Αποτελέσματα 1 μέχρι 8 από 8

Θέμα: Καλησπέρα ,έχω χάσει κωδικούς από εργοστασιακό ραδιοσιντι μάρκας grundig σε smart 450 mod ‘06, υπάρχει τρόπος επαναφοράς -επαναλειτουργίας κ αν ναι με

Ημ. Εγγραφής
    Jul 2018
    Δύναμη Φήμης
    0

Καλησπέρα ,έχω χάσει κωδικούς από εργοστασιακό ραδιοσιντι μάρκας grundig σε smart 450 mod ‘06, υπάρχει τρόπος επαναφοράς -επαναλειτουργίας κ αν ναι με

Απώλεια κωδικών σε εργοστασιακό ραδιοσιντι grundig

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Απ: Καλησπέρα ,έχω χάσει κωδικούς από εργοστασιακό ραδιοσιντι μάρκας grundig σε smart 450 mod ‘06, υπάρχει τρόπος επαναφοράς -επαναλειτουργίας κ αν να

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από diaplekomemos Εμφάνιση Μηνύματος
    Απώλεια κωδικών σε εργοστασιακό ραδιοσιντι grundig

Εάν είναι από το ίδιο το αυτοκίνητο και όχι αλλαγμένο για κάποιο λόγο ψάξε ξανά πολύ καλά μήπως είναι γραμμένος επάνω στο cd, με μαρκαδόρο, τράβηξε το έξω και δες, ψάξε στα χαρτιά σου και ειδικά στο βιβλιαράκι που έχει το αυτοκίνητο μήπως είναι εκεί σημειωμένο, ή πας μερσεντές και με την άδεια σου λένε τι φόραγε και πως μπορείς να το πάρεις πάλι πίσω αλλιώς πρέπει να βρεις τεχνικό που να το ξεκλειδώνει

Ημ. Εγγραφής
    Jul 2018
    Δύναμη Φήμης
    0

Απ: Καλησπέρα ,έχω χάσει κωδικούς από εργοστασιακό ραδιοσιντι μάρκας grundig σε smart 450 mod ‘06, υπάρχει τρόπος επαναφοράς -επαναλειτουργίας κ αν να

Δεν υπάρχει σημειωμένος κάπου ,σε κανένα σιντι σε κανένα βιβλιαράκι . Όπου έχω ρωτήσει μου έχουν πει τιμές από 30€ έως 50€ + ΦΠΑ . Απλά ρωτάω αν μπορώ ν αποφύγω αυτά τα ποσα . Αν υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος ν αποφύγω αυτά τα ποσα

4. Απ: Καλησπέρα ,έχω χάσει κωδικούς από εργοστασιακό ραδιοσιντι μάρκας grundig σε smart 450 mod ‘06, υπάρχει τρόπος επαναφοράς -επαναλειτουργίας κ αν να

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από diaplekomemos Εμφάνιση Μηνύματος
    Δεν υπάρχει σημειωμένος κάπου ,σε κανένα σιντι σε κανένα βιβλιαράκι . Όπου έχω ρωτήσει μου έχουν πει τιμές από 30€ έως 50€ + ΦΠΑ . Απλά ρωτάω αν μπορώ ν αποφύγω αυτά τα ποσα . Αν υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος ν αποφύγω αυτά τα ποσα

Επειδή θα πρέπει να το ανοίξουν και να παρέμβουν σε ένα chip(ακι) σου ζητάνε τα χρήματα, αν υπάρχει άλλος τρόπος να σβήνετε ο παλιός κωδικός με ηλεκτρονικό τρόπο δεν νομίζω, απλά η επίσημη αντιπροσωπεία θα ξέρει περισσότερα

Ημ. Εγγραφής
    Jul 2018
    Δύναμη Φήμης
    0

Απ: Καλησπέρα ,έχω χάσει κωδικούς από εργοστασιακό ραδιοσιντι μάρκας grundig σε smart 450 mod ‘06, υπάρχει τρόπος επαναφοράς -επαναλειτουργίας κ αν να

Ok, thanks very much for answering

6. Απ: Καλησπέρα ,έχω χάσει κωδικούς από εργοστασιακό ραδιοσιντι μάρκας grundig σε smart 450 mod ‘06, υπάρχει τρόπος επαναφοράς -επαναλειτουργίας κ αν να

https://www.evilution.co.uk/1174
    προσωπικά θα έκανα μια κίνηση από την Μερσεντές και θα έπαιρνα μια απάντηση πριν κάνω οτιδήποτε άλλο με κόστος https://www.smart.com/gr/el/index/dealer-locator.html

Ημ. Εγγραφής
    Jul 2018
    Δύναμη Φήμης
    0

Σε κάθε εξουσιοδοτημένο -εξιδανικευμένο κατάστημα Mercedes -smart λένε απλά την καραμέλα , παπαγαλίζουν δηλ τη φράση :30€+ΦΠΑ

Ημ. Εγγραφής
    Jul 2018
    Δύναμη Φήμης
    0

Εξειδικευμένο ήθελα να γράψω ,εκ παραδρομής το προηγούμενο

Πληροφορίες Θέματος

Χρήστες που βλέπουν αυτό το θέμα

Υπάρχου 1 χρήστες που βλέπουν αυτό το θέμα. (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Παρόμοια Θέματα

1. Αγορά smart-τρόπος αναγνώρισης 600cc από 700cc
    Από jomarjo στο forum Γενικά Θέματα
    σχόλια: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 25-09-2014, 21:51
  2. σχόλια: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 07-01-2013, 14:48

Σελιδοδείκτες

Σελιδοδείκτες

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις