Αποτελέσματα 1 μέχρι 3 από 3

Θέμα: Αγορά Smart

Ημ. Εγγραφής
    Jun 2021
    Δύναμη Φήμης
    0

Αγορά Smart

Καλησπέρα σε όλους.
    Είμαι σε διαδικασία αναζήτησης για αγορά smart αυτοκινήτου .Αν και είμαι αρκετά χρόνια κάτοχος διπλώματος , δεν είχα ποτέ αυτοκίνητο, οπότε δεν έχω και ιδέα τι να προσέξω . Η αλήθεια είναι πως το χρειάζομαι για πολύ βασικά πράγματα , και όχι απαραίτητα για καθημερινή χρήση καθώς εργάζομαι απο το σπίτι μου .Με λίγα λόγια το θέλω για μικροδουλειές απο εδώ και απο εκεί ,βόλτες ,ψώνια κλπ.

Η αλήθεια είναι πως έχω κουραστεί λιγάκι απο ΜΗ κατόχους smart να μου λένε να μην μπώ καν στον κόπο να ψάξω , είτε γιατί θα σκοτωθώ επειδή γλιστράει στην βροχή , είτε γιατί δεν είναι για μακριά ,είτε γιατί θα μου το κλέψουν και χίλια δυό άλλα . Αν είναι να ακούσω αρνητικά σχόλια που θα με αποτρέψουν απο μια τέτοια αγορά ,θα προτιμούσα να είναι απο ανθρώπους που γνωρίζουν απο smart .

Δεν μπορώ να διαθέσω πάνω απο 3.000 ευρώ και θα ήθελα να μου πείτε εκτός απο τα υπέρ και τα κατά , εάν υπάρχει περίπτωση να βρώ κάτι αξιόλογο με αυτό το budget .

Να σημειώσω πως έχω οδηγήσει αρκετές φορές smart , συγκεκριμένα του 2001 (παραπάνω λεπτομέρειες δεν θυμάμαι ) και δεν μπορω να ξεκολλήσω ,το θεωρώ οτι πρέπει για εμένα και μεγάλη ευκολία για όσα χρειάζομαι να κάνω .

Έχω βρεί αυτό αλλά δεν γνωρίζω ακόμα περισσότερες λεπτομέρειες https://www.facebook.com/marketplace...07349443994091

Ανυπομονώ για τις απαντήσεις σας.

Ημ. Εγγραφής
    Sep 2007
    Δύναμη Φήμης
    849

Απ: Αγορά Smart

καλημέρα...

τα 450 (1999-2006) 600/700cc νομιζω ειναι αρκετα παλια και δυσκολα θα βρεις κατι καλο
    τα 451 (2006+) 1000cc παμε στα 5000+ ευρω εκει κατι μπορει να βρεθει (ειχαν και καλυτερο κινητηρα της μιτσουμπισι)

για αυτα που σου λενε περα απο την κλοπη τα υπολοιπα νομιζω δεν ισχυουν και ταξιδι μπορεις να πας αρκει να ξερει τι αμαξι εχεις για το γλιστραει δεν θα το ελεγα.
    BLACK SHADOW

Ημ. Εγγραφής
    Jun 2021
    Δύναμη Φήμης
    0

Απ: Αγορά Smart

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Η αλήθεια είναι πως για 5 χιλιάρικα θα μπορούσα να το κάνω μόνο με δόσεις σε κάποιον έμπορο , ωστόσο απο ότι έχω καταλάβει δεν έιναι και η καλύτερη επιλογή.

Πληροφορίες Θέματος

Χρήστες που βλέπουν αυτό το θέμα

Υπάρχου 1 χρήστες που βλέπουν αυτό το θέμα. (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Παρόμοια Θέματα

1. Αγορά smart
    Από Apostatis στο forum Γενικά Θέματα
    σχόλια: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 26-10-2015, 09:46
  2. Αγορά smart μέχρι 5.000€
    Από ntinouli στο forum Γενικά Θέματα
    σχόλια: 40
    Τελευταίο μήνυμα: 22-09-2014, 16:10
  3. σχόλια: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 26-03-2014, 11:33
  4. Αγορά Smart four two