Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 μέχρι 25 από 82

Θέμα: χειροκηνιτο στο 451 ???

Ημ. Εγγραφής
    Mar 2013
    Δύναμη Φήμης
    64

χειροκηνιτο στο 451 ???

Καλημέρα σε όλους , χθες συνάντησα το παλικάρι που έχει φτιάξει το roadster το 1000 και μετά από συζήτηση για τα μαναράκια μας και το μοτέρ μας , τον ρώτησα αν αξίζει το 1000 (451) κόστος, κατανάλωση , γκαζιά κτλ , μου είπε αρκετά πράγματα , αλλά μου έκαναν τεράστια εντύπωση δυο.
    Λεει πως εχει ξεκινήσει και φτιάχνει ένα νέο σμαρτάκι , καλορίζικο !!! Βρήκε manual gearbox στον 451 κινητήρα και πως κατήργησε το intercooler , γιατί πλέων εχει -10 βαθμούς εισαγωγή μονιμά, χωρίς να ψεκάζει κατί μέσα, αυτόνομα !!! Ξέρει κανένας κατι για αυτά , υπήρχε κατι τέτοιο ποιο πριν που εχει ξανάγινε ???

Ημ. Εγγραφής
    May 2010
    Δύναμη Φήμης
    111

Απ: χειροκηνιτο στο 451 ???

Χειροκίνητο smart πριν το 453 δεν βγήκε ποτέ... (Μιλάμε πάντα για fortwo)
    Τώρα το τι πατέντες κάνει ο καθένας και πόσο αξιόπιστες είναι αυτό είναι άλλο θέμα...
    Προς τι να κανιβαλιστεί έτσι το smartάκι...?

Ημ. Εγγραφής
    Mar 2013
    Δύναμη Φήμης
    64

Ναι αυτό του ειπα και εγω για το νέο smart και μου ειπε πως το σασμάν αυτό είναι πολύ παλιο , καμία σχέση με το νέο, παντως δεν μου μοιαζει για αναξιόπιστο όταν είναι bolt on και εξαλου δεν κόβει κατι στις βίδες του μπαίνει , εχει κανεί κατι αναξιόπιστο στα αυτοκίνητα ο συγκεκριμένος ??? ξέρουμε κατι ?

Ημ. Εγγραφής
    Mar 2013
    Δύναμη Φήμης
    64

Τελικά δεν ξέρουμε κατί ; Δεν έχουμε ιδέα για το θέμα ;

Ημ. Εγγραφής
    Aug 2009
    Δύναμη Φήμης
    308

Πιστευουμε οτι βλεπουν τα ματια μας, εφοσον γινεται περιμενουμε να το δουμε!
    Fortwo 600cc --->fortwo with engine ,electric ,electrical , ABS , ESP roadie 82 . . . .
    Clutch - Flywheel BONALUME
    Turbo a.r 0.33 (bigger than rody brabus) ===> fortwo 82++hp
    Exhaust brabus 451

Ημ. Εγγραφής
    Mar 2013
    Δύναμη Φήμης
    64

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από VORIA ANNA Εμφάνιση Μηνύματος
    Για να καταλάβω , γιατί μπερδεύτηκα , ρώτησα αν ο συγκεκριμένος είναι αναξιόπιστος ? τώρα για το σασμάν αφορά τους 1000..αρίδες , εγώ έχω 700 ! Εμένα η εισαγωγή μου έκανε εντύπωση -10 ....???

dieses wunder,dass ich haben !

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από sugarfree Εμφάνιση Μηνύματος
    Εμένα η εισαγωγή μου έκανε εντύπωση -10 ....???
    Αν και η θερμοκρασία εισαγωγής δεν έχει σχέση με το θέμα μας, ούτε το 1000άρι roadster. Αν και από ό,τι καταλαβαίνω, μιλάει για 10 βαθμούς λιγότερους σε σχέση με πριν. Προφανώς δεν εννοεί θερμοκρασία -10C.. Ενδιαφέρον να μάθουμε το πώς.

Για χειροκίνητο κιβώτιο στο 451 δεν έχει υπάρξει κάτι. Μόνο στο roadster είχε κάνει η brabus ένα project πάνω στο roadster και είχε βάλει χειροκίνητο από το τότε 5άρι του forfour.

Ημ. Εγγραφής
    Mar 2013
    Δύναμη Φήμης
    64

Καλημέρα σε όλους , χθες συνάντησα το παλικάρι που έχει φτιάξει το roadster το 1000 και μετά από συζήτηση για τα μαναράκια μας και το μοτέρ μας , τον ρώτησα αν αξίζει το 1000 (451) κόστος, κατανάλωση , γκαζιά κτλ , μου είπε αρκετά πράγματα , αλλά μου έκαναν τεράστια εντύπωση δυο.
    Λεει πως εχει ξεκινήσει και φτιάχνει ένα νέο σμαρτάκι , καλορίζικο !!! Βρήκε manual gearbox στον 451 κινητήρα και πως κατήργησε το intercooler , γιατί πλέων εχει -10 βαθμούς εισαγωγή μονιμά, χωρίς να ψεκάζει κατί μέσα, αυτόνομα !!! Ξέρει κανένας κατι για αυτά , υπήρχε κατι τέτοιο ποιο πριν που εχει ξανάγινε ???
    Ξανα λοιπόν !!! Χειροκίνητο κιβώτιο ταχυτήτων για τα 451 και -10 C εισαγωγή για ολα τα αυτοκίνητα .
    Και το κίτρινο της brabus το εχω δει απο κοντά δεν ειναι 700cc η 1000 , ειναι ολο forfour .

Ημ. Εγγραφής
    Mar 2013
    Δύναμη Φήμης
    64

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από gavanos Εμφάνιση Μηνύματος
    Αν και η θερμοκρασία εισαγωγής δεν έχει σχέση με το θέμα μας, ούτε το 1000άρι roadster. Αν και από ό,τι καταλαβαίνω, μιλάει για 10 βαθμούς λιγότερους σε σχέση με πριν. Προφανώς δεν εννοεί θερμοκρασία -10C.. Ενδιαφέρον να μάθουμε το πώς.

Για χειροκίνητο κιβώτιο στο 451 δεν έχει υπάρξει κάτι. Μόνο στο roadster είχε κάνει η brabus ένα project πάνω στο roadster και είχε βάλει χειροκίνητο από το τότε 5άρι του forfour.

Ξανα λοιπόν !!! Χειροκίνητο κιβώτιο ταχυτήτων για τα 451 και -10 C εισαγωγή για ολα τα αυτοκίνητα . Και το κίτρινο της brabus το εχω δει απο κοντά δεν ειναι 700cc η 1000 , ειναι ολο forfour .

Υπάρχει μου είπε και οτι ειναι ποιο εύκολο για το 1000 .
    για τους -10° βαθμούς .

Που κολλάει το 1000άρι roadster; ;;

Ημ. Εγγραφής
    Mar 2013
    Δύναμη Φήμης
    64

Για τους -10°C δεν μου ειπε κάτι , το μόνο που είπε ειναι οτι ειναι αυτόνομο , δηλαδή οτι και να γινει , -10C πάντα !

Ημ. Εγγραφής
    Mar 2013
    Δύναμη Φήμης
    64

Μετά από απαίτηση του Ανδρέα μου είπε να μην συνεχίσουμε το θέμα.

Ευχαριστώ.

μαλλον δεν μιλησες μαζι μου...
    1.στο 1000αρι λογω χωρου δεν εχεις ιδιαιτερο θεμα με θερμοκρασια..
    2,στο χιλιαρι λογω vvt ειναι πολυ πιο ηπια η πτωση αποδοσης λογω αυξημενης θερμοκρασιας εισαγωγης
    3,για να πεσει -10 ψεκαζει στανταρ ...εκτος αν απλα κοροιδευει τον αισθητηρα που απο πλευρας αποδοσης ...δε λεει και κατι
    4,για το χειροκινητο....
    περιμενουμε να δουμε λοιπον...
    ...η γνώση είναι δύναμη...
    ---roadster coupe 1000 B---

Ημ. Εγγραφής
    Mar 2013
    Δύναμη Φήμης
    64

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από djvolis Εμφάνιση Μηνύματος
    μαλλον δεν μιλησες μαζι μου...
    1.στο 1000αρι λογω χωρου δεν εχεις ιδιαιτερο θεμα με θερμοκρασια..
    2,στο χιλιαρι λογω vvt ειναι πολυ πιο ηπια η πτωση αποδοσης λογω αυξημενης θερμοκρασιας εισαγωγης
    3,για να πεσει -10 ψεκαζει στανταρ ...εκτος αν απλα κοροιδευει τον αισθητηρα που απο πλευρας αποδοσης ...δε λεει και κατι
    4,για το χειροκινητο....
    περιμενουμε να δουμε λοιπον...

Ωραίο αυτό το κόλπο με τις παρενθέσεις χαχα!!

Κατ'αρχήν δεν γνωριζόμαστε djvolis ,( πως να σε ρωτήσω, και τι ?) . Χαίρω πολύ Μάριος !!!

Τον μόνο που γνώρισα είναι τον Ανδρεα και μάλιστα από κοινό γνωστό. Και τον ευχαριστώ γιατί με χέι βοηθήσει . Θα χαρώ πολύ να σας γνωρίσω ολους κάποια φορα που θα μπορώ.

Τώρα ...για τους -10 δεν εχεί αλλάξει τίποτα στο αυτοκίνητο και ελπίζω να διάβασες επάνω ότι δεν ψεκάζει . Πάει αυτό .
    Για μενα και για τους περισσότερους στον χορό του αυτοκίνητου, ε!!?!, το -10 εισαγωγή, λέει πολλά όταν η θερμοκρασίες στην Ελλαδιτσα μας είναι 40 το καλοκαιρί !!! Περα από όλα τα benefits . Το πως και το τι εχει κανεί δεν το γνωρίζω, αν τον ξέρεις, ρώτησε τον ,γιατί εγω δεν κατάλαβα πολλά .

Δεν καταλαβα τι ειναι το vvt ??? ΤΟΥΟΤΑ δεν είναι αυτό ???

Και οσο για το σασμάν το είδα με τα ματιά μου . Επισής μου είπε ότι ήταν να γίνει τότε στο δικό του roadster 451, αλλά δεν το έκανε για κάποιο λογό ,δλδ είναι παlio consept .

Υπάρχουν και αλλά που δεν μπορώ να πω.
    Χάρηκα πολύ.

Ημ. Εγγραφής
    Mar 2013
    Δύναμη Φήμης
    64

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από stefstef Εμφάνιση Μηνύματος
    Τώρα το τι πατέντες κάνει ο καθένας και πόσο αξιόπιστες είναι αυτό είναι άλλο θέμα...

Ξεχασα .... εχίε μια απάντηση για σένα!!!

Καλησπερα και παλι. κάθομαι και διαβάζω ολο το thread, και ειλικρινά μου φαινεται χωρις κανενα νοημα. Κάποιος έβαλε χειροκινητο στο 451, και χωρις να ψεκάζει τιποτα εχει μόνιμη θερμοκρασια εισαγωγής -10.
    Σε αυτο εχω να πω στον φίλο Μάριο (χωρις πραγματικα να θελω να σε ειρωνευτώ σε κατι) πως τοσα χρονια εχω ακουσει τόσες φορες λόγια...λόγια... λόγια... απο διάφορους.

Μετά απο πολλες τέτοιες περιπτώσεις που αποδείχτηκαν μονο λόγια, πλεον ειναι στάση ζωής να μην πιστευω τιποτα εαν δεν το δω απο κοντα, ή τουλαχιστον να διαβάσω περισσότερες πληροφοριες και τεχνικές λεπτομερειες. Διαφορετικά κρατάω (πολύ) μικρο καλάθι.

Και νομιζω, πως αν έβλεπες και εσυ ενα ποστ δικο μου η κάποιου αλλου, για το οτι άκουσε για ενα παληκαρι που έβαλε σε roadster κιβώτιο twinamic απο 453 και το εκανε και να δουλεψει, χωρις καμια αλλη αλλαγη αλλα πως δεν μπορει ουτε φωτο να δείξει, ουτε περισσότερα να πει για το πως το εκανε, θα καταλάβαινες με ποιο τροπο εννοω αυτα που γραφω παραπανω.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ημ. Εγγραφής
    Mar 2013
    Δύναμη Φήμης
    64

Καλησπερα και παλι. κάθομαι και διαβάζω ολο το thread, και ειλικρινά μου φαινεται χωρις κανενα νοημα. Κάποιος έβαλε χειροκινητο στο 451, και χωρις να ψεκάζει τιποτα εχει μόνιμη θερμοκρασια εισαγωγής -10.
    Σε αυτο εχω να πω στον φίλο Μάριο (χωρις πραγματικα να θελω να σε ειρωνευτώ σε κατι) πως τοσα χρονια εχω ακουσει τόσες φορες λόγια...λόγια... λόγια... απο διάφορους.

Μετά απο πολλες τέτοιες περιπτώσεις που αποδείχτηκαν μονο λόγια, πλεον ειναι στάση ζωής να μην πιστευω τιποτα εαν δεν το δω απο κοντα, ή τουλαχιστον να διαβάσω περισσότερες πληροφοριες και τεχνικές λεπτομερειες. Διαφορετικά κρατάω (πολύ) μικρο καλάθι.

Και νομιζω, πως αν έβλεπες και εσυ ενα ποστ δικο μου η κάποιου αλλου, για το οτι άκουσε για ενα παληκαρι που έβαλε σε roadster κιβώτιο twinamic απο 453 και το εκανε και να δουλεψει, χωρις καμια αλλη αλλαγη αλλα πως δεν μπορει ουτε φωτο να δείξει, ουτε περισσότερα να πει για το πως το εκανε, θα καταλάβαινες με ποιο τροπο εννοω αυτα που γραφω παραπανω.

διάγραψε το .

Μου ειχε ζητήσει να μην συνεχίσω την συζήτηση όταν είδα το σαμάν και το cooler .

Ερώτηση ήταν εξάλλου απο άσχετο σε δημόσιο φόρουμ.

περαν αυτου όμως από την στιγμή που το γνωρίζεται ολοι ότι δεν γίνετα, θα αρκεστώ στα ματιά μου !!!

Ημ. Εγγραφής
    Mar 2013
    Δύναμη Φήμης
    64

Διάγραψε το .

Μου ειχε ζητήσει να μην συνεχίσω την συζήτηση όταν είδα το σαμάν και το cooler .

Ερώτηση ήταν εξάλλου απο άσχετο σε δημόσιο φόρουμ.

περαν αυτου όμως από την στιγμή που το γνωρίζεται ολοι ότι δεν γίνεταi, θα αρκεστώ σε αυτά που ειδα ,

φωτογραφίες δεν εχώ , αλλα και αν ειχα , δεν θα σερβίρω σε κανέναν πράγματα αλλου.

χειροκηνιτο στο 451 ???

Το αρχικό σου ποστ:

Καλημέρα σε όλους , χθες συνάντησα το παλικάρι που έχει φτιάξει το roadster το 1000 και ..........μου είπε αρκετά πράγματα , αλλά μου έκαναν τεράστια εντύπωση δυο.
    και το τελευταιο:

....περαν αυτου όμως από την στιγμή που το γνωρίζεται ολοι ότι δεν γίνεταi, θα αρκεστώ σε αυτά που ειδα ,

φωτογραφίες δεν εχώ , αλλα και αν ειχα , δεν θα σερβίρω σε κανέναν πράγματα αλλου.
    Τελικα άκουσες;
    Ειδες; Τι απο τα δυο;

Δικαίωμα σου να μην σερβίρεις πράγματα άλλου.
    Όπως ειναι δικαίωμα όλων όσων διαβάζουν σε αυτο το φόρουμ να μην κατεβάζουν αμάσητα όλα όσα τους σερβίρουν.
    Όπως ειναι και υποχρέωση των admin να μην διαγραφουν (ειδικα τετοια) thread, προς ενημέρωση αλλων μελών στο μελλον για το τι μπορει να τους σερβιριστεί για να μην το φάνε αμάσητο...

Ημ. Εγγραφής
    Mar 2013
    Δύναμη Φήμης
    64

Ωραίο αυτό το κόλπο με τις παρενθέσεις χαχα!!

Κατ'αρχήν δεν γνωριζόμαστε djvolis ,( πως να σε ρωτήσω, και τι ?) . Χαίρω πολύ Μάριος !!!

Τον μόνο που γνώρισα είναι τον Ανδρεα και μάλιστα από κοινό γνωστό. Και τον ευχαριστώ γιατί με χέι βοηθήσει . Θα χαρώ πολύ να σας γνωρίσω ολους κάποια φορα που θα μπορώ.

Τώρα ...για τους -10 δεν εχεί αλλάξει τίποτα στο αυτοκίνητο και ελπίζω να διάβασες επάνω ότι δεν ψεκάζει . Πάει αυτό .
    Για μενα και για τους περισσότερους στον χορό του αυτοκίνητου, ε!!?!, το -10 εισαγωγή, λέει πολλά όταν η θερμοκρασίες στην Ελλαδιτσα μας είναι 40 το καλοκαιρί !!! Περα από όλα τα benefits . Το πως και το τι εχει κανεί δεν το γνωρίζω, αν τον ξέρεις, ρώτησε τον ,γιατί εγω δεν κατάλαβα πολλά .

Δεν καταλαβα τι ειναι το vvt ??? ΤΟΥΟΤΑ δεν είναι αυτό ???

Και οσο για το σασμάν το είδα με τα ματιά μου . Επισής μου είπε ότι ήταν να γίνει τότε στο δικό του roadster 451, αλλά δεν το έκανε για κάποιο λογό ,δλδ είναι παlio consept .

Υπάρχουν και αλλά που δεν μπορώ να πω.
    Χάρηκα πολύ.
    Το αρχικό σου ποστ:

και το τελευταιο:

Τελικα άκουσες;
    Ειδες; Τι απο τα δυο;

Δικαίωμα σου να μην σερβίρεις πράγματα άλλου.

Όπως ειναι δικαίωμα όλων όσων διαβάζουν σε αυτο το φόρουμ να μην κατεβάζουν αμάσητα όλα όσα τους σερβίρουν.

Όπως ειναι και υποχρέωση των admin να μην διαγραφουν (ειδικα τετοια) thread, προς ενημέρωση αλλων μελών στο μελλον για το τι μπορει να τους σερβιριστεί για να μην το φάνε αμάσητο...

Gesagt habe nicht gesagt !!

Αν καταλαβα καλα adimn μου λες πως λεω ψεματα ?

Ημ. Εγγραφής
    Mar 2013
    Δύναμη Φήμης
    64

Κρατα την στάση σου και το καλαθάκι σου καθένα θέμα . αλλά εσείς με κάνατε να ρωτήσω περισσότερα, όταν μου ειπατε ( δεν ) αλλά από ότι κατάλαβα δεν γενικότερα , .... μάλλον 'κανα λάθος που έκανα ερώτηση .
    δεν είναι φόρουμ εδώ κατι άλλο ίσως .

αντε γεια και πολύ ασχολήθηκα.

Μαλλον το χεις χάσει λιγο το θεματάκι. Ξεκίνησες ενα thread κάνοντας εσυ ερωτηση. Ακομα και ο τίτλος του θέματος σου, ερωτηση ειναι.. Βεβαια στη συνεχεια απο ερωτηση εγινε κατι που ηδη γνωρίζεις, εχεις δει, αλλα φυσικα δεν θελεις να το μοιραστείς. Ο,τι να ναι δηλαδη.
    Και τωρα σου φταίνε τα υπολοιπα παιδια που ρωτάνε να μάθουν περισσότερα...; Τοτε γιατι το άνοιξες το θεμα; Αν δεν ηθελες να το μοιραστείς ας το κρατούσες για τον εαυτό σου. Το αν ειναι φόρουμ εδω η οχι ασε τους υπόλοιπους να το κρίνουν, που ξερουν και το γράφουν και πως το γράφουν..

Ημ. Εγγραφής
    Mar 2013
    Δύναμη Φήμης
    64

Για να καταλάβω , γιατί μπερδεύτηκα , ρώτησα αν ο συγκεκριμένος είναι αναξιόπιστος ? τώρα για το σασμάν αφορά τους 1000..αρίδες , εγώ έχω 700 ! Εμένα η εισαγωγή μου έκανε εντύπωση -10 ....???

dieses wunder,dass ich haben !
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από stefstef Εμφάνιση Μηνύματος
    Τελικά δεν ξέρουμε κατί ; Δεν έχουμε ιδέα για το θέμα ;
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από VORIA ANNA Εμφάνιση Μηνύματος
    Μαλλον το χεις χάσει λιγο το θεματάκι. Ξεκίνησες ενα thread κάνοντας εσυ ερωτηση. Ακομα και ο τίτλος του θέματος σου, ερωτηση ειναι.. Βεβαια στη συνεχεια απο ερωτηση εγινε κατι που ηδη γνωρίζεις, εχεις δει, αλλα φυσικα δεν θελεις να το μοιραστείς. Ο,τι να ναι δηλαδη.
    Και τωρα σου φταίνε τα υπολοιπα παιδια που ρωτάνε να μάθουν περισσότερα...; Τοτε γιατι το άνοιξες το θεμα; Αν δεν ηθελες να το μοιραστείς ας το κρατούσες για τον εαυτό σου. Το αν ειναι φόρουμ εδω η οχι ασε τους υπόλοιπους να το κρίνουν, που ξερουν και το γράφουν και πως το γράφουν..

ερωτηση εκανα μεγαλε το ότι εσείς είπατε διαφορά δεν θα βρω και τον μπελα μου .
    δεν είμαι εγω αυτος που εκανε αυτά, αν θες να μαθεις περισοτερα .τηλέφωνο θα στο δώσω,

Δεν θέλω να μάθω τίποτα τηλεφωνικά.
    Με ενδιαφέρει τα μέλη αυτού του φόρουμ να ενημερώνονται σωστά, διαβάζοντας για πράγματα που υπάρχουν και όχι αερολογίες για πράγματα που δεν υπάρχουν.
    Απο εκεί και πέρα, τα γραπτά και ο τρόπος του καθενός μας ειναι αυτά που μένουν και μας χαρακτηρίζουν στους υπολοιπους.

Ημ. Εγγραφής
    Mar 2013
    Δύναμη Φήμης
    64

Δεν θέλω να μάθω τίποτα τηλεφωνικά.
    Με ενδιαφέρει τα μέλη αυτού του φόρουμ να ενημερώνονται σωστά, διαβάζοντας για πράγματα που υπάρχουν και όχι αερολογίες για πράγματα που δεν υπάρχουν.
    Απο εκεί και πέρα, τα γραπτά και ο τρόπος του καθενός μας ειναι αυτά που μένουν και μας χαρακτηρίζουν στους υπολοιπους.

Από την στιγμή που το γνωρίζεις καλα και το ξέρεις ,τοτε κάρτα τα γραπτά σου να τα βλέπεις , λες και ημασταν μαζί στο συνεργείο για service; ) Η ΜΗΠΩΣ ΑΝΕΒΑΙΝΑΜΕ ΜΑΖΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ROADSTER ΜΟυ ;,ΣΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝΕ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΛΑΔΙΑ ; σου φτιάξανε και σένα το σωληνάκι στην τουρμπίνα ;;; φαντασματακι !!!!

Aν πραγματικά θες πληροφορίες τότε δεν είμαι εγω αυτος που θα στις δώσει.

με συγχωρεις .

Χαιρω πολυ Μαριε.. Απλα και γω εχω roadster 1000αρι

...η γνώση είναι δύναμη...
    ---roadster coupe 1000 B---

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Πληροφορίες Θέματος

Χρήστες που βλέπουν αυτό το θέμα

Υπάρχου 1 χρήστες που βλέπουν αυτό το θέμα. (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σελιδοδείκτες

Σελιδοδείκτες

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία