Αποτελέσματα 1 μέχρι 9 από 9

Θέμα: ΦΙΜΕ ΤΖΑΜΙΑ ΣΤΟ 451

Ημ. Εγγραφής
    Sep 2011
    Δύναμη Φήμης
    124

ΦΙΜΕ ΤΖΑΜΙΑ ΣΤΟ 451

Γεια σας μαγκες και απο εμενα! Ηρθε επιτελους κ το δικο μ σμαρτακι και περιμενω να γινει η ταξινομηση για να το παρω στα χερια μου! Θελω του βαλω φιμε τζαμια το πιο απαλο νουμερο 1 τησ M3. Μπορει καποιοσ να με ενημερωσει σε τι τιμη το εχει βαλει ωστε να ξερω ποια θα ειναι χαμηλη και ποια οχι?. Εχο παρει μερικεσ προσφορες και θελω να δω σε τι τιμες το εχετε βαλει εσεισ.

Ημ. Εγγραφής
    Oct 2005
    Δύναμη Φήμης
    527

Απάντηση: ΦΙΜΕ ΤΖΑΜΙΑ ΣΤΟ 451

Γεια σου φιλε μου,καλωσηρθες!!!!Λοιπον το πιο σημαντικο για μενα στην ιστορια των φιμε,ειναι η τοποθετηση!!Οι γνωστες μαρκες llumar,3m,madico ειναι λιγο πολυ το ιδιο απλα η καθεμια εχει τα δικα της χρωματα-σκουροτητες τα οποια κ διαλεγεις!!Περα απο τη μαρκα,μη τσιγκουνευτεις το 20αρικο ας πουμε διοτι αν δεν σου κανει καλη δουλεια ο αλλος,ουτε προσεγμενα τελειωματα θα εχει,μπορει να εχει φουσκαλες κ πολλα αλλα!!!Επισης επειδη για να τοποθετησουν τα φιμε ψεκαζουν το εσωτερικο του τζαμιου με πολυυ νερο,συνηθως τα κανουν ολα πουτ@να!!Βρες ενα ΣΩΣΤΟ εγκαταστατη κ προχωρα!!Οσο για τις τιμες υπολογιζε κανα 120αρι περιπου(χωρις το μπροστινο φυσικα)
    B for Brabuzzz....

Ημ. Εγγραφής
    Mar 2008
    Δύναμη Φήμης
    302

και μενα ενα 120αρι μου πηγε σε lummar ομως, οχι τερμα μαυρο, καπου στη μεση, μου δωσε και χαρτι, απλα να γνωριζεις οτι εαν βαλεις εμπρος δεν σε καλυπτει η αφαλιστικη σου, αν συμβει κατι
    πλεον vw

Ημ. Εγγραφής
    Sep 2011
    Δύναμη Φήμης
    124

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από DJ THEO Εμφάνιση Μηνύματος
    Γεια σου φιλε μου,καλωσηρθες!!!!Λοιπον το πιο σημαντικο για μενα στην ιστορια των φιμε,ειναι η τοποθετηση!!Οι γνωστες μαρκες llumar,3m,madico ειναι λιγο πολυ το ιδιο απλα η καθεμια εχει τα δικα της χρωματα-σκουροτητες τα οποια κ διαλεγεις!!Περα απο τη μαρκα,μη τσιγκουνευτεις το 20αρικο ας πουμε διοτι αν δεν σου κανει καλη δουλεια ο αλλος,ουτε προσεγμενα τελειωματα θα εχει,μπορει να εχει φουσκαλες κ πολλα αλλα!!!Επισης επειδη για να τοποθετησουν τα φιμε ψεκαζουν το εσωτερικο του τζαμιου με πολυυ νερο,συνηθως τα κανουν ολα πουτ@να!!Βρες ενα ΣΩΣΤΟ εγκαταστατη κ προχωρα!!Οσο για τις τιμες υπολογιζε κανα 120αρι περιπου(χωρις το μπροστινο φυσικα)
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Garfito Εμφάνιση Μηνύματος
    και μενα ενα 120αρι μου πηγε σε lummar ομως, οχι τερμα μαυρο, καπου στη μεση, μου δωσε και χαρτι, απλα να γνωριζεις οτι εαν βαλεις εμπρος δεν σε καλυπτει η αφαλιστικη σου, αν συμβει κατι
    Σας ευχαριστω. Εγω εχω βρει την εταιρεια m3 130 ευρω σε ενα κατασκευαστη αλλα ομως εκει ειχε παει ενασ δικος μου (ο οποιοσ μου τον συστησε) να βαλει κ εκεινος φιμε τζαμια στο δικο του αυτοκινητο mercedes sport coupe. 2 πραγματα εχο 1 καλο και 1 κακο που του συνεβει. Το καλο ειναι οτι του εκανε τελεια δουλεια στο φιμε τζαμι. Το κακο ειναι οτι του χαλασε το μηχανισμο του τζαμιου(!!!) ομως ο ανθρωπος φανηκε οτι ηταν επαγγελματιας επειδη του ειπε πηγαινε στη αντιπροσωπεια να δεις ποσο κανει η ζημια να στην πληρωσω εγω αλλα δν χρειαστηκε γιατι την εβαλε στην εγγυηση. Το ερωτημα μου ειναι να παω ή να ψαξω αλλου??

Ημ. Εγγραφής
    Oct 2011
    Δύναμη Φήμης
    122

Καλορίζικο!!!!

Ημ. Εγγραφής
    Sep 2011
    Δύναμη Φήμης
    124

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από MONOMAXOS Εμφάνιση Μηνύματος
    Καλορίζικο!!!!
    Ευχαριστω !!

Ημ. Εγγραφής
    Jul 2021
    Δύναμη Φήμης
    0

Απ: Απάντηση: ΦΙΜΕ ΤΖΑΜΙΑ ΣΤΟ 451

καλησπερα
    εβαλα χρονια πριν σαυτοκινητα μου φιμε ενα σχετικα ακοικτο φιμε. Λεω να βαλω τωρα μια πιο σκουρα σειρα που ουσιαστικα μεσαια θεωρειτε απ ότι μου είπε εγκατσταστατης . Σχετικα με τον παλιο νομοπου θέλει ανοιχτή αποχρωση σε μπροστινα παράθυρα και να φαινεσε μεσα ενω μπορεις να βαλεις σκουρες αποχρωσεις σε πισω παρπριζ και πισω παραθυρα χωρις θεμα ισχυει ακομα?σε γραφουν? Οποτε μια γνωμη για το θεμα σκουρωτητας αν θα υπαρχει προβλημα ? Ευχαριστω.
    Τελευταία επεξεργασία από gavanos; 19-07-2021 στις 20:57

Απ: ΦΙΜΕ ΤΖΑΜΙΑ ΣΤΟ 451

Θα μπορούσες να ρωτήσεις τον εγκαταστάτη που αναφέρεις οτι σε συμβούλεψε.
    Υ.Γ. οι αναφορές σου σε συγκεκριμένη εταιρία αντηλιακών μεμβρανών διαγράφηκε (διαφήμιση).

Ημ. Εγγραφής
    Sep 2007
    Δύναμη Φήμης
    850

Απ: ΦΙΜΕ ΤΖΑΜΙΑ ΣΤΟ 451

ανα καιρους η αστυνομία λέει σε δελτία τύπου ότι γράφει άτομα και για φυμε.Υποθέτω ομως οτι αφορουν αυτά που δεν μπορεί να σε δει καθόλου απ έξω
    BLACK SHADOW

Πληροφορίες Θέματος

Χρήστες που βλέπουν αυτό το θέμα

Υπάρχου 1 χρήστες που βλέπουν αυτό το θέμα. (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Παρόμοια Θέματα

1. Φιμε πίσω τζαμάκια (coupe)
    Από astakos στο forum Αισθητικές Βελτιώσεις
    σχόλια: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 21-02-2012, 01:16
  2. φιμε τζαμια (μεμβρανες)
    Από coupeloverz στο forum Τεχνικά Θέματα
    σχόλια: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 30-04-2008, 22:58
  3. Φιμε απαγορευονται?300+πινακιδες
    Από Mixalis762001 στο forum Αυτοκίνητο Γενικά
    σχόλια: 14