PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : SMARTMANIA TRACK DAY

Lgeor
29-05-2006, 11:23
ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΣΚΕΨΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.
ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ, ΕΝ ΟΨΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ (GTCC) ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΙΣ 17-18/6, ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ TRACK DAY

ΔΗΛΑΔΗ:
ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΙΣ ΑΦΙΔΝΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΟΣΟΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΑ SMART ΜΑΣ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΤΕΣΤΑΡΟΥΜΕ, ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΟΥΜΕ Ή ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΟΛΤΑΡΟΥΜΕ.
ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΠΙΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΤΟΥΣ.

ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΟ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ ΟΜΩΣ.
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΛΑΒΟΥΜΕ ΥΠ ΟΨΗ ΜΑΣ.
ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ. Η ΠΙΣΤΑ ΘΕΛΕΙ 200 € ΤΗΝ ΩΡΑ. ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΤΗΝ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ 2 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΜΑΖΕΨΟΥΜΕ 20 ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ, ΤΟΤΕ ΑΝΑΛΟΓΟΥΝ 20 € ΣΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ.

ΔΕΥΤΕΡΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ EVENT.
ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 8/6 ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 22:00. ΑΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ 20:00 ME 22:00. ΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ EVENT ΠΕΜΠΤΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ. ΑΡΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 7/6.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΣΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΙΣΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΜΕΡΟΣ ΝΑ ΤΟ ΔΗΛΩΣΕΤΕ :D

bullet_1800
29-05-2006, 11:32
Όπως είναι απόλυτα φυσιολογικό εγώ είμαι μέσα.
Είτε αυτό είναι Τετάρτη είτε είναι Πέμπτη. Δεν δουλεύω βράδια οπότε είμαι ελεύθερος.

Πάντως θα ήθελα και εγώ να πω στα υπόλοιπα μέλη του Κλαμπ ότι δεν χρειάζεται να τρέχεται σε αγώνες για να δοκιμάσετε κάτι τέτοιο.

Ναι εγώ θα πάρω μέρος και στον αγώνα στις 17 του μήνα αλλά αυτό δεν έχει να λέει τίποτα. Είναι απλώς ένα "συν"στην όλη εμπειρία που λέγεται Trackday

Όπως πολύ σωστά είπε ο Λάμπρος το ότι θα μπείτε στην πίστα δεν σημαίνει ότι θα ξεσκιστείτε εσείς η το αμαξάκι σας.Ο καθένας μπορεί να πηγαίνει ΟΠΩΣ θέλει, με ΟΣΑ θέλει και να κάνει ΟΤΙ θέλει εφόσον δεν ενοχλεί τους άλλους.

Τέλος να πω ότι θα μου άρεσε να δω συμμετοχές απο διάφορα μέλη του Κλαμπ. Άλλωστε το ποσό δεν είναι και κάτι τόσο τραγικό... 2 ποτάκια είναι!!

Όπως και να έχει αν καταφέρουμε και μαζευτούμε εγώ είμαι μέσα. Η ώρα είναι πολύ καλή, ο ήλιος θα έχει πέσει, τα αυτοκίνητα μας δεν θα ζεσταίνονται, εμείς το ίδιο+Τα λάστιχα θα δουλεύουν καλά!

Ευκαιρία να δούμε πως στρίβουν κάτι roadster Brabus σε σχέση με τα απλά :wink: :twisted:

gavanos
29-05-2006, 11:44
Μέσα και ο gavanos (δεν θέλω γελάκια ε??? :twisted: )

MaD
29-05-2006, 11:51
egw eimai mesa gia bolta omos.

bullet_1800
29-05-2006, 12:07
Δεν ξέρω αν είμαι λάθος με αυτό που γράφω και αν είμαι ας με διορθώσει ο Πρόεδρος παρακαλώ, αλλά εδω πέρα ας ποστάρουν όσοι ενδιαφέρονται για να μπουν μέσα στην πίστα. Έτσι θα ξέρουμε που θα κυμανθεί η τιμή του εισιτηρίου.

touristas
29-05-2006, 12:22
Μέσα ο τουρίστας!!!

Lgeor
29-05-2006, 12:28
Δεν ξέρω αν είμαι λάθος με αυτό που γράφω και αν είμαι ας με διορθώσει ο Πρόεδρος παρακαλώ, αλλά εδω πέρα ας ποστάρουν όσοι ενδιαφέρονται για να μπουν μέσα στην πίστα. Έτσι θα ξέρουμε που θα κυμανθεί η τιμή του εισιτηρίου.

ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ, ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΑΝΤΙΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ :wink:

duke21gr
29-05-2006, 16:13
Mesa kai o Duke.
H empeiria odigisis se ena asfales perivalon opws mia pista einai oti kalitero na dei kapoios pragmata pou den tha kataferei efkola se dhmosious dromous.
h asfaleia einai panw apo ola.

Gia na sas deleasw, tha prosferoume apistefto theama (drift) se kapoia stigmh mesa sto diwro. Bullet na fantastw oti eisai mesa stin prwtash mou, e?????

s2rc
29-05-2006, 16:56
kai ego mesa paidia!

100%!! :D

smartmaniac
30-05-2006, 00:14
ΠΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΙΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ???

bullet_1800
30-05-2006, 01:58
Gia na sas deleasw, tha prosferoume apistefto theama (drift) se kapoia stigmh mesa sto diwro. Bullet na fantastw oti eisai mesa stin prwtash mou, e?????

Kamikazee Μπραδερ βεβαιως και είμαι μεσα!! Αν μάλιστα μπορούσαμε να βρούμε μια τετράδα 135αρια λάστιχα θα είχε πολύ πολύ ενδιαφέρον!!

Αλήθεια αυτό ειναι κάτι που θα πρέπει να το ψάξουμε λίγο, δεν νομίζεις?

onyx
30-05-2006, 11:40
Eξαιρετική ιδέα την υποία υποστηρίζω απεριόριστα και θα ήθελα να έβλεπα συχνότερα τέτοιες διοργανώσεις. Η εμπειρία που προσφέρει στους συμμετέχοντες είναι πολύ μεγάλη και αναντικατάστατη, τους βοηθάει να καταλάβουν καλύτερα το αυτοκίνητό τους και πως αυτό συμπεριφέρεται και όλα αυτά σε ένα ελεγχόμενο ασφαλές περιβάλλον.
Αρκεί να μαζευτούν εγκαίρως οι πρώτοι 20 ώστε να εξασφαλιστεί το αντίτιμο των 20 ευρώ σαν μέγιστη τιμή. Το οποίο είναι πάρα πολύ λογικό. Όσοι περισσότεροι τελικά εμφανιστούν τόσο φτηνότερο το εισιτήριο ή ό,τι περισσέψει μπαίνει σε κοινό κορβανά για κατανάλωση σε βρώμικο κλπ μετά.
Καλό θα ήταν να ξεκαθαριστεί:
- αν το κόστος περιλαμβάνει τα πάντα (μήπως υπάρχει επιπλέον έξοδο ασφάλισης κλπ)
- αν υπάρχει δυνατότητα χρονομέτρησης
- αν επιτρέπεται συνεπιβάτης (με επιπλέον κόστος)
- αν επιτρέπεται άλλης μάρκας αυτοκίνητο
- αν απαιτείται κράνος
- πόσα αυτοκίνητα επιτρέπεται να είναι ταυτόχρονα στην πίστα (αν μαζευτούν πολλοί ίσως χρειαστεί και κάποιος ελεγκτής, είτε πρέπει να χρηστεί εθελοντής από το club είτε πρέπει να έχει άνθρωπο η πίστα)
Δυστυχώς δεν θα είμαι Αθήνα και δεν θα μπορέσω να έρθω και λυπάμαι γιατί είναι κάτι που δεν ήθελα να χάσω. Ελπίζω όμως μετά από αυτό να πορωθείτε και να διοργανώσετε κι άλλα track days!

Lgeor
30-05-2006, 12:06
ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΜΕΓΑΛΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΒΩ ΧΛΩΜΟ ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΜΕ 20 ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ, ΕΓΙΝΕ ΠΡΟΤΑΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟ SWIFTCLUB, ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΜΑΖΙ :wink:

bullet_1800
30-05-2006, 12:43
Περιμένω να δω συμμετοχές απο ChridO, Pinky, Alex, Nova. Εμείς που τρέχουμε έχουμε ένα παραπάνω λόγο για να το κάνουμε αυτο.

duke21gr
30-05-2006, 13:20
Ante re paidia, einai san na pigenoume ekdromh se luna park!!!!

Alex
30-05-2006, 15:38
Εγω Τεταρτη θα το'χω μετα τις 21.00 αλλα θα ερθω για λιγο.

duke21gr
30-05-2006, 15:46
Kalio arga para pote!!!

smartmaniac
31-05-2006, 00:21
ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΝΕΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΣΜΑΡΤ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΜΗΔΕΝΙΚΗΣ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΣΕ ΠΙΣΩΚΙΝΗΤΑ, Η ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΩ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΣΜΑΡΤΑΚΟΥ ΜΟΥ ΣΕ ΕΝΑ ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΜΕ ΕΞΙΤΑΡΕΙ.

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ, Η ΙΔΕΑ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΣΥΜΕΠΡΙΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΟΧΗΜΑΤΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΜΟΥ ΕΝΩ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ Ο ΣΦΑΙΡΑΣ ΚΑΙ Ο ΑΛΕΞ ΠΕΡΝΑΝΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΩΣ ΑΛΛΟΙ JEDI ΣΕ ΜΟΝΟΘΕΣΙΑ ΜΑΧΗΤΙΚΑ... ΜΕ ΤΡΟΜΑΖΕΙ!!! ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΙΣΩ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΤΟΝ ΟΝΥΧ ΣΤΟ "πόσα αυτοκίνητα επιτρέπεται να είναι ταυτόχρονα στην πίστα ".

ΟΣΤΩΣΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ EVENT ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΣΥΜΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ. ΚΑΙ ΩΣ ΟΔΗΓΟΙ ΚΑΙ ΩΣ CLUB.

STELIX
31-05-2006, 08:20
1) Απο την στιγμη που προκειται για track day καλο θα ειναι να να ξερουμε αν χρειαζεται καποια αγωνιστικη λισανς μια ημερας οπως στο GTCC για να γινει χωρις να εχουμε καποιο νομικο προβλημα.
2) Να μαθουμε αυτα που ειπε ο Onyx.
3) Μπορει να γινει Σαββατο η Κυριακη;
4) Επιτρεπονται χορηγοι;

onyx
31-05-2006, 09:08
Δεν είναι αγώνας οπότε δεν χρειάζεται αγωνιστική άδεια. Ίσως όμως να χρειάζεται επιπλέον ασφάλεια... που πληρώνει η πίστα και ζητάει μερίδιο.
Το πόσοι επιτρέπεται να είναι ταυτόχρονα μέσα είναι προκαθορισμένο ανάλογα με το μέγεθος της πίστας κλπ αλλά επίσης καθορίζει το πόση ώρα μπορεί να είναι ο καθένας στην πίστα. Πχ πίστα για 2 ώρες αλλά αν μόνο 5 μέσα αν είναι πχ 20 συμμετοχές αυτόματα έχουν την πίστα μόνο για μισή ώρα....

Φουσκώστε αρκετά παραπάνω τα λάστιχά σας για να ελαττώσετε τις φθορές τους που προκύπτουν από τα ζόρια αλλά και την υπερθέρμανση που προκύπτει. Για τους ίδιους λόγους (και για να ηρεμούν φρένα κινητήρας) συνηθίζεται να γίνονται λίγοι γύροι και μετά ξεκούραση και μετά από λίγο πάλι το ίδιο. Ο πρώτος και ο τελευταίος γύρος σε ήρεμο ρυθμό και οι ενδιάμεσοι 2-4 ζωηρά.

duke21gr
31-05-2006, 09:53
den xreiazetai epiplewn asfalish.
Oso gia tin kinisi stin pista tha kanoume groupakia.
Osoi einai gia volta, gia raciing, gia drift kai grigora voltakia me camera on board.
Ta 10 sinexomena lepta mesa stin pista einai kati kourastiko se grigorous rithmous. Gi'auto min psineste oti o xronos einai ligos.

bullet_1800
31-05-2006, 10:20
Ακριβώς όπως τα είπε ο Δούκας. Επειδή είναι TrackDay και όχι αγώνας δεν θα υπάρχει το ζόρι...

Λογικά ο αριθμός των αυτοκινήτων που θα είναι την ίδια ώρα μέσα στην πίστα θα είναι γύρω στα 3 άντε το πολύ 4.

Δεν πρόκειται να βάλουμε μέσα κάποιον που μπαίνει μέσα πρώτη φορά μαζί με κάποιους απο εμάς με τα Roadster που έχουμε ξανατρέξει. Στην χειρότερη των περιπτώσεων που συμβέι κάτι τέτοιο πάλι δεν υπάρχει άγχος εφόσον ξαναλέω ΔΕΝ είναι αγώνας. Πάμε να κάνουμε την πλάκα μας και όχι αν δείξουμε ποιος την έχει πιο μακρυά...

Η ιδέα μιας τέτοιας διοργάνωσης είναι αυτή που αναφέρεις Smartmaniac. Να μπεις και να δοκιμάσεις το αυτοκίνητο σου σε ένα ελεγχόμενο περιβάλον.

Επίσης εγώ θέλω να συνοδηγήσω με Duke,Alex, Pinky, touristas και βέβαια να τους πάω και βόλτα για να δω τι μπορεί να κάνω λάθος/σωστά η που μπορώ να βελτιωθώ σαν οδηγός μέσα στην συγκεκριμένη πίστα!

Βεβαίως βεβαίως μην ξεχνάμε και το Drifting :twisted:

GeoGlx
31-05-2006, 12:40
Όμορφα :)
Ωστόσο αν είναι απλά θα περάσω να σας δω :)

pinky
31-05-2006, 14:25
τεταρτη δε μπορω.οποτε μη με υπολογιζετε

icedsun
31-05-2006, 14:33
Γμτ,Τετάρτη έχω μάθημα (το μοναδικό) το οποίο δεν γίνετε με καμία Παναγία να χάσω.... :(

duke21gr
31-05-2006, 14:38
Lampro epeidi ap' oti vlepw gia tetarti exoume eleipseis.
Na doume kai gia Pempti poioi den mporoun mipws kai exoume ligoteres apoleies.
Se malakia paei to pragma!

STELIX
31-05-2006, 14:43
Βαλτε καλυτερα Σαββατο να παμε και για καφε μετα.

touristas
31-05-2006, 16:13
1.Duke21gr
2.bullet 1800
3.Alex
4.s2rc
5.gavanos
6.touristas

.....σαν πολλοί δε μαζευτήκαμε???Ο Λάμπρος κανονίζει κάτι που του ζητήσαμε και δεν μαζευόμαστε ούτε 10.Αν κάποιος μπορεί έστω άλλη μέρα και ώρα πείτε το να δούμε πώς μπορεί να κανονιστεί ώστε να είμαστε όσο το δυνατόν περισσότεροι 8)

duke21gr
31-05-2006, 17:20
Lampro, arxisa na kseneronw kai gia akoma mia fora eixes dikio.

jos
31-05-2006, 22:59
Μέσα κι εγώ!

icedsun
31-05-2006, 23:32
Αν γίνει άλλη μέρα ίσως μπορέσω να το ρίξω και εγώ μέσα αλλά δεν γίνεται να ξέρω μέχρι και την άλλη Τετάρτη...δεν θα ήθελα να πώ κάτι (ειδικά τώρα) και μετά να πώ όχι και να σας "κρεμάσω".

esteban
01-06-2006, 09:11
Εγώ θέλω!
Sorry αλλά τώρα κατάφερα να το δω...
Edit: Μπορώ και τις 2 μέρες, με προτίμηση την Πέμπτη.

bullet_1800
01-06-2006, 09:28
Όσοι ενδιαφέρεστε παρακαλώ ρίξτε μια ματιά+ μια ψήφο στο Poll που έκανα στο ίδιο Section του Forum Μας.

Άντε να δούμε μπας και βάλουμε τα πράγματα σε μια σειρά.

smartmaniac
01-06-2006, 21:59
ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ.

"παρακαλώ ρίξτε μια ματιά+ μια ψήφο στο Poll που έκανα στο ίδιο Section του Forum Μας."
BULLET ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΝΙΟΥΦΗΣ! ΠΟΥ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ?????

smartmaniac
01-06-2006, 22:06
ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑ...

bullet_1800
02-06-2006, 08:39
Xexe θα συνηθίσεις με τον καιρό :wink: !!!!

mysmart.gr
02-06-2006, 11:21
Μαλλον για πεμπτη ειναι καλυτερα και για την pinky.Λαμπρο μπορει να συνδυαστει κ με συναντηση του κλαμπ τι λες;;;

claudio
02-06-2006, 19:09
παίδες ,μου αρέσει πάρα πολύ η ιδέα,αλλά λόγω αποστάσεως δέν μπορώ να έρθω καθημερινή. Αν όμως προκύψει ή οργανωθεί κάτι αντίστοιχο Κυριακή,τότε είμαι μέσα όπως και δήποτε!

icedsun
02-06-2006, 23:50
Τελικά Πέμπτη μπορώ να έρθω αλλά καθαρά για συμπαράσταση και την δημιουργία εξέδρας :(

touristas
10-06-2006, 06:40
Μέχρι να στρώσω τα τακάκια που έβαλα χτες,δεν θα μπορώ να έρθω!

tasmw83
13-06-2006, 16:34
:o :? :? ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΡΙΣΑΤΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΑΙ ΩΡΑ ΑΝΝΑΜΕΝΩ!!!??? :lol: 8)

ελα μην κολλας,μη μου τη χαλας
κατι παιζει κατι και για μας

gavanos
13-06-2006, 18:02
Το trackday ηταν να γίνει την περασμένη εβδομάδα, τετάρτη ή πέμπτη. Τελικά λόγω μειωμένου ενδιαφέροντος ακυρώθηκε.