Καλησπερα σας. Με λενε Θεοδοση και ειμαι καλα.

Αυτο ειναι το 1ο μου ποστ στο φορουμ και ειμαι στην αναζητηση ενος for two 451. Εχω διαβασει αρκετα πραγματακια στο φορουμ και μου εχουν μεινει ελαχιστες ακομα αποριες οι οποιες δεν εχουν απαντηθει απο το διαβασμα και ζητω την βοηθεια σας.
Το αμαξι "μαλλον" θα το κρατησω για λιγο καιρο (2-3 μηνες) μιας που εχω και οδηγαω μηχανη καθημερινα αλλα λογο μιας επεμβασης που εχω κανει δεν μπορω να ανεβω και δεν κανει να καβαλησω μηχανη για 2 μηνακια ακομα. Οποτε μεχρι τοτε για να πηγαινω στην δουλεια μου θα πρεπει να παρω ενα μικρο και ευκολο-παρκαριστο αμαξι και πιο αλλο ειναι απο το πολυαγαπητο και πασιγνωστο Smart for two. Υπαρχει βεβαια στο πισω μερος του μυαλου μου αν με βολεψει το Smart να κρατηθει σαν 2ο αυτοκινητο μιας που εχουμε και ενα οικογενειακο και ισως μια μερα να τα καταφερω να δωσω την μηχανη (πραγμα πολυ δυσκολο μιας που δεν μπορω χωρις 2τροχο). Να χαμε να λεγαμε λοιπον.... και συνεχιζουμε.

Εχω καταλληξει να παω σε 1000αρη ατμοσφαιρικο. Το Smart που λατρεψα ηταν και ειναι το cabrio αλλα λογο κλοπων και πολυ ευκολου ανοιγματος του αυτοκινητου δυστυχως κατι μου λεει να παω σε Coupe.
Οποτε εχουμε και λεμε:

• Το isofix ηταν εξτρα εξοπλισμος κατα την παραγγελια και με αυτο το τροπο μονο μπορουσες να απενεργοποιησεις το Airbag του συνοδηγου;
  • Η μαμα πηγη εχει υποδοχη USB (εχω δει να εχουν μερικα μεσα στο ντουλαπακι) ή ηταν εξτρα και αυτο;
  • Ειναι διαφορετικο το υδραυλικο τιμονι απο το ηλεκτρικο;

Σας ευχαριστω εκ των προτερων και οποιος εχει κατι να προτεινει μεχρι 5500€ - 6000€ μετα χαρας να μιλησουμε.
Επισης αν επρεπε να ανοιχτει αλλου το θεμα παρακαλω τους Admin να το μετακινησουν οπου πρεπει.