Αποτελέσματα 1 μέχρι 7 από 7

Θέμα: ΒΡΑΧΥΚΥΚΛΩΜΑ

Ημ. Εγγραφής
    Aug 2018
    Δύναμη Φήμης
    0

ΒΡΑΧΥΚΥΚΛΩΜΑ

Καλησπέρα στην παρέα !!Κάλως σας βρήκα !!παιδιά θα σας πω κι εγώ σαν νέος smartakias !!Πρόσφατα αγόρασα ένα smart for two 2000 μοντέλο!!το αμάξι εκτός από κάτι ψιλοσπασιματακια στα πλαστικά από μοτέρ είναι πολύ καλό!!το θέμα που αντιμετωπίζω είναι το εξής..όταν κλείνω το παράθυρο του οδηγού και όταν κάνω pass με τα φώτα μου ανάβουν όλα τα λαμπάκια -ενδείξεις στο καντράν και μηδενίζουν οι στροφές και τα χιλιόμετρα για 1-2 δευτερόλεπτα !!τι να ψάξω???Γνωρίζει κάποιος??ευχαριστώ πολύ!!!

2. Απ: ΒΡΑΧΥΚΥΚΛΩΜΑ

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από KND Εμφάνιση Μηνύματος
    Καλησπέρα στην παρέα !!Κάλως σας βρήκα !!παιδιά θα σας πω κι εγώ σαν νέος smartakias !!Πρόσφατα αγόρασα ένα smart for two 2000 μοντέλο!!το αμάξι εκτός από κάτι ψιλοσπασιματακια στα πλαστικά από μοτέρ είναι πολύ καλό!!το θέμα που αντιμετωπίζω είναι το εξής..όταν κλείνω το παράθυρο του οδηγού και όταν κάνω pass με τα φώτα μου ανάβουν όλα τα λαμπάκια -ενδείξεις στο καντράν και μηδενίζουν οι στροφές και τα χιλιόμετρα για 1-2 δευτερόλεπτα !!τι να ψάξω???Γνωρίζει κάποιος??ευχαριστώ πολύ!!!
    Εκτός από τις γειώσεις, να το πας σε ηλεκτρολόγο που γνωρίζει το άθλημα, και σου λέει εάν είναι η ΣΑΜ που στο τέλος εκεί καταλήγουν όλα!!
    Προ πάντων, βρες ένα αξιόπιστο συνεργείο, για την επισκευή της ΣΑΜ οι περισσότεροι που έχουν επισκευάσει μετά από λίγο πάνε για καινούργια, ανάλογα με την βλάβη που υπάρχει.

Ημ. Εγγραφής
    Aug 2018
    Δύναμη Φήμης
    0

Απ: ΒΡΑΧΥΚΥΚΛΩΜΑ

Πόσο κοστίζει καινούρια;;

4. Απ: ΒΡΑΧΥΚΥΚΛΩΜΑ

Πόσο κοστίζει καινούρια;;
    περίπου 700 ευρώ έκανε

Ημ. Εγγραφής
    Aug 2018
    Δύναμη Φήμης
    0

A μια χαρά.ποιο πολύ απ' το αμάξι χαχαχαχ..οπότε τ αφήνω όπως έχει μαλλων ε;αν δε φτιάξε

6. Απ: ΒΡΑΧΥΚΥΚΛΩΜΑ

A μια χαρά.ποιο πολύ απ' το αμάξι χαχαχαχ..οπότε τ αφήνω όπως έχει μαλλων ε;αν δε φτιάξε
    προσωπικά δεν έχω χρειασθεί ακόμη, αλλά εάν έχεις έναν αξιόπιστο ηλεκτρολόγο που μπορεί να σε βοηθήσει να κοιτάξεις μήπως δεν φταίει η sam και φταίει ακόμη και ένα καλώδιο που είδη δεν κάνει καλή επαφή σου παρουσιάζει το πρόβλημα γλιτώνεις πολλά λεφτά!!
    Πολλές φορές καθαρίζετε απλά η sam και λειτουργεί δεν είναι απαραίτητα άχρηστη αλλά πιστεύω ότι ένα συνεργείο μπορεί να σε κάνει να αλλάξεις μάρκα αυτοκινήτου
    Καθάρισε διακόπτη παραθύρου, και κοίταξε εάν ταιριάζει κάποιος άλλος να σου δώσει ρεύμα για να δεις αν στο κάνει και με άλλον διακόπτη
    Μεταχειρισμένη sam πάει στη μισή τιμή αλλά τσέκαρε το αν είναι από εκεί και όχι κάτι πολύ απλό
    καλή συνέχεια
    Τελευταία επεξεργασία από esykas; 01-09-2018 στις 16:39

Ημ. Εγγραφής
    Aug 2018
    Δύναμη Φήμης
    0

Σ ευχαριστώ πολύ αδερφέ..καλή συνέχεια..Μένω υποχρεως.

Πληροφορίες Θέματος

Χρήστες που βλέπουν αυτό το θέμα

Υπάρχου 1 χρήστες που βλέπουν αυτό το θέμα. (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Παρόμοια Θέματα

1. βραχυκυκλωμα
    Από twostroker στο forum Τεχνικά Θέματα
    σχόλια: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 13-11-2010, 16:07

Σελιδοδείκτες

Σελιδοδείκτες

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας