους Πολωνους εκανε παρτυ!!
    Τελευταία επεξεργασία από Supermario; 23-06-2012 στις 03:50
    Τι να λέμε τώρα ρε.... Τα πάντα όλα θα πούμε εδώ πέρα.... Το να το αλλο ξέρω εγω...!! Τιτανομέγιστος ρε...!!!!

Παντως ακομα πιο χαρουμενη με κανει το γεγονος πως οι περισσοτεροι στο euro και ποδοσφαιριστες και προπονητες και παλαιμαχοι οπως Μαραντονα..υποκλινονται και σεβονται την Ελλαδα και την Ελληνικη μας ομαδα.
    Μαλιστα αυτο που ειπε ο Μαραντονα ηταν το καλυτερο (οταν μπω απ´το λαπτοπ θα το βαλω).

Ισως και εμεις με τοσους ξενους παιχταραδες στην Εθνικη να νικουσαμε αλλα καλυτερα Ελληνες με ψυχαρα και να χανουμε παρα μια εθνικη Οτι Να Ναι!!
    Και δεν ειναι θεμα ρατσισμου οταν μιλαμε για Εθνικη ομως βαλε Γερμανους ρε φιλε..οχι 9 στους 11 ξενους. Και μας το παιζεις και μαμαω και δερνω!! Να κανουμε και εμεις Ελληνα τον Ντρογκπα να τον βαφτισουμε Ντρογκπακη και να λεμε σας μαμαμε τωρα! Ε,δε μας παρατανε λεω εγω;!
    (Εδω ο Χολεβας εγινε Χολεμπας και απορουσαμε πως κατεληξε στην Εθνικη!! Μηπως να βρουμε και εναν Πίου;;; Χαχαχαχαχα!!)

Μπορει η Γερμανια χα χει καλο ποδοσφαιρο εμεις ομως εχουμε ολα τα αλλα που τους μαθαμε.
    Να ναι παντα καλα τα παιδια σε ολα τα σκατα που ζουμε εγω πραγματικα ενιωσα περηφανη γι αυτο που καταφεραν και εδειξαν στην Ευρωπη πως Ζουμε Ακομα!

xristia rulezz...

Ημ. Εγγραφής
    Jun 2009
    Δύναμη Φήμης
    1716

Μπορεί να μην μου έκαναν το δώρο της νίκης στις 22/6, πράγματι όμως μας έκαναν υπερήφανους. Χάρηκα ιδιαίτερα με το 2ο γκολ, όταν όλα πια είχαν κριθεί. Ήταν ένα μικρό μόνο δείγμα του πείσματος και της αγωνιστικότητας των Ελλήνων.

Μπράβο παιδιά! Σας ευχαριστούμε!!

Η Γνωστή - Άγνωστη Μελαχροινή

Έχω μείνει άφωνη!

μηπως λεω μηπως....χαλαστηκε η Γερμανιτσα????

xristia rulezz...

Ημ. Εγγραφής
    Mar 2011
    Δύναμη Φήμης
    0

μεχρι και τα κλαμματα εβαλαν...

και ποσο το χαρηκα δε φανταζεσαι...!

Η αγαπημενη μου Ιταλια τελικο...το ξερα!
    Και οπως λεει και η διαφημηση του ΟΠΑΠ..''το βλεπες..το παιξες?'' οχι δεν το επαιξα δυστυχως!!

xristia rulezz...

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο ... 234

Πληροφορίες Θέματος

Χρήστες που βλέπουν αυτό το θέμα

Υπάρχου 1 χρήστες που βλέπουν αυτό το θέμα. (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Παρόμοια Θέματα

1. Νέο Smart Roadster 2012
    Από ..::Sokrates::> στο forum Γενικά Θέματα
    σχόλια: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 12-10-2011, 15:01
  2. Formula 1 2011-2012
    Από giannakis στο forum Αθλητισμός Γενικά
    σχόλια: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 15-09-2011, 14:37
  3. Τέλη Κυκλοφορίας 2012
    Από espoff στο forum Αυτοκίνητο Γενικά
    σχόλια: 2